kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poruke za ONE TAMO...

Stranica 2 / 27. Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 30.06.15 8:26

kišna glista je napisao/la:

baš me ulovio gušt i sinoć iznenadila jenu kolegicu  i žena mi bila zahvalna ... jebate, ljudi zaboravili kako to izgleda kad ti se netko uživo pojavi na vratima i pita kako si ... sad ću ja to malo češće ... fora vikati "-đenjeeeee" a da nitko ne pada u nesvijest od straha nego skače od veselja ... a forum nako usput uz čik pauze na poslu ... dopizdilo mi pričati sa nepoznatim ljudima koje nit vidim nit čujem

lako za to, ubrzo ces im svima dopizdit i doc ces ti na forum... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 8:41

pizda je napisao/la:

lako za to, ubrzo ces im svima dopizdit i doc ces ti na forum... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

nisam ja rekla da neću dolaziti na forum ... samo će to sve biti nako ofrlje Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931 evo, baš vako ko šta sad radim ... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 8:56

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

lako za to, ubrzo ces im svima dopizdit i doc ces ti na forum... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

nisam ja rekla da neću dolaziti na forum ... samo će to sve biti nako ofrlje Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  evo, baš vako ko šta sad radim ... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

znači, nema više spičkavanja Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 2329918616

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 9:12

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

lako za to, ubrzo ces im svima dopizdit i doc ces ti na forum... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

nisam ja rekla da neću dolaziti na forum ... samo će to sve biti nako ofrlje Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  evo, baš vako ko šta sad radim ... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

znači,  nema više spičkavanja Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 2329918616

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931 znam da mi nitko neće vjerovati, ali ja i dalje živim u dubokom uvjerenju da nisam nikada nikoga ni spičkala ... svak se sam spičko i uložijo silni trud u to ... ja sam samo gledala i tu i tamo komentirala Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

tako me i sinoć kolegica sa kojom sam pričala pitala, da kako mogu ostati tako mirna kad mi netko hoće dignuti živac ... meni pak oduvjek enigma, kako se ljudima da živcirati osim akd nisu neke ozbiljne stvari u pitanju a na forumu fakat nisam naletila na takve, mislim, ozbiljne stvari

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 9:32

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

lako za to, ubrzo ces im svima dopizdit i doc ces ti na forum... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

nisam ja rekla da neću dolaziti na forum ... samo će to sve biti nako ofrlje Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  evo, baš vako ko šta sad radim ... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

znači,  nema više spičkavanja Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 2329918616

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  znam da mi nitko neće vjerovati, ali ja i dalje živim u dubokom uvjerenju da nisam nikada nikoga ni spičkala ... svak se sam spičko i uložijo silni trud u to ... ja sam samo gledala i tu i tamo komentirala Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

tako me i sinoć kolegica sa kojom sam pričala pitala, da kako mogu ostati tako mirna kad mi netko hoće dignuti živac ... meni pak oduvjek enigma, kako se ljudima da živcirati osim akd nisu neke ozbiljne stvari u pitanju a na forumu fakat nisam naletila na takve, mislim, ozbiljne stvari

slažem se s boldanim
mene nitko nikad još nije do te mjere razvalio na forumima, da sam se samoispalila van.
a nije da se nisu trudili Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 9:47

Alhambra je napisao/la:
slažem se s boldanim
mene  nitko nikad još nije do te mjere razvalio na forumima, da sam se samoispalila van.
a nije da se nisu trudili Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

a to valjda jer svak polazi od samog sebe ... meni je nekada trebalo brdo vremena da skužim da je netko stvarno ljut na forumu kad krene pičkarati ... sve mislila ljudi se zezaju i smiju se kad ono na kraju stvarno ljuti Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  

najviše sam se nasmijala kad je na forumu bilo ko najžešče svađanje ... jebate, nikad neću zaboravit kad je krenulo ono sa katicom, pa darla uletila pa dromsica se popičkala sa lastom, pa redom svi nešto ljuti, i vraćam se sa plaže, sjela to pročitati meni to bilo tako simpatično i smiješno a pogotovo kako su me neki opisivali al jebote, kad sam stigla do pizdinog posta sa rexom gooootoooovaaa .... kad nisam pod stol pala Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1619348112

meni to ko da crtani film pratim Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 10:02

