kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.02.17 9:37

BesposlenPlop je napisao/la:tko čita moju temu o glisti u zemlji čudesa  mora biti svjestan da i na ovom forumu postoji forumski  manipulator sličan onom mom iz reale .... ja  znam tko je Wajter raport - Page 21 1523192931  al neću odati tko je taj/ta .... ne želim nikome zlo, ali je činjenica da se taj sam izubija pokušavajući mene diskreditirati a da ja zrno znoja, gram živaca ne isproduciram ... vidjela kako to ide u reali pa eto, da vidim kako to ide dalje i u virtuali  ... i dalje eksperimentiram i zato sam tu na forumu .... eksperimentiram neke stvari glede same sebe da bih znala kako se postaviti u reali kada za to dođe pravi čas i kada se manipulator vrati sa bolovanja Wajter raport - Page 21 1523192931

p.s.

netko tko ima razvijeniju intuiciju od mene a tu je na forumu je to prije mene skužio al me poslušao a bio/la je u pravu a ja nisam

baš da vidim tko će se u kojoj ulozi prepoznati Wajter raport - Page 21 684758713

jel to sigurno Glista a ne Esco? Wajter raport - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.02.17 9:42

sta rec onako vremenski, sranje od viikenda, sranje i sad. Kisa non stop, subotu je zaljevalo ko da nikad nije. Sad se cak i pomolilo sunce toliko da vidimo da ga ima i odmah zaslo za oblak. Ko klincu mi nije islo u glavu kako neki sicusni i prozracni oblak moze zakloniti ogromno sunce, zvijezdu...U biti mi ni danas nije nista jasnije, mozda je to sunce samo nacrtato, filmski efekt propracen toplinskim efektima. Kako je da je ali je hiper vlazno, memljivo i toplo a ovo mokro smece pada li pada...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.02.17 10:20

pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:tko čita moju temu o glisti u zemlji čudesa  mora biti svjestan da i na ovom forumu postoji forumski  manipulator sličan onom mom iz reale .... ja  znam tko je Wajter raport - Page 21 1523192931  al neću odati tko je taj/ta .... ne želim nikome zlo, ali je činjenica da se taj sam izubija pokušavajući mene diskreditirati a da ja zrno znoja, gram živaca ne isproduciram ... vidjela kako to ide u reali pa eto, da vidim kako to ide dalje i u virtuali  ... i dalje eksperimentiram i zato sam tu na forumu .... eksperimentiram neke stvari glede same sebe da bih znala kako se postaviti u reali kada za to dođe pravi čas i kada se manipulator vrati sa bolovanja Wajter raport - Page 21 1523192931

p.s.

netko tko ima razvijeniju intuiciju od mene a tu je na forumu je to prije mene skužio al me poslušao a bio/la je u pravu a ja nisam

baš da vidim tko će se u kojoj ulozi prepoznati Wajter raport - Page 21 684758713

jel to sigurno Glista a ne Esco?  Wajter raport - Page 21 684758713
morat ćemo čekati na daljnji rasplet trilera u glupoj glavici glupe glistice do iza 16h... valjda uhljebima ne daju na internAt tijekom radnog vremena Wajter raport - Page 21 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.02.17 10:32

još kad bi se bitvica vratila.... ijuuuju... možda bi forunić doživio rivajvl Wajter raport - Page 21 684758713
iako moram priznati da sam nekako totalno ispala iz đira od tog internetovanja... ne da mi se... Wajter raport - Page 21 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.02.17 10:46

pizda je napisao/la:sta rec onako vremenski, sranje od  viikenda, sranje i sad. Kisa non stop, subotu je zaljevalo ko da nikad nije. Sad se cak i pomolilo sunce toliko da vidimo da ga ima i odmah zaslo za oblak. Ko klincu mi nije islo u glavu kako neki sicusni i prozracni oblak moze zakloniti ogromno sunce, zzvijezdu...U biti mi ni danas nije nista jasnije, mozda je to sunce samo nacrtato, filmski efekt propracen toplinskim efektima. Kako je da je ali je hiper vlazno, memljivo i toplo a ovo mokro smece pada li pada...
Ti ocito pises sa neke druge planete jer na ovoj nasoj sunca nema ni traga ...rjecina nabujala ko ganges.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.02.17 10:53

