kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 18 / 40. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 13:21

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:


ti si u kurcu .... jel ti to netko već reko ? ako nije, evo ja sam sada ...

boktejebo, ti i da dobiješ glavni zgoditak na lotu začas bi našo milion razloga zašto ni to ne valja i pao u depresiju i obuzele bi te tjeskobe ko bršljan stari truli hrast Wajter raport - Page 18 1523192931  već te čitam kako pišeš "eto kakve sam kurčeve sreće, dobijo deset milijona kuna sad kad sam omatorijo a ne kad sam bijo mlad i lijep i prpošan... šta će mi sad to ? bolje da nisam ništa dobijo  "

kad smo kod kurca, prije bi rec da si ti shvatila kurca za palicu Wajter raport - Page 18 1523192931 a ne to sto sam napisao. Upravo obratno od malodusja...

lako moguće ... priznajem da mi se malo zavrtilo u glavi od čitanja posta u kojem mi još nije jasno jesi u kurcu il nisi ... brzopleto odlučila da jesi i gotovo Wajter raport - Page 18 1523192931 al drago mi čut da nisi ...

daj malo pričaj o tvojoj promjeni karijere ... i ti si reko da se vraćaš svojoj struci ... šta, kako i tako to ... nemoj da samo ja ovdje pričam i to bezveze

vajter je prefantastičan i kooonačno toplo

na putu do dućana živi jedna simpatična bakica i sa njom se raspričala o guštima čeprkanja po vrtu i oko biljaka kad vidim da ona nešto smjera ... nije opuštena ... zagleda mi se svako toliko iza leđa kao da tamo netko stoji i to kao bitno ... kad ono došao joj sin iz slavonije ... čeka baka priliku da me upozna sa njim a ja ne kužim ... i konačno se čovjek odvažio, priđe i stišće mi ruku ko manijak i ne pušča ... i buuuulji ko manijak ... jebote, mrzim kad se netko tako zabulji u mene ... odmah mislim da mi nešto viri iz nosa il se nisam dobro umila il počešljala ... il mi ostalo bašnaa u kosi Wajter raport - Page 18 1523192931 a baka se ušutila, tip se ušutio a ja zbrisala u roku od odmah ... brrrrr ... baš neka čudna energija je bila u zraku i po fasadama Wajter raport - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 13:25

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:


ti si u kurcu .... jel ti to netko već reko ? ako nije, evo ja sam sada ...

boktejebo, ti i da dobiješ glavni zgoditak na lotu začas bi našo milion razloga zašto ni to ne valja i pao u depresiju i obuzele bi te tjeskobe ko bršljan stari truli hrast Wajter raport - Page 18 1523192931  već te čitam kako pišeš "eto kakve sam kurčeve sreće, dobijo deset milijona kuna sad kad sam omatorijo a ne kad sam bijo mlad i lijep i prpošan... šta će mi sad to ? bolje da nisam ništa dobijo  "

kad smo kod kurca, prije bi rec da si ti shvatila kurca za palicu Wajter raport - Page 18 1523192931 a ne to sto sam napisao. Upravo obratno od malodusja...

lako moguće ... priznajem da mi se malo zavrtilo u glavi od čitanja posta u kojem mi još nije jasno jesi u kurcu il nisi ... brzopleto odlučila da jesi i gotovo Wajter raport - Page 18 1523192931  al drago mi čut da nisi ...

daj malo pričaj o tvojoj promjeni karijere ... i ti si reko da se vraćaš svojoj struci ... šta, kako i tako to ... nemoj da samo ja ovdje pričam i to bezveze

vajter je prefantastičan i kooonačno toplo

na putu do dućana živi jedna simpatična bakica i sa njom se raspričala o guštima čeprkanja po vrtu i oko biljaka kad vidim da ona nešto smjera ... nije opuštena ... zagleda mi se svako toliko iza leđa kao da tamo netko stoji i to kao bitno ... kad ono došao joj sin iz slavonije ... čeka baka priliku da me upozna sa njim a ja ne kužim ... i konačno se čovjek odvažio, priđe  i stišće mi ruku ko manijak i ne pušča ... i buuuulji ko manijak ... jebote, mrzim kad se netko tako zabulji u mene ... odmah mislim da mi nešto viri iz nosa il se nisam dobro umila il počešljala ... il mi ostalo bašnaa u kosi Wajter raport - Page 18 1523192931  a baka se ušutila, tip se ušutio a ja zbrisala  u roku od odmah ... brrrrr ... baš neka čudna energija je bila u zraku i po fasadama Wajter raport - Page 18 1523192931

