kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 7:37

Glista je napisao/la:pogledala slike sa norijade u rijeci ... jebga, meni to nije normalno i gotovo ... koji nered su napravili i koliko brašna su pobacali a ljudi gladni ... meni bi se ruka osušila da tresnem kilo brašna o pod radi zabave umjesto da stavim u jednu od onih košarica za prikupljanje pomoći onima koji nemaju Wajter raport - Page 17 3102334490  iskreno se nadam da moja djeca tako nešto neće nikada napraviti

al ima i svijetlih primjera ... maturanti građevinske su se odlučili građane počastiti palačinkama umjesto da bacaju jaja i brašno na pod ... eto, moja bivša  škola  Wajter raport - Page 17 4024472575

sad mi starija pretražuje programe i izgleda da će izabrati primjenjenu umjetnost ... bar za sada se skroz zapalila za tu školu al ima još vremena za predomišljanje ... samo nek izabere nešto što će je veseliti

ajde jebate, ne budi ko one koje za svaki kurac spominju glad u svijetu. Napravi se fontana a odmah krenu prodike koliko ima gladnih, pofarba se fasada i odmah se to pretvara u vrece brasna, mast, ulje i polisaharide. To su kupili klinci i mogu jest a mogu i bacat vec kad je taki obicaj. Glad u svijetu sigurno neces time zaustaviti, njega su religije i politika stvorile a sad bi to klinci trebali rjesavat? Sad bi te gadjao jajima i to onim trumanovim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 8:02

lijep dan je osvanijo, preslika jucerasnjeg, sunce, vedrina, plavetnilo i frizak i cist zrak. Bas je lijepo kretati se kad su takve vremenske prilike i uvjeti na cestama i plocnicima. Jucer dosao doma a izasao susjed, neki varazdinac koji je kupio stanic u zgradi pored koje prolazim. Veli da mu crkla televizija i da ako znam nekog servisera. Reko ja da ne znam ali da cu pocackat po internetu i vidjet. Neka stara gorenje televizia, sumnjam da to itko jos popravlja. Medjutim, posto imam doma jednu philipsicu koju ne koristim, odlucijo ja da mu je dam pa nek covjek slusa viesti. Skinijo ja nekako televiziju sa ormara u spajzi, otegnijo muda jer je teska ko olovo, pa trazi daljinski, pa trazi nove baterije...Dotle mi se kuha rucak. Ja nekako sve prikupijo i hocu van sa tv-om a ono ne moze kroz vrata, morao otvarati drugo krilo, mici neki ormaric u hodniku, otvorijo sve sirom, uletile dvije macke u kucu, izletijo Bobi i pravo na cestu. Ja trcim za njim jer ga nema smisla zvat, oglusio je vec jadnik stoga ga moras pretec i onda ga vizualno zaustavit. To sam uspijo pravo pred autobusnim stajalistem. Hrpa ljudi ceka bus a ja Bobiju dajem znakove ko da smo gusari i signaliziramo si sa broda na brod. On mase repom, ja ga gladim, sve idilicno ali ljudima cudno. Doveo ja njega u dvoriste i sa tv-om, do susjeda. Spojili mi to ali mu sa skart kabela poispadalo pola onih zubaca. pinova. Ajde u obliznji ducan po novi skart
i stavili to, sve sljaka, covjek iskreno uganut, pita hocu li popit pivu, ja necu, hocu li neku visnjevacu, necu ni to, nisam jos ni rucao. Tad se sjetih da se isti upravo kuha. Uletim u kucu a sve pregorilo. Onda zatvaraj vrata, mici ormaric, nadji macke i istjeraj ih i otvorio si neku konzervu tunjevine. Zasto sve to pricam? Zato jer je istina i zato jer se budi pitanje isplati li se bit dobar? Isplati naravno, samo to bas i ne treba pokazivat posto poto...Svejedno, drago mi je da sam covjeku pomogo, lik ko Robison Kruzo, ucitelj u penziji. Svaki put sa sobom dofura dvije macke i goluba. Golub mu cijelo vrijeme stoji na glavi i ne mice se. I Bobi ga voli jer mu cesto donese ponesto u dvoriste i mazi ga. Nakon tog se Bobi vrati u svoje dvoriste. Eto, mala crtica iz zivota gradjanina Rieke, luckog grada pokrajine Veneto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 8:43

