kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 22:35

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

pa nije je niko tjerao...sama je odlučila.....a sad joj prpa.....
mislim rekla sam joj da je normalno da joj je trema.....više joj trema radi drugih nego radi nje same....
ali nije ishitrena odluka....ono zajedno su već dosta....
a i umorna je jako...te frizure probe,masaže,haljine,cipele.....zadnjih dana gosti po kući....kaže da ništa ne spava.....tako da i to utječe

ajme horrora, nije mi jasno da zene tako nesto prizeljkuju cijeli zivot...

isto to sam ja pomislila čitajući lenin post ... a i svaku puta kad mi se neka kolegica udavala pa krenulo kukanje oko priprema i svaki puta sam se pitala, pa tko te tjero da se uvaljuješ u takva sranja ? .... na kraju bude na tim svadbama najljepše samo onima koji se najviše naloču i nisu ni sekund išta radili oko priprema ...

vajter bogofski, oblačno i munjevito al kud baš danas kad je puni mjesec i to honey moon u pitanju ... izašla slikati al ne vidi se ništa

a ranije mi mala došla pokunjeno sa plaže i pokazuje mi izubijana koljena al ništa strašno pa sam se čudila šta je postala tako mimozasta, nije joj ni prvi ni zadnji puta da je malo pala ...a ona će onako ozbiljno, ma to je zato jer je petak 13 i još pun mjesec ... a miš moj mali, al nek još malo uživa u tome ... sad im je gušt pričati horror pričice i plašit jedna drugu time  Wajter raport - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 14.06.14 8:00

Grmi,blica, pada kiša.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.06.14 8:24

radna subota I nemirno jutro sezone... ovima fali taxi, onima brod još nije spreman a tek smo počeli... danas imam 30 ukrcaja, ako sve prodje glatko..................... dat ću pizdi pizde  Wajter raport - Page 3 1523192931 

šalu na stranu - zapalila sam cigaretu u office I osjećam se buntovno I uzbuđeno.. living on the edge Wajter raport - Page 3 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.06.14 8:45

I malo umjetnosti da ne ispadne da sam sirovina koja bi samo u se, na se I podase  Wajter raport - Page 3 11484130 

ulje na platnu

Wajter raport - Page 3 Hoj1s6ekpd96aqp4s89p

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 14.06.14 8:46

Wajter raport - Page 3 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.06.14 8:46

živo,. živo, drugovi... dosta je bilo spavanja I ispijanja kafice... I spremanja po kući, umivanja nejači, kuhanja ručkova, obilaženja place I dućana... it's forum time...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.06.14 8:46

moram do polne gulit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.06.14 8:47

Yehudi je napisao/la:Wajter raport - Page 3 1523192931

jesam funny bunny?!?!?  Wajter raport - Page 3 1523192931 

dobra maca, draga maca...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.06.14 12:04

Vel'ka Maca je napisao/la:

ulje na platnu

Wajter raport - Page 3 Hoj1s6ekpd96aqp4s89p

 Wajter raport - Page 3 3114667799  odlično  Wajter raport - Page 3 4024472575  pizda ti voli hiperrealizam

vajter vruć ... ne vidim ja nigdje to osvježenje o kojem toliko pričaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.06.14 15:14

bokte, mala mi sad kaže da je pozvana na rodžemdan u 17,00 ... odo otrčat po neki poklon i van ... a tako je liepo bit u kući u ladovini  Wajter raport - Page 3 957247240 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 14.06.14 18:29

kišna glista je napisao/la:bokte, mala mi sad kaže da je pozvana na rodžemdan u 17,00 ... odo otrčat po neki poklon i van ... a tako je liepo bit u kući u ladovini  Wajter raport - Page 3 957247240 


.... a kod nas hladnjikavo, više oblačno nego sunčano, vjetrić ćarlija toliko da zebe u kratkim rukavima i golim nogama ...

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 14.06.14 18:32

....i stalno se ponavljam al mi ti ekstremi stvarno idu na klinac .... prije dva dana ljudi se rušili od vrućine... jučer, a posebno još više danas treba oblačiti čarape i duge rukave ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.06.14 20:54

o, kako nam je forum liep  Wajter raport - Page 3 684758713  ja bih samo dodala kakvu morsku psinu i to onu šta su otkrili da proždire druge morske pse ... mislim da bi se baš liepo uklopijo među forumašima kupačima plivačima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.06.14 1:10

awiiiić... dobili smo i more i plažu i barčicu i zvijezdice i školjkice i sve  Wajter raport - Page 3 1521376178 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.06.14 9:33

asti,,,ljeto je stiglo......nije lošo,nije ni malo  Wajter raport - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.06.14 12:21

konačno osvježenje u obliku bure ... ljetna bura mi je sasvim ok ... onu zimsku ne volem nikako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.06.14 18:59

kolegica mi već par godina prolazi užas mučan razvod jer joj bivši nikako shvatiti da je konačno kraj i da se treba dogovorit kako se razić( a žena ga uzdržavala, nešto slično ko što sam i ja imala, opušten muškarac i preradišna i odgovorna žena  ) ... krenulo je ono baš očito mrcvarenje mrcvarenja radi i nikako mi ne ide u glavu kad vidim da nekom nije jasno da ne može bit sa nekim tko njega više neće ... a i obrnuto, kad nekog više nećeš, onda nemaš ama baš nikakve obaveze do njega osim ako nije maloljetan i sam si ga rodio  il nije dovoljno zdrav brinuti se za sebe  ... uglavnom, on hoće da ga ona i dalje uzdržava i svašta mu pada na pamet da bi ju mrcvario a ona emotivno slaba pa pada na sve to ... bačeno vrijeme, doslovno ! ... i veli meni žena kako ne može bit zla ... pa jebote, upravo takvim popuštanjem i ne postavljanjem jasnih granica je "bit zla" jer produžava agoniju i sebi i njemu ... da ga je nakon prvih par puta manipuliranja i emotivnih ucjena stjerala u tristo pički materina, oboje bi već imali sada mir i krenuli dalje sa svojim životima .... uf .... eto, to je to odsjecanje mački rep cm po cm jer nećeš "bit zao" pa joj odsjeć odjednom rep da ju samo jednom zaboli nego dvije godine sjeckaš malo po malo i dvije godine konstantno i jednako boli i jednog i drugog ... rekoh ja, treba hodat naokolo sa sjekirom pa te ljudi ozbiljnije shvate  Wajter raport - Page 3 1523192931