Wajter raport - Page 18 1523192931 hoce baka da te uda za slavonca a ti zbrisala umjesto da se raspricas o tantrickom sexu pa da on zbrise...Wajter raport - Page 18 684758713
Sto se struke tice nista sto bi te se ticalo Wajter raport - Page 18 684758713, predavat cu im nesto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 13:32

pizda je napisao/la:
Wajter raport - Page 18 1523192931 hoce baka da te uda za slavonca a ti zbrisala umjesto da se raspricas o tantrickom sexu pa da on zbrise...Wajter raport - Page 18 684758713
Sto se struke tice nista sto bi te se ticalo Wajter raport - Page 18 684758713, predavat cu im nesto...

varaš se ... sad kad sam čula da predaješ nešto da i tebi ubacim bubu u uho ko i svim drugima ... ono, jel, ako imaš ikakve veze sa srednjim školama i upisima ...ne da me zanima nego sam voljna dogovorit se ozbiljno oko protuusluga ... upravo završila razgovor sa bivšim i njemu ubacila bubu u uho samo njemu ne nudim ništa Wajter raport - Page 18 1523192931 ... još ima za odraditi ono što je dobio tokom braka a ne pričam o sexu ... al ono, pečem kolače po kućama i tako to ... sve ono što se tiče moje struke nudim u zamjenu za protuusluge i socijalne kontakte tamo gdje mi mogu biti potrebni ... Wajter raport - Page 18 3114667799

prošla me volja za poštenjem i ozbiljno se dajem u uhljebe i uhljebnički mentalitet Wajter raport - Page 18 1523192931 tko mi stane na put mogu i oderat ako bude potrebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 13:34

ja bih se radije udala za tu bakicu nego joj sina iako je baš jako zgodan čovjek ... ono, baš nezgodno zgodan Wajter raport - Page 18 1523192931  al ne bih višeeee bila sluškinja muškarcu pa da je najzgodniji i ima kurac ko konj ... prošla sam tu školu i ne moram ju ponavljati nikada više ... čim sam skužila situaciju pobjegla da ne dovodim ni bakicu ni sebe u neugodnu situaciju ...  Wajter raport - Page 18 1523192931

al bakica mi je super ... nju bih odmah udomila i uzela k sebi u kuću

jebote, tako sam se navikla donositi odluke u životu sama i koliko god je nekad teško, ne mogu zamisliti da ikada moram išta više dogovarati sa nekim ... zamisli da mi se konj navali na grbaču i moram njemu objašnjavat gdje ću i kako živjet ... ne bi taj preživio dugo ... znam ja kako to ide sa takvima ... imala sam dvoje nakon braka i kad sam čula ono "jesam ti lijepo rekao da sam ja to tako zamislio ... srać srać kenj kenj... " odletili konji ka skakavci iz moje kuće .... čuj netko će meni u mojoj kući govoriti kako je on zamislio moj život ... pa jebote, ne bih da ima dva kurca, biliione na računu i ljep ka slika, pametan ko ja ... ježim se od potencijalnih mužova ... nisam taj kalibar žene i gotovo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 14:06

al bilo bi sjajno da postoje muške prostitutke i da izgledaju ko taj bakičin sin ... lijepo ga platiš i poslije doviđenja ... pošteno i nema pizdarija i mjaukanja okokuće, sraćkanja oko njihovih želja, potreba i umišljaja il neopeglatih košulja Wajter raport - Page 18 1523192931 ovako kad pomisliš koliko košta i vremena i novaca i živaca održavanje jednog odraslog mužjaka, prođe te volja biti blizu njih a kamoli šta drugo Wajter raport - Page 18 3114667799

ja bih prva potpisala za legalizaciju prostitucije i da se hzzo brine za zdravlje takvih mužjaka i besplatno bih odradila izradu i grafički dizajn kataloga samo da to krene ... Wajter raport - Page 18 1523192931

jebate, da me bakica sad čuje Wajter raport - Page 18 3114667799 Wajter raport - Page 18 3114667799 Wajter raport - Page 18 3114667799


