kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 26 / 40. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.16 13:45

Vel'ka Maca je napisao/la:

eeeee, tako sam se ja veselila ko ti tvoji smjalići... ali još ništa nije definitivno... drž fige, moli vanzemaljce Wajter raport - Page 26 684758713

vele vanzemaljci da nema frke, sve za Macolu...Wajter raport - Page 26 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 14.07.16 14:54

ko bi vama ugodio.....
neka ljeta makar bilo i ovako pakleno......lijepo se kupaš,tušneš i ajmo dalje.....
možeš oprat i osušit 3 mašine tokom dana  Wajter raport - Page 26 11484130

a gadno je kad je ovako sparno,ali ljeto je.....ja ne volim zimu....kad su dani od 5 sati i noći od 20.....tako nekako jel...cca...

maco ko vas kupuje?šapni.....
moj posao još sitno broji-....sad mi je pun kufer stranki i nereda koji vlada....
nas 4-5 odlazi....nitko nas ne mijenja do 9. mjeseca....bit će papra...nakupit će se predmeta samo tako....

briga me nije moj problem  Wajter raport - Page 26 11484130

nekako se bezeze osjećam....čekam kraj posla i nakupat se malo.....
nemam opcije za sad...nikakve
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.07.16 7:40

evo vrijeme po Tomicinom gustu, vjetar te doslovno zakucava u zidove, tmurno i oblacno. Jednom rjecju vrijeme koje to nije pa se zato i zove nevrijeme. Zahladilo i vecina u jaknama, ja stavijo majicu dugih rukava jer nije bilo vise od petnaestak stupnjeva plus olujni vietar. Jucer sam pometao lisce oko kuce a jutros izadjem i vidim sizifa u pravom svijetlu, lisca ko da nije deset godina pometano. Nabijem Tomicu i slicne darkere, zifilo lieto! Wajter raport - Page 26 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.07.16 7:45

Lena je napisao/la:ko bi vama ugodio.....
neka ljeta makar bilo i ovako pakleno......lijepo se kupaš,tušneš i ajmo dalje.....
možeš oprat i osušit 3 mašine tokom dana  Wajter raport - Page 26 11484130

a gadno je kad je ovako sparno,ali ljeto je.....ja ne volim zimu....kad su dani od 5 sati i noći od 20.....tako nekako jel...cca...

sve se slazem, ako nema onih paklenih vrucina onda ljeta ko da i nije bilo i nedostaje ali ostaje cinjenica da ko ozebo sunca cijele godine cekas ljeto a kad dodje ne mos izac iz kuce prije veceri. To mu je najveca mana, sve ostalo, duge dane, laganu odjecu, ugodne vecernje setnje, robu koja se osusi prije nego li si je stavijo susit itd. potpisujem i na tome baziram simpatie prema ljetu i njegovim tekovinama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.07.16 12:03

Kako sam ja danas radosna, ljudi moji! Sve mi se cini,  srce ce prepuci od miline. Leprsala sam dobar dio puta, a sad idem opet vanka. Jeej! Is, is ljeto! Dobro mi dosla jeseni! 

P.S. Matzo, evo se spremam na Velebit po njih :plazijezik

P.P.S. Pizdoh, volim ja i ovakav snazan vjetar.. ta je ljubav novijeg datuma jer vjerujem da mi je doslovno spasio zivot i zdrav razum. Ma, tesko objasniti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.07.16 7:48

jako liep dan, podrazumijeva se da ima sunca, vedrine ali ima i friskog zraka pa se mos suncat i uporedo disat punim plucima. Od onih dana koje bi potpisao kao pretezne u mom zivotu a ostali nek budu jos ljepsi. Vikend je bio na pocetku buran i oblacan a jucer je vec zagrijalo i razvedrilo pa je bijo krcat korzo setaca i djecice ko u prici. Neke djecice cim vise i neka cim kasnije odrastu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 18.07.16 14:43

ja sam protiv oluja i vjetrova ljeti....osim povremenih,ali ne ovako kao šta je bilo u petak.....
hoćemo ljeto i kupanjac i ultru od 3 dana ne 2  Wajter raport - Page 26 11484130

ako bude i dogodine u splitu idem!
moram to vidit....iako ima jako malo mjuze po mom guštu,ali kad je bal nek je bal....

danas vajter ok.....ima oblaka,ali i sunca.....nije prevruće.....

brojim još 15 radnih dana.....sitno!!!
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 18.07.16 14:46

pizda je napisao/la:jako liep dan, podrazumijeva se da ima sunca, vedrine ali ima i friskog zraka pa se mos suncat i uporedo disat punim plucima. Od onih dana koje bi potpisao kao pretezne u mom zivotu a ostali nek budu jos ljepsi. Vikend je bio na pocetku buran i oblacan a jucer je vec zagrijalo i razvedrilo pa je bijo krcat korzo setaca i djecice ko u prici. Neke djecice cim vise i neka cim kasnije odrastu...