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:sta rec onako vremenski, sranje od  viikenda, sranje i sad. Kisa non stop, subotu je zaljevalo ko da nikad nije. Sad se cak i pomolilo sunce toliko da vidimo da ga ima i odmah zaslo za oblak. Ko klincu mi nije islo u glavu kako neki sicusni i prozracni oblak moze zakloniti ogromno sunce, zzvijezdu...U biti mi ni danas nije nista jasnije, mozda je to sunce samo nacrtato, filmski efekt propracen toplinskim efektima. Kako je da je ali je hiper vlazno, memljivo i toplo a ovo mokro smece pada li pada...
Ti ocito pises sa neke druge planete jer na ovoj nasoj sunca nema ni traga ...rjecina nabujala ko ganges.

Wajter raport - Page 21 1523192931 da ko ganges...Kako i nece jebote, palo je na bilijardi gigalitara kise, more ce nas podavit ako se jos koja litra ulije u njega. Evo prognoza u NL da ce sutra snijeg Wajter raport - Page 21 1523192931... sto se sunca tice evo i sad ga ima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.02.17 11:01

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:sta rec onako vremenski, sranje od  viikenda, sranje i sad. Kisa non stop, subotu je zaljevalo ko da nikad nije. Sad se cak i pomolilo sunce toliko da vidimo da ga ima i odmah zaslo za oblak. Ko klincu mi nije islo u glavu kako neki sicusni i prozracni oblak moze zakloniti ogromno sunce, zzvijezdu...U biti mi ni danas nije nista jasnije, mozda je to sunce samo nacrtato, filmski efekt propracen toplinskim efektima. Kako je da je ali je hiper vlazno, memljivo i toplo a ovo mokro smece pada li pada...
Ti ocito pises sa neke druge planete jer na ovoj nasoj sunca nema ni traga ...rjecina nabujala ko ganges.

Wajter raport - Page 21 1523192931 da ko ganges...Kako i nece jebote, palo je na bilijardi gigalitara kise, more ce nas podavit ako se jos koja litra ulije u njega. Evo prognoza u NL da ce sutra snijeg Wajter raport - Page 21 1523192931... sto se sunca tice evo i sad ga ima...
Snijeg ce sigurno. Na Aljasci na primjer. 
Pogledam wajter na mobitelu, kaze jedno. U novinam drugo. Opsirno accuweather trece .... Tako mi je svejedno .... Ja cekam ljeto i more.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.02.17 11:09

maledetta primavera je napisao/la:
Snijeg ce sigurno. Na Aljasci na primjer. 
Pogledam wajter na mobitelu, kaze jedno. U novinam drugo. Opsirno accuweather trece .... Tako mi je svejedno .... Ja cekam ljeto i more.

jebes prognoze, ionako znas da ce do ljeta biti kisa, bura, juga a kojim redom, sasvim svejedno. Evo, sad citam da nas slijedi i olujna bura osim snijega...Wajter raport - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.02.17 11:11

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Snijeg ce sigurno. Na Aljasci na primjer. 
Pogledam wajter na mobitelu, kaze jedno. U novinam drugo. Opsirno accuweather trece .... Tako mi je svejedno .... Ja cekam ljeto i more.

jebes prognoze, ionako znas da ce do ljeta biti kisa, bura, juga a kojim redom, sasvim svejedno. Evo, sad citam da nas slijedi i olujna bura osim snijega...Wajter raport - Page 21 684758713
E toga nam fali ove godine....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.02.17 11:12

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Snijeg ce sigurno. Na Aljasci na primjer. 
Pogledam wajter na mobitelu, kaze jedno. U novinam drugo. Opsirno accuweather trece .... Tako mi je svejedno .... Ja cekam ljeto i more.

jebes prognoze, ionako znas da ce do ljeta biti kisa, bura, juga a kojim redom, sasvim svejedno. Evo, sad citam da nas slijedi i olujna bura osim snijega...Wajter raport - Page 21 684758713
E toga nam fali ove godine....

