kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.07.16 11:12

o, vratija se šimun.
evo ja već danima ne izlazim iz kuće jer ne znam kakvo je vrijeme.

moraš nabavit novi konpijuter za dane kada više nećeš biti na ovome poslu...

kod mene sve postarom. frendica mi se zaljubila - ona moja raspušćenica s kojom sam živila u nerigstriranoj zadruzi... ostala sam sama... šmrc

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.07.16 12:48

Vel'ka Maca je napisao/la:o, vratija se šimun.
evo ja već danima ne izlazim iz kuće jer ne znam kakvo je vrijeme.

moraš nabavit novi konpijuter za dane kada više nećeš biti na ovome poslu...

kod mene sve postarom. frendica mi se zaljubila - ona moja raspušćenica s kojom sam živila u nerigstriranoj zadruzi... ostala sam sama... šmrc

pogledaj prognozu na Novi List online, oni ti stave onako kako je trenutno i stalno mjenjaju... Wajter raport - Page 24 1523192931
Lako za kompjuter nego me jebe software, pitas deset strucnjaka i svako ima drukcije misljenje, sad ti znaj kome vjerovat...
Pa tebi se barem nije problem zaljubit, sta kukas. Skocis na iskricu i tipova ko u prici...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.07.16 7:54

osvanijo je i peti sedmi, najljepsi dan u godini jer danas imamo samo njega na raspolaganju i os - nes moras ga smatrat najboljim. Suncano je i toplo pa su mi se vjedje orosile a znojim se i ispod pazuha.
Di je Glista manita nanu joj jebem?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 05.07.16 8:08

pizda je napisao/la:osvanijo je i peti sedmi, najljepsi dan u godini jer danas imamo samo njega na raspolaganju i os - nes moras ga smatrat najboljim. Suncano je i toplo pa su mi se vjedje orosile a znojim se i ispod pazuha.
Di je Glista manita nanu joj jebem?
bice skace po skrapama.... Wajter raport - Page 24 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 24 29xutcyWajter raport - Page 24 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.07.16 8:17

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:osvanijo je i peti sedmi, najljepsi dan u godini jer danas imamo samo njega na raspolaganju i os - nes moras ga smatrat najboljim. Suncano je i toplo pa su mi se vjedje orosile a znojim se i ispod pazuha.
Di je Glista manita nanu joj jebem?
bice skace po skrapama.... Wajter raport - Page 24 11484130

bice da trenira za uhljebicke vode, lezi i ne mrda...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 05.07.16 12:24

Vrućo je za popizditi, gadi mi se izaći vanka
A znojim se po glavi, sve mi se s glave cijedi niz vrat pa nadolje
Otkud toliko vode u mojoj glavini?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 05.07.16 12:25

Pipi kud ćeš ti sa tog svog posla? Pa di će ti lakše i bolje biti? Ili ima i toga?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.07.16 22:14

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:osvanijo je i peti sedmi, najljepsi dan u godini jer danas imamo samo njega na raspolaganju i os - nes moras ga smatrat najboljim. Suncano je i toplo pa su mi se vjedje orosile a znojim se i ispod pazuha.
Di je Glista manita nanu joj jebem?
bice skace po skrapama.... Wajter raport - Page 24 11484130

bice da trenira za uhljebicke vode, lezi i ne mrda...Wajter raport - Page 24 684758713

ZENA SE KONACNO U POTPUNOSTI UKLOPILA U MODUS VIVENDI OVOG FORUMA I SADA CETE JOJ ZAMJERITI NA TOME ???

MUBARAK SAM JA AKO KOGA ZANIMA TKO PISE I ZNA OD SVIH VISE--- DOK STE SVI MALI BILI JA SAM BIO OD SVIH MANJI

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.16 8:28

Toplo, posparno jer ima nekih lagano nadvitih oblaka i tako to. Bitno da se navecer moze spavat bez drasticnih metoda. Usporedbe radi, ona 3-4 dana jakih vrucina sam mocio plahtu, ozmikao i stavljao na krevet. Nakon deset minuta suha i onda ponavljaj postupak. Sad ide bez toga, ventilator na lagano, otvoreni penđeri i milina. Ne znam ni sam sto bi drugo rekao, zivi se, radi i obstoji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.16 11:54

bijo sam sad nadomak Laste. Isao u Plodine po hranu za Bobija, nema nigdje ono sto voli, samo tamo. Uzeo tri vrece i nazad, pjeske naravno. Jebo pas mater onoj ulici, nigdje trunke hlada a sparina opizdila naveliko. Sad ispijam studenu vodu i ciedim se uz ugodnih 25 stupnjeva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.07.16 12:01

taja je napisao/la:Pipi kud ćeš ti sa tog svog posla? Pa di će ti lakše i bolje biti? Ili ima i toga?

