kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.08.16 9:22

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


Ma ja se brinem za nas samo(ovisne)stalne gospoje koje nismo podbočene supruzima... pa mi je jako milo... jebate - kako nam je dobra bila 2016a!!!!! a? a? a?
Istina... Wajter raport - Page 34 684758713

Još da se lenče smjesti (jope) u fotelju (nema veze što ona ima betonca podbočnika, sitna dječica i to jel Wajter raport - Page 34 11484130 ) i godinu 2016. ćemo proglasiti jednom od (naj)boljih... Wajter raport - Page 34 4024472575

usput, aj skokni koji vikend k meni... ajmo mi lijepo potrošiti moju plaću (koju još nisam dobila).. jebo rvata koji nema minus na tekućem računu  Wajter raport - Page 34 1523192931

viš na nju sam zaboravila... dada nek i lenče nađe neku ugodnu šljakicu pa da svi možemo biti happy working class Wajter raport - Page 34 11484130
nemoj me dvaput zvati... dođem ti ja... idemo spičkat i tvoju i moju platu... Wajter raport - Page 34 1523192931 i ja imam razloga za slavlje...
al o tome možemo planirati kad se vratim s godišnjeg... sad ću se pravit dva tjedna mrtva... čitat, sunačt se, kupat, šetat, čitat, čitat, čitat i izležavat se na terasi... konačno!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.08.16 9:53

Vel'ka Maca je napisao/la:
al o tome možemo planirati kad se vratim s godišnjeg... sad ću se pravit dva tjedna mrtva... čitat, sunačt se, kupat, šetat, čitat, čitat, čitat i izležavat se na terasi... konačno!!!

uzivaj Velka Maco ko velika. Dabogda ti klitoris vibriro ko Teslin rezonator...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 29.08.16 9:56

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
al o tome možemo planirati kad se vratim s godišnjeg... sad ću se pravit dva tjedna mrtva... čitat, sunačt se, kupat, šetat, čitat, čitat, čitat i izležavat se na terasi... konačno!!!

uzivaj Velka Maco ko velika. Dabogda ti klitoris vibriro ko Teslin rezonator...
zasto takvu srecu svima ne pozelis??
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.08.16 9:59

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

 čitat, sunačt se, kupat, šetat, čitat, čitat, čitat i izležavat se na terasi... konačno!!!
u ž i v a j!!!
ja sam se nasunčala i nakupala zadnje dvije sezone (pogotovo prošle godine) više nego sve godišnje zajedno... sad mi baš paše gomila posla koja me čeka... Wajter raport - Page 34 684758713

vrijeme je i dalje prekrasno, noći su svježije, ali su dani čista desetka... radovi na gradskim prometnicama stvaraju neviđenu nervozu i broj sudara je neočekivano visok... jutros sam naišla na tri...  
obavila sam liječnički pregled... prvo sam pizdila na direktora pa zašto, pa kako, nema potrebe a sad sam mu zahvalna... brzinski pregled od_do (i još o tuđem trošku Wajter raport - Page 34 11484130)  je zapravo prilika koju mi "starkelje" ne bi smjeli propuštati... sve super, divno krasno (uh, laknulo mi je) ali dioptrija mi se opet osjetno povećala... jebate pa dokle više Wajter raport - Page 34 4060723073  ... ode opet parstoera za nove cvike   Wajter raport - Page 34 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 29.08.16 10:22

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
al o tome možemo planirati kad se vratim s godišnjeg... sad ću se pravit dva tjedna mrtva... čitat, sunačt se, kupat, šetat, čitat, čitat, čitat i izležavat se na terasi... konačno!!!

uzivaj Velka Maco ko velika. Dabogda ti klitoris vibriro ko Teslin rezonator...
zasto takvu srecu svima ne pozelis??

na kog konkretno mislis, Antisu?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.08.16 13:46

Ja bila. Eto tako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.08.16 8:01

svanuo je dan nevjerojatno liep i sadrzajan. Istina, ima nesto prozirnih oblaka koji na trenutke stvaraju sepia sliku svieta koji nas okruzuje ali se to ubrzo mjenja u sliku sasvim jasnih kolorita. Jos uvijek je ujutro prilicno pusto, skolaraca jos nema a izgleda da su mnogi jos i na godisnjem. To "pusto" se odnosi na plocnike jer je na cestama stalno prava lavina od automobila. Taj nesrazmjer moze covjeka nervirati ako dozvoli da to utjece na njega a bilo bi stvarno glupo dozvoliti tako nesto. Zato i ne dam...
Temperatura za sad 23 stupnja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.08.16 7:45