bavo-bavo pizdo, ti ćeš orijent-expressom ravno u raj, ako te prije neko ne ucmeka... znaš kakvu reputaciju ima orijent express...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 8:44

pizdo, možda nas sudbina ipak spoji - nasla sam si neku štelicu koja kaže da plodine uvijek trebaju ljudi I ako hoću radit na blagajni da joj se javim (iako ona više ne radi tamo... bila je voditeljica)... tako da pizdo, susret ti sleduje, a meni rad svetkom I petkom I u svim šihtama za tri iljade kuna... to je nama naša borba dala Wajter raport - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 9:34

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:pogledala slike sa norijade u rijeci ... jebga, meni to nije normalno i gotovo ... koji nered su napravili i koliko brašna su pobacali a ljudi gladni ... meni bi se ruka osušila da tresnem kilo brašna o pod radi zabave umjesto da stavim u jednu od onih košarica za prikupljanje pomoći onima koji nemaju Wajter raport - Page 17 3102334490  iskreno se nadam da moja djeca tako nešto neće nikada napraviti

al ima i svijetlih primjera ... maturanti građevinske su se odlučili građane počastiti palačinkama umjesto da bacaju jaja i brašno na pod ... eto, moja bivša  škola  Wajter raport - Page 17 4024472575

sad mi starija pretražuje programe i izgleda da će izabrati primjenjenu umjetnost ... bar za sada se skroz zapalila za tu školu al ima još vremena za predomišljanje ... samo nek izabere nešto što će je veseliti

ajde jebate, ne budi ko one koje za svaki kurac spominju glad u svijetu. Napravi se fontana a odmah krenu prodike koliko ima gladnih, pofarba se fasada i odmah se to pretvara u vrece brasna, mast, ulje i polisaharide. To su kupili klinci i mogu jest a mogu i bacat vec kad je taki obicaj. Glad u svijetu sigurno neces time zaustaviti, njega su religije i politika stvorile a sad bi to klinci trebali rjesavat? Sad bi te gadjao jajima i to onim trumanovim...

aj ne seri ... otkad je to običaj u rijeci ? otkad ste ga prekopirali od zagreba ? ... i ja sam maturirala u rijeci i čudo jedno, tada to nije bio običaj nego se veselilo bez razbacivanja hranom ... organizirali su se izleti, koncerti pa se tamo veselilo i izdivljalo a ne po gradu bacanjem hrane ... i tko priča o gladi u svijetu ?... dovoljno se okrenuti oko sebe i vidjeti kako ljudi oko nas žive .. pozlije mi kad vidim kako ljudi po konzumu prebiru oko onog trulog voća i povrća na sniženju i okreću se da netko ne vidi da to rade ... a da ne govorim koliko ih se ulovi da kradu hranu ... i da nema gladi, bilo bi perverzno bacati hranu

a vamo se kile i kile brašna i jaja pobacalo iz zabave ? klinci to kupili ? jer zarađuju i privređuju ? jesu kurac ... imaš i među njima takvih čije obitelji bi itekako rado dobile koji kg brašna umjesto da im dijete iz čiste obijesti baca po drugim ljudima

ne radi se zaustavljanju gladi u svijetu nego o prikazu našeg odnosa do drugih a i samih sebe ... najsiromašnija smo država u evropi al neka djeca pokažu da se ima za bacati jer eto, mogu ... a sutra će pol njih biti po autobusima za njemačku u kojoj će se ponašati sasvim drugačije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 10:04

pizda je napisao/la: To sam uspijo pravo pred autobusnim stajalistem. Hrpa ljudi ceka bus a ja Bobiju dajem znakove ko da smo gusari i signaliziramo si sa broda na brod. On mase repom, ja ga gladim, sve idilicno ali ljudima cudno.

