kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa o manipulatorima

Stranica 13 / 15. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Ko je najveci manipulator na Kultnixu?

Anketa o manipulatorima - Page 13 Left1033%Anketa o manipulatorima - Page 13 Right10 33% 
[ 12 ]
Anketa o manipulatorima - Page 13 Left103%Anketa o manipulatorima - Page 13 Right10 3% 
[ 1 ]
Anketa o manipulatorima - Page 13 Left106%Anketa o manipulatorima - Page 13 Right10 6% 
[ 2 ]
Anketa o manipulatorima - Page 13 Left106%Anketa o manipulatorima - Page 13 Right10 6% 
[ 2 ]
Anketa o manipulatorima - Page 13 Left106%Anketa o manipulatorima - Page 13 Right10 6% 
[ 2 ]
Anketa o manipulatorima - Page 13 Left1011%Anketa o manipulatorima - Page 13 Right10 11% 
[ 4 ]
Anketa o manipulatorima - Page 13 Left108%Anketa o manipulatorima - Page 13 Right10 8% 
[ 3 ]
Anketa o manipulatorima - Page 13 Left1017%Anketa o manipulatorima - Page 13 Right10 17% 
[ 6 ]
Anketa o manipulatorima - Page 13 Left103%Anketa o manipulatorima - Page 13 Right10 3% 
[ 1 ]
Anketa o manipulatorima - Page 13 Left107%Anketa o manipulatorima - Page 13 Right10 7% 
[ 3 ]
 
Ukupno glasova : 36
 
 

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 04.03.17 11:41

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:.. to ti se sviđa, to voliš, nauči Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713...
 
Bas bih htio sebe upoznati.
Da mi netko kaze kakav sam.

zajebant  Anketa o manipulatorima - Page 13 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 05.03.17 8:57

Lena je napisao/la:


ma pogledala sam ja svoju natalanu odavno i znam ponešto o astrologiji, ali uvijek mi je zanimljivo kako netko drugi iščita, druge oči....drugi način gledanja..... Anketa o manipulatorima - Page 13 3015220106
onda ćemo to jednom oči u oči da vidiš kako te moje oči vide.. ne da mi se pisati....važi?  Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 05.03.17 8:59

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:.. to ti se sviđa, to voliš, nauči Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713...
 
Bas bih htio sebe upoznati.
Da mi netko kaze kakav sam.
Ako do sada nisi upoznao sam sebe, ni sto gatara ti ne može pomoći.  Anketa o manipulatorima - Page 13 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Lena 05.03.17 10:29

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:


ma pogledala sam ja svoju natalanu odavno i znam ponešto o astrologiji, ali uvijek mi je zanimljivo kako netko drugi iščita, druge oči....drugi način gledanja..... Anketa o manipulatorima - Page 13 3015220106
onda ćemo to jednom oči u oči da vidiš kako te moje oči vide.. ne da mi se pisati....važi?  Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713
može dogovorito  Anketa o manipulatorima - Page 13 11484130

imam ples sa udom, gatanje oči u oči, još bećerac sa babanom i ako se još tko javi za kakvu activnost tipa tura tunelom učka ili bacanje kamena sa ramena gdje će mi biti kraj  Anketa o manipulatorima - Page 13 11484130 Anketa o manipulatorima - Page 13 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  RobinUd 05.03.17 12:27

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:.. to ti se sviđa, to voliš, nauči Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713...
Bas bih htio sebe upoznati.
Da mi netko kaze kakav sam.
Ako do sada nisi upoznao sam sebe, ni sto gatara ti ne može pomoći.  Anketa o manipulatorima - Page 13 3601362807
Covjek je kompleksno bice.
Istina je da svakoga mozes obmanuti, sebe ne mozes (imam jedan dobar primjer za to).
Usprkos tome, ponesto od saznanja o sebi se podsvjesno ignorira.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 05.03.17 19:37

