kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.04.16 7:51

Glista je napisao/la: a korlević je predrag čovjek pa mi unatoč mojim molbama da nema potrebe izašao u susret i došao, sve otvorio da ju vidim i iznutra, dao mi da se penjem posvuda i otvorio svod al nije aktivirao veliki teleskop ...

da "veliki teleskop"...taj pretjeruje vise i od mene. K tome termin "aktivirao", nije mu kurac Nasa pravila jebote...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.04.16 8:13

svanijo topao i vecinom vedar dan ali ima i mlijecnih oblaka koji uopce ne nalikuju mlijeku pa ne znam kog se vraga tako uopce i zovu. Pogotovo ne mlijeku u tetrapaku, od mlijeka u tetrapaku mos kucu sazidat. Bas mi se spavalo jutros, lezi Bobi, lezim ja, oba vec u kurcu, iscrpljeni, iskoristeni, odbacivani, prihvacani, tuzni, sretni, napeti, opusteni (rjedje). Zivot nas nije mazio i sad nam se ujutro spava, bole nas udovi i slicno. Kad u bosni nekog bole udovi on kaze" boli me kurac" jer je to jedini ud za koji bosanac zna. Popravilo mi se raspolozenje jer sam sreo jednu slatkicu koja mi se smijesi kad se sretnemo. Vjerojatno mi se nesto ruga ali ne mari, svejedno mi je drago vidjet. Po tim i takvim reakcijama mog uma i tijela znam da nisam peder. Ostalih materijalnih dokaza ima sve manje ali sam to svijesno izabrao. Bolje ne sadit tikve sa vragom kako veli stara poslovica iako ne znam o cemu ta poslovica ustvari govori. Danas je i petak i dan planeta Zemlje. Citam sve vise dokaza da je Zemlja ustvari ravna ploca, da je sunce ustvari mnogo manje i blize i vrti se oko Zemlje. Moguce, moguce da su sve te planete i zvijezde oko nas ustvari hologram i proucavamo nesto cega nema. Ko kulise u nekom filmu i lazno stvoreni gradovi, inerijeri i exterijeri. Moguce da stvarno postojimo samo mi i neki dokoni Bog koji je odlucijo spoznati sebe kroz svoje dijelice, nas. Bogme ima sta i za vidjet...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 10:17

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la: a korlević je predrag čovjek pa mi unatoč mojim molbama da nema potrebe izašao u susret i došao, sve otvorio da ju vidim i iznutra, dao mi da se penjem posvuda i otvorio svod al nije aktivirao veliki teleskop ...  

da "veliki teleskop"...taj pretjeruje vise i od mene. K tome termin "aktivirao", nije mu kurac Nasa pravila jebote...

tko o čemu, pizda o kurčevima Wajter raport - Page 5 1523192931

ne kvari mi doživljaj jerbo sam još pod lijepim dojmovima Wajter raport - Page 5 3084372643

prođeš tunel učka i ko da si prošao kroz portal i došao u neki drugi svijet ... ona rugoba od rijeke i opatijske načičkane rivijere nestane a krene zelemilo i priroda i rječice i zelema brda i simpatični gradići ... samo čekaš da odnekud izleti i king kong i počeška se po prsima, čeprka nos jer je oko njega izobilje i zaboli ga za sve drugo

al ajd, i u istri kad udariš obalu isto kao i sa ove strane tunela ... djeca mi u nekom turističkom naselju sterilnom za popizdit ... one su oduševljene time jer im je gušt izigravati samostalni život daleko od mene al ja sam bolesna od tih pločicama i parkinzima okružitih kojekakvh "laguna hotela" a sve isto i na isti kalup ... usput, na parkingu mi spizdili iz auta enc pa sam sinoć morala i to prijavljivati ...

