kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 26.08.15 21:20

Ovan
1. Vash moto trebao bi da bude: “Odmah, sada, odmah!”. Nagli ste i nestrpljivi.
2. Ako nije Ovnova ideja, onda ga boli kuratz za nju..moto mu je ,,,dogovorit cemo se da bude po mome .
3. Mozete biti jako nezreli i tvrdoglaviji od jartza...pokusavate uvjeriti sugovornika da znate shto hocete..

Bik
1. Posesivni ste i materijalisti, pa ne znate da dijelite.
2. Bolno ste tvrdoglavi.
3. Lijenii ste ko dalmoshi i isto tako kao oni hedonisti do jaja.

Blizanci  (Ovo je samo za mene i matzu)
1. Imate toliko karakteristika da sagovornici nikada ne znaju na cemu su sa vama.Ovo je istina Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1619348112
2. Volite da slušate svoj glas i stalno upadate drugima u rec.(hahahahahahahahahhahahahahahahah)
3. Imate toliko hobija da na kraju nicemu niste predani.Totalna laz..Neki znaju izvuci jebeno dobru korist iz njih,,,recmo kao ja

Rak
1. Stalno mienjate raspolozenje.
2. Oprezni ste i plashljivi.
3. Osjetljivi ste i teshko je znati kakva ce vas sitnica povrijediti.

Lav
1. Toliko volite sebe da naprosto ne mozete odoljeti reflektujucim povrshinama.Tipichno zz moju jarantzu,,
2. Ako zelite neshto, spremni ste da uchinite sve da to i dobijete...ovo nije istina:))
3. Zelja da budete u sredishtu paznje moze biti problematichna, jer niko ne voli osobu koja misli da je centar svemira.Ja bash volim centar svemira:)))
Djevica
1. Osuduju sve oko sebe i nikada ne znate kada cete im vi doci pod noz...i sve zivo ogovara kao Glista baba trachara..
2. Znate da budete jako sitnicavi i da prebacujete ljudima kojekakve sitnice.Isuse boze kakva istina:))) Jedna mi je rekla..zashto nosish stalno tu bijelu majitzu (potkoshulju) izgledash ko kuvar u njoj..takvu iskrenost nisam dozivijo josh od ni  jedne zenske:))))
3. Mozete biti krajnje pesimistichni i povuci u svoje negativno raspolozenje sve oko sebe.Osim one koje boli kuratz:)))
Vaga
1. Jako ste neodlucni i pravi je pakao dogovarati se neshto s vama.Zato vagu treba njezno podici na rukitze i odnijeti je u pecinu..tamo joj napraviti petero djece odjednom i onda je mirna za cijeli zivot..
2. Skloni ste da napustite sopstvene principe samo da usrecite nekoga i odrzite mir.Ovo je jebena istina.
3. Vasa fasciniranost ljepotom moze znahiti i da provodite nenormalno dugo vremena sredujuci se.I ja volim njegovatu i polijepu zenitzu..to nije nedostatak Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1619348112
Shkorpija
1. Osvetoljubive i spremne da drugima zagorcaju zivot ako im netko stane na zulj,,,jebo je jeza u ledja..
2. Njihove manipulatorske sposobnosti mogu ozbiljno narushiti mentalno zdravlje.
3. Nema toga da su jednostavno “loše volje” vec je to uvek duboki jad i cemer.Ovo je totalna laz...poznam jednu shkorpijitzu koja je uvijek dobre volje i smije se (barem kad je zmenom u drushtvu ) ko luda na brashno..Shkorpije su najbolji frendovi,,,ta te nece nikad izdati ako joj ne okrenesh ledja:)))

Strijelac
1. Iskreni ste do te mjere da zvucite kao da nekoga zelite jednostavno povrijediti.(ovo vishe lichi na mene..mozda sam podznak u strijelcu))
2. Volite da se pravite da bas sve znate.(e i ovo je tipichno za mene ,,samo shto se ja ne pravim nego skoro sve znam) Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1619348112)))
3. Ako ne radite nešto novo i uzbudljivo, vjerovatno se smrtno dosadujete.(u jebo te,,,pa ja sam strijelac u oroskopu)

Jarac
1. Toliko ste opsjednuti kontrolom da ne razumijete šta je opushtanje.Tipichno za eskica i pizdu...samo bi nesht kontrolirali..treba ih zaposlit u kinu da kontroliraju karte na ulazu..
2. Spremni ste da iskoristite druge za svoj dobitak bez oklijevanja.Ovo je tipihno za Pizdu uvijek je protiv svojih neprijatelja ubacivo u prve redove Iluziju i Saru:)))
3. Uzivate da pricate o negativnim stvarima i hranite se negativnom energijom.Sisachi negativnih energija..

