kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Wajter raport Empty Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 22:49

tajo, da se pohvalim... najmanje mače u kući zagospodarilo teritorijem... smiješno za poludit kako dovodi sve u red a prvi dan ju moj mačak baš opako napadao ... sad se čudi, vreba al kad mala puhne, ode on k vragu i milion upitnika nad glavom kako se ova mala ( a duplo je manja od njega ) usudi... a mala  kulerica, sjedi i ne miče, prati ga pogledom skroz skulirana  a kad ju on napadne, samo puhne a on bjež  glavom bez obzira Wajter raport 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 22:56

kišna glista je napisao/la: a mala  kulerica, sjedi i ne miče, prati ga pogledom skroz skulirana  a kad ju on napadne, samo puhne a on bjež  glavom bez obzira Wajter raport 1619348112
hm...Wajter raport 32354122  na koga li me ovo samo podsjeća

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 0:41

noć vedra, puna zvijezda ... laku noć svima Wajter raport 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 05.09.13 7:00

pizda je napisao/la:jebote, meni danas sve neke pizdarije. Ujutro izadjem van i skuzim da mi je patent na trapericama sirom otvoren, pukao. Ajde nazad obuc druge traperice, izadjem, stavim naocale za sunce kad ono padne stako naocala (srecom se nije razbilo). Ispao saraf i otpustio se okvir. ajde nazad po druge naocale a ove uzmem da ih dam na popravak (sredijo vec), Izadjem na cestu i zapnem za nesto a to nesto je odvezana vezica cipela, sva se izvukla i vidi se neki bijeli najlon iznutra. Ajde nazad po druge cipele a na tim drugim mi se vezice odvezale vec tri put danas a sad i cetvrti put. To me i podsjetilo da ovo napisem...
           I meni je jučer bio neki smotani dan. Nonstop mi iz ruku ispadalo nešto, ključevi, papirni novac, kovanice,
  
      špiget mi se razveže, pa onda na drugoj patici isto pa mi ključevi ispali par puta, pa ovo pa ono.Wajter raport 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Jehudi 05.09.13 7:01

Krasno jutro
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 7:07

jutro svima... uživam u kasnom ljetu... jutra svježa, dan topao i dalje a večeri i dalje tople i vedre, gušt šetati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.13 7:27

lijepi dani kasnog proljeca, vedro, suncato i metarformisticno. 25 stupnjeva a bit ce i vise jer kako sunce ide ka svom zenitu, tako oblak moze da mu pusi kitu. Glupo al dodje tako covjeku...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 7:55

vrijeme je savršeno  Wajter raport 3712670000 

ja se još uvijek furam da je ljeto I da su dani dugi tako da večeri provodim po terasama I balkonima - što kafića, što prijatelja - ugodni razgovori, druženja a nema onog živčanog znojenja I lovljenja daha...

dabogda cijelu godinu vako bilo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.13 7:57

Vel'ka Maca je napisao/la:vrijeme je savršeno  Wajter raport 3712670000 

ja se još uvijek furam da je ljeto I da su dani dugi tako da večeri provodim po terasama I balkonima - što kafića, što prijatelja - ugodni razgovori, druženja a nema onog živčanog znojenja I lovljenja daha...

dabogda cijelu godinu vako bilo...
ovako bi trebalo bit devet mjeseci u godini, jedino bi trebao dan trajat barem sat dulje. Tri mjeseca bi trebalo biti ono toplo ljeto kad se ne izlazi iz mora...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 8:23

nisam došla ništa o vremenu pisati, vrijeme ide dalje ... došla sam ključati ovu temu Wajter raport 11484130  evo samo što nije pukla

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.13 8:30

kišna glista je napisao/la:nisam došla ništa o vremenu pisati, vrijeme ide dalje ... došla sam ključati ovu temu  Wajter raport 11484130  evo samo što nije pukla
tema ce se sama regenerirati, samo sto nie...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 8:31

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nisam došla ništa o vremenu pisati, vrijeme ide dalje ... došla sam ključati ovu temu  Wajter raport 11484130  evo samo što nije pukla
tema ce se sama regenerirati, samo sto nie...
evo saće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.13 8:33

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nisam došla ništa o vremenu pisati, vrijeme ide dalje ... došla sam ključati ovu temu  Wajter raport 11484130  evo samo što nije pukla
tema ce se sama regenerirati, samo sto nie...
evo saće
di je saće tu je i med...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.13 8:33

ma nece jos, tamo negdje na 1050 prebaci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 8:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nisam došla ništa o vremenu pisati, vrijeme ide dalje ... došla sam ključati ovu temu  Wajter raport 11484130  evo samo što nije pukla
tema ce se sama regenerirati, samo sto nie...
evo saće
di je saće tu je i med...
a di je med tamo su i pčele

pa šta bi sad ? što ne cepa Wajter raport 3199090467  ... možda treba skakati da se odlomi

Wajter raport 1040131347 

il bolje vako

Wajter raport 701762749 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 8:41

šta se vi svi dogovorite pa svi odjednom nestanite ? ... nit se ne okrenem a ovdje pustoš...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 9:23

kišna glista je napisao/la:šta se vi svi dogovorite pa svi odjednom nestanite ? ... nit se ne okrenem a ovdje pustoš...

baš ja to mislila pitat Wajter raport 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 9:48

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:šta se vi svi dogovorite pa svi odjednom nestanite ? ... nit se ne okrenem a ovdje pustoš...

