kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljna ljetna anketa

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Vjerujete li u postojanje vještica i vještaka?

Ozbiljna ljetna anketa Left1018%Ozbiljna ljetna anketa Right10 18% 
[ 3 ]
Ozbiljna ljetna anketa Left1018%Ozbiljna ljetna anketa Right10 18% 
[ 3 ]
Ozbiljna ljetna anketa Left1029%Ozbiljna ljetna anketa Right10 29% 
[ 5 ]
Ozbiljna ljetna anketa Left1035%Ozbiljna ljetna anketa Right10 35% 
[ 6 ]
 
Ukupno glasova : 17
 
 

Ozbiljna ljetna anketa Empty Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 25.06.13 23:23

Davno, davno, dok sam još pisala budalaštine na pdf religiji na nethaeru, postavila sam ovu istu anketu i ostala osupnuta koliko malo ljudi vjeruje u postojanje vještica i vještaka ( valjda se tako kaže za mušku vješticu). Da nije bilo kršćana raznih denominacija, taj broj ne bi prešao bijednih 70 % anketiranih. Sramota.
Pa eto, da vidim kako diše živalj ovdje. I da, samo da znate, kad god netko naglas izrekne da ne vjeruje u postojanje vještica i vještaka, negdje na planeti jedna vještica padne mrtva, oko nje se ljudi samo čude šta joj je, a jednom vještaku usred nategnute situacije opane ona stvar. Pa se najte zajebavat sa ovom anketom, nikako .... Ozbiljna ljetna anketa 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 25.06.13 23:36

STO JE , POCELA SI SE PREOBRAZAVAT U VJESTICU , NISI PRAVA DOK TI SOVA NE SLETI NA RAME , SISMIS ZAMRSI U KOSU , A STAKOR SE UZVRTI PORED NOGE I UGRIZE SE ZA REP

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 25.06.13 23:41

mubarak je napisao/la:STO JE , POCELA SI SE PREOBRAZAVAT U VJESTICU , NISI PRAVA DOK TI SOVA NE SLETI NA RAME , SISMIS ZAMRSI U KOSU , A STAKOR SE UZVRTI PORED NOGE I UGRIZE SE ZA REP

jebga, onda sam prava... imala sove koje mi slijeću ne na rame nego na ruku i ćuka koji mi je stajao na vitrini po danu a po noći pizdio , šišmiš mi nije mrsio kosu al mi bio kućni ljubimac a štakora sam tu i tamo šutnila Ozbiljna ljetna anketa 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 25.06.13 23:46

NISAM PRIPOMENUO DA MORA BITI BIJELI STAKOR IZRAZAJNO CRVENIH OCIJU

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 25.06.13 23:52

mubarak je napisao/la:NISAM PRIPOMENUO DA MORA BITI BIJELI STAKOR IZRAZAJNO CRVENIH OCIJU
jel može hrčak... vrlo su srodni

Ozbiljna ljetna anketa 189849_1756780271641_3290463_n

a evo i šišmiša

Ozbiljna ljetna anketa 5729_1163177751949_6489282_n

na žalost, sove i ćuka nisam uslikala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 25.06.13 23:58

KAKO TO DA JE SISMIS TAKO MIRAN ,IL SI GA USPAVALA SANVALOM ,,,MENI JEDNOM U KUCU ULETIO JEDAN,A S OBZIROM DA JE U GOSTIMA  BIO JE IZRAZITO NEPRIJATELJSKI NASTROJEN,PRAVI DIVLJAK , ,DOBRO, NIJE DA SAM NI JA BIO PREVISE GOSTOLJUBIV PREMA NJEMU , PRIZNAJEM,,,A KAD SAM GA ULOVIO U KRPU NAKESIO SE I POKAZAO  VAMPIRSKE ZUBE ,ISOKIRAO ME DRAKULANSKI IZGLED,A MALAC ISKORISTIO I POBJEGAO ...I TAKO LOVICA TRAJALA DO DUGO U NOC...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:02

mubarak je napisao/la:KAKO TO DA JE SISMIS TAKO MIRAN ,IL SI GA USPAVALA SANVALOM ,,,MENI JEDNOM U KUCU ULETIO JEDAN,A S OBZIROM DA JE U GOSTIMA  BIO JE IZRAZITO NEPRIJATELJSKI NASTROJEN,PRAVI DIVLJAK , ,DOBRO, NIJE DA SAM NI JA BIO PREVISE GOSTOLJUBIV PREMA NJEMU , PRIZNAJEM,,,A KAD SAM GA ULOVIO U KRPU NAKESIO SE I POKAZAO  VAMPIRSKE ZUBE ,ISOKIRAO ME DRAKULANSKI IZGLED,A MALAC ISKORISTIO I POBJEGAO ...I TAKO LOVICA TRAJALA DO DUGO U NOC...

jebga, nisi vještak... kod mene se svi umire osim onih koji su opsjednuti kojekakvim zlim demonima ... šišmiši to nisu .. oni su pitomi i dobri i vole toplinu... jednom kad ih pripitomiš, stalno se vješaju za tebe ... čoporativne životinjice  Ozbiljna ljetna anketa 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:07

PITOMI , MA DAJ, POL KUCE SAM PORAZBIJAO DOK SAM GA UHVATIO ,,,,A KAKO SI GA PRIPITOMILA

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:10

mubarak je napisao/la:PITOMI , MA DAJ, POL KUCE SAM PORAZBIJAO DOK SAM GA UHVATIO ,,,,A KAKO SI GA PRIPITOMILA

našla sam ga na ulici kad je bio mali ... pio mi razrijeđeno kozje mlijeko sa dlana ko mačić Ozbiljna ljetna anketa 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:11

mubarak je napisao/la:PITOMI , MA DAJ, POL KUCE SAM PORAZBIJAO DOK SAM GA UHVATIO ,,,,A KAKO SI GA PRIPITOMILA

inače, odraslog šišmiša kad ti uleti u kuću uloviš tako da baciš preko njega neko platno i onda pažljivo oslobodiš... krhko je to biće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:14

evo još jedne slikice... kad skuži da ga ne ugrožavaš, da si topao, stalno bi se vješao po tebi jer se tako griju kad idu spavati ... samo po ljetnim vrućinama šišmiši spavaju odvojeno...

