kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 11:05

pizda je napisao/la:
u jebote, tebi se duhanski isplatilo uhvatit ercegovca Wajter raport 684758713. Ne bi Winston jer se to pusi ko ludo, dva dima i nema cigarete. Cisti duhan je super, nema umjetnih smola (aromata) i ostalih sranja. Ispocetka sam nabasao na super duhan, neki smedji i pojak. Poslije je dosao neki zuci i slabiji pa jos zuci i jos slabiji a i losije arome. Nakon toga vise nema niceg, po trznici isla murija sa psima. Jebate, ko da drogu traze umjesto da puste da ljudi zarade ponesto...

Jos da mi ga je natjerat da sami uzgajamo duhan, eh  Wajter raport 1523192931 , bitno da je pun prica kako je on sa didom, brao, uzgajao, susio,rezao duhan, prodavao i tako se skolovao, al jebiga pogospodilo se to  Wajter raport 1619348112 .

Pa nije Winston 100s, meni je trajao dok sam ga pusila skoro 7 minuta, cist pristojno, ali jebiga cisti duhan je cisti duhan. Ne znam, ako smislim nacin kako da ti dostavim, dostavim ti kutiju za probu. Pod kutiju, mislim kutiju za cipele  Wajter raport 1619348112

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 11:07

darla je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:ej, darling  Wajter raport 727654710 

eto tebe jope kodnas  Wajter raport 3015220106 
jesi se smirila?!  Wajter raport 1523192931 

Ojla Dihalice, cestitam na podmlatku  Wajter raport 11484130

U prolazu samo, vidim da stari drug ima probelma za du'anom, a ja sam uvijek za pomoc u nevolji.

Smirila u kom smislu? Ako mislis na ono sto sam rekla tu i dalje mislim isto, ako mislis na ono tamo i dalje mislim isto.

Hvala, baš sam ponosna baka  Wajter raport 1619348112 

ma na ono tamo mislim...i znam da isto i dalje misliš, i da si i prije odlaska kod esca tako mislila, pa sam se pitala što te to smantalo da u tih par mjeseci pisanja tamo, to zaboraviš
al, ajd....opet si došla k pameti Wajter raport 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:12

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:
u jebote, tebi se duhanski isplatilo uhvatit ercegovca Wajter raport 684758713. Ne bi Winston jer se to pusi ko ludo, dva dima i nema cigarete. Cisti duhan je super, nema umjetnih smola (aromata) i ostalih sranja. Ispocetka sam nabasao na super duhan, neki smedji i pojak. Poslije je dosao neki zuci i slabiji pa jos zuci i jos slabiji a i losije arome. Nakon toga vise nema niceg, po trznici isla murija sa psima. Jebate, ko da drogu traze umjesto da puste da ljudi zarade ponesto...

Jos da mi ga je natjerat da sami uzgajamo duhan, eh  Wajter raport 1523192931 , bitno da je pun prica kako je on sa didom, brao, uzgajao, susio,rezao duhan, prodavao i tako se skolovao, al jebiga pogospodilo se to  Wajter raport 1619348112 .

Pa nije Winston 100s, meni je trajao dok sam ga pusila skoro 7 minuta, cist pristojno, ali jebiga cisti duhan je cisti duhan. Ne znam, ako smislim nacin kako da ti dostavim, dostavim ti kutiju za probu. Pod kutiju, mislim kutiju za cipele  Wajter raport 1619348112

 Wajter raport 1523192931 Wajter raport 1523192931 da, nekad se prodavalo u kutijama od cipela ili onima od DTR kosulja (domaca tvornica rublja). Sad ti daju u nekom skartocu i najlonu, pola kile i jebi se. Prije se moglo i birati izmedju par vrsta, sad je ono, daj sto das...Wajter raport 684758713.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:15

da, trebala bi ga natjerat na sadjenje i preradu duhana. Samo u Rijeci bi napravili biznis da bi vam i Bull Gates pozavidijo...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 11:16

Alhambra je napisao/la:
Hvala, baš sam ponosna baka  Wajter raport 1619348112 

ma na ono tamo mislim...i znam da isto i dalje misliš, i da si i prije odlaska kod esca tako mislila, pa sam se pitala što te to smantalo da u tih par mjeseci pisanja tamo, to zaboraviš
al, ajd....opet si došla k pameti Wajter raport 3015220106

Ma zivotinjice su super!  Wajter raport 11484130

Krivo vidis to sa dolazenjem sa pameti, nista mene nije smantalo, bila sam tamo cijelo vrijeme jednako glasna kao i ovdje, od prvog dana svog pisanja tamo, samo ste vi to malo je li propustili, rekla sam Anabeli da je glupa ko kurac drugi dan kad sam dosla, no dala sam joj priliku jer je nakon toga reterirala, pa je onda ona to protumacila kao moju slabost, pa se zajebala.

