kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.02.16 14:01

kiša baš davi ... kraj ulaznih vrata mi ostala hrpa trunja nakon sam drva složila i sve čekam da se osuši da mogu ubacit u vreću i odnijet na kompostiranje a ono nikako ... još će mi nastat humus kraj vrata pa ću samo lopaticom pokupit i u lonce za cvijeće Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.02.16 14:16

ovdje pljusnulo ali se opet nekako vedri. Kad ce vec to zahladjenje, dosta mi ovog gnjilog vremena. Jucer je palo valjda 200 litara po kvadratu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.02.16 14:36

ispravak krivog navoda, pada i dalje ali izgleda nesto hladnije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.02.16 7:22

osvanuo je dan uz kakav bi se moglo zaboraviti jučerašnje sranje od wajtera

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.02.16 8:09

razvedrilo se, prestalo puhati i sad je ljepo

super mi je fb memori ... svaki dan si ujutro podsjetim šta sam radila il o čemu sam razmišljala na ovaj dan proteklih godina i bude tu baš lijepih uspomena ... al svako toliko mi izleti post neke prijateljice ili prijatelja koji je preminuo proteklih godina ... pa me malo ulovi sjeta ... toliko toga smo zajedno prošli i vid sad, ja i dalje tu seruckam a njih više nema


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.02.16 8:53

ogranijo je novi dan i sunce je obasjalo jos mokre krovove kuca, balkone, povrtnjake i betonske gredice nemarno oslonite o podupirace.
Sinoc se skroz razvedrilo ali danas ima i oblaka sto bi rec da je sinoc bilo sinoc a danas je danas.
Postoje predispozicie da ovo bude jedan liep dan u kojem ce se svi ljudi lijepo i osjecati bez obzira na nacionalnu, religijsku, rasnu i seksualnu pripadnost.Ako ne bude tako? Znaci da je dan, OMANIJO!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.02.16 8:55

Glista je napisao/la:razvedrilo se, prestalo puhati i sad je ljepo

super mi je fb memori ... svaki dan si ujutro podsjetim šta sam radila il o čemu sam razmišljala na ovaj dan proteklih godina i bude tu baš lijepih uspomena ... al svako toliko mi izleti post neke prijateljice ili prijatelja koji je preminuo proteklih godina ... pa me malo ulovi sjeta ... toliko toga smo zajedno prošli i vid sad, ja i dalje tu seruckam a njih više nema


mos mislit sto pate zbog tog, ili vise nista ne znaju ili im je super a ti se Glisto jebi sa drvima, porezima i raznim rijetkim zarazitim oboljenjima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.02.16 8:58

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:razvedrilo se, prestalo puhati i sad je ljepo

super mi je fb memori ... svaki dan si ujutro podsjetim šta sam radila il o čemu sam razmišljala na ovaj dan proteklih godina i bude tu baš lijepih uspomena ... al svako toliko mi izleti post neke prijateljice ili prijatelja koji je preminuo proteklih godina ... pa me malo ulovi sjeta ... toliko toga smo zajedno prošli i vid sad, ja i dalje tu seruckam a njih više nema


mos mislit sto pate zbog tog, ili vise nista ne znaju ili im je super a ti se Glisto jebi sa drvima, porezima i raznim rijetkim zarazitim oboljenjima...

prle, tvoj optimizam je naprosto zarazan ... jemaš ti praf ... odoh se i ja objesit sa kakvog dimnjaka a ti ćeš onda svake godine i dalje čitat šta sam do sada nasrala i mislit si, vid sretnice što uživa sad a ja se  moram i dalje patiti ovdje  Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.02.16 9:00

Glista je napisao/la:

prle, tvoj optimizam je naprosto zarazan ... jemaš ti praf ... odoh se i ja objesit sa kakvog dimnjaka a ti ćeš onda svake godine i dalje čitat šta sam do sada nasrala i mislit si, vid sretnice što uživa sad a ja se  moram i dalje patiti ovdje  Wajter raport - Page 38 1523192931

mos otpocet sa sviranjem trube bunaru...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.02.16 9:02