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 14:41

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:pogledala slike sa norijade u rijeci ... jebga, meni to nije normalno i gotovo ... koji nered su napravili i koliko brašna su pobacali a ljudi gladni ... meni bi se ruka osušila da tresnem kilo brašna o pod radi zabave umjesto da stavim u jednu od onih košarica za prikupljanje pomoći onima koji nemaju Wajter raport - Page 18 3102334490  iskreno se nadam da moja djeca tako nešto neće nikada napraviti

al ima i svijetlih primjera ... maturanti građevinske su se odlučili građane počastiti palačinkama umjesto da bacaju jaja i brašno na pod ... eto, moja bivša  škola  Wajter raport - Page 18 4024472575

sad mi starija pretražuje programe i izgleda da će izabrati primjenjenu umjetnost ... bar za sada se skroz zapalila za tu školu al ima još vremena za predomišljanje ... samo nek izabere nešto što će je veseliti

ajde jebate, ne budi ko one koje za svaki kurac spominju glad u svijetu. Napravi se fontana a odmah krenu prodike koliko ima gladnih, pofarba se fasada i odmah se to pretvara u vrece brasna, mast, ulje i polisaharide. To su kupili klinci i mogu jest a mogu i bacat vec kad je taki obicaj. Glad u svijetu sigurno neces time zaustaviti, njega su religije i politika stvorile a sad bi to klinci trebali rjesavat? Sad bi te gadjao jajima i to onim trumanovim...

aj ne seri ... otkad je to običaj u rijeci ? otkad ste ga prekopirali od zagreba ? ... i ja sam maturirala u rijeci i čudo jedno, tada to nije bio običaj nego se veselilo bez razbacivanja hranom ... organizirali su se izleti, koncerti pa se tamo veselilo i izdivljalo a ne po gradu bacanjem hrane ... i tko priča o gladi u svijetu ?... dovoljno se okrenuti oko sebe i vidjeti kako ljudi oko nas žive .. pozlije mi kad vidim kako ljudi po konzumu prebiru oko onog trulog voća i povrća na sniženju i okreću se da netko ne vidi da to rade ... a da ne govorim koliko ih se ulovi da kradu hranu ... i da nema gladi, bilo bi perverzno bacati hranu

a vamo se kile i kile brašna i jaja pobacalo iz zabave ? klinci to kupili ? jer zarađuju i privređuju  ? jesu kurac ... imaš i među njima takvih čije obitelji bi itekako rado dobile koji kg brašna umjesto da im dijete iz čiste obijesti baca po drugim ljudima

ne radi se zaustavljanju gladi u svijetu nego o prikazu našeg odnosa do drugih a i samih sebe ... najsiromašnija smo država u evropi al neka djeca pokažu da se ima za bacati jer eto, mogu ... a sutra će pol njih biti po autobusima za njemačku u kojoj će se ponašati sasvim drugačije
slažem se sdrugarcom glistom... bacanje brašna je novokomponirani običaj i također mislim da je bezveze... zapravo, općenito mi se ne sviđa bacanje hrane ili igranje s istom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 19:15

izgleda da fakat idem u uhljebe Wajter raport - Page 18 3384354616 ... godinama sam odbijala al eto, danas me stvarno nazvali kako mi je i najavljeno i opet me hoće i ovaj puta pristala ...



