kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 23.12.15 9:00

Vel'ka Maca je napisao/la:

Ali moram i ja... jer sam prosle godine presutila, al ove ne mogu - bitvica je najvece srce foruma... i najkreativnije i pozitivnije i vrijednije i zao mi je sta sam ju razocarala sa svojim poganim jezikom... poslala mi je prekrasan paketic jer sam joj prosle godine narucila paketic a i zato jer je sunceko drago i dobro... prekrasne bozicne rukotvorine i moj osobni favorit, bozicno drvce od papira koje je toliko lijepo da ga gledam i smjeskam mu se i toplo mi je oko srca. Bas pravi bozicni duh. Hvala ti bitvice na tome. Puno mi znaci Kako smo danas? - Page 40 1619348112)))))

ocito se nadas izvuc natalni oroskop mukte cim si tako blagoglagoljiva... Kako smo danas? - Page 40 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 23.12.15 10:27

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Ali moram i ja... jer sam prosle godine presutila, al ove ne mogu - bitvica je najvece srce foruma... i najkreativnije i pozitivnije i vrijednije i zao mi je sta sam ju razocarala sa svojim poganim jezikom... poslala mi je prekrasan paketic jer sam joj prosle godine narucila paketic a i zato jer je sunceko drago i dobro... prekrasne bozicne rukotvorine i moj osobni favorit, bozicno drvce od papira koje je toliko lijepo da ga gledam i smjeskam mu se i toplo mi je oko srca. Bas pravi bozicni duh. Hvala ti bitvice na tome. Puno mi znaci Kako smo danas? - Page 40 1619348112)))))

ocito se nadas izvuc natalni oroskop mukte cim si tako blagoglagoljiva... Kako smo danas? - Page 40 1523192931

ma ne sljivi me pet posto... ni tu, ni kod susjeda, ja zicam, al ona ne trza. Valjda sam toliko grozna da je zeni neugodno Kako smo danas? - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 23.12.15 10:29

Prehladjena sam na godisnjem, isn't that lovely.
kasljem, kisem, smrcam... ali nije prestrasno. Saplastim ja okolo...
sutra imam ekipicu doma predvecer, bumo se druskali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 23.12.15 11:10

Vel'ka Maca je napisao/la:Prehladjena sam na godisnjem, isn't that lovely.
kasljem, kisem, smrcam... ali nije prestrasno. Saplastim ja okolo...
sutra imam ekipicu doma predvecer, bumo se druskali

oblij se alkohola i sve ce ti proc a ti ces bit raspolozita...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 23.12.15 17:17

NE,maco poijačaj još sa aloholom u svim oblicima i biti će bolje. Kako smo danas? - Page 40 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 23.12.15 20:52

Vel'ka Maca je napisao/la:

tebi vjerujem, onda ce biti kronoloski. I moj mali braco mi je isto savjetovao, dakle 2 za, niti jedan protiv.
i jesi bila u kinu, sta si odlucila? Kako smo danas? - Page 40 684758713


A nisam. (Tuzno uzdise)
Pricekat cu jos koji dan. Iako se trudim ne citati nista vezano uz SW jer sigurno sadrzi neki spoiler.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 23.12.15 20:54

zingaro je napisao/la:Ligeju treba jebati zguza,,,sprijeda i mentalno jer samo tako se moze izlijechiti od lazne potrebe za umjetnoshcu,,,u prevodu,,,fali joj kurtza pa onanira na rijechi i farbe ...a matza joj je stimulator,,bolje recheno "literarna" ofarbata vajagra:))) Kako smo danas? - Page 40 1354420400 Kako smo danas? - Page 40 3776795594 Kako smo danas? - Page 40 2733991369

Bit ce da tebi nedostaje nesto "zguza" jer picke ocito nisi dobio godinama, zagorjeli seronjo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.12.15 0:53

ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ligeju treba jebati zguza,,,sprijeda i mentalno jer samo tako se moze izlijechiti od lazne potrebe za umjetnoshcu,,,u prevodu,,,fali joj kurtza pa onanira na rijechi i farbe ...a matza joj je stimulator,,bolje recheno "literarna" ofarbata vajagra:))) Kako smo danas? - Page 40 1354420400 Kako smo danas? - Page 40 3776795594 Kako smo danas? - Page 40 2733991369

Bit ce da tebi nedostaje nesto "zguza" jer picke ocito nisi dobio godinama, zagorjeli seronjo.

naivno vjerujem da tzigo tako izrazava svoju naklonost, bitch slapovima.... jos mi nije preso granicu, mozda zato jer mi nije dovoljno intrigantan... ponavlja se brate ko te njegove papigitze Kako smo danas? - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.12.15 0:57

Dosla sam doma iz bunila predblagdanskog grada... prekrcana po nacelu u se, na se bez poda se (to smo obavili jucer)... i sve bi bilo ok da nisam prehladjena. O boze kako sam prehladjena.... glas mi je dve oktave dublji... i dosla sam doma u blazenu tisinu i mir. Skurinje spavaju. Upalila sam svoje lampice na boru i one rastegnute po knjiznici i uzivam u tisini. Laku noc.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.12.15 2:29

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ligeju treba jebati zguza,,,sprijeda i mentalno jer samo tako se moze izlijechiti od lazne potrebe za umjetnoshcu,,,u prevodu,,,fali joj kurtza pa onanira na rijechi i farbe ...a matza joj je stimulator,,bolje recheno "literarna" ofarbata vajagra:))) Kako smo danas? - Page 40 1354420400 Kako smo danas? - Page 40 3776795594 Kako smo danas? - Page 40 2733991369

Bit ce da tebi nedostaje nesto "zguza" jer picke ocito nisi dobio godinama, zagorjeli seronjo.

naivno vjerujem da tzigo tako izrazava svoju naklonost, bitch slapovima.... jos mi nije preso granicu, mozda zato jer mi nije dovoljno intrigantan... ponavlja se brate ko te njegove papigitze Kako smo danas? - Page 40 1523192931

Ponavlja se zato jer mu nitko ne veli da je retard pa ga se ili tapse po glavici (iz sucuti) ili ga se izbjegava (opet zbog sucuti) da ga ne opizde jednom za svagda. A on kreten kakav jest misli da je u pravu pa, svako malo, vergla po istome. Kad ne lijepi onu kuruzu. Bljuv.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.12.15 7:20

Vel'ka Maca je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Pokusaj pisanja preko mobitela...videcemo na sta ce to liciti. Kako smo danas? - Page 40 684758713

Zelim vam ugodne bozicne praznike i, ako se ne vidimo do tada, sretnu Novu godinu. Kako smo danas? - Page 40 684758713
Nadam se da ste svi dobro. Malo sam vas citala i videla sam da nam je Maca slasnom pipicom prestrasila nieznog Pipija...Kako smo danas? - Page 40 684758713 Maco, polako, znas da je on sav plah kao zeka. Kako smo danas? - Page 40 684758713
Crtam smajlice, jer ih ne vidim...
Videla sam nasu dragu Bitvicu. Kako smo danas? - Page 40 684758713 Bitvica je niezna i mekana beba. I sa 100 godina izgledace kao beba. A sto mi je jos poklona donela...sve je sama napravila. Gledam ih na bozicnoj jelci i ne mogu da prestanem da se divim. A sto sam se tek zbog toga hvalila! Nema prijatelja, koji nije video sta su njene spretne rucice sve napravile. 

P.S.@Lena-niko nije imao veliko dupe, ni velike cice. Dobro, dobro, lazem malo...ja sam bila nesto jaca u gornjem dielu :samanthafox: :pms: 

Puno pozdrava i budite mi dobro. Kako smo danas? - Page 40 684758713

I jos samo da ovaj text uspem objaviti...

hvala na cestitkama macice, tebi cemo prvo novu godinu pa onda bozic... jel imate dvostruko slavlje vi tamo u wieni?

Ali moram i ja... jer sam prosle godine presutila, al ove ne mogu - bitvica je najvece srce foruma... i najkreativnije i pozitivnije i vrijednije i zao mi je sta sam ju razocarala sa svojim poganim jezikom... poslala mi je prekrasan paketic jer sam joj prosle godine narucila paketic a i zato jer je sunceko drago i dobro... prekrasne bozicne rukotvorine i moj osobni favorit, bozicno drvce od papira koje je toliko lijepo da ga gledam i smjeskam mu se i toplo mi je oko srca. Bas pravi bozicni duh. Hvala ti bitvice na tome. Puno mi znaci Kako smo danas? - Page 40 1619348112)))))
a vidi njih dvije, raspištoljile se s cukrom... bokte koji neugodnjak  Kako smo danas? - Page 40 1425538829