Pise da trenutno ima 24 stupnjeva ali se meni cini hladnije od jucer. Mozda zato jer puse pa u hladu bude i frisko. Dakle to bi bilo to, vedro, suncano, puse burica. Mislim da je more opet uzmaknulo sto se temperature tice, svaka bura par stupnjeva manje a dani su vec poprilicno kraci i to je ono pravo sranje. Jebote, osam navecer a vec noc pada, nehumano za humanoide...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 31.08.16 9:23

sa mnom nesto nije u redu. mislim da imam upalu pluca ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.08.16 9:35

maledetta primavera je napisao/la:sa mnom nesto nije u redu. mislim da imam upalu pluca ....

nemas je zasto imat, ne dodje upala pluca tek tako...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.08.16 9:36

vani je vedro i suncano, na placi bura solidno puse. Trenutno sam na smokvama i sljivama, kad tog ponestane prelazim na grožđe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 31.08.16 9:53

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:sa mnom nesto nije u redu. mislim da imam upalu pluca ....

nemas je zasto imat, ne dodje upala pluca tek tako...
sve mi slici na stanje u kojem sam bila prije 2 godine, kad sam ju imala. samo tada sam ignorirala simptome sve do dana kada nisam prestajala kasljati ni sekunde vise.  sve mi predstavlja napor i plucno krilo me boli navecer i ujutro. pijem lupocet ili brufen ..... od cigare mi se bol izostri pa ne mogu ni pusiti. 

a mozda je to i zivac od toplo-hladno efekta, znoj, klima, propuh ..... ma ne znam.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.08.16 10:51

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:sa mnom nesto nije u redu. mislim da imam upalu pluca ....

nemas je zasto imat, ne dodje upala pluca tek tako...
sve mi slici na stanje u kojem sam bila prije 2 godine, kad sam ju imala. samo tada sam ignorirala simptome sve do dana kada nisam prestajala kasljati ni sekunde vise.  sve mi predstavlja napor i plucno krilo me boli navecer i ujutro. pijem lupocet ili brufen ..... od cigare mi se bol izostri pa ne mogu ni pusiti. 

a mozda je to i zivac od toplo-hladno efekta, znoj, klima, propuh ..... ma ne znam.

pa skoci do lijecnika nek te lagano preslusa. Moguce da si sklona tim upalama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 01.09.16 8:06

izgleda jedan od onih dana kad covjeku bas i ne polazi sve od ruke pocevsi od losih snova pa nadalje. Mjenjao tri maice jutros i izabrao jednu boje benzina, pasala mi ta boja trenutno. Na pola puta do posla skuzim dvije fleke jebo im pas mater i to nasred trbuha. Ostatak puta sam sakrivao trbuh tj. fleke. Sad imam ogromnu (vodenu) fleku jer sam to pokusao oprat na lavandinu paprnatim ubrusima i tekucinom za pranje ruku. Cisto sumnjam da je otislo, maica cista i cim su fleke mora da je kakvo ulje. Borim se sa savladavanjem nagona da skarama izrezem fleke, onda ce sigurno nestat. Sto se vremena tice, ono ide. Danas je vec septembar, ljeto bilo sad se spominjalo. Nikako ne mogu prevaliti preko usta taj rujan, listopad, travanj...bilo koji mjesec tako glupog naziva. Cijeli svijet ima januar, februar...a mi neke kolovoze i zrakomlate. Sjecam se kad sam bijo klinac i isli kod none nedjeljom a ona imala na zidu katolicki kalendar sa tim rujnima i travnjima. Pitao sam je zasto na zidu drzi ceski kalendar. Mislijo sam da je to na ceskom Wajter raport - Page 34 684758713. Od onda mi ostalo da su to crkveni nazivi a te pedofile i monstrume ne mogu smisliti niti jednim organom, cak ni kurcem.
Lijepo je vedro, suncano i toplo, nema vietra.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 01.09.16 10:02