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 23:32

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

pičkojlo, ne smetaju meni ni fontane nit nova pročelja ... dapače, ja bih da su sva pročelja u rijeci nova ali i stanovi iza tih pročelja  u bojama i da je rijeka više nalik baltazar gradu ...


pa Baltazar grad i je Rijeka Wajter raport - Page 18 684758713. Crtac je bijo inspiriran Rijekom kad je pravijo taj crtic...

vidi stvarno ... proguglala i znači nisam jedina koja misli da rijeka ima potencijal i plastiku i ljude al ga treba ispuniti bojama ... fali vam baltazar koji će vaš grad učinit baltazargradom .... dok se to ne dogodi i dalje ste sivilo sa potencijalom

fora ... a toliko puta sam prolazila rijekom i mislila kako nije grad loš al fali boooojaaaa da to sivilo pretvori u divotu Wajter raport - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 23:52

Glista je napisao/la:izgleda da fakat idem u uhljebe  Wajter raport - Page 18 3384354616 ... godinama sam odbijala al eto, danas me stvarno nazvali kako mi je i najavljeno i opet me hoće i ovaj puta pristala  ...



danas slavim iako tek u petak ide razgovor o poslu ... čim me netko zove a razgovor bez da sam se sama prijavila na neki natječaj znam da je to u biti gotova priča ... zato mi se do sada sve skupa gadilo i odbijala takve razgovore ... al kad vidim koliko su svi drugi pasivni kog kurca ja imam izigravati neke principe ... hvala svima što ste me svojom pasivnošću urazumili pa ćete me sada svi plaćati da radim pola manje nego dok punim proračun svojim radom ... jebate, osjećam se kao da idem na godišnji a ne u novi posao ... po prvi puta u zadnjih 20 godina ću imati godišnji, slobodne vikende, plaćen putni trošak, marende, bolovanja i još koješta što nisam ni znala da postoji ... šifila pasivna nacijo Wajter raport - Page 18 652962366

ovo je meni moja borba dala a nije da se nisam borila Wajter raport - Page 18 652962366

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 6:05

Glista je napisao/la:
Glista je napisao/la:izgleda da fakat idem u uhljebe  Wajter raport - Page 18 3384354616 ... godinama sam odbijala al eto, danas me stvarno nazvali kako mi je i najavljeno i opet me hoće i ovaj puta pristala  ...



danas slavim iako tek u petak ide razgovor o poslu ... čim me netko zove a razgovor bez da sam se sama prijavila na neki natječaj znam da je to u biti gotova priča ... zato mi se do sada sve skupa gadilo i odbijala takve razgovore ... al kad vidim koliko su svi drugi pasivni kog kurca ja imam izigravati neke principe ... hvala svima što ste me svojom pasivnošću  urazumili pa ćete me sada svi plaćati da radim  pola manje nego dok punim proračun svojim radom ... jebate, osjećam se kao da idem na godišnji a ne u novi posao ... po prvi puta u zadnjih 20 godina ću imati godišnji, slobodne vikende, plaćen putni trošak, marende, bolovanja i još koješta što nisam ni znala da postoji ... šifila pasivna nacijo Wajter raport - Page 18 652962366

ovo je meni moja borba dala a nije da se nisam borila Wajter raport - Page 18 652962366
aha, tu smo micamaco... došli desničari na vlast i ti se oma uhljebi... a vamo sve neko prosipanje lijevih stavova, ovo ono... sad znamo čija to majka crnu vunu prede Wajter raport - Page 18 1384857964

od sad ću te zvati glista uhljeb Wajter raport - Page 18 1523192931

wajter je još uvijek po mom guštu... je da se neke oblačine šunjaju prema gradu, ali valjda su dovoljno usporene da se dokotrljaju tamo negdje oko noći...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.05.16 8:03

Glista je napisao/la:izgleda da fakat idem u uhljebe  Wajter raport - Page 18 3384354616 ... godinama sam odbijala al eto, danas me stvarno nazvali kako mi je i najavljeno i opet me hoće i ovaj puta pristala  ...