al muka opet vratiti se kroz portal i opet jurit kraj rijeke i gledati te tone betona izlivene na najnemaštovitiji mogući način Wajter raport - Page 5 3102334490 ... povratak je bio dodatno mučan jer su zatvorili obilaznicu i morala sam na krk preko križišća ... jeeebate, nikad stići kući Wajter raport - Page 5 1523192931 al ajd, obzirom da sam sve nabrzinu odlučila, bar sam nakupila dobrih informacija ... drugi puta se ide planirano i opremito ... osjećala sam se goluždravo bez svoje kamping opreme u autu i psa ... i još obučena ko za šetanje po uredima jerbo sam mislila samo na koncert u crkvu ić al sam i to otkazala ... na kraju sam našla neke stare tenisice u autu i preobula se da mogu normalno hodati ... uf, sreća ... inače bih se vraga popela po lojtrama u zvjezdarnici da vidim sve što me zanimalo Wajter raport - Page 5 11484130 pita korlević imam li šta protiv lojtri da mogu virit kroz onaj veliki prozor na kupoli kad ga je otvorio ... velim, imam, al eto i mene tamo gore Wajter raport - Page 5 1523192931 začas me prošo strah od visina Wajter raport - Page 5 11484130 a kad je otvorio prozor, jebate pogledaaa na nebo i još bijo mjesec pun a okolo nema tragova civilizacije ... nu, sad imam još jedno mjesto na koje ću se vraćati

al ono što me oduševilo je kako oni to lijepo održavaju ... sami su sve izgradili i da ga jebeš, nije mi jasno kako taj projekt nije dobio niti jednu nagradu a one sterilne kockaste zgradurine vječito nagrađivane ... i moja struka je u kurcu al toootalno ... al koji detalji su im padali na pamet ! ... napravili su i udubinu u kamenoj fasadi za sovu ! jebote, kojem arhitektu bi to palo na pamet ?



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 10:49

Glista je napisao/la:(11:11 ... eo opet, nemrem se riješiti tog broja nikako )


ako me netko ubije tu, ziher će to biti u 11:11  Wajter raport - Page 5 1523192931
Wajter raport - Page 5 76576_171359849557969_5320295_n

idući puta kad idem za poreč, stat ću i pogledat uživo Wajter raport - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 11:09

Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:(11:11 ... eo opet, nemrem se riješiti tog broja nikako )


ako me netko ubije tu, ziher će to biti u 11:11  Wajter raport - Page 5 1523192931
Wajter raport - Page 5 76576_171359849557969_5320295_n

idući puta kad idem za poreč, stat ću i pogledat uživo Wajter raport - Page 5 684758713


obavezno ! šteta je propustiti to ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 11:40

javljaju mi djeca da će ostati u novigradu i da se ne vraćaju kući ... e, to mi je bilo drago čuti ... često se brinem da sam ih previše vezala za sebe ... nisam ... eto, konačno su osjetile i to da bi mogle živjeti bez mene bez nekog velikog žaljenja ... al ne još Wajter raport - Page 5 1523192931

al preslatke su mi bile jučer ... starija me dočekala u holu hotela i nema grljenja ... ona je sada velika i dočekala me kao kolegicu i pokazuje mi sve ... foa mi je kad se tako prave velike i neće da druga djeca vide da su mamine maze Wajter raport - Page 5 1523192931

al super im je ... skroz se snalaze same i to me oduševilo vidjeti ... moj posao roditelja je za sada obavit časno i kako sam i htjela da ispadne Wajter raport - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 22.04.16 12:13

Glista je napisao/la:

... al koji detalji su im padali na pamet ! ... napravili su i udubinu u kamenoj fasadi za sovu ! jebote, kojem arhitektu bi to palo na pamet ?


jednostavno, tamo je i prije boravila sova pa su joj napravili udubinu u novoj fasadi. Mos mislit sto im je to tek tako palo na pamet...Wajter raport - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 12:37

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

... al koji detalji su im padali na pamet ! ... napravili su i udubinu u kamenoj fasadi za sovu ! jebote, kojem arhitektu bi to palo na pamet ?


jednostavno, tamo je i prije boravila sova pa su joj napravili udubinu u novoj fasadi. Mos mislit sto im je to tek tako palo na pamet...Wajter raport - Page 5 684758713

varaš se pizdo ... i ja sam mislila da je ono neki stari renovirani objekt ali nije ... sve je novo građeno ...

