kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Stranica 32 / 36. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Next

Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 20.11.15 13:40

ovome nema kraja....večeras ulaze tri nova stanara, koji se u kuću vraćaju četiri godine nakon što su iz nje izašli. naime, oni su bivši stanari iz prethodnih sezona Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 20.11.15 14:21

Alhambra je napisao/la:ovome nema kraja....večeras ulaze tri nova stanara, koji se u kuću vraćaju četiri godine nakon što su iz nje izašli. naime, oni su bivši stanari iz prethodnih sezona Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 11484130

da, Horvat, Dule i Nirmal...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 684758713 trebali su zvat i Nemesa i Marijanu u ocajnickom pokusaju da spasu sto se spasit da...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 14.12.15 9:44

evo, Darko pobjedijo na opce iznenadjenje:). Sve sto je napravijo u sto dana i po cemu ce ga se ljudi sjecat je da je simpatizirao Tinu. Nje ce se sjecat po tome sto je simpatizirala Darka a njene sestre po tom sto je simpatizirao Ervin. Ostalo vrijeme su svo troje proveli premjestajuci se sa fotelja na kauc i obratno. Ni trunke duhovitosti, kreativosti, zanimljivosti...niceg. Tako mladi ljudi a tako prazni i isprazni, da ne povjerujes. Dobro je samo da nije pobjedio onaj hiperglupi, agresivni i podmukli Goran. Nek sad uziva u beskrajnoj ljubavi sa onom svojom nosatom gaborom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 14.12.15 9:49

pizda je napisao/la:evo, Darko pobjedijo na opce iznenadjenje:). Sve sto je napravijo u sto dana i po cemu ce ga se ljudi sjecat je da je simpatizirao Tinu. Nje ce se sjecat po tome sto je simpatizirala Darka a njene sestre po tom sto je simpatizirao Ervin. Ostalo vrijeme su svo troje proveli premjestajuci se sa fotelja na kauc i obratno. Ni trunke duhovitosti, kreativosti, zanimljivosti...niceg. Tako mladi ljudi a tako prazni i isprazni, da ne povjerujes. Dobro je samo da nije pobjedio onaj hiperglupi, agresivni i podmukli Goran. Nek sad uziva u beskrajnoj ljubavi sa onom svojom nosatom gaborom...

bogu hvala da je pobijedio darko, ma bilo tko osim onog odvratnog, agresivnog, neinteligentno, očajno obrazovanog, prljavog, podmuklog, gnjusnog gorana...
a meni je darkec postal simpa kad je počeo pokazivati natruhe karaktera I stavova (kad se jedini dignul da stefi izbace iz kuće itd...). darkec mi je vratio vjeru u ljude... još uvijek volimo dobrice...

dobar teks koji lijepo oslikava situaciju s BBjom:
http://m.tportal.hr/vijesti/407884/Televizijski-i-politicki-reality-otkrivaju-nam-Hrvati-su-se-pokvarili.html

meni se jako dopao... I isto sam tako doživljavala gorana... ogavnog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 14.12.15 10:36

Vel'ka Maca je napisao/la:

dobar teks koji lijepo oslikava situaciju s BBjom:
http://m.tportal.hr/vijesti/407884/Televizijski-i-politicki-reality-otkrivaju-nam-Hrvati-su-se-pokvarili.html

meni se jako dopao... I isto sam tako doživljavala gorana... ogavnog.

sve stoji, meni stvarno nije jasno ko je podrzavao to govno i tako ga forsirao? Ma kako glup narod bio, nemoguce da je ono nekome bilo simpa, dobro, zanimljivo. Od njega si mogao vidjeti samo psihoticne ispade i cinjenicu da se i kod banalnih stvari ponasao ko da je na rubu pucanja. S druge strane, njegova nosata gabora od "vjerenice" je visjela ko inventar svaki tjedan, cak i usla u kucu a vani se ponasala ko animator masa. Vjerenica a lik jos ima zenu (nije se razveo) i slini po svakoj koja mu to dozvoli. Jebate, vise mi se ta kuja sa njuskom mravojeda gadi od i njega...Dobro, tu su negdje.-..
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  propolis 14.12.15 11:37

darko je definitivno ...bar koliko sam ja pogledao tu i tamo taj BB naj kvalitetnija osoba kao kulturna, umjerena itd
ne ulazeci u njegove umne kvalitete Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 14.12.15 12:58

