kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.08.16 8:22

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:kažu istraživanja da je silovanje najčešća ženska fantazija. ja se ubrajam u prosjek Wajter raport - Page 29 1724307051

moguce ali je to "silovanje" na tragu one literature koju cigo cita. Tzv kontrolirano silovanje koje to skoro da i nije. Lik divan, bajan a u zadnjim verzijama vjerojatno i tetoviran. Mislim da ona prava silovanja nijedna zena ne bi pozeljela ni u nocnim morama. Ako pak bi onda nije normalna...
ama FANTAZIJA. tu počinje i završava ideja o silovanju. FANTAZIJA.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.08.16 8:49

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:kažu istraživanja da je silovanje najčešća ženska fantazija. ja se ubrajam u prosjek Wajter raport - Page 29 1724307051

moguce ali je to "silovanje" na tragu one literature koju cigo cita. Tzv kontrolirano silovanje koje to skoro da i nije. Lik divan, bajan a u zadnjim verzijama vjerojatno i tetoviran. Mislim da ona prava silovanja nijedna zena ne bi pozeljela ni u nocnim morama. Ako pak bi onda nije normalna...
ama FANTAZIJA. tu počinje i završava ideja o silovanju. FANTAZIJA.

nema veze, tu fantaziju sam shvatijo ko tvoju erotsku mastariju koja ti godi Wajter raport - Page 29 684758713. Uobicajeni alibi i "argument" svih silovatelja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.08.16 9:56

leteći pozdrav kultnix ekipi Wajter raport - Page 29 727654710 

lijena sam otvaratati novi nik a sjetila se da imam od maškara nekoliko pa eto, kod ovog ubola i pravi pas iz prve ....

nadam se da ste svi dobro, da uživate u prelijepom ljetu i sve vam ide kako treba i kako ste si zamislili u najljepšem maštanju ...

meni se ovo ljeto baš sve lijepo posložilo al predugo da pričam po redu a i ne znam odakle početi ... uglavnom, jedno od najboljih ljeta koje sam imala ... djeca živa, zdrava vesela i nabildana, sve neki novi počeci i nastavci onoga što je bilo za sačuvati jer je zdravo, gnjilo i trulo samo otpalo  ... moje želje se i dalje ostvaruju i optimizam na visini ... bit će me stvarno neki anđeli vode kroz život jer inače nema drugog objašnjenja Wajter raport - Page 29 3111943984

ne znam više šta napisati jerbo sam malo ispala iz štosa ... ne samo ovdje nego posvuda u virtuali a bogami i po svojim bilježnicama ... Wajter raport - Page 29 1523192931 

ali jedno ostaje isto - život je lijep !

glista 

ah da, vajter ... umalo zaboravih  .... ovo ljeto je i vajter prefenomenalan ... taman toplo a kad počne biti prevruće. krene neka aman taman kiša i vjetar tako da bih poželjala da se i to ponavlja što duže

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.08.16 10:07

Glista, u tebe je dusa cista...Wajter raport - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.08.16 7:27

bogme ne znam di bi prije odgovorijo pa da se ne bi nasli uvrijedjenim odgovorit cu sebi. Da skratim, dan ko jucer, lijepo i karakterno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 04.08.16 11:26

pizda je napisao/la:bogme ne znam di bi prije odgovorijo pa da se ne bi nasli uvrijedjenim odgovorit cu sebi. Da skratim, dan ko jucer, lijepo i karakterno...

ni ja ne znam di odgovorit jer svi uglavnom pričamo sami sa sobom Wajter raport - Page 29 11484130

vrijeme super.....sutra se ne radi....doduše neki neće radit uskoro uopće ( hint -jaaaaaaa).....

sve u svemu ok dan.....linčarim ove zadnje dane na poslu i zaboli me uvo....
došle su neke nove face....nema ni jednoe građevinarke....pravnice,ekonomistice.....

malo sam im objašnjavala šta se radi.....pripale se sve redom jer nemju pojma o metrima kvadratim niti o kubnim.... Wajter raport - Page 29 3111943984
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.08.16 11:50

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:bogme ne znam di bi prije odgovorijo pa da se ne bi nasli uvrijedjenim odgovorit cu sebi. Da skratim, dan ko jucer, lijepo i karakterno...

ni ja ne znam di odgovorit jer svi uglavnom pričamo sami sa sobom Wajter raport - Page 29 11484130

vrijeme super.....sutra se ne radi....doduše neki neće radit uskoro uopće ( hint -jaaaaaaa).....

sve u svemu ok dan.....linčarim ove zadnje dane na poslu i zaboli me uvo....
došle su neke nove face....nema ni jednoe građevinarke....pravnice,ekonomistice.....

malo sam im objašnjavala šta se radi.....pripale se sve redom jer nemju pojma o metrima kvadratim niti o kubnim.... Wajter raport - Page 29 3111943984

aj ne kukaj, opet ces ti radit, sad malo odmaraj, ljeto je jos...Wajter raport - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.08.16 23:28

vrijeme je kako priliči i dolikuje ovom godišnjem dobu...

kišnoj od srca čestitam na novom poslu, a uskoro ću i leni isto... Wajter raport - Page 29 684758713

uživajte narode  Wajter raport - Page 29 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.08.16 7:50

nakon mnogih dana eto i mene na ovim sranama. Svasta se vremenski izdesavalo, em je proslo, em je bilo svakako.
Petak navecer udri kisa, munje i gromovi ali nista dramaticnog i iste sekunde kad je sve skupa stalo, otpocela jaka bura. Ni sekunde izmedju da bi bilo pauze, sacuvaj boze. I tako je bura jacala, bila i olujna i evo, jos puse. Vele da je more rashladilo, vele da ce ovih dana rashladiti jos i vise i to ti je ljeto. Dodje usrani osmi mjesec i sve gotovo a trebalo bi se normalno kupati do kraja devetog. U biti imas sedmi mjesec i jebi se. Sesti bude kisa a u petom pogotovo. Cetvrti da ne spominjem. To bi bilo to...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.08.16 8:14

Pa ni' sve tako crno. Evo, ja prezadovoljna! :-) Dobar dan, jeseni. :-*

U petak sam setala i snimala munje. Uhvatila jednu kako udara u more. Bas je bilo uzviseno. Sve oko mene bljeska i praska, huci i grmi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.08.16 9:35

ligeja je napisao/la:Pa ni' sve tako crno. Evo, ja prezadovoljna! :-) Dobar dan, jeseni. :-*

U petak sam setala i snimala munje. Uhvatila jednu kako udara u more. Bas je bilo uzviseno. Sve oko mene bljeska i praska, huci i grmi.

super, dobar dan jeseni koja ce trajati do sestog mjeseca sliedece godine. Kako covjek ne bi bijo ushicen...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty saldo....

Postaj  RobinUd 08.08.16 12:46

Eto, da se i ja javim. Nemam pojma, ima li ovdje uopce koga, tko me se sjeca....
(I dal´ uopce koga zanima sta pisem ?!)

Uglavnom, u zadnjih (skoro) pola godine mi se zivot skroz preokrenuo.
Napisah vec neke dogodovstine, novo je samo to, da (konacno) mogu ciniti sta mi je volja.
Mogu ciniti sta hocu, ali ne mogu koliko hocu.

Nema veze, u zadnjih (eto) skoro pola godine, prosao sam na tisuce kilometara u svim smjerovima (za sada) lijepe nase.
Za koji tjedan cu malo prosiriti krug djelovanja, odoh malo po Europi (moram i druge usreciti svojim drustvom, jel´....)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.08.16 13:49

RobinUd je napisao/la:Eto, da se i ja javim. Nemam pojma, ima li ovdje uopce koga, tko me se sjeca....
(I dal´ uopce koga zanima sta pisem ?!)

Uglavnom, u zadnjih (skoro) pola godine mi se zivot skroz preokrenuo.
Napisah vec neke dogodovstine, novo je samo to, da (konacno) mogu ciniti sta mi je volja.
Mogu ciniti sta hocu, ali ne mogu koliko hocu.