Vodolija
1. Volite da mislite da ste objektivni i racionalni, shto naprosto znaci da brzate i osudujete druge.E vala jesu brzoplete i stalno im je netko drugi kriv..uvjerio se..ako bi moglo kako sve na brzaka kao i kod ovnova
2. Sanjarite i zivite u nekom svom svijetu, pa se predstavljate hladno.Shta se imaju predstavljat kad su ko sante leda,,,eto Darla i Pizda...ona ga ne jebe ni dva posto a on se lozi ko na lomachi
3. Uvijek nudite drugima savjete, ali isto tako cesto ne slushate šta vam sagovornik zapravo govori.Na jedno im uvo udje na drugo izadje..Tipichno ko i ovce:Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1619348112)

Ribe
1. Volite da se prepustite životnim okolnostima pa vam cesto izmakne kontrola nad sopstvenim zivotom.(Baza)
2. Cesto propustite da primijetite potrebe drugih.njima su njihove potrebe najvaznije ,,pa ja
3. Vrlo ste naivni.Ovo neb reko,,,ovo je chista laz

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 27.08.15 5:13

nabijem vas na kuratz tako zatajne,, Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 27.08.15 9:34

Ja sam riba i primjećujem da mi svaka rečenica počinje sa "Ja".  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 27.08.15 9:42

zingaro je napisao/la:

Vaga

1. Jako ste neodlucni i pravi je pakao dogovarati se neshto s vama.Zato vagu treba njezno podici na rukitze i odnijeti je u pecinu..tamo joj napraviti petero djece odjednom i onda je mirna za cijeli zivot..
2. Skloni ste da napustite sopstvene principe samo da usrecite nekoga i odrzite mir.Ovo je jebena istina.
3. Vasa fasciniranost ljepotom moze znahiti i da provodite nenormalno dugo vremena sredujuci se.I ja volim njegovatu i polijepu zenitzu..to nije nedostatak Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1619348112

1. Jako ste neodlucni i pravi je pakao dogovarati se neshto s vama. Zato vagu treba njezno podici na rukitze i odnijeti je u pecinu..tamo joj napraviti petero djece odjednom i onda je mirna za cijeli zivot..
- ima istine, ali nije pakao dogovarati s nama, pakao nastupa ako se ne držiš dogovora
je, napraviti joj petoro djece i zaposliti na dulje staze, da se može dalje landrat, a?
može pećina i bez djece proć Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931

2. Skloni ste da napustite sopstvene principe samo da usrecite nekoga i odrzite mir.Ovo je jebena istina.
- ...da jebenija nemre bit Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 722450574

3. Vasa fasciniranost ljepotom moze znahiti i da provodite nenormalno dugo vremena sredujuci se. I ja volim njegovatu i polijepu zenitzu..to nije nedostatak Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1619348112
- tako je...kaje u tome loše Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. E030

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 30.08.15 11:16

molim gosn cigojnera da uz nestrpljivost svojeglavost i tvrdoglavost dopuni zbirku negativnih osobina ovna:
buntovnici
planu poput hepo kockica
nikad ne uce na greskama, cak ni na svojim
ne trpe autoritete
brutalna direktnost
stalno se bore za neku pravdu cak i kad je bitka unaprijed izgubljena 
impulzivnost i nepromisljenost, prvo djeluju pa tek onda razmisljaju
nikad ne iskoriste resurse s kojima raspolazu
ima toga jos na lageru, ali je ovo sporoooo:deckoP

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  orion 30.08.15 19:24

uopće neću komentirati sem da su vage najbolji znakovi ..... to što je već znano ne smeta da još ponekad spomenem  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 03.09.15 13:17

orion je napisao/la:uopće neću komentirati sem da su vage najbolji znakovi ..... to što je već znano ne smeta da još ponekad spomenem  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

X Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 04.09.15 4:23

orion je napisao/la:uopće neću komentirati sem da su vage najbolji znakovi ..... to što je već znano ne smeta da još ponekad spomenem  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130
Majketi,,,u chemu ste najbolje osim u peglanju... Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1354420400 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3776795594 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 04.09.15 4:25

btw je napisao/la:molim gosn cigojnera da uz nestrpljivost svojeglavost i tvrdoglavost dopuni zbirku negativnih osobina ovna:
buntovnici
planu poput hepo kockica
nikad ne uce na greskama, cak ni na svojim
ne trpe autoritete
brutalna direktnost
stalno se bore za neku pravdu cak i kad je bitka unaprijed izgubljena 
impulzivnost i nepromisljenost, prvo djeluju pa tek onda razmisljaju
nikad ne iskoriste resurse s kojima raspolazu
ima toga jos na lageru, ali je ovo sporoooo:deckoP
Ih kad bi ja sve otkrio shta su ovnovi..nekom bi i suze potekle na ochi,,,od miline  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3791038771 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3671336489 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 2396358274

"Sluchajno" mi jedan ovan najbolji frend 30 godina...tak da i tebi ide NSK.. Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3791038771 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  antonac 04.09.15 5:23

Alhambra je napisao/la:
orion je napisao/la:uopće neću komentirati sem da su vage najbolji znakovi ..... to što je već znano ne smeta da još ponekad spomenem  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

X Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130
x Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

