kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 25 / 40. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.07.16 19:41

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Svasta. Dosla sam do porazavajuceg zakljucka da unatoc masti, volji za drugacijim vidjenjima stvari, odredjenim iskustvima, i dalje se vracam onoj svojoj razumnoj, hladnoj analitici. Ne mogu iskljuciti sarkasticne opaske koje mi upravo um salje dok ccitam o ovome, a nije da se ne trudim povjerovati u realnost takvih iskustava.

A mozda sam samo licemjer.

znam tu njenu seficu pa znam i da je zenska puknuta, sto po rodjenju sto iz folirancije i potrebe da se bude drukcijim od ostalih. Mozda ona stvarno i nesto vidi i osjeca ali obzirom na predispozicije ne treba joj vjerovati ni kad ti kaze dobar dan. Wajter raport - Page 25 684758713
Upoznao sam jos jednu koja je cak nastupala na Latinici u kojoj je tema bila zivot nakon zivota. Ta rijecanka je djelovala jako razumno pa je i ono sto je pricala izgledalo vjerodostojno. Igrom slucaja sam je upoznao i ajme meni, izgleda da joj je ono bila donekle razumna faza a inace je svakogodisnji posjetitelj psihijatrije sa dijagnozom manicne euforije ili tako nekako. Stoga i ja, iako apsolutno otvoren za sve moguce mogucnosti, najprije polazim od racionalnog pa ako se time ne moze objasniti onda postoji mogucnost da neceg i ima. Iako, najcesce me demantiraju jer odmah objave knjigu i skuzis sto je poanta svega. I ova manicna je objavila knjigu ali je siroce ispusila lovu i nista vise, nije ovo Amerika. Cak se i zaljubila u mene i htjela intimne odnose. Onda ti je jasno koliko je luda...

Na ovo kasnije odgovorim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.07.16 11:38

Paaa vjerujem da su ljudi razlicito osjetljivi na okolinu i da postoje i razlicite vrste empata/telepata. Neki osjecaju druge ljude, u smislu emocija ili, cak, i fizickih senzacija (simptome bolesti, npr.), neki osjecaju zivotinje, neki osjecaju promjene na globalnoj razini (tipa nesrece na drugom kraju Kugle) itd.

Sto ako neki od hipohondara uopce ne umisljaju svoje simptome zbog iracionalnih strahova ili stresova, vec uistinu osjecaju nekog u blizini s tim simptomima misleci da su njihovi? Ili ta tvoja poznanica s manicnom depresijom.. Sto ako je MD simptom ili posljedica jedne takve vrste osjetljivosti? Ako doista osjeca toliko toga, a nije se naucila nositi s time i voljno iskljuciti "svijet oko sebe"..

Medjutim, uvijek me kopka cinjenica da su ljudi poprilicno sugestibilni, vrlo mastoviti i da ne mozemo iskljuciti i mogucnost "uzivljavanja". Trazeci pojasnjenja o djelovanju pojedinih kristala nailazila sam na svakakve uvrnute opise i shvatila da ipak ne mogu povjerovati u svasta jer.. nije logicno. Evo samo jedan primjer. Neznatan. Vecini kristala stoji i punjenje i praznjenje, ali citrinu - ne. On se, kao, ne mora cistiti jer ne prima na se "negativnu energiju". Onda razmislis o njegovoj formuli SiO2 (  dakle, kvarc ) i shvatis da, recimo, gorski kao i ostali iz porodice kvarceva uredno se "ciste" i "pune". Onda razmislis i o citavom tom postupku praznjenja i punjenja i prici o neg. i poz. energiji i shvatis da je malo "nategnuto" i da kristali nisu nekakve "spuzve", vec oscilatori pa opet krenes jednim drugacijim smjerom istrazivanja..

Uglavnom, treba se malo vise pouzdati u moc rasudjivanja.. Ipak.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.07.16 11:46

Ma nisam napisala nista novo, rekla bih cak da sam spomenula trivijalne istine, ali ponekad to odusevljenje i da iznenadna novootkrivena strast skrene pozornost s ocitog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.07.16 14:33

ligeja je napisao/la:Paaa vjerujem da su ljudi razlicito osjetljivi na okolinu i da postoje i razlicite vrste empata/telepata. Neki osjecaju druge ljude, u smislu emocija ili, cak, i fizickih senzacija (simptome bolesti, npr.), neki osjecaju zivotinje, neki osjecaju promjene na globalnoj razini (tipa nesrece na drugom kraju Kugle) itd.