pizda je napisao/la:izgleda jedan od onih dana kad covjeku bas i ne polazi sve od ruke pocevsi od losih snova pa nadalje. Mjenjao tri maice jutros i izabrao jednu boje benzina, pasala mi ta boja trenutno. Na pola puta do posla skuzim dvije fleke jebo im pas mater i to nasred trbuha. Ostatak puta sam sakrivao trbuh tj. fleke. Sad imam ogromnu (vodenu) fleku jer sam to pokusao oprat na lavandinu paprnatim ubrusima i tekucinom za pranje ruku. Cisto sumnjam da je otislo, maica cista i cim su fleke mora da je kakvo ulje. Borim se sa savladavanjem nagona da skarama izrezem fleke, onda ce sigurno nestat. Sto se vremena tice, ono ide. Danas je vec septembar, ljeto bilo sad se spominjalo. Nikako ne mogu prevaliti preko usta taj rujan, listopad, travanj...bilo koji mjesec tako glupog naziva. Cijeli svijet ima januar, februar...a mi neke kolovoze i zrakomlate. Sjecam se kad sam bijo klinac i isli kod none nedjeljom a ona imala na zidu katolicki kalendar sa tim rujnima i travnjima. Pitao sam je zasto na zidu drzi ceski kalendar. Mislijo sam da je to na ceskom Wajter raport - Page 34 684758713. Od onda mi ostalo da su to crkveni nazivi a te pedofile i monstrume ne mogu smisliti niti jednim organom, cak ni kurcem.
Lijepo je vedro, suncano i toplo, nema vietra.
slican wajter kao i kod mene. kasnim na posao, trcim iz kuce i jurim u auto. koma od sinoc, zalomila do 1 .... naravno otusirana, uredno nepocesljane kose vezane u ananas  navrh glave jer  nisam stigla bolje. jedino sam natrockala malo korektora i pudera kako bi sakrila tragove sinocnje razuzdanosti. i tako uvjerena ali i umirena cinjenicom " cista sam i uredna, povrh toga namirisana" , stavim u prvu , krenem, druga, gas ..... jer vec je deset do osam , ugledam dvije gnjusne fleke od cokolade na  bluzi  bež boje ...... necu dalje nista govoriti..... 

jesi izrezao fleke?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 01.09.16 10:06

psmtr evo i trece upravo. od pomidora. procurio je iz sendvicha. necu kazati na kojem mjestu .... Wajter raport - Page 34 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 01.09.16 10:36

maledetta primavera je napisao/la:
slican wajter kao i kod mene. kasnim na posao, trcim iz kuce i jurim u auto. koma od sinoc, zalomila do 1 .... naravno otusirana, uredno nepocesljane kose vezane u ananas  navrh glave jer  nisam stigla bolje. jedino sam natrockala malo korektora i pudera kako bi sakrila tragove sinocnje razuzdanosti. i tako uvjerena ali i umirena cinjenicom " cista sam i uredna, povrh toga namirisana" , stavim u prvu , krenem, druga, gas ..... jer vec je deset do osam , ugledam dvije gnjusne fleke od cokolade na  bluzi  bež boje ...... necu dalje nista govoriti..... 

jesi izrezao fleke?

nisam izrezao. Dok sam isao na placu skuzijo sam da nemam pojma niti kakve su boje majice sto ih drugi nose. Kamo li da zapazim kakvu fleku. To me smirilo i ponosno sam isprsijo trbuh pa nek gleda ko oce. Govna ljubopitiva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.09.16 8:05

dani su jako lijepi, noci ugodno tople ali ne i pretople. Jos da su dani dugacki ko sto su bili, bili bi duzi nego sto jesu. Danas je ko i jucer, vedro, suncano, mirno. Ono sto nazivamo ugodnim jer nam godi a i petak je i dolazi vikend. Vikendom ljudi rade sve ono sto ne stignu tokom radnog tjedna. Ja dulje spavam, neki setaju, neki idu u kupovinu a neki pak farbaju i sredjuju stan. Sve je to liepo, neka ljudi iako medju njima ima mnogo infiltriratih neljudi. Ko njih jebe, ugodan je dan, radujte se narodi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.09.16 8:50

shodno tvome naputku - radujem se! i to se radujem intenzivno!!!
ne da se samo ja radujem nego se raduje i radio korzo, odnosno i radio korzo zna da je meni danas zadnji radni dan pred godišnji odmor pa smo počeli u prazničkom tonu - čim sam sjela u auto u 10 do osam sam pojačla radio do daske i pjevala iz sveg glasa - Friday I'm in love, potom je uslijedio voljeni D. bowie sa sound and vision, pa malo dobrog funka - d. dvornik i ti si mi u mislima, potom groove is in the heart od dee litea i kao šećer na kraju justin timberlake i I got sunshine in my pocket, dance, dance, dance!!! (can't stop this feeling)... ovoljetni hitić ali mi je tako zarazan od tog refrenčića da ću vam ga pustiti za ugodan nastavak radnog dana i još bolji vikend... RADUJTE SE NARODI!!!! Wajter raport - Page 34 3114925407


