kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  pizda 14.02.14 8:27

kišna glista je napisao/la:kiša lije .... opet ... a mala mi ide na neku ekskurziju ... jadna djeca, od toliko predivnih dana kud ih zapao baš ovakav, kišovit  Wajter raport 11484130 

mozda bude i dobro danas pa dieca dodju na svoje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.02.14 8:30

kišna glista je napisao/la: ... nego, jel zna tko kako se najbrže skidaju tvrdokorni slojevi čokolade koja je u rastopljenom stanju kapala svuuuuda !!!!????

nema ti druge nego mokra krpa. Uzmes krpu, dobro je smocis pod toplom vodom i zatim lagano ociedis. Nakon toga skidas tvrdokorne mrlje cokolade.
Druga mogucnost je da se tvom macku mozda dopadne cokolada pa ces nac sve cisto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 14.02.14 8:48

Padala do jutra.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.02.14 8:56

Jebena kisa i onda nakon nje opet jebena kisa, a nakon iste opet jebena kisa  Wajter raport 3827417775

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.02.14 9:04

darla je napisao/la:Jebena kisa i onda nakon nje opet jebena kisa, a nakon iste opet jebena kisa  Wajter raport 3827417775

kod vas barem bude i jebenog sunca u izobilju...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.02.14 9:12

pizda je napisao/la:

kod vas barem bude i jebenog sunca u izobilju...Wajter raport 684758713

Bude, istina, jucer promililo na par sati, ali jutros sve ispocetka, razmazita sam pravo pa cim ga nema odmah kukam  Wajter raport 684758713

Inace bila prije koji tjedan u Zagrebu, smrzla se ko deset picaka, ne znam uopce kako sam ja ikad tamo mogla zivjeti. nema teoretike da bi ikad vise mogla zivjeti u gradu u kom nema mora, sve je jebeno sivo, nebo ne vidis, a slinavo je i kad sunce sija, bljaajjjks.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.02.14 9:18

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... nego, jel zna tko kako se najbrže skidaju tvrdokorni slojevi čokolade koja je u rastopljenom stanju kapala svuuuuda !!!!????

nema ti druge nego mokra krpa. Uzmes krpu, dobro je smocis pod toplom vodom i zatim lagano ociedis. Nakon toga skidas tvrdokorne mrlje cokolade.
Druga mogucnost je da se tvom macku mozda dopadne cokolada pa ces nac sve cisto...

sumnjam .. jedino da umočim kakvog deguija u nju  Wajter raport 11484130 

ajd odoh, prestala kiša pa mogu van bez kišobrana a to najvolim ... a i dete će mi ostat suvo  Wajter raport 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.02.14 9:20

kišna glista je napisao/la:a sad glede čiščenja ... dromsi, pozorno čitaj, i ovo je onli for jor ajs i samo da tebi dignem tlak :

sinoć su mi male opet pravile čokoladice, jel , danas valentinovo pa moraju u školu donijeti nešto prigodno za počastit jedan drugog... i kako sam morala raditi, dam ja njima sve šta treba pa nek tope same čokoladu i pune kalupiće i fil i sve što ide redom ... nemam riječi kojima bih opisala stanje svoje kuhinje nakon toga ... naravno da nisam išla sinoć čistiti to sve... neću još neko vrijeme, trebam najprije k sebi doć  Wajter raport 1523192931   ... stanje je toliko katastrofalno da sam samo zažmirila kad sam prolazila tim dijelom kuće ... majketimile, nema gdje nema razljepljene stvrdnute čokolade, oš po stolu, po stolicama, po frižideru ... nego, jel zna tko kako se najbrže skidaju tvrdokorni slojevi čokolade koja je u rastopljenom stanju kapala svuuuuda !!!!????

a ja, ako mi se danas netko pojavi na vratima sa čokoladom, ubijem ga ... ovo mi je trenutno na pameti kao poželjna čestitka za valentinovo i pravo indijanski zvuči

Wajter raport 1689097_10201999040909933_1274174665_n
topla voda i krpa, prvo, pa topla voda i neko sredstvo za masnoću. Moj stari miker ( kinesko smeće) znalo je hitati sve van. Jednom da si ne udesim kuhinji prekrila sam kuhinjskom krpom ruku u kojoj držim mikser i zdjelu , i naravno mikser je zahvatil krpu i sve je otišlo u pm. Jednom mi je iz vlažne ruke iskliznula zdjela i kojoj je bila izmiksana čokoladna krema . Tak da znam kak je to. Ti možeš tražiti zasluženu pomoć, pa udruženim snagama sa djevojčicama to urediti , one nek odrade prvi dio ( jer ne će to znati tako lijepo oprati kao ti) a ti finiširaj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.02.14 9:26

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

kod vas barem bude i jebenog sunca u izobilju...Wajter raport 684758713

Bude, istina, jucer promililo na par sati, ali jutros sve ispocetka, razmazita sam pravo pa cim ga nema odmah kukam  Wajter raport 684758713

Inace bila prije koji tjedan u Zagrebu, smrzla se ko deset picaka, ne znam uopce kako sam ja ikad tamo mogla zivjeti. nema teoretike da bi ikad vise mogla zivjeti u gradu u kom nema mora, sve je jebeno sivo, nebo ne vidis, a slinavo je i kad sunce sija, bljaajjjks.

