kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  Gost 16.02.16 14:55

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:super pogođeni svi ... skroz zadovoljna svojim vremenom Wajter raport 11484130  neb bila neko pičkasto i mimozno ... a ionako obožavam oluje i nevremena .... Wajter raport 1523192931

ne znas ko je bolji, jel gologuzi Hijen ili Lasta ko da je grom opalijo... Wajter raport 1523192931

svi su odlični samo bih za kišu prije tebe stavila neg đagodu ...

a sjetila sam se ... ti bi mogo biti mraz ... imam i sliju negdje na fejsbuku ... voala! skroz smrznuto djeluješ Wajter raport 1523192931

Wajter raport 1505650_10201769670015804_1741465264_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.02.16 8:47

jucer trebalo pocet smirenje vremena, umjesto tog, nema sto nije bilo. Pocelo sa sveprisutnom kisom pa pocela i buretina pa naizmjenicno kisa i buretina sve dok se nisu sljubili (odvratan termin nasih gastro strucnjaka koji osim originalnih termina, svojoj domovini nisu pruistili nijedan autohtoni recept) pa je vecinu dana puhalo i padalo. Navecer stala kisa i pocela bura sa svojim olujnim udarima i istrajavala u tome duze vrijeme. Onda se opet pocela mjesat sa kisom da bi sve stalo na par sekundi i pocela jaka tuca vec u jutarnjim satima. Tuca je brzo stala i nastavili bura i kisa nesto smanjitim intenzitetom.Jutro me docekalo kisovito, pohladno sa vedrim horizontima. Dok sam obavijo jutarnju toaletu je kisa vec stala, nema ni vjetra I UPRKOS GADNIM CRNIM OBLACIMA MISLIM DA CE SE RAZVEDRITI. Zasto najednom velika slova?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.16 8:56

pizda je napisao/la:jucer trebalo pocet smirenje vremena, umjesto tog, nema sto nije bilo. Pocelo sa sveprisutnom kisom pa pocela i buretina pa naizmjenicno kisa i buretina sve dok se nisu sljubili (odvratan termin nasih gastro strucnjaka koji osim originalnih termina, svojoj domovini nisu pruistili nijedan autohtoni recept) pa je vecinu dana puhalo i padalo. Navecer stala kisa i pocela bura sa svojim olujnim udarima i istrajavala u tome duze vrijeme. Onda se opet pocela mjesat sa kisom da bi sve stalo na par sekundi i pocela jaka tuca vec u jutarnjim satima. Tuca je brzo stala i nastavili bura i kisa nesto smanjitim intenzitetom.Jutro me docekalo kisovito, pohladno sa vedrim horizontima. Dok sam obavijo jutarnju toaletu je kisa vec stala, nema ni vjetra I UPRKOS GADNIM CRNIM OBLACIMA MISLIM DA CE SE RAZVEDRITI. Zasto najednom velika slova?


jadni oni "tvoji" vrapčići Wajter raport 957247240 kakvi su tek sada nakon svega ovog - ka buhtlice !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.16 9:00

pizda je napisao/la:jucer trebalo pocet smirenje vremena, umjesto tog, nema sto nije bilo. Pocelo sa sveprisutnom kisom pa pocela i buretina pa naizmjenicno kisa i buretina sve dok se nisu sljubili (odvratan termin nasih gastro strucnjaka koji osim originalnih termina, svojoj domovini nisu pruistili nijedan autohtoni recept) pa je vecinu dana puhalo i padalo. Navecer stala kisa i pocela bura sa svojim olujnim udarima i istrajavala u tome duze vrijeme. Onda se opet pocela mjesat sa kisom da bi sve stalo na par sekundi i pocela jaka tuca vec u jutarnjim satima. Tuca je brzo stala i nastavili bura i kisa nesto smanjitim intenzitetom.Jutro me docekalo kisovito, pohladno sa vedrim horizontima. Dok sam obavijo jutarnju toaletu je kisa vec stala, nema ni vjetra I UPRKOS GADNIM CRNIM OBLACIMA MISLIM DA CE SE RAZVEDRITI. Zasto najednom velika slova
velika slova dojdu nenajavljeno kad fulaš slovo a, pa nastaviš pisati bez da gledaš u monitor... Wajter raport 1523192931
kod nas i dalje 
Wajter raport QXmiNnK

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.02.16 9:07

Glista je napisao/la:
jadni oni "tvoji" vrapčići Wajter raport 957247240  kakvi su tek sada nakon svega ovog - ka buhtlice !