Ozbiljna ljetna anketa 5729_1163177791950_8358465_n

a kasnije ti tamani komarce po kući Ozbiljna ljetna anketa 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:15

kišna glista je napisao/la:našla sam ga na ulici kad je bio mali ... pio mi razrijeđeno kozje mlijeko sa dlana ko mačić Ozbiljna ljetna anketa 684758713

A POSLIJE TI PIO RAZRJEDJENU KRV ?

kišna glista je napisao/la:inače, odraslog šišmiša kad ti uleti u kuću uloviš tako da baciš preko njega neko platno i onda pažljivo oslobodiš... krhko je to biće

KO DA JE ON MARIO STO SAM JA KRHKO BICE

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:19

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:našla sam ga na ulici kad je bio mali ... pio mi razrijeđeno kozje mlijeko sa dlana ko mačić Ozbiljna ljetna anketa 684758713

A POSLIJE TI PIO RAZRJEDJENU KRV ?

kišna glista je napisao/la:inače, odraslog šišmiša kad ti uleti u kuću uloviš tako da baciš preko njega neko platno i onda pažljivo oslobodiš... krhko je to biće

KO DA JE ON MARIO STO SAM JA KRHKO BICE

a jebote jesi mimozan... kakvu krv pije šišmiš? od svih vrsta možda dvije trije piju krv i ne žive u splitu Ozbiljna ljetna anketa 11484130.... smetaju ti komarci, smetaju ti šišmiši... šta bi ti, da si ko pale sam na svijetu ... pusti šišmiše da tamane komarce i svi sretni i zadovoljni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:22

KAKO SE NAKESIO ,KAZEM TI ,ONAJ JE MISLIO MENE POTAMANIT A NE KOMARCE....NEGO S CIME SI GA HRANILA KAD JE POSTAO PUNOLJETAN I JESI LI GA PUSTALA VAN

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:26

mubarak je napisao/la:KAKO SE NAKESIO ,KAZEM TI ,ONAJ JE MISLIO MENE POTAMANIT A NE KOMARCE....NEGO S CIME SI GA HRANILA KAD JE POSTAO PUNOLJETAN I JESI LI GA PUSTALA VAN

pustila sam ja njega van odmah odmah, držala ga na terasi da može otići kad hoće... ja sam imala ovog koji izgleda ko sićušna lisica, sav je bio svilen i imao baš slatku njuškicu... ti si bit će imao one sa njuškom ko pekinezer pa ti se činilo da se kesi a on jadan ne zna izgledat drugačije nego tako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:29

kišna glista je napisao/la:pustila sam ja njega van odmah odmah, držala ga na terasi da može otići kad hoće... ja sam imala ovog koji izgleda ko sićušna lisica, sav je bio svilen i imao baš slatku njuškicu... ti si bit će imao one sa njuškom ko pekinezer pa ti se činilo da se kesi a on jadan ne zna izgledat drugačije nego tako

TI MISLIS DA SAM JA PRIMJETIO KAKVU ON NJUSKU IMA , JA OD SVEGA REGISTRIRAO SAMO PRIJETECE VAMPIRSKE OCNJAKE

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:31

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pustila sam ja njega van odmah odmah, držala ga na terasi da može otići kad hoće... ja sam imala ovog koji izgleda ko sićušna lisica, sav je bio svilen i imao baš slatku njuškicu... ti si bit će imao one sa njuškom ko pekinezer pa ti se činilo da se kesi a on jadan ne zna izgledat drugačije nego tako

TI MISLIS DA SAM JA PRIMJETIO KAKVU ON NJUSKU IMA , JA OD SVEGA REGISTRIRAO SAMO PRIJETECE VAMPIRSKE OCNJAKE

ne seri, takvi ne postoje kod nas... ni ne vidiš im zube kolišni su im

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:32

ONDA JE TO BIL ODO MOJIH VELIKIH OCIJU

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:33

mubarak je napisao/la:ONDA JE TO BIL ODO MOJIH VELIKIH OCIJU

strah je naš najveći neprijatelj... ukine nam pola života ako mu se predamo ...a vid mojih očnjaka Ozbiljna ljetna anketa 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:34

GLISTE NEMAJU OCNJAKE

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:36

stvarno me malo štrecne kad vidim koliko predrasuda do prirodnih stvorova živi u ljudima koji su postali najneprirodniji od svih ... nekoć sam iz tog razloga na nethaeru imala temu rvacke zmije, sad mi nešto pada na pamet da otvorim temu rvacki šišmiši Ozbiljna ljetna anketa 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:40

A DA SAM IZGINUO OD ZUBACA ONOG SISMIRA ZARINUTIH U MOJU KAROTIDU BIO BIH PRIRODAN

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:41

mubarak je napisao/la:A DA SAM IZGINUO OD ZUBACA ONOG SISMIRA ZARINUTIH U MOJU KAROTIDU BIO BIH PRIRODAN

svakako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 0:57

A ZASTO VOLIS VJESTICE

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:00

mubarak je napisao/la:A ZASTO VOLIS VJESTICE

jer volim sebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.