kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 11:59

ligeja je napisao/la:Nabavih si novo stvorenjce. Sokolovo oko. Obicno ga mijesaju s Tigrovim, no bliski su srodnici. Zapravo iz Sokola nastaje Tigar. :-P Uglavnom, prebacit cu se fino na Ezo Tv. Sad samo cekam da se razviju sve te nadosjetilne sposobnosti. Nisam jos posjetila 4 elementa u robnoj kuci, ali imaju dosta toga. :-)

tigrovo oko je kamen koji je moja mlađa izabrala da bude njen ... meni izgleda super ... ko bajadera ... i sama sam si nabavila privjesak lubanjicu od tigrovog oka koja me čuva Wajter raport - Page 19 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 19.05.16 15:54

Valda je i on nju izabra, tako bi to tribalo ići u mistici

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 17:05

Glista je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nabavih si novo stvorenjce. Sokolovo oko. Obicno ga mijesaju s Tigrovim, no bliski su srodnici. Zapravo iz Sokola nastaje Tigar. :-P Uglavnom, prebacit cu se fino na Ezo Tv. Sad samo cekam da se razviju sve te nadosjetilne sposobnosti. Nisam jos posjetila 4 elementa u robnoj kuci, ali imaju dosta toga. :-)

tigrovo oko je kamen koji je moja mlađa izabrala da bude njen ... meni izgleda super ... ko bajadera ... i sama sam si nabavila privjesak lubanjicu od tigrovog oka koja me čuva Wajter raport - Page 19 11484130

 Baš bajadera. : D Dobar opis. I mojoj je mami najdraži kamenčić. Wajter raport - Page 19 684758713 

Evo malo o njemu... Pronašla sam par kanala o kristalima koje pratim.



A i ovdje se pojašnjava razlika između Sokolovog, plavog Tigrovog i Tigrovog kamena.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.05.16 19:30

ode i moj skalp ... ošišala se nakratko i po prvi puta farbala ... došlo mi u trenu i skroz sam zadovoljna ... aaa, koji lijepi osjećaj kad ne nosiš više kilo kose na glavi a i fora vidjet se opet bez sijedih ... istina, da mi netko stavi dva okrugla uha na glavu mogla bih proći kao miki maus Wajter raport - Page 19 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 4:32

ligeja je napisao/la:
Glista je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nabavih si novo stvorenjce. Sokolovo oko. Obicno ga mijesaju s Tigrovim, no bliski su srodnici. Zapravo iz Sokola nastaje Tigar. :-P Uglavnom, prebacit cu se fino na Ezo Tv. Sad samo cekam da se razviju sve te nadosjetilne sposobnosti. Nisam jos posjetila 4 elementa u robnoj kuci, ali imaju dosta toga. :-)

tigrovo oko je kamen koji je moja mlađa izabrala da bude njen ... meni izgleda super ... ko bajadera ... i sama sam si nabavila privjesak lubanjicu od tigrovog oka koja me čuva Wajter raport - Page 19 11484130

 Baš bajadera. : D Dobar opis. I mojoj je mami najdraži kamenčić. Wajter raport - Page 19 684758713 

Evo malo o njemu... Pronašla sam par kanala o kristalima koje pratim.



A i ovdje se pojašnjava razlika između Sokolovog, plavog Tigrovog i Tigrovog kamena.


kad kreneš proučavati to kamenje ne možeš prestati ... i ja sam prošla kroz tu fazu iako je mene više zanimala geološka strana ( zapalila se još u srednjoj na satovima geologije - meni nabolji rpedmet na građevini ) svega al fora je i ta ezoterijska ... znala sam noći i noći čitati sve na šta bih naletila al na žalost, nemam baš vremena koliko bih htjela imati za takve stvari ... al ono što je meni poseban gušt je nalaziti u prirodi kristale, fosile i ostalo lijepo kamenje, ne mora nužno ni biti kristal ....
nekoć sam imala običaj sa svakog mjesta na koje bih otputovala ponijeti kamen za uspomenu i imala cijelu kolekciju kamenja, fosila i kojekakvih komada arheoloških nalaza ( rado sam pomagala arheolozima pa bih dobila tu i tamo koji komad nečega ) koja je nestala kad sam odselila iz roditeljske kuće u ljubljanu - bacili jer je to njima bilo hrpa ničega ... to me toliko ubilo u pojam da sam neko vrijeme zaboravila na sve skupa al me poslije opet jamilo ... sad sam svoj na svome pa mogu slagati kamenja po kući koliko me volja i znam da mi nitko neće to pobacati ... ajd, uživaj ... znam koji su to užici ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 4:49