baš mi žao da te usred svega toga nije neki maturalac opizdio po glavi vrećom brašna i kojim tucetom jaja ... baš bi bio zabavan prizor a i priča bi bila drugačija i sa drugačijim zaključkom Wajter raport - Page 17 3114667799

vajter je uobičajeno šaljiv


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 10:09

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:pogledala slike sa norijade u rijeci ... jebga, meni to nije normalno i gotovo ... koji nered su napravili i koliko brašna su pobacali a ljudi gladni ... meni bi se ruka osušila da tresnem kilo brašna o pod radi zabave umjesto da stavim u jednu od onih košarica za prikupljanje pomoći onima koji nemaju Wajter raport - Page 17 3102334490  iskreno se nadam da moja djeca tako nešto neće nikada napraviti

al ima i svijetlih primjera ... maturanti građevinske su se odlučili građane počastiti palačinkama umjesto da bacaju jaja i brašno na pod ... eto, moja bivša  škola  Wajter raport - Page 17 4024472575

sad mi starija pretražuje programe i izgleda da će izabrati primjenjenu umjetnost ... bar za sada se skroz zapalila za tu školu al ima još vremena za predomišljanje ... samo nek izabere nešto što će je veseliti

ajde jebate, ne budi ko one koje za svaki kurac spominju glad u svijetu. Napravi se fontana a odmah krenu prodike koliko ima gladnih, pofarba se fasada i odmah se to pretvara u vrece brasna, mast, ulje i polisaharide. To su kupili klinci i mogu jest a mogu i bacat vec kad je taki obicaj. Glad u svijetu sigurno neces time zaustaviti, njega su religije i politika stvorile a sad bi to klinci trebali rjesavat? Sad bi te gadjao jajima i to onim trumanovim...

aj ne seri ... otkad je to običaj u rijeci ? otkad ste ga prekopirali od zagreba ? ... i ja sam maturirala u rijeci i čudo jedno, tada to nije bio običaj nego se veselilo bez razbacivanja hranom ... organizirali su se izleti, koncerti pa se tamo veselilo i izdivljalo a ne po gradu bacanjem hrane ... i tko priča o gladi u svijetu ?... dovoljno se okrenuti oko sebe i vidjeti kako ljudi oko nas žive .. pozlije mi kad vidim kako ljudi po konzumu prebiru oko onog trulog voća i povrća na sniženju i okreću se da netko ne vidi da to rade ... a da ne govorim koliko ih se ulovi da kradu hranu ... i da nema gladi, bilo bi perverzno bacati hranu

a vamo se kile i kile brašna i jaja pobacalo iz zabave ? klinci to kupili ? jer zarađuju i privređuju  ? jesu kurac ... imaš i među njima takvih čije obitelji bi itekako rado dobile koji kg brašna umjesto da im dijete iz čiste obijesti baca po drugim ljudima

ne radi se zaustavljanju gladi u svijetu nego o prikazu našeg odnosa do drugih a i samih sebe ... najsiromašnija smo država u evropi al neka djeca pokažu da se ima za bacati jer eto, mogu ... a sutra će pol njih biti po autobusima za njemačku u kojoj će se ponašati sasvim drugačije

ne znam od kad je takva praksa ali je vec dugo. Svako vrijeme nosi svoje, nisu se nekad maturanti ni kupali u fontanama jer ih nije ni bilo. Da su organizirali proslavu uz vatromet to nikome ne bi strsalo niti asociralo na gladne ljude a kostalo bi puno vise od tog brasna i jaja. Svako od njih potrosijo za to manje od cijene kutije cigareta a ti sad dizes frku. Uz to, jos su i donirali u pucku kuhinju i onu socijalnu samoposlugu jebalo vas licemjerje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 10:11

Vel'ka Maca je napisao/la:pizdo, možda nas sudbina ipak spoji - nasla sam si neku štelicu koja kaže da plodine uvijek trebaju ljudi I ako hoću radit na blagajni da joj se javim (iako ona više ne radi tamo... bila je voditeljica)... tako da pizdo, susret ti sleduje, a meni rad svetkom I petkom I u svim šihtama za tri iljade kuna... to je nama naša borba dala Wajter raport - Page 17 11484130

bijo bi ti doktor-ustasa stalno u redu na blagajni... Wajter raport - Page 17 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 10:11

Vel'ka Maca je napisao/la:bavo-bavo pizdo, ti ćeš orijent-expressom ravno u raj, ako te prije neko ne ucmeka... znaš kakvu reputaciju ima orijent express...