propolis je napisao/la:darko je definitivno ...bar koliko sam ja pogledao tu i tamo taj BB naj kvalitetnija osoba kao kulturna, umjerena itd
ne ulazeci u njegove umne kvalitete Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 727654710

ali je i dosadan za popizdit. Tri mjeseca se njegova crta nije pomicala. Kauc, fotelja i spavanje. Za njega je krmaca Zorica animator sirih narodnih masa sve onako odvratna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 14.12.15 13:23

di je Alhambra jebem je...a radi se o kurcijalnim pitanjima finala BB-a...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 14.12.15 14:02

pizda je napisao/la:di je Alhambra jebem je...a radi se o kurcijalnim pitanjima finala BB-a...
zagušilo me i ne vidim kraja Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3229195239

a, šta reći...molila boga da nutrak ne pobijedi Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931
izgleda da su se Darku priklonili Zorkini, Barbikini i Ervinovi fanovi, nakon što su ovi ispali, pa ga vinuli u pobjedu.
istina da mi je Darkec bio neupečatljiv skoro cijelo vrijeme, sve do trena kad se jedini digao za Štefin izlazak...i nekako mi se čini da se od tada počeo otvarati.
no, ako pogledaš...i ima sve osobine koje bi pobjednik trebao imati, naravno ako kod pobjednika očekujemo pozitivne karakteristike, a tako bi trebalo i biti.
nije bio svadljivo gunđalo, pravedan je, sportaš je, u zadacima je davao sve od sebe, skroman i prostodušan dečko, koji nije igrao uloge...bio je onakav kakav valjda je.

a onaj...onaj nutrak, gospode bože, ma tko može za njega navijati?!
u datim trenucima toliko pričati, a ništa ne reći, nego isprazno filozofirati samo s ciljem pokazivanja superiornosti (mada, ne znam u čemu), psihoze u koje je zapadao svako malo pa neurotično žvakao usnu...a ono pijano ispovijedanje na detektoru laži, kad je kreten konačno priznao da je i oženjen...da nije završio ni srednju, a drži se iznad svih ko da je doktor znanosti..ma fuj...za takvog glasat
glumatalo samo takvo...čuj imao je svoje "brdo" u dvorištu...popne se na klupu i glumi izopćenog autsajdera

malo sam čačkala i pročitala da je bio body guard berlusconijevoj ženi veronici lario, te da je dobio šut u dupe od Silveka...a pitam se zašto  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931
a verica je stara ko i vesna..toliko o tome da starke voli samo na nogama Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3111943984

a onaj čudnovati kljunaš od njegove verenice..to je tuka na entu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 14.12.15 14:24

al, zanimljivije je sada sve ono kaj se događalo na afterpartyju  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931

Mira legenda informirala svekoliko pučanstvo, pa kaže:
• Vasići sve vrijeme držali Darkov ček u rukama, nadajući se da još uvijek imaju šanse da netko od njih odnese lovu
• Rada je šizila, jer nitko od 4 Vasića nije ušao u superfinale
• Rade ih je počastio psovkama, vičući da je sve namještaljka
• Pošto je alkohola bilo na pretek, Štefa se oblokala ko svinja i sve prisutne išamarala onom svojom odurnom jezičinom…u revijalnom tonu
• Đole ju je nogirao i večer proveo u klinču s Barbarinom prijateljicom, koja ju je dočekala na stejđu
• Tina se nije odvajala od Darka i njegove obitelji
• Barbaru nije dočekao onaj kojeg ima vani i koji je dan prije njenog izlaska najavio da će je zaprositi, već je jutro dočekala s Nirvalom i Horvatom. Prema dobrici Ervinu je zauzela gard „odjebi, nismo više u kući“
• Gogo base je tulumu prisustvovao jedva 20 minuta i potom se udaljio, kako bi otišao na proslavu koju mu je pripremio njegov čudnovati kljunaš, zajedno sa fanovima…žurka je sigurno bila neviđena, obzirom da su bili sigurni u pobjedu
• Katja i Štefa su se nadurile na Gogu, jer je otišao, a da ih nije pozvao na svoju žurku, pa je Katja demonstrativno otišla u hotelsku sobu, dok je Štefa i dalje mlatila po pijači, pa su je na kraju Zorica i Ervin odvukli u sobu, da ljudi ne gledaju i ne slušaju pijanu mrcinu
• Zorica je na tulum dovela širu obitelj, da se svi skupa fino najedu i napoje

vesnu ne spominje, a niti ja je nisam vidjela u subotu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 14.12.15 14:44