onaj mali bubi ima 2 cm visine manje od mene...jel možeš vjerovat pipi?
postao drski teenager....13 uskoro!
maja 10 i po i curetak već...ajme majko kako vrijeme prolazi! Wajter raport - Page 26 1425538829
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.07.16 16:49

Ma vise od ljeta, nerviraju me ljudi koji vole, pace, obozavaju ljeto. Tako povrsno godisnje doba. Svi se nesto ufuravaju u dobre vibre, zabavu, hedonizam. Gomila ljudi posvuda i rodjaci koji te se odjednom sjete obici da te, kao, malo vide.. Spaljene koze, komarci i toplina od koje ti se misli desetorostruko sporije krecu umom. Bah. Dozivat cu vam kisu i silne vjetrove. To ce biti moja ljetna radost.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.07.16 8:31

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:jako liep dan, podrazumijeva se da ima sunca, vedrine ali ima i friskog zraka pa se mos suncat i uporedo disat punim plucima. Od onih dana koje bi potpisao kao pretezne u mom zivotu a ostali nek budu jos ljepsi. Vikend je bio na pocetku buran i oblacan a jucer je vec zagrijalo i razvedrilo pa je bijo krcat korzo setaca i djecice ko u prici. Neke djecice cim vise i neka cim kasnije odrastu...

onaj mali bubi ima 2 cm visine manje od mene...jel možeš vjerovat pipi?
postao drski teenager....13 uskoro!
maja 10 i po i curetak već...ajme majko kako vrijeme prolazi! Wajter raport - Page 26 1425538829

drski bubi Wajter raport - Page 26 1523192931, kad ti bude previse drzak a ti ga podsjeti da je u razdoblju "umi majenog" bio kukavica i bojao se petardi. Sve ima zabiljezito crno na plavom od strane njegovog kronicara oca Antise. Wajter raport - Page 26 684758713. E da, ide sve samo ustase i cetnici stoje i vrijeme im nista ne moze. Dodje pubertet i prakticki te drzi do kasne starosti. Zato i vele da su starci i djeca slicni, sve ono izmedju su hormoni, glumatanje i ambicije svih mogucih vrsta. U svakom slucaju, to vise nije onaj Bubi ijako ces tu i tamo prepoznavati tragove originala Wajter raport - Page 26 684758713. Glavno nek je ziv, zdrav i sretan pa cete se ubrzo zajebavat sa malim bubicima... Wajter raport - Page 26 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.07.16 8:37

ligeja je napisao/la:Ma vise od ljeta, nerviraju me ljudi koji vole, pace, obozavaju ljeto. Tako povrsno godisnje doba. Svi se nesto ufuravaju u dobre vibre, zabavu, hedonizam. Gomila ljudi posvuda i rodjaci koji te se odjednom sjete obici da te, kao, malo vide.. Spaljene koze, komarci i toplina od koje ti se misli desetorostruko sporije krecu umom. Bah. Dozivat cu vam kisu i silne vjetrove. To ce biti moja ljetna radost.

ti furas neke frustracije iz djackog doba. Ako nista drugo, svima nam je ostala ljubav prema ljetu zbog ljetnjih ferija i isto tako, tuga kad te ferije (ljeto) prodju. Da cinjenice ne nabrajam, najbitnija je da pravo ljeto traje cca 2 mjeseca a ostalih deset su bure, juga, kise, olovno nebo, kratki dani, duge noci, dakle sve ono sto tebi trenutno toliko nedostaje. Da je obratno kuzio bi te ali? NIE!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.07.16 8:43

danas je osvanijo jako topao i suncan dan. Toplinu je potenciralo to sto sam zaspao kad se razdanilo i probudio se u osam i pol. Nakon kraceg vijecanja sa samim sobom i razmatranja argumenata za i protiv odlaska na posao, odlucijo sam se ipak otici. Zbog tog sam stupijo na plocnik oko devet sati i prvi dojam je bio da sam zakoracijo u uzaritu pec a to se pojacalo daljnjim koracima. Ne mogu rec, tu i tamo lagano zapuse pa bude podnosljivije a i u hladu je sasvim ugodno. Sve u svemu, ovo je najljepsi 19.07.2016. u nasim zivotima i svi bi se trebali tako postaviti ukljucujuci vjecito gundjalo Tomicu bombardera...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 19.07.16 11:46

na ovaj prekrasan dan procitao sam zanimljivu izjavu ivice mastruka....:

Crkva, prema svom naučavanju, jest sol Zemlje, ali Isus nije rekao da svijet treba pretvoriti u solanu.


