kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 9:37

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
svašta ću ja njega naučiti... vidiš da je on zapeo negdje sa 14 I još uvijek misli da su pripadnice nježnijeg spola - vile, a ne žene od krvi I mesa...

odgovorit cu ti malo kasnije, idem srat...

pa naravno ribica... već si veliki... šta si kakao si kakao  Wajter raport 1523192931 
kao.... kao kakaoooo  Wajter raport 2996664870 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 9:42

pa niste normalni ... taman uzela nektarinu da ću je pojest, ajd da škicnem šta ima ovdje kad ono opet apetitlih razgovori  Wajter raport 11484130 

spaaaarina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 9:44

kišna glista je napisao/la:pa niste normalni ... taman uzela nektarinu da ću je pojest, ajd da škicnem šta ima ovdje kad ono opet apetitlih razgovori  Wajter raport 11484130 

spaaaarina

omarina i zaparina, korzo pun djecice koja pjevaju, recitiraju i plesu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 9:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa niste normalni ... taman uzela nektarinu da ću je pojest, ajd da škicnem šta ima ovdje kad ono opet apetitlih razgovori  Wajter raport 11484130 

spaaaarina

omarina i zaparina, korzo pun djecice koja pjevaju, recitiraju i plesu...

pričekaj, čitam šta ste napisali ... uputi me ako je bilo šta zanimljivog da ne lutam previše  Wajter raport 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 9:53

jes, danas je zadnji dan škole ... uf, jedva dočekala  Wajter raport 3827645783  koji dobar dan za zadnji dan, petak 13  Wajter raport 3384354616  šteta što djeca nisu praznovjerna pa ne kuže važnost tog događaja nego njima sve isto ko i svaki dan ... došli iz škole ko da ništa nije bilo, ručnik preko ramena i na plažu ... bokte, ja sam u njihovim godinama vrištala od sreće na ovaj dan ...a što sam mrzila osnovnu školu ... to mi je bilo najgore doba života ... eto, tada sam se ja dosađivala i to užas dosađivala ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 9:57

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa niste normalni ... taman uzela nektarinu da ću je pojest, ajd da škicnem šta ima ovdje kad ono opet apetitlih razgovori  Wajter raport 11484130 

spaaaarina

omarina i zaparina, korzo pun djecice koja pjevaju, recitiraju i plesu...

pričekaj, čitam šta ste napisali ... uputi me ako je bilo šta zanimljivog da ne lutam previše  Wajter raport 11484130 

sve je zanimljivo, nije ovo Paranoja a jos manje Net.hr...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 10:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa niste normalni ... taman uzela nektarinu da ću je pojest, ajd da škicnem šta ima ovdje kad ono opet apetitlih razgovori  Wajter raport 11484130 

spaaaarina

omarina i zaparina, korzo pun djecice koja pjevaju, recitiraju i plesu...

pričekaj, čitam šta ste napisali ... uputi me ako je bilo šta zanimljivog da ne lutam previše  Wajter raport 11484130 

sve je zanimljivo, nije ovo Paranoja a jos manje Net.hr...Wajter raport 684758713

je, vidim da probi falsificirate podatke o mjestu rođenja ... nogomet se igra hvatanjem rukama .... maca i dalje svira bethovena i zavodi pjesmom .... ima svašta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 10:05

kišna glista je napisao/la:jes, danas je zadnji dan škole ... uf, jedva dočekala  Wajter raport 3827645783  koji dobar dan za zadnji dan, petak 13  Wajter raport 3384354616  šteta što djeca nisu praznovjerna pa ne kuže važnost tog događaja nego njima sve isto ko i svaki dan ... došli iz škole ko da ništa nije bilo, ručnik preko ramena i na plažu ... bokte, ja sam u njihovim godinama vrištala od sreće na ovaj dan ...a što sam mrzila osnovnu školu ... to mi je bilo najgore doba života ... eto, tada sam se ja dosađivala i to užas dosađivala ...