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:.. to ti se sviđa, to voliš, nauči Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713...
Bas bih htio sebe upoznati.
Da mi netko kaze kakav sam.
Ako do sada nisi upoznao sam sebe, ni sto gatara ti ne može pomoći.  Anketa o manipulatorima - Page 13 3601362807
Covjek je kompleksno bice.
Istina je da svakoga mozes obmanuti, sebe ne mozes (imam jedan dobar primjer za to).
Usprkos tome, ponesto od saznanja o sebi se podsvjesno ignorira.
kad saznanje ne odgovara slici kakvu bi želio vidjeti, najčešće se pribjegava viđenju koje je lakše podnijeti... dakle, može se (samo)obmanuti 

mislim da smo puno puta na forumu o tome pisali, koliko se naše vlastito viđenje sebe razlikuje od onog kako nas drugi vide/doživljavaju... stvarno stanje je vjerojatno zbir osobina koje jednako (ili slično) vide obje strane...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  maledetta primavera 06.03.17 12:18

splet okolnosti. 
gore navedenom zbiru pridodala bih i okolnosti u kojima dolazi do određenih ponašanja , što znači da tad nastupamo tako a drugdje drugačije. 
osim toga, navela bih i ono što ne dođe do izražaja u mirnim okolnostima ili obrnuto. mi možemo imati super mišljenje o nekome tko je zaista super i doživimo situaciju gdje ta super osoba izlijeće iz kože . ukoliko tu osobu zaista poznajemo, nećemo ju okarakterizirati kao luđaka već ćemo jednostavno kazati : takvu/takvoga te još ne poznajem. ukoliko tu osobu ne poznajemo dovoljno, pomislit ćemo da osoba nije normalna, ili je ovakva, ili onakva .... ili nećemo pomisliti ništa. ali svakako nećemo imati poticaj da tu osobu zadržimo uza sebe.

sve je to jedan splet života, frekvencija i relativiteta.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 06.03.17 18:55

maledetta primavera je napisao/la:splet okolnosti. 
gore navedenom zbiru pridodala bih i okolnosti u kojima dolazi do određenih ponašanja , što znači da tad nastupamo tako a drugdje drugačije. 
osim toga, navela bih i ono što ne dođe do izražaja u mirnim okolnostima ili obrnuto. mi možemo imati super mišljenje o nekome tko je zaista super i doživimo situaciju gdje ta super osoba izlijeće iz kože . ukoliko tu osobu zaista poznajemo, nećemo ju okarakterizirati kao luđaka već ćemo jednostavno kazati : takvu/takvoga te još ne poznajem. ukoliko tu osobu ne poznajemo dovoljno, pomislit ćemo da osoba nije normalna, ili je ovakva, ili onakva .... ili nećemo pomisliti ništa. ali svakako nećemo imati poticaj da tu osobu zadržimo uza sebe.

sve je to jedan splet života, frekvencija i relativiteta.
mislim da okolnosti iz nas ne mogu izvući ništa što već od prije ne posjedujemo u sebi...

zapravo, čini mi se da svi imamo sve osobine (dobre i loše) samo su nam neke zakržljale, neke su uspavane, a neke aktivne i razvijene.... splet okolnosti i/ili određene osobe znaju u nama probuditi nemani za koje bi se zakleli da ih nemamo...često nije  šokirana  samo okolina, šok doživi i osoba koja se ponaša onako kako misli da nikad ne bi.... 


jednako vrijedi i za one dobre (a uspavane i zakržljale)... i one se mogu aktivirati zahvaljujući spletu okolnosti /ilii osobama koje ih znaju izvući na površinu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 07.03.17 8:57

maledetta primavera je napisao/la:

sve je to jedan splet života, frekvencija i relativiteta.

bogte ti i kvantnu fiziku ubacila medju manipulatore...Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 9:14

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

sve je to jedan splet života, frekvencija i relativiteta.

bogte ti i kvantnu fiziku ubacila medju manipulatore...Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713
 Cuj, novija istrazivanja kazu da se seciranjem dolazi do nicega. To je vjerovatno ono NISTA iz kojegje nastao svemir. 
U sto god gledamo ne postoji zapravo ako se seciranjem (/rasclambom )/na najmanje cestice dolazi do nicega jer je taj prazan prostor tj. NISTA zapravo koncentracija koja stvara nesto. To nesto je relativno i postoji samo ono sto percepiramo a svatko percepira iz svog stajalista i u skladu sa samim sobom. 