jebate, da sam znala da si u kurcu, pokupila bih te da i ti malo uživaš pa ne bi bijo u kurcu ... al ti voliš bit u kurcu pa ti ne bih kvarila doživljaje ko šta ti meni pokušavaš  Wajter raport - Page 5 3114667799 Wajter raport - Page 5 3114667799 Wajter raport - Page 5 3114667799  al fora bi bilo da mi vako putem probaš spucat entuzijazam a ne ide ... bar bih se zabavila jerbo mi bilo dosadno vozikat se kad sam prešla na ipsilon ... a onda bih te istovarila pred tvojom ulicom totalno skurčenog i iskorištenog i ti bi bijo još sretniji Wajter raport - Page 5 1523192931

a da, to sa sovom ... i oni imaju često ptice na oporavku ili othrani pa je njegov brat tako ithanio jednu šumsku sovu ... i za nju su izgradili tu rupu al neće sova više van iz kuće ... sviđa joj se šetati po regalima i gledati ljude ... jebga, to su te početničke greške kad se othranjuju divlje životinje ... ne smiješ ih vezati za sebe da ih možeš kasnije pustiti u prirodu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 12:51

evo razmazite sove Wajter raport - Page 5 1523192931

Wajter raport - Page 5 12472603_1424006240958211_3542513686514104184_n

jučer sam se konačno osjećala manje ko luđak a više ko normalna osoba ... ovdje kad ljudi vide da mi po kući šetaju sove i vrane, ispadnem vještica, luđak, svaštanešto ... tamo sam  više nego normalna osoba a ovo oko mene su luđaci Wajter raport - Page 5 11484130  lijep osjećaj ... tamo je čudno što sam imala samo jednu sovu ... jebate, oni svake godine imaju punu kuću raznih sovica koje šetaju skupa sa mačkama i psima Wajter raport - Page 5 1523192931

bilo je čudno što nisam vukla psa sa sobom ... bilo me čak i pomalo sram al jebat ga, kad sam mislila da ću završiti u crkvi a tamo psi ne smiju ... da sam znala da ću završiti na istarskom "stonhengeu", povela bih i psa i deguje i zlatne ribice da se bolje uklopim među domicilno stanovništvo Wajter raport - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 13:01

jebat ga, ne djeluju izleti povoljno samo na djecu ... i mene će sada ovo oduševljenje držati dugo vremena .... do idućeg izleta ... Wajter raport - Page 5 684758713
al uvijek ispadne tako ... ono što si mislijo da će te veselit ispadne bezveze, a ono što probaš izbjeći i na kraju ipak ne izbjegneš, ispadne najbolji dio puta ... zlatni glistin poučak .... tko se izgubi taj se nije izgubijo nego se našo

a da, i to ... probala sam noću sama naći višnjan da ne gnjavim čovjeka i nikako ! uvijek skrenem u pogrešno selo i vrtila se u krug ... i na kraju mi dopizdilo bit ponosna i nazovem kolegu, slušaj, izgubila sam se ... daj ti meni reci kuda se ide za rijeku da ne gnjavim više a ni ne vjerujem više da taj višnjan uopće postoji ... sve sam obišla i nema ga Wajter raport - Page 5 1523192931

čovjek reko, ne mrdaj, vrati se tamo i tamo i čekaj .... odma sjeo u svoj kombi i došao da ne odem za rijeku i odustanem od višnjana jer je bilo prekasno ... kako mi je sada drago ... jebote, mogla sam propustiti najbolji dio istre Wajter raport - Page 5 1425538829 eto, nekada treba i te muške slušati jer ispadnu pametniji

danas me zajebava kako mi je dokazao da višnjan ipak postoji Wajter raport - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 13:11

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

... al koji detalji su im padali na pamet ! ... napravili su i udubinu u kamenoj fasadi za sovu ! jebote, kojem arhitektu bi to palo na pamet ?


jednostavno, tamo je i prije boravila sova pa su joj napravili udubinu u novoj fasadi. Mos mislit sto im je to tek tako palo na pamet...Wajter raport - Page 5 684758713

sorry, krivo sam pročitala post jer opet radim pet stvari odjednom ... je, al opet ... i ovdje po krku obitavaju sove pa nikom ne padne na pamet pravit na novoj zgradi udubine za njih ... još gore, kad krenu sa radovima na starim zgradama, popune postojeće udubine da se sove ne vrate ... jebote, jesu ljudi glupi ko kurac i misle da je sve njihovo Wajter raport - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 18:02

Vel'ka Maca je napisao/la:ja znam kad sam prije nekolicine godina uskocila u soul train da sam odljepila u tri pičke materine tako da po novom - moji duhovni vođe su vuco I dubravko mataković. amin.