prva cetiri razreda najljepsa u cielom mom oskudnom skolovanju. Em sam znao citat i pisat davno prije, em sam znao kompletno gradivo za prva cetiri razreda i nikad nisam morao ucit ni pisat zadace. Raj na zemlji...samo zajebancija, hvatanje djevojcica za guzice i slicno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 10:06

kišna glista je napisao/la:

je, vidim da probi falsificirate podatke o mjestu rođenja ... nogomet se igra hvatanjem rukama .... maca i dalje svira bethovena i zavodi pjesmom .... ima svašta

da ako si golman...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 10:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jes, danas je zadnji dan škole ... uf, jedva dočekala  Wajter raport 3827645783  koji dobar dan za zadnji dan, petak 13  Wajter raport 3384354616  šteta što djeca nisu praznovjerna pa ne kuže važnost tog događaja nego njima sve isto ko i svaki dan ... došli iz škole ko da ništa nije bilo, ručnik preko ramena i na plažu ... bokte, ja sam u njihovim godinama vrištala od sreće na ovaj dan ...a što sam mrzila osnovnu školu ... to mi je bilo najgore doba života ... eto, tada sam se ja dosađivala i to užas dosađivala ...

prva cetiri razreda najljepsa u cielom mom oskudnom skolovanju. Em sam znao citat i pisat davno prije, em sam znao kompletno gradivo za prva cetiri razreda i nikad nisam morao ucit ni pisat zadace. Raj na zemlji...samo zajebancija, hvatanje djevojcica za guzice i slicno...

sad mi je jasno zašto je meni bilo dosadno ... jebote, i ja sam tako krenula u školu sa predznanjem što je skroz pogrešno ... boookte kad se sjetim kako su sporo sati prolazili dok bi ostalima usađivali znanje ... a i sa dečkima sam vječito ratove vodila ... bila sam jedina cura u školi koja je znala napravit i gađat praćkama pa me učiteljica jednom ulovila i pred cijelim razredom špotala zbog toga ... jebote, svi dečki su imali praćke a ona meni bukvicu o tome ... jedva čekala da odrastem al vidim a se ništa nije promijenilo ... i dalje dečki smiju sve a mene se za svaku glupost špota  Wajter raport 3384354616 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 10:13

kišna glista je napisao/la:

sad mi je jasno zašto je meni bilo dosadno ... jebote, i ja sam tako krenula u školu sa predznanjem što je skroz pogrešno ... boookte kad se sjetim kako su sporo sati prolazili dok bi ostalima usađivali znanje ... a i sa dečkima sam vječito ratove vodila ... bila sam jedina cura u školi koja je znala napravit i gađat praćkama pa me učiteljica jednom ulovila i pred cijelim razredom špotala zbog toga ... jebote, svi dečki su imali praćke a ona meni bukvicu o tome ... jedva čekala da odrastem al vidim a se ništa nije promijenilo ... i dalje dečki smiju sve a mene se za svaku glupost špota  Wajter raport 3384354616 

pa sta se onda bunis jebate, kakvi dosadno, mogao sam se igrat bez zadrske a za vrijeme sata bi citao romane...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 10:19

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sad mi je jasno zašto je meni bilo dosadno ... jebote, i ja sam tako krenula u školu sa predznanjem što je skroz pogrešno ... boookte kad se sjetim kako su sporo sati prolazili dok bi ostalima usađivali znanje ... a i sa dečkima sam vječito ratove vodila ... bila sam jedina cura u školi koja je znala napravit i gađat praćkama pa me učiteljica jednom ulovila i pred cijelim razredom špotala zbog toga ... jebote, svi dečki su imali praćke a ona meni bukvicu o tome ... jedva čekala da odrastem al vidim a se ništa nije promijenilo ... i dalje dečki smiju sve a mene se za svaku glupost špota  Wajter raport 3384354616 

pa sta se onda bunis jebate, kakvi dosadno, mogao sam se igrat bez zadrske a za vrijeme sata bi citao romane...

pa jebote, umirala sam od dosade na satima ... oni tamo tek uče slova a ja čitala romane i crtala za svoj gušt ... eto, upravo kako si reko, nisam ni morala bit tamo nego ostati kući pa radit isto ... nerviralo me sve skupa a pogotoo učiteljica sa kojom sam od prvog dana bila na ratnoj nozi jer se zajebala i napala me što se odmah nisam javila kad me prozvala ... prvi dan mi krenuo usrano jer je išla pitati koje to dijete slabo razumije i zna hrvatski misleći na mene a ja nisam imala pojma da se na mene misli pa me išla prozivati po imenu i prezimenu i ja ustala i ona se izderala na mene što se ne javljam ... pa jebote, šta ću se javit kad sam ne samo znala pričat nego i pisati i čitat latinicu i ćirilicu i mislila da je neko drugo dijete isto tako doselilo ko i ja i čekala da vidim tko je to ... i tako joj i rekla a ona meni da sam bezobrazna umjesto da mi se izvini .... ni onda mi nitko nije vjerovo a pričala istinu  Wajter raport 11484130 nakon toga je smao čekala da me uhvati da me može prat pred razredom i sva zablistala od sreće kad su me dečki tužakali da ih gađam praćkom  Wajter raport 1523192931 zaboravili reć da sam se samo branila od njihovog gađanja ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 10:32

