kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 13:21

Vel'ka Maca je napisao/la:šta ti bi pušio pizdice?

mogu pitati svoju drugaricu sagorijevacicu bosanskog duvana otkud je ona nabavila.... I ona je neko vrijeme bila bez, ali evo na zadnjem mitingu ih je borami rolala I stancala...
zgodna je.
 Wajter raport - Page 2 3111943984 

pa duhan, sto cu drugo pusit Wajter raport - Page 2 684758713. Zlonamjerne opaske ne uvazavam...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 13:28

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta ti bi pušio pizdice?

mogu pitati svoju drugaricu sagorijevacicu bosanskog duvana otkud je ona nabavila.... I ona je neko vrijeme bila bez, ali evo na zadnjem mitingu ih je borami rolala I stancala...
zgodna je.
 Wajter raport - Page 2 3111943984 

pa duhan, sto cu drugo pusit Wajter raport - Page 2 684758713. Zlonamjerne opaske ne uvazavam...

bože me sakloni opaski bilo kakve provincijencije  Wajter raport - Page 2 1523192931 

aj pitat ću je, samo znam da je morala guze dat... skoro... dok je došla do njega...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 23.05.14 13:36

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta ti bi pušio pizdice?

mogu pitati svoju drugaricu sagorijevacicu bosanskog duvana otkud je ona nabavila.... I ona je neko vrijeme bila bez, ali evo na zadnjem mitingu ih je borami rolala I stancala...
zgodna je.
 Wajter raport - Page 2 3111943984 

pa duhan, sto cu drugo pusit Wajter raport - Page 2 684758713. Zlonamjerne opaske ne uvazavam...

bože me sakloni opaski bilo kakve provincijencije  Wajter raport - Page 2 1523192931 

aj pitat ću je, samo znam da je morala guze dat... skoro... dok je došla do njega...

pa ako se zena napatila onda je radije nemoj pitat. Jebes duhan ako moras dusu prodat za njega...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 13:37

sad kad anabela iščita duhanske puteve pa krene sa prijavama i prijetnjama  Wajter raport - Page 2 11484130 

nadam se da niste negdje odali točnu lokaciju dobavljača  Wajter raport - Page 2 1523192931 

još malo pa gotovo sa kolačima ... zadovoljna skroz ... osim jedne doze zagorjele čokolade sve ostalo je ispalo iznad mojih iščekivanja koja su istina bila na vrlo niskom nivou ... mislila sam da neću imat živaca al sve je bilo ko pis of kejk ... čak sam između čekanja hlađenja kojekakvih krema išla od dosade pravit ormanetiku od čokolade pa ću je pozabadat po torti ako ispadne kako treba ... sinoć sam odgledala neke youtube filmiće i ostala paf šta se sve može napravit a vrlo jednostavno ... koje stakloduvanje ... sve to možeš i od čokolade napravit ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 13:42

al dobra fora u svemu tome kad radiš sam torte je što ti se toliko zgade da ih ne možeš ni zamislit jest još mjesec dana ... onako kad ju naručiš pa ti ju donesu već napravitu, navališ na nju ko blesav  Wajter raport - Page 2 11484130  jedva čekam završit pa da izluftam i počistim sve iza sebe ... bokte zasićenja u zraku ne znaš od čega više , em šećera, em rastopljenih čokolada, oraha .... sad ću tek cijeniti kolače i one koji ih prave ... živjeli šiptari

jebote, djeca su mi otišla na plažu ... eto, ipak je počela sezona kupanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 13:46

mi sutra idemo na krk jerbo stara matera slavi ročkas... spominjat ću se nekome matere ne bude li lipo vrime... baš se veselim roštilju....
ja bi ribu... al pitanje šta će stari priskrbit... oćelmo po ribicama il mesini

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 13:48

ja još nisam smislila šta ću od slanog peć al to mi ide pa ne brinem ... neka peciva, kiflice, korpice sa sirom i šunkom ... djeca uvijek navale na takve stvari ... al vidiš, mogla bih napravit brdo ćevapa za promjenu ... al to ako stignem osposobit roštilj na terasi i budem od volje ... baš mi fali miris roštilja nakon ovih šećernih oblakova po kući

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 17:28

taja je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:kišna, jesi još koga spičkala il su ovdje svi na broju? Wajter raport - Page 2 1523192931 
Svi na broju, osim što Bitwe malo zaostaje... To je isto Glistino maslo  Wajter raport - Page 2 11484130 
Al Glista je mala beba u odnosu na Bellu
oš reć da je Bitwe zaostala?   Wajter raport - Page 2 2396358274  
ako i je, sigurno je kriva glista... nema tko drugi  Wajter raport - Page 2 1523192931 

vidim da se ovdje naveliko šverca duvanom... bolje da ne čitam dalje... ne bih da me zovu za svjedoka ne znam držati jezik za zubima  Wajter raport - Page 2 4291790801

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 17:56

darla je napisao/la:Pipojac vidim da pitas za duhan, nije problem, ali ne znam kako cu ti preko granice poslati, 40 kuna je kilo inace. Imas jos broj od Dark? Koliko ja znam ona jos uvijek nabavlja duhan preko nekoga, mislim da ti je to jednostavnija opcija. Mislim stavila bi ti ja na autobus, ali ne znam da ce mi htjeti uzeti, jer ih jebu sad na granici u Neumu.
a srcati... pa i darla je u "lancu"...  Wajter raport - Page 2 3114667799 

(treba kontaktirati baziliju, ona će to prenijeti u ruksaku preko brda, mimo carinika)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 23.05.14 18:04

Aj nek i za mene ponese 1 Kg.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 23.05.14 21:13

kišna glista je napisao/la:sad kad anabela iščita duhanske puteve pa krene sa prijavama i prijetnjama  Wajter raport - Page 2 11484130 

nadam se da niste negdje  odali točnu lokaciju dobavljača  Wajter raport - Page 2 1523192931 

još malo pa gotovo sa kolačima ... zadovoljna skroz ... osim jedne doze zagorjele čokolade sve ostalo je ispalo iznad mojih iščekivanja koja su istina bila na vrlo niskom nivou ... mislila sam da neću imat živaca al sve je bilo ko pis of kejk ... čak sam između čekanja hlađenja kojekakvih krema išla od dosade  pravit ormanetiku od čokolade pa ću je pozabadat po torti ako ispadne kako treba ... sinoć sam odgledala neke youtube filmiće i ostala paf šta se sve može napravit a vrlo jednostavno ... koje stakloduvanje ... sve to možeš i od čokolade napravit ...
aaa majke mi ako i ja nisam to pomislila, drukerica odvratna
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 23.05.14 21:15

btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:kišna, jesi još koga spičkala il su ovdje svi na broju? Wajter raport - Page 2 1523192931 
Svi na broju, osim što Bitwe malo zaostaje... To je isto Glistino maslo  Wajter raport - Page 2 11484130 
Al Glista je mala beba u odnosu na Bellu
oš reć da je Bitwe zaostala?   Wajter raport - Page 2 2396358274  
ako i je, sigurno je kriva glista... nema tko drugi  Wajter raport - Page 2 1523192931 

vidim da se ovdje naveliko šverca duvanom... bolje da ne čitam dalje... ne bih da me zovu za svjedoka ne znam držati jezik za zubima  Wajter raport - Page 2 4291790801
aj imaš još kredita... Dok te ne dostignem u broju postova
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 21:43

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad kad anabela iščita duhanske puteve pa krene sa prijavama i prijetnjama  Wajter raport - Page 2 11484130 

nadam se da niste negdje  odali točnu lokaciju dobavljača  Wajter raport - Page 2 1523192931 

još malo pa gotovo sa kolačima ... zadovoljna skroz ... osim jedne doze zagorjele čokolade sve ostalo je ispalo iznad mojih iščekivanja koja su istina bila na vrlo niskom nivou ... mislila sam da neću imat živaca al sve je bilo ko pis of kejk ... čak sam između čekanja hlađenja kojekakvih krema išla od dosade  pravit ormanetiku od čokolade pa ću je pozabadat po torti ako ispadne kako treba ... sinoć sam odgledala neke youtube filmiće i ostala paf šta se sve može napravit a vrlo jednostavno ... koje stakloduvanje ... sve to možeš i od čokolade napravit ...
aaa majke mi ako i ja nisam to pomislila, drukerica odvratna

ma žena živi u nekim svojim filmovima gdje je ona netko i nešto ... dogodi se i to kad si u stvarnosti nitko i ništa  Wajter raport - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.14 23:14

darla je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Hvala, baš sam ponosna baka  Wajter raport - Page 2 1619348112 

ma na ono tamo mislim...i znam da isto i dalje misliš, i da si i prije odlaska kod esca tako mislila, pa sam se pitala što te to smantalo da u tih par mjeseci pisanja tamo, to zaboraviš
al, ajd....opet si došla k pameti Wajter raport - Page 2 3015220106

Ma zivotinjice su super!  Wajter raport - Page 2 11484130

Krivo vidis to sa dolazenjem sa pameti, nista mene nije smantalo, bila sam tamo cijelo vrijeme jednako glasna kao i ovdje, od prvog dana svog pisanja tamo, samo ste vi to malo je li propustili, rekla sam Anabeli da je glupa ko kurac drugi dan kad sam dosla, no dala sam joj priliku jer je nakon toga reterirala, pa je onda ona to protumacila kao moju slabost, pa se zajebala.

A Esco i ja se tamo vise svadjamo nego sto razgovaramo normalno, tako da mislim da ste malo selektivno citali.

Meni je tamo dobro jer mogu pisati o stvarima koje me zanimaju, ali da sam bilo kome tamo sutila i ostala duzna i nisam bas.

tek sad ovo čitam ... e darla darla ... ko što rekoh, sama sebi uskačeš u usta ... a mi ovdje ne pišemo o stvarima koje nas zanimaju  i "ne šutimo" kad nekom ostanemo dužni al se ti nađe doć pa nam reć di smo pogriješili i još ne mijenjaš mišljenje jerbo nisi ništa propustila za razliku od nas koji jesmo jer ne pratimo tvoje upise na drugim forumima ... mislim, o čemu ti to ?  Wajter raport - Page 2 1425538829  neka tebi titula alfa žemke virtuale jerbo očito to jesi kolko pratiš sve skupa otkad je došlo do rascjepa ... tek sad kužim otkud ono tvoje etiketiranje mene kad si spominjala isto a ja mislila zajebancija u pitanju ... čestitam, neka si alfa žemka, meni titule ništa ne znače u životu a očito ne pratim tvoje pisanje na drugim forumima kao što  ti pratiš druge al tek sad vidim da nam se  i to stavlja pod krimen ... kako ide onaj vic sa balonima u pustinji ... jedan veli "kaktussssssss" a drugi odgovara "kasniiisssssss" ....  bit će da si ti štošta propustila pa se našla pravit pametnom ko i uvijek a ispala budala ... kod nekih ti to uspijeva, kod mene baš i ne bez obzira što masu toga prešutim jer mi je nebitno Wajter raport - Page 2 684758713  ajd sad sa pričom kako si ti ovdje od pamtivjeka i kad se pojaviš ima da svi ničicom padnu čelom na zemlju i moraju znat i tko si i što si i cijelu historiju kultnog foruma otkad si dio njega ... takav dojam ti na mene ostavljaš od prvog pojavljivanja i virtualnog upoznavanja još na religiji a i kasnije kad si me dočekivala sa famoznom rečenicom "šta je kod pizde dosadno?" i još mi diktirala šta ću i kako pisati ... koja si i ti dvolična i stolična bagra ... lijepo onom kom se prikazuješ ko drug, meni nemoj nikad, bogati pa ću ti na tome bit i zahvalna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.05.14 9:19

Otjerat ce ova glista i darlu, sunce li joj jebem...  Wajter raport - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 24.05.14 9:23

Vel'ka Maca je napisao/la:Otjerat ce ova glista i darlu, sunce li joj jebem...  Wajter raport - Page 2 1523192931

i ja se mislim nešto....Wajter raport - Page 2 3111943984
Glista je naša Anabela  Wajter raport - Page 2 3601362807
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.05.14 9:34