kato, (smijem li te barem ponekad zvati sisata kata  Kako smo danas? - Page 40 439160543  ) ljubav je bila obostrana i na prvi pogled, ali rekle smo nema hvale... vidim da se dosljedno držiš dogovora   Kako smo danas? - Page 40 1619348112
p.s. srculence, nadam se da je sve bolje od tada... držim pesti, šaljem pozdrave i zagrljaje  Kako smo danas? - Page 40 3214182331


nezahtjevna maco, tebe je baš lako raznježiti...  
nisam ja nikakvo srce foruma i što si sve nadrobila, jednostavno si mi draga (bez obzira na pogani jezik  Kako smo danas? - Page 40 1523192931) i jako, jako sam ti zahvalna jer si mi prošlog Božića uskočila s narudžbom (na neviđeno) kad mi je bilo baš teško i dokle god budem to radila ti ćeš za Božić dobiti barem sitnicu.... i jebi se... nastavim li i ja ću se raspekmeziti...  Kako smo danas? - Page 40 3601362807
p.s. rekla sam da ću ti napraviti natalnu kad ti dođem kuhati... strpi se  Kako smo danas? - Page 40 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.12.15 7:32

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ligeju treba jebati zguza,,,sprijeda i mentalno jer samo tako se moze izlijechiti od lazne potrebe za umjetnoshcu,,,u prevodu,,,fali joj kurtza pa onanira na rijechi i farbe ...a matza joj je stimulator,,bolje recheno "literarna" ofarbata vajagra:))) Kako smo danas? - Page 40 1354420400 Kako smo danas? - Page 40 3776795594 Kako smo danas? - Page 40 2733991369

Bit ce da tebi nedostaje nesto "zguza" jer picke ocito nisi dobio godinama, zagorjeli seronjo.

naivno vjerujem da tzigo tako izrazava svoju naklonost, bitch slapovima.... jos mi nije preso granicu, mozda zato jer mi nije dovoljno intrigantan... ponavlja se brate ko te njegove papigitze Kako smo danas? - Page 40 1523192931
Matzo debela sa nastojanjem da smrshash iz ljubavi prema meni,,,ne dozvoli da ova ljubomorna spodoba unishti nashu buducnost,,ona misli da smo ja i ti kompatibilni po svim shavovima pa ti se uputzava kao frenditza da bi te izbacila iz igre,,:Kako smo danas? - Page 40 1619348112) Meni je poprave napeto kako je taj kulturoloshki otpad progovorio konachno onim rijechnikom koji razumije:Kako smo danas? - Page 40 1619348112)Obichna krmachitza,,koju ne jebe nitko ni dva posto..zato se prikeljila ovdje,,,jer ja na taj "art" forum nisam niti cu prismirditi ikada,,A sad da se malo kurchim:Kako smo danas? - Page 40 1619348112 Sta je ta kravetina u svome zivotu napravila osim shto je uspjela "keativno" mijenjati tudje avatare po forumima,,Taj  kulturolshki patzov  koji gricka knjige po knjiznici jer ne razumije po kurtza o fabulama,,,osim shto je impresijonirata zvijezdama,,,Upravo zbog toga ta budala mi je sjela na zulj....zajedno sa onom svojom frendicom,,,koje nemaju po kurca pojma o bilo kakvoj vrsti umjetnoosti,,,ali,,,ej,,,ali,,prodaju muda pod bubrege drugima koji se isto tako "kuze" u farbe i rijech,,,video sliku,,,radnju,,Dakem dvije krmache prve kategorije ,,iskompleksirane do jaja,,em nemreju anc kurca ,,,em nemreju nac sebe,,A sad neshto o meni,,,ovo nikada nisam napisao,,,Kako smo danas? - Page 40 1619348112))Ja sam "umetnik"koji je prodao takvima kao shto je Ligeja ,,,po cijelom svijetu,,,oko 3 tisuce slija,,jebaji ga,,,,ne kazem da nije pokvareno od mene,,,al kako bi ja lagodno zivijo da nema takvih idiota kao shto je ona,,Takvima je dovoljno izmisliti prichu i odma gutaju kao spermu:))))Ta tvoja frendica,,,iz rijeke,,,je komad budale kakav s enemre sresti na cijelom svijetu,,ona se samohipnotizirala i fura svoju hipmozu kao karmu,,u prevodu,,,idiot nad idiotima,,zato sam je ovih par godina guzio retorichki dok nije prokinula i pochela spikati mojim seljachkim jezikom,,,shto je meni bilo dokaz,,,da je ona u dushi i u mozgu jedna obichna seljacha koja se folira i shuta raznim nepoznatim rijechima za shiru publiku d abi kao fol ispala pametna,,haklo sam je strpljivo dok nije prokinula,,krmachitza:Kako smo danas? - Page 40 1619348112)))
E sad,,ima ovdje popametnih zenskinja,,mudrih koje se ne izletavaju,,,koje duboko i debelo vazu,,pa onda ,,,hop,,,skoche:Kako smo danas? - Page 40 1619348112) Jebo te koje ti frendice imash,,bolesnice,,,a volio bih tu krmachitcu vidjeti i pospikati s anjom o farbama i obichnim rijechima,,narafski da vi zinula ko foka ,,i gledala bi mi u medjunozje da vidi koliki je,,E sad ,,,,shto siti naivna,,,to je drugi par rukava,,Ako sam te "vrijedjao" to je bilo samo za tvoje dobro,,,jer nemam nikakvih ohekivanja prema bilo kome sa kultnih ......zato shto mi je ova teritorija vrsta zajebancije,,koji neki drugi dozivljavaju koa neshto ozbiljno..Kako smo danas? - Page 40 1619348112) Matzo ,,ja bih volio da ti smrshash i da osvojish Pizdu,,,,samo iz jednog razloga,,,jer bi ovaj forum nakon toga skihno,,zato shto bi odredjene pichke izgubile iluziju da ga mogu imati:Kako smo danas? - Page 40 1619348112))A Pizda je isti kao ja,,,zna da tajanstvenost traje dovoljno dugo dok se ne otkrije,,,,jer onda vishe nije interesantno:))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 24.12.15 9:00

ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ligeju treba jebati zguza,,,sprijeda i mentalno jer samo tako se moze izlijechiti od lazne potrebe za umjetnoshcu,,,u prevodu,,,fali joj kurtza pa onanira na rijechi i farbe ...a matza joj je stimulator,,bolje recheno "literarna" ofarbata vajagra:))) Kako smo danas? - Page 40 1354420400 Kako smo danas? - Page 40 3776795594 Kako smo danas? - Page 40 2733991369

Bit ce da tebi nedostaje nesto "zguza" jer picke ocito nisi dobio godinama, zagorjeli seronjo.

bas lijepo komuniciraju... Kako smo danas? - Page 40 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  antonac 24.12.15 10:52

pravo se dusa raduie..... Kako smo danas? - Page 40 11484130 Kako smo danas? - Page 40 11484130

_________________
daite im da seru....Kako smo danas? - Page 40 29xutcyKako smo danas? - Page 40 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 24.12.15 13:41

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ligeju treba jebati zguza,,,sprijeda i mentalno jer samo tako se moze izlijechiti od lazne potrebe za umjetnoshcu,,,u prevodu,,,fali joj kurtza pa onanira na rijechi i farbe ...a matza joj je stimulator,,bolje recheno "literarna" ofarbata vajagra:))) Kako smo danas? - Page 40 1354420400 Kako smo danas? - Page 40 3776795594 Kako smo danas? - Page 40 2733991369

Bit ce da tebi nedostaje nesto "zguza" jer picke ocito nisi dobio godinama, zagorjeli seronjo.