baš ja to mislila pitat Wajter raport 1523192931
jebga, ja optrčim pola grada usred postova ... ne bih se trebala ni odjavljivat al mi glupo da visi ovdje moj nick kad sam negdje drugdje ... nekad nisam bila tako obzirna... bila stalno ulogirata Wajter raport 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 9:55

kako funkcionira ona karta? stalno se mijenja situacija na njoj? čemu uopće služi ako čas me ima čas me nema ? a čas sam ko pale sam nasvijetu, doslovno svi nestanete i samo moj balončić stoji i tamo neki amerikenjac ... pa šta svi sakrijete on line status il se to bezveze pali i gasi ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.13 9:58

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:šta se vi svi dogovorite pa svi odjednom nestanite ? ... nit se ne okrenem a ovdje pustoš...

baš ja to mislila pitat Wajter raport 1523192931
jebga, ja optrčim pola grada usred postova ... ne bih se trebala ni odjavljivat al mi glupo da visi ovdje moj nick kad sam negdje drugdje ... nekad nisam bila tako obzirna... bila stalno ulogirata Wajter raport 1523192931 
pa sta cu se sto puta ulogiravat i odlogiravat, dok radim sam stalno logirat pa kad imam vremena ubodem post...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 10:07

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:šta se vi svi dogovorite pa svi odjednom nestanite ? ... nit se ne okrenem a ovdje pustoš...

baš ja to mislila pitat Wajter raport 1523192931
jebga, ja optrčim pola grada usred postova ... ne bih se trebala ni odjavljivat al mi glupo da visi ovdje moj nick kad sam negdje drugdje ... nekad nisam bila tako obzirna... bila stalno ulogirata Wajter raport 1523192931 
pa sta cu se sto puta ulogiravat i odlogiravat, dok radim sam stalno logirat pa kad imam vremena ubodem post...
ok, onda ću i ja tako jer i meni bzvze stalno log in pa log of ... al odo ja opet u počasni krug gradom Wajter raport 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 10:13

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:baš ja to mislila pitat Wajter raport 1523192931
jebga, ja optrčim pola grada usred postova ... ne bih se trebala ni odjavljivat al mi glupo da visi ovdje moj nick kad sam negdje drugdje ... nekad nisam bila tako obzirna... bila stalno ulogirata Wajter raport 1523192931 
pa sta cu se sto puta ulogiravat i odlogiravat, dok radim sam stalno logirat pa kad imam vremena ubodem post...
ok, onda ću i ja tako jer i meni bzvze stalno log in pa log of ... al odo ja opet u počasni krug gradom  Wajter raport 727654710 
ajd, nek visim tute onda i ja Wajter raport 3915147658 

kišna, jesi podigla novi pečat?? jeba ih pečat, šta je starima falilo Wajter raport 3827417775

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.09.13 10:15

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:baš ja to mislila pitat Wajter raport 1523192931
jebga, ja optrčim pola grada usred postova ... ne bih se trebala ni odjavljivat al mi glupo da visi ovdje moj nick kad sam negdje drugdje ... nekad nisam bila tako obzirna... bila stalno ulogirata Wajter raport 1523192931 
pa sta cu se sto puta ulogiravat i odlogiravat, dok radim sam stalno logirat pa kad imam vremena ubodem post...
ok, onda ću i ja tako jer i meni bzvze stalno log in pa log of ... al odo ja opet u počasni krug gradom  Wajter raport 727654710 
pa i bolje je da ima sto vise logiratih, onako neko priviri i vidi da nema nikog pa onda nema ni njega...Wajter raport 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 11:27

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebga, ja optrčim pola grada usred postova ... ne bih se trebala ni odjavljivat al mi glupo da visi ovdje moj nick kad sam negdje drugdje ... nekad nisam bila tako obzirna... bila stalno ulogirata Wajter raport 1523192931 
pa sta cu se sto puta ulogiravat i odlogiravat, dok radim sam stalno logirat pa kad imam vremena ubodem post...
ok, onda ću i ja tako jer i meni bzvze stalno log in pa log of ... al odo ja opet u počasni krug gradom  Wajter raport 727654710 
ajd, nek visim tute onda i ja Wajter raport 3915147658 

kišna, jesi podigla novi pečat?? jeba ih pečat, šta je starima falilo Wajter raport 3827417775
naj me zajebavat... nisu mi rekli za novi al su rekli da pričekam sa tablom jer mijenjaju logo... jebo ih logo, šta je falilo starom, ko da itko to gleda ... ionako moram po tablu pa ću i pečat odmah tražiti... a šta onaj stari ne vrijedi ? Wajter raport 11484130  a ja naveliko pečatiram s njim

kolka nam je članarina, ima da mi novi pečat donesu do kućnih vrata na svilenom jastuku


Zadnja promjena: kišna glista; 05.09.13 11:30; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.13 11:28

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebga, ja optrčim pola grada usred postova ... ne bih se trebala ni odjavljivat al mi glupo da visi ovdje moj nick kad sam negdje drugdje ... nekad nisam bila tako obzirna... bila stalno ulogirata Wajter raport 1523192931 
pa sta cu se sto puta ulogiravat i odlogiravat, dok radim sam stalno logirat pa kad imam vremena ubodem post...
ok, onda ću i ja tako jer i meni bzvze stalno log in pa log of ... al odo ja opet u počasni krug gradom  Wajter raport 727654710 
pa i bolje je da ima sto vise logiratih, onako neko priviri i vidi da nema nikog pa onda nema ni njega...Wajter raport 684758713
a super, onda ću ja od sad bit stalno logirata... budem mubaraku šetala po žifcima i noću i danju Wajter raport 3114667799 

vajter - vruć.... danas bi se moglo baciti u  more

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.