Anketa o manipulatorima - Page 13 1523192931


Pazi ovo. Vaza na jednoj tocki crvene boje. Iza nje snop svjetlosti. Stanes ispred vaze i kako vidis? Stanes izmedju vaze i snopa svjetla i sto vidis? Boje variraju? Postavi daltonistu da ucini isto. Svaki put razliciti dozivljaji .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 07.03.17 9:32

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

sve je to jedan splet života, frekvencija i relativiteta.

bogte ti i kvantnu fiziku ubacila medju manipulatore...Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713
 Cuj, novija istrazivanja kazu da se seciranjem dolazi do nicega. To je vjerovatno ono NISTA iz kojegje nastao svemir. 
U sto god gledamo ne postoji zapravo ako se seciranjem (/rasclambom )/na najmanje cestice dolazi do nicega jer je taj prazan prostor tj. NISTA zapravo koncentracija koja stvara nesto. To nesto je relativno i postoji samo ono sto percepiramo a svatko percepira iz svog stajalista i u skladu sa samim sobom. 

Anketa o manipulatorima - Page 13 1523192931


Pazi ovo. Vaza na jednoj tocki crvene boje. Iza nje snop svjetlosti. Stanes ispred vaze i kako vidis? Stanes izmedju vaze i snopa svjetla i sto vidis? Boje variraju? Postavi daltonistu da ucini isto. Svaki put razliciti dozivljaji .....

Ako je iz nicega nastao svemir onda fizika negira samu sebe jer vele da iz nicega ne moze nastat nesto niti se nesto moze skoncentrirat iz niceg. Osobno i big beng i evoluciju nabijem na spolovilo, ogromne lazi ...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 9:33

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

sve je to jedan splet života, frekvencija i relativiteta.

bogte ti i kvantnu fiziku ubacila medju manipulatore...Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713
 Cuj, novija istrazivanja kazu da se seciranjem dolazi do nicega. To je vjerovatno ono NISTA iz kojegje nastao svemir. 
U sto god gledamo ne postoji zapravo ako se seciranjem (/rasclambom )/na najmanje cestice dolazi do nicega jer je taj prazan prostor tj. NISTA zapravo koncentracija koja stvara nesto. To nesto je relativno i postoji samo ono sto percepiramo a svatko percepira iz svog stajalista i u skladu sa samim sobom. 

Anketa o manipulatorima - Page 13 1523192931


Pazi ovo. Vaza na jednoj tocki crvene boje. Iza nje snop svjetlosti. Stanes ispred vaze i kako vidis? Stanes izmedju vaze i snopa svjetla i sto vidis? Boje variraju? Postavi daltonistu da ucini isto. Svaki put razliciti dozivljaji .....

Ako je iz nicega nastao svemir onda fizika negira samu sebe jer vele da iz nicega ne moze nastat nesto niti se nesto moze skoncentrirat iz niceg. Osobno i big beng i evoluciju nabijem na spolovilo, ogromne lazi ...


to NIŠTA je jedini nama pojmljiv način objašnjenja tog međuprostora. znam objasniti materiju ali ono između, ne. mi dalje još nismo dokučili. netko sigurno je. i vjerujem da nismo sami ....  Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 07.03.17 9:36

maledetta primavera je napisao/la:

to NIŠTA je jedini nama pojmljiv način objašnjenja tog međuprostora. znam objasniti materiju ali ono između, ne. mi dalje još nismo dokučili. netko sigurno je. i vjerujem da nismo sami ....  Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713

ispast ce na kraju da je svemir stvarno samo zgodna scenografija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 9:47

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

to NIŠTA je jedini nama pojmljiv način objašnjenja tog međuprostora. znam objasniti materiju ali ono između, ne. mi dalje još nismo dokučili. netko sigurno je. i vjerujem da nismo sami ....  Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713

ispast ce na kraju da je svemir stvarno samo zgodna scenografija...
tko zna šta će još ispasti. mašta se mnogo puta podudarila sa "stvarnošću". pogledaj samo onaj nijemi, crno bijeli film kada raketa pogodi mjesec u oko. čovjek je na mjesecu! mašta dovede čovjeka do mjeseca. je li to mašta ili ostatci neke kolektivne svijesti?

