kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljna ljetna anketa

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Vjerujete li u postojanje vještica i vještaka?

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Left1018%Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Right10 18% 
[ 3 ]
Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Left1018%Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Right10 18% 
[ 3 ]
Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Left1029%Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Right10 29% 
[ 5 ]
Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Left1035%Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Right10 35% 
[ 6 ]
 
Ukupno glasova : 17
 
 

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:03

ONDA RIJESI STOLJETNU DILEMU ,,JESU LI VJESTICE DOBRE ILI ZLOCESTE

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:09

mubarak je napisao/la:ONDA RIJESI STOLJETNU DILEMU ,,JESU LI VJESTICE DOBRE ILI ZLOCESTE

ima ih raznih... nekome su dobre, nekome su zločeste ... po potrebi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:14

OVO JE PRVI PUT DA INTERVJUIRAM VJESTICU

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:16

mubarak je napisao/la:OVO JE PRVI PUT DA INTERVJUIRAM VJESTICU

ajd me pitaj nešto zanimljivo i ekskluzivno Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:18

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:OVO JE PRVI PUT DA INTERVJUIRAM VJESTICU

ajd me pitaj nešto zanimljivo i ekskluzivno Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 3111943984

POBOGU , POJMA NEMAS POD KAKVIM SAM SAD PRITISKOM

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:20

EVO JEDNO POLUZANIMLJIVO  --- GDJE DRZIS METLU

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:26

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:OVO JE PRVI PUT DA INTERVJUIRAM VJESTICU

ajd me pitaj nešto zanimljivo i ekskluzivno Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 3111943984

POBOGU , POJMA NEMAS POD KAKVIM SAM SAD PRITISKOM

imaš pravo, pojma nemam ... aaaa, kako je to dobar osjećaj Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:27

mubarak je napisao/la:EVO JEDNO POLUZANIMLJIVO  --- GDJE DRZIS METLU

potrudim se uvijek da bude u tuđoj guzici Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:33

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:EVO JEDNO POLUZANIMLJIVO  --- GDJE DRZIS METLU

potrudim se uvijek da bude u tuđoj guzici Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 11484130

NE GINE TI LOMACA
ODOH , FALIM KREVETU

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 1:34

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:EVO JEDNO POLUZANIMLJIVO  --- GDJE DRZIS METLU

potrudim se uvijek da bude u tuđoj guzici Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 11484130

NE GINE TI LOMACA
ODOH , FALIM KREVETU

glavno da mi bude toplo.. ne podnosim hladnoću Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 11484130 ajd , laka ti noć

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 2:38

Probice, ako me hoćeš vidjeti na "escovom" forumu morat ćeš se escu osobno obratiti... naime, probala se registrirati i ne ide... reci escu da mi ukine trajni ban koji mi je dao nakon sam se odregistrirala sa njegovog foruma... ne pada mi na pamet sad izmišljati nove adrese... ako se tamo logiram, neću se logirati tako da nitko ne zna da sam to ja...tak bedasta nisam da si taj užitak samoj sebi zakinem Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 4:21

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:PITOMI , MA DAJ, POL KUCE SAM PORAZBIJAO DOK SAM GA UHVATIO ,,,,A KAKO SI GA PRIPITOMILA

inače, odraslog šišmiša kad ti uleti u kuću uloviš tako da baciš preko njega neko platno i onda pažljivo oslobodiš... krhko je to biće

jedno ljeto uletješe mi kom.2 ... iznenadih se jerbo uletješe kroz balkonska vrata ispod nadstrešnice..biće da im đipies zakazal... al sam ih deteleportiral baš tak s plahtom...Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 11:48

leon je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:PITOMI , MA DAJ, POL KUCE SAM PORAZBIJAO DOK SAM GA UHVATIO ,,,,A KAKO SI GA PRIPITOMILA

inače, odraslog šišmiša kad ti uleti u kuću uloviš tako da baciš preko njega neko platno i onda pažljivo oslobodiš... krhko je to biće

jedno ljeto uletješe mi kom.2 ... iznenadih se jerbo uletješe kroz balkonska vrata ispod nadstrešnice..biće da im đipies zakazal... al sam ih deteleportiral baš tak s plahtom...Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 1523192931

je, tako i treba, veći komad kompaktnijeg platna da se ne može zapetljat ... meni ih bude žao kad se zapetljaju u zavjese i onda je muka otpetljavat ih da im ne polomiš one tanke nožice... to se redovno događalo u roditeljskoj kući ( ja nemam zavjese u svojoj, ne podnosim ih ) i užas mi slušat vrištanje žemskih ukućana kad krenu probijat zvučne zidove svojih visokim c a sve zbog maloj slatkog šišmiša koji im je uletio za nekim komarcem u kuću ... umjesto da mu zahvale ... jedva sam dočekala da budem svoj na svome da mogu na miru odgajat šišmiše a da mi nitko po kući ne vrišti Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 1523192931 inače mrzim vrištanje ... iako i šišmiši "vrište" samo ih ne čujemo ... mogle bi se i žene naučit vrištati tako da ih ne čujemo ... neka one zijevaju ko šišmiši i pokazuju svoje očnjake al neka im vrisak bude na nekoj drugoj frekvenciji Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 3114667799 meni se kosa digne na glavi kad čujem vrisak a dugačka mi kosa pa to malo čudno izgleda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 13:56

aj patentiraj to vrištanje bezglasno...vještice....ahahaha....Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 17:02

leon je napisao/la:aj patentiraj to vrištanje bezglasno...vještice....ahahaha....Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 3114667799

a i tebi to ide na žifce, a? meni je to fenomen kako uspiju proizvest tako visoki ton kad im mrav šeta po nozi, il vide pauka, il šišmiša, il najobičnijeg miša... al kad ih pitam da ponove, vele ne mogu... a ja se živa prestravim kad čujem taj visoki ton... skočim i odmah trčim i mislim treba nekog u najmanju ruku spasiti od lava, krokodila, udava , ajkule ako se vrišti u moru kad ono pitaš šta je bilo a ona ti zgroženo otrese mrava sanoge il tako nešto... pa dođe mi da ju udavim golim rukama što me prepala

a nemreš to patentirati al se da usadit neka navika... recimo, moje kolegice znaju da ne smiju vrištati u mojoj blizini jer ja onda skočim daleko više od njih i poslije odem ljuta ... imam jednu kolegicu koja se strahovito boji pasa... čak se i mog psa boji iako je sto puta bila kod mene i svaki puta moram glumit da psa držim da ne skoči na nju dok ulazi u kuću a onoj mojoj kujici sto upitnika iznad glave jer ju poslije pustim i sve ok, prođe tu moju kolegicu strah al na prvu se boji... ne zna objasnit al je naučila da ne vrišti, samo zjevne kao da će vrisnuti al ne pusti glas...to mi recimo uopće ne smeta, odmah odreagiram jer znam da je kolegicu strah al se bar ja ne prepadnem ... al eto, neki dan bila sa tom kolegicom na pivi na jednoj terasi i moj pas je ležao pod stolom, ona se navikla i zaboravila na njega... al bokte, prošo neki drugi pas, zalajao na ovu moju i ona odvratila.... a i ja izdresirata, u djeliću sekunde znala da će se kolegica prepast, ona skočila, nije vrisnula al je skočila, ja lovim čaše po stolu a psica se prepala i skutrila i odma prestala lajati... i ona zna kad se netko boji njenog laveža ... to ti se zove uzajamna dresura ... sve tri smo izdresirane i super klapamo u stresnim situacijama Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  orion 26.06.13 19:01

kišna glista je napisao/la:evo još jedne slikice... kad skuži da ga ne ugrožavaš, da si topao, stalno bi se vješao po tebi jer se tako griju kad idu spavati ... samo po ljetnim vrućinama šišmiši spavaju odvojeno...

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 5729_1163177791950_8358465_n

a kasnije ti tamani komarce po kući Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 11484130

vrapčić nam je prošlu noć uletio u kuhinju, bio je jadaničak sav prestravljen i dezorjentiran .... na jedvite jade je uspio pronaći put do prozora i izletjeti van.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 19:46

a ja, vrapci su nako, podosta žifčana stvorenjca kad ulete u kuću...muka ih gledat kad počnu lupat glavom o zidove

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  orion 26.06.13 19:51

kišna glista je napisao/la:a ja, vrapci su nako, podosta žifčana stvorenjca kad ulete u kuću...muka ih gledat kad počnu lupat glavom o zidove

jadan, jako se namučio dok konačno nije izletio van Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 684758713 ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 20:00

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a ja, vrapci su nako, podosta žifčana stvorenjca kad ulete u kuću...muka ih gledat kad počnu lupat glavom o zidove

jadan, jako se namučio dok konačno nije izletio van Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 684758713 ....

sad mi je strašno žao da nisam usnimila sjenice i crvendaće koji su mi znali ulijetati u stari ured... to je bilo nešto predivno... ulete, sjednu na stolnu lampu, pogledaju malo oko sebe i onda izlete opet van... uopće nisu bili dezorjentirani nego baš onako radoznali... ja bih se uvijek ukipila kad bi se tako nešto dogodilo i prestala disati da ih ne prepadnem i da što duže ostanu... a vrapci su užas dezorjentirane ptičice... kad sam bila dijete, bila mi je opsesija pripitomit životinju a najviše baš ptice... znala sam danima i satima strpljivo sjedit nepomično na jednom mjestu i hranit razne ptice i onda im bacat hranu sve bliže i bliže... sa golubovima je bilo odmah uspijeha, jako ih je lako pripitomit, imala sam par koji su imali i ime i svaki dan navraćali i maltene mi iz ruke jeli...kosove isto tako... odhranila ih ne znam koliko a na kraju su mi mladi doslovno dolazili jest iz ruku i onda odskakutali nazad u svoj grm..... al vrabac kad mi je jednom sletio na koