kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Stranica 20 / 36. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next

Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 15.10.15 8:30

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

da si joj ćaća razbio bi je, zar ne  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 1523192931

je, ogledni primjer je većine današnjih dvadesetogodišnjaka... nažalost

da sam joj caca ne bi takva ni bila. Kako su je odgajali takva i je...
djelomično si u pravu... kućni odgoj je samo 50 posto uspjeha, ostalo čini ulica, mediji, geni, škola itd. itd. 
oni koji imaju puno djece znaju o čemu pričam... sve ih jednako odgajaju a na kraju dobiju skroz različite rezultate  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 15.10.15 9:52

ispravak netočnog navoda - retardirani Ervin je mislio da ju jebe u dupe jer je bilo otpozadi... na što ga je ona kasnije ismijala je rne razlikuje u kojoj je rupi bio I navela da ne voli sex u dupe jer ju boli.

uostalom, sve I da se jebe u dupe, njeno je, doborovljno je I šta te boli kurac kako se ona jebe.

ne, ti si rađe na barbarinoj strain koja je u BBu divna, mila , umilna glumica (pogledaj joj facebook pa će ti biti jasno tko je tu kurvetina I tko se štepa u dupe (!!!!) I tko liježe s kim I kakvim). Ali ne, ona je na van supač, fina, mila I pristojna. FUJ
jebo vas konformizam. 100 puta mi je draže stefino otvoreno podrigivanje, prđenje I smrđenje nego perfidno preglumljavanje svetice - iz vana juj, iznutra fuj.
Ali drugo od tebe pizdice nisam ni očekivala. ti si si sav takav hermetički zatvorit.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 15.10.15 10:26

Vel'ka Maca je napisao/la:ispravak netočnog navoda - retardirani Ervin je mislio da ju jebe u dupe jer je bilo otpozadi... na što ga je ona kasnije ismijala je rne razlikuje u kojoj je rupi bio I navela da ne voli sex u dupe jer ju boli.

uostalom, sve I da se jebe u dupe, njeno je, doborovljno je I šta te boli kurac kako se ona jebe.

ne, ti si rađe na barbarinoj strain koja je u BBu divna, mila , umilna glumica (pogledaj joj facebook pa će ti biti jasno tko je tu kurvetina I tko se štepa u dupe (!!!!) I tko liježe s kim I kakvim). Ali ne, ona je na van supač, fina, mila I pristojna. FUJ
jebo vas konformizam. 100 puta mi je draže stefino otvoreno podrigivanje, prđenje I smrđenje nego perfidno preglumljavanje svetice - iz vana juj, iznutra fuj.
Ali drugo od tebe pizdice nisam ni očekivala. ti si si sav takav hermetički zatvorit.

a nisam ni ja od tebe nista drugo ocekivao jer si povodljiva, vjecita groupie svega sto djeluje otkacito. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713 Sta Stefani boli kurac kakav je ko van kuce, u ovom slucaju je bitno kako se ko ponasa u kuci. Te njene glupave fore sa otkrivanjima tople vode su blesav izgovor i toboznje opravdanje za prizemne ljubomore i nista vise. Jebavala se sa debilom i sad otkrila da se isti palio na drugu. Zamisli ponizenja za tuku koja je vjerojatno stalna postava redaljki po Splitu? Ili, ako je vec zena olicenje morala i kao takva pogodna za djeliti lekcije o moralu (sic), sto to Barbari nije rekla odmah, prvog dana? Sto nije Miki i Gibi rekla da su gejevi, starijim Vasicima da su proracunate kurve, Zorici da je zla krmaca itd. itd.?
Jebate, jaka fora, pa zna se koja rulja nastupa po realitijima, sto se kaze, sakupiti sa koca i konopca. Ako je navikla na bolje, trebala je ostati doma a ne zauzimati mjesto nekom drugom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 15.10.15 11:14

Kakve se tu drame odvijaju...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 30caqzl

Pa kako to mozete gledati?! Hleba i igara, je l to?

Procitala sam samo poslednja dva upisa od Pipike i Mace, a to me je podsetilo na momenat kada smo Marjan, Filip i ja prvi  put bili pozvani kod Brigitte. I tu upoznamo Halidu. Umetnicu, DJ-a i ostalo.Sedimo na podu Mac (Marjan) i ja i ona nam pokazuje svoje slike iz Berlina, gde je na nekom partiju radila visuals i pustala muziku. U jednom momentu pokazuje sliku nekog tipa i kaze:"E sa ovim sam se ja jebala u dupe. Nije hteo nikako drugacije." Sva sreca da smo Mac i ja vec sedeli na podu, inace bi pali. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 30caqzl

Ja posle isla na wc da piskim, a i njoj se isto islo i onako sva sumanuta i silovita uhvati za kvaku i ladno izvali vrata iz stoka, koliko je cimnula, ja u vrisak. Ulazi ona unutra i mrtva ladna kaze: "Ajd pozuri, ne mogu vise cekati. I da pridrzis ova vrata, hoce sad da padnu. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 15.10.15 11:39

cat_claw je napisao/la:Kakve se tu drame odvijaju...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 30caqzl

Pa kako to mozete gledati?! Hleba i igara, je l to?

Procitala sam samo poslednja dva upisa od Pipike i Mace, a to me je podsetilo na momenat kada smo Marjan, Filip i ja prvi  put bili pozvani kod Brigitte. I tu upoznamo Halidu. Umetnicu, DJ-a i ostalo.Sedimo na podu Mac (Marjan) i ja i ona nam pokazuje svoje slike iz Berlina, gde je na nekom partiju radila visuals i pustala muziku. U jednom momentu pokazuje sliku nekog tipa i kaze:"E sa ovim sam se ja jebala u dupe. Nije hteo nikako drugacije." Sva sreca da smo Mac i ja vec sedeli na podu, inace bi pali. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 30caqzl

Ja posle isla na wc da piskim, a i njoj se isto islo i onako sva sumanuta i silovita uhvati za kvaku i ladno izvali vrata iz stoka, koliko je cimnula, ja u vrisak. Ulazi ona unutra i mrtva ladna kaze: "Ajd pozuri, ne mogu vise cekati. I da pridrzis ova vrata, hoce sad da padnu. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 30caqzl

mi gledamo a ti si se druzila sa takvima... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 15.10.15 11:46

evo Soraja ulazi u Big Brothera... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 15.10.15 11:54

Soraja je neka zena sa velikim napumpanim usnama i isto tako napumpanim grudima. Ne secam joj se lica, ali su mi ta dva atributa ostala u secanju. Je l ona pevacica ili tako nesto?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 15.10.15 11:58

I ako mi je ovo najdrazi Sherlock Holmes (najvernije je docarao lik iz knjige), uopste se ne mogu navici na avatar, a ne znam sta bih mogla staviti drugo. Odakle curama inspiracija za menjanje avatara? I gde ih uopste pronalaze?? Tako mi je tlaka traziti neku novu fotku da bih najradije isla bez avatara.Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Wvyjpi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 15.10.15 11:58

cat_claw je napisao/la:Soraja je neka zena sa velikim napumpanim usnama i isto tako napumpanim grudima. Ne secam joj se lica, ali su mi ta dva atributa ostala u secanju. Je l ona pevacica ili tako nesto?

nije nista ali je starleta, elitna prostitutka, eto sto je Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713. Jebote, vidijo sam je u proslom BB-u, ne bi je prepoznao ni pod razno. Valjda je stavila na sebe i u sebe neku novu generaciju silikona...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 15.10.15 12:00

cat_claw je napisao/la:I ako mi je ovo najdrazi Sherlock Holmes (najvernije je docarao lik iz knjige), uopste se ne mogu navici na avatar, a ne znam sta bih mogla staviti drugo. Odakle curama inspiracija za menjanje avatara? I gde ih uopste pronalaze?? Tako mi je tlaka traziti neku novu fotku da bih najradije isla bez avatara.Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Wvyjpi

rekao sam ti vec, stavi neku svoju obnazitu fotku, Glisti u inat...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 15.10.15 12:02

pizda je napisao/la:

nije nista ali je starleta, elitna prostitutka, eto sto je Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713. Jebote, vidijo sam je u proslom BB-u, ne bi je prepoznao ni pod razno. Valjda je stavila na sebe i u sebe neku novu generaciju silikona...


Jadna...Meni njih ponekad stvarno bude zao.

Kakvo joj je to ime Soraja? Umetnicko. Zato sam i mislila da je neka pevacica. Kod nas na "estradi" vecito neke Cice, Mice, Anabele, Zozefine, Klementine...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 15.10.15 12:06

pizda je napisao/la:

rekao sam ti vec, stavi neku svoju obnazitu fotku, Glisti u inat...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713

Ma da. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 F24sqg

Odoh na rucak, Pipika.  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 1zouo36
Citav dan mi je hladno. Prsti na ruci kojom pomeram misha (desna) su toliko hladni da se tom rukom nigde ne smem dodirnuti. Leva je ok. Opracu sad ruke toplom vodom, pa ce mi se valjda malo zagrejati.  Bice da mi cirkulejsh nije bas kako treba. Sad cu kad izadjem malo skakutati da pokrenem krvotok. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 15.10.15 12:12

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nije nista ali je starleta, elitna prostitutka, eto sto je Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713. Jebote, vidijo sam je u proslom BB-u, ne bi je prepoznao ni pod razno. Valjda je stavila na sebe i u sebe neku novu generaciju silikona...


Jadna...Meni njih ponekad stvarno bude zao.

Kakvo joj je to ime Soraja? Umetnicko. Zato sam i mislila da je neka pevacica. Kod nas na "estradi" vecito neke Cice, Mice, Anabele, Zozefine, Klementine...

izgleda da joj je to pravo ime, Soraja Vucelic...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 15.10.15 12:13

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

rekao sam ti vec, stavi neku svoju obnazitu fotku, Glisti u inat...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713

Ma da. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 F24sqg

Odoh na rucak, Pipika.  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 1zouo36
Citav dan mi je hladno. Prsti na ruci kojom pomeram misha (desna) su toliko hladni da se tom rukom nigde ne smem dodirnuti. Leva je ok. Opracu sad ruke toplom vodom, pa ce mi se valjda malo zagrejati.  Bice da mi cirkulejsh nije bas kako treba. Sad cu kad izadjem malo skakutati da pokrenem krvotok. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 30caqzl

tako i meni bude po zimi Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 3111943984, desna ruka hladna ko led jer stalno nesto radim mausom a lijeva topla...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Lena 15.10.15 12:15

ja bi za sebe uzela umjetničko ima nešto tipa linex ili lenix......da zvuči kao neki program i da zbunjuje.....ono jel žensko jel muško jel biće jel stvar Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 11484130

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 15.10.15 12:21

Lena je napisao/la:ja bi za sebe uzela umjetničko ima nešto tipa linex ili lenix......da zvuči kao neki program i da zbunjuje.....ono jel žensko jel muško jel biće jel stvar Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 11484130

ti bi bila Lenka, pjevacica cajki iz Solina...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Lena 15.10.15 13:21

ma kakvi....kakva cajka.....to ne ide uz mene nikao.....ne mere !!!!
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 16.10.15 12:13

evo Stefani definitivno odlazi, osla bi i prije ali nije imala love za autobusnu kartu Beograd - Split pa joj je VB obecao platiti. Neka i ide jebate, dosadna ko tri kurca iako mi je zao ako je tako dekintirana...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 19.10.15 8:15

Stefani je nakon osam jubilarnih definitivnih odlazaka konacno i otisla. Raduje me sto je otisla uprkos tome sto joj se majka obratila telefonom. Razgovor je tekao otprilike tako: "Stefani ti si kraljica, ti si moje najdraze dijete, tebe najvise volim, ostani!" Stefani joj u suzama objasnjava da vise jednostavno ne moze, lose joj je ali je stara zapela "Stefani misli na nas, na mene, brata, sestru, moras ostat, ti znas da tebe najvise volim..."
Stara droljetina ima jos sina i kcer ako se ne varam ali Stefani najvise voli iako je emotivno ucjenjuje da ostane negdje gdje joj je lose. Jos je mala dobro i ispala obzirom ko je odgajao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Yehudi 19.10.15 9:35

Pa naravno da je tira ostati, jedna usta manje za raniti ima a i zna barem di je mala  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 2733991369

Isto šteta da je otišla, mislim da se malo srami jer je u svadji sa pola njih zato jer je

 prerano otkrila karte a ima i predugu jezičinu bržu od ono malo mozga.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 19.10.15 9:43

pizda je napisao/la:Stefani je nakon osam jubilarnih definitivnih odlazaka konacno i otisla. Raduje me sto je otisla uprkos tome sto joj se majka obratila telefonom. Razgovor je tekao otprilike tako: "Stefani ti si kraljica, ti si moje najdraze dijete, tebe najvise volim, ostani!" Stefani joj u suzama objasnjava da vise jednostavno ne moze, lose joj je ali je stara zapela "Stefani misli na nas, na mene, brata, sestru, moras ostat, ti znas da tebe najvise volim..."  
Stara droljetina ima jos sina i kcer ako se ne varam ali Stefani najvise voli iako je emotivno ucjenjuje da ostane negdje gdje joj je lose. Jos je mala dobro i ispala obzirom ko je odgajao...

na kraju priče, a paradoksalno obzirom na moje prvotno mišljenje o njoj, žao mi je što je izašla, jer mi je postala čak i simpa...jest neodgojena, jest da ima gadan poremećaj u ponašanju, ali od svih njih tamo, jedina je iskrena do bola. s njom bar znaš na čemu si. izuzetno je emotivna, do te mjere da se u stvari upravo zato ne uspijeva kontrolirati, a baš to joj često ide na štetu. tih osam jubilarnih definitivnih odlazaka govore tome u prilog, odnosno tu se vidi kolika je emotivna konfuzija bila cijelo vrijeme prisutna u njoj i koliko se borila sama sa sobom.
o njenoj inteligenciji ne treba puno pričati, pokazala je da je 3 koplja iznad većine tamo.
s druge strane, drago mi je da je otišla, jer se stvarno mučila. kakva god da je, u njenom svijetu izgleda ipak nema licemjerja, intriga i zakulisnih igara, a u toj kući opstaju samo oni koji su u tome najjači.
neka njoj njen zidić i pokoja piva...uživanje u malim stvarima je vrlina Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 19.10.15 10:09

Alhambra je napisao/la:

na kraju priče, a paradoksalno obzirom na moje prvotno mišljenje o njoj, žao mi je što je izašla, jer mi je postala čak i simpa...jest neodgojena, jest da ima gadan poremećaj u ponašanju, ali od svih njih tamo, jedina je iskrena do bola. s njom bar znaš na čemu si. izuzetno je emotivna, do te mjere da se u stvari upravo zato ne uspijeva kontrolirati, a baš to joj često ide na štetu. tih osam jubilarnih definitivnih odlazaka govore tome u prilog, odnosno tu se vidi kolika je emotivna konfuzija bila cijelo vrijeme prisutna u njoj i koliko se borila sama sa sobom.
o njenoj inteligenciji ne treba puno pričati, pokazala je da je 3 koplja iznad većine tamo.
s druge strane, drago mi je da je otišla, jer se stvarno mučila. kakva god da je, u njenom svijetu izgleda ipak nema licemjerja, intriga i zakulisnih igara, a u toj kući opstaju samo oni koji su u tome najjači.
neka njoj njen zidić i pokoja piva...uživanje u malim stvarima je vrlina Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713

zao mi je jer se zajebala, mogla je daleko dogurat i dosta love pokupit sto joj je i bijo primaran cilj. Sto se njene legendarne iskrenosti tice, traca ko i svi ostali iza ledja a u facu se smijeska. Jebote, nema koga nije otracala a ujedno se i grlila i ljubila sa njime. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 11484130 Sto se inteligencije pak tice, da je inteligentna ne bi radila sranja koja je radila. Ima vokabular od desetak rijeci (osim psovki) i njih ispaljuje ludjackom brzinom, brutalno, ludilo i to je to Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 3111943984. Koja je jebena inteligencija pojebat se sa ocitim retardom i to jos i opetovati i svadjati se oko pizdarija ko nedozrelo dijete. Neka je osla jer je dosadna ko kurac ko i cijeli BB opcenito. Sve vise mi sluzi ko zvucna kulisa a da uopce i nisam primietio da je bijo BB Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 19.10.15 11:12

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

na kraju priče, a paradoksalno obzirom na moje prvotno mišljenje o njoj, žao mi je što je izašla, jer mi je postala čak i simpa...jest neodgojena, jest da ima gadan poremećaj u ponašanju, ali od svih njih tamo, jedina je iskrena do bola. s njom bar znaš na čemu si. izuzetno je emotivna, do te mjere da se u stvari upravo zato ne uspijeva kontrolirati, a baš to joj često ide na štetu. tih osam jubilarnih definitivnih odlazaka govore tome u prilog, odnosno tu se vidi kolika je emotivna konfuzija bila cijelo vrijeme prisutna u njoj i koliko se borila sama sa sobom.
o njenoj inteligenciji ne treba puno pričati, pokazala je da je 3 koplja iznad većine tamo.
s druge strane, drago mi je da je otišla, jer se stvarno mučila. kakva god da je, u njenom svijetu izgleda ipak nema licemjerja, intriga i zakulisnih igara, a u toj kući opstaju samo oni koji su u tome najjači.
neka njoj njen zidić i pokoja piva...uživanje u malim stvarima je vrlina Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713

zao mi je jer se zajebala, mogla je daleko dogurat i dosta love pokupit sto joj je i bijo primaran cilj. Sto se njene legendarne iskrenosti tice, traca ko i svi ostali iza ledja a u facu se smijeska. Jebote, nema koga nije otracala a ujedno se i grlila i ljubila sa njime. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 11484130  Sto se inteligencije pak tice, da je inteligentna ne bi radila sranja koja je radila. Ima vokabular od desetak rijeci (osim psovki) i njih ispaljuje ludjackom brzinom, brutalno, ludilo i to je to Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 3111943984. Koja je jebena inteligencija pojebat se sa ocitim retardom i to jos i opetovati i svadjati se oko pizdarija ko nedozrelo dijete. Neka je osla jer je dosadna ko kurac ko i cijeli BB opcenito. Sve vise mi sluzi ko zvucna kulisa a da uopce i nisam primietio da je bijo BB Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713...

sranja su rezultat alkohola...i njoj bi bilo bolje da ima Metkinu filozofiju, kad ne ide drugačije Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 19.10.15 11:16

dosadnije su mi samo one beskrajne reklame Z. Colica i njegovih bljuvotina koje pjeva valjda vec cetrdesetak godina i Hladno pivo gdje ne znas sto je losije, pjesme ili izvedba istih. Da, skoro sam zaboravijo reklamiranje Grdovica, Zecica i Stavrosa, bogte kome...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 19.10.15 11:38

pizda je napisao/la:dosadnije su mi samo one beskrajne reklame Z. Colica i njegovih bljuvotina koje pjeva valjda vec cetrdesetak godina i Hladno pivo gdje ne znas sto je losije, pjesme ili izvedba istih. Da, skoro sam zaboravijo reklamiranje Grdovica, Zecica i Stavrosa, bogte kome...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 684758713

ma meni nema goreg od...upitajte svog ljekarnika...ko da si ploču stavio na 33 Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 2696049567

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 20 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 36. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.