nervoza pred razgovor za posao ... zaspala i sanjala baš lijep san pa me to malo podignulo al nisam mogla više zaspati ..

za rane jutarnje sate ostavila pisanje cv-a ... toliko sam ih tokom svog života napisala i niti jednog nisam mogla naći da je upotrebljiv za ovu priliku ... dosadno za popizdit pisati takve stvari al skupila živaca i za to ... ja bi se već dala u posao koji još nisam ni dobila al jučer sve proučavala da se pripremim ako ga dobijem ... Wajter raport - Page 19 1523192931 aaaaaaaaaaaaaaaa


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.05.16 7:37

Glista je napisao/la:ode i moj skalp ... ošišala se nakratko i po prvi puta farbala ... došlo mi u trenu i skroz sam zadovoljna ... aaa, koji lijepi osjećaj kad ne nosiš više kilo kose na glavi a i fora vidjet se opet bez sijedih ... istina, da mi netko stavi dva okrugla uha na glavu mogla bih proći kao miki maus Wajter raport - Page 19 11484130

Wajter raport - Page 19 1523192931 poceli te komadi obilaziti a i novi posao pa se moras uljuditi a ne ko manita indi bodulka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.05.16 7:38

Glista je napisao/la:nervoza pred razgovor za posao ... zaspala i sanjala baš lijep san pa me to malo podignulo al nisam mogla više zaspati ..

za rane jutarnje sate ostavila pisanje cv-a ... toliko sam ih tokom svog života napisala i niti jednog nisam mogla naći da je upotrebljiv za ovu priliku ... dosadno za popizdit pisati takve stvari al skupila živaca i za to ... ja bi se već dala u posao koji još nisam ni dobila al jučer sve proučavala da se pripremim ako ga dobijem ... Wajter raport - Page 19 1523192931 aaaaaaaaaaaaaaaa


ajd, drzim fige i nek ti uspije ko od sale. Samo nemoj pocet odmah istjerivat pravdu jer ces nazad na otok prije nego li sa njega... Wajter raport - Page 19 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.05.16 7:40

ligeja je napisao/la:
Glista je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nabavih si novo stvorenjce. Sokolovo oko. Obicno ga mijesaju s Tigrovim, no bliski su srodnici. Zapravo iz Sokola nastaje Tigar. :-P Uglavnom, prebacit cu se fino na Ezo Tv. Sad samo cekam da se razviju sve te nadosjetilne sposobnosti. Nisam jos posjetila 4 elementa u robnoj kuci, ali imaju dosta toga. :-)

tigrovo oko je kamen koji je moja mlađa izabrala da bude njen ... meni izgleda super ... ko bajadera ... i sama sam si nabavila privjesak lubanjicu od tigrovog oka koja me čuva Wajter raport - Page 19 11484130

 Baš bajadera. : D Dobar opis. I mojoj je mami najdraži kamenčić. Wajter raport - Page 19 684758713 


ti se pravo ufurala u kristale Wajter raport - Page 19 684758713, jel pomaze sta?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 9:46

Glista je napisao/la:nervoza pred razgovor za posao ... zaspala i sanjala baš lijep san pa me to malo podignulo al nisam mogla više zaspati ..

za rane jutarnje sate ostavila pisanje cv-a ... toliko sam ih tokom svog života napisala i niti jednog nisam mogla naći da je upotrebljiv za ovu priliku ... dosadno za popizdit pisati takve stvari al skupila živaca i za to ... ja bi se već dala u posao koji još nisam ni dobila al jučer sve proučavala da se pripremim ako ga dobijem ... Wajter raport - Page 19 1523192931 aaaaaaaaaaaaaaaa

 
jelda kako jednostavne stvari postanu komplicirane kad ih ne prakticiraš nekoliko godina...

