kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 11:22

mene su vodali od razreda do razreda pa sam ja čitala sasatav a klinci su pljeskali...
a jedan drugi o mamama - ja sam citala a drugarica je plakala  Wajter raport - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 11:23

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:slatke su vam ove price iz osnovne škole...
nasmijala sam se na pizdino letenje kroz zatvorita vrata... nikad ne bi rekla da si bio mali divljak... za kišnu mi sve paše

bila bi i ti divljak da te neko divljacki povuce za kosu. Jebote, do krvi je bilo i kako neces takvom sadistu uzvratit. Da sam onda imao noz pri ruci ja bi ga ubo, jebes mi sve ako ne bi...

to je zdrava reakcija, odgovor na nasilje...
dobro, sad o nožu baš ne bi, ali uzvratiti je zdravo, naprosto oslobađa

iako nisam za nasilje nikakvo I nikada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 11:23

Vel'ka Maca je napisao/la:slatke su vam ove price iz osnovne škole...
nasmijala sam se na pizdino letenje kroz zatvorita vrata... nikad ne bi rekla da si bio mali divljak... za kišnu mi sve paše

ja baš pizdu vidim ko nekog divljaka ... i on trpi i kuva al kad proključa bolje da mu nisi u blizini .... jab dušu dala da mogu vidjet kako je to izgledalo kad je nastavnik letio i lomio vrata ... volim gledat kad pravda pobjeđuje i podivlja a mrzim kad gledam mlakost i šunjavost i ono kad ljudi trpe i kisele se al neb se za sebe izborili ni da im se doslovno posereš na glavu ... a toga imaš na svakom koraku kad kreneš u život ... svi znaju pičkarat tamo gdje ne treba al kad je situacija da treba, e onda svi šute ... i onda se čude što im nije dobro ... pa jebote, zadnji put sam tako planula na roditeljskom kad sam vidjela da se roditelj žrtve maltene ispričava roditelju žeščeg bulija ... jebate jesam ih oprala u sekundi i zaprijetila da paze na malog da se ne ulovi mog djeteta jer ću pod obrisat i njima i njihovim djetetom ... kasnije još sa ravnateljem imala razgovor da mi se ne petlja u sukob ako krene dalje jer će i on najebat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 11:26

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:slatke su vam ove price iz osnovne škole...
nasmijala sam se na pizdino letenje kroz zatvorita vrata... nikad ne bi rekla da si bio mali divljak... za kišnu mi sve paše

ja baš pizdu vidim ko nekog divljaka ... i on trpi i kuva al kad proključa bolje da mu nisi u blizini .... jab dušu dala da mogu vidjet kako je to izgledalo kad je nastavnik letio i lomio vrata ... volim gledat kad pravda pobjeđuje i podivlja a mrzim kad gledam mlakost i šunjavost i ono kad ljudi trpe i kisele se al neb se za sebe izborili ni da im se doslovno posereš na glavu ... a toga imaš na svakom koraku kad kreneš u život ... svi znaju pičkarat tamo gdje ne treba al kad je situacija da treba, e onda svi šute ... i onda se čude što im nije dobro ... pa jebote, zadnji put sam tako planula na roditeljskom kad sam vidjela da se roditelj žrtve maltene ispričava roditelju žeščeg bulija ... jebate jesam ih oprala u sekundi i zaprijetila da paze na malog da se ne ulovi mog djeteta jer ću pod obrisat i njima i njihovim djetetom

ja ne primjenjujem nasilje, ali jezikom ubijam... zato sam 12 godina bila predsjednica razreda jer sam jedino ja imala muda boriti se za naša prava I reći svakom što ga ide...

a pizda... ma meni je pizda začepit tip... pa ga tako ne mogu ni kao divljaka zamisliti  Wajter raport - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 11:27

Vel'ka Maca je napisao/la:

iako nisam za nasilje nikakvo I nikada

takva sam i ja bila ... glupi pacifista, mislila sve se da riješit mirnim putem i bez nasilja, razgovorom ... a bokte koja budaletina sam bila al me fala bogu prošlo ...  Wajter raport - Page 2 11484130  sad sam više za reciprocitet i kolko vidim, ide to tako i nekako je prirodnije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 11:27