Nije to takav "vlak". Wajter raport - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 18:03

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Sta je to sad neka nova fora? U protekla dva dana, desetak osoba provalilo isto. :-)

Usput, dobar dan. Svidja mi se danasnji vjetar. Odnio je glavobolju.

Shvatila sam da je tv i radio kod mene dozivio preporod. Net me nervira. Puno previse. Treci program pogledam. Drugi poslusam. Opet sam pocela pratiti omiljenu Andromedu. Live.
ma kažem ti ja... to su ti isti đirevi, ljudi, vibre, smislovi za humor Wajter raport - Page 5 1523192931

iako ja I dalje tvrdim da si ti pizdina soul mate.... dakle potpuni opozit meni Wajter raport - Page 5 11484130

Sad ces mi opet rec' da nas dvije neodoljivo gravitiramo jedna drugoj? :-D Zapravo, mi smo se vec susrele i druzile samo jos moramo osvijestiti tu stvarnost. E.

ma kužim da smo totalno različite, ali nekako te ćutim... ali samo kao idealnu frendicu/družicu pizdinu Wajter raport - Page 5 3114667799


Ćutiš propuh u kostima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.04.16 18:11

Mah.. htjedoh nešto napisati ali, ali... Čemu?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 22.04.16 19:36

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:kakva je ovo navala stranih nickova na forumu ? Wajter raport - Page 5 490932984  jel to krenuo neki multikulturalni program ? Wajter raport - Page 5 11484130   baban sklopio  savez sa kanađanima ? što ne pišu sada ? čekaju vize ? pravo glasa ? Wajter raport - Page 5 3114667799

vidim nekog Ahmada, sta ih ima jos novih?

      Serdogan dolazi u ZG pa turski operativci kontroliraju forume da neko ne vrijedja " sultaniju"

  Od Merkelice je tražio da kazni i zabrani onoga komičara koji ga je sprdao.

   Možda i Colinda bude isto morala napraviti.  Wajter raport - Page 5 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 23.04.16 6:43

Glista je napisao/la:evo razmazite sove Wajter raport - Page 5 1523192931

Wajter raport - Page 5 12472603_1424006240958211_3542513686514104184_n

jučer sam se konačno osjećala manje ko luđak a više ko normalna osoba ... ovdje kad ljudi vide da mi po kući šetaju sove i vrane, ispadnem vještica, luđak, svaštanešto ... tamo sam  više nego normalna osoba a ovo oko mene su luđaci Wajter raport - Page 5 11484130  lijep osjećaj ... tamo je čudno što sam imala samo jednu sovu ... jebate, oni svake godine imaju punu kuću raznih sovica koje šetaju skupa sa mačkama i psima Wajter raport - Page 5 1523192931

bilo je čudno što nisam vukla psa sa sobom ... bilo me čak i pomalo sram al jebat ga, kad sam mislila da ću završiti u crkvi a tamo psi ne smiju ... da sam znala da ću završiti na istarskom "stonhengeu", povela bih i psa i deguje i zlatne ribice da se bolje uklopim među domicilno stanovništvo Wajter raport - Page 5 11484130
sova izgledao kao preparirana....brrrc  Wajter raport - Page 5 11484130

ovo je neka beba sovica.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 23.04.16 6:44

ligeja je napisao/la:Mah.. htjedoh nešto napisati ali, ali... Čemu?

ali zašto ne....piši riši,ali znaj listove mi ne kidaj....listovi su svi na broju prepoznat ću ruku tvoju  Wajter raport - Page 5 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 23.04.16 6:45

vajter kišan...sitna kišica pala i sivkast....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.04.16 11:20

Lena je napisao/la:
sova izgledao kao preparirana....brrrc  Wajter raport - Page 5 11484130

ovo je neka beba sovica.....

sve sove  izgledaju kao preparirane jer se malo mrdaju  ... a ovo je odrasla šumska sova ... imaju je već godinama ... nju i jednog ćuka ... ćuk se zove chuk norris Wajter raport - Page 5 11484130


kiša ... baš mi paše ... duže će sve biti zeleno

djeca su na putu nazad .... jedva čekam ! Wajter raport - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.16 6:52