prosli put je dalmacia pokupila najveci dio. Nas je samo oplahivalo...Wajter raport - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.02.17 11:18

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Snijeg ce sigurno. Na Aljasci na primjer. 
Pogledam wajter na mobitelu, kaze jedno. U novinam drugo. Opsirno accuweather trece .... Tako mi je svejedno .... Ja cekam ljeto i more.

jebes prognoze, ionako znas da ce do ljeta biti kisa, bura, juga a kojim redom, sasvim svejedno. Evo, sad citam da nas slijedi i olujna bura osim snijega...Wajter raport - Page 21 684758713
E toga nam fali ove godine....

prosli put je dalmacia pokupila najveci dio. Nas je samo oplahivalo...Wajter raport - Page 21 684758713
Meni je preklani odvalilo prozor u sobi gdje je malena spavala. Ja sam lezala u boravku sa upalom pluca. Toliko su jaki bili naleti bure d bi se kauc zdrmao kao da je potres.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.02.17 12:02

[quote="maledetta primavera"]
Meni je preklani odvalilo prozor u sobi gdje je malena spavala. Ja sam lezala u boravku sa upalom pluca. Toliko su jaki bili naleti bure d bi se kauc zdrmao kao da je potres.[quote]

znam, sjecam se kad si pisala. Meni se srecom to jos nije desilo ali zato stradam na drugi nacin sto se vidi nakon prve kise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.02.17 12:08

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Meni je preklani odvalilo prozor u sobi gdje je malena spavala. Ja sam lezala u boravku sa upalom pluca. Toliko su jaki bili naleti bure d bi se kauc zdrmao kao da je potres.


znam, sjecam se kad si pisala. Meni se srecom to jos nije desilo ali zato stradam na drugi nacin sto se vidi nakon prve kise...
Meni jd fascinantno da su se podovi tresli a znas kako su jaki temelji nase zgrade Wajter raport - Page 21 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.02.17 12:31

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Meni je preklani odvalilo prozor u sobi gdje je malena spavala. Ja sam lezala u boravku sa upalom pluca. Toliko su jaki bili naleti bure d bi se kauc zdrmao kao da je potres.


znam, sjecam se kad si pisala. Meni se srecom to jos nije desilo ali zato stradam na drugi nacin sto se vidi nakon prve kise...
Meni jd fascinantno da su se podovi tresli a znas kako su jaki temelji nase zgrade Wajter raport - Page 21 684758713

znam, ne mos je odgurat nikako...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.02.17 14:01

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Meni je preklani odvalilo prozor u sobi gdje je malena spavala. Ja sam lezala u boravku sa upalom pluca. Toliko su jaki bili naleti bure d bi se kauc zdrmao kao da je potres.

Meni jd fascinantno da su se podovi tresli a znas kako su jaki temelji nase zgrade Wajter raport - Page 21 684758713

znam, ne mos je odgurat nikako...
E da ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 07.02.17 9:17

nemam pojma ko je forumski manipulator, al nije me ni briga.....
ovdje piše malo ljudi svi mi se čine relativno ok.....ništa šta odskače.....

ja još ne znam je li dečko 13 i još neki drugi nik osim toga.....


vajter pokišan usitni i pojugovit......
mala ima gadnu virozu,a i maloga malo ufatilo....bili smo vadit krv....u labu 100 ljudi, djece, starčadi....

opet moram smislit šta za ručak.... Wajter raport - Page 21 2696049567 nemam ideje....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.02.17 9:18

osvanuo podnosljiv dan nakon dugo vremena. Sasvim lagana bura, sto bi rekli burica, nema mokrog smeca, temperatura pala ali ne previse pa ima solidnih 7 stupnjeva. Vecinom oblacno sa plavim rezovima vedrog neba a svako toliko proviri i sunce. Kako ce se stvari dalje razvijati ne znam ali znam da je sad solidno sto i vama zelim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.02.17 9:23

Lena je napisao/la:nemam pojma ko je forumski manipulator, al nije me ni briga.....
..