Zadnja promjena: kišna glista; 15.06.14 19:01; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.06.14 19:00

bokte, kako je pizda otvorio raspjevatu temu, više ništa ne znam kakav je vajter u regiji i šire  Wajter raport - Page 3 3114667799  ovdje je baš ugodno postalo ... ovako bih ja mogla cijelo ljeto ... toplo al ne pretoplo i stalno neko micanje zraka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.06.14 19:15

Potvrdjujem glistin izvjestaj s otoka krka...
Odcorila sam jedno sat vremena vani na terasi na lezaljci... bas je bilo ugodno... nije bilo one ludjacke sunjare i vjetric fino carlijo... djevojku sam bajnu snijo... o kako sam sretan bijo...

Opet sam nocas probdijela pa sam sad u kuuuuuuur-cuuuuu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.06.14 19:19

maco, a to si ti prešla most ? jesu sastavili ono sranje od ceste il su još gužve na putu do krka ? ja odgodila posao preko mosta jer mi se nije dalo gužvati pa si sve mislim da ću radnim danom bolje proć

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.06.14 19:22

kišna glista je napisao/la:maco, a to si ti prešla most ? jesu sastavili ono sranje od ceste il su još gužve na putu do krka ? ja odgodila posao preko mosta jer mi se nije dalo gužvati pa si sve mislim da ću radnim danom bolje proć

Jos uvijek se ude obilaznim putem.
Ali ja sam ti krenula jutros oko deset i nidje nikoga, sve sam fino glatko prosla... raspalila glasbu, otvorila prozor do kraja i fino ficukala s vjetrom u kosi... za nazad je bilo nesto vise ljudi, ali opet sve glatko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.06.14 19:30

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:maco, a to si ti prešla most ? jesu sastavili ono sranje od ceste il su još gužve na putu do krka ? ja odgodila posao preko mosta jer mi se nije dalo gužvati pa si sve mislim da ću radnim danom bolje proć

Jos uvijek se ude obilaznim putem.
Ali ja sam ti krenula jutros oko deset i nidje nikoga, sve sam fino glatko prosla... raspalila glasbu, otvorila prozor do kraja i fino ficukala s vjetrom u kosi... za nazad je bilo nesto vise ljudi, ali opet sve glatko

a jebat ga, kolegica mi je neki dan bila pa mi je rekla da je satima čekala zbog kolone koja je nastala ... jeboih bog njihov blesavi kako mogu kopat ceste čim sezona krene ?!


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.06.14 19:43

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:maco, a to si ti prešla most ? jesu sastavili ono sranje od ceste il su još gužve na putu do krka ? ja odgodila posao preko mosta jer mi se nije dalo gužvati pa si sve mislim da ću radnim danom bolje proć

Jos uvijek se ude obilaznim putem.
Ali ja sam ti krenula jutros oko deset i nidje nikoga, sve sam fino glatko prosla... raspalila glasbu, otvorila prozor do kraja i fino ficukala s vjetrom u kosi... za nazad je bilo nesto vise ljudi, ali opet sve glatko


a jebat ga, kolegica mi je neki dan bila pa mi je rekla da je satima čekala zbog kolone koja je nastala  ... jeboih bog njihov blesavi kako mogu kopat ceste čim sezona krene ?!


Bog prati hrabre moati, bog prati hrabre  Wajter raport - Page 3 1523192931 




A sad kad krenu one turisticke guzve.... pa se napravi kolona od malinske nedjeljom navecer.... mmmmmmmmm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.06.14 19:53

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:maco, a to si ti prešla most ? jesu sastavili ono sranje od ceste il su još gužve na putu do krka ? ja odgodila posao preko mosta jer mi se nije dalo gužvati pa si sve mislim da ću radnim danom bolje proć

Jos uvijek se ude obilaznim putem.
Ali ja sam ti krenula jutros oko deset i nidje nikoga, sve sam fino glatko prosla... raspalila glasbu, otvorila prozor do kraja i fino ficukala s vjetrom u kosi... za nazad je bilo nesto vise ljudi, ali opet sve glatko


a jebat ga, kolegica mi je neki dan bila pa mi je rekla da je satima čekala zbog kolone koja je nastala  ... jeboih bog njihov blesavi kako mogu kopat ceste čim sezona krene ?!


Bog prati hrabre moati, bog prati hrabre  Wajter raport - Page 3 1523192931 




A sad kad krenu one turisticke guzve.... pa se napravi kolona od malinske nedjeljom navecer.... mmmmmmmmm

u ta nemila vremena se probijam do mosta raznim seoskim puteljcima pa izađem na most sva prašnjava  Wajter raport - Page 3 1523192931  al sad su me i nakon mosta zajebali.... to mi ide na žifce ... nikako se iskobeljat iz provincijske prašine i blata  Wajter raport - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.06.14 7:45

u petak bilo 31 u ovo vrieme, danas je 17 stupnjeva i kao neka kisica vani ali se moze bez kisobrana. Sto bi se reklo, pala temperatura 14 stupnjeva na pravdi boga, bez ikakve veze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.