kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Yehudi 21.09.15 8:12

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:bome jesu, oderali su ih i jos ih deru za prijevoz... sinoc se hvali mladi pandur iz Osijeka kako mu je rodjak ( koji ima kombi) za dva dana zaradio 12 tisuca eura vozeci par tura u Zagreb... a prijevoz od autobusne stanice do kolodvora, udaljenog svega par minuta hoda, naplacuje 20 eura... odusevljen je snalazljiviscu i poduzetnoscu rodijaka svog .... 
je li platio porez taj tvoj rodjak? pitam... 
gleda me tupasto i ne shvaca u cemu je problem...

e, takve lešinare bih ja slala za siriju jer su tamo po svemu sudeći ostala im braća po savjesti ... bagra i govna od ljudi ... i sad ti živi sa takvima a znaš da si okružen njima ... pa radije bih bila sa ovim mirnim arapima nego sa tom svojom lešinarskom nacijom

 Pa čovijek ne spava 2-3 noći već prevozi izbjeglice, imigrante, turiste avanturiste a ti tako.

Kao da nije normalno naplatiti prijevoz koji Euro,mora za gorivo imati barem.

   Inače nitko ti ne brani kreniti u suprotnom smjeru .....za Arabiju/ Siriju ....tamodi su mirni Arapi.

  Samo nisam siguran šta bi ostalo od tvoje presvijetle duše i tijela kad bi te isis dohvatio. Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 21.09.15 8:18

Yehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:bome jesu, oderali su ih i jos ih deru za prijevoz... sinoc se hvali mladi pandur iz Osijeka kako mu je rodjak ( koji ima kombi) za dva dana zaradio 12 tisuca eura vozeci par tura u Zagreb... a prijevoz od autobusne stanice do kolodvora, udaljenog svega par minuta hoda, naplacuje 20 eura... odusevljen je snalazljiviscu i poduzetnoscu rodijaka svog .... 
je li platio porez taj tvoj rodjak? pitam... 
gleda me tupasto i ne shvaca u cemu je problem...

e, takve lešinare bih ja slala za siriju jer su tamo po svemu sudeći ostala im braća po savjesti ... bagra i govna od ljudi ... i sad ti živi sa takvima a znaš da si okružen njima ... pa radije bih bila sa ovim mirnim arapima nego sa tom svojom lešinarskom nacijom

 Pa čovijek ne spava 2-3 noći već prevozi izbjeglice, imigrante, turiste avanturiste a ti tako.

Kao da nije normalno naplatiti prijevoz koji Euro,mora za gorivo imati barem.

   Inače nitko ti ne brani kreniti u suprotnom smjeru .....za Arabiju/ Siriju ....tamodi su mirni Arapi.

  Samo nisam siguran šta bi ostalo od tvoje presvijetle duše i tijela kad bi te isis dohvatio. Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 727654710

ha ha ha ha ha ... jebote, jehudi ... šuti jerbo samo toneš sve dublje i dublje ... kad taja dođe motkom će te morati izvlačiti iz vlastitih govana ... jadna žena se trudi al joj ti ne olakšavaš posao nikako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  pizda 21.09.15 8:19

metilda je napisao/la:

Evo vidiš kako gorčina stvara predrasude, da ne kažem baš mržnju. Ovo me pogodilo jer sam po tati Hercegovka i baš jutros i jučer imam primjer kakvi su Hercegovci. Sin bio na svadbi u Neumu, napio se i odlutao iz hotela i zapeo negdje u sred grada, pijan pokušao nazvati nas doma i očito povraćajući izgubio mobitel. Jučer ljut na sebe i žalostan zbog mobitela, kad ono zove neka gospođa, kaže, našla je mobitel i nazvala posljednji birani broj koji je pronašla u njemu. Da se mi ne gnjavimo voziti u Neum poslala ga đačkim busom jutros u Metković i još triput zove da provjeri jesmo li ga dobili.

