kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 9:32

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:vani ugodno iznenadjenje, ocekivao sam pakao kao proteklih dana  a kad ono, sasvim se lijepo moze prosetat. Cak i blago pirka...


ti se šališ?

upravo se psihički spremam podići moje plemenito dupence  i spremiti se za plažu. nije zvizdan danas , kažeš? šteta ....

ma toplo je ali nije ona neizdrziva sparina ko u petak i za vikend. Mos ti slobodno na kupanje pa da si i zimogrozna...Wajter raport - Page 6 684758713


da, bilo je neizdrživo takoreći. ali bilo je lijepo na plaži. sad ćemo nas dvije, samo da poredim nešto po stanu da me ne dočeka baš toliki rusvaj i idemo malena, ja i susjeda  Wajter raport - Page 6 684758713 ... na par sati. ja ti se kupam di su izvori, ne volim kada je more toplo, volim da me osvježi a tako se i čeličim .... 


( idući put kada šećeš samo pogledaj malo i u lijevo, ti kad pičiš ideš samo dritto i sempre dritto  Wajter raport - Page 6 1523192931  )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 9:33

Alhambra je napisao/la:

otkako sam shvatila bazu, ja sam rasturala kemiju. bez toga ne ide.

zemljopis me oduvijek zanimao i van škole, pa ga nikad nisam posebno učila za školu, nego više onako....naučila ga iz gušta.
povijest - štreberaj Wajter raport - Page 6 1523192931
znala sam samo onaj dio povijesti koji me zanimao...sve ostalo samo na par dana

je, kemija je fora kad skuzis bazu, onda sve ostalo samo ide, ja sam je volijo Wajter raport - Page 6 684758713. Fizika mi je bila hiper dosadna. Pusti poucci, isprazno, monotono...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 9:34

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:vani ugodno iznenadjenje, ocekivao sam pakao kao proteklih dana  a kad ono, sasvim se lijepo moze prosetat. Cak i blago pirka...


ti se šališ?

upravo se psihički spremam podići moje plemenito dupence  i spremiti se za plažu. nije zvizdan danas , kažeš? šteta ....

ma toplo je ali nije ona neizdrziva sparina ko u petak i za vikend. Mos ti slobodno na kupanje pa da si i zimogrozna...Wajter raport - Page 6 684758713


da, bilo je neizdrživo takoreći. ali bilo je lijepo na plaži. sad ćemo nas dvije, samo da poredim nešto po stanu da me ne dočeka baš toliki rusvaj i idemo malena, ja i susjeda  Wajter raport - Page 6 684758713 ... na par sati. ja ti se kupam di su izvori, ne volim kada je more toplo, volim da me osvježi a tako se i čeličim .... 


( idući put kada šećeš samo pogledaj malo i u lijevo, ti kad pičiš ideš samo dritto i sempre dritto  Wajter raport - Page 6 1523192931  )

jebiga kad sam drito i isao... Wajter raport - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 9:35

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

otkako sam shvatila bazu, ja sam rasturala kemiju. bez toga ne ide.

zemljopis me oduvijek zanimao i van škole, pa ga nikad nisam posebno učila za školu, nego više onako....naučila ga iz gušta.
povijest - štreberaj Wajter raport - Page 6 1523192931
znala sam samo onaj dio povijesti koji me zanimao...sve ostalo samo na par dana

je, kemija je fora kad skuzis bazu, onda sve ostalo samo ide, ja sam je volijo Wajter raport - Page 6 684758713. Fizika mi je bila hiper dosadna. Pusti poucci, isprazno, monotono...

ja sam negdje fulala tu bazu kemije pa mi nikad ništa nije bilo jasno ... al zato sam fiziku rasturala ... ona mi je bila čista logika ... al sad se veselim da ću kemiju ponovo imati priliku krenuti iz početka pa možda skontam u čemu je fora

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 9:36

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:povijest mi nije išla....a mrzila sam sve te puste podatke.....
ali sad je sa odmakom nekako drugačije kad čitaš.....
malome baš povijest ide samo tako zato jer njega sve to zanima,a sve pamti bez greške.....memorija strašna

ja sam povijest volijo, jedan od rietkih. Jebes godine, njih na kraju ispises i naucis napamet za pet minuta po sistemu "drzi vodu dok majstori odu"...