sa njime bi volijo putovati, obozavam vlakove ali one starinske. Jebes ove nagibne...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 10:23

pizda je napisao/la: Uz to, jos su i donirali u pucku kuhinju i onu socijalnu samoposlugu jebalo vas licemjerje...

rekoh još jučer da je bilo i svijetlih primjera ... takvi će valjda prmijeniti i tu glupavu tradiciju ... jebalo tebe licemjerje

tko diže frku ? napisala svoje mišljenje na tu temu i dalje stojim na svom ... eto, ja ne bih svoju djecu poticala da rade tako nešto i ne bih da ikoga pogode jajetom il brašnom ... mene bi kao roditelja bilo sram da saznam da su to napravile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 10:26

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Uz to, jos su i donirali u pucku kuhinju i onu socijalnu samoposlugu jebalo vas licemjerje...

rekoh još jučer da je bilo i svijetlih primjera ... takvi će valjda prmijeniti i tu glupavu tradiciju ... jebalo tebe licemjerje

tko diže frku ? napisala svoje mišljenje na tu temu i dalje stojim na svom ... eto, ja ne bih svoju djecu poticala da rade tako nešto i ne bih da ikoga pogode jajetom il brašnom ... mene bi kao roditelja bilo sram da saznam da su to napravile

ma to se medjusobno gadjaju i zaprasuju, samo tu i tamo bude koja kolateralna zrtva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 10:30

pizda je napisao/la:

ma to se medjusobno gadjaju i zaprasuju, samo tu i tamo bude koja kolateralna zrtva...

rekoh da je šteta što tebe nisu pretvorili u kolateralca dok si tv nosio susjedu ... drugačije bi danas pričao

kolegica kojoj se dijete jučer nije usudilo izaći iz škole jer je nekima bila fora gađati klince jajima ne misli baš tako ... sve ti je stvar perspektive ... da si dobio koje jaje u glavu i kg brašna oko ušiju dok si u jednoj ruci nosio tv a drugom gladio bobija i ti bi danas bijo perspektivan Wajter raport - Page 17 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 10:54

Glista je napisao/la:

a ne nije ... nije me podjetilo na nikakav literarni ili filmski trenutak nego na nešto što sam osobno doživjela ... i upalila mi se jučer lampica jer me jedna pjesma sjetila na šta me podsjetilo ... mene jako jako rijetko obuzima osjećaj tjeskobe, a ako me i obuzme, kratko traje i brzo se rekuperam i nađem smisao jer ne volim taj osjećaj kad ne vidim smisao  ... al zato često znam ljudima pilati o tome i kad skužim da to radim ( mislim na rl, ovdje mi se živo jebe, kome je to dosadno nek ne čita i preskoči ) onda prekinem i nastavim u tišini živjeti svoj život u kojem sve ima smisla ... ne možeš nikome prenijeti svoja osobna duševna, duhovna i ina iskustva pa sve rjeđe to radim ... ali uživam slušati kada se nekome dogode ti trenuci kad osjete da ima smisla u svemu na jednom dubljem nivou ... to mi je baš gušt jer onda znam da je bar netko na trenutak u sličnim stanjima uma kao i ja ... inače se osjećaš nako malo ko vanzemaljac među svim tim turobnim Wajter raport - Page 17 11484130

općenito mislim da za smislom ne treba tragati koliko ga unositi sam i davati smisao svemu oko sebe .... mislim da se u tome nalazi parabola kad se kaže da smo na sliku i priliku boga/bogova .... nas kreativnost ispunjava lijepim emocijama a kad toga nema, onda osjećamo da ništa nema smisla ...

bar je kod mene tako ... ako ništa ne smišljam i ništa ne radim konkretno, počnem i mene loviti tjeskoba ... čim se ulovim nekog posla, bilo kakvog a pogotovo nečeg u kojem stvaram nešto pa makar to bili i kolači, odmah mi je toplije pri srcu Wajter raport - Page 17 1523192931

Da. :-) Postajem svjesna neke dublje razine medjupovezanosti od pukog kauzaliteta. :-) Ponekad mi se ucini kao da smo temporalno pomaknuti pa dolazi do obrnute uzrocnosti. Cudan osjecaj. Pomalo nalik deja-vu momentima. :-)

Sto se tice dusevnog mira ili dugotrajnije radosti, voljela bih je postici i kad ne radim nista. Cinjenica je da se svi bolje. osjecamo kad nesto stvaramo, kad smo korisni.. Ipak, tjeskobu bih voljela odagnati i kad naprosto nisam neka pokretacka sila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 10:59

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la: Eufemisticki bih ga nazvala "kartezijanskim momentom" .

uzela si mi rijec iz usta...

