kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 12.05.17 5:20

cat_claw je napisao/la:
Legolas je napisao/la:o jebote, sad me opet sram što sam žena Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1724307051  nisam i neću nikada biti ... toliko me sram da sam zaboravila svoj tok misli i koju temu sam uopće tražila ... Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1425538829

Zbog cega?
Zbog upisa drugih zena na ovoj temi? Vecinom su bili saljivi. Sta ti je tacno zasmetalo? ...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1zouo36

Dokle god se budes uporedjivala sa drugim zenama i koristila svaku priliku da preko njihovih imaginarnih "gresaka" ili "mana" istaknes sebe, uvek ces delovati nesigurno. Ti si vec u godinama kada je tesko uticati na vec stecene komplekse manje vrednosti, ali nije nemoguce. Pokusaj. Za tvoje dobro. Jer vidis, naidjes na neku obicnu temu i posramis se ni zbog cega. Jer se preslikavas kroz druge i njihovo ponasanje. A nista skandalozno nije niti napisano, da bi to tebi tako tesko palo i da bi se ti cak postidela sto si zena.


Btw, je l´ ti imas brkove?

Imala je ,,al' vishe nema;Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1619348112 Otishla se obrijat pa ce doci kasnije ko nova;Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  maledetta primavera 12.05.17 5:25

zingaro je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Legolas je napisao/la:o jebote, sad me opet sram što sam žena Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1724307051  nisam i neću nikada biti ... toliko me sram da sam zaboravila svoj tok misli i koju temu sam uopće tražila ... Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1425538829

Zbog cega?
Zbog upisa drugih zena na ovoj temi? Vecinom su bili saljivi. Sta ti je tacno zasmetalo? ...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1zouo36

Dokle god se budes uporedjivala sa drugim zenama i koristila svaku priliku da preko njihovih imaginarnih "gresaka" ili "mana" istaknes sebe, uvek ces delovati nesigurno. Ti si vec u godinama kada je tesko uticati na vec stecene komplekse manje vrednosti, ali nije nemoguce. Pokusaj. Za tvoje dobro. Jer vidis, naidjes na neku obicnu temu i posramis se ni zbog cega. Jer se preslikavas kroz druge i njihovo ponasanje. A nista skandalozno nije niti napisano, da bi to tebi tako tesko palo i da bi se ti cak postidela sto si zena.


Btw, je l´ ti imas brkove?

Imala je ,,al' vishe nema;Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1619348112 Otishla se obrijat pa ce doci kasnije ko nova;Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1619348112
To uopce nije sminesno . zar je ljepse vidjeti brkatu zenu?/
Meni je vrijeme da sredim svoje brcine, ne ove gore, one dole ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 12.05.17 5:28

maledetta primavera je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Legolas je napisao/la:o jebote, sad me opet sram što sam žena Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1724307051  nisam i neću nikada biti ... toliko me sram da sam zaboravila svoj tok misli i koju temu sam uopće tražila ... Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1425538829

Zbog cega?
Zbog upisa drugih zena na ovoj temi? Vecinom su bili saljivi. Sta ti je tacno zasmetalo? ...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1zouo36

Dokle god se budes uporedjivala sa drugim zenama i koristila svaku priliku da preko njihovih imaginarnih "gresaka" ili "mana" istaknes sebe, uvek ces delovati nesigurno. Ti si vec u godinama kada je tesko uticati na vec stecene komplekse manje vrednosti, ali nije nemoguce. Pokusaj. Za tvoje dobro. Jer vidis, naidjes na neku obicnu temu i posramis se ni zbog cega. Jer se preslikavas kroz druge i njihovo ponasanje. A nista skandalozno nije niti napisano, da bi to tebi tako tesko palo i da bi se ti cak postidela sto si zena.


Btw, je l´ ti imas brkove?