Sto ako neki od hipohondara uopce ne umisljaju svoje simptome zbog iracionalnih strahova ili stresova, vec uistinu osjecaju nekog u blizini s tim simptomima misleci da su njihovi? Ili ta tvoja poznanica s manicnom depresijom.. Sto ako je MD simptom ili posljedica jedne takve vrste osjetljivosti? Ako doista osjeca toliko toga, a nije se naucila nositi s time i voljno iskljuciti "svijet oko sebe"..

Medjutim, uvijek me kopka cinjenica da su ljudi poprilicno sugestibilni, vrlo mastoviti i da ne mozemo iskljuciti i mogucnost "uzivljavanja". Trazeci pojasnjenja o djelovanju pojedinih kristala nailazila sam na svakakve uvrnute opise i shvatila da ipak ne mogu povjerovati u svasta jer.. nije logicno. Evo samo jedan primjer. Neznatan. Vecini kristala stoji i punjenje i praznjenje, ali citrinu - ne. On se, kao, ne mora cistiti jer ne prima na se "negativnu energiju". Onda razmislis o njegovoj formuli SiO2 (  dakle, kvarc ) i shvatis da, recimo, gorski kao i ostali iz porodice kvarceva uredno se "ciste" i "pune". Onda razmislis i o citavom tom postupku praznjenja i punjenja i prici o neg. i poz. energiji i shvatis da je malo "nategnuto" i da kristali nisu nekakve "spuzve", vec oscilatori pa opet krenes jednim drugacijim smjerom istrazivanja..

Uglavnom, treba se malo vise pouzdati u moc rasudjivanja.. Ipak.

kod ove osobe je ME pocela prije nego li je postala guru pa pretpostavljam da su sve ostale manifestacije, posljedica. Opcenito je tesko vjerovati ljudima jer vecina uvrnutih djeluje sasvim normalno i onda to izbije negdje. Sad ti znaj jesu li necija iskustva istinita ili stvar tog "izboja". Cesto te iznenade ljudi koje decenijama znas a kamo li nece totalni neznanci.
Sto se kristala tice, bile su nekad raskosnije zgrade, dvorci prakticki oblozeni njima pa ih svejedno nisu zaobisle ni kuga ni kolera, razne spletke, intrige, ubojstva...Najvise nesreca se zbivalo upravo u njima. Nek i ubrojimo kristale u ziva bica i to opet ne znaci da su cudotvorni vise od kanarinca Wajter raport - Page 25 684758713, zasto bi i bili. Egzoticni su, tajanstveni i kao takvi pogodan medij da ih se zloupotrebljava u sarlatanstvu. Istina je da su dobar provodnik ali kud ces boljeg provodnika od bakra ili zlata pa opet nema nikakvih cuda sa njima. Na kraju se sve svodi na vjeru (ne religiju) a ako ti je ta vjera dovoljno jaka onda ce ti i stolna lampa ciniti cuda.
Cinjenica je da osim sto su provodnici i pohranjuju informacije pa ih se u pametnijoj ezoteriji koristi u tu svrhu. Recimo, odaberes svoj(e) kristal i u stanju i na mjestu gdje si najopustenija, najmirnija, najsretnija i opcenito se najbolje osjecas, stavis kristal u ruku, skoncentriras i nastojis da kristal upamti to tvoje stanje. Nosis ga sa sobom, u torbici ili dzepu Wajter raport - Page 25 684758713 i kad se ne osjecas dobro izvadis ga. na kratko skoncentriras i on bi ti trebao prenijeti ono stanje opustenosti, mira itd. koje mu je pohranjeno. Koliko tu ima placeba, sugestije itd. ne znam ali verziraniji kazu da im to bez iznimke djeluje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.07.16 7:54

svanijo je dan ko slika liep. Svega ima sto bi jedan dan trebao sadrzavati, sunca, plavog neba i vedrine u izobilju. Toplo je za popizdit majku mu jebem, bit ce pakleno tamo poslije eleven. Nocas je bilo ocu-necu, taman na granici izdrzivosti ali je ipak prevagnulo "ocu" i zaspao sam pred jutro. Nocas nema sanse, bit ce opet vijetnamski uvjeti i mocenje plahte. Trebala bi past kakva kisa u rijeckom klima uredjaju, Gorskom Kotaru. Onda odma osvjezi, ima zraka, dise se i spava, ljudi zivnu, smiju se, zene se kikocu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.07.16 9:01

Mrzim ljeto. Vjetar, oblaci, kisa. Svakodnevna vizualizacija. Najavljuju osvjezenje u srijedu i cetvrtak. Navodno i sedam stupnjeva nize temp.