lijepi su Wajter raport 684758713, ovi aerodinamicni su neki zelenkasto sivkasti a ovi moji crnkasto-sivi-bieli. Ima rasa i medju vrapcima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.02.16 9:09

btw je napisao/la:
velika slova dojdu nenajavljeno kad fulaš slovo a, pa nastaviš pisati bez da gledaš u monitor... Wajter raport 1523192931
kod nas i dalje 
Wajter raport QXmiNnK

bit ce da je zato, trebalo bi praviti tipkovnice sa vecim razmakom izmedju slova, barem desetak cm. Pisao bi ko da sviram orgulje...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.16 9:32

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
velika slova dojdu nenajavljeno kad fulaš slovo a, pa nastaviš pisati bez da gledaš u monitor... Wajter raport 1523192931
kod nas i dalje 
Wajter raport QXmiNnK

bit ce da je zato, trebalo bi praviti tipkovnice sa vecim razmakom izmedju slova, barem desetak cm. Pisao bi ko da sviram orgulje...Wajter raport 684758713
pa ja.... tipkovnice bi trebalo praviti po veličini prstiju... moje bi bile tu negdje veličine orgulja...  Wajter raport 1523192931

pozdrav vakuli i kišnoj 
 jučer mi je bratu pozlilo... odvezem ga u 6 navečer na hitnu, a tek u ponoć je došao na red  Wajter raport 1425538829
ostao je u bolnici, kažu teška upala pluća... telac, hoda već danima s fibrom i nije mu palo na pamet da ode liječniku...  Wajter raport 3229195239
idem mu odnijeti pidžamu i papuče...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.16 9:33

odoh i ja ... sad smo svi načeti nekom prehladom u kući ... starija se bori i dalje hoda, mene od sinoć grlo grebe i nos procurijo a mlađa je još na oporavku u krevetu .... kuća mi je ko poljska bolnica, posvuda šalice sa čajevima, papirnatih maramica i sprejeva za grlo, nos, uho


meni to sa tvojim bratom jako poznata priča ... na koga li me to samo podsjeća ? Wajter raport 4291790801 nek se sad oporavi do kraja i kako treba

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.16 10:18

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:nepromjenito, mirno, toplo i pada. Vele da ce tako i sutra a onda slijedi proljepsanje...

šta ima na placi?

ima svega osim jegulja i rastike Wajter raport 684758713. Ne puse nikakvo olujno jugo pa je uobicajena posjeta ko i za dobra vremena...

Metka sve pograbila..biće da hrani poveći zdrug Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.02.16 10:39

bijo vani. I dalje nesto siplje, ne sustaje ali barem nema olujne bure. Sad mi se cini da je nekako jako svijetlo, mozda ipak pocne razvedravanje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.16 11:44

meni zima iako gori vatra i grijanje ... ko da će me neka viroza puknit a ne treba mi to al nikako se ugrijati ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.02.16 11:53

Glista je napisao/la:meni zima iako gori vatra i grijanje ... ko da će me neka viroza puknit a ne treba mi to al nikako se ugrijati ...


meni tako jucer bilo, nije ni cudo kad se vrijeme promjeni triput u minuti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.16 11:55

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:meni zima iako gori vatra i grijanje ... ko da će me neka viroza puknit a ne treba mi to al nikako se ugrijati ...


meni tako jucer bilo, nije ni cudo kad se vrijeme promjeni triput u minuti...

a baš ... tokom iste šetnje se i smrznem i pregrijem i na kraju skinem koliko mi bude vruće samo zato jer je prestalo puhati ... sad sam baš ko da me netko prožvakao i ispljunuo ... zamotala se u deku dok radim al ko da nisam ... i dalje me trese neka mini groznica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.02.16 13:20

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:meni zima iako gori vatra i grijanje ... ko da će me neka viroza puknit a ne treba mi to al nikako se ugrijati ...


meni tako jucer bilo, nije ni cudo kad se vrijeme promjeni triput u minuti...

a baš ... tokom iste šetnje se i smrznem i pregrijem i na kraju skinem koliko mi bude vruće samo zato jer je prestalo puhati ... sad sam baš ko da me netko prožvakao i ispljunuo ... zamotala se u deku dok radim al ko da nisam ... i dalje me trese neka mini groznica

mazni litru i pol rakije i vrag ti nece bit. Samo ces vikat "oklen toliki bieli misevi?"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.16 13:29

pizda je napisao/la:

mazni litru i pol rakije i vrag ti nece bit. Samo ces vikat "oklen toliki bieli misevi?"...

ajd ti prvi pa mi reci jel funkcionira metoda Wajter raport 11484130 ako tebe ugrije, onda ću i ja Wajter raport 1523192931

ne bih mogla sad maznut ni čašicu rakije a ne litru bez da se izrigam ... već par dana mi je u ustima okus kao da sam cuclala ruzinavi čavao tako da vjerujem da se ipak radi o virozi koju sam dobila od cura ... navečer ću si skuvat vina sa klinčićima ( to da mi izbije taj ruzinavi ) i to je to ... a mogla bih i sjest za tipkovnicu i vidim oćel me vudrit inspiracija ... nema mi slađe nego kad netko pijan tipka ... sjetim se jehudija kad su slavili tajin rođendan pa tipko pjan i priviđala mu se bafi umjesto mene Wajter raport 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.02.16 13:33

al baš je grozno biti prehlađen i virozan ... nisam već dugo pa mi se čini ko neka velka stvar ... zaboraviš pa ti smeta jer si posto premimozan  Wajter raport 1523192931  ide mi na žifce ta temperatura mrvu preko 37 kad nisi nit bolestan da ulegneš al opet ni zdrav