ima, ima...Wajter raport - Page 24 684758713 rad iz kuce uz pomoc osobnog racunala, cca 2 sata tjedno i jednom tjedno odlazak u vizitu na sat-dva. Ovo "vizitu" ne shvatiti doslovno jer nisam liecnik. To ce me natjerati da kupim novi komp i poslusam sve one silne savjete raznih majstora racunarstva. Placa nista veca ali ni manja  a moci cu spavati do podna a i vise ako zalomim...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 07.07.16 5:33

prvi... Wajter raport - Page 24 11484130 Wajter raport - Page 24 11484130 Wajter raport - Page 24 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 24 29xutcyWajter raport - Page 24 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.07.16 7:42

antonac je napisao/la:prvi... Wajter raport - Page 24 11484130 Wajter raport - Page 24 11484130 Wajter raport - Page 24 11484130

ko prvi pisne govno stisne...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.07.16 7:58

osvanijo lijep, topao, suncan dan za laganom buricom. Vele da ce opet paklene vrucine, svrbe portale meteoalarmi i razne druge katastroficarske najave bez kojih im postojanje nema smisla. Drugo je po starom, laganim korakom sam dosao do posla, ufatijo zastitarku za picku i usetao pracen njenim ushititim glasom "boze E. vi ste uvijek taki kavalir!" Ljudima malo treba da se razgale...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.07.16 8:04

ona portugalska smeca usetala u finale sa jezivim igrama i jezivim rezultatima. Podsjetili su me zasto nikada nisam volijo njihov nogomet a ni ko ljudi nisu za nista. Jebem i Platinija i njegove revolucionarne ideje, da je po starom portugalci bi ispali jos u natjecanju po skupinama a ovako u finalu!? Jebe mi se, po onom sto sam vidijo sve skupa je nogomet zali boze. Atraktivnije postalo sinkronizirano plivanje i natjecanje u brzom presvlacenju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.07.16 12:24

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:o, vratija se šimun.
evo ja već danima ne izlazim iz kuće jer ne znam kakvo je vrijeme.

moraš nabavit novi konpijuter za dane kada više nećeš biti na ovome poslu...

kod mene sve postarom. frendica mi se zaljubila - ona moja raspušćenica s kojom sam živila u nerigstriranoj zadruzi... ostala sam sama... šmrc

pogledaj prognozu na Novi List online, oni ti stave onako kako je trenutno i stalno mjenjaju... Wajter raport - Page 24 1523192931
Lako za kompjuter nego me jebe software, pitas deset strucnjaka i svako ima drukcije misljenje, sad ti znaj kome vjerovat...
Pa tebi se barem nije problem zaljubit, sta kukas. Skocis na iskricu i tipova ko u prici...Wajter raport - Page 24 684758713


a imam i ja za tebe jedno instant rješenje - moja šefica - koju znaš - upravo se sprema za prvi kontakt s vanzemaljcima - onim paladiansima ili kako se već zovu (oni čiju si sliku djeve objavio kao lijepo žensko... znam jer je i ona tu fotku objavila na fejsu kao te Paladianse ili tako nekako)... totalno brije na duhovnosto i komunicira sa mrtvima, živima, drvećem, životinjama... ma divota jedna... pravo biće za tebe Wajter raport - Page 24 11484130 pa da lipo zajedno dočekate vaše vanzemaljce i krah monetarnog sistema... vidiš - gdje ima volje, ima i načina Wajter raport - Page 24 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.07.16 12:25

pizda je napisao/la:osvanijo lijep, topao, suncan dan za laganom buricom. Vele da ce opet paklene vrucine, svrbe portale meteoalarmi i razne druge katastroficarske najave bez kojih im postojanje nema smisla.  Drugo je po starom, laganim korakom sam dosao do posla, ufatijo zastitarku za picku i usetao pracen njenim ushititim glasom "boze E. vi ste uvijek taki kavalir!" Ljudima malo treba da se razgale...
baš sam jutros razmišljala o tome kako je ljeto još uvijek podnošljivo jer se noću normalno spava.......