Nema veze, u zadnjih (eto) skoro pola godine, prosao sam na tisuce kilometara u svim smjerovima (za sada) lijepe nase.
Za koji tjedan cu malo prosiriti krug djelovanja, odoh malo po Europi (moram i druge usreciti svojim drustvom, jel´....)

pa pisi kako ti se to zivot preokrenijo, izasao iz zatvora, ozenijo se, stekao nejac...pisi covjece jer je nacija zeljna muvinga...Wajter raport - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 09.08.16 7:40

dan ko jucer, suncan i vedar ali bez vietra. Na ulicama pustos, tocnije na plocnicima. Ceste su vec tradicijonalno zakrcite. Kad se vrati sva ta burzoazija sa godisnjeg, nejac sa ljetnjih ferija i eto opet probijanja kroz ljude koji glavinjaju sa mobitelima na uhu a periferni im je vid totalno u kurcu. Dao bih sve za ona vremena kad su ljudi sjedili uz peci i pjevali narodne pjesme i posalice. Bi kurac...Wajter raport - Page 29 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.08.16 11:44

zdravstvujte tovariši Wajter raport - Page 29 3114925407

proživila sam veliki štres danas - naime - prošli tjedan smo oglasili apartmane na Airbnb-u... jedina rupa su nam bila 4 dana u 8. misecu, 9.-13.08. i brackan, od neznanja, aktiviral instant booking (direktno bukiranje i plaćanje bez kontaktiranja hosta, odnosno mene) i meni stiže poruka jučer u 10 do ponoć da je neka nizozemka bukraila rupicu i sutra stiže... a meni mama javila da joj je krčka agencija bukriala tu rupu sino oko 21h... a ja uopće nisam bila doma da bi stigla updateati kalendar na airbnb-u... dakle dupli booking!!!
Avaj mati,... nisam uspjela otkazati online jer je bilo preklasno nego sam jutros zvala u UK i sve dogovorila putem telefona... ma smo se uprapale i stara matera i ja... nobody fucks with AIrBnb!!!
Rekoše nam pošto je prvi otkaz i situacija kakva je - da nam neće nabacit penale (negativan review, blokiranje termina i 100$ - unutar 7 dana otkaz, 50$ preko 7 dana).

inače mi frendica renta cijelo ljeto svoj stan na srdočima (preseli starcima u kuću) i to preko AirBnba jer imaju strickt rules about cancelation policy (fee), dok je kod booking.com to sve labavo i može se otkazivati bez sankcija kako se gostu digne...

eto.

nešto ste naučili šjora Pizda Wajter raport - Page 29 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 09.08.16 14:34

jebem ti ja sve te nookinge i sranja jer ljudi su općenito koma...i sa načinom ponašanja i culturom....
meni otac ima 2 apartmana i uglavnom puni sa prijašnjim gostima ili ako ko naiđe preko turističkog....

ljudovi danas zadnji dan posla odradila....sad sam free ko tičica n agrančici.....dobro ne baš tako,ali slično... Wajter raport - Page 29 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 09.08.16 14:36

dan je liep...sunčan,ali nije prevruće.....
more se kažu poprave ohladilo.....ali bit će još kupanja naravno....

sad ću se bacit na izgradnju posustalih mišića i sredit kuću detaljno.....
ima se posla  Wajter raport - Page 29 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.08.16 20:33

Pozdrav kultnima!

Nekakvim slucajem sam naletio na vas pa da se javim. Wajter raport - Page 29 684758713 

Nadam se da ste svi na broju, debeli, zdravi i veseli te sretni u svojim zivotima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.08.16 3:47

preatorian je napisao/la:Pozdrav kultnima!

Nekakvim slucajem sam naletio na vas pa da se javim. Wajter raport - Page 29 684758713 

Nadam se da ste svi na broju, debeli, zdravi i veseli te sretni u svojim zivotima.

A bog te mazo odakle ti izroni..da nisi bijo u sazvijezdju velike pizde..tamo caruju crne rupe a ovdje Pizda snima svoje jajnike skrivenom kamerom pa onda shalje selfije po internetu..chak se i glista koja je navikla na bushenje rupa u zemlji prepala i pobjegla,,Brine se za moju prostatu valjda ga ufatijo strah da necu imati ejakulate,,Jebo te,,ovdje ti je sve sjebato i senilno..Nadam se da makar ti nakon silnih bitaka sa perzijancima dodjesh doma i okinesh zenu na pragu kuce..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 10.08.16 5:51

preatorian je napisao/la:Pozdrav kultnima!