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
slažem se s boldanim
mene  nitko nikad još nije do te mjere razvalio na forumima, da sam se samoispalila van.
a nije da se nisu trudili Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

a to valjda jer svak polazi od samog sebe ... meni je nekada trebalo brdo vremena da skužim da je netko stvarno ljut na forumu kad krene pičkarati ... sve mislila ljudi se zezaju i smiju se kad ono na kraju stvarno ljuti Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  

najviše sam se nasmijala kad je na forumu bilo ko najžešče svađanje ... jebate, nikad neću zaboravit kad je krenulo ono sa katicom, pa darla uletila pa dromsica se popičkala sa lastom, pa redom svi nešto ljuti, i vraćam se sa plaže, sjela to pročitati meni to bilo tako simpatično i smiješno a pogotovo kako su me neki opisivali al jebote, kad sam stigla do pizdinog posta sa rexom gooootoooovaaa .... kad nisam pod stol pala Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1619348112

meni to ko da crtani film pratim Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

malo akcije nikad nije škodilo...samo, sad je sve manje, jbg

gdje ono Plovak piše, na kojem forumu?! nešto reče, al nisam upamtila
e, tamo bi bilo ok uletit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 10:22

Alhambra je napisao/la:
malo akcije nikad nije škodilo...samo, sad je sve manje, jbg

gdje ono Plovak piše, na kojem forumu?! nešto reče, al nisam upamtila
e, tamo bi bilo ok uletit

a ne može se to ponoviti ... to il krene spontano ili ne krene uopće ...

al dok je meni sinulo da se oni zaprave svađaju sa mnom ... da nije pizda napiso onaj mamutovac ja bih i dalje živjela u uvjerenju da se samo šale i zajebavaju Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1619348112 al najsmješnije mi je što sam ja dosta toga čitala a da nisam odmah skužila da neki o meni pišu pa probala prokljuviti tko se tu s kim posvađo i zbog čega ... bijo je jedan caticin ludi post u kojem je opisivala mene a ja to čitam i još se pitam, mamo mila, o kojoj beštiji se to radi Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1619348112 a onda mi sinulo - pa to sam ja !

pizdo, eto, zato mi fali zvučna kulisa Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3791038771 ... uživo nemreš fulati ...osjetiš da je netko ljut i da ništa ne kaže a ovdje svak interpretira tuđe postove kako mu se svidi

lastane, jesam li ja malo naivna za svoje godine ? Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1619348112 Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 10:25

mir I dobro.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 10:32

btw je napisao/la:
metilda je napisao/la:Danas sam nervozna ko ćuko  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931 pa ne pišem ni tamo ni vamo. I gdje ja uopće spadam... vamo ili tamo...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 2281111077
ti si jednom nogom tamo jednom vamo... 
bolje da ne mislim gdje ti je ono između  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3114667799

Ovo sam pročitala jutros uz prvi gutljaj kave i onako sva mamurna od sna skoro pala na pod od smijeha.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3111943984 
I da znaš, ono između je doma i tako su vuk sit i obe noge na broju.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 10:34

kišna glista je napisao/la:


šta je je ... tamo fakat tuga vuga i svi samo glume neku korespodenciju .... svaka tri tjedna osvane pokoji post a onda nakon tri tjedna netko odgovori na njega  i tako stalno ... bit će im se vrijeme zaustavilo pa ne kuže

Nemoj tako, tamo se svi znaju kvalitetno posvaditi oko moje malenkosti i onda sve pršti od postova.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130
A ja sama Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130 sa sobom korespondiram, što ću drugo kad me između dvije svađe svi izbjegavaju.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931


Zadnja promjena: metilda; 30.06.15 10:35; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uredila rod)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 10:41

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:


šta je je ... tamo fakat tuga vuga i svi samo glume neku korespodenciju .... svaka tri tjedna osvane pokoji post a onda nakon tri tjedna netko odgovori na njega  i tako stalno ... bit će im se vrijeme zaustavilo pa ne kuže

Nemoj tako, tamo se svi znaju kvalitetno posvaditi oko moje malenkosti i onda sve pršti od postova.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130
A ja sama Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130  sa sobom korespondiram, što ću drugo kad me između dvije svađe svi izbjegavaju.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

pošto je meni viša matematika skužit tko se zaprave svađa sa mnom na ovom forumu, nema šamse skužit šta si ti tako napravila da si potaknula svađanje ... jle bar ti znaš zašto se oni sa tobom svađaju ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 10:45