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

prle, tvoj optimizam je naprosto zarazan ... jemaš ti praf ... odoh se i ja objesit sa kakvog dimnjaka a ti ćeš onda svake godine i dalje čitat šta sam do sada nasrala i mislit si, vid sretnice što uživa sad a ja se  moram i dalje patiti ovdje  Wajter raport - Page 38 1523192931

mos otpocet sa sviranjem trube bunaru...

a ne, tako ćeš ti otić ... nisam ja glazbenik ... iza mene će ostati brdo woodoo lutkica ... i tvoja je među njima pa se misli šta radim kad te nešto zašarafi il budeš opet osut Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.02.16 9:04

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

prle, tvoj optimizam je naprosto zarazan ... jemaš ti praf ... odoh se i ja objesit sa kakvog dimnjaka a ti ćeš onda svake godine i dalje čitat šta sam do sada nasrala i mislit si, vid sretnice što uživa sad a ja se  moram i dalje patiti ovdje  Wajter raport - Page 38 1523192931

mos otpocet sa sviranjem trube bunaru...

a ne, tako ćeš ti otić ... nisam ja glazbenik ... iza mene će ostati brdo woodoo lutkica ... i tvoja je među njima pa se misli šta radim kad te nešto zašarafi il budeš opet osut Wajter raport - Page 38 1523192931

neka, ne mozes ti popit koliko ja mogu pojest...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.02.16 9:24

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

prle, tvoj optimizam je naprosto zarazan ... jemaš ti praf ... odoh se i ja objesit sa kakvog dimnjaka a ti ćeš onda svake godine i dalje čitat šta sam do sada nasrala i mislit si, vid sretnice što uživa sad a ja se  moram i dalje patiti ovdje  Wajter raport - Page 38 1523192931

mos otpocet sa sviranjem trube bunaru...

a ne, tako ćeš ti otić ... nisam ja glazbenik ... iza mene će ostati brdo woodoo lutkica ... i tvoja je među njima pa se misli šta radim kad te nešto zašarafi il budeš opet osut Wajter raport - Page 38 1523192931

neka, ne mozes ti popit koliko ja mogu pojest...

ne moš ti tolko puta ustat kolko meni može puta lutkica past na pod

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.02.16 10:43

vani super, proljetno vrijeme je izmamilo brojne setace pa oni setaju. Ja sam skocijo do place po namirnice i opskrbijo se i za sutra tako da imam manje za teglit.
Vidim da nesto najavljuju za sutra opet kisu najebem im se matere...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.02.16 10:59

i ovdje sunce grunulo sve u šesnaest ... odmah me ulovi volja za radit jer mi se ne da cijeli dan u kući biti ... metadijabolizam se budi ....neke biljčice na prozoru krenule u cvat ... prozori širom otvoriti i lakše se diše ... kamin u leru što me veseli a pogotovo ako ostane dio šumarka i za iduću zimu palit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.02.16 11:33

prošli tjedan zahvaljujuć anki vegetarijanki na meniju bili njoki sa gorgonzolom .... pre par dana pravila djeci knedle sa šljivama ... obožavaju ih nosit za marendu u školi ... danas se kuva povrtna juha/čorba sa griz noklama

na riječkom narječju bi isti post glasio ovako:

prošli tjedan zahvaljujuć anki vegetarijanki na meniju bili njoki .... pre par dana pravila djeci  njoke ... obožavaju ih nosit za marendu u školi ... danas se kuva povrtna juha/čorba sa njokima

il još zažetije u slengu: stalno jedem njoke

i špageti su u rijeci njoki al to su njoki koji su prošli kroz crnu rupu Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.02.16 11:37

sjetila sam se jednog slovenca koji me na faksu ubjeđivao da je za curu kompliment ako joj se kaže da je ko njok ... da ga sad sretnem, tražila bih da mi definira: koi ? ima ih više Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.02.16 11:45

Glista je napisao/la:prošli tjedan zahvaljujuć anki vegetarijanki na meniju bili njoki sa gorgonzolom .... pre par dana pravila djeci knedle sa šljivama ... obožavaju ih nosit za marendu u školi ... danas se kuva povrtna juha/čorba sa griz noklama

na riječkom narječju bi isti post glasio ovako:

prošli tjedan zahvaljujuć anki vegetarijanki na meniju bili njoki sa gorgonzolom .... pre par dana pravila djeci  slatke njoke sa sljivama ... obožavaju ih nosit za marendu u školi ... danas se kuva povrtna juha/čorba sa njokicima...