Rijeci nisu nahranile prazne zeluce! Jaja i brasno, s druge strane.. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 11:04

Yehudi je napisao/la:Ligeja kakvi su to filmovi ?

 Inače vrijeme super

To ti je, zapravo, serija. Crno ogledalo. Asocijacija na zaslon mobitela, monitora. Svaka epizoda donosi novu pricu, atmosferu, likove no zajednicko im je uprizorenje drustva bliske buducnosti u kojoj se tehnologija koristi za dehumaniziranje. Vrlo zanimljiva serija.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 11:07

ligeja je napisao/la:

Da. :-) Postajem svjesna neke dublje razine medjupovezanosti od pukog kauzaliteta. :-) Ponekad mi se ucini kao da smo temporalno pomaknuti pa dolazi do obrnute uzrocnosti. Cudan osjecaj. Pomalo nalik deja-vu momentima. :-)


da, to sam jos davno napisao na temi "Pizdina promisljanja bespuca povijesnih neozbiljnosti". Sve se obistinilo, kako temporalno tako i akvarelno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 11:10

upravo mi javila kolegica iz rijeke da očekujem poziv iz županije u vezi nekog posla ... ajme, neće mi se valjda i to posložiti kako treba ... a taman mislila kako bih i ja mogla opet u rijeku sad kad znam da će mi i cure tamo ... a i zrela za odustat od svojih ideala i pički materina i kako treba raditi da država ide dalje ... jebe mi se živo i za državu i za narod a dopizdilo mi punit proračun kad vidim šta rade sa tim parama ... sad ako mi ponovo ponude da se prešaltam među one koji prazne proračun, nema da falim i odbijem Wajter raport - Page 17 11484130 kad narod ne valja i pasivan, treba mu zasjest na grbaču pa nek i mene hrani Wajter raport - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 11:16

ligeja je napisao/la:

Da. :-) Postajem svjesna neke dublje razine medjupovezanosti od pukog kauzaliteta. :-) Ponekad mi se ucini kao da smo temporalno pomaknuti pa dolazi do obrnute uzrocnosti. Cudan osjecaj. Pomalo nalik deja-vu momentima. :-)

Sto se tice dusevnog mira ili dugotrajnije radosti, voljela bih je postici i kad ne radim nista. Cinjenica je da se svi bolje. osjecamo kad nesto stvaramo, kad smo korisni.. Ipak, tjeskobu bih voljela odagnati i kad naprosto nisam neka pokretacka sila.

mense ne da o tome po forumu ... al spadam definitivno u one koji vide samo povezanost i to na dubokoj, plitkoj i svakoj razini ... što sam starija sve sam sigurnija u takvu sliku svijeta i teško da me može itko zbunit i pošemerit tu sliku ... ono što me posebno veseli je to da sam uspjela i svojoj djeci uključiti taj nivo pozornosti i guštam kad mi dođu sa svojim pričama na tu temu Wajter raport - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 11:18

ligeja je napisao/la:

Sto se tice dusevnog mira ili dugotrajnije radosti, voljela bih je postici i kad ne radim nista. Cinjenica je da se svi bolje. osjecamo kad nesto stvaramo, kad smo korisni.. Ipak, tjeskobu bih voljela odagnati i kad naprosto nisam neka pokretacka sila.

to nam je nametnut osjecaj, posljedica stoljetnih ispiranja mozga. Logicno bi bilo da se covjek bolje osjeca u posvemasnjoj slobodi, bez nametnutih mu egzistencijalnih i inih poslova i problema. Medjutim, kad naidje takav period onda nastaje preispitivanje, trazenje i pocinju depresije i tjeskobe kao odraz kreativnog mirovanja jer se kreacija vec spomenutim ispiranjem mozga, premetnula u posao i nesto sto ne smije veseliti covjeka. Ko je zaboga vidio da ga se placa za nesto sto voli i sto mu je lijepo? Znaci, hobi naprimjer nije kreacija vec je samo bjezanje od cinjenice da vise ne radis i nisi koristan drustvu i vjerskim institucijama. Tako se to percipira a jedini koji su to uspjeli neutralizirati su dalmatinci i crnogorci. Dapace, skroz su to premetnuli i pocinju biti depresivni sa dobijanjem posla. Mislim da bi ti ljudi mogli pare zaradit edukacijom tjeskobnih i depresivnih ali nece jer bi to onda bio posao. Zato je to naizgled nerjesivo iako rjesenje uvijek postoji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 11:19

Glista je napisao/la:upravo mi javila kolegica iz rijeke da očekujem poziv iz županije u vezi nekog posla ... ajme, neće mi se valjda i to posložiti kako treba ... a taman mislila kako bih i ja mogla opet u rijeku sad kad znam da će mi i cure tamo ... a i zrela za odustat od svojih ideala i pički materina i kako treba raditi da država ide dalje ... jebe mi se živo i za državu i za narod a dopizdilo mi punit proračun kad vidim šta rade sa tim parama ... sad ako mi ponovo ponude da se prešaltam među one koji prazne proračun, nema da falim i odbijem Wajter raport - Page 17 11484130   kad narod ne valja i pasivan, treba mu zasjest na grbaču pa nek i mene hrani Wajter raport - Page 17 11484130

eto, a sjecas li se da sam ti to prognozirao i savjetovao? Mos slobodno upast u Most jer si mostom i povezata sa kopnom i maticom zemljom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 11:23

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:upravo mi javila kolegica iz rijeke da očekujem poziv iz županije u vezi nekog posla ... ajme, neće mi se valjda i to posložiti kako treba ... a taman mislila kako bih i ja mogla opet u rijeku sad kad znam da će mi i cure tamo ... a i zrela za odustat od svojih ideala i pički materina i kako treba raditi da država ide dalje ... jebe mi se živo i za državu i za narod a dopizdilo mi punit proračun kad vidim šta rade sa tim parama ... sad ako mi ponovo ponude da se prešaltam među one koji prazne proračun, nema da falim i odbijem Wajter raport - Page 17 11484130   kad narod ne valja i pasivan, treba mu zasjest na grbaču pa nek i mene hrani Wajter raport - Page 17 11484130

eto, a sjecas li se da sam ti to prognozirao i savjetovao? Mos slobodno upast u Most jer si mostom i povezata sa kopnom i maticom zemljom...

nisi nisi ... sjećam se da si mi savjetovao da se mičem od toga ... sad moli boga da me ne misle stavit u ono isto poduzeće za gubljenje vremena jerbo smo onda susjedi a ja ću brašno kupovat na račun pasivnog naroda i posipat te njime svaki jebeni dan Wajter raport - Page 17 3114667799  ijonako si mi reko da sam neiživita pa je onda u redu da se iživim do kraja na onom kome to ne smeta Wajter raport - Page 17 1523192931


al bi bilo fora ... pizdini izvještaji sa tržnice bi u tom slučaju išli dosta kasnije al bi bili puno zanimljiviji ... pizda bi išo na tržnicu istim putem ko i djevice kroz onaj mikenski labirint Wajter raport - Page 17 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 11:56

eto šta su ti percepcije ... ja rijeku istinski ne volim kao što ne volim niti jedan veći  grad jer ne volim gužve, buku koju stvara promet  ... al kako već danima sa curama maštam kako će njima biti lijepo u rijeci kad krenu, pričam im o svojoj mladosti u rijeci i mogućnostima koje otvara život u gradu, i meni odjednom rijeka ljepša jer sam se prisilila takvom je vidjeti da curama usadim što ljepšu sliku da odu sretne i vesele i provedu lijepu mladost kao što sam i ja nekoć

al jebote, da mi se poklopi da i ja dobijem posao u rijeci i da mogu nastaviti živjeti sa njima ... aaaaaa ... da se hoće i to poklopiti pukla bih od sreće ... a da me netko unazad pola godine pitao da li bih živjela u rijeci odgovor bi bio "niti pod razno" .... meni je rijeka pravi lučki sivi grad i jedino mi je lijepa tržnica u rijeci i to što je blizu učke, fužina i takvih prirodnih ljepota ....

