kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To je Huso?

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Gost 13.08.15 10:13

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

da, da ... i onda na forum napiše kako je bio na placi i kupio sardelice  To je Huso? - Page 3 1523192931

evo mi i deje, sutra bi mogla ribu a baš sam željna običnih sardelica i krumpir salate ... mljacccc!!!!!


ribu najviše volim što jednostavniju: frganu, gradele, u soli ili brudet ... ostale perverzije samo pokrivaju pravi okus ribe ... ajde ti sada kaži nešto.  To je Huso? - Page 3 684758713

bogme me u zadnje vrieme uopce ne vuce riba, pogotovo ne plava. Ne znam zasto, valjda organizam kuzi sto mu treba a sto ne...

ne valjda nego je tako. barem kod mene. moja prehrana uglavnom ide na faze. sada sam u fazi jogurta i voća.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Gost 13.08.15 10:15

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

koji parfem si dobio? ja baš ne volim dobivati parfeme jer mi često fulaju ukus. ili mrzim kada mi se donese parfem a već po ambalaži i nazivu vidiš da je nešto falšo i jeftino. dobro, to se rijetko događa.  kupujem si ih sama.

sveti ivo iz lorenta, ne svidja mi se bas, nako memljiv je a to ne volim. Ajd, tu i tamo malo za promjenu ali imam tih "za promjenu" malo previse...To je Huso? - Page 3 684758713

što to znači memljiv? 

ja sam imala njegov ysatis i nije mi pasao ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  pizda 13.08.15 10:15

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

da, da ... i onda na forum napiše kako je bio na placi i kupio sardelice  To je Huso? - Page 3 1523192931

evo mi i deje, sutra bi mogla ribu a baš sam željna običnih sardelica i krumpir salate ... mljacccc!!!!!


ribu najviše volim što jednostavniju: frganu, gradele, u soli ili brudet ... ostale perverzije samo pokrivaju pravi okus ribe ... ajde ti sada kaži nešto.  To je Huso? - Page 3 684758713

bogme me u zadnje vrieme uopce ne vuce riba, pogotovo ne plava. Ne znam zasto, valjda organizam kuzi sto mu treba a sto ne...

ne valjda nego je tako. barem kod mene. moja prehrana uglavnom ide na faze. sada sam u fazi jogurta i voća.

probao sam u zadnje vrijeme par puta sardelice ali su vise one mene jele nego li ja njih. Nekad sam ih mogao svaki dan...To je Huso? - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Gost 13.08.15 10:16

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

koji parfem si dobio? ja baš ne volim dobivati parfeme jer mi često fulaju ukus. ili mrzim kada mi se donese parfem a već po ambalaži i nazivu vidiš da je nešto falšo i jeftino. dobro, to se rijetko događa.  kupujem si ih sama.

sveti ivo iz lorenta, ne svidja mi se bas, nako memljiv je a to ne volim. Ajd, tu i tamo malo za promjenu ali imam tih "za promjenu" malo previse...To je Huso? - Page 3 684758713

što to znači memljiv? 

ja sam imala njegov ysatis i nije mi pasao ....


ne, to je bio givenchy ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  pizda 13.08.15 10:16

lastavica je napisao/la:

što to znači memljiv? 

ja sam imala njegov ysatis i nije mi pasao ....

pa ne znam kako bi to opisao a da se razumie. Onako, zagusljivo-slatkasto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Gost 13.08.15 10:18

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

da, da ... i onda na forum napiše kako je bio na placi i kupio sardelice  To je Huso? - Page 3 1523192931

evo mi i deje, sutra bi mogla ribu a baš sam željna običnih sardelica i krumpir salate ... mljacccc!!!!!


ribu najviše volim što jednostavniju: frganu, gradele, u soli ili brudet ... ostale perverzije samo pokrivaju pravi okus ribe ... ajde ti sada kaži nešto.  To je Huso? - Page 3 684758713

bogme me u zadnje vrieme uopce ne vuce riba, pogotovo ne plava. Ne znam zasto, valjda organizam kuzi sto mu treba a sto ne...

ne valjda nego je tako. barem kod mene. moja prehrana uglavnom ide na faze. sada sam u fazi jogurta i voća.

probao sam u zadnje vrijeme par puta sardelice ali su vise one mene jele nego li ja njih. Nekad sam ih mogao svaki dan...To je Huso? - Page 3 684758713


ja sam ih se poželila baš. sa krumpir salatom. jednostavno primorsko jelo.

builder bi stalno jeo ćevape a meni to na uši izlazi.

danas punim paprike, gušt mi ih je ljeti jesti, mlake, predvečer ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Gost 13.08.15 10:19

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

što to znači memljiv? 

ja sam imala njegov ysatis i nije mi pasao ....

pa ne znam kako bi to opisao a da se razumie. Onako, zagusljivo-slatkasto...


kao prvo, nije ti to za sada. to će ti biti u hladne zimske dane kada staviš kaput i šal oko vrata ili općenito za navečer. ja tako koristim opium. zapravo za određee mirise moram biti posebno raspoložena ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  pizda 13.08.15 10:20

lastavica je napisao/la:

ja sam ih se poželila baš. sa krumpir salatom. jednostavno primorsko jelo.