ja sam voljela iz povijesti samo onaj dio sa egipćanima, grcima i rimljanima ... nakon njih mi sve bilo bezveze ... a nob i partizane i titovo jajce i zasjedanja zavnoga i avnoha sam mrzila iz dna duše

i ja...
e, kad mi je u srednjoj došla povijest civilizacija, to je bila prava uživancija. imali doma starci brdo knjiga i na tu temu,a ja ih sve redom progutala i prije srednje.
u 3. r. srednje iz tog predmeta smo imali napisat referat na izbornu temu, onako..na 2-3 stranice. ja odabrala inke..i sve najvažnije jedva sažela na 11 listova (22 stranice) rukom pisanog teksta.
profa pala na dupe Wajter raport - Page 6 1523192931 ...a moj referat joj godinama i generacijama služijo za sažetak predavanja o Inkama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 9:36

kišna glista je napisao/la:

sve je to meni jasno samo to ne može trajati vječno ... isto kao što je juga bila super al nije mogla trajati ...  i grci su ko i mi duboko zabrazdili u korupciju i novac se kupio lopatom i dijelio šakom i kapom tamo gdje uopće nije trebao ići ...

pa to i govorim, mogli su pristati na stezanje remena i opet bi zivjeli vise - manje slicno ko i do sada. Ovako vec sad imaju rastur, sta ce tek bit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 9:37

a vidi novi wajter, koi je to, trideseti po redu? Wajter raport - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 9:39

kišna glista je napisao/la:

ja sam negdje fulala tu bazu kemije pa mi nikad ništa nije bilo jasno ... al zato sam fiziku rasturala ... ona mi je bila čista logika ... al sad se veselim da ću kemiju ponovo imati priliku krenuti iz početka pa možda skontam u čemu je fora

u fizici mi bas nista nije bilo previse logicno. Dokaz tome je da je od sveg onog sto sam u osnovnoj ucijo, prezivjelo svega par poucaka. Sve ostalo zavrsilo u bespucima poviesne zbiljnosti...Wajter raport - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 06.07.15 9:39

kemija je i meni bila draga i išla mi prirodno.....
jezici samo tako,a i matematika jako dobro......crtanje samo tako.....
zemljopis ok,ali povijest ufffff to sam morala štrebat

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 9:39


sad sam se sjetila kako sam zbog povijesti skoro upisala arheologiju nakon sam diplomirala .... imala već sve papire i javljam svojima da ostajem u ljubljani jer upisujem još jedan faks al mi mama rekla da će me se odreći ako samo probam Wajter raport - Page 6 1523192931 kad se sjetim šta mi je sve izdijelila preko telefona ko da sam rekla da ću se učlaniti u mafiju Wajter raport - Page 6 1619348112


Zadnja promjena: kišna glista; 06.07.15 9:49; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 9:41

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ja sam negdje fulala tu bazu kemije pa mi nikad ništa nije bilo jasno ... al zato sam fiziku rasturala ... ona mi je bila čista logika ... al sad se veselim da ću kemiju ponovo imati priliku krenuti iz početka pa možda skontam u čemu je fora

u fizici mi bas nista nije bilo previse logicno. Dokaz tome je da je od sveg onog sto sam u osnovnoj ucijo, prezivjelo svega par poucaka. Sve ostalo zavrsilo u bespucima poviesne zbiljnosti...Wajter raport - Page 6 684758713

živo me zanima šta sada uče i kako ... al brzo će jesen pa ću opet u školu Wajter raport - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 9:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sve je to meni jasno samo to ne može trajati vječno ... isto kao što je juga bila super al nije mogla trajati ...  i grci su ko i mi duboko zabrazdili u korupciju i novac se kupio lopatom i dijelio šakom i kapom tamo gdje uopće nije trebao ići ...

pa to i govorim, mogli su pristati na stezanje remena i opet bi zivjeli vise - manje slicno ko i do sada. Ovako vec sad imaju rastur, sta ce tek bit...

nekada su rasturi dobri ... ono što ne valja treba što prije rasturiti i onda izmisliti nešto novo ... nekada ljudima stigne pamet baš onda kad do temelja razruše staro i moraju krenuti sve iz početka ne zato jer hoće nego zato jer nemaju izbora