 Wajter raport 1523192931 sad se jos i Jarun izlio, mos mislit kojih ce barustina biti svud naokolo. Magla je stvarno najzajebanija po kontinentu. Ovdje kad dodje onda je fora jer je raritet...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.02.14 9:29

inace, ako je onaj text o međedu napisala Glista svojerucno, onda je zatvorena osoba pa pretpostavljam da je to napisao neko drugi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.02.14 9:37

pizda je napisao/la:

 Wajter raport 1523192931 sad se jos i Jarun izlio, mos mislit kojih ce barustina biti svud naokolo. Magla je stvarno najzajebanija po kontinentu. Ovdje kad dodje onda je fora jer je raritet...

A oko barustina cim zatopli se nakotiti zilion komaraca, zabe ce kreketati danonocno, da zaprasuju onako krvnicki, komotno bi se i malarija mogla razviti  Wajter raport 1523192931

Magla je jos i fora, ali jedno jutro morala nekud odsta rano i kao vedro je nebo, pogledas prema ulicnoj rasvjeti koja mi je ispred prozora od sobe, a ono ko da neka slina po zraku gmize. Osim toga kad je najvedrije ne vidis zvijezde od reflektora, odnosno gradskog osvjetljenja, jebote u Du i kad kisa pada vedrije je nebo.

A kad je magla na kontitnentu imam osjecaj da sam u nekom horror filmu, samo cekas kad ce neko cudoviste se stvoriti ispred tebe, iako to obicno buse samo kamion  Wajter raport 11484130

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.02.14 9:39

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

 Wajter raport 1523192931 sad se jos i Jarun izlio, mos mislit kojih ce barustina biti svud naokolo. Magla je stvarno najzajebanija po kontinentu. Ovdje kad dodje onda je fora jer je raritet...

A oko barustina cim zatopli se nakotiti zilion komaraca, zabe ce kreketati danonocno, da zaprasuju onako krvnicki, komotno bi se i malarija mogla razviti  Wajter raport 1523192931

Magla je jos i fora, ali jedno jutro morala nekud odsta rano i kao vedro je nebo, pogledas prema ulicnoj rasvjeti koja mi je ispred prozora od sobe, a ono ko da neka slina po zraku gmize. Osim toga kad je najvedrije ne vidis zvijezde od reflektora, odnosno gradskog osvjetljenja, jebote u Du i kad kisa pada vedrije je nebo.

A kad je magla na kontitnentu imam osjecaj da sam u nekom horror filmu, samo cekas kad ce neko cudoviste se stvoriti ispred tebe, iako to obicno buse samo kamion  Wajter raport 11484130

je, u biti je u Zagrebu najljepse po ljetu ali onda pak nema nikog a zna biti i sparnije nego na moru. Kako god uzmes, dobro si napravila sto si osla na jug...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.02.14 9:53

sara je napisao/la:snjeg je do struka zapado i jos pada.


Blago vama...Wajter raport 34zehjp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.02.14 9:59

Dje si Kato moje zlato?  Wajter raport 647878145

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.02.14 10:08

Heeej Darlice. Wajter raport 1zouo36 Pusa, cviece i drvece! Wajter raport F24sqg

Hoce li biti dobrih maslina ove godine? D mi odavno vise ne donosi maslinovo ulje sa Korcule. Wajter raport Rrnmed

Inace je fora kad on to ulje pomesa sa obicnim biljnim uljem (mesavinom), jer mu je kao pregusto i pretesko, pa Andi ode u sobu pored plakati, a posle preti odmazdom. Wajter raport 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 14.02.14 10:13

cat_claw je napisao/la:Heeej Darlice. Wajter raport 1zouo36 Pusa, cviece i drvece! Wajter raport F24sqg

Hoce li biti dobrih maslina ove godine? D mi odavno vise ne donosi maslinovo ulje sa Korcule. Wajter raport Rrnmed

Inace je fora kad on to ulje pomesa sa obicnim biljnim uljem (mesavinom), jer mu je kao pregusto i pretesko, pa Andi ode u sobu pored plakati, a posle preti odmazdom. Wajter raport 30caqzl

Dasta nego pusa cvece i drvece  Wajter raport 3601362807 , bas te malo citam i sad sam upravo odvalila na ono :"Sad ti znaj kad ona dolazi, a kad ne dolazi na forum"  Wajter raport 3114667799 .

Koji barbarin mijesati pravo maslinovo ulje sa biljnim uljem, kuuukuuuuu  Wajter raport 957247240 , reci Andiju da je on jos njezan, ja bi ga zatukla  Wajter raport 11484130 .