Mislim, nemojte u ljubavi prema jednima mrziti druge.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 3601362807

pa sta ce joj njegov mobitel kad ih kuci ima cijelu menazeriju... Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Yehudi 21.09.15 8:33

kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:bome jesu, oderali su ih i jos ih deru za prijevoz... sinoc se hvali mladi pandur iz Osijeka kako mu je rodjak ( koji ima kombi) za dva dana zaradio 12 tisuca eura vozeci par tura u Zagreb... a prijevoz od autobusne stanice do kolodvora, udaljenog svega par minuta hoda, naplacuje 20 eura... odusevljen je snalazljiviscu i poduzetnoscu rodijaka svog .... 
je li platio porez taj tvoj rodjak? pitam... 
gleda me tupasto i ne shvaca u cemu je problem...

e, takve lešinare bih ja slala za siriju jer su tamo po svemu sudeći ostala im braća po savjesti ... bagra i govna od ljudi ... i sad ti živi sa takvima a znaš da si okružen njima ... pa radije bih bila sa ovim mirnim arapima nego sa tom svojom lešinarskom nacijom

 Pa čovijek ne spava 2-3 noći već prevozi izbjeglice, imigrante, turiste avanturiste a ti tako.

Kao da nije normalno naplatiti prijevoz koji Euro,mora za gorivo imati barem.

   Inače nitko ti ne brani kreniti u suprotnom smjeru .....za Arabiju/ Siriju ....tamodi su mirni Arapi.

  Samo nisam siguran šta bi ostalo od tvoje presvijetle duše i tijela kad bi te isis dohvatio. Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 727654710

ha ha ha ha ha ... jebote, jehudi ... šuti jerbo samo toneš sve dublje i dublje ... kad taja dođe motkom će te morati izvlačiti iz vlastitih govana ... jadna žena se trudi al joj ti ne olakšavaš posao nikako

  Od bljeska tvoje sjajne duše ne vidiš više niti ironiju i satiru.

Počela si kao ona jedna......(šta bi dva oka u glavi bi posvadila)...svaka čast Taji ali ti si .........

  Samo se ti valjaj u svojim govnima, ja te neću izvlačiti. Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 21.09.15 8:36

Yehudi je napisao/la:
  Samo se ti valjaj u svojim govnima, ja te neću izvlačiti. Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931

obećaješ ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Yehudi 21.09.15 8:38

kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
  Samo se ti valjaj u svojim govnima, ja te neću izvlačiti. Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931

obećaješ ?

 Zasigurno. Samo ti odgovaram istom mjerom.

Inače malo je degutantno toliko se hvaliti dobrim djelima.

Pomozi i šuti o tome jer ovako ispada da sve radiš radi samopromocije.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 21.09.15 8:45

Yehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
  Samo se ti valjaj u svojim govnima, ja te neću izvlačiti. Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931

obećaješ ?

 Zasigurno. Samo ti odgovaram istom mjerom.

Inače malo je degutantno toliko se hvaliti dobrim djelima.

Pomozi i šuti o tome jer ovako ispada da sve radiš radi samopromocije.

pa šutila tjedima jer sam radila ... a sad si dajem malo oduška ... inače, neš ti šta je meni stalo kako će to ispasti ...badef ti pokušavaš preslikati na mene svoje stanje ... al jemaš praf... odo, ima se još posla ... ovo je tek početak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Yehudi 21.09.15 8:55


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 21.09.15 9:04

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Evo vidiš kako gorčina stvara predrasude, da ne kažem baš mržnju. Ovo me pogodilo jer sam po tati Hercegovka i baš jutros i jučer imam primjer kakvi su Hercegovci. Sin bio na svadbi u Neumu, napio se i odlutao iz hotela i zapeo negdje u sred grada, pijan pokušao nazvati nas doma i očito povraćajući izgubio mobitel. Jučer ljut na sebe i žalostan zbog mobitela, kad ono zove neka gospođa, kaže, našla je mobitel i nazvala posljednji birani broj koji je pronašla u njemu. Da se mi ne gnjavimo voziti u Neum poslala ga đačkim busom jutros u Metković i još triput zove da provjeri jesmo li ga dobili.