A Esco i ja se tamo vise svadjamo nego sto razgovaramo normalno, tako da mislim da ste malo selektivno citali.

Meni je tamo dobro jer mogu pisati o stvarima koje me zanimaju, ali da sam bilo kome tamo sutila i ostala duzna i nisam bas.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 23.05.14 11:20

darla je napisao/la:40 kuna je kilo 
 Wajter raport 490932984 
jbt, ajmo biznis napraviti
Ja plaćam pola kile 130
Ni ne isplati mi se više ko kad sam počela kupovati...
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:23

taja je napisao/la:
darla je napisao/la:40 kuna je kilo 
 Wajter raport 490932984 
jbt, ajmo biznis napraviti
Ja plaćam pola kile 130
Ni ne isplati mi se više ko kad sam počela kupovati...

ovi preprodavaci deru majku im jebem. Trebalo bi nabavljat direktno sa izvora.
U Zagrebu se jos uvijek moze nac za 130 kuna kilo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 11:23

pizda je napisao/la:

 Wajter raport 1523192931 Wajter raport 1523192931 da, nekad se prodavalo u kutijama od cipela ili onima od DTR kosulja (domaca tvornica rublja). Sad ti daju u nekom skartocu i najlonu, pola kile i jebi se. Prije se moglo i birati izmedju par vrsta, sad je ono, daj sto das...Wajter raport 684758713.

Je kod njih je i sad tako u onim plavim kutijama koje nalikuju kutiji od kosulja to pakiraju ili u kutiju od cipela, isto mozes birati ono pogledas sto ti se svidja pa kupis. Tako je jedan cica probao sa nekom spikom kad sam ja jednom sama isla prodati mi neki presuseni duhan, kao samo stavi list od blitve i bice super, kad mu je 'ercegovac otisao vratiti tu kutiju vise nikad nije to probao  Wajter raport 1619348112

Ma bio bi biznis kad bi mogao preko granice sa vecim kolicinama, sad od kad je EU pregledavaju te ko da si kriminalac, osim ako nmeas pogranicu propusnicu.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 11:26

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
darla je napisao/la:40 kuna je kilo 
 Wajter raport 490932984 
jbt, ajmo biznis napraviti
Ja plaćam pola kile 130
Ni ne isplati mi se više ko kad sam počela kupovati...

ovi preprodavaci deru majku im jebem. Trebalo bi nabavljat direktno sa izvora.
U Zagrebu se jos uvijek moze nac za 130 kuna kilo...

Pa sto nema nitko u HR, znam da su Viroviticani imali super duhan, jedino ako su se smeca polakomila pa deru ljude. Mislim jos da je 80 kuna kilo ajde, ali ovo drugo je cista pljacka, nebi da je zlato.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:27

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

 Wajter raport 1523192931 Wajter raport 1523192931 da, nekad se prodavalo u kutijama od cipela ili onima od DTR kosulja (domaca tvornica rublja). Sad ti daju u nekom skartocu i najlonu, pola kile i jebi se. Prije se moglo i birati izmedju par vrsta, sad je ono, daj sto das...Wajter raport 684758713.

Je kod njih je i sad tako u onim plavim kutijama koje nalikuju kutiji od kosulja to pakiraju ili u kutiju od cipela, isto mozes birati ono pogledas sto ti se svidja pa kupis. Tako je jedan cica probao sa nekom spikom kad sam ja jednom sama isla prodati mi neki presuseni duhan, kao samo stavi list od blitve i bice super, kad mu je 'ercegovac otisao vratiti tu kutiju vise nikad nije to probao  Wajter raport 1619348112

Ma bio bi biznis kad bi mogao preko granice sa vecim kolicinama, sad od kad je EU pregledavaju te ko da si kriminalac, osim ako nmeas pogranicu propusnicu.

ja sam i ovaj zuci koji je bas nije imao dobru aromu uspijo spasiti sa stapicima vanilije a za vlazenje bi stavijo koru banane. Kad stoji par dana ispadne sasvim solidna kombinacija za pusenje...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:30

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
darla je napisao/la:40 kuna je kilo 
 Wajter raport 490932984 
jbt, ajmo biznis napraviti
Ja plaćam pola kile 130
Ni ne isplati mi se više ko kad sam počela kupovati...

ovi preprodavaci deru majku im jebem. Trebalo bi nabavljat direktno sa izvora.
U Zagrebu se jos uvijek moze nac za 130 kuna kilo...

Pa sto nema nitko u HR, znam da su Viroviticani imali super duhan, jedino ako su se smeca polakomila pa deru ljude. Mislim jos da je 80 kuna kilo ajde, ali ovo drugo je cista pljacka, nebi da je zlato.

sa tim iz Virovitice se opskrbljuje Zagreb i taj dio. Ovdje ima samo hercegovackog. Cuo sam i ja da je taj Viroviticki bolji ali jebiga kad ne mos do njega. Jedino zapalit auto pa potegnut do Virovitice i pjevat " u Virovitici, zive ko hipici"... Wajter raport 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 23.05.14 11:30

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
darla je napisao/la:40 kuna je kilo 
 Wajter raport 490932984 
jbt, ajmo biznis napraviti
Ja plaćam pola kile 130
Ni ne isplati mi se više ko kad sam počela kupovati...

ovi preprodavaci deru majku im jebem. Trebalo bi nabavljat direktno sa izvora.
U Zagrebu se jos uvijek moze nac za 130 kuna kilo...
Razumijem ja i njih jer sam dugo radila sa glavnim opskrbljivačem za naše područje, pakirala sam mu u kutije dok nisam radila. Ali on je dosta trošio na kutije i na radnike,kasnije se opametio pa počeo pakirati drugačije i jeftinije.
Ugl, prije koju godinu je pao s povećom količinom, i nedavno platio kaznu 600 000 kn + odvjetniku koji ništa nije učinio 100 000. Ulovio ga na prepad i opeljušio
Kad mu netko prigovori za cijenuon samo kaže "ko tebi brani, zaputi se tamo di ja kupujem, nađi ljude i duhan pa prodavaj i ti".
Na neki način ima pravo,prevelik je rizik
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 11:33

darla je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Hvala, baš sam ponosna baka  Wajter raport 1619348112 

ma na ono tamo mislim...i znam da isto i dalje misliš, i da si i prije odlaska kod esca tako mislila, pa sam se pitala što te to smantalo da u tih par mjeseci pisanja tamo, to zaboraviš
al, ajd....opet si došla k pameti Wajter raport 3015220106

Ma zivotinjice su super!  Wajter raport 11484130

Krivo vidis to sa dolazenjem sa pameti, nista mene nije smantalo, bila sam tamo cijelo vrijeme jednako glasna kao i ovdje, od prvog dana svog pisanja tamo, samo ste vi to malo je li propustili, rekla sam Anabeli da je glupa ko kurac drugi dan kad sam dosla, no dala sam joj priliku jer je nakon toga reterirala, pa je onda ona to protumacila kao moju slabost, pa se zajebala.

A Esco i ja se tamo vise svadjamo nego sto razgovaramo normalno, tako da mislim da ste malo selektivno citali.

Meni je tamo dobro jer mogu pisati o stvarima koje me zanimaju, ali da sam bilo kome tamo sutila i ostala duzna i nisam bas.

ma ok...i nevažno, neka svak zna gdje mu je mjesto i mirna bosna

valjda je zato i otišla sama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 11:35

pizda je napisao/la:

sa tim iz Virovitice se opskrbljuje Zagreb i taj dio. Ovdje ima samo hercegovackog. Cuo sam i ja da je taj Viroviticki bolji ali jebiga kad ne mos do njega. Jedino zapalit auto pa potegnut do Virovitice i pjevat " u Virovitici, zive ko hipici"... Wajter raport 1523192931 

