kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja sam skitnica...

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Ja sam skitnica... - Page 3 Empty Re: Ja sam skitnica...

Postaj  Gost 17.02.16 9:13

pizda je napisao/la:prva liga su joj slike, potok je stvarno fora, mikro sustav sa svim i svacim. Cak i fosilnih ostataka ima...Ja sam skitnica... - Page 3 684758713

i kristala Ja sam skitnica... - Page 3 11484130 ... samo su veliki dio toga ogradili žicom ovčari ... eto, imaš i to, žicu ! ih, kad su to boduli već smislili ograđivati vodotokove bodljikavom žicom Ja sam skitnica... - Page 3 3114667799 napredan svijet, štaš !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ja sam skitnica... - Page 3 Empty Re: Ja sam skitnica...

Postaj  Gost 17.02.16 9:20

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
moglo bi biti da su nagrade drugačije Ja sam skitnica... - Page 3 1523192931 ... čuj karta za njujork kad ti oni kažu... ma nemoj, oni će mi reć kad ću ja ić u njujork  Ja sam skitnica... - Page 3 4060723073
ali moram priznati ovo je jedan od boljih (a jeftin) marketinških poteza... bravo za onog tko se sjetio Ja sam skitnica... - Page 3 2319274739


mislimo isto ... kad sam pročitala natjeaj, mislim si, jebate, dobiješ nagradu i onda te tom nagradom kazne Ja sam skitnica... - Page 3 1523192931  

al štajaznam, možda ima onih koji vole pisati i putovati pa im ovo ne bi bila kazna ... meni bi Ja sam skitnica... - Page 3 1523192931
naravno da ima...zato i rekoh svaka čast tko se sjetio 
ja rađe napravim nešto zabadava i poklonim nego da me potcijene mizernim iznosom za dobro odrađen posao... prema tome!!!  Ja sam skitnica... - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ja sam skitnica... - Page 3 Empty Re: Ja sam skitnica...

Postaj  Gost 17.02.16 9:22

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
moglo bi biti da su nagrade drugačije Ja sam skitnica... - Page 3 1523192931 ... čuj karta za njujork kad ti oni kažu... ma nemoj, oni će mi reć kad ću ja ić u njujork  Ja sam skitnica... - Page 3 4060723073
ali moram priznati ovo je jedan od boljih (a jeftin) marketinških poteza... bravo za onog tko se sjetio Ja sam skitnica... - Page 3 2319274739


mislimo isto ... kad sam pročitala natjeaj, mislim si, jebate, dobiješ nagradu i onda te tom nagradom kazne Ja sam skitnica... - Page 3 1523192931  

al štajaznam, možda ima onih koji vole pisati i putovati pa im ovo ne bi bila kazna ... meni bi Ja sam skitnica... - Page 3 1523192931
naravno da ima...zato i rekoh svaka čast tko se sjetio 
ja rađe napravim nešto zabadava i poklonim nego da me potcijene mizernim iznosom za dobro odrađen posao... prema tome!!!  Ja sam skitnica... - Page 3 684758713

ne samo da te podcijene nego ti natovare još dodatnih troškova a ko "dobijo nagradu" .... najlakše je kupit avionsku kartu, sve ostalo je shit ! ... a i destinacije su im ono, bože sačuvaj ... da su ponudili boravak negdje u hrvatskoj na lijepom mjestu još bih i probala, al jebote, pisati da bi išo u dubai ? ja bih prije pisala da ne moram tamo ići

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ja sam skitnica... - Page 3 Empty Re: Ja sam skitnica...

Postaj  Gost 17.02.16 9:27

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
moglo bi biti da su nagrade drugačije Ja sam skitnica... - Page 3 1523192931 ... čuj karta za njujork kad ti oni kažu... ma nemoj, oni će mi reć kad ću ja ić u njujork  Ja sam skitnica... - Page 3 4060723073
ali moram priznati ovo je jedan od boljih (a jeftin) marketinških poteza... bravo za onog tko se sjetio Ja sam skitnica... - Page 3 2319274739


mislimo isto ... kad sam pročitala natjeaj, mislim si, jebate, dobiješ nagradu i onda te tom nagradom kazne Ja sam skitnica... - Page 3 1523192931  