Ove godine je bila jako losa godina, puno kise, dosta bolesti, tako da je ova berba zadnja bila katastrofa,a ulja jos veca. E ove godine je dosta suho tako da na jesen bi moglo biti skrouz dobro ulje.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.02.14 10:51

darla je napisao/la:

Dasta nego pusa cvece i drvece  Wajter raport 3601362807 , bas te malo citam i sad sam upravo odvalila na ono :"Sad ti znaj kad ona dolazi, a kad ne dolazi na forum"  Wajter raport 3114667799 .

Koji barbarin mijesati pravo maslinovo ulje sa biljnim uljem, kuuukuuuuu  Wajter raport 957247240 , reci Andiju da je on jos njezan, ja bi ga zatukla  Wajter raport 11484130 .

Ove godine je bila jako losa godina, puno kise, dosta bolesti, tako da je ova berba zadnja bila katastrofa,a ulja jos veca. E ove godine je dosta suho tako da na jesen bi moglo biti skrouz dobro ulje.


Pa udavi vise sa tom potrebom da drugima soli pamet, a sama ne zna ko joj glavu nosi, jebote!

Da, to mu i Andi kaze. Da je barbarin. Wajter raport 30caqzlOn se vadi pricom kako ljudi i onako mesaju dve vrste ulja kada rade salate.

Nesto mi steka forum. Malopre mi je 10 minuta vrtilo kuglicu dok napokon nije objavilo post. Cak i mail napisala dok je to svoje izvrtelo. Wajter raport 30caqzl

Steta za maslinovo ulje. Ovde ga uglavnom kupujemo na Naschamrktu u jednoj specijaliziranoj radnji, ponekad i u Sparu ono Bio maslinovo ulje, samo sto to nije iz Hrvatske. Kako to da Hrvatska ne izvozi svoje ulje, tj nema ga ni u Merkuru, Billi, Intersparu, bas nigde?! Jedino unekim manjim radnjama, ciji su vlasnici uglavnom iz Hrvatske.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.02.14 10:58

darla je napisao/la: E ove godine je dosta suho tako da na jesen bi moglo biti skrouz dobro ulje.

 Wajter raport 1523192931 bogte, mi ko da smo u razlicitim drzavama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.02.14 16:51

Gdije je ona sexaca alhambra koja lijepi kolace, kobase i cuckove, ne bi li nam zamazala oci... ali prozrijela sam ja nju i njene stikla... Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 14.02.14 16:57

pizda je napisao/la:inace, ako je onaj text o međedu napisala Glista svojerucno, onda je zatvorena osoba pa pretpostavljam da je to napisao neko drugi...

ja imam onakav rukopis......još urednii....neki dan na banci ispunila neki formular čokac se divio 5 minuta da nikad u životu nije vidio takav rukopis....uredan,pedantan  Wajter raport 11484130 
sad ne znam baš jel bi se trebala hvaliti ili ne.....možda je to kakva anomalija  Wajter raport 1619348112 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.14 5:53

Kako sam se ja slatko naspala... zaspala sam u decet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.14 6:41

Jos si razmisljam da l da odem kuhat kavu ili da se jos valjam po krevetu...
Pidzama je neizostavna u oba slucaja...
I mamin bozicni poklon, super mekana i topla kucna haljina... muci, muci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.02.14 6:50

Vel'ka Maca je napisao/la:Jos si razmisljam da l da odem kuhat kavu ili da se jos valjam po krevetu...
Pidzama je neizostavna u oba slucaja...
I mamin bozicni poklon, super mekana i topla kucna haljina... muci, muci
ja se naspavala.....20 minuta duže nego inače  Wajter raport 11484130 

kava se srče....
problem mi jer me sinusi piče.....bem ti sinuse da bem......čelo boooliiiii
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.02.14 7:12

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Jos si razmisljam da l da odem kuhat kavu ili da se jos valjam po krevetu...
Pidzama je neizostavna u oba slucaja...
I mamin bozicni poklon, super mekana i topla kucna haljina... muci, muci
ja se naspavala.....20 minuta duže nego inače  Wajter raport 11484130 

kava se srče....
problem mi jer me sinusi piče.....bem ti sinuse da bem......čelo boooliiiii
nemoj hrkati da te Antiša ne znogira  Wajter raport 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.02.14 7:13

dromsin je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Jos si razmisljam da l da odem kuhat kavu ili da se jos valjam po krevetu...
Pidzama je neizostavna u oba slucaja...
I mamin bozicni poklon, super mekana i topla kucna haljina... muci, muci
ja se naspavala.....20 minuta duže nego inače  Wajter raport 11484130 

kava se srče....
problem mi jer me sinusi piče.....bem ti sinuse da bem......čelo boooliiiii
nemoj hrkati da te Antiša ne znogira  Wajter raport 3776795594 
hehehe.....nije on tako mimozan....nema frke.... Wajter raport 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.