Pa ti iz Virovitice ti lako stave na bus, nema granica, odi mao svrljaj po Fejsbuku, vidim da ljudi prodaju svakojake poljoprivredne proizvode tako direktno, mozda se nadje i za duhan, bez prepordavaca.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:39

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
darla je napisao/la:40 kuna je kilo 
 Wajter raport 490932984 
jbt, ajmo biznis napraviti
Ja plaćam pola kile 130
Ni ne isplati mi se više ko kad sam počela kupovati...

ovi preprodavaci deru majku im jebem. Trebalo bi nabavljat direktno sa izvora.
U Zagrebu se jos uvijek moze nac za 130 kuna kilo...
Razumijem ja i njih jer sam dugo radila sa glavnim opskrbljivačem za naše područje, pakirala sam mu u kutije dok nisam radila. Ali on je dosta trošio na kutije i na radnike,kasnije se opametio pa počeo pakirati drugačije i jeftinije.
Ugl, prije koju godinu je pao s povećom količinom, i nedavno platio kaznu 600 000 kn + odvjetniku koji ništa nije učinio 100 000. Ulovio ga na prepad i opeljušio
Kad mu netko prigovori za cijenuon samo kaže "ko tebi brani, zaputi se tamo di ja kupujem, nađi ljude i duhan pa prodavaj i ti".
Na neki način ima pravo,prevelik je rizik

njemu ne zamjeram previse ali cijenu nabiju ti treci preprodavaci od kojih u biti i kupujes. Znam da je i njima rizik ali mnogi prodaju tako sto dodjes kod njih doma, nisu na placi...
Jebiga, ako moze u Zagrebu bit kilo 130 kuna zasto ne bi i u Zadru, Rijeci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:41

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sa tim iz Virovitice se opskrbljuje Zagreb i taj dio. Ovdje ima samo hercegovackog. Cuo sam i ja da je taj Viroviticki bolji ali jebiga kad ne mos do njega. Jedino zapalit auto pa potegnut do Virovitice i pjevat " u Virovitici, zive ko hipici"... Wajter raport 1523192931 

Pa ti iz Virovitice ti lako stave na bus, nema granica, odi mao svrljaj po Fejsbuku, vidim da ljudi prodaju svakojake poljoprivredne proizvode tako direktno, mozda se nadje i za duhan, bez prepordavaca.

vidis, dobra ideja samo sta da ukucam u Google..? Wajter raport 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 23.05.14 11:42

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
 Wajter raport 490932984 
jbt, ajmo biznis napraviti
Ja plaćam pola kile 130
Ni ne isplati mi se više ko kad sam počela kupovati...

ovi preprodavaci deru majku im jebem. Trebalo bi nabavljat direktno sa izvora.
U Zagrebu se jos uvijek moze nac za 130 kuna kilo...
Razumijem ja i njih jer sam dugo radila sa glavnim opskrbljivačem za naše područje, pakirala sam mu u kutije dok nisam radila. Ali on je dosta trošio na kutije i na radnike,kasnije se opametio pa počeo pakirati drugačije i jeftinije.
Ugl, prije koju godinu je pao s povećom količinom, i nedavno platio kaznu 600 000 kn + odvjetniku koji ništa nije učinio 100 000. Ulovio ga na prepad i opeljušio
Kad mu netko prigovori za cijenuon samo kaže "ko tebi brani, zaputi se tamo di ja kupujem, nađi ljude i duhan pa prodavaj i ti".
Na neki način ima pravo,prevelik je rizik

njemu ne zamjeram previse ali cijenu nabiju ti treci preprodavaci od kojih u biti i kupujes. Znam da je i njima rizik ali mnogi prodaju tako sto dodjes kod njih doma, nisu na placi...
Jebiga, ako moze u Zagrebu bit kilo 130 kuna zasto ne bi i u Zadru, Rijeci...
Krivo si shvatio,on kupuje rezani duhan, pakira ga i prodaje, dakle on je i druga i treća ruka. 
Al sam si je kriv što je od toga napravio cirkus ko da prodaje rođendanske poklone a ne duhan.
A nije mu bilo potrebno jer konkurenciju nije ni imao
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 11:46

pizda je napisao/la:

vidis, dobra ideja samo sta da ukucam u Google..? Wajter raport 1523192931 

A ne znam, stavi na svoj fejs da trazis povoljno duhan, pa ti se netko mozda javi na pp  Wajter raport 1523192931 .