Vel'ka Maca je napisao/la:mene su vodali od razreda do razreda pa sam ja čitala sasatav a klinci su pljeskali...
a jedan drugi o mamama - ja sam citala a drugarica je plakala  Wajter raport - Page 2 11484130 

joj to mi je bijo najveci sram Wajter raport - Page 2 684758713. Nikad to nisam htijo i rekao uciteljici da vise necu pisati ako to poslije moram i citat tako da me postedjela...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 11:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

mene je pak obožavao muž od one sadistice ... kasnije mi je bio nastavnik iz hrvatskog i očito bio pametniji od svoje žene koja mi je bila učiteljica prve četiri godine ... s njim sam kasnije i po birtijama pila i plesala ... neki gospodin starog kova i nikako me prestat hvalit i kad sam već odavno žena postala a kako neće, jebote, zbog mene je stalno bio po nekim natjecanjima u pisanju ... skoro pa mi je bio ko menađer ... sve druge su gnjavili da pišu na zadane teme, samo sam ja imala slobodu pisati o čem god sam htjela ... a teme su bile da te glava boli: štab ja da sam bio partizan, kuća cvijeća a mi svi uvenuli oko nje, druže tito mi ti se kunemo, dan republjik za mozambik ...  kad sam morala o tome, napisala u 5. jedan sastav koji sam samo prepisivala svake godine i nitko to nije ni primijetio osim jedne moje kolegice koja je znala šta radim i svake godine strepila da će me ulovit i kaznit zbog toga al nisu

meni u toj prvoj i najdrazoj skoli jos uvijek visi sastav na oglasnoj ploci u hodniku. I to pod staklom da se ne osteti, ko da je Mona Liza jebote... Wajter raport - Page 2 1523192931 
To smo u prvom razredu morali napisati nesto o dugmadi Wajter raport - Page 2 684758713. Ostali dva tri retka a ja cetiri stranice. To je izazvalo pravi shok kod ucitelja. Pricao mi frend, inace i bivsi skolski kolega kojem sin sad ide u tu skolu, da to jos uvijek visi i da ga svaki put prenese u te godine...Wajter raport - Page 2 684758713

tako jedan moj rad iz likovnog još visi u domu zdravlja na pedijatriji ... fora je bilo ić na preglede sa curama pa da vide kako je mama crtala kad je bila mala  Wajter raport - Page 2 1523192931  neki golub nacrtan bijelom kredom na crnom papiru

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 11:31

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:slatke su vam ove price iz osnovne škole...
nasmijala sam se na pizdino letenje kroz zatvorita vrata... nikad ne bi rekla da si bio mali divljak... za kišnu mi sve paše

bila bi i ti divljak da te neko divljacki povuce za kosu. Jebote, do krvi je bilo i kako neces takvom sadistu uzvratit. Da sam onda imao noz pri ruci ja bi ga ubo, jebes mi sve ako ne bi...

to je zdrava reakcija, odgovor na nasilje...
dobro, sad o nožu baš ne bi, ali uzvratiti je zdravo, naprosto oslobađa

iako nisam za nasilje nikakvo I nikada

bilo sto, da mi je pri ruci bijo vatrogasni aparat, maznuo bih ga sa time. Pa nisam ja zato da bi se neko govno izivljavalo na meni...Trebao me prijavit razredniku i to je to ali jebiga, bio po obicaju pripit i htio pokazat ko je gazda. Bogme je i pokazao dok se valjao po onom čučavcu...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 11:37

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:mene su vodali od razreda do razreda pa sam ja čitala sasatav a klinci su pljeskali...
a jedan drugi o mamama - ja sam citala a drugarica je plakala  Wajter raport - Page 2 11484130 

joj to mi je bijo najveci sram Wajter raport - Page 2 684758713. Nikad to nisam htijo i rekao uciteljici da vise necu pisati ako to poslije moram i citat tako da me postedjela...

a baš ... ni ja nisam voljela čitati pred razredom il nedobog na natjecanjima al ne zbog srama nego bi mene uhvatio smijeh kad bih vidjela publiku kolko je patvorena i glumi oduševljenje ... tak da su moje radove čitali drugi a neki su bili i na radijskim emisijama u obliku priča


al najljepše sjećanje mi je kad sam pisala pizdarije na temu pojedinih nastavnika, smišljala smiješne priče i pjesme o njima i učenicima i kad su na satu jednu takvu pjesmicu uzeli da vide šta se svi cerekaju i nađu krivca za to ... odšetala neka ljuta nastavnica sa tim papirom u zbornicu, u razredu nasto muk i svi me već vidjeli na lomači, kad ni tada ništa ... vratili mi pjesmicu i nikad spomenuli ništa ... nisam čak ni opomenu dobila  Wajter raport - Page 2 3114667799  al jebat ga kad je meni uvijek bilo dosadno na satovima pa imala vremena smišljat pizdarije da zabavim i sebe i druge