super, to je najbolje sto ti se moglo desit u ova vunena vremena Wajter raport - Page 18 684758713. Ti si jos dobro drzeca, jake guzice i bit ce tu i jebaca svih vrsta a ne samo financijske neovisnosti. Samo nemoj odustat jer nije ovo drzava za slobodne umjetnike. Nije ovo drzava za nista ako cemo tocno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.05.16 8:06

btw je napisao/la:
aha, tu smo micamaco... došli desničari na vlast i ti se oma uhljebi... a vamo sve neko prosipanje lijevih stavova, ovo ono... sad znamo čija to majka crnu vunu prede Wajter raport - Page 18 1384857964

od sad ću te zvati glista uhljeb Wajter raport - Page 18 1523192931


Earthworm inbread... Wajter raport - Page 18 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.05.16 8:14

ovdje je oblacno i jako sparno. Vele da ce kisa vec prijepodne a popodne i osobito navecer na kontinentu. Normalno, na to se ne treba obazirati vec je necija reumaticnost puno bolji pokazatelj ali Jeremija-Matilde vise ne zalazi ovdje.
Danas sam okasnijo vise nego li je uobicajeno, jednostavno nisam cuo alarm mobitela koji se svojski trudijo ali sam se ja jos svojskije trudijo da ga ne cujem. Svejedno se doslo na posao sto je zahtjevalo prilicno samoprijegornosti i volje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.05.16 8:20

btw je napisao/la:
slažem se sdrugarcom glistom... bacanje brašna je novokomponirani običaj i također mislim da je bezveze... zapravo, općenito mi se ne sviđa bacanje hrane ili igranje s istom...

pa sve su to vise-manje novokomponirati obicaji. Os sad ukinut i hallowen zato jer se djecu natrpava slatkisima a toliko gladnih ima? Il ces izbacit Bozic i Uskrs jer se ljudi prezderavaju ko da je sudnji dan a i trosi enormno na poklone? Koliko bi se samo gladnih time moglo nahranit... Mos prec i na kupovinu cipela na placi, tamo su po sto kuna tako da ti savjest bude na mjestu jer nema smisla kupovat skupe cipele kraj tolikih gladnih. Mos se odrec i auta, neko kopa po kontejnerima a ti udobno sjedis i vozikas se. Od love koju potrosis na benzin, servise, tehnički, osiguranje mos najest brdo ljudi, itd. itd. Kad vec ne mozemo postici da gladnih nema ajmo svi to postati, solidarizirajmo se...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.05.16 8:22

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Wajter raport - Page 18 1523192931 hoce baka da te uda za slavonca a ti zbrisala umjesto da se raspricas o tantrickom sexu pa da on zbrise...Wajter raport - Page 18 684758713
Sto se struke tice nista sto bi te se ticalo Wajter raport - Page 18 684758713, predavat cu im nesto...

varaš se ... sad  kad sam čula da predaješ nešto da i tebi ubacim bubu u uho ko i svim drugima ... ono, jel, ako imaš ikakve veze sa  srednjim školama i upisima ...ne da me zanima nego sam voljna dogovorit se ozbiljno oko protuusluga ... upravo završila razgovor sa bivšim i njemu ubacila bubu u uho samo njemu ne nudim ništa Wajter raport - Page 18 1523192931 ... još ima za odraditi ono što je dobio tokom braka a ne pričam o sexu ... al ono, pečem kolače po kućama i tako to ... sve ono što se tiče moje struke nudim u zamjenu za protuusluge i socijalne kontakte tamo gdje mi mogu biti potrebni ... Wajter raport - Page 18 3114667799

prošla me volja za poštenjem i ozbiljno se dajem u uhljebe i uhljebnički mentalitet Wajter raport - Page 18 1523192931  tko mi stane na put mogu i oderat ako bude potrebe

nemam ti ja nikakve veze sa skolama, samo losa iskustva i traume. Pitaj Tomicu, ona je uciteljica i vodi cakavsku sekciju pri skoli...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 8:42

btw je napisao/la:
aha, tu smo micamaco... došli desničari na vlast i ti se oma uhljebi... a vamo sve neko prosipanje lijevih stavova, ovo ono... sad znamo čija to majka crnu vunu prede Wajter raport - Page 18 1384857964


ma jok bona ... mene guraju ove udbočetničke komunjarske povampirene horde a ja pristala u inat desničarima da pokažem da se može i kad su oni na vlasti Wajter raport - Page 18 1523192931

al obzirom da sam i dalje sva crna valjda desnica misli da sam i njihova al to samo dok šutim - rijetki petci al neka im