Mislim, nemojte u ljubavi prema jednima mrziti druge.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 3601362807

pa sta ce joj njegov mobitel kad ih kuci ima cijelu menazeriju... Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931


Opet ti vodu okrenijo na svoj mlin Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931  pa mogla ga je šutnuti štiklom i nikom ništa.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 3601362807

Nego kad smo kod njemačke pomoći izbjeglicama samo da pripomenem da tu nema nimalo ljubavi nego čista ekonomska računica. Priljevom izbjeglica koje se hoćeš nećeš moraju asimilirati u društvo i negdje zaposliti snižava se cijena rada i Njemačka postaje konkurentnija na svjetskom tržištu. Sad je gospođa Merkel shvatila da je fetivi Nijemci mogu provaliti i skužiti da se i njima tako snižava cijena rada i da bi mogli glasovati protiv nje na izborima. Sve je zapravo ekonomska računica, pa i naše političko prepucavanje između vladajućih i oporbe.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 21.09.15 9:17

kišna glista je napisao/la:

Želim tim ljudima izraziti veliko poštovanje i premijeru Milanoviću za današnji nastup dati čistu peticu, kao i gospođi Merkel!

Mene politika osobno ne zanima i u svojim sam životnim traženjima i nadanjima, ali ovakvu snagu teško da bih mogao skupiti, ili bih...

Nada umire posljednja, a gospodin Milanović ju je dao, još samo kada bi moglo brže, a valjda ne može...


I još nešto što mi je listajući portale upalo u oči, a to je vladin plan C..

– Policija će i dalje nastaviti s transportom pristiglih izbjeglica prema zemljama u sustavu Schengena – kazao je Ostojić. Mađarska pak optužuje Hrvatsku da je propuštanjem izbjeglica iznevjerila EU. Iako Mađari trenutačno prihvaćaju izbjeglice koje im organizirano dolaze na granici s Hrvatskom, pitanje je što će biti ako Mađari zatvore granicu prema Lijepoj Našoj. Neslužbeno doznajemo da Vlada ima rezervni plan i za to. Plan C je – u slučaju da Mađari prestanu prihvaćati izbjeglice koje im Hrvatska šalje organizirano, onda će se suočiti sa neorganiziranim, stihijskim pritiskom izbjeglica na svojoj granici koji će im biti teže kontrolirati. Naime, Hrvatska u tom slučaju više neće izbjeglice organizirano i u grupama prevoziti do mađarske granice, već će ih upućivati da sami nađu put.


http://www.vecernji.hr/hrvatska/vlada-ima-i-plan-c-ako-madari-zatvore-granicu-izbjeglice-ce-im-stizati-stihijski-1025789

Znači li to da će izbjeglice stihijski lutati Hrvatskom  i je li to primjeren način rješavanja krize. Iskreno rečeno, bojim se da nije, a strah me je i pomisliti u kakav bi se kaos to pretvorilo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  pizda 21.09.15 9:30

metilda je napisao/la:

Nego kad smo kod njemačke pomoći izbjeglicama samo da pripomenem da tu nema nimalo ljubavi nego čista ekonomska računica. Priljevom izbjeglica koje se hoćeš nećeš moraju asimilirati u društvo i negdje zaposliti snižava se cijena rada i Njemačka postaje konkurentnija na svjetskom tržištu. Sad je gospođa Merkel shvatila da je fetivi Nijemci mogu provaliti i skužiti da se i njima tako snižava cijena rada i da bi mogli glasovati protiv nje na izborima. Sve je zapravo ekonomska računica, pa i naše političko prepucavanje između vladajućih i oporbe.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 3015220106

nije bilo ljubavi ni u vabljenju ljudi da nasele Ameriku, Australiu, NovI Zeland...Obostrana korist i obostrani interes, ne mislis valjda da ce neko useljavat strane ljude tek tako, jer su im fora? Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931
Bosnjaci sto rade po nasim gradjevinama nisu tu zato jer se obostrano jako volimo. Posao je posao, turizam je turizam. Svejedno, nijemci barem nemaju predrasuda i vec poslovicno dobro stoje za razliku od francuza, engleza, talijana koji nemaju posla ni za svoje ljude...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 21.09.15 9:54

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Nego kad smo kod njemačke pomoći izbjeglicama samo da pripomenem da tu nema nimalo ljubavi nego čista ekonomska računica. Priljevom izbjeglica koje se hoćeš nećeš moraju asimilirati u društvo i negdje zaposliti snižava se cijena rada i Njemačka postaje konkurentnija na svjetskom tržištu. Sad je gospođa Merkel shvatila da je fetivi Nijemci mogu provaliti i skužiti da se i njima tako snižava cijena rada i da bi mogli glasovati protiv nje na izborima. Sve je zapravo ekonomska računica, pa i naše političko prepucavanje između vladajućih i oporbe.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 3015220106

nije bilo ljubavi ni u vabljenju ljudi da nasele Ameriku, Australiu, NovI Zeland...Obostrana korist i obostrani interes, ne mislis valjda da ce neko useljavat strane ljude tek tako, jer su im fora? Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931
Bosnjaci sto rade po nasim gradjevinama nisu tu zato jer se obostrano jako volimo. Posao je posao, turizam je turizam. Svejedno, nijemci barem nemaju predrasuda i vec poslovicno dobro stoje za razliku od francuza, engleza, talijana koji nemaju posla ni za svoje ljude...