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:


šta je je ... tamo fakat tuga vuga i svi samo glume neku korespodenciju .... svaka tri tjedna osvane pokoji post a onda nakon tri tjedna netko odgovori na njega  i tako stalno ... bit će im se vrijeme zaustavilo pa ne kuže

Nemoj tako, tamo se svi znaju kvalitetno posvaditi oko moje malenkosti i onda sve pršti od postova.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130
A ja sama Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130  sa sobom korespondiram, što ću drugo kad me između dvije svađe svi izbjegavaju.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

pošto je meni viša matematika skužit tko se zaprave svađa sa mnom na ovom forumu, nema šamse skužit šta si ti tako napravila da si potaknula svađanje ... jle bar ti znaš zašto se oni sa tobom svađaju ?

Dabome da znam.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 13:03

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:


šta je je ... tamo fakat tuga vuga i svi samo glume neku korespodenciju .... svaka tri tjedna osvane pokoji post a onda nakon tri tjedna netko odgovori na njega  i tako stalno ... bit će im se vrijeme zaustavilo pa ne kuže

Nemoj tako, tamo se svi znaju kvalitetno posvaditi oko moje malenkosti i onda sve pršti od postova.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130
A ja sama Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130  sa sobom korespondiram, što ću drugo kad me između dvije svađe svi izbjegavaju.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

pošto je meni viša matematika skužit tko se zaprave svađa sa mnom na ovom forumu, nema šamse skužit šta si ti tako napravila da si potaknula svađanje ... jle bar ti znaš zašto se oni sa tobom svađaju ?

Dabome da znam.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

blago tebi .... meni je najbolje kad se drugi prepoznaju u mojim postovima pa misle da pišem o njima a kad netko ide direct pisati o meni, moram tri puta pročitati post da se imalo prepoznam u njemu iako lijepo piše "glista vaka, glista naka" Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931 koji bi piš bio da se možemo gledati dok pišemo po forumu ... iako, kod mene ne bi upalila ona kamera na kompu, moro bi bit neki dron koji bi letio skup sa mnom pokući i okokuće ... a i njega bih izmorila i brzo bi odustao

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 14:33

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

baš me ulovio gušt i sinoć iznenadila jenu kolegicu  i žena mi bila zahvalna ... jebate, ljudi zaboravili kako to izgleda kad ti se netko uživo pojavi na vratima i pita kako si ... sad ću ja to malo češće ... fora vikati "-đenjeeeee" a da nitko ne pada u nesvijest od straha nego skače od veselja ... a forum nako usput uz čik pauze na poslu ... dopizdilo mi pričati sa nepoznatim ljudima koje nit vidim nit čujem

lako za to, ubrzo ces im svima dopizdit i doc ces ti na forum... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130
Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931 Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931 Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931
ko veliš svi mogu otići, ali za glistaća nemaš brige  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 14:38

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
slažem se s boldanim
mene  nitko nikad još nije do te mjere razvalio na forumima, da sam se samoispalila van.
a nije da se nisu trudili Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

a to valjda jer svak polazi od samog sebe ... meni je nekada trebalo brdo vremena da skužim da je netko stvarno ljut na forumu kad krene pičkarati ... sve mislila ljudi se zezaju i smiju se kad ono na kraju stvarno ljuti Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  

najviše sam se nasmijala kad je na forumu bilo ko najžešče svađanje ... jebate, nikad neću zaboravit kad je krenulo ono sa katicom, pa darla uletila pa dromsica se popičkala sa lastom, pa redom svi nešto ljuti, i vraćam se sa plaže, sjela to pročitati meni to bilo tako simpatično i smiješno a pogotovo kako su me neki opisivali al jebote, kad sam stigla do pizdinog posta sa rexom gooootoooovaaa .... kad nisam pod stol pala Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1619348112

meni to ko da crtani film pratim Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931
al ti si meni najsmješnija kad te prozovu pa ideš nešto popraviti (zapravo objasniti da nisi mislila tako)... i sve ide super, a onda se nespretno okreneš i dupetom sve porušiš i napraviš pravi pičvajz... ono ko slon u dućanu s porculanom  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Lena 30.06.15 15:08

ma nemaš više kome šta ni poručit da se ne uvridi......osim popu....one se uvridi na treću tek  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

nemam poruka.....osim da su u kurcu....više nego mi ovdje  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3384354616 Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 15:10