Nekakvim slucajem sam naletio na vas pa da se javim. Wajter raport - Page 29 684758713 

Nadam se da ste svi na broju, debeli, zdravi i veseli te sretni u svojim zivotima.
eeeeej!!!!
koje lijepo iznenađenje najranije.....
long time....

e pa nadam se da si i ti ok....da je onaj sudbonosni pas isto ok  Wajter raport - Page 29 11484130

šta se mene tiče ti ne trebaš biti debel,ali možeš biti zdrav i zadovoljan sa životom.....ono da imaš često osmijeh na licu Wajter raport - Page 29 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.08.16 7:29

preatorian je napisao/la:Pozdrav kultnima!

Nekakvim slucajem sam naletio na vas pa da se javim. Wajter raport - Page 29 684758713 

Nadam se da ste svi na broju, debeli, zdravi i veseli te sretni u svojim zivotima.

ej Pret! Wajter raport - Page 29 684758713 Ko sto vidis, sad smo elitniji, moras cekat cijeli dan da ti neko uzvrati poruku. Znaci, pise se malo ali nekvalitetno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.08.16 7:30

Vel'ka Maca je napisao/la:

nešto ste naučili šjora Pizda Wajter raport - Page 29 3859399978

jesam, da kod tebe ne bi apartman narucivao ni u snovidjenjima... Wajter raport - Page 29 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.08.16 7:37

bila sparna noc iako je bura puhala, ventilator radijo punom parom. Valjda je bura nagurala sparinu u kucu. Trenutno je bura nesto jaca, vecinom suncano a ima i nesto paperjastih oblaka. Kolegica mi na godisnjem tako da sam sam u uredu. Sad se barem mogu nesmetano dirati bez paranoje da ce me neko usplahireno upitati "pa sta na radnom mjestu!?" Pa nego di ces jebote, em ti je lijepo em ti jos i plate. Kreso bi reko "E!"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.08.16 8:01

svasta se izdesavalo od jucer. Preksinoc sparina i ventilator na ful, sinoc plahta i dekica na meni a ventilator na kul, odmara. Jucer ujutro sparina na poslu uprkos klimi, pocelo padat oko jedan pa sam ostao u uredu do tri u nedostatku kisobrana. Zatim nasao neki stari i mjestimicno polomiti a kisa je i smanjila dozivljaje pa ja krenuo k svome domu. Deset metara od radijo rijeke pocela pljuscina kakve nema. Ja uletijo u onaj hodnik-prolaz a bogme i svi ostali, sa kisobranom i bez njega. Ne pomaze kisobran za toliku kisu. I sjeo ja na stepenice pred galeriju i zapalijo, pada ko luda petnaest minuta i izgledalo da bi moglo smanjit kad ono krene drugi val jos zesci i tako jos jedno dvajst minuta. Valjda palo sto litara po kvadratu za tih niti cetrdesetak minuta. Nakon toga smanjila a uskoro i stala. Pocela opet kad sam stigao doma, dva pljuska za predvecerje. Posljedica sveg tog je sto je vani jesen, jesen stize dunjo moja. Tomica mora da place od srece a ja od tuge za vremenom koje je neumitno proslo a da ga nisam ni okrznuo. Danas stavijo duge rukave i ne moze se reci da mi je zima, ima ih vecina u jaknama a ima i optimista u kratkim rukavima. Sve u svemu da citiram sam sebe, jebo osmi mjesec, to je kurac od mjeseca a nekad je bijo najelitniji mjesec za koristit godisnji. Talijani ga masovno koriste za godisnji a kako je krenulo, mislim da ce to uskoro koristiti mjesec ranije. More mora da je samo za pingvine, foke, tuljane i slicnu zivinu. Eto, danas je stvarno opsiran raport od waytera...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.08.16 9:33

kako to ovdje ide, kisu smjenjuje bura i obratno. Dakle, trenutno ima i sunca i oblaka, puse bura ali nije bas hladno kako je izgledalo da ce bit. Sinoc nije bilo vise od deset stupnjeva a sad ima barem dvadeset. Bijo do place, sad su mi smokve aktualne uz pripomoc breskvi iako bas i nije neka ponuda smokvi. Donosi mi ih jedna kod koje rigu kupujem. Bogte, i za smokve moras imat vezu a nekad sam dvije imao u vrtu i niko ih nije jeo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 29 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 29 / 40. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.