builder bi stalno jeo ćevape a meni to na uši izlazi.

danas punim paprike, gušt mi ih je ljeti jesti, mlake, predvečer ...

punite paprike mi idu, dosta sam ih izjeo ovo ljeto a mogao bi ih opet napravit sutra ako mi se bude dalo...Ova vrucina ubija svaku ambiciju za nekim nakuhavanjem...To je Huso? - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  pizda 13.08.15 10:22

lastavica je napisao/la:

kao prvo, nije ti to za sada. to će ti biti u hladne zimske dane kada staviš kaput i šal oko vrata ili općenito za navečer. ja tako koristim opium. zapravo za određee mirise moram biti posebno raspoložena ....

nije ovo jako ko Opium ali volim svjeze i reske mirise. Da ih osjetis u prolazu i nestanu a ne da ih imas u nosnicama sliedecih sto metara...Jebiga kad ono sto trosim nema u Rijeci trenutno, ne ide mi u glavu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Gost 13.08.15 10:23

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

kao prvo, nije ti to za sada. to će ti biti u hladne zimske dane kada staviš kaput i šal oko vrata ili općenito za navečer. ja tako koristim opium. zapravo za određee mirise moram biti posebno raspoložena ....

nije ovo jako ko Opium ali volim svjeze i reske mirise. Da ih osjetis u prolazu i nestanu a ne da ih imas u nosnicama sliedecih sto metara...Jebiga kad ono sto trosim nema u Rijeci trenutno, ne ide mi u glavu...

pa šta ti to trošiš?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Gost 13.08.15 10:23

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

ja sam ih se poželila baš. sa krumpir salatom. jednostavno primorsko jelo.

builder bi stalno jeo ćevape a meni to na uši izlazi.

danas punim paprike, gušt mi ih je ljeti jesti, mlake, predvečer ...

punite paprike mi idu, dosta sam ih izjeo ovo ljeto a mogao bi ih opet napravit sutra ako mi se bude dalo...Ova vrucina ubija svaku ambiciju za nekim nakuhavanjem...To je Huso? - Page 3 684758713


ma je , da ... da sam sama bila bih na jogurtu i lubenici ali curici moram kuhati. jučer nisam kuhala jer se poželila jaja i pancete ( kada mi je to rekla, pala sam skoro u nesvijest  To je Huso? - Page 3 1523192931 , jer ona je do jučer mrzila jaja općenito )  i napucala se ko velika  To je Huso? - Page 3 684758713

kupila sam sinoć u plodinama neke virovitičke, male, sočne, okrugle paprike ko loptice i kada sam ih ugledala zamislila sam ih tako male i slatke punjene i odma uzela desetak komada, bit će zabavno na tanjuru  To je Huso? - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Gost 13.08.15 10:24

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

kao prvo, nije ti to za sada. to će ti biti u hladne zimske dane kada staviš kaput i šal oko vrata ili općenito za navečer. ja tako koristim opium. zapravo za određee mirise moram biti posebno raspoložena ....

nije ovo jako ko Opium ali volim svjeze i reske mirise. Da ih osjetis u prolazu i nestanu a ne da ih imas u nosnicama sliedecih sto metara...Jebiga kad ono sto trosim nema u Rijeci trenutno, ne ide mi u glavu...


ajde reci koje?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Gost 13.08.15 10:27

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

kao prvo, nije ti to za sada. to će ti biti u hladne zimske dane kada staviš kaput i šal oko vrata ili općenito za navečer. ja tako koristim opium. zapravo za određee mirise moram biti posebno raspoložena ....

nije ovo jako ko Opium ali volim svjeze i reske mirise. Da ih osjetis u prolazu i nestanu a ne da ih imas u nosnicama sliedecih sto metara...Jebiga kad ono sto trosim nema u Rijeci trenutno, ne ide mi u glavu...


svjež miris mi je ZEN  od shisheida. već treće ljeto ga uzimam,. genijalan mi je po ovim toplinama a friško sam otuširana i moram van ... imam feeling da ćešem bambusovom šumom  To je Huso? - Page 3 684758713

kada sam malo nabrijana stavim jedan malo jači, od gaultiera, otkrila sam ga početkom ljeta ... baš je sav veseo i prpošan  To je Huso? - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Gost 13.08.15 10:30

dečki sada vas pozdravljam. idem se prepustiti sasvim drugim mirisima kao što su češnjak, petersin i ostalo, paprike čekaju  To je Huso? - Page 3 684758713 To je Huso? - Page 3 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  pizda 13.08.15 11:45

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

kao prvo, nije ti to za sada. to će ti biti u hladne zimske dane kada staviš kaput i šal oko vrata ili općenito za navečer. ja tako koristim opium. zapravo za određee mirise moram biti posebno raspoložena ....

nije ovo jako ko Opium ali volim svjeze i reske mirise. Da ih osjetis u prolazu i nestanu a ne da ih imas u nosnicama sliedecih sto metara...Jebiga kad ono sto trosim nema u Rijeci trenutno, ne ide mi u glavu...

ajde reci koje?

zadnjih par godina Armani - Attitude...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

To je Huso? - Page 3 Empty Re: To je Huso?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.