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sad mi je jasno zašto je meni bilo dosadno ... jebote, i ja sam tako krenula u školu sa predznanjem što je skroz pogrešno ... boookte kad se sjetim kako su sporo sati prolazili dok bi ostalima usađivali znanje ... a i sa dečkima sam vječito ratove vodila ... bila sam jedina cura u školi koja je znala napravit i gađat praćkama pa me učiteljica jednom ulovila i pred cijelim razredom špotala zbog toga ... jebote, svi dečki su imali praćke a ona meni bukvicu o tome ... jedva čekala da odrastem al vidim a se ništa nije promijenilo ... i dalje dečki smiju sve a mene se za svaku glupost špota  Wajter raport 3384354616 

pa sta se onda bunis jebate, kakvi dosadno, mogao sam se igrat bez zadrske a za vrijeme sata bi citao romane...

pa jebote, umirala sam od dosade na satima ... oni tamo tek uče slova a ja čitala romane i crtala za svoj gušt ... eto, upravo kako si reko, nisam ni morala bit tamo nego ostati kući pa radit isto  ... nerviralo me sve skupa a pogotoo učiteljica sa kojom sam od prvog dana bila na ratnoj nozi jer se zajebala i napala me što se odmah nisam javila kad me prozvala ... prvi dan mi krenuo usrano jer je išla pitati koje to dijete slabo razumije i zna hrvatski misleći na mene a ja nisam imala pojma da se na mene misli  pa me išla prozivati po imenu i prezimenu i ja ustala i ona se izderala na mene što se ne javljam ... pa jebote, šta ću se javit kad sam ne samo znala pričat nego i pisati i čitat latinicu i ćirilicu i mislila da je neko drugo dijete isto tako doselilo ko i ja i čekala da vidim tko je to ... i tako joj i rekla a ona meni da sam bezobrazna umjesto da mi se izvini  .... ni onda mi nitko nije vjerovo a pričala istinu  Wajter raport 11484130 nakon toga je smao čekala da me uhvati da me može prat pred razredom i sva zablistala od sreće kad su me dečki tužakali da ih gađam praćkom  Wajter raport 1523192931 zaboravili reć da sam se samo branila od njihovog gađanja ...

 Wajter raport 1523192931 jebiga, imala si neku glupacu za uciteljicu. Meni je bila dobra, stalno nas navlacila po izletima u blizu okolicu i na licu mjesta nas ucila prirodi i drustvu. To bi trajalo pet minuta a onda bi se cijeli dan igrali... Wajter raport 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 10:39

pizda je napisao/la:

 Wajter raport 1523192931 jebiga, imala si neku glupacu za uciteljicu. Meni je bila dobra, stalno nas navlacila po izletima u blizu okolicu i na licu mjesta nas ucila prirodi i drustvu. To bi trajalo pet minuta a onda bi se cijeli dan igrali... Wajter raport 1523192931 

još sam imala peh da smo se vraćale kući istim putem pa sam ju zaobilazila i išla kući preko nekog brda ... kad mi je mama to skužila, izvukla iz mene razlog zašto to radim, uhvatila me za ruku i bez milosti odvukla učiteljici kući da se sa njom razračunam i riješim račune ... jebote, koja neugoda ... posjela me preko puta nje i ajd sad reci šta ti sve ide na kurac i ja rekla a ova mi se izvinjavala a vidim da laže i mulja samo da ispadne fina pred mojom mamom ... nakon toga sam ju i dalje izbjegavala al na drugačiji način ... a jest bila sadistica neka kako je mlatila drugu djecu ... užas jedan ... i zbog toga ju nisam mogla smisliti jer mi je bilo užano to gledati a ne moš ništa napravit da ju spriječiš jer tad roditelje bolio papak šta im se sa djecom dešava po školi ... neke majke su i blagoslovilo to mlaćenje al ajd, mene se nije usudila ni pipnut jer me se bojala .... ha ha ha, to mi je jedino bilo super vidjet ju kako i ona mene zaobilazi jer nije znala jel grizem a ne smije mi ništa jer sam joj bila najbolja učenica u razredu pa nije znala hoćel me hvalit il kudit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 10:41