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:di je Alhambra jebem je...a radi se o kurcijalnim pitanjima finala BB-a...
zagušilo me i ne vidim kraja Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3229195239

a, šta reći...molila boga da nutrak ne pobijedi Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931
izgleda da su se Darku priklonili Zorkini, Barbikini i Ervinovi fanovi, nakon što su ovi ispali, pa ga vinuli u pobjedu.
istina da mi je Darkec bio neupečatljiv skoro cijelo vrijeme, sve do trena kad se jedini digao za Štefin izlazak...i nekako mi se čini da se od tada počeo otvarati.
no, ako pogledaš...i ima sve osobine koje bi pobjednik trebao imati, naravno ako kod pobjednika očekujemo pozitivne karakteristike, a tako bi trebalo i biti.
nije bio svadljivo gunđalo, pravedan je, sportaš je, u zadacima je davao sve od sebe, skroman i prostodušan dečko, koji nije igrao uloge...bio je onakav kakav valjda je.

a onaj...onaj nutrak, gospode bože, ma tko može za njega navijati?!
u datim trenucima toliko pričati, a ništa ne reći, nego isprazno filozofirati samo s ciljem pokazivanja superiornosti (mada, ne znam u čemu), psihoze u koje je zapadao svako malo pa neurotično žvakao usnu...a ono pijano ispovijedanje na detektoru laži, kad je kreten konačno priznao da je i oženjen...da nije završio ni srednju, a drži se iznad svih ko da je doktor znanosti..ma fuj...za takvog glasat
glumatalo samo takvo...čuj imao je svoje "brdo" u dvorištu...popne se na klupu i glumi izopćenog autsajdera

malo sam čačkala i pročitala da je bio body guard berlusconijevoj ženi veronici lario, te da je dobio šut u dupe od Silveka...a pitam se zašto  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931
a verica je stara ko i vesna..toliko o tome da starke voli samo na nogama Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3111943984

a onaj čudnovati kljunaš od njegove verenice..to je tuka na entu.

da cudnovati kljunas... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931 Bas pravi termin za antipaticnu tuku...
Sto se njega tice, ja bi napravio jedan kraci klipic sa onim sto je jednom (kad sam gledao) pricao. Jebote, brdo rijeci a nista nije rekao, krivi termini, krivo sve... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931 To bi trebalo pustat pod rubrikom "vjerovali ili ne". Nikako mi nije jasno odakle mu tolika podrska jebote, to je stvarno najveci upitnik ovog BB-a.
Darko je sve ok, decko na mjestu i ako se biralo po ljudskim kvalitetama apsolutno je zasluzio. Medjutim, uvijek nekako ocekujes da ce pobjediti onaj ko je najvise intigrirao rulju. Bio sam uvjeren da ce Zorica pobjedit a kad tamo ona ispala vecer prije...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 684758713
Je, Vasici mora da su popizdili, vec su djelili lovu jer su ipak imali cetiri puta vece sanse a na kraju ispusili...Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 14.12.15 14:59

meni je zorca bila faforit... ja volim takve sirovine, kafanske pevaljke i traktoristice Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931
brutalno direktne, iskrene i fakat brijem da je ona upravo onakva kakvom se pokazala... i luđačkog smijeha i suza i histerija i sjete i sujete i svega... zorca Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3114925407

darkec mi je bil na drugom mjestu.
a gogo je glupan... on pokušava izigravati filozofa i mudrosera ali je glup... baš to što pizda kaže, brka pojmove, nabacuje neke velike termine u krivom kontekstu, baš retaridrana seljačina. i beskrajno agresivan i ljigav sa onim nabacivanjem svemu što hoda.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 14.12.15 15:23

Vel'ka Maca je napisao/la:meni je zorca bila faforit... ja volim takve sirovine, kafanske pevaljke i traktoristice Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931
brutalno direktne, iskrene i fakat brijem da je ona upravo onakva kakvom se pokazala... i luđačkog smijeha i suza i histerija i sjete i sujete i svega... zorca  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3114925407

darkec mi je bil na drugom mjestu.
a gogo je glupan... on pokušava izigravati filozofa i mudrosera ali je glup... baš to što pizda kaže, brka pojmove, nabacuje neke velike termine u krivom kontekstu, baš retaridrana seljačina. i beskrajno agresivan i ljigav sa onim nabacivanjem svemu što hoda.
darko mi je bio jedini normalan u tom svinjcu i drago mi je da ljudi još uvijek daju prednost kvaliteti (ma kako dosadna bila) pred isticanjem iz mase pod svaku cijenu... znam da će pipi reći da su i njegove riječanke normalne, ali, eto, meni nisu...  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 15.12.15 9:21

btw je napisao/la:
darko mi je bio jedini normalan u tom svinjcu i drago mi je da ljudi još uvijek daju prednost kvaliteti (ma kako dosadna bila) pred isticanjem iz mase pod svaku cijenu... znam da će pipi reći da su i njegove riječanke normalne, ali, eto, meni nisu...  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 684758713

pa normalne su bile sto se tice ponasanja. Nit su se navlacile, nit su se jebavale ni stotu vecer, kamoli prvu. Ali sve ostalo...to sam vec napisao. Zali boze ko ozeni onu Barbaru jer stvarno ne postoji niti jedan razlog zasto to uciniti. Ta po cijeli dan lezi, nit kreative, nit nekog hobija, nit pameti, nit duha, niceg. Cak nije ni zgodna, kamo li lijepa. Kad je ljubis, ljubis silikon, kad je hvatas za cice hvatas silikon, kad je hvatas za dupe hvatas silikon. Jedino joj valjda picka bez silikona. Pa onda kupi kantu silikona i imas sve to a ne moras slusat njene imbecilne mudrosti. Totalna pomrcina mozga...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Yehudi 15.12.15 10:19

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

dobar teks koji lijepo oslikava situaciju s BBjom:
http://m.tportal.hr/vijesti/407884/Televizijski-i-politicki-reality-otkrivaju-nam-Hrvati-su-se-pokvarili.html

meni se jako dopao... I isto sam tako doživljavala gorana... ogavnog.

sve stoji, meni stvarno nije jasno ko je podrzavao to govno i tako ga forsirao? Ma kako glup narod bio, nemoguce da je ono nekome bilo simpa, dobro, zanimljivo. Od njega si mogao vidjeti samo psihoticne ispade i cinjenicu da se i kod banalnih stvari ponasao ko da je na rubu pucanja. S druge strane, njegova nosata gabora od "vjerenice" je visjela ko inventar svaki tjedan, cak i usla u kucu a vani se ponasala ko animator masa. Vjerenica a lik jos ima zenu (nije se razveo) i slini po svakoj koja mu to dozvoli. Jebate, vise mi se ta kuja sa njuskom mravojeda gadi od i njega...Dobro, tu su negdje.-..

   Stvarno taj lik Goran je dno dna a umalo dobio nagradu. Jeli moguće da su gledatelji navijai

za njega jer se prepoznaju. Mogućno.  Ili je ona njegova dala šubaru nekome na TV. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 15.12.15 10:37

Yehudi je napisao/la:

   Stvarno taj lik Goran je dno dna a umalo dobio nagradu. Jeli moguće da su gledatelji navijai

za njega jer se prepoznaju. Mogućno.  Ili je ona njegova dala šubaru nekome na TV. Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931

svaka cast na njenoj subari Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931, radije bi ga gurao u pravu subaru...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 17.12.15 9:16

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~BREAKING NEWS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

PORAŽENI FINALIST I OMRAŽENI STANAR UVJEREN DA JE BIG BROTHER NAMJEŠTEN Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3776795594

ne miri s Darkovom pobjedom, pa već na svojoj Facebook stranici otvoreno propitkuje regularnost natjecanja i pita se nije li mu možda BB smjestio
sprema tužbu ptoriv produkcije BB, jer kako se to moglo desiti da on nije pobijedio Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 17.12.15 9:21

Alhambra je napisao/la:~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~BREAKING NEWS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

PORAŽENI FINALIST I OMRAŽENI STANAR UVJEREN DA JE BIG BROTHER NAMJEŠTEN  Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3776795594

ne miri s Darkovom pobjedom, pa već na svojoj Facebook stranici otvoreno propitkuje regularnost natjecanja i pita se nije li mu možda BB smjestio
sprema tužbu ptoriv produkcije BB, jer kako se to moglo desiti da on nije pobijedio Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931

to kvazi novinarcici prave senzacie a u biti je napisao nesto uvijeno i ne spominje se nista slicno tuzbi. A na osnovu ceg da ih tuzi, sto ga nisu u roku odmah izbacili iz kuce a trebali su? Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 684758713
Nek smrad izjede muda, ostao mu fejs ko i fuksi Stefani i tamo ce jos neko vrijeme biti starlete... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 17.12.15 9:28

pizda je napisao/la:
to kvazi novinarcici prave senzacie a u biti je napisao nesto uvijeno i ne spominje se nista slicno tuzbi. A na osnovu ceg da ih tuzi, sto ga nisu u roku odmah izbacili iz kuce a trebali su? Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 684758713
Nek smrad izjede muda, ostao mu fejs ko i fuksi Stefani i tamo ce jos neko vrijeme biti starlete... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931

ma jasno...ja se malo šalim.
da i hoće, nema na osnovu čega tužiti, ali mi je presmiješno kako on preko fejsa poziva sve one koji nisu mogli glasati, da mu se jave...
i šta onda...šta će s tim??
ma, konjina matora (fali mi Zorkaaaa Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931 ) nije u stanju podnijet poraz, pa se trudi ispast bar moralni pobjednik

a ovaj status ne znam šta mu znači..
Kako Vam ide vece dragi moji nisko letači, presretači??
Ovo je jedina prilika koju imamo na Zemlji i ko zna da li ćemo se više ikada vratit i u kom obliku ?
Da li će se neko vratiti kao glista ili koka koja voli jesti te iste gliste. Neko možda kao lasica. Ono što je bitno da u ovom lancu ishrane,nema mjesta griži savjesti.
To što naučih od neba,da ga nikad nisam vidio,da živi u svojoj sućuti kao što vidjeh neke osobe...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 17.12.15 9:34

Alhambra je napisao/la:

a ovaj status ne znam šta mu znači..
Kako Vam ide vece dragi moji nisko letači, presretači??
Ovo je jedina prilika koju imamo na Zemlji i ko zna da li ćemo se više ikada vratit i u kom obliku ?
Da li će se neko vratiti kao glista ili koka koja voli jesti te iste gliste. Neko možda kao lasica. Ono što je bitno da u ovom lancu ishrane,nema mjesta griži savjesti.
To što naučih od neba,da ga nikad nisam vidio,da živi u svojoj sućuti kao što vidjeh neke osobe...

[i]Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931 a debil, kazem ja da bi trebalo napraviti jedan klipic sa njegovim bljuzgarijama pa nek ljudi ocjenama od 1 do 5 ocjenjuju koliko je lud. Pogotovo je edukativna zadnja recenica... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 17.12.15 9:38

ma, ništa mi ne kružimo...to su extra spike
ti ne kružiš ni da se u brazilu govori brazilski, eto ti Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 17.12.15 9:39

Alhambra je napisao/la:ma, ništa mi ne kružimo...to su extra spike
ti ne kružiš ni da se u brazilu govori brazilski, eto ti Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3776795594

vjerojatno zato jer jako slici na portugalski... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 17.12.15 9:42

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:ma, ništa mi ne kružimo...to su extra spike
ti ne kružiš ni da se u brazilu govori brazilski, eto ti Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3776795594

vjerojatno zato jer jako slici na portugalski... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931

grizočub psihotični Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1619348112

vidi što sam uspjela...sad svi pišemo italic stilom Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3114667799

ali, samo na ovoj temi Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1160548296

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  pizda 17.12.15 9:43

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:ma, ništa mi ne kružimo...to su extra spike
ti ne kružiš ni da se u brazilu govori brazilski, eto ti Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3776795594

vjerojatno zato jer jako slici na portugalski... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931

grizočub psihotični Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1619348112

vidi što sam uspjela...sad svi pišemo italic stilom Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3114667799

da, probao sam to maknuti pa sam dobijo isto samo sa "i" ispred... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Gost 17.12.15 9:45

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:ma, ništa mi ne kružimo...to su extra spike
ti ne kružiš ni da se u brazilu govori brazilski, eto ti Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3776795594

vjerojatno zato jer jako slici na portugalski... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931

grizočub psihotični Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1619348112

vidi što sam uspjela...sad svi pišemo italic stilom Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3114667799

da, probao sam to maknuti pa sam dobijo isto samo sa "i" ispred... Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 1523192931

gdje se sjebalo?? ne kužim Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo - Page 32 Empty Re: Prebrajanje krvnih zrnaca...ajmo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 32 / 36. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.