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.07.16 13:29

Vel'ka Maca je napisao/la:

a imam i ja za tebe jedno instant rješenje - moja šefica - koju znaš - upravo se sprema za prvi kontakt s vanzemaljcima - onim paladiansima ili kako se već zovu (oni čiju si sliku djeve objavio kao lijepo žensko... znam jer je i ona tu fotku objavila na fejsu kao te Paladianse ili tako nekako)... totalno brije na duhovnosto i komunicira sa mrtvima, živima, drvećem, životinjama... ma divota jedna... pravo biće za tebe Wajter raport - Page 24 11484130 pa da lipo zajedno dočekate vaše vanzemaljce i krah monetarnog sistema... vidiš - gdje ima volje, ima i načina Wajter raport - Page 24 1523192931

valjda plejadanci, vanzemaljci iz Plejada...Wajter raport - Page 24 684758713 Svaka ti cast na prijedlogu, ne bih sa njom nista docekivao, kamo li vanzemaljce. Mislili bi da sam lud ko i ona...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.07.16 18:41

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

a imam i ja za tebe jedno instant rješenje - moja šefica - koju znaš - upravo se sprema za prvi kontakt s vanzemaljcima - onim paladiansima ili kako se već zovu (oni čiju si sliku djeve objavio kao lijepo žensko... znam jer je i ona tu fotku objavila na fejsu kao te Paladianse ili tako nekako)... totalno brije na duhovnosto i komunicira sa mrtvima, živima, drvećem, životinjama... ma divota jedna... pravo biće za tebe Wajter raport - Page 24 11484130 pa da lipo zajedno dočekate vaše vanzemaljce i krah monetarnog sistema... vidiš - gdje ima volje, ima i načina Wajter raport - Page 24 1523192931

valjda plejadanci, vanzemaljci iz Plejada...Wajter raport - Page 24 684758713 Svaka ti cast na prijedlogu, ne bih sa njom nista docekivao, kamo li vanzemaljce. Mislili bi da sam lud ko i ona...Wajter raport - Page 24 684758713
Ne bih znala, valjda je to to... ne ulazim pretjerano u materiju as mi previse duhovnjastva lose utjece na kiseljenje krastavaca, a sad im je sezona  Wajter raport - Page 24 1523192931

Sad sam dosla s talijanskog, ili su me oteli na dva sata jer me mozag boli, bubri i otice...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.07.16 19:52

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:o, vratija se šimun.
evo ja već danima ne izlazim iz kuće jer ne znam kakvo je vrijeme.

moraš nabavit novi konpijuter za dane kada više nećeš biti na ovome poslu...

kod mene sve postarom. frendica mi se zaljubila - ona moja raspušćenica s kojom sam živila u nerigstriranoj zadruzi... ostala sam sama... šmrc

pogledaj prognozu na Novi List online, oni ti stave onako kako je trenutno i stalno mjenjaju... Wajter raport - Page 24 1523192931
Lako za kompjuter nego me jebe software, pitas deset strucnjaka i svako ima drukcije misljenje, sad ti znaj kome vjerovat...
Pa tebi se barem nije problem zaljubit, sta kukas. Skocis na iskricu i tipova ko u prici...Wajter raport - Page 24 684758713


a imam i ja za tebe jedno instant rješenje - moja šefica - koju znaš - upravo se sprema za prvi kontakt s vanzemaljcima - onim paladiansima ili kako se već zovu (oni čiju si sliku djeve objavio kao lijepo žensko... znam jer je i ona tu fotku objavila na fejsu kao te Paladianse ili tako nekako)... totalno brije na duhovnosto i komunicira sa mrtvima, živima, drvećem, životinjama... ma divota jedna... pravo biće za tebe Wajter raport - Page 24 11484130 pa da lipo zajedno dočekate vaše vanzemaljce i krah monetarnog sistema... vidiš - gdje ima volje, ima i načina Wajter raport - Page 24 1523192931

Wajter raport - Page 24 684758713

Svasta. Dosla sam do porazavajuceg zakljucka da unatoc masti, volji za drugacijim vidjenjima stvari, odredjenim iskustvima, i dalje se vracam onoj svojoj razumnoj, hladnoj analitici. Ne mogu iskljuciti sarkasticne opaske koje mi upravo um salje dok ccitam o ovome, a nije da se ne trudim povjerovati u realnost takvih iskustava.