---

Vidis, mogla bih to isprobati. To s memoriranjem dusevnog mira.. :-) Ma bila bih sretna i s placebo efektom, ali ne ide. Uostalom, nije li placebo dobar pokazatelj utjecaja misli na organizam? Placebom protiv analgetika i anksiolitika.

Prije nekoliko veceri gledala sam Misaka. Gostovala je neka zena koja je prepricavala povratak iz "smrti" ili smrti. I mozda bi njena prica ostala samo jos jedna u nizu da s tim povratkom nije doslo do potpunog oporavka organizma. A umirala je od... One rijeci sto izaziva strah. Upamtih da ju je Misak upitao koliko pozitivno gledanje i lijepe misli utjecu na oporavak, ona je spomenula da je vaznije biti ono sto jesi. Ako si mrgud, budi mrgud. Dobro, rekla je ona jos toga. O smijehu i nasoj prevelikoj ozbiljnosti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.07.16 9:54

ligeja je napisao/la:Mrzim ljeto.  Vjetar, oblaci, kisa. Svakodnevna vizualizacija. Najavljuju osvjezenje u srijedu i cetvrtak. Navodno i sedam stupnjeva nize temp.

---

Vidis, mogla bih to isprobati. To s memoriranjem dusevnog mira.. :-) Ma bila bih sretna i s placebo efektom, ali ne ide. Uostalom, nije li placebo dobar pokazatelj utjecaja misli na organizam? Placebom protiv analgetika i anksiolitika.

Prije nekoliko veceri gledala sam Misaka. Gostovala je neka zena koja je prepricavala povratak iz "smrti" ili smrti. I mozda bi njena prica ostala samo jos jedna u nizu da s tim povratkom nije doslo do potpunog oporavka organizma. A umirala je od... One rijeci sto izaziva strah. Upamtih da ju je Misak upitao koliko pozitivno gledanje i lijepe misli utjecu na oporavak, ona je spomenula da je vaznije biti ono sto jesi. Ako si mrgud, budi mrgud. Dobro, rekla je ona jos toga. O smijehu i nasoj prevelikoj ozbiljnosti.

u biti je ljeto samo za bit negdje uz more i cijeli se dan tocat ili piti nesto hladno na kakvoj terasi. Medjutim, kad nastupi kakvo osvjezenje onda bude stvarno lijepo i po tjedan dana. Da se i setat i sve ostalo, plus dugacki dani, lagana roba, nema tolike guzve po gradu...
Kad se sjetim devet mjeseci jeseni koja nam sleduje odmah mi smrkne...Wajter raport - Page 25 2329918616
Mislima se definitivno i to relativno lako, moze djelovati na organizam, u oba smjera. Stvar je u tome sto valjda od postanka bitisemo sa negativnim predznakom tako da pod obavezno djelujemo u negativnom smjeru. Kako i ne bi kad ti sve religije propagiraju kako su patnja, bolest, jad, neimastina i sl. pozeljne i bogu drage. Hoces-neces, bio ti ateist koliko hoces ali ipak nesto od te filozofije predje na tebe i zaljepi se. Pa i ateisti u trenucima kad ih zadesi sreca govore "a nije to bez vraga, vec cu ja to nekako platiti". I sam sebe sam masu puta uhvatio u slicnim razmisljanjima. Samim tim se desava paradoks da se ljudi bolje osjecaju kad su u losem razdoblju jer onda cekaju sunce a kad su pak sretni, sa zebnjom cekaju razdoblja kisa Wajter raport - Page 25 684758713. Da bi se to sranje odljepilo i zamjenilo pozitivnim, treba stvarno velika vjera, zelja i uvjerenje da ti to mozes. Ako si skeptik po prirodi onda je to jednostavno nemoguca misija. Izleda da to nazalost pali samo kod ljudi skromnijeg intelekta i onih koji mogu u nesto vjerovati bespogovorno. Naravno, i kod onih koji sa tim zive prakticki od rodjenja, kao nasa Glista naprimjer ali jebiga kad nisam indijanac. Wajter raport - Page 25 684758713 Ono "bit ce ti dano prema vjeri" je stvarno cinjenica bez obzira je li Isus uopce postojao a kamo li bio bog. U biti smo mi nasa podsvijest a svijest je samo fizicki radnik za prljave poslove...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.07.16 14:14

Treba Glisti ukrast sve one njene kristale iz kuće pa se možda i mi zarazimo njenom dobrom voljom i budemo sretni bez grižnje savjesti. Wajter raport - Page 25 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.07.16 7:41

katastroficarska nam sadasnjost je od sasvim obicnog ljetnjeg dana napravila elementarnu nepogodu pa ljudi izbezumito njurgaju kako je ovo neizdrzivo. Kurac neizdrzivo, jos nema ni 30 stupnjeva a presija ko da ima barem cetrdeset. Vani cak i pirka vjetric pa ni na suncu nije neizdrzivo a u ladovini sasvim lijepo. Cak se i lijepo spavalo, istina uz pomoc ventilatora ali nisu trebale nikakve extremne mjere. Jutros je Bobi navalio vani na fizioloske potrebe. Dok sam ja obavijo svoje i izasao vec se smjestio ispod jedne yucce u hlad i samo mu glava viri Wajter raport - Page 25 684758713. Veoma dobro kamuflirato pseto i kao takav latentna opasnost za sve nepozeljne namjernike. Osim ako ih ne prespava...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.07.16 9:53

oOpet mi se mob. pregrijava, ne mogu nastaviti pisati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.07.16 7:51

sparno vrijeme ali nije onako toplo ko jucer. Jos nema kise a kad ce biti, ne zna se. Po prognosticarima koji se izgleda rukovode horoskopom, trebala je vec padat a trebalo je i grmit. Uzeo sam za svaki slucaj kisobran jer ovdje se vrijeme munjevito mjenja. Jucer popodne je bilo jako toplo, bas neljudski uvjeti a navecer (pred jutro) se vec moglo spavat sasvim ugodno uz malu pomoc zrakomlata i zrakoplovstva. Ako kisa ne padne ovdje nek barem padne ondje, to garantira tjedan dana podnosljive topline koja se lakse podnosi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.07.16 11:51

došlo je doba kad ja život provodim isključivo u klimatiziranim prostorima... i danju i noću. boli me curac je l' zdravo il nije, al jedino tako mogu... inače se otapam ko čvarak na jakoj vatri   Wajter raport - Page 25 27287599

imam još jednu jako važnu vijest - postoje velike šanse da nas kupe partneri iz splita koji inzistiraju da mu ostanemo mi curke... možda ipak ne ostanem bez posla. voli bog sulju svog Wajter raport - Page 25 1523192931 
ps. hvala ti božiću

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.07.16 13:29

Vel'ka Maca je napisao/la:došlo je doba kad ja život provodim isključivo u klimatiziranim prostorima... i danju i noću. boli me curac je l' zdravo il nije, al jedino tako mogu... inače se otapam ko čvarak na jakoj vatri   Wajter raport - Page 25 27287599

imam još jednu jako važnu vijest - postoje velike šanse da nas kupe partneri iz splita koji inzistiraju da mu ostanemo mi curke... možda ipak ne ostanem bez posla. voli bog sulju svog Wajter raport - Page 25 1523192931 
ps. hvala ti božiću

Wajter raport - Page 25 3827645783 Wajter raport - Page 25 3712670000 Wajter raport - Page 25 1040131347 Wajter raport - Page 25 1521376178 ajd hvala ti boze pa ce Svilena ostat zaposlita Wajter raport - Page 25 684758713.
Ovdje paklena sparina, u klimatiziranom super, van toga sacuvaj boze. Od najavljivane kise ne traga, sunce pici svom zestinom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 13.07.16 16:35

Svi se zale na sunce, more, vjetric .....
Kad je zima, onda se zale na hladnocu, vjetar, kisu.....
Da mi je znati, kad je idealno....

Bio tjedan dana na Pagu.
Prije (i poslije) toga: Zagreb, Krapina (sad i ovog casa), Cakovec, Varazdin, Fuzine....
Nemam pojma sta me jos ceka....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.07.16 19:24

Nije istina. Volim vjecnu jesen. Volim kad drvece pljucka lisce, a oblaci mokre po nama. Volim i kad me vjetar nanosi prema svakom vrazjem zidu ili gruboj prepreci. Isto tako volim kad mi poplavi jezik od hladnoce, a zubi se zalede. Sve to volim daleko vise od ljeta. Ono me podsjeca na netom zaklane kokosi koje se uranjaju u vrelu vodu da im se perje lakse cerupa. Otprilike su i mirisi ljudi takvi u ovo divno godisnje doba.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.07.16 19:30

Sece zli patuljak sumicom i naidje na dobru vilu.

Oh, zli patuljce, buduci da si zao, ispunit cu ti jednu zelju!