Wajter raport - Page 26 11484130 Wajter raport - Page 26 11484130 Wajter raport - Page 26 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 26 29xutcyWajter raport - Page 26 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.07.16 20:08

Ma kako sam ja to vjecno gundjalo, ako si i sam napisao da je 10 mjeseci vrijeme po mojem gustu? Dakle, ne bunim se vecinu godine. Nemam nikakvih trauma iz djackog doba, naprotiv, ali tada su ljeta i bila zdravija. Iako svijetloputa, mogla sam gotovo i bez zastitnog faktora bauljati posvuda. A kad za koji mjesec budes nastavio zanovijetati zbog kise, podsjetit cu i ja tebe kako prozivljavas mozda najljepse dane ostatka zivota. :plazijezik

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.07.16 20:12

Btw, shvatila sam foru, da sad ne bi ispalo opet nesto deseto.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.07.16 7:56

ligeja je napisao/la:Ma kako sam ja to vjecno gundjalo, ako si i sam napisao da je 10 mjeseci vrijeme po mojem gustu? Dakle, ne bunim se vecinu godine. Nemam nikakvih trauma iz djackog doba, naprotiv, ali tada su ljeta i bila zdravija. Iako svijetloputa, mogla sam gotovo i bez zastitnog faktora bauljati posvuda. A kad za koji mjesec budes nastavio zanovijetati zbog kise, podsjetit cu i ja tebe kako prozivljavas mozda najljepse dane ostatka zivota. :plazijezik

vjecito gundjalo kad vrijeme nije po tvom gustu Wajter raport - Page 26 684758713. Kisu ne volim iz trenutno prakticnih razloga, inace mi je smirujuca i ugodna. Daleko prihvatljivija od bjesomucne bure ili juga. Svijetloputa? Da nema tvoje agorafobije bila bi pljunuta moja kolegica, ona je nema a u svemu ostalom ste blizankinje... Wajter raport - Page 26 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.07.16 8:00

osvrt na tekucu problematiku. Dakle, osvanulo prilicno oblacno ali sa ocitim tendenciama da se to promjeni nabolje sto je trenutno u procesu. Sad je vec vecinom suncano, toplo i onako kako treba biti u ovo doba godine. Dalo se i spavati uz malo pomagalo (ventilator). Sve u svemu, za sad nemam nekih primjedbi sto i vama zelim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.07.16 10:29

sad bijo kod razbludne Laste. Brojao sam korake od tamo pa do svoje firme i ima tocno 1.350 koraka. Nek je korak pola metra i to bi bilo 675 metara sto mi se cini malo. Da me neko prije izracuna upitao koliko ima do tamo rekao bih barem kilometar. Izleda da sam sklon pretjerivanju. Za nazad me posluzilo nebo i cielo vrijeme stajao jedan minijaturan oblacic na suncu. Kad sam stigao negdje kod pumpe na Skoljicu oblacic se makao ali tamo vec ima hlada koliko hoces. Bog nek ga cuva (oblacic)...Wajter raport - Page 26 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.07.16 16:04

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Ma kako sam ja to vjecno gundjalo, ako si i sam napisao da je 10 mjeseci vrijeme po mojem gustu? Dakle, ne bunim se vecinu godine. Nemam nikakvih trauma iz djackog doba, naprotiv, ali tada su ljeta i bila zdravija. Iako svijetloputa, mogla sam gotovo i bez zastitnog faktora bauljati posvuda. A kad za koji mjesec budes nastavio zanovijetati zbog kise, podsjetit cu i ja tebe kako prozivljavas mozda najljepse dane ostatka zivota. :plazijezik

vjecito gundjalo kad vrijeme nije po tvom gustu Wajter raport - Page 26 684758713. Kisu ne volim iz trenutno prakticnih razloga, inace mi je smirujuca i ugodna. Daleko prihvatljivija od bjesomucne bure ili juga. Svijetloputa? Da nema tvoje agorafobije bila bi pljunuta moja kolegica, ona je nema a u svemu ostalom ste blizankinje... Wajter raport - Page 26 1523192931

Ali vrijeme nije po mojem guštu samo ljeti. Odnosno, kad onako jako zatopli pa se rušiš uokolo, ne možeš spavati i tome slično. Volim i ja lijepe sunčane dane, ali ljetno sunce baš i ne. I ovoga ljeta stalno dozivam oblake, kišu i vjetar. Vidiš da je ove godine toplina blaža i kratkotrajnija.. Wajter raport - Page 26 684758713 Ku-ku-ru-ku-kuu.