A mozda sam samo licemjer.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.07.16 19:57

Mislim da sam pretjerala s upoznavanjem kristala. Toliko sam toga procitala, metafizickog o njima, da svaki atom razuma u meni vristi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.07.16 8:08

ligeja je napisao/la:Mislim da sam pretjerala s upoznavanjem kristala. Toliko sam toga procitala, metafizickog o njima, da svaki atom razuma u meni vristi.

obzirom na "izvore" iz kojih si crpila saznanja dobro da si jos i normalna...Wajter raport - Page 24 684758713. Uhvati se samo onog sto je barem donekle znanstveno potvrdjeno ili je pak dijelom nekih prastarih rituala. Sve ostalo je postalo "cinjenicom" kad je to objavila neka bijela maginja na nekom od desetak astro showova. Svejedno, ostaje cinjenica da sve moras sama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.07.16 8:19

ligeja je napisao/la:

Svasta. Dosla sam do porazavajuceg zakljucka da unatoc masti, volji za drugacijim vidjenjima stvari, odredjenim iskustvima, i dalje se vracam onoj svojoj razumnoj, hladnoj analitici. Ne mogu iskljuciti sarkasticne opaske koje mi upravo um salje dok ccitam o ovome, a nije da se ne trudim povjerovati u realnost takvih iskustava.

A mozda sam samo licemjer.

znam tu njenu seficu pa znam i da je zenska puknuta, sto po rodjenju sto iz folirancije i potrebe da se bude drukcijim od ostalih. Mozda ona stvarno i nesto vidi i osjeca ali obzirom na predispozicije ne treba joj vjerovati ni kad ti kaze dobar dan. Wajter raport - Page 24 684758713
Upoznao sam jos jednu koja je cak nastupala na Latinici u kojoj je tema bila zivot nakon zivota. Ta rijecanka je djelovala jako razumno pa je i ono sto je pricala izgledalo vjerodostojno. Igrom slucaja sam je upoznao i ajme meni, izgleda da joj je ono bila donekle razumna faza a inace je svakogodisnji posjetitelj psihijatrije sa dijagnozom manicne euforije ili tako nekako. Stoga i ja, iako apsolutno otvoren za sve moguce mogucnosti, najprije polazim od racionalnog pa ako se time ne moze objasniti onda postoji mogucnost da neceg i ima. Iako, najcesce me demantiraju jer odmah objave knjigu i skuzis sto je poanta svega. I ova manicna je objavila knjigu ali je siroce ispusila lovu i nista vise, nije ovo Amerika. Cak se i zaljubila u mene i htjela intimne odnose. Onda ti je jasno koliko je luda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.07.16 8:22

vrijeme je ko i jucer, vedro, suncano i toplo, uz to je i petak dan za metak pa se cuvajte ako izlazite iz kuce da se ne gine bez potrebe.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.07.16 19:34

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Mislim da sam pretjerala s upoznavanjem kristala. Toliko sam toga procitala, metafizickog o njima, da svaki atom razuma u meni vristi.

obzirom na "izvore" iz kojih si crpila saznanja dobro da si jos i normalna...Wajter raport - Page 24 684758713.  Uhvati se samo onog sto je barem donekle znanstveno potvrdjeno ili je pak dijelom nekih prastarih rituala. Sve ostalo je postalo "cinjenicom" kad je to objavila neka bijela maginja na nekom od desetak astro showova. Svejedno, ostaje cinjenica da sve moras sama...

Jasno. Tada mi je sve bilo novo i cudesno (zbog nacina na koji su mi se pojavili) pa sam citala doslovno sve na sto sam nailazila. Ali uocila sam brojna neslaganja (pocevsi samo od praznjenja/punjenja) pa si rekoh, hajde ti sad malo zauzdaj odusevljenje i kreni od njihovih fiz./kem. svojstava, obrati paznju na vlastitu reakciju na njihovo prisustvo, prati vremenski moguca poboljsanja organizma.. Mogu reci da sam imala jedno zanimljivo iskustvo sa celestitom. Stroncij sulfat. :-) I doista bih voljela ostati u tom svijetu minerala. Nije hir i jako me raduju. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.