i potom se sjetim posljednje scene filma men in black, kada je naš svemir samo špigulica u igri nekih dvaju divova neobjašnjivog izgleda ...  Anketa o manipulatorima - Page 13 1523192931


Anketa o manipulatorima - Page 13 Wnkkqzwk-1446826175


Anketa o manipulatorima - Page 13 MIB-marble


Anketa o manipulatorima - Page 13 Main-qimg-066351b82e1668825ff47d19a5060cd0


Anketa o manipulatorima - Page 13 LI0lk



Anketa o manipulatorima - Page 13 Mib_117Marbles
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 07.03.17 10:14

fora spigulice, ovi se igraju a na planetama smisljaju fizikalne zakone da to objasne...Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  RobinUd 07.03.17 12:51

pizda je napisao/la:Ako je iz nicega nastao svemir onda fizika negira samu sebe jer vele da iz nicega ne moze nastat nesto niti se nesto moze skoncentrirat iz niceg. Osobno i big beng i evoluciju nabijem na spolovilo, ogromne lazi ...
Ne budi nestrpljiv !
Jos prije koju stotinu godina je vecina prirodnih pojava bila neobjasnjiva.
Kad covjek o tome danas razmislja, ne moze to pojmiti.
Tako je i sa nastankom svega i svacega. Doci ce saznanje, samo je pitanje, hocemo li ga dozivjeti.
Danasnje teorije o nastanku svemira su, za sadasnji nacin razmisljanja, sasvim u redu.
Pisem o naucnim teorijama, ne o vjerskim glupostima.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 07.03.17 13:03

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:Ako je iz nicega nastao svemir onda fizika negira samu sebe jer vele da iz nicega ne moze nastat nesto niti se nesto moze skoncentrirat iz niceg. Osobno i big beng i evoluciju nabijem na spolovilo, ogromne lazi ...
Ne budi nestrpljiv !
Jos prije koju stotinu godina je vecina prirodnih pojava bila neobjasnjiva.
Kad covjek o tome danas razmislja, ne moze to pojmiti.
Tako je i sa nastankom svega i svacega. Doci ce saznanje, samo je pitanje, hocemo li ga dozivjeti.
Danasnje teorije o nastanku svemira su, za sadasnji nacin razmisljanja, sasvim u redu.
Pisem o naucnim teorijama, ne o vjerskim glupostima.

nisam nestrpljiv, ionako ce nam sve biti jasno kad riknemo. Ako pak ne bude onda je sve sasvim svejedno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 07.03.17 13:12

koliko vidim, Glista ubjedljivo vodi na listi manipulatora, druga je Maca a trece mjesto diele Maledetta i cigo. Anketa je aktivna pa svi koi nisu, mogu!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 08.03.17 22:52

pizda je napisao/la:koliko vidim, Glista ubjedljivo vodi na listi manipulatora, druga je Maca a trece mjesto diele Maledetta i cigo. Anketa je aktivna pa svi koi nisu, mogu!

nemrete mene prestić da se ubijete ti i cigo ... najbolji manipulator nije samo onaj koji dobro manipulira, nego onaj koji je manipulacije pročito Anketa o manipulatorima - Page 13 3084372643

a mense ne da sam palit moje ostale haltere da bih pojačala vodstvo ... ne bi bilo fer do ostalih sudionika igre Anketa o manipulatorima - Page 13 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  pizda 09.03.17 9:35

BesposlenPlop je napisao/la:
pizda je napisao/la:koliko vidim, Glista ubjedljivo vodi na listi manipulatora, druga je Maca a trece mjesto diele Maledetta i cigo. Anketa je aktivna pa svi koi nisu, mogu!