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 9:47

kišna glista je napisao/la:

uf, na faksu sam obožavala povijest ... kad je bio ispit, ušla u kabinet kod profesora i nas dvoje se raspričali, prošlo krcato vremena, zaboravili da je ispit, na kraju skoro zaboravio upisati mi i ocjenu ... kad sam izašla van, kolona studenata me blijedo gledalo da šta toliko profesor davi ... a meni žao bilo prekinuti priču ... jebate, neki ispiti su baš bili čisti užitak ... mi ne samo da smo se prisjetili nekih starih civilizacija nego izmislili i par novih po uzoru da je bilo što bi bilo Wajter raport - Page 6 1523192931

meni rekla profesorica da takvo znanje nikad nije vidjela. Nabila peticu ko kuca veliku...Wajter raport - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 9:48

kišna glista je napisao/la:

nekada su rasturi dobri ... ono što ne valja treba što prije rasturiti i onda izmisliti nešto novo ... nekada ljudima stigne pamet baš onda kad do temelja razruše staro i moraju krenuti sve iz početka ne zato jer hoće nego zato jer nemaju izbora

je, pricaj to onima koji ce dobiti neku crkavicu od penzije ili pak nista... Jedino ce se tjesit time da i nemaju sto za kupit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 9:49

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

otkako sam shvatila bazu, ja sam rasturala kemiju. bez toga ne ide.

zemljopis me oduvijek zanimao i van škole, pa ga nikad nisam posebno učila za školu, nego više onako....naučila ga iz gušta.
povijest - štreberaj Wajter raport - Page 6 1523192931
znala sam samo onaj dio povijesti koji me zanimao...sve ostalo samo na par dana

je, kemija je fora kad skuzis bazu, onda sve ostalo samo ide, ja sam je volijo Wajter raport - Page 6 684758713. Fizika mi je bila hiper dosadna. Pusti poucci, isprazno, monotono...

sjećam se jedne iz razreda...pod milim bogom joj ništa u kemiji nije bilo jasno..i profesorica je digne da odgovara...kaže joj, ajd sapuni, to ti nije teško...kaži šta su sapuni i kakvih sve sapuna ima...
digne se ova, malo kao razmišlja, pa krene...
paaa, sapuni su sredstva za pranje...imamo tvrdih i tekućih.....imamo sapuna za ruke,sapuna za tijelo...imamo i dječjih sapuna...
mi se valjamo u razredu, a profa je prekine i kaže joj...Sanja, ako kažeš još koju takvu glupost, dat ću ti 2
Sanja se nasmije, razmišlja još malo...dok mi rikavamo u suzama...i nastavi...e, da, imamo još i sapun za pranje veša Wajter raport - Page 6 3776795594


Zadnja promjena: Alhambra; 06.07.15 9:50; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 9:49

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ja sam negdje fulala tu bazu kemije pa mi nikad ništa nije bilo jasno ... al zato sam fiziku rasturala ... ona mi je bila čista logika ... al sad se veselim da ću kemiju ponovo imati priliku krenuti iz početka pa možda skontam u čemu je fora

u fizici mi bas nista nije bilo previse logicno. Dokaz tome je da je od sveg onog sto sam u osnovnoj ucijo, prezivjelo svega par poucaka. Sve ostalo zavrsilo u bespucima poviesne zbiljnosti...Wajter raport - Page 6 684758713

živo me zanima šta sada uče i kako ... al brzo će jesen pa ću opet u školu Wajter raport - Page 6 1523192931  

a sad vec vjerojatno udaraju po strunama, kvantnoj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 9:52

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

uf, na faksu sam obožavala povijest ... kad je bio ispit, ušla u kabinet kod profesora i nas dvoje se raspričali, prošlo krcato vremena, zaboravili da je ispit, na kraju skoro zaboravio upisati mi i ocjenu ... kad sam izašla van, kolona studenata me blijedo gledalo da šta toliko profesor davi ... a meni žao bilo prekinuti priču ... jebate, neki ispiti su baš bili čisti užitak ... mi ne samo da smo se prisjetili nekih starih civilizacija nego izmislili i par novih po uzoru da je bilo što bi bilo Wajter raport - Page 6 1523192931

meni rekla profesorica da takvo znanje nikad nije vidjela. Nabila peticu ko kuca veliku...Wajter raport - Page 6 684758713


aaa, šta sam radila ... dobro da si replajao jer sam sama sebi izbrisala post pa ga tražim ... e, tako je i kod mene bilo ... još sam morala nacrtati koješta i donijela takvu skicir mapu koju sam sa guštom napravila da mi je bez razmišljanja dao 10/10 .... kod povijesti je bitno to povezivanje a meni je to oduvjek super išlo ... nikad nisam ništa učila napamet i bez razumijevanja nego mi bila zanimljiva ljudska priroda i šta rade i kako to rade i zašto su sve to radili ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 9:55

pizda je napisao/la:
a sad vec vjerojatno udaraju po strunama, kvantnoj...