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:48

taja je napisao/la:
Krivo si shvatio,on kupuje rezani duhan, pakira ga i prodaje, dakle on je i druga i treća ruka. 
Al sam si je kriv što je od toga napravio cirkus ko da prodaje rođendanske poklone a ne duhan.
A nije mu bilo potrebno jer konkurenciju nije ni imao

pa sta ima pakirat, ovdje samo izvazu pola kile, strpaju u skartoc i najlon i to je to...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:49

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

vidis, dobra ideja samo sta da ukucam u Google..? Wajter raport 1523192931 

A ne znam, stavi na svoj fejs da trazis povoljno duhan, pa ti se netko mozda javi na pp  Wajter raport 1523192931 .

a ono murjaka ko u prici... Wajter raport 1523192931 
ima li neki forumas iz Virovitice, da mu biznis napravimo. Dobro nama, dobro njemu (njoj)...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 23.05.14 11:51

Koliko ja znam aktivnih iz Virovitice nema, mozda netko cita pa se javi pp-om, ako nije murijak  Wajter raport 1619348112 

Uglavnom stojte mi dobro, odoh dalje, ako saznam sto o povoljnom duhanu javim  Wajter raport 1523192931

Ciaos  Wajter raport 684758713


Zadnja promjena: darla; 23.05.14 11:52; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 11:55

darla je napisao/la:Koliko ja znam aktivnih iz Virovitice nema, mozda netko cita pa se javi pp-om, ako nije murijak  Wajter raport 1619348112 

Uglavnom stojte mi dobro, odoh dalje, ako saznam sto o povoljnom duhanu javim  Wajter raport 1523192931

Ciaos  Wajter raport 684758713

steta sto je Glista otjerala Dromsi, potonja mi daje na svercericu duhana...
Ajd Darlita, navrati i javi se, glasaj se...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 23.05.14 12:00

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
Krivo si shvatio,on kupuje rezani duhan, pakira ga i prodaje, dakle on je i druga i treća ruka. 
Al sam si je kriv što je od toga napravio cirkus ko da prodaje rođendanske poklone a ne duhan.
A nije mu bilo potrebno jer konkurenciju nije ni imao

pa sta ima pakirat, ovdje samo izvazu pola kile, strpaju u skartoc i najlon i to je to...
pa kažem ti da cirkus radi. Miješa više vrsta duhana,onda ima radnicu koja mu to probire i vadi one korjenčiće, pa slaže u kutije, važe točno u gram i na kraju zadnji sloj izgleda ko češljem iščešljan da ljepše izgleda  Wajter raport 1523192931 
ne zajebavam se, ozbiljno ti kažem
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 12:04

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
Krivo si shvatio,on kupuje rezani duhan, pakira ga i prodaje, dakle on je i druga i treća ruka. 
Al sam si je kriv što je od toga napravio cirkus ko da prodaje rođendanske poklone a ne duhan.
A nije mu bilo potrebno jer konkurenciju nije ni imao

pa sta ima pakirat, ovdje samo izvazu pola kile, strpaju u skartoc i najlon i to je to...
pa kažem ti da cirkus radi. Miješa više vrsta duhana,onda ima radnicu koja mu to probire i vadi one korjenčiće, pa slaže u kutije, važe točno u gram i na kraju zadnji sloj izgleda ko češljem iščešljan da ljepše izgleda  Wajter raport 1523192931 
ne zajebavam se, ozbiljno ti kažem

 Wajter raport 1523192931 Wajter raport 1523192931 jebate koji pedantan tip, ocito je nekad dilao kokain... Wajter raport 1523192931 .
Aj Tajo posalji Yehudija u Viroviticu pa nek bude glavni diler. Nadjes desetak pouzdanih koji uzimaju za svoje musterije ili frendove i nema pretjeranog rizika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 12:38

šta ti bi pušio pizdice?

mogu pitati svoju drugaricu sagorijevacicu bosanskog duvana otkud je ona nabavila.... I ona je neko vrijeme bila bez, ali evo na zadnjem mitingu ih je borami rolala I stancala...
zgodna je.
 Wajter raport 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.