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:ima i tvrdi novi kuhinjski stol  Wajter raport 11484130

svašta ću ja njega naučiti... vidiš da je on zapeo negdje sa 14 I još uvijek misli da su pripadnice nježnijeg spola - vile, a ne žene od krvi I mesa...




pričalo se da je zapel sa 34....  Wajter raport 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 10:46

pizda je napisao/la:
 Wajter raport 1523192931 jebiga, imala si neku glupacu za uciteljicu. Meni je bila dobra, stalno nas navlacila po izletima u blizu okolicu i na licu mjesta nas ucila prirodi i drustvu. To bi trajalo pet minuta a onda bi se cijeli dan igrali... Wajter raport 1523192931 

al istina, jako puno znači kakvu učiteljicu imaš i kakvu energiju širi ... al ajd, male mi zato imaju sreće sa svojim učiteljicama ... o fala ti bože za to

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 10:46

kišna glista je napisao/la:... a jest bila sadistica neka kako je mlatila drugu djecu ... užas jedan ... i zbog toga ju nisam mogla smisliti jer mi je bilo užano to gledati a ne moš ništa napravit da ju spriječiš jer tad roditelje bolio papak šta im se sa djecom dešava po školi ... neke majke su i blagoslovilo to mlaćenje al ajd, mene se nije usudila ni pipnut jer me se bojala .... ha ha ha, to mi je jedino bilo super vidjet ju kako i ona mene zaobilazi jer nije znala jel grizem a ne smije mi ništa jer sam joj bila najbolja učenica u razredu pa nije znala hoćel me hvalit il kudit

mene je ova moja jednom nategla za usi i osamarila. Uhvatila me u dvoristu kako se mlatim. Taman sam uhvatijo lika za kosu i poceo mu lupat glavom o pod. To mora da je stvarno gnjusno izgledalo pa sam zasluzijo bez obzira sto je shupak prvi poceo.
Drugi put me u sedmom razredu jedan ucitelj, alkoholicar, sadist i pedofil (orjentiran na curice) osamario i potegao za kosu jer sam pusijo u zahodu. Zaletijo sam se na njega i skupa sa njim proletijo kroz vrata jednog od wc-a. Polomili sve. Nakon tog su me izbacili iz skole ali ubrzo opet primili nazad. Vise me nikad nije ni lose pogledao, kamo li sto drugo. Normalno, kad je HDZ dosao na vlast lik je postao ravnatelj, tipican hadezovski kadar...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 10:49

leon je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:ima i tvrdi novi kuhinjski stol  Wajter raport 11484130

svašta ću ja njega naučiti... vidiš da je on zapeo negdje sa 14 I još uvijek misli da su pripadnice nježnijeg spola - vile, a ne žene od krvi I mesa...




pričalo se da je zapel sa 34....  Wajter raport 3114667799 

Wajter raport 684758713.. i nikako se maknut od tog a toliko sam zelijo okrugliju brojku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 10:52

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
 Wajter raport 1523192931 jebiga, imala si neku glupacu za uciteljicu. Meni je bila dobra, stalno nas navlacila po izletima u blizu okolicu i na licu mjesta nas ucila prirodi i drustvu. To bi trajalo pet minuta a onda bi se cijeli dan igrali... Wajter raport 1523192931 

al istina, jako puno znači kakvu učiteljicu imaš i kakvu energiju širi ... al ajd, male mi zato imaju sreće sa svojim učiteljicama ... o fala ti bože za to

je, ova moja je voljela prirodu. Ucili bi o zivotu u barama, punoglavcima, zabama itd. i ona nas odmah na izlet do jedne obliznje bare. Bas ti bude gust vidjet na licu mjesta ono o cemu je predavala. Normalno, kasnije bi nogomet, granicara i sl. ili se ljubakali sa simpatijama Wajter raport 684758713.
Ili bi o jeseni pa bi nam rekla da pokupimo suho lisce i donesemo najljepse primjerke. Nakon tog vise nikad na list nisam gledao ko na nesto po cemu se hoda. Znala je to lijepo prenijet. Opet, od sve djece samo mene je to zarazilo zauvijek...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 10:55