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.06.14 11:42

kakve ste vi to učitelje i ice imali?meni su svi bili skorz ok......nije bilo lupanja dice,nije bilo nekih nasilnih epizoda......a možda sam imala i sreću i dobar razred...
ajme kako sam ja bila sramežljivo dijete....čudo jedno......skoro me nisi smio ni pogledat da ne propadnem u zemlju......mirna,vrijedna,samozatajna,odlikašica  Wajter raport - Page 2 11484130 
bila sam i u srednoj vrijedna i sve to......ali srednja mi je bila koma.....rađe pamtim osnovnu i taj period.....imali smo super ekipu u ulici i po cijele dane se igrali vani u maloj šumici blizu kuće.....
baš je bilo dobro......imali smo i logor na stablu....pa izrađivali kao neke uniforme za igru....svega je bilo.....a bila sam spretna i volila se uvik penjat po stablima......
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.06.14 11:46

idem stavit ribu da se krčka...al čitam vas  Wajter raport - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.06.14 12:05

ošli svi....pljuc!
idem ručat onda u miru
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 12:07

Lena je napisao/la:kakve ste vi to učitelje i ice imali?meni su svi bili skorz ok......nije bilo lupanja dice,nije bilo nekih nasilnih epizoda......a možda sam imala i sreću i dobar razred...
ajme kako sam ja bila sramežljivo dijete....čudo jedno......skoro me nisi smio ni pogledat da ne propadnem u zemlju......mirna,vrijedna,samozatajna,odlikašica  Wajter raport - Page 2 11484130 
bila sam i u srednoj vrijedna i sve to......ali srednja mi je bila koma.....rađe pamtim osnovnu i taj period.....imali smo super ekipu u ulici i po cijele dane se igrali vani u maloj šumici blizu kuće.....
baš je bilo dobro......imali smo i logor na stablu....pa izrađivali kao neke uniforme za igru....svega je bilo.....a bila sam spretna i volila se uvik penjat po stablima......

meni je pak srednja bila užitak ... konačno sam imala šta za učit da ne umirem od dosade a ne smijem van iz razreda  Wajter raport - Page 2 1523192931 jebga, tu sam bila skroz disciplinirana i nikad mi nije palo na pamet bježati sa satova ko drugima ....  al u osnovnoj smo stvarno imali par pravih sadista od nastavnika i učiteljica ... jebote, danas bi ti završili u zatvoru zbog nekih stvari koje su radili djeci ... al ajd, ni ovo danas mi nije baš ok da se skroz okrenula situacija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.06.14 12:50

najgori period srednja...definitivno......
svako jutro busom do splita,pa neki očaja razred....bnilo je 4-5 normalnih...sve neke ajme osobnosti......sreće imala sam priju ,pa je nekako i to prošlo.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 13:16

ovdje se nesto natmurilo, nadam se da je lazna uzbuna jer kisobrana nemam ni u tragovima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 13:17

pizda je napisao/la:ovdje se nesto natmurilo, nadam se da je lazna uzbuna jer kisobrana nemam ni u tragovima...

šta će ti kišobran po ovim vrućinama ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.06.14 13:19

i ovdje ima kao nekih oblaka,pa vitar malo jače kao prijeti.....sve je moguće....
sutra nam je vjenčanje i dio ja ne otvorenom...ajme i kuku ako bude pljusak....
rodica svratila do mene po kolače.....cila u panici da bi ona sad najrađe pobigla negdi....pa me onako kao spasilački gleda.....
e moja mala....sad ti je kasno....udaj se ili će te otac protjerat od doma  Wajter raport - Page 2 11484130

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.06.14 13:20

odjavljujem ... lijepo se imejte i nemojte se skuvat  Wajter raport - Page 2 727654710  kad se sjetim jučerašnjeg dana i onog toplog vjetra šta je zapuhao, ko da me netko fenom lovio po ulici ... iskreno se nadam kiši i nekom pravom osvježenju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.06.14 13:22