Lena je napisao/la:ma nemaš više kome šta ni poručit da se ne uvridi......osim popu....one se uvridi na treću tek  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

nemam poruka.....osim da su u kurcu....više nego mi ovdje  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3384354616 Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931
ma uvridi se on na prvu, ali je polijen pokazati... treba mu vrimena da se pokrene i odreagira...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 15:10

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Nemoj tako, tamo se svi znaju kvalitetno posvaditi oko moje malenkosti i onda sve pršti od postova.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130
A ja sama Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130  sa sobom korespondiram, što ću drugo kad me između dvije svađe svi izbjegavaju.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

pošto je meni viša matematika skužit tko se zaprave svađa sa mnom na ovom forumu, nema šamse skužit šta si ti tako napravila da si potaknula svađanje ... jle bar ti znaš zašto se oni sa tobom svađaju ?

Dabome da znam.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

blago tebi .... meni je najbolje kad se drugi prepoznaju u mojim postovima pa misle da pišem o njima a kad netko ide direct pisati o meni, moram tri puta pročitati post da se imalo prepoznam u njemu iako lijepo piše "glista vaka, glista naka" Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  koji bi piš bio da se možemo gledati dok pišemo po forumu ... iako, kod mene ne bi upalila ona kamera na kompu, moro bi bit neki dron koji bi letio skup sa mnom pokući i okokuće ... a i njega bih izmorila i brzo bi odustao
  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3111943984  Kod mene je cijela kronologija sukoba na ONOM tamo forumu. Najprije smo pisale nas tričetiri bakice  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 439160543  Koje smo se lijepo slagale sve dok se dunji3 nije ogadio Nick Cave kojega sam stavila na njenu temu o zvijezdama i jedna fotografija na Traumu. Ja sam se malo pobunila i ona je otišla zbog toga s foruma a ja ostala izjedajući se od grižnje savjesti kod potjerah tako dobru i milu osobu, a ovo za nju mislim ozbiljno, ne zezam se.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 684758713  Onda je došla nickita koja je histerizirala čim bi me vidjela i valjda je dobivala osip od mojih postova ali tu je mislim u prvom redu razlog ljubomora što se dopisujem sa speareom koji je tada bio s njom u privatnoj komunikaciji. Onda je darla rekla da joj se gadi moja forumska osobnost. Onda je došla baruchica koja mi je zamjerila što sam otvorila Kulturu srca na Kultnima. Onda sam se zamjerila vegetarijanskom lobiju sa istinitom pričom o svom iskustvu sa kokošjim nogicama. Naime, sve žene koje tamo pišu su vegetarijanke osim mene a ja prema mesu imam samo jedan osjećaj - pojesti ga. A priča je bila ta da mi se jednom, dok sam kuhala rižot sa kokošjim nogicama jedna nogica učinila kao ručica od djeteta. Ja sam se prestravljenoeno zabečila u tu nogicu i prestrašeno otišla kod prijatelja psihijatra da vidim je li sa mnom sve u redu. Nisam to doživjela kao prosvjetljenje da se odreknem mesa i one su to shvatile kao da ja njima govorim da bi trebale otići kod psihijatra. Onda je nickita počela svoje ludovanje sa Victor/Victoria spinom. Onda se sve malo primirilo, pa je nakon nekog vremena baruchica opet započela priču o duploj temi i tada se esco razjario što sam baruchici preuzela temu i tako to.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931 Onda si i ti postala Bosmansica Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  jer si u jednom trenutku stala na moju stranu, odnosno napisala si par razumnih rečenica o cijeloj predstavi. U početku sam se čudom čudila što se to događa, sada me zabavlja. I mogla bih se okladiti da će ovaj post izazvati novu svađu na ONOM forumu.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 16:21

Zaboravih napisati da su se drugi prepoznavali u svakoj sličici i tekstu koji bih zalijepila, tako da i sada imam spremljenu jednu smiješnu fotografiju graška, ali je nisam stavila na tamošnju zelenu temu da ne bi ispalo da provociram. Evo zato jedan zeleni zubo.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 16:48