a mos i mislit manipulacije na forumu, godinama citam o tome a nikako da vidim neki primjer manipulacije i grozota koje su proizasle...Wajter raport - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 07.02.17 9:31

ma bilo svega u onim crnim ludim forumskim vremenima.....doduše najviše je bilo dolajavanja po pp-ima, nadodavanja, umišljaja raznih itd, ali to je iza...daleko....

idem se obuć, pa u spizu....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.02.17 9:49

Lena je napisao/la:ma bilo svega u onim crnim ludim forumskim vremenima.....doduše najviše je bilo dolajavanja po pp-ima, nadodavanja, umišljaja raznih itd, ali to je iza...daleko....

idem se obuć, pa u spizu....

ma dobro ali to su vec uobicajeni tracevi ili lazi. Ako me neko laze da je musko a zensko je ili da ima 20 godina a ima 50 mos mislit sto me izmanipulirao...Wajter raport - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.02.17 12:18

vani je super, mirno, suncano i toplo. Normalno, u NL je ikona po kojoj je trenutno u Rieci 3 stupnja i pada snijeg...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.02.17 19:56

Vel'ka Maca je napisao/la:još kad bi se bitvica vratila.... ijuuuju... možda bi forunić doživio rivajvl Wajter raport - Page 21 684758713
iako moram priznati da sam nekako totalno ispala iz đira od tog internetovanja... ne da mi se... Wajter raport - Page 21 684758713
Wajter raport - Page 21 684758713  

ne stignem srećice... 
nisam ja uhljeb , znaš da sam u privatnom sektoru Wajter raport - Page 21 1523192931 ... 
a sad sam i u nekim kombinacijama kako kupiti kuhinju koja mi se sviđa za manje para od njenog koštanja... hoću reći nagovorili su me da budem razumna i štedljiva Wajter raport - Page 21 11484130 moš mislit, ja i štednja, niđe veze... 
ubile su me kalkulacija... ali, kako god okrenem, uštedim nekih parstokuna i izgubim gomilu živaca, vremena i nemam pojma što ću dobiti kao gotov proizvod... 
danas sam odustala, posustala i odlučila, kupit ću ono što volim, što mi se sviđa, ide na 6 rata i završena priča... ne da mi se gnjaviti s majstorima, poluproizvodima i ostalim sranjima... potroših život uludo 


vrijeme?... a bljakasto kakvo će biti u veljači... ali... samo neka nije ispod nule i da se živjeti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.02.17 20:48

BesposlenPlop je napisao/la:tko čita moju temu o glisti u zemlji čudesa  mora biti svjestan da i na ovom forumu postoji forumski  manipulator sličan onom mom iz reale .... ja  znam tko je Wajter raport - Page 21 1523192931  al neću odati tko je taj/ta .... ne želim nikome zlo, ali je činjenica da se taj sam izubija pokušavajući mene diskreditirati a da ja zrno znoja, gram živaca ne isproduciram ... vidjela kako to ide u reali pa eto, da vidim kako to ide dalje i u virtuali  ... i dalje eksperimentiram i zato sam tu na forumu .... eksperimentiram neke stvari glede same sebe da bih znala kako se postaviti u reali kada za to dođe pravi čas i kada se manipulator vrati sa bolovanja Wajter raport - Page 21 1523192931

p.s.

netko tko ima razvijeniju intuiciju od mene a tu je na forumu je to prije mene skužio al me poslušao a bio/la je u pravu a ja nisam

baš da vidim tko će se u kojoj ulozi prepoznati Wajter raport - Page 21 684758713
evo ja sam se odmah prepoznala u tvom opisu... taj uski strukić, obla bedra, zanosni grud, vitke noge, slapovi kose i sočne usne...  to ne može biti nitko drugi nego ja Wajter raport - Page 21 11484130 



jebate jesi se brzo naučila ništa ne raditi no u besposlenoj glavi kovati zavjere i urote...  Wajter raport - Page 21 1425538829

aj bogati uvati se one svoje gromače, bila si i zdravija i pametnija dok si kamenje prebacivala i gacala po šumi u gumenim čizmama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.02.17 23:54

btw je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:tko čita moju temu o glisti u zemlji čudesa  mora biti svjestan da i na ovom forumu postoji forumski  manipulator sličan onom mom iz reale .... ja  znam tko je Wajter raport - Page 21 1523192931  al neću odati tko je taj/ta .... ne želim nikome zlo, ali je činjenica da se taj sam izubija pokušavajući mene diskreditirati a da ja zrno znoja, gram živaca ne isproduciram ... vidjela kako to ide u reali pa eto, da vidim kako to ide dalje i u virtuali  ... i dalje eksperimentiram i zato sam tu na forumu .... eksperimentiram neke stvari glede same sebe da bih znala kako se postaviti u reali kada za to dođe pravi čas i kada se manipulator vrati sa bolovanja Wajter raport - Page 21 1523192931

p.s.

netko tko ima razvijeniju intuiciju od mene a tu je na forumu je to prije mene skužio al me poslušao a bio/la je u pravu a ja nisam

baš da vidim tko će se u kojoj ulozi prepoznati Wajter raport - Page 21 684758713
evo ja sam se odmah prepoznala u tvom opisu... taj uski strukić, obla bedra, zanosni grud, vitke noge, slapovi kose i sočne usne...  to ne može biti nitko drugi nego ja Wajter raport - Page 21 11484130 



jebate jesi se brzo naučila ništa ne raditi no u besposlenoj glavi kovati zavjere i urote...  Wajter raport - Page 21 1425538829

aj bogati uvati se one svoje gromače, bila si i zdravija i pametnija dok si kamenje prebacivala i gacala po šumi u gumenim čizmama

nisi ti ... o tebi i dalje imam isto mišljenje o tebi kao kad smo divanile uživo .... ne jebu mene tolko virtualne fertutme ... znam koga sam upoznala i znam da smo svi podležni slabostima al mene privlače vrline .... ti si mi i dalje ooogromni potencijal ne glede na pogrešne premise i razumijem i kad su krenuli neki drugačiji putevi .... bilo je potrebno da napredujemo neovisno jedan o drugom Wajter raport - Page 21 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.02.17 7:22

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:još kad bi se bitvica vratila.... ijuuuju... možda bi forunić doživio rivajvl Wajter raport - Page 21 684758713
iako moram priznati da sam nekako totalno ispala iz đira od tog internetovanja... ne da mi se... Wajter raport - Page 21 684758713
Wajter raport - Page 21 684758713  

ne stignem srećice... 
nisam ja uhljeb , znaš da sam u privatnom sektoru Wajter raport - Page 21 1523192931 ... 
a sad sam i u nekim kombinacijama kako kupiti kuhinju koja mi se sviđa za manje para od njenog koštanja... hoću reći nagovorili su me da budem razumna i štedljiva Wajter raport - Page 21 11484130 moš mislit, ja i štednja, niđe veze... 
ubile su me kalkulacija... ali, kako god okrenem, uštedim nekih parstokuna i izgubim gomilu živaca, vremena i nemam pojma što ću dobiti kao gotov proizvod... 
danas sam odustala, posustala i odlučila, kupit ću ono što volim, što mi se sviđa, ide na 6 rata i završena priča... ne da mi se gnjaviti s majstorima, poluproizvodima i ostalim sranjima... potroših život uludo 


vrijeme?... a bljakasto kakvo će biti u veljači... ali... samo neka nije ispod nule i da se živjeti...
Go for it girl! tu ces kuinju gledat do kraja zivota, lahko mogoce, pa da onda barem uzivas u pogledu... i ja sam za svoju pljunula, odnosno nacrtala ju i bas mi je super ovih prvih 15 godina  Wajter raport - Page 21 11484130

Jel to znaci da si si i neku gajbu nasla il kak to kod tebe ide?
Jesi konacno raspakirala kofere, jebli te koferi vise... ne stignem te upratit... (drzim fige za onih sedam "debelih" godina sto te ocekuju... a moze i puta dva)

Znas kako mi je drago da je i tebe potrefilo... mislila sam si, jebanje, kad ovako sposobni, srcani i borbeni ljudi nikako isplivat, kakve sanse imamo mi sitna boranija  Wajter raport - Page 21 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.