vajter je idilično sunčan i manje idilično vjetrovit... balkon mi je u zavjetrini pa se svaki put zajebem i obučem premalo...
cijelu zimu nisam šmrcala, a sad imam pune džepove rabljenih rupčića... Wajter raport - Page 19 1658420748

sad sam počela kibicovati prolaznike da vidim što imaju na sebi... i svi imaju jakne... e jebiga Wajter raport - Page 19 4060723073

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 10:45

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:nervoza pred razgovor za posao ... zaspala i sanjala baš lijep san pa me to malo podignulo al nisam mogla više zaspati ..

za rane jutarnje sate ostavila pisanje cv-a ... toliko sam ih tokom svog života napisala i niti jednog nisam mogla naći da je upotrebljiv za ovu priliku ... dosadno za popizdit pisati takve stvari al skupila živaca i za to ... ja bi se već dala u posao koji još nisam ni dobila al jučer sve proučavala da se pripremim ako ga dobijem ... Wajter raport - Page 19 1523192931 aaaaaaaaaaaaaaaa


ajd, drzim fige i nek ti uspije ko od sale. Samo nemoj pocet odmah istjerivat pravdu jer ces nazad na otok prije nego li sa njega... Wajter raport - Page 19 1523192931
i ja držim fige Wajter raport - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.05.16 11:45

sad vidim da nisam napisao dnevni vremenski osvrt. Dakle, jutros je bilo oblacno i vjetrovito a sad je manje vjetrovito i suncanije sto bi rec da se vrijeme stabilizira. Pogledao sam inostranu vremensku prognozu za podrucje Rijeke i sljedeci tjedan bi trebao biti pretezno vedar i liep pa cu uzeti godisnji da malo radim oko kuce. Vise se nemoze proc od dzungle...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.05.16 11:46

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:nervoza pred razgovor za posao ... zaspala i sanjala baš lijep san pa me to malo podignulo al nisam mogla više zaspati ..

za rane jutarnje sate ostavila pisanje cv-a ... toliko sam ih tokom svog života napisala i niti jednog nisam mogla naći da je upotrebljiv za ovu priliku ... dosadno za popizdit pisati takve stvari al skupila živaca i za to ... ja bi se već dala u posao koji još nisam ni dobila al jučer sve proučavala da se pripremim ako ga dobijem ... Wajter raport - Page 19 1523192931 aaaaaaaaaaaaaaaa


ajd, drzim fige i nek ti uspije ko od sale. Samo nemoj pocet odmah istjerivat pravdu jer ces nazad na otok prije nego li sa njega... Wajter raport - Page 19 1523192931
i ja držim fige Wajter raport - Page 19 684758713

sqwo se podsisala i ofarbala... Wajter raport - Page 19 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 12:51

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ode i moj skalp ... ošišala se nakratko i po prvi puta farbala ... došlo mi u trenu i skroz sam zadovoljna ... aaa, koji lijepi osjećaj kad ne nosiš više kilo kose na glavi a i fora vidjet se opet bez sijedih ... istina, da mi netko stavi dva okrugla uha na glavu mogla bih proći kao miki maus Wajter raport - Page 19 11484130

Wajter raport - Page 19 1523192931 poceli te komadi obilaziti a i novi posao pa se moras uljuditi a ne ko manita indi bodulka...

ma to samo dok se ne uvalim ... kad se uvalim, vraćam se na staro ... moraš se kamuflirat kad si u lovu na fotelje ...

fora ... jučer me moj pas napao kad sam ulazila u kuću a djeca se razbježala ... ulazim u kuću a mala čita nešto i nije podignula glavu ... bacim joj one svoje odrezane repove na knjigu a dijete se sledilo ... kaže, ne usudi se pogledati me i pokrila oči  ... a druga silazi i vidjela samo odrezane repove i pobjela na kat ... morale su skupiti hrabrost da me vide bez kose Wajter raport - Page 19 11484130

al eto, šta sve mater ne napravi da može prehanit svoju mladunčad ... osjećam se ko kunić koji si počupo krzno da mladunčadi bude lijepo Wajter raport - Page 19 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.05.16 13:26

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ode i moj skalp ... ošišala se nakratko i po prvi puta farbala ... došlo mi u trenu i skroz sam zadovoljna ... aaa, koji lijepi osjećaj kad ne nosiš više kilo kose na glavi a i fora vidjet se opet bez sijedih ... istina, da mi netko stavi dva okrugla uha na glavu mogla bih proći kao miki maus Wajter raport - Page 19 11484130

Wajter raport - Page 19 1523192931 poceli te komadi obilaziti a i novi posao pa se moras uljuditi a ne ko manita indi bodulka...

ma to samo dok se ne uvalim ... kad se uvalim, vraćam se na staro ... moraš se kamuflirat kad si u lovu na fotelje ...

fora ... jučer me moj pas napao kad sam ulazila u kuću a djeca se razbježala ... ulazim u kuću a mala čita nešto i nije podignula glavu ... bacim joj one svoje odrezane repove na knjigu a dijete se sledilo ... kaže, ne usudi se pogledati me i pokrila oči  ... a druga silazi i vidjela samo odrezane repove i pobjela na kat ... morale su skupiti hrabrost da me vide bez kose Wajter raport - Page 19 11484130

al eto, šta sve mater ne napravi da može prehanit svoju mladunčad ... osjećam se ko kunić koji si počupo krzno da mladunčadi bude lijepo Wajter raport - Page 19 3114667799

pa jesi li bila na razgovoru, sta ti izgleda, bi moglo bit nesto?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 13:36

pizda je napisao/la:
pa jesi li bila na razgovoru, sta ti izgleda, bi moglo bit nesto?

je, bila sam i imam dobar osjećaj, razgovor je prošao u odličnom tonu iako tu još ima za odradit tarapanu i biti spreman na svašta ... hvala svima koji ste mi držali fige Wajter raport - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 18:22

Glista je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Glista je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nabavih si novo stvorenjce. Sokolovo oko. Obicno ga mijesaju s Tigrovim, no bliski su srodnici. Zapravo iz Sokola nastaje Tigar. :-P Uglavnom, prebacit cu se fino na Ezo Tv. Sad samo cekam da se razviju sve te nadosjetilne sposobnosti. Nisam jos posjetila 4 elementa u robnoj kuci, ali imaju dosta toga. :-)

tigrovo oko je kamen koji je moja mlađa izabrala da bude njen ... meni izgleda super ... ko bajadera ... i sama sam si nabavila privjesak lubanjicu od tigrovog oka koja me čuva Wajter raport - Page 19 11484130

 Baš bajadera. : D Dobar opis. I mojoj je mami najdraži kamenčić. Wajter raport - Page 19 684758713 

Evo malo o njemu... Pronašla sam par kanala o kristalima koje pratim.



A i ovdje se pojašnjava razlika između Sokolovog, plavog Tigrovog i Tigrovog kamena.


kad kreneš proučavati to kamenje ne možeš prestati ... i ja sam prošla kroz tu fazu iako je mene više zanimala geološka strana ( zapalila se još u srednjoj na satovima geologije - meni nabolji rpedmet na građevini )  svega al fora je i ta ezoterijska ... znala sam noći i noći čitati sve na šta bih naletila al na žalost, nemam baš vremena koliko bih htjela imati za takve stvari ... al ono što je meni poseban gušt je nalaziti u prirodi kristale, fosile i ostalo lijepo kamenje, ne mora nužno ni biti kristal  ....
nekoć sam imala običaj sa svakog mjesta na koje bih otputovala ponijeti kamen za uspomenu i imala cijelu kolekciju kamenja, fosila i kojekakvih komada arheoloških nalaza ( rado sam pomagala arheolozima pa bih dobila tu i tamo koji komad nečega )  koja je nestala kad sam odselila iz roditeljske kuće u ljubljanu - bacili jer je to njima bilo hrpa ničega ... to me toliko ubilo u pojam da sam neko vrijeme zaboravila na sve skupa al me poslije opet jamilo ... sad sam svoj na svome pa mogu slagati kamenja po kući koliko me volja i znam da mi nitko neće to pobacati ... ajd, uživaj ... znam koji su to užici ...

A što su ti sve maličke skupile? Sad su one pokazale strast za time, ako sam dobro shvatila. Wajter raport - Page 19 684758713 Pratim te neke kanale s kristaloterapeutima jer obično pokažu različite oblike i vrste kristala/minerala kojih imaju podosta pa se, na taj način, učim raspoznavati ih. Evo, ne bih ni znala da se Tigrovo oko razvilo iz Sokolovog, a da je prijelazni oblik između ova dva kristala plavo Tigrovo oko, da nisam naišla na ovu ženu. Ipak, zanima me doslovno sve o njima. Kako rastu, što u sebi sadrže, zašto pojedini kristali pomažu kod određenih zdravstvenih tegoba, njihova tehnološka primjena, itd. Wajter raport - Page 19 684758713 Zainteresirala sam se za njih nakon jednog sna u kojem sam "vidjela" određene vrste kristala o kojima ništa tada nisam znala pa sam pomislila (zapravo, još uvijek mislim) da mi moj organizam odašilje način na koji se mogu iscijeliti. Otprilike, poput mačaka i pasa koji nagonski znaju koju travku moraju pojesti da bi si pomogli...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 18:24

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
pa jesi li bila na razgovoru, sta ti izgleda, bi moglo bit nesto?

je, bila sam i imam dobar osjećaj, razgovor je prošao u odličnom tonu  iako tu još ima za odradit tarapanu i biti spreman na svašta ... hvala svima koji ste mi držali fige  Wajter raport - Page 19 684758713

To je riješena stvar. Ne može takva žrtva proći bez nagrade. Wajter raport - Page 19 684758713 Kosa, mislim.  Wajter raport - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 18:26

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Glista je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nabavih si novo stvorenjce. Sokolovo oko. Obicno ga mijesaju s Tigrovim, no bliski su srodnici. Zapravo iz Sokola nastaje Tigar. :-P Uglavnom, prebacit cu se fino na Ezo Tv. Sad samo cekam da se razviju sve te nadosjetilne sposobnosti. Nisam jos posjetila 4 elementa u robnoj kuci, ali imaju dosta toga. :-)

tigrovo oko je kamen koji je moja mlađa izabrala da bude njen ... meni izgleda super ... ko bajadera ... i sama sam si nabavila privjesak lubanjicu od tigrovog oka koja me čuva Wajter raport - Page 19 11484130

 Baš bajadera. : D Dobar opis. I mojoj je mami najdraži kamenčić. Wajter raport - Page 19 684758713 


ti se pravo ufurala u kristale Wajter raport - Page 19 684758713, jel pomaze sta?


Grunfe, radi li motocikl? U onom pravcu, ne... Grunfe, radi li bicikl? U onom pravcu, ne... Pa dobro, Grunfe, radi li išta? U onom pravcu, ništa. 


Wajter raport - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 19:16

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ode i moj skalp ... ošišala se nakratko i po prvi puta farbala ... došlo mi u trenu i skroz sam zadovoljna ... aaa, koji lijepi osjećaj kad ne nosiš više kilo kose na glavi a i fora vidjet se opet bez sijedih ... istina, da mi netko stavi dva okrugla uha na glavu mogla bih proći kao miki maus Wajter raport - Page 19 11484130

Wajter raport - Page 19 1523192931 poceli te komadi obilaziti a i novi posao pa se moras uljuditi a ne ko manita indi bodulka...

ma to samo dok se ne uvalim ... kad se uvalim, vraćam se na staro ... moraš se kamuflirat kad si u lovu na fotelje ...

fora ... jučer me moj pas napao kad sam ulazila u kuću a djeca se razbježala ... ulazim u kuću a mala čita nešto i nije podignula glavu ... bacim joj one svoje odrezane repove na knjigu a dijete se sledilo ... kaže, ne usudi se pogledati me i pokrila oči  ... a druga silazi i vidjela samo odrezane repove i pobjela na kat ... morale su skupiti hrabrost da me vide bez kose Wajter raport - Page 19 11484130

al eto, šta sve mater ne napravi da može prehanit svoju mladunčad ... osjećam se ko kunić koji si počupo krzno da mladunčadi bude lijepo Wajter raport - Page 19 3114667799
Wajter raport - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 20:31

ligeja je napisao/la:

A što su ti sve maličke skupile? Sad su one pokazale strast za time, ako sam dobro shvatila. Wajter raport - Page 19 684758713 Pratim te neke kanale s kristaloterapeutima jer obično pokažu različite oblike i vrste kristala/minerala kojih imaju podosta pa se, na taj način, učim raspoznavati ih. Evo, ne bih ni znala da se Tigrovo oko razvilo iz Sokolovog, a da je prijelazni oblik između ova dva kristala plavo Tigrovo oko, da nisam naišla na ovu ženu. Ipak, zanima me doslovno sve o njima. Kako rastu, što u sebi sadrže, zašto pojedini kristali pomažu kod određenih zdravstvenih tegoba, njihova tehnološka primjena, itd. Wajter raport - Page 19 684758713 Zainteresirala sam se za njih nakon jednog sna u kojem sam "vidjela" određene vrste kristala o kojima ništa tada nisam znala pa sam pomislila (zapravo, još uvijek mislim) da mi moj organizam odašilje način na koji se mogu iscijeliti. Otprilike, poput mačaka i pasa koji nagonski znaju koju travku moraju pojesti da bi si pomogli...

ma ništa specijalno nismo još skupile jer tu po otoku uglavnom ima kalcita i nešto kvarca al je gušt njima tražiti svjetleće kamenje ... i fosile raznih školjkaša su našle do sada ... ima slika na onoj mojoj temi niže ... nije to ništa što kotira visoko na tržištu al je gušt naletit sam u prirodi pa učiti šta je šta i okružiti s time ... bio je nedavno u rijeci u dvorani mladosti međunarodni sajam svega toga pa sam ih vodila i izguštale se ... al sigurno će biti opet pa prati ... bude jako zanimljivih stvari

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.05.16 22:12

ligeja je napisao/la:Zainteresirala sam se za njih nakon jednog sna u kojem sam "vidjela" određene vrste kristala o kojima ništa tada nisam znala pa sam pomislila (zapravo, još uvijek mislim) da mi moj organizam odašilje način na koji se mogu iscijeliti. Otprilike, poput mačaka i pasa koji nagonski znaju koju travku moraju pojesti da bi si pomogli...

nismo mi biološki uopće toliko daleko do pasa i mačaka ... ako ti išta znači, ja skroz vjerujem u ovo što si opisala i svakako savjetujem da pratiš svoje insekte Wajter raport - Page 19 1523192931 ne ih pretvarati u opsesiju nego samo neopterećeno pratiti i pretvoriti u svojevrsnu igru Wajter raport - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 22.05.16 16:39

vrijeme je savršeno...  Wajter raport - Page 19 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.16 5:52

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
aha, tu smo micamaco... došli desničari na vlast i ti se oma uhljebi... a vamo sve neko prosipanje lijevih stavova, ovo ono... sad znamo čija to majka crnu vunu prede Wajter raport - Page 19 1384857964

od sad ću te zvati glista uhljeb Wajter raport - Page 19 1523192931


Earthworm inbread... Wajter raport - Page 19 1523192931

je, previše slušaš Ines iz BB, sad i ti sve na engleski Wajter raport - Page 19 1619348112 Wajter raport - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.05.16 7:23

vikend kao stvoren za dječji rođemdan slaviti ... klinci se super zabavili, opet bio i pidžama party i sutradan zabava sa klincima oko stola ... netjak mi je mali genijalac ... najmanji i jedini muškarac među brdo velikih cura, vriskao je od oduševljenja i zabavljao sve redom


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.