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.02.16 7:51

i dalje tmurno i oblačno ... iako, na mojoj terasi ko počelo proljeće pa nešto i cvjeta ... procvjetao jedan neven pa izgleda ko malo sumce okruženo sivilom ... još malo pa će pravo proljeće ... ova zima jeste bila blaga al mi se nekako oduljila preko mjere Wajter raport 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.02.16 8:57

ovo nije normalno, ocekujes proljepsanje a ono, probudijo me pljusak. Buice se sljevaju po cestama koje su pritom nabujale. Pa jebote ovo vise nema smisla, stvarno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.02.16 8:59

moi vrapci su definitivno drukciji, puno ljepsi od onih vulgaris. Ovi moji su excelsior, bublasti bez obzira jel zima ili nijel zima. Ujutro cvrkucu ko ludi a kad izadjem onda pobjegnu...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.02.16 9:04

pizda je napisao/la:moi vrapci su definitivno drukciji, puno ljepsi od onih vulgaris. Ovi moji su excelsior, bublasti bez obzira jel zima ili nijel zima. Ujutro cvrkucu ko ludi a kad izadjem onda pobjegnu...Wajter raport 684758713

tvoji su bit će ovaki

Wajter raport Passer_domesticus3

al fora je kad kreneš podrobnije gledati ptice pa skužiš te sitne razlike i da nisu sve iste ko šta si dotada mislijo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.02.16 9:09

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:moi vrapci su definitivno drukciji, puno ljepsi od onih vulgaris. Ovi moji su excelsior, bublasti bez obzira jel zima ili nijel zima. Ujutro cvrkucu ko ludi a kad izadjem onda pobjegnu...Wajter raport 684758713

tvoji su bit će ovaki

Wajter raport Passer_domesticus3

al fora je kad kreneš podrobnije gledati ptice pa skužiš te sitne razlike i da nisu sve iste ko šta si dotada mislijo

ovaki sto se tice gradje ali im je perje crnkasto sa bielim. Mozda su to ustvari mali pelikani. Inace, zbirna imenica za vrapce je vrapcad...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.02.16 9:15

pizda je napisao/la:

ovaki sto se tice gradje ali im je perje crnkasto sa bielim. Mozda su to ustvari mali pelikani. Inace, zbirna imenica za vrapce je vrapcad...

jes ti siguran da hraniš vrapce ... da nemaš jato kakvih grmuša u dvorištu Wajter raport 1523192931

grmuša imaš raznih ali one su ti pretežno crne

evo ti jedne a ti dalje googlaj sam ako te zanima tko ti po grmlju skakuće

Wajter raport GOOLGAm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.02.16 9:21

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ovaki sto se tice gradje ali im je perje crnkasto sa bielim. Mozda su to ustvari mali pelikani. Inace, zbirna imenica za vrapce je vrapcad...

jes ti siguran da hraniš vrapce ... da nemaš jato kakvih grmuša u dvorištu Wajter raport 1523192931

grmuša imaš raznih ali one su ti pretežno crne

evo ti jedne a ti dalje googlaj sam ako te zanima tko ti po grmlju skakuće

Wajter raport GOOLGAm

pa znam sta su vrapci jebo te ante pavelic kiroprakticar...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.02.16 9:26

pizda je napisao/la:

pa znam sta su vrapci jebo te ante pavelic kiroprakticar...Wajter raport 684758713

otkud ja znam šta ti znaš ... godinama sam slušala svakakve samouvjerene gluposti od ljudi kad je identifikacija životinja u pitanju pa navikla na sve i svašta

dakle, otkrio si novu vrstu vrabca - crno bijeli vrabac ... super ! uslikaj ih da ih svi vidimo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.02.16 9:28

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa znam sta su vrapci jebo te ante pavelic kiroprakticar...Wajter raport 684758713

otkud ja znam šta ti znaš ... godinama sam slušala svakakve samouvjerene gluposti od ljudi kad je identifikacija životinja u pitanju pa navikla na sve i svašta

dakle, otkrio si novu vrstu vrabca - crno bijeli vrabac ... super ! uslikaj ih da ih svi vidimo

trebao bih novi fotic sa objektivom. Cim otvorim vrata oni pobjegnu i kad mi vide ledja onda krenu na dorucak...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.