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.16 20:41

Vel'ka Maca je napisao/la:shodno tvome naputku - radujem se! i to se radujem intenzivno!!!
ne da se samo ja radujem nego se raduje i radio korzo, odnosno i radio korzo zna da je meni danas zadnji radni dan pred godišnji odmor pa smo počeli u prazničkom tonu - čim sam sjela u auto u 10 do osam sam pojačla radio do daske i pjevala iz sveg glasa - Friday I'm in love, potom je uslijedio voljeni D. bowie sa sound and vision, pa malo dobrog funka - d. dvornik i ti si mi u mislima, potom groove is in the heart od dee litea i kao šećer na kraju justin timberlake i I got sunshine in my pocket, dance, dance, dance!!! (can't stop this feeling)... ovoljetni hitić ali mi je tako zarazan od tog refrenčića da ću vam ga pustiti za ugodan nastavak radnog dana i još bolji vikend... RADUJTE SE NARODI!!!! Wajter raport - Page 34 3114925407

e ovo sam zavrtila nekoliko puta zaredom...  Wajter raport - Page 34 1571666751

lijepo vrijeme se nastavlja, ali moglo bi biti i ružno ništa mi ne bi pokvarilo ovu nedjelju.... 


zapravo, u zadnje vrijeme mi se događaju samo lijepe stvari i najradije bih zagrlila cijeli svijet...i ne samo meni, nego i mojim najbližima...  Wajter raport - Page 34 684758713
gdje mi je glista da se lijepo isfalimo... svaka sebe, pa onda međusobno Wajter raport - Page 34 3114667799  
jebote, ovo je za trojme  - čak i one imaju lijepa iskustva  Wajter raport - Page 34 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.16 7:46

btw je napisao/la:

zapravo, u zadnje vrijeme mi se događaju samo lijepe stvari i najradije bih zagrlila cijeli svijet...i ne samo meni, nego i mojim najbližima...  Wajter raport - Page 34 684758713
gdje mi je glista da se lijepo isfalimo... svaka sebe, pa onda međusobno Wajter raport - Page 34 3114667799  
jebote, ovo je za trojme  - čak i one imaju lijepa iskustva  Wajter raport - Page 34 1523192931

to ti je najbolji dokaz da razvikati zakon privlacnosti nema veze sa mozgom. Da je tocan ti i Glista ne bi iz gulaga izlazile...Wajter raport - Page 34 684758713
Ajd pohvali se sa tim liepim viestima pa da se i mi obradujemo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.16 8:10

svanijo ponedjeljak nadnevka 05.09.2016. Pala kisa, pocele skole. Svi se sjatili sa autima na cestu i ne mos zivjet od nervozne trubljavine. Guzva i po plocnicima, ima djaka ko pljeve a bilo im je tako lijepo na ferijama. Eto, to je jesen, krkljanac po cestama i plocnicima, voda koja se slijeva iz probusitih gurli, moja ledja mokra uprkos kisobranu, nervoza koja se nozem moze sjec i tako. Covjeka odma uhvati nostalgija a jos jucer je bilo ljeto. Vikend ko sto rekoh, ljetnji. Istina, podosta sparan ali miran, sa dosta sunca. Nadam se da ce danas prestat padat tako da ljeto ne odumre u potpunosti. Ako se pak nadoveze uobicajena olujna bura onda za posezonu mozemo racunati samo na skandinavce i pingvine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 05.09.16 9:38

wajter totalno pogodjen. trebalo je biti bablje ljeto a ono jesen nam uranila. od sparine se jucer nije dalo zivit a opet radije bi tu vrucinu nego ove bljuzge. samo, ljeto volim samo na plazi. uz posao i obveze pase mi vise ovo grdo vrime.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.16 9:54

maledetta primavera je napisao/la:wajter totalno pogodjen. trebalo je biti bablje ljeto a ono jesen nam uranila. od sparine se jucer nije dalo zivit a opet radije bi tu vrucinu nego ove bljuzge. samo, ljeto volim samo na plazi. uz posao i obveze pase mi vise ovo grdo vrime.

pa mora koji dan i kisa past, ne znaci da je dosla jesen. Bit ce do svih svetih za kratke rukave, bar se nadam...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.16 13:26

vani suncano i toplo sto i vama zelim... Wajter raport - Page 34 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.