[quote="taja"]
Vel'ka Maca je napisao/la:Otjerat ce ova glista i darlu, sunce li joj jebem...  Wajter raport - Page 2 1523192931

i ja se mislim nešto....Wajter raport - Page 2 3111943984
Glista je naša Anabela  Wajter raport - Page 2 3601362807[/quot

Ima bre glista da se ocituje...  Wajter raport - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 24.05.14 12:34

Vel'ka Maca je napisao/la:Otjerat ce ova glista i darlu, sunce li joj jebem...  Wajter raport - Page 2 1523192931

ma neće.....obe se znaju jasno i glasno izjasniti šta im je na umu i na drumu.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.05.14 1:37

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Otjerat ce ova glista i darlu, sunce li joj jebem...  Wajter raport - Page 2 1523192931

ma neće.....obe se znaju jasno i glasno izjasniti šta im je na umu i na drumu.....

ne slažem se sa tobom u ovome ... samo jedna od nas dvije to zna i uzastopno i iz dana u dan to radi i prakticira ... druga se svojski trudi da nađe pravi trenutak da se jasno i glasno izjasni al jebat ga, nejde

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.05.14 1:47

Vel'ka Maca je napisao/la:Otjerat ce ova glista i darlu, sunce li joj jebem...  Wajter raport - Page 2 1523192931


ne moš otjerat onog tko sa ugodom živi ono što priča da živi  Wajter raport - Page 2 684758713  a i te druge nije nitko drugi otjero nego njihovi osobni demoni ... nemam veze sa time nit će me itko ubijediti da sa njima imam veze  Wajter raport - Page 2 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.05.14 6:24

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Otjerat ce ova glista i darlu, sunce li joj jebem...  Wajter raport - Page 2 1523192931

ma neće.....obe se znaju jasno i glasno izjasniti šta im je na umu i na drumu.....

ne slažem se sa tobom u ovome ... samo jedna od nas dvije to zna  i uzastopno  i iz dana u dan to radi i prakticira ... druga se svojski trudi da nađe pravi trenutak da se jasno i glasno izjasni al jebat ga, nejde
jel važnija kvaliteta ili kvantiteta?  Wajter raport - Page 2 11484130 
iz moje perspektive obe ste poprilično jasne....druga je stvar kako koja gleda na određenu situaciju....
ne doživljavam darlu kao osobu kojoj treba trenutak pogodan da se izjasni......jasno je njoj sve.....mislim da samo tolerira neke stvari......ali uvijek sve dođe na svoje...nema beda
ima još i onaj element kad u određenim situacijama ja, ti ili ona ili on ne vidimo iste stvari.....meni je to normalno....iako se kao znam začuditi kako to ljudi nešto ne vide kao ja  Wajter raport - Page 2 1523192931 
ali ne vide....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.05.14 6:51

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Otjerat ce ova glista i darlu, sunce li joj jebem...  Wajter raport - Page 2 1523192931

ma neće.....obe se znaju jasno i glasno izjasniti šta im je na umu i na drumu.....

U potpunosti se slazem s tobom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.05.14 6:51

di si maco kućo stara?  Wajter raport - Page 2 11484130 
jel kišovito u rieci.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.05.14 6:54

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Otjerat ce ova glista i darlu, sunce li joj jebem...  Wajter raport - Page 2 1523192931


ne moš otjerat onog tko sa ugodom živi ono što priča da živi  Wajter raport - Page 2 684758713  a i te druge nije nitko drugi otjero nego njihovi osobni demoni ... nemam veze sa time nit će me itko ubijediti da sa njima imam veze  Wajter raport - Page 2 684758713 

A s tobom se u ovome slazem djelomicno...




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.05.14 6:58

Lena je napisao/la:di si maco kućo stara?  Wajter raport - Page 2 11484130 
jel kišovito u rieci.....

Ola, spliiiite mooooooo-o-oooj...
Ne bi covjek vjerovo, ali u rijeci kise nema... nema cak niti naznaka

Ja se prebacila u japanke, dakle, ljeto i sluzbeno moze poceti...

Malo mi je cudno ovako rano biti budna i to jos vikendom, ali zacorila sam jucer usred dvornikovih, dakle negdje oko osam...

Di ti je nejac?
I silent antoan?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.