Ma jasno da nema ljubavi nego je ekonomski interes, međutim Njemačka se ponaša prilično kurvinjski - pozvala je izbjeglice da dođu a onda je nametnula kvote koje moraju primiti i ostale zemlje. Mi smo dobili kvotu od petstotinjak izbjeglica a sada ih imamo koliko? - više od 20 000 a što s njima ako nastupi plan C. Ljudi i kod nas kopaju po kantama za smeće i vlada nema plan ni za svoje nezaposlene a kamoli da će moći izaći na kraj s tolikom ljudskom nesrećom. Mislim, i ja sam jedan dan bila u očaju zbog tih ljudi ali sam takav tip da nakon nekog vremena kad vidim da sam dala sve od sebe a problem se nije riješio stanem nogom na loptu i razmišljam racionalno.
Nemoj da tebe i Glistu tako opterećuje Yehudi i njemu slični, sjetite se onog izbjeglice koji je na granici sa Slovenijom rekao "Thank you, Croatia."  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  pizda 21.09.15 10:11

metilda je napisao/la:

Ma jasno da nema ljubavi nego je ekonomski interes, međutim Njemačka se ponaša prilično kurvinjski - pozvala je izbjeglice da dođu a onda je nametnula kvote koje moraju primiti i ostale zemlje. Mi smo dobili kvotu od petstotinjak izbjeglica a sada ih imamo koliko? - više od 20 000 a što s njima ako nastupi plan C. Ljudi i kod nas kopaju po kantama za smeće i vlada nema plan ni za svoje nezaposlene a kamoli da će moći izaći na kraj s tolikom ljudskom nesrećom. Mislim, i ja sam jedan dan bila u očaju zbog tih ljudi ali sam takav tip da nakon nekog vremena kad vidim da sam dala sve od sebe a problem se nije riješio stanem nogom na loptu i razmišljam racionalno.
Nemoj da tebe i Glistu tako opterećuje Yehudi i njemu slični, sjetite se onog izbjeglice koji je na granici sa Slovenijom rekao "Thank you, Croatia."  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 684758713

ma nije, mi bi ih po onoj kvoti trebali primiti oko dvije tisuce medjutim nista od tog jer nemamo posla ni za svoje. Od dvadesetak tisuca pristiglih vecina vise i nije ovdje. Doc ce drugi i isto samo proputovati...
Nije redoslijed bas onakav kakvim ga navodis, nije Njemacka nikog pozvala pa oni navalili vec oni navalili a Njemacka ponudila posao za vecinu ali ne i sve...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 21.09.15 10:14

I još bih nadodala prije nego mi iscuri vrijeme za dangubljenje na forumu  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931 iako ću lokalpatriotski glasovati za MOST i mog gradonačelnika voljela bih da pobijedi i navijam da pobijedi lijeva koalicija - da ne bi netko pomislio da sam apriori za HDZ.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 3111943984
Naime, jedan mandat je nedovoljan da se vidi uspješnost ili neuspješnost jedne vlade - treba im još jedan mandat da vidimo jesu li ove njihove najnovije izjave tek jeftini populizam ili pravi državnički plan za izlazak iz krize. A sad kao svaka prava domaćica idem kuhati ručak, dok još imam što skuhati.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  pizda 21.09.15 10:27

metilda je napisao/la:I još bih nadodala prije nego mi iscuri vrijeme za dangubljenje na forumu  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931 iako ću lokalpatriotski glasovati za MOST i mog gradonačelnika voljela bih da pobijedi i navijam da pobijedi lijeva koalicija - da ne bi netko pomislio da sam apriori za HDZ.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 3111943984
Naime, jedan mandat je nedovoljan da se vidi uspješnost ili neuspješnost jedne vlade - treba im još jedan mandat da vidimo jesu li ove njihove najnovije izjave tek jeftini populizam ili pravi državnički plan za izlazak iz krize. A sad kao svaka prava domaćica idem kuhati ručak, dok još imam što skuhati.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 11484130