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 8:52

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
aha, tu smo micamaco... došli desničari na vlast i ti se oma uhljebi... a vamo sve neko prosipanje lijevih stavova, ovo ono... sad znamo čija to majka crnu vunu prede Wajter raport - Page 18 1384857964


ma jok bona ... mene guraju ove udbočetničke komunjarske povampirene horde a ja pristala u inat desničarima da pokažem da se može i kad su oni na vlasti Wajter raport - Page 18 1523192931

al obzirom da sam i dalje sva crna valjda desnica misli da sam i njihova al to samo dok šutim - rijetki petci al neka im


čestitam glisto Wajter raport - Page 18 684758713
I da znaš da sam ljubomrona.... da bar mene netko hoće uhljebit Wajter raport - Page 18 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 9:05

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:izgleda da fakat idem u uhljebe  Wajter raport - Page 18 3384354616 ... godinama sam odbijala al eto, danas me stvarno nazvali kako mi je i najavljeno i opet me hoće i ovaj puta pristala  ...


super, to je najbolje sto ti se moglo desit u ova vunena vremena Wajter raport - Page 18 684758713. Ti si jos dobro drzeca, jake guzice i bit ce tu i jebaca svih vrsta a ne samo financijske neovisnosti. Samo nemoj odustat jer nije ovo drzava za slobodne umjetnike. Nije ovo drzava za nista ako cemo tocno...

došlo i meni iz velke gujsce u glavu Wajter raport - Page 18 1523192931 al slažem se ... a spremnija nego ikad za promjene i da se riješim krka i krčana ... jebote, ne mogu zamisliti da više nikad neću morati rogoboriti sa onim musavim njuškama iz ureda za dozvole ... od svih beneficija koje mi se nude ta mi je najdraža Wajter raport - Page 18 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 9:14

Vel'ka Maca je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
aha, tu smo micamaco... došli desničari na vlast i ti se oma uhljebi... a vamo sve neko prosipanje lijevih stavova, ovo ono... sad znamo čija to majka crnu vunu prede Wajter raport - Page 18 1384857964


ma jok bona ... mene guraju ove udbočetničke komunjarske povampirene horde a ja pristala u inat desničarima da pokažem da se može i kad su oni na vlasti Wajter raport - Page 18 1523192931

al obzirom da sam i dalje sva crna valjda desnica misli da sam i njihova al to samo dok šutim - rijetki petci al neka im


čestitam glisto Wajter raport - Page 18 684758713
I da znaš da sam ljubomrona.... da bar mene netko hoće uhljebit Wajter raport - Page 18 4273974228

hvala maco ... i nemaš šta bit ljubomorna ... debelo sam ja odradila za ovako nešto jer nisam nikad u životu imala rodbinske veze nego sve morala sama dokazivati radom i dobrom voljom ... ne traže oni mene da dođem da bih sjedila i ne radila ... a i još ništa nije potpisato ... zovu me na razgovor da vide kako im mogu pomoć i odradit posao a ne sjediti i ne radit ništa ... a i državni ispit me čeka ... lenoooo ! pomagaj savjetima i nemoj sad više pričati kako je o grozno dosadno ... podiži mi moral da ne odustanem Wajter raport - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.05.16 9:41

Glista je napisao/la:... a i državni ispit me čeka ... lenoooo ! pomagaj savjetima i nemoj sad više pričati kako je o grozno dosadno ... podiži mi moral da ne odustanem Wajter raport - Page 18 11484130

drzavni ispit je vagina smoke. Pitaju te kako je nastala ova drzava a ti im odgovaras da je nastala u junackoj borbi protiv srbocetnicke, ultraboljsevicke i udbaske nejaci a oni tebi "sjed Glisto, pet!"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 9:48