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
slažem se s boldanim
mene  nitko nikad još nije do te mjere razvalio na forumima, da sam se samoispalila van.
a nije da se nisu trudili Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

a to valjda jer svak polazi od samog sebe ... meni je nekada trebalo brdo vremena da skužim da je netko stvarno ljut na forumu kad krene pičkarati ... sve mislila ljudi se zezaju i smiju se kad ono na kraju stvarno ljuti Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  

najviše sam se nasmijala kad je na forumu bilo ko najžešče svađanje ... jebate, nikad neću zaboravit kad je krenulo ono sa katicom, pa darla uletila pa dromsica se popičkala sa lastom, pa redom svi nešto ljuti, i vraćam se sa plaže, sjela to pročitati meni to bilo tako simpatično i smiješno a pogotovo kako su me neki opisivali al jebote, kad sam stigla do pizdinog posta sa rexom gooootoooovaaa .... kad nisam pod stol pala Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1619348112

meni to ko da crtani film pratim Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931
al ti si meni najsmješnija kad te prozovu pa ideš nešto popraviti (zapravo objasniti da nisi mislila tako)... i sve ide super, a onda se nespretno okreneš i dupetom sve porušiš i napraviš pravi pičvajz... ono ko slon u dućanu s porculanom  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3114667799

lako za to što ih ja nehote porušim, al brate šta ti napraviš pokolj kad ih kreneš podizati i vraćati na stelaže al im nako usput braneći ih malo šutneš, pljuneš i još zavrneš vratić a sve ko pod kočnicom Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1619348112  al nema dok ne uleti pizda sa mamutovcem ... jebote, ja sam nakon toga krenula direkt napadati i pičkarati samo da spasim ljude od njegovih mamutovaca ... i mene bolilo dok sam ih čitala ... sve  u svemu, krasna bejvoč ekipa ... koga mi krenemo spašavati, taj nema da ostane živ Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 16:51

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pošto je meni viša matematika skužit tko se zaprave svađa sa mnom na ovom forumu, nema šamse skužit šta si ti tako napravila da si potaknula svađanje ... jle bar ti znaš zašto se oni sa tobom svađaju ?

Dabome da znam.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

blago tebi .... meni je najbolje kad se drugi prepoznaju u mojim postovima pa misle da pišem o njima a kad netko ide direct pisati o meni, moram tri puta pročitati post da se imalo prepoznam u njemu iako lijepo piše "glista vaka, glista naka" Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  koji bi piš bio da se možemo gledati dok pišemo po forumu ... iako, kod mene ne bi upalila ona kamera na kompu, moro bi bit neki dron koji bi letio skup sa mnom pokući i okokuće ... a i njega bih izmorila i brzo bi odustao
  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3111943984  Kod mene je cijela kronologija sukoba na ONOM tamo forumu. Najprije smo pisale nas tričetiri bakice  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 439160543  Koje smo se lijepo slagale sve dok se dunji3 nije ogadio Nick Cave kojega sam stavila na njenu temu o zvijezdama i jedna fotografija na Traumu. Ja sam se malo pobunila i ona je otišla zbog toga s foruma a ja ostala izjedajući se od grižnje savjesti kod potjerah tako dobru i milu osobu, a ovo za nju mislim ozbiljno, ne zezam se.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 684758713  Onda je došla nickita koja je histerizirala čim bi me vidjela i valjda je dobivala osip od mojih postova ali tu je mislim u prvom redu razlog ljubomora što se dopisujem sa speareom koji je tada bio s njom u privatnoj komunikaciji. Onda je darla rekla da joj se gadi moja forumska osobnost. Onda je došla baruchica koja mi je zamjerila što sam otvorila Kulturu srca na Kultnima. Onda sam se zamjerila vegetarijanskom lobiju sa istinitom pričom o svom iskustvu sa kokošjim nogicama. Naime, sve žene koje tamo pišu su vegetarijanke osim mene a ja prema mesu imam samo jedan osjećaj - pojesti ga. A priča je bila ta da mi se jednom, dok sam kuhala rižot sa kokošjim nogicama jedna nogica učinila kao ručica od djeteta. Ja sam se prestravljenoeno zabečila u tu nogicu i prestrašeno otišla kod prijatelja psihijatra da vidim je li sa mnom sve u redu. Nisam to doživjela kao prosvjetljenje da se odreknem mesa i one su to shvatile kao da ja njima govorim da bi trebale otići kod psihijatra. Onda je nickita počela svoje ludovanje sa Victor/Victoria spinom. Onda se sve malo primirilo, pa je nakon nekog vremena baruchica opet započela priču o duploj temi i tada se esco razjario što sam baruchici preuzela temu i tako to.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931 Onda si i ti postala Bosmansica Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  jer si u jednom trenutku stala na moju stranu, odnosno napisala si par razumnih rečenica o cijeloj predstavi. U početku sam se čudom čudila što se to događa, sada me zabavlja. I mogla bih se okladiti da će ovaj post izazvati novu svađu na ONOM forumu.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1619348112