I usput, za oblačak se meni zahvali jer sam ga ja ondje postavila. :P Meni je zakrilio sunce. >Wajter raport - Page 26 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.07.16 8:18

ligeja je napisao/la:

Ali vrijeme nije po mojem guštu samo ljeti. Odnosno, kad onako jako zatopli pa se rušiš uokolo, ne možeš spavati i tome slično. Volim i ja lijepe sunčane dane, ali ljetno sunce baš i ne. I ovoga ljeta stalno dozivam oblake, kišu i vjetar. Vidiš da je ove godine toplina blaža i kratkotrajnija.. Wajter raport - Page 26 684758713 Ku-ku-ru-ku-kuu.

I usput, za oblačak se meni zahvali jer sam ga ja ondje postavila. :P Meni je zakrilio sunce. >Wajter raport - Page 26 684758713

opcenito ne volim jako svijetlo pa mi samim tim ni bljestavilo sunca nije ugodno. Preagresivno je za sva osjetila, pogotovo kad iz polumraka sobe izadjes van a ono sve bljesti. Kad ides rasclanjivati na slican nacin onda ljeto ispada tlaka ali gleda se opci dojam. Recimo, to isto sunce bljesti na opisani nacin a ti izadjes van u vrt i pod hladom kestena lupas daskom po Bobiju i gledas kako se dize prasina. Ili se pak bavis nekom drugom hedonistickom aktivnoscu. Treba ljeto uzeti u kompletu, devet navecer a jos se vidi, sirom otvoreni prozori cijelu noc, lagano obucen seces gradom, izlasci u prirodu itd. itd. Jako bitno je i sto je grad puno pustiji nego li inace ujutro, nema djaka, studenata i drugih buducih iseljenika u Irsku koji zakrce sve prometnice. Sve u svemu, uvijek me depresija uhvati kad se ljeto pocne primicati kraju. Zima je samo za spavanje, nisu medvjedi ludi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.07.16 8:23

danas je osvanijo jako suncan dan jer sam ustao kasnije od prosjeka. Ljepse je pola sata ranije jer je sunce jos umjereno a jutros je bilo neumjereno. I toplo je bogme, nije da nije. Do posla se krecem u cik-caku hvatajuci hladovinu iako se neki dijelovi u kojima sunce przi do osam navecer, ne mogu izbjeci. Sve u svemu dobro je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.07.16 9:36

ciao-ciao... bacit ću kroz prozor ovaj kompjuter s Windowsima 10... proklinjem onog koji mi ih je instalirao dok sam ostavila kompjuter bez nadzora!!!!!!! mrzim ih, mrzim!!!

inače - kod nas u tijeku pregovori, odnosno cjenkanje... valjda će se do kraja mjeseca znati i jesmo li prodati il smo neprodati.... držite fige da budemo prodati!!!

ostalo po starom.... piči zvizdan jebla mu ja nanu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.07.16 9:47

Vel'ka Maca je napisao/la:ciao-ciao... bacit ću kroz prozor ovaj kompjuter s Windowsima 10... proklinjem onog koji mi ih je instalirao dok sam ostavila kompjuter bez nadzora!!!!!!! mrzim ih, mrzim!!!

inače - kod nas u tijeku pregovori, odnosno cjenkanje... valjda će se do kraja mjeseca znati i jesmo li prodati il smo neprodati.... držite fige da budemo prodati!!!

ostalo po starom.... piči zvizdan jebla mu ja nanu...

meni je i ova sedmica glupa, na desetku i ne pomisljam. Dobro, jel ti trenutno radis ili si kuci u iscekivanju?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.07.16 10:10

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ciao-ciao... bacit ću kroz prozor ovaj kompjuter s Windowsima 10... proklinjem onog koji mi ih je instalirao dok sam ostavila kompjuter bez nadzora!!!!!!! mrzim ih, mrzim!!!

inače - kod nas u tijeku pregovori, odnosno cjenkanje... valjda će se do kraja mjeseca znati i jesmo li prodati il smo neprodati.... držite fige da budemo prodati!!!

ostalo po starom.... piči zvizdan jebla mu ja nanu...

meni je i ova sedmica glupa, na desetku i ne pomisljam. Dobro, jel ti trenutno radis ili si kuci u iscekivanju?
dada, dela se ko da sutra ne postoji... Wajter raport - Page 26 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.07.16 11:29

Mozda da Bobinu operes umjesto da je lupas kao stari tepih?


Ma ljetni sam depresivac, bit ce. Potpuno razumijem one prosinacke. Dok se mi ostali radujemo svom tom bljestavilu i kicu, oni ne sudjeluju, pace, deprimira ih ta nasa djecja razdraganost. Sigurno im djelujemo histericno radosni do tocke izvjestacenosti. Tako to meni sve izgleda trenutno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 26 / 40. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.