pičkojlo, ne smetaju meni ni fontane nit nova pročelja ... dapače, ja bih da su sva pročelja u rijeci nova ali i stanovi iza tih pročelja  u bojama i da je rijeka više nalik baltazar gradu ...

al mrzim brašno po podu ... a nije da ga nemam ovih dana ... jebote, ne znam ništa umijesiti bez da bude brašna po podu Wajter raport - Page 17 11484130 ... baš me opet obuzelo neko dubinsko veselje i optimizam ... sva sam sama sebi ka maturant ... sad odoh malo posuti i po sebi a i po curama kad se vrate iz škole Wajter raport - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 18.05.16 12:08

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Sto se tice dusevnog mira ili dugotrajnije radosti, voljela bih je postici i kad ne radim nista. Cinjenica je da se svi bolje. osjecamo kad nesto stvaramo, kad smo korisni.. Ipak, tjeskobu bih voljela odagnati i kad naprosto nisam neka pokretacka sila.

to nam je nametnut osjecaj, posljedica stoljetnih ispiranja mozga. Logicno bi bilo da se covjek bolje osjeca u posvemasnjoj slobodi, bez nametnutih mu egzistencijalnih i inih poslova i problema. Medjutim, kad naidje takav period onda nastaje preispitivanje, trazenje i pocinju depresije i tjeskobe kao odraz kreativnog mirovanja jer se kreacija vec spomenutim ispiranjem mozga, premetnula u posao i nesto sto ne smije veseliti covjeka. Ko je zaboga vidio da ga se placa za nesto sto voli i sto mu je lijepo? Znaci, hobi naprimjer nije kreacija vec je samo bjezanje od cinjenice da vise ne radis i nisi koristan drustvu i vjerskim institucijama. Tako se to percipira a jedini koji su to uspjeli neutralizirati su dalmatinci i crnogorci. Dapace, skroz su to premetnuli i pocinju biti depresivni sa dobijanjem posla. Mislim da bi ti ljudi mogli pare zaradit edukacijom tjeskobnih i depresivnih ali nece jer bi to onda bio posao. Zato je to naizgled nerjesivo iako rjesenje uvijek postoji...


ti si u kurcu .... jel ti to netko već reko ? ako nije, evo ja sam sada ...

boktejebo, ti i da dobiješ glavni zgoditak na lotu začas bi našo milion razloga zašto ni to ne valja i pao u depresiju i obuzele bi te tjeskobe ko bršljan stari truli hrast Wajter raport - Page 17 1523192931 već te čitam kako pišeš "eto kakve sam kurčeve sreće, dobijo deset milijona kuna sad kad sam omatorijo a ne kad sam bijo mlad i lijep i prpošan... šta će mi sad to ? bolje da nisam ništa dobijo "

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 12:49

Glista je napisao/la:

pičkojlo, ne smetaju meni ni fontane nit nova pročelja ... dapače, ja bih da su sva pročelja u rijeci nova ali i stanovi iza tih pročelja  u bojama i da je rijeka više nalik baltazar gradu ...


pa Baltazar grad i je Rijeka Wajter raport - Page 17 684758713. Crtac je bijo inspiriran Rijekom kad je pravijo taj crtic...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 18.05.16 12:50

Glista je napisao/la:


ti si u kurcu .... jel ti to netko već reko ? ako nije, evo ja sam sada ...

boktejebo, ti i da dobiješ glavni zgoditak na lotu začas bi našo milion razloga zašto ni to ne valja i pao u depresiju i obuzele bi te tjeskobe ko bršljan stari truli hrast Wajter raport - Page 17 1523192931  već te čitam kako pišeš "eto kakve sam kurčeve sreće, dobijo deset milijona kuna sad kad sam omatorijo a ne kad sam bijo mlad i lijep i prpošan... šta će mi sad to ? bolje da nisam ništa dobijo  "

kad smo kod kurca, prije bi rec da si ti shvatila kurca za palicu Wajter raport - Page 17 1523192931 a ne to sto sam napisao. Upravo obratno od malodusja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.