al štajaznam, možda ima onih koji vole pisati i putovati pa im ovo ne bi bila kazna ... meni bi Ja sam skitnica... - Page 3 1523192931
naravno da ima...zato i rekoh svaka čast tko se sjetio 
ja rađe napravim nešto zabadava i poklonim nego da me potcijene mizernim iznosom za dobro odrađen posao... prema tome!!!  Ja sam skitnica... - Page 3 684758713

ne samo da te podcijene nego ti natovare još dodatnih troškova a ko "dobijo nagradu" .... najlakše je kupit avionsku kartu, sve ostalo je shit ! ...
naravno... jednom sam tako uradila neku uslugu poznaniku, nisam htjela naplatiti i on mi donese pokon bon u vrijednosti 1000 kuna za cipele karla... računam kupit ću par sandalica, kad tamo najjeftinije 1500 kn... izbiše mi 500 kuna bez veze... i još su mi te bezobrazno skupe sandale nabile krvave žuljeve na tabanima...  Ja sam skitnica... - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ja sam skitnica... - Page 3 Empty Re: Ja sam skitnica...

Postaj  Gost 22.02.16 12:47

ništa od ove teme ... slabo kultaši skiću - više smo sijedilački narod jer smo svi sijedi

sad bi super sjela bazilija sa svojim foto reportažama ... to mi je bilo uvijek gušt pratiti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ja sam skitnica... - Page 3 Empty Re: Ja sam skitnica...

Postaj  pizda 22.02.16 12:56

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:prva liga su joj slike, potok je stvarno fora, mikro sustav sa svim i svacim. Cak i fosilnih ostataka ima...Ja sam skitnica... - Page 3 684758713

i kristala Ja sam skitnica... - Page 3 11484130  ... samo su veliki dio toga ogradili žicom ovčari ... eto, imaš i to, žicu ! ih, kad su to boduli već smislili ograđivati vodotokove bodljikavom žicom Ja sam skitnica... - Page 3 3114667799  napredan svijet, štaš !

vec su onda izbjeglice isle preko vodotokova...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ja sam skitnica... - Page 3 Empty Re: Ja sam skitnica...

Postaj  Gost 22.02.16 13:02

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:prva liga su joj slike, potok je stvarno fora, mikro sustav sa svim i svacim. Cak i fosilnih ostataka ima...Ja sam skitnica... - Page 3 684758713

i kristala Ja sam skitnica... - Page 3 11484130  ... samo su veliki dio toga ogradili žicom ovčari ... eto, imaš i to, žicu ! ih, kad su to boduli već smislili ograđivati vodotokove bodljikavom žicom Ja sam skitnica... - Page 3 3114667799  napredan svijet, štaš !

vec su onda izbjeglice isle preko vodotokova...

oni to namjerno tako i oduvijek ... gdje god je vodotok, tu ima i izbjeglica jer im je gušt hodati kroz hladnu vodu

al sad ozbiljno ... pratim par stranica volontera koji režu i uklanjaju žicu i ima totalnih devastacija prirode koja će se teškom mukom sanirati ... neka rijeka je usljed poplava povukla čitave kolutove žilet žice u svoj tok, zapetljalo se grana, lišća, smećai ostalih  pički materina i sve skupa izgleda tako lijepo da se čudiš kako to ranije ljudima nije palo na pamet tako ukrašavati prirodu ... a i praktično ... odeš nizvodno i stižu ti filetirane pastrmke, nutrije, tu i tamo koji utopljeni srndać ... nema čega nema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ja sam skitnica... - Page 3 Empty Re: Ja sam skitnica...

Postaj  pizda 22.02.16 13:18

Glista je napisao/la:

al sad ozbiljno ... pratim par stranica volontera koji režu i uklanjaju žicu i ima totalnih devastacija prirode koja će se teškom mukom sanirati ... neka rijeka je usljed poplava povukla čitave kolutove žilet žice u svoj tok, zapetljalo se grana, lišća, smećai ostalih  pički materina i sve skupa izgleda tako lijepo da se čudiš kako to ranije ljudima nije palo na pamet tako ukrašavati prirodu ... a i praktično ... odeš nizvodno i stižu ti filetirane pastrmke, nutrije, tu i tamo koji utopljeni srndać ... nema čega nema

to je budalastina kakve nema i cudom se cudim kako to nasim genijalcima nije palo na pamet... Stradavaju zivotinje, sve skupa lici na konc logor a koristi nikakve. Stavis obicnu dasku preko tog i moze proc horda izbjeglica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ja sam skitnica... - Page 3 Empty Re: Ja sam skitnica...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.