Cijeli vikend prošao u oporavku. Cure se vratile sretne i zadovoljne ali iscrpljene. Zadnji dan u Novalji nisu odoljele i bacile su se u bazen pa je sada jedna i bolesna. Ali sve je to samo dokaz da im je bilo odlično. Tako sam se i ja nakon svake ekskurzije oporavljala danima. Tko dođe sa izleta zdrav i čio, ko da na izletu nije ni bijo. Wajter raport - Page 5 1523192931

Vratila se i zima. I to ona prava. Sinoć sam opet ložila kamin i bio je gušt na kratko opet osjetiti zimski ugođaj dok pucketa vatra. Iako, nadam se da neće dugo ovako. Počeli su novi dogovori oko šetnji i izlazaka u prirodu i lijepo imati neku pauzu ali tabani već odavno svrbe za pokretom. Wajter raport - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.16 6:55

Ovaj forum kao da je kuga poharala al nadam se da je to dobar znak i da su svi forumaši isto tako više u pokretu pa ne stignu sjest i šetati virtualom ... tko god kaže da je šetnja virtualom isto što i ona uživo - laže ka pas ! Tek kad krenu one prave vidiš koliko je ovo po virtuali samo blijedo glumatanje života a tamo vani je onaj pravi koji se živi punim plućima. Wajter raport - Page 5 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.04.16 7:39

Glista je napisao/la:Ovaj forum kao da je kuga poharala al nadam se da je to dobar znak i da su svi forumaši isto tako više u pokretu pa ne stignu sjest i šetati virtualom ... tko god kaže da je šetnja virtualom isto što i ona uživo - laže ka pas ! Tek kad krenu one prave vidiš koliko je ovo po virtuali samo blijedo glumatanje života a tamo vani je onaj pravi koji se živi punim plućima.  Wajter raport - Page 5 684758713


je, ja zalazak sunca gledam iskljucivo virtualno, jedem virtualno, spavam virtualno, vrsim fizijoloske potrebe iskljucivo virtualno tako da ne treba gait iluzije kako je u virtuali jako higijenicno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.16 7:44

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:Ovaj forum kao da je kuga poharala al nadam se da je to dobar znak i da su svi forumaši isto tako više u pokretu pa ne stignu sjest i šetati virtualom ... tko god kaže da je šetnja virtualom isto što i ona uživo - laže ka pas ! Tek kad krenu one prave vidiš koliko je ovo po virtuali samo blijedo glumatanje života a tamo vani je onaj pravi koji se živi punim plućima.  Wajter raport - Page 5 684758713


je, ja zalazak sunca gledam iskljucivo virtualno, jedem virtualno, spavam virtualno, vrsim fizijoloske potrebe iskljucivo virtualno tako da ne treba gait iluzije kako je u virtuali jako higijenicno...

sve nabrojito ne spada pod pojam "živjeti punim plućima" ... jest, spavat i vršiti fizijološke potrebe spada pod "bear necessities" ali ok, sjetijo si me da se i to da lijepo odraditi ako si veceo i lik iz animiranog filma ... jedna jutarnja i optimistična  Wajter raport - Page 5 1521376178



bura je stišala i kreće opet sunčato vrijeme ... pizda je i dalje čangrizav i sve je kako i treba biti Wajter raport - Page 5 1523192931

odgledala klip do kraja i sjetila se cijelog filma ... jebote, ja sam ka ovaj međed a pizda je ko bagira ... zna se tko kome šeta po žifcima Wajter raport - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.04.16 8:17

osvanijo ponedjeljak prilicno topliji od jucerasnjeg dana. Jucer izadjem van a ono puse bura ko luda, hladno, vjetar nosi pahulje sa Platka. Sigurno desetak stupnjeva manje nego li u petak. Ja obukao postavljenu jaknu i uopce mi nije bilo pretoplo. Cak sam navecer upalijo pecicu u sobi i bilo sasvim ugodno. U subotu pak padala kisa, bilo pljuscine, svasta nesto. Danas je stala bura, frisko je ali za normalnu jaknu. Na Ucki i Platku pao novi snieg i nove zimske radosti. Valjda zadnji trzaji zime koje skoro da i nije bilo. Znaci, bilo je muvinga ovog vikenda a i zbrke i strke oko oblacenja. Mozda i bolje, da se nastavijo trend toplog vremena vec bi u maju bile temperature oko trideset i pocrkali bi od vrucina. Bitno da u Novom Listu stoje dva sunca cijeli vikend. Jedno oznacava vrijeme danas a drugo vrijeme sutra. Treba ljudima javit da izadju iz kuca ili barem provire kroz prozor...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.04.16 8:47