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:... a i državni ispit me čeka ... lenoooo ! pomagaj savjetima i nemoj sad više pričati kako je o grozno dosadno ... podiži mi moral da ne odustanem Wajter raport - Page 18 11484130

drzavni ispit je vagina smoke. Pitaju te kako je nastala ova drzava a ti im odgovaras da je nastala u junackoj borbi protiv srbocetnicke, ultraboljsevicke i udbaske nejaci a oni tebi "sjed Glisto, pet!"...

jel usmeni il pismeni ? ako je usmeni onda nema frke, još ću im i prepričati par novih varijanti ustava i predložit kakve izmjene zakona al ako je pismeni onda sam najebala jer mi se neće dat sve to pisati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 10:06

Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
aha, tu smo micamaco... došli desničari na vlast i ti se oma uhljebi... a vamo sve neko prosipanje lijevih stavova, ovo ono... sad znamo čija to majka crnu vunu prede Wajter raport - Page 18 1384857964


ma jok bona ... mene guraju ove udbočetničke komunjarske povampirene horde a ja pristala u inat desničarima da pokažem da se može i kad su oni na vlasti Wajter raport - Page 18 1523192931

al obzirom da sam i dalje sva crna valjda desnica misli da sam i njihova al to samo dok šutim - rijetki petci al neka im


čestitam glisto Wajter raport - Page 18 684758713
I da znaš da sam ljubomrona.... da bar mene netko hoće uhljebit Wajter raport - Page 18 4273974228

hvala maco ... i nemaš šta bit ljubomorna ... debelo sam ja odradila za ovako nešto jer nisam nikad u životu imala rodbinske veze nego sve morala sama dokazivati radom i dobrom voljom ... ne traže oni mene da dođem da bih sjedila i ne radila ... a i još ništa nije potpisato ... zovu me na razgovor da vide kako im mogu pomoć i odradit posao a ne sjediti i ne radit ništa ... a i državni ispit me čeka ... lenoooo ! pomagaj savjetima i nemoj sad više pričati kako je o grozno dosadno ... podiži mi moral da ne odustanem Wajter raport - Page 18 11484130

ljubomrona sam jer ti je netko ponudio dobar I dobro plaćen posao... uopće ne sumnjam u tvoju sposobnost I kompetetnost

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 10:38

nije još ništa gotovo maco ... još se ja imam itekako izborit za to mjesto ...  tko zna tko  još pretendira na njega a mene se zove nepoznatu ... Wajter raport - Page 18 1523192931

pitaj boga koliko već neprijatelja imam a da ni ne znam za njih još  Wajter raport - Page 18 1425538829

vajter opet ljigav Wajter raport - Page 18 2329918616 pa dokad ??? neka samo ne pada ovaj vikend ... puna će mi kuća biti djece

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 11:34

Nabavih si novo stvorenjce. Sokolovo oko. Obicno ga mijesaju s Tigrovim, no bliski su srodnici. Zapravo iz Sokola nastaje Tigar. :-P Uglavnom, prebacit cu se fino na Ezo Tv. Sad samo cekam da se razviju sve te nadosjetilne sposobnosti. Nisam jos posjetila 4 elementa u robnoj kuci, ali imaju dosta toga. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 11:58

Maco, sad sam se sjetila da sam prije neko vrijeme slušala na radiju da marina punat traži radnike koji govore jezike ... ne znam da li je to još u điru al ne košta te ništa nazvati i pitati ... možda nisu popunili sva mjesta ... nekako te teško mogu zamisliti u plodinama ... da sam na tvom mjestu uzela bih tel. imenih i zivkala sve turističke agencije u regiji ... il šta već voliš raditi ... nemam pojma ...

idem iz dućana i pukne mi vrećica u kojoj su bila jaja ... kajgane koliko voliš a nisam imala u planu za ručak ... Wajter raport - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 40. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.