ja ne glasam ni za jedne ni za druge, ne znas ko je vece smece. Glasat cu za onog crvenog popa Grubisica ako opet bude na listama...Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 21.09.15 10:37

pizda je napisao/la:

ja ne glasam ni za jedne ni za druge, ne znas ko je vece smece. Glasat cu za onog crvenog popa Grubisica ako opet bude na listama...Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 684758713

nedavno na liniji i njegaa spomenula u razgovoru sa ercegom koji ga dobro pozna ... i uglavnom ovaj ga ne voli jer veli da je preveliki individualac, ispravno misli ali nije za timski rad .... i pitam ja njega, za razliku od koga ? od nas dvoje ??? nemremo mi u politici bit nikako zbog toga al i ja mislim za grubišića ako bude sastavio listu ... jebote timski rad ako si pametniji od svih drugih .... naravno da onda nisi za timski rad i da ti manje pametni diktiraju tempo i šta ćeš reć

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  taja 21.09.15 10:44

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ja ne glasam ni za jedne ni za druge, ne znas ko je vece smece. Glasat cu za onog crvenog popa Grubisica ako opet bude na listama...Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 684758713

nedavno na liniji i njegaa spomenula u razgovoru sa ercegom koji ga dobro pozna ... i uglavnom ovaj ga ne voli jer veli da je preveliki individualac, ispravno misli ali nije za timski rad .... i pitam ja njega, za razliku od koga ? od nas dvoje ??? nemremo mi u politici bit nikako zbog toga al i ja mislim za grubišića ako bude sastavio listu ... jebote timski rad ako si pametniji od svih drugih .... naravno da onda nisi za timski rad i da ti manje pametni diktiraju tempo i šta ćeš reć
Niti jedan individualac nema šanse pored ovolikih koalicija
A te koalicije bih zakonom ukinula
I laburisti su me razočarali
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 21.09.15 10:53

taja je napisao/la:
Niti jedan individualac nema šanse pored ovolikih koalicija
A te koalicije bih zakonom ukinula
I laburisti su me razočarali

a znam ... i ja isto ..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 21.09.15 11:46

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ja ne glasam ni za jedne ni za druge, ne znas ko je vece smece. Glasat cu za onog crvenog popa Grubisica ako opet bude na listama...Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 684758713

nedavno na liniji i njegaa spomenula u razgovoru sa ercegom koji ga dobro pozna ... i uglavnom ovaj ga ne voli jer veli da je preveliki individualac, ispravno misli ali nije za timski rad .... i pitam ja njega, za razliku od koga ? od nas dvoje ??? nemremo mi u politici bit nikako zbog toga al i ja mislim za grubišića ako bude sastavio listu ... jebote timski rad ako si pametniji od svih drugih .... naravno da onda nisi za timski rad i da ti manje pametni diktiraju tempo i šta ćeš reć

Ali politika jest timski rad i ne može funkcionirati ni jedna vlada ako u njoj sjedi hrpa individualaca koji ne poštuju tuđe mišljenje i nisu spremni na kompromis. Zbilja je takva i tu se malo što može promijeniti osim ako ne želimo tiraniju. 

Evo, i kod mene u kužini potreban je timski rad, a imam muža individualca koji se miješa u moje kuhanje. Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931  On voli što ljuća jela i uvijek mi iza leđa nadoda još makar jednu ljutu papriku i onda svi rigamo vatru. Tako je bilo i danas sa varivom od bijelog zelja.  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 22.09.15 4:49

metilda je napisao/la:
Ali politika jest timski rad i ne može funkcionirati ni jedna vlada ako u njoj sjedi hrpa individualaca koji ne poštuju tuđe mišljenje i nisu spremni na kompromis. Zbilja je takva i tu se malo što može promijeniti osim ako ne želimo tiraniju. 