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.02.16 11:46

Glista je napisao/la:sjetila sam se jednog slovenca koji me na faksu ubjeđivao da je za curu kompliment ako joj se kaže da je ko njok ... da ga sad sretnem, tražila bih da mi definira: koi ? ima ih više Wajter raport - Page 38 1523192931

taj mora da voli neke barokne... Wajter raport - Page 38 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.02.16 11:52

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:prošli tjedan zahvaljujuć anki vegetarijanki na meniju bili njoki sa gorgonzolom .... pre par dana pravila djeci knedle sa šljivama ... obožavaju ih nosit za marendu u školi ... danas se kuva povrtna juha/čorba sa griz noklama

na riječkom narječju bi isti post glasio ovako:

prošli tjedan zahvaljujuć anki vegetarijanki na meniju bili njoki sa gorgonzolom .... pre par dana pravila djeci  slatke njoke sa sljivama ... obožavaju ih nosit za marendu u školi ... danas se kuva povrtna juha/čorba sa njokicima...


Wajter raport - Page 38 1523192931 nis ti vidio moje ... da jesi, sumnjam da bi ih nazvo "njokići"


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.02.16 11:58

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:prošli tjedan zahvaljujuć anki vegetarijanki na meniju bili njoki sa gorgonzolom .... pre par dana pravila djeci knedle sa šljivama ... obožavaju ih nosit za marendu u školi ... danas se kuva povrtna juha/čorba sa griz noklama

na riječkom narječju bi isti post glasio ovako:

prošli tjedan zahvaljujuć anki vegetarijanki na meniju bili njoki sa gorgonzolom .... pre par dana pravila djeci  slatke njoke sa sljivama ... obožavaju ih nosit za marendu u školi ... danas se kuva povrtna juha/čorba sa njokicima...


Wajter raport - Page 38 1523192931  nis ti vidio moje ... da jesi, sumnjam da bi ih nazvo "njokići"
to onda nije kako treba bit, za juhu su oni mali od griza...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.02.16 14:58

vrijeme prekokrasno....  Wajter raport - Page 38 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.02.16 6:56

nakon jučerašnjeg proljetnog dana, bijo jedan od luđih zalazaka sunca ... cijeli grad je bio naramčast ... i onda opet kiša ... ja sam sinoć po mirisu u zraku mislila da će snijeg al nije ... negdje na otoku ga je i bilo ali ne i u krku ...

ali, bar je veče bilo predivno i kasnije noć vedra i zvijezde blješčale ko blesave ... otkuda su kasnije stigli ti oblaci, pojma nemam jer nije bilo ni vjetra al obzirom da ih je rijeka uvijek krcata, poprilično su mi sumnjivi ... Wajter raport - Page 38 1523192931 bit će višak poslali dalje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.02.16 6:59

pizda je napisao/la:
to onda nije kako treba bit, za juhu su oni mali od griza...

ma to ako praviš malu juhu ... uvijek kuvam onu veliku pa su mi onda i njoki veći Wajter raport - Page 38 1523192931

al u biti ih napravim veće jer mi se ne da žličicama oblikovati male pa da što prije upotrijebim svu smjesu ... kasnije nek si svak u svom tanjuru sjecka na manje ako im se da ... menseneda Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.02.16 9:19

KIsa padala po noci, gnjusno a i pohladno. Sad se cini nekako svijetlije, mozda je stala...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.02.16 10:05

ovdje opet kiša i ne prestaje ... nekad mi to nje smetalo al sad i ja polako izbjegavam izlaziti iz kuće kad je takvo vrijeme ... iako, padne mi na pamet da u biti nema razloga zašto ... nije hladno a i da je, obučem se jače i stvar riješena ... Wajter raport - Page 38 684758713

kako su najavili neko grozno zahladnjenje, sinoć oprala svoju tanku jaknu u kojoj sam cijelu zimu prošpacirala i otišla u šetnju u debeloj ... uskuvala ! ... sad čekam da mi se ona proljetna osuši da mogu opet van ... imam zimskih jakni a nikako da udari prava zima da ih mogu nosit ... pripremite vise i izgleda da će tako i proljeće dočekati Wajter raport - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 38 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.