Imala je ,,al' vishe nema;Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1619348112 Otishla se obrijat pa ce doci kasnije ko nova;Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1619348112
To uopce nije sminesno . zar je ljepse vidjeti brkatu zenu?/
Meni je vrijeme da sredim svoje brcine, ne ove gore, one dole ....
Pozovi Pizdu on je inache frizer po zanimanju,,to eti napraviti z adzabe,,,samo morash biti oprezna da ti ne pojede organ:Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 12.05.17 11:17

Legolas je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Legolas je napisao/la:o jebote, sad me opet sram što sam žena Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1724307051  nisam i neću nikada biti ... toliko me sram da sam zaboravila svoj tok misli i koju temu sam uopće tražila ... Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1425538829

Zbog cega?
Zbog upisa drugih zena na ovoj temi? Vecinom su bili saljivi. Sta ti je tacno zasmetalo? ...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1zouo36


badav ti sada okretanje pile naopako ... znam ja dobro da tu među ženama ima vrlo malo šaljivđija ... Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1619348112

ništa me nije zasmetalo al eto, ostala malo šokirana kako povezujete stvari ... prošlo me ... navikla Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1523192931

al sam se bar dobrao nasmijala kad sam uvidjela u šta sam uletila a i reakcije muškog dijela publike mi sasvim razumljive ... primjerom se pokazuje poanta Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 11484130


Ako neko u ovom razgovoru okrece pilu naopako, onda si to ti. Ali nisam ni ocekivala drugaciju reakciju, niti smislen odgovor. Svaki put isto.

Nikakvih prevelikih opisa zenskih polnih organa nije niti bilo. Tek je Maca nesto konkretno napisala, Alhambra se na to nadovezala da njih dve ipak imaju nekih slicnosti i to je bilo to. Ali ni tu ne vidim nista skandalozno zbog cega bi se ti zbog njih (ili svih nas na ovoj temi) trebala postideti. Ne osecas se dobro u svojoj kozi i onda to pljuckanjem po drugim zenama pokusavas kompezirati.
Sta si ti protumacila glede muskih normalnih i saljivih komentara, to samo tvoja luda glava zna.

A da ne razumes nacin na koji se zene na ovom forumu uglavnom sale mi je jasno, jer za tebe je smesno i saljivo samo kada se mozes po nekom maliciozno i podlo prosipati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 12.05.17 21:59

cat_claw je napisao/la: maliciozno i podlo prosipati.

samo se ti nastavi tako lijepo opisivati ... ide to tebi Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 16.05.17 12:44

Legolas je napisao/la:

samo se ti nastavi tako lijepo opisivati ... ide to tebi Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1523192931


Na svu srecu ti i ja nemamo apsolutno nikakvih slicnosti.
Konkretnog odogovora i dalje nema, sta je to tako strashno bilo, pa se jadna Shojka postidela sto je zena. Po ko zna koji put si, pljuckajuci po ovim zenicama na forumu, pokusala sebe uzdignuti. I pala. Sama pala, sama se ubila. To ne vazi sam za ovaj slucaj, vec je to tvoje trenutno stanje na ovom forumu.

Davno je proslo vreme kada si ovakvim manipulacijama mogla izazvati nesto drugo osim gnusanja.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 16.05.17 23:05

cat_claw je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

samo se ti nastavi tako lijepo opisivati ... ide to tebi Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1523192931


Na svu srecu ti i ja nemamo apsolutno nikakvih slicnosti.


konačno došle do istog zaključka ... zahvaljujem na onome što ja ustrajno govorim al nikako da skužiš šta sam pisala Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.09.18 4:59

Gost je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

samo se ti nastavi tako lijepo opisivati ... ide to tebi Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1523192931


Na svu srecu ti i ja nemamo apsolutno nikakvih slicnosti.


konačno došle do istog zaključka ... zahvaljujem na onome što ja ustrajno govorim al nikako da skužiš šta sam pisala Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 684758713


nedostaje mi zenski fajt:Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 5 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.