e, to me zanima ... sad kad me krene sa curama graditi svemirski brod i putovanja kroz crne rupe nema gdje nas neće biti Wajter raport - Page 6 11484130 al fizika mi je isto bila mrak ... kad bih krenula izvoditi one jednadžbe po školskoj ploči, nastavnik me jednom morao otjerati jer je već na pola vidio da mi je u malom prstu gradivo i veli ok, dosta a ja ne dam .... i dalje pišem i izvodim i moram doći do kraja ... na kraju me gađao kredom da me potjera ... jebote, koji sam geek bila al samo u područjima koja su mene zanimala ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 9:59

sad mi nekako došlo žao što je kraj školske godine Wajter raport - Page 6 1523192931 a vidim da su mi i cure nekako snuždene i pogubite ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 10:01

kišna glista je napisao/la:sad mi nekako došlo žao što je kraj školske godine Wajter raport - Page 6 1523192931  a vidim da su mi i cure nekako snuždene i pogubite ...

kako ce tek bit snuzdene i pogubite kad skola opet pocne...Wajter raport - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 10:01

al sad sam se sjetila i sinoćnjeg razgovora sa ercegom ... čovjek veli, nije se raspričo o takvim temama od faksa i pita jesam li takva i uživo ? Wajter raport - Page 6 1523192931 al nisam ko oni iz velikog praska ... samo volim povezivati sve što sam naučila pa dođem do raznih ideja i pizdarija ... a krenulo sve bezveze i na kraju pričali do dva u noći Wajter raport - Page 6 1523192931

pizdo, poznato ti to ? mene ako netko hoće nazvati, mora najprije planirati godišnji

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 10:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad mi nekako došlo žao što je kraj školske godine Wajter raport - Page 6 1523192931  a vidim da su mi i cure nekako snuždene i pogubite ...

kako ce tek bit snuzdene i pogubite kad skola opet pocne...Wajter raport - Page 6 684758713

vraga .. mlađa mi dobila za nagradu neku knjigu sa eksperimentima ... eno, već ekperimentira Wajter raport - Page 6 1523192931 moram paziti da nemam išta eksplozivno u kuhinji

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 10:05

kišna glista je napisao/la:al sad sam se sjetila i sinoćnjeg razgovora sa ercegom ... čovjek veli, nije se raspričo o takvim temama od faksa i pita jesam li takva i uživo ? Wajter raport - Page 6 1523192931  al nisam ko oni iz velikog praska ... samo volim povezivati sve što sam naučila pa dođem do raznih ideja i pizdarija ... a krenulo sve bezveze i na kraju pričali do dva u noći Wajter raport - Page 6 1523192931

pizdo, poznato ti to ? mene ako netko hoće nazvati, mora najprije planirati godišnji

jos cete se ti i Erceg do kraja i spandjati i imati intimne odnose Wajter raport - Page 6 684758713. Sta fali, ne pizdi... Wajter raport - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.07.15 10:06

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al sad sam se sjetila i sinoćnjeg razgovora sa ercegom ... čovjek veli, nije se raspričo o takvim temama od faksa i pita jesam li takva i uživo ? Wajter raport - Page 6 1523192931  al nisam ko oni iz velikog praska ... samo volim povezivati sve što sam naučila pa dođem do raznih ideja i pizdarija ... a krenulo sve bezveze i na kraju pričali do dva u noći Wajter raport - Page 6 1523192931

pizdo, poznato ti to ? mene ako netko hoće nazvati, mora najprije planirati godišnji

jos cete se ti i Erceg do kraja i spandjati i imati intimne odnose Wajter raport - Page 6 684758713. Sta fali, ne pizdi... Wajter raport - Page 6 1523192931

baš ja na to pomislila....glista nam cyberiše Wajter raport - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.15 10:06

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad mi nekako došlo žao što je kraj školske godine Wajter raport - Page 6 1523192931  a vidim da su mi i cure nekako snuždene i pogubite ...

kako ce tek bit snuzdene i pogubite kad skola opet pocne...Wajter raport - Page 6 684758713

vraga .. mlađa mi dobila za nagradu neku knjigu sa eksperimentima ... eno, već ekperimentira Wajter raport - Page 6 1523192931 moram paziti da nemam išta eksplozivno u kuhinji

Wajter raport - Page 6 1523192931 pa kako joj se da zajebavat sa time a raspust je. Trebala bi bit non stop u zivotu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 6 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 40. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.