sad mogu provarit jučerašnju mrlju vikenda ... došao bivši vidjeti djecu i kad god dođe, ja se povučem i pustim ga da bude sam sa djecom ... nekada sam im bila simultani prevoditelj i tampon zona ali od razvoda mi ne pada na pamet biti tampon zona za njegove zlovolje i nemogućnost komunikacije sa vlastitom djecom ... isto tako nisam nikad pred djecom išta ružno o njemu rekla ... samo se maknem i pustim ga nasamo sa djecom i onda brzo zbriše jer nema šta sa njima razgovarati

al jebote, jučer je malo nedostajalo da ga ne klepim po glavi pred djecom ali sam se suzdržala ... uđem u kuhinju gdje je sjedio sa djecom, one se rascvrkutale o svemu a malu je baš svojski ulovila volja za pjevanjem ... dugo je mislila da nema glas za pjevanje i konačno ga je otkrila jer sa njom radi nastavnica iz glazbenog i sad pjeva lijepo i sa guštom ... i ne prestaje ... a gledam bivšeg, sjedi ko neko govno od čovjeka i ne može se ni malo veseliti zbog njih i njihovih iskustava ... one pričaju, pjevaju, opisuju svoje doživljaje a on samo hm-ka i glumi da ga zanima šta one pričaju ... nema im šta reć ... baš je opako autističan i zna samo ponavljati par fraza i tako unedogled... očito je da mu vlastita djeca idu na kurac i u jednom trenutku nije izdržao i vikne na malu da prekine ... i djeca se ušutila, bilo baš neugodno i na kraju se pokupio i otišao ... jebote, morala sam si nokte zarit u podlakticu da ga nogom ne srušim sa stolice na kojoj je sjedio ko kup zle volje ... zaboravio je da sam krenula sa razvodom nakon je jednom dignuo ruku na stariju jer mu je smetalo njeno veselje i meni prekipilo i rekoh dosta je bilo .... kako se usudi u mojoj kući djecu ušutkivati kad su vesela ...

al kako je on izašao iz kuće, vratilo se raspoloženje u kući ... jebote, sa kojim guštom bih ga negdje dočekala, vreću preko glave i nalupala ko konja ... koji kurac ih uopće obilazi kad je očito da nema ni mrvu volje posvetiti im se na pravi način i dođe im kvariti veselje ... jedino što ga spašava od mene je to što je djeci otac i one za boljeg ne znaju pa ga vole takvog kakav je ... čekam da ga prirodno krenu izbjegavati a i to polako počinje ... ljut je jer je djeci bilo lijepo i još kad su mu pričale o našim daljnjim planovima, valjda skroz popizdio ... očito je ljubomoran na to da mi živimo i dalje ispunjen život bez njega ... ne može to sakriti ... đubar jedan i govno od čovjeka ... uživao je dok nam se prikrpio i mi mu bili predstava a sada kuži da neće moći dalje sudjelovati i da mu izmičemo skroz ... fala ti bože i to vrijeme došlo Wajter raport - Page 5 3027872506 ... jedna od mojih najboljih odluka u životu je bilo razvesti se od glumatala i amerikenjca koji nas je gušio svojim zlovoljama i vječito isisavao energiju ... neki dan me kolegica sjetila koliko su se svi veselili kada su vidjeli da sam donijela konačnu odluku ... , feštali smo tri dana zaredom Wajter raport - Page 5 11484130 tada mi je to bilo čudno, danas uopće .... i njemu još padne tu i tamo na pamet da bih ga primila nazad pa mi udvara na jedan užas ljigavi način i misli da bih mogla past na njegov "šarm" ... da zna koliko je batina popio od mene u mojim maštanjima kad mi digne živac jer djecu povrijedi ne bi li mene isprovocirao na neprimjerenu reakciju Wajter raport - Page 5 1523192931 al ne dam mu gušta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 5 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.