Crkni!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.07.16 19:32

Inace, dobre sam volje. Puse, nadvili se oblaci. Obozavam kad sam sinhronizirana s prirodom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.07.16 19:44

ligeja je napisao/la:Inace, dobre sam volje. Puse, nadvili se oblaci. Obozavam kad sam sinhronizirana s prirodom.
.Wajter raport - Page 25 Tumblr_oa34db1f7I1v21qz0o1_500

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.16 8:06

od silnih oluja, pijavica, tuca, potopa i sl. kojim nas nesebicno daruje Index-ov glasogovornik Vakula, meteorolog - diletant, srecom ispao kraci pljusak. Neka i je jer je jucer bilo nepodnosljivo sparno, vijetnamski uvjeti, sjedis i znojis se. Pred jutro se lijepo spavalo bez koristenja tehnickih pomagala i prirodnih resursa (vode). Jutros je trebalo biti 17 stupnjeva, vidim da ima 25 ali je to ipak znatno bolje od jucer. Cujem da je ponegdje na kontinentu bilo zajebanije ali tako je to sa kontinentima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.16 8:13

ligeja je napisao/la:Nije istina. Volim vjecnu jesen. Volim kad drvece pljucka lisce, a oblaci mokre po nama. Volim i kad me vjetar nanosi prema svakom vrazjem zidu ili gruboj prepreci. Isto tako volim kad mi poplavi jezik od hladnoce, a zubi se zalede. Sve to volim daleko vise od ljeta. Ono me podsjeca na netom zaklane kokosi koje se uranjaju u vrelu vodu da im se perje lakse cerupa. Otprilike su i mirisi ljudi takvi u ovo divno godisnje doba.

uvijek me razgali optimizam, pozitiva i vedrina ljudi poput tebe Wajter raport - Page 25 1523192931. Bogte, zaklane kokosi, jezik plav od hladnoce i sl. vise daje na neki horror wayter. Mrzim vjetar osim onog prijatnog koji leprsa i rashladjuje. Ona ludjacka juga i bure koje lome i stvaraju nesnosnu buku mi uvijek nanovo bude pitanje cemu tolika zestina, energija a nista od tog, samo krs i lom. Od kise barem neke koristi ali od tog smeca, nista. Osim naravno na podrucju sa vjetro elektranama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.16 8:14

ligeja je napisao/la:Inace, dobre sam volje. Puse, nadvili se oblaci. Obozavam kad sam sinhronizirana s prirodom.

daj napisi ponesto kad budes lose volje... Wajter raport - Page 25 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.07.16 12:41

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:došlo je doba kad ja život provodim isključivo u klimatiziranim prostorima... i danju i noću. boli me curac je l' zdravo il nije, al jedino tako mogu... inače se otapam ko čvarak na jakoj vatri   Wajter raport - Page 25 27287599

imam još jednu jako važnu vijest - postoje velike šanse da nas kupe partneri iz splita koji inzistiraju da mu ostanemo mi curke... možda ipak ne ostanem bez posla. voli bog sulju svog Wajter raport - Page 25 1523192931 
ps. hvala ti božiću

Wajter raport - Page 25 3827645783 Wajter raport - Page 25 3712670000 Wajter raport - Page 25 1040131347 Wajter raport - Page 25 1521376178 ajd hvala ti boze pa ce Svilena ostat zaposlita Wajter raport - Page 25 684758713.
Ovdje paklena sparina, u klimatiziranom super, van toga sacuvaj boze. Od najavljivane kise ne traga, sunce pici svom zestinom...




eeeee, tako sam se ja veselila ko ti tvoji smjalići... ali još ništa nije definitivno... drž fige, moli vanzemaljce Wajter raport - Page 25 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.07.16 12:42

ja isto ne mogu smislit ove paklene vrućine i ljeto zbog toga.
ja potpisujem proljeće i bablje ljeto... deveti je predivan i deseti zna bit, dok je još uvijek toplo i sunčano Wajter raport - Page 25 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.07.16 13:03

i ja se kunem usred zime da mi je puno draža hladnoća od vrućine.

Li - jel fataš pokemone?!?!? Wajter raport - Page 25 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.16 13:44

Vel'ka Maca je napisao/la:ja isto ne mogu smislit ove paklene vrućine i ljeto zbog toga.
ja potpisujem proljeće i bablje ljeto... deveti je predivan i deseti zna bit, dok je još uvijek toplo i sunčano Wajter raport - Page 25 684758713

bi i ja da je stalno proljece, samo bez onih jebenih kisa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 25 / 40. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.