naivno vjerujem da tzigo tako izrazava svoju naklonost, bitch slapovima.... jos mi nije preso granicu, mozda zato jer mi nije dovoljno intrigantan... ponavlja se brate ko te njegove papigitze Kako smo danas? - Page 40 1523192931
Matzo debela sa nastojanjem da smrshash iz ljubavi prema meni,,,ne dozvoli da ova ljubomorna spodoba unishti nashu buducnost,,ona misli da smo ja i ti kompatibilni po svim shavojvima pa ti se uputzava kao frenditza da bi te izbacila iz igre,,:Kako smo danas? - Page 40 1619348112) Meni je poprave napeto kako je taj kulturoloshki otpad progovorio konachno onim rijechnikom koji razumije:Kako smo danas? - Page 40 1619348112)Obichna krmachitza,,koju ne jebe nitko ni dva posto..zato se prikeljila ovdje,,,jer ja na taj "art" forum nisam niti cu prismirditi ikada,,A sad da se malo kurchim:Kako smo danas? - Page 40 1619348112 Sta je ta kravetina u svome zivotu napravila osim shto je uspjela "keativno" mijenjati tudje avatare po forumima,,Taj  kulturolshki patzov  koji gricka knjige po knjiznici jer ne razumije po kurtza o fabulama,,,osim shto je impresijonirata zvijezdama,,,Upravo zbog toga ta budala mi je sjela na zulj....zajedno sa onom svojom frendicom,,,koje nemaju po kurca pojma o bilo kakvoj vrsti umjetnoosti,,,ali,,,ej,,,ali,,prodaju muda pod bubrege drugima koji se isto tako "kuze" u farbe i rijech,,,video sliku,,,radnju,,Dakem dvije krmache prve
kategorije ,,iskompleksirane do jaja,,em nemreju anc kurca ,,,em nemreju nac sebe,,A sad neshto o meni,,,ovo nikada nisam napisao,,,Kako smo danas? - Page 40 1619348112))Ja sam "umetnik"koji je prodao takvima kao shto je Ligeja ,,,po cijelom svijetu,,,oko 3 tisuce slija,,jebaji ga,,,,ne kazem da nije pokvareno od mene,,,al kako bi ja lagodno zivijo da nema takvih idiota kao shto je ona,,Takvima je dovoljno izmisliti prichu i odma gutaju kao spermu:))))Ta tvoja frendica,,,iz rijeke,,,je komad budale kakav s enemre sresti na cijelom svijetu,,ona se samohipnotizirala i fura svoju hipmozu kao karmu,,u prevodu,,,idiot nad idiotima,,zato sam je ovih par godina guzio retorichki dok nije prokinula i pochela spikati mojim seljachkim jezikom,,,shto je meni bilo dokaz,,,da je ona u dushi i u mozgu jedna obichna seljacha koja se folira i shuta raznim nepoznatim rijechima za shiru publiku d abi kao fol ispala pametna,,haklo sam je strpljivo dok nije prokinula,,krmachitza:Kako smo danas? - Page 40 1619348112)))
E sad,,ima ovdje popametnih zenskinja,,mudrih koje se ne izletavaju,,,koje duboko i debelo vazu,,pa onda ,,,hop,,,skoche:Kako smo danas? - Page 40 1619348112) Jebo te koje ti frendice imash,,bolesnice,,,a volio bih tu krmachitcu vidjeti i pospikati s anjom o farbama i obichnim rijechima,,narafski da vi zinula ko foka ,,i gledala bi mi u medjunozje da vidi koliki je,,E sad ,,,,shto siti naivna,,,to je drugi par rukava,,Ako sam te "vrijedjao" to je bilo samo za tvoje dobro,,,jer nemam nikakvih ohekivanja prema bilo kome sa kultnih ......zato shto mi je ova teritorija vrsta zajebancije,,koji neki drugi dozivljavaju koa neshto ozbiljno..Kako smo danas? - Page 40 1619348112) Matzo ,,ja bih volio da ti smrshash i da osvojish Pizdu,,,,samo iz jednog razloga,,,jer bi ovaj forum nakon toga skihno,,zato shto bi odredjene pichke izgubile iluziju da ga mogu imati:Kako smo danas? - Page 40 1619348112))A Pizda je isti kao ja,,,zna da tajanstvenost traje dovoljno dugo dok se ne otkrije,,,,jer onda vishe nije interesantno:))))

S ljudima treba razgovarati onako kako najbolje razumiju. Buduci da si retard kojeg vecina samilosno zaobilazi, mislis da mozes vjecno naskakati na ljude, vrijedjati ih i projicirati na njih vlastito ludilo. E nece ici. Ova "krmacica" ti to ne dozvoljava. :-). Da mi je vidjeti te budaletine koje su tebi ista povjerovale i kojima si ti ista podvalio. :-) Je,  stvarno si me razotkrio. Sad mozes pravdoljubivo onanirati. Vidis, vracam se knjizevnom izricaju. Navlacim "masku". :-D Ajme, koja ufuravanja!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 24.12.15 15:36

ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ligeju treba jebati zguza,,,sprijeda i mentalno jer samo tako se moze izlijechiti od lazne potrebe za umjetnoshcu,,,u prevodu,,,fali joj kurtza pa onanira na rijechi i farbe ...a matza joj je stimulator,,bolje recheno "literarna" ofarbata vajagra:))) Kako smo danas? - Page 40 1354420400 Kako smo danas? - Page 40 3776795594 Kako smo danas? - Page 40 2733991369

Bit ce da tebi nedostaje nesto "zguza" jer picke ocito nisi dobio godinama, zagorjeli seronjo.

               Kako smo danas? - Page 40 2733991369

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=979

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 40 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.