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:... a jest bila sadistica neka kako je mlatila drugu djecu ... užas jedan ... i zbog toga ju nisam mogla smisliti jer mi je bilo užano to gledati a ne moš ništa napravit da ju spriječiš jer tad roditelje bolio papak šta im se sa djecom dešava po školi ... neke majke su i blagoslovilo to mlaćenje al ajd, mene se nije usudila ni pipnut jer me se bojala .... ha ha ha, to mi je jedino bilo super vidjet ju kako i ona mene zaobilazi jer nije znala jel grizem a ne smije mi ništa jer sam joj bila najbolja učenica u razredu pa nije znala hoćel me hvalit il kudit

mene je ova moja jednom nategla za usi i osamarila. Uhvatila me u dvoristu kako se mlatim. Taman sam uhvatijo lika za kosu i poceo mu lupat glavom o pod. To mora da je stvarno gnjusno izgledalo pa sam zasluzijo bez obzira sto je shupak prvi poceo.
Drugi put me u sedmom razredu jedan ucitelj, alkoholicar, sadist i pedofil (orjentiran na curice) osamario i potegao za kosu jer sam pusijo u zahodu. Zaletijo sam se na njega i skupa sa njim proletijo kroz vrata jednog od wc-a. Polomili sve. Nakon tog su me izbacili iz skole ali ubrzo opet primili nazad. Vise me nikad nije ni lose pogledao, kamo li sto drugo. Normalno, kad je HDZ dosao na vlast lik je postao ravnatelj, tipican hadezovski kadar...

pa tako to i ide ... jebote, braniš se i onda dobiješ po nosu jer si jači ... al ajd, nakon onog suočavanja sa njom me stvarno nije dirala iako se vidjelo da samo čeka razlog da me ponižava al nije joj uspjevalo ... mene su stalno po školi druga djeca zadirkivala jer sam bila dosta tamnija al sam se uvijek volila sama razračunavati ... a ova me ludača stalno stavljala sa najgorim učenicima da sjedim u klupi za kaznu u njima i meni ... i tako mejednom stavila sa nekim dečkom koji me izluđivao za vrijeme sata skupa sa jednim drugim koji je sjedio ispred mene ... i krenulo njih tako jednom da me pilaju, ja sjedim i šutim a onda u jednom trenutku mi prekipi i uhvatim klupu i prevrnem ju .... koji je to tresak bio, razletile se sve stvari po podu a učiteljica se okrenula i kad je vidjela tko je krivac, bez puno riječi uputila dečke svakog u svoj kut a mene gleda i hoće isto a nema više slobodnih kutova  Wajter raport 1619348112  i onda me pošalje da stojim nasred zadnjeg zida ... jebote, pukla sam od smijeha zbog očaja koji je pokazivala, čučnula i plakala od smijeha i gledala onu dvojicu kako se crvene od srama a bome se i prepali jer nisu očekivali da ću napravit šta sam napravila  Wajter raport 1523192931 
jebga, i ja sam kasnije naletila na pedofila al i on me se bojao ... probo jednom i sve završilo sa sjednicom nastavničkog vijeća al kad je vidio da ju ja jedva čekam iako se meni prijetilo ukorom, sam je tražio da me ne kazni jer nije znao šta bi ja tamo rekla u svoju obranu .... ma, meni je ta osnovna škola bila baš turbo noćna mora... sve neke prikaze od učitelja ... jebote, ko da su ih tražili na psihijatrijskim odjelima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 11:03

kišna glista je napisao/la:
jebga, i ja sam kasnije naletila na pedofila al i on me se bojao ... probo jednom i sve završilo sa sjednicom nastavničkog vijeća al kad je vidio da ju ja jedva čekam iako se meni prijetilo ukorom, sam je tražio da me ne kazni jer nije znao šta bi ja tamo rekla u svoju obranu .... ma, meni je ta osnovna škola bila baš turbo noćna mora... sve neke prikaze od učitelja ... jebote, ko da su ih tražili na psihijatrijskim odjelima