ćao....ovdje je sad ugodno baš radi nekoj povjetarca....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 13:23

Lena je napisao/la:i ovdje ima kao nekih oblaka,pa vitar malo jače kao prijeti.....sve je moguće....
sutra nam je vjenčanje i dio ja ne otvorenom...ajme i kuku ako bude pljusak....
rodica svratila do mene po kolače.....cila u panici da bi ona sad najrađe pobigla negdi....pa me onako kao spasilački gleda.....
e moja mala....sad ti je kasno....udaj se ili će te otac protjerat od doma  Wajter raport - Page 2 11484130

jadna zena, pa nek se ne zeni kad je nije volja, sta ce tek poslije bit...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 13:23

kišna glista je napisao/la:odjavljujem ... lijepo se imejte i nemojte se skuvat  Wajter raport - Page 2 727654710  kad se sjetim jučerašnjeg dana i onog toplog vjetra šta je zapuhao, ko da me netko fenom lovio po ulici ... iskreno se nadam kiši i nekom pravom osvježenju

pa kazu da je osvjezilo, valjda je negdje naokolo padalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.06.14 13:27

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:i ovdje ima kao nekih oblaka,pa vitar malo jače kao prijeti.....sve je moguće....
sutra nam je vjenčanje i dio ja ne otvorenom...ajme i kuku ako bude pljusak....
rodica svratila do mene po kolače.....cila u panici da bi ona sad najrađe pobigla negdi....pa me onako kao spasilački gleda.....
e moja mala....sad ti je kasno....udaj se ili će te otac protjerat od doma  Wajter raport - Page 2 11484130

jadna zena, pa nek se ne zeni kad je nije volja, sta ce tek poslije bit...Wajter raport - Page 2 684758713
pa nije je niko tjerao...sama je odlučila.....a sad joj prpa.....
mislim rekla sam joj da je normalno da joj je trema.....više joj trema radi drugih nego radi nje same....
ali nije ishitrena odluka....ono zajedno su već dosta....
a i umorna je jako...te frizure probe,masaže,haljine,cipele.....zadnjih dana gosti po kući....kaže da ništa ne spava.....tako da i to utječe
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 13:31

Lena je napisao/la:

pa nije je niko tjerao...sama je odlučila.....a sad joj prpa.....
mislim rekla sam joj da je normalno da joj je trema.....više joj trema radi drugih nego radi nje same....
ali nije ishitrena odluka....ono zajedno su već dosta....
a i umorna je jako...te frizure probe,masaže,haljine,cipele.....zadnjih dana gosti po kući....kaže da ništa ne spava.....tako da i to utječe

ajme horrora, nije mi jasno da zene tako nesto prizeljkuju cijeli zivot...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.06.14 13:34

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

pa nije je niko tjerao...sama je odlučila.....a sad joj prpa.....
mislim rekla sam joj da je normalno da joj je trema.....više joj trema radi drugih nego radi nje same....
ali nije ishitrena odluka....ono zajedno su već dosta....
a i umorna je jako...te frizure probe,masaže,haljine,cipele.....zadnjih dana gosti po kući....kaže da ništa ne spava.....tako da i to utječe

ajme horrora, nije mi jasno da zene tako nesto prizeljkuju cijeli zivot...
hehehe....a ne znam...valjda zamišljaju da je sve kao u filmovima...ono samo vidiš sve uređeno lijepo,smireno kao i uljepšano izdanje.....
ali rekla sam joj da danas sve odjebe i naspava se....pa to je njen dan,a ne svih nas gostiju.....pa se nadam da će se malo odmorit i smirit se  Wajter raport - Page 2 684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.06.14 13:38

Lena je napisao/la:

hehehe....a ne znam...valjda zamišljaju da je sve kao u filmovima...ono samo vidiš sve uređeno lijepo,smireno kao i uljepšano izdanje.....
ali rekla sam joj da danas sve odjebe i naspava se....pa to je njen dan,a ne svih nas gostiju.....pa se nadam da će se malo odmorit i smirit se  Wajter raport - Page 2 684758713

mos mislit sto hoce:), naspavat ce se tek kad sve prodje... Wajter raport - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.