ne znam zašto, al sve mi se čini nekako poznato  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 32354122  da nije i ovdje bilo isto tako   Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3114667799  al ovo boldano sam i ja prolazila i došla na isto - najprije si ko zbunit, pitaš se šta im je  al onda ti postane sve zabavno Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 16:55

al nisam znala da su tamo svi vegetarijanci ... sad su mi neke stvari puno jasnije ... eto, neš jest mesa e onda budi stalno ljut  i ozbiljan  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  od mesa se bude umilan, blag i veseo ... od previše bilja se postane agresivan  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931  tko ima rogove za bost, jel tigar il krave ? pa zna se

dala bih se kladiti da polovica tamo sanja ćevape ... imam ja jednu takvu u kući .. čim je krene vegetarijanstvo odma je slabije volje ... jedini način da ju odobrovoljim je da joj zamirišem kakvom pljeskavicom ili ražnjićima i odma se smiri ... nevjerojatno šta meso radi - ja bih ga dijelila umjesto apaurina

al kud pop završio među vegetarijancima ??? Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 17:31

Meni jos nitsmrdis, nit mirises (matilda), vrijeme ce mi pokazati ako se zadrzis i odlucis da smo ti simpaticni... Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 684758713
ovako na prvu, contra su ti sljedece karakteristike: nit pusis, nit pijes, nit izazivas kavgu, ne ides u gostijonu, ne galamis, ne psujes, vjerujes u ortodoksnog boga Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130
a pro su: imas duginog sina, lijepis lijepe slicice i lijepe misli, imas afiniteta za ovaj forum

vjerujem da smo si obrnuto proporcionalne Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3111943984

ali ja volim kad je puno razlicith glava na gumnu, dinamike radi, velko M

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 30.06.15 18:04

Vel'ka Maca je napisao/la:Meni jos nitsmrdis, nit mirises (matilda), vrijeme ce mi pokazati ako se zadrzis i odlucis da smo ti simpaticni...  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 684758713
ovako na prvu, contra su ti sljedece karakteristike: nit pusis, nit pijes, nit izazivas kavgu, ne ides u gostijonu, ne galamis, ne psujes, vjerujes u ortodoksnog boga Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130
a pro su: imas duginog sina, lijepis lijepe slicice i lijepe misli, imas afiniteta za ovaj forum

vjerujem da smo si obrnuto proporcionalne Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3111943984

ali ja volim kad je puno razlicith glava na gumnu, dinamike radi, velko M

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3111943984   Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3111943984   Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3111943984  Za sve je kriv Bosmans, a meni i ovo contra skroz pozitivno.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 1523192931
Apropos mirisa i smrada  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 11484130 koristim isključivo Nivea natural dezodorans za koji kćer kaže da smrdi.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3114667799
Parfeme zbilja ne koristim godinama a za to je kriva moja frizerka. Nisam ni slutila koliko snobizma može biti oko te kozmetike. Koristila sam u tom trenutku neki parfem koji mi se sviđao zbog svoje drvenaste note, koliko je davno to bilo zaboravila sam i kako se zvao, a ona u priči sa jednom drugom mušterijom kaže da ga je osjetila na nekoj ženi a on kao već davno izašao iz mode. Potrošila sam svoju bočicu da ne bude uludo bačen novac i od tada više nikada nisam kupila parfem. Zato zbilja nit smrdim nit mirišem.  Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 2 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 27. Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.