_________________
daite im da seru....Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 29xutcyJebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  pizda 04.09.15 7:23

antonac je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
orion je napisao/la:uopće neću komentirati sem da su vage najbolji znakovi ..... to što je već znano ne smeta da još ponekad spomenem  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

X Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130
x Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

sta si vaga? Znaci da ti je sad negdje rodjendan... Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 04.09.15 17:43

zingaro je napisao/la:
orion je napisao/la:uopće neću komentirati sem da su vage najbolji znakovi ..... to što je već znano ne smeta da još ponekad spomenem  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130
Majketi,,,u chemu ste najbolje osim u peglanju... Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1354420400 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3776795594 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 2733991369

mrš  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3601362807

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 04.09.15 17:45

antonac je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
orion je napisao/la:uopće neću komentirati sem da su vage najbolji znakovi ..... to što je već znano ne smeta da još ponekad spomenem  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

X Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130
x Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

ima nas  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931

kod mene u kući dvoje..kad krenemo istjerivat pravdu, jarci i blizanci u pravilu najebu  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  antonac 05.09.15 5:11

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
orion je napisao/la:uopće neću komentirati sem da su vage najbolji znakovi ..... to što je već znano ne smeta da još ponekad spomenem  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

X Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130
x Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

sta si vaga? Znaci da ti je sad negdje rodjendan... Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931
men je uviek rodzdendan..... Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

_________________
daite im da seru....Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 29xutcyJebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 05.09.15 11:16

biti tries godina prijatelj zingaru je vrijedno svake pohvale... sta pohvale, treba tom ovnu za zivota podici spomenik B-)
a vidi celicnih ruka u barsunastim rukavicama al se hvale i pirpisuju jedni druge. .. hvalite me usta moja Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Lena 06.09.15 6:17

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
orion je napisao/la:uopće neću komentirati sem da su vage najbolji znakovi ..... to što je već znano ne smeta da još ponekad spomenem  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

X Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130
x Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

sta si vaga? Znaci da ti je sad negdje rodjendan... Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931
ma sad su dievice....vaga krajem mjeseca i 10. miesec
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Lena 06.09.15 6:18

Alhambra je napisao/la:
antonac je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
orion je napisao/la:uopće neću komentirati sem da su vage najbolji znakovi ..... to što je već znano ne smeta da još ponekad spomenem  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

X Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130
x Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

ima nas  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931

kod mene u kući dvoje..kad krenemo istjerivat pravdu, jarci i blizanci u pravilu najebu  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3776795594
kakvi su to jarci kaT ih vage bodu rogovima  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 2758896589 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3084372643


ja sam daklem jarica,podznak vagica  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 2281111077
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 07.09.15 6:14

ti jarci su normalni, vage su agresivne Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  pizda 07.09.15 7:47

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

X Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130
x Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130

sta si vaga? Znaci da ti je sad negdje rodjendan... Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931
ma sad su dievice....vaga krajem mjeseca i 10. miesec

znam ali Antisa moze imat rodjendan kada god zaskripi... Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 07.09.15 9:27

Jako volim vagice, oni, one su mi omiljeni iako me nekad ispizde sa svojim neizjasnjavanjem, ali one, oni, u stvari ni ne misle nista zlo, u svemu vide pozi5ivno... barem ovi, ovr koji mene okruzuju.

i ja imam najdugovjecniju prijateljicu ovnicu, preko 35 godina... rodjenu kad i bitvica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 07.09.15 9:47

Lena je napisao/la:
kakvi su to jarci kaT ih vage bodu rogovima  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 2758896589 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3084372643

pametni...znaju da je vaga uvijek u pravu Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 08.09.15 6:32

Vel'ka Maca je napisao/la:Jako volim vagice, oni, one su mi omiljeni iako me nekad ispizde sa svojim neizjasnjavanjem, ali one, oni, u stvari ni ne misle nista zlo, u svemu vide pozi5ivno... barem ovi, ovr koji mene okruzuju.

i ja imam najdugovjecniju prijateljicu ovnicu, preko 35 godina... rodjenu kad i bitvica
a stacu ti rec, ovnova se tesko rijesiti  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931

moja najduga prijateljica je bikica podznak djevica... dupla zemlja s duplom vatrom, tezak posao, puno prilagodbe...Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 684758713 ali, naucile smo jedna drugu kako postovati razlicitost, prihvatiti je i nadopunjavati se... bas je volim... Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Gost 08.09.15 6:33

Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kakvi su to jarci kaT ih vage bodu rogovima  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 2758896589 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 3084372643

pametni...znaju da je vaga uvijek u pravu  Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 11484130



Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931 Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  pizda 08.09.15 7:39

btw je napisao/la:

moja najduga prijateljica je bikica podznak djevica... dupla zemlja s duplom vatrom, tezak posao, puno prilagodbe...

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931 nije ti lako jebote. Odusevljavaju me ovi horoskopski psihoprofili... Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz.. Empty Re: Jebenija strana nasheg oroskopa kako chija,,al nechije su fakat sjebate skroz..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.