nemrete mene prestić da se ubijete ti i cigo ... najbolji manipulator nije samo onaj koji dobro manipulira, nego onaj koji je manipulacije pročito Anketa o manipulatorima - Page 13 3084372643

a mense ne da sam palit moje ostale haltere da bih pojačala vodstvo ... ne bi bilo fer do ostalih sudionika igre  Anketa o manipulatorima - Page 13 11484130

ja sam svoima zaboravijo logine a bogme i sam nickname...Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  maledetta primavera 09.03.17 10:29

pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
pizda je napisao/la:koliko vidim, Glista ubjedljivo vodi na listi manipulatora, druga je Maca a trece mjesto diele Maledetta i cigo. Anketa je aktivna pa svi koi nisu, mogu!

nemrete mene prestić da se ubijete ti i cigo ... najbolji manipulator nije samo onaj koji dobro manipulira, nego onaj koji je manipulacije pročito Anketa o manipulatorima - Page 13 3084372643

a mense ne da sam palit moje ostale haltere da bih pojačala vodstvo ... ne bi bilo fer do ostalih sudionika igre  Anketa o manipulatorima - Page 13 11484130

ja sam svoima zaboravijo logine a bogme i sam nickname...Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713

Steta sto nema rom mela . imali bismo dva zingara na forumu.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 10.03.17 6:01

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
pizda je napisao/la:koliko vidim, Glista ubjedljivo vodi na listi manipulatora, druga je Maca a trece mjesto diele Maledetta i cigo. Anketa je aktivna pa svi koi nisu, mogu!

nemrete mene prestić da se ubijete ti i cigo ... najbolji manipulator nije samo onaj koji dobro manipulira, nego onaj koji je manipulacije pročito Anketa o manipulatorima - Page 13 3084372643

a mense ne da sam palit moje ostale haltere da bih pojačala vodstvo ... ne bi bilo fer do ostalih sudionika igre  Anketa o manipulatorima - Page 13 11484130

ja sam svoima zaboravijo logine a bogme i sam nickname...Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713

Steta sto nema rom mela . imali bismo dva zingara na forumu.

Velika je razlika izmedju mene i roma,,ja ne jebem ovce ljeposave ko on,,,,nego samo fine dame,,,u koje se zaljubim,,,tak da,,,opaska ti je za kuratz,,,odjebi,,,i ne vrijedjaj,,jebo te rom:Anketa o manipulatorima - Page 13 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  maledetta primavera 10.03.17 6:18

zingaro je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:

nemrete mene prestić da se ubijete ti i cigo ... najbolji manipulator nije samo onaj koji dobro manipulira, nego onaj koji je manipulacije pročito Anketa o manipulatorima - Page 13 3084372643

a mense ne da sam palit moje ostale haltere da bih pojačala vodstvo ... ne bi bilo fer do ostalih sudionika igre  Anketa o manipulatorima - Page 13 11484130

ja sam svoima zaboravijo logine a bogme i sam nickname...Anketa o manipulatorima - Page 13 684758713

Steta sto nema rom mela . imali bismo dva zingara na forumu.

Velika je razlika izmedju mene i roma,,ja ne jebem ovce ljeposave ko on,,,,nego samo fine dame,,,u koje se zaljubim,,,tak da,,,opaska ti je za kuratz,,,odjebi,,,i ne vrijedjaj,,jebo te rom:Anketa o manipulatorima - Page 13 1619348112
Anketa o manipulatorima - Page 13 3111943984
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 12.03.17 9:01

bome, glista uvjerljivo vodi i dalje ... to mi se sviđa

a i vidim ne jednog, ne dva nego tri roma mala Anketa o manipulatorima - Page 13 1523192931 al to zato jer sam se opet nažnjopala pejotla Anketa o manipulatorima - Page 13 1619348112 hoće to mene sad često



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Gost 12.03.17 10:40

e da, vidim da je medeari ubrzo rođemdan ... pa da dodam da je ono što sam joj poklonila za prošli dovoljno za pokriti i ovaj i još koji nadolazeći ... ima ih mnogo ko i ja a kad poklanjam ne štedim i dajem najbolje od sebe ... nije beg cicija ... ima se mere se Anketa o manipulatorima - Page 13 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Anketa o manipulatorima - Page 13 Empty Re: Anketa o manipulatorima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 15. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.