osim tog manijaka ostali su bili vise manje, ok. Sjecam se da se moj razrednik, kad me dosao doma tuzit sto sam napravijo, zaljubio u moju staru  Wajter raport 1523192931. Stalno me poslije pitao za nju, kako je, da ce morat jednom na kavu..ali se nikad nije odvazijo Wajter raport 684758713. Inace simpa tip, pusio ko turcin, cak i u razredu a prsti mu ful zuti bili... Wajter raport 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 11:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
jebga, i ja sam kasnije naletila na pedofila al i on me se bojao ... probo jednom i sve završilo sa sjednicom nastavničkog vijeća al kad je vidio da ju ja jedva čekam iako se meni prijetilo ukorom, sam je tražio da me ne kazni jer nije znao šta bi ja tamo rekla u svoju obranu .... ma, meni je ta osnovna škola bila baš turbo noćna mora... sve neke prikaze od učitelja ... jebote, ko da su ih tražili na psihijatrijskim odjelima

osim tog manijaka ostali su bili vise manje, ok. Sjecam se da se moj razrednik, kad me dosao doma tuzit sto sam napravijo, zaljubio u moju staru  Wajter raport 1523192931. Stalno me poslije pitao za nju, kako je, da ce morat jednom na kavu..ali se nikad nije odvazijo Wajter raport 684758713. Inace simpa tip, pusio ko turcin, cak i u razredu a prsti mu ful zuti bili... Wajter raport 1523192931 

mene je pak obožavao muž od one sadistice ... kasnije mi je bio nastavnik iz hrvatskog i očito bio pametniji od svoje žene koja mi je bila učiteljica prve četiri godine ... s njim sam kasnije i po birtijama pila i plesala ... neki gospodin starog kova i nikako me prestat hvalit i kad sam već odavno žena postala a kako neće, jebote, zbog mene je stalno bio po nekim natjecanjima u pisanju ... skoro pa mi je bio ko menađer ... sve druge su gnjavili da pišu na zadane teme, samo sam ja imala slobodu pisati o čem god sam htjela ... a teme su bile da te glava boli: štab ja da sam bio partizan, kuća cvijeća a mi svi uvenuli oko nje, druže tito mi ti se kunemo, dan republjik za mozambik ... kad sam morala o tome, napisala u 5. jedan sastav koji sam samo prepisivala svake godine i nitko to nije ni primijetio osim jedne moje kolegice koja je znala šta radim i svake godine strepila da će me ulovit i kaznit zbog toga al nisu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 11:16

slatke su vam ove price iz osnovne škole...
nasmijala sam se na pizdino letenje kroz zatvorita vrata... nikad ne bi rekla da si bio mali divljak... za kišnu mi sve paše

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 11:20

kišna glista je napisao/la:

mene je pak obožavao muž od one sadistice ... kasnije mi je bio nastavnik iz hrvatskog i očito bio pametniji od svoje žene koja mi je bila učiteljica prve četiri godine ... s njim sam kasnije i po birtijama pila i plesala ... neki gospodin starog kova i nikako me prestat hvalit i kad sam već odavno žena postala a kako neće, jebote, zbog mene je stalno bio po nekim natjecanjima u pisanju ... skoro pa mi je bio ko menađer ... sve druge su gnjavili da pišu na zadane teme, samo sam ja imala slobodu pisati o čem god sam htjela ... a teme su bile da te glava boli: štab ja da sam bio partizan, kuća cvijeća a mi svi uvenuli oko nje, druže tito mi ti se kunemo, dan republjik za mozambik ...  kad sam morala o tome, napisala u 5. jedan sastav koji sam samo prepisivala svake godine i nitko to nije ni primijetio osim jedne moje kolegice koja je znala šta radim i svake godine strepila da će me ulovit i kaznit zbog toga al nisu

meni u toj prvoj i najdrazoj skoli jos uvijek visi sastav na oglasnoj ploci u hodniku. I to pod staklom da se ne osteti, ko da je Mona Liza jebote... Wajter raport 1523192931 
To smo u prvom razredu morali napisati nesto o dugmadi Wajter raport 684758713. Ostali dva tri retka a ja cetiri stranice. To je izazvalo pravi shok kod ucitelja. Pricao mi frend, inace i bivsi skolski kolega kojem sin sad ide u tu skolu, da to jos uvijek visi i da ga svaki put prenese u te godine...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 11:22

Vel'ka Maca je napisao/la:slatke su vam ove price iz osnovne škole...
nasmijala sam se na pizdino letenje kroz zatvorita vrata... nikad ne bi rekla da si bio mali divljak... za kišnu mi sve paše

bila bi i ti divljak da te neko divljacki povuce za kosu. Jebote, do krvi je bilo i kako neces takvom sadistu uzvratit. Da sam onda imao noz pri ruci ja bi ga ubo, jebes mi sve ako ne bi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.