naravno ... ali da bi timski rad imao smisla, moraš imati dobar tim a to je kod nas teško postići a pogotovo u politici gdje bi svi imali samo mišljenje, a malo je onih sa širinom i znanjem a onda još i dovoljno prodornih da se zamisao sprovede u djelo ... dovoljno pogledati kako to funkcionira kod nas ... mi imamo poprilično solidne zakone i da svi živimo u skladu sa njima, ne bi nama ni bilo tako loše... al badava kad ih nema tko sprovoditi u djelo i onda tim nema smisla ... iz iskustva znam da je bilo što daleko lakše postići sam kao uporan i sa mnogo toga upoznat individiualac nego u timu ... dok sam bila aktivno u politici, jebate muke, najprije pred timom izložiti problem, pa onda skužiš da tim ne barata nikakvim činjenicama a kamoli faktima, pa se ubije da ih učiš vlastitoj regulativi, pa onda rasprava, pa se naslušaš svakakvih paušalnih objašnjenja i na kraju te nadglasaju kod donošenja konkretnih odluka oni koji u biti ni ne razumiju od početka ni problem a kamoli kako ga riješiti ... ti kao individualac lijepo primijeniš odmah sve ono šta već znaš i sam kreneš rješavat problem i riješiš ga .... govorim o konkretnim problemima, jel, uvost neku novu terapiju u dom zdravlja, prekinuti neki niz nepravilnosti ( korupcija, zapošljevanje preko veza, donošenja pravilnika koji će se sprovoditi u djelo a ne biti mrtvo slovo na papiru i prepisan odnekud itd itd ) u nekoj ustanovi ...

nama je jako niska kolektivna svijest glede znanja, osobne odgovornosti i mase drugih važnih stvari koje su bitne da bi šire društvo prosperiralo pa nam je politika takva kakva je ... ja si samo mogu zamisliti kako treba biti jednom grubišiću sjediti u saboru i slušati sva ona lupetanja a u njega sve lijepo posloženo u glavi kako treba al zato je i dobio moj glas - za upornost Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931 ... nismo mi zreli za demokraciju uopće al ubjeđujem se da ipak napredujemo nekakvim mikro koracima naprijed ... iako ... jel ... za ubijediti se u nešto tako treba imati i puno vjere u ljude a ja malo malo posrnem u tom pogledu ... Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 11484130

sebe ne vidim u politici više nikako ... gerila il pustinjaštvo je za mene Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931 al zato se uživam družiti sa tim pametnim individualcima ... sa njima mogu klafrati satima jer mi se bar znaju suprostaviti jakim argumentima i mene nadograđuju i mijenjaju al na dobar način kad već nemaju moć i poziciju isto činiti za društvo ... kad ih već društvo ne zna iskoristiti za promjene na bolje, nek mijenjaju mene na bolje kad im se već da Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 22.09.15 5:18

ako ćemo iskreno, nekako mi više paše neka aristokracija uma i morala al to je utopija, iako, prateći papu šta priča i radi, eto, tako nešto mislim da više odgovara ljudima i da je to nekako to o čem pričam ... postaviti na najvišu poziciju neke stroge hijerarhije moralno i intelektualno jakog čovjeka i ima nade ... meni je on super ! .... lijepo čovjek svojim primjerom pokazao kako se rješava izbjeglička kriza ... doveo sebi čitavu obitelj da živi sa njim vatikan i pozvao sve župe da učine isto jer je moguće i ispravno i nu, rješena kriza, veli on, bez da se narod opterećuje time ... možemo to mi koji imamo i s čim i kako Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931

sad čekam da isto napravi i ovaj krčki biskup i već ga vidim kako ide istim primjerom a krčanima pozlije al ne smiju pokazat koliko Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1523192931

eto, to ti je kad na čelo dođe jak individualac pa sam kroji kako će se živjeti ... ovi u krku skupa sa kardinalom i njegovim ljudima su još u šoku šta im je radio kod izbora biskupa ... oni timski izabrali svog biskupa, papi poslali prijedlog, papa pogledo i reko ne mere, ponovo ... i opet se skupijo tim i izabrali drugog za biskupa, papa pogledo, i opet reko ne mere ... e tu je poslo svoje ljude da krčanima nađu biskupa i nisu mogli naći boljeg ... tako se to radi al to je moguće samo ako na čelo dođe jak individualaca koji će loše timove diskreditirati svojim likom i djelom i bezkompromisno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Gost 22.09.15 6:19


Samo za Glistu koja sjedi  Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav sa psihijatrije od Gliste   - Page 2 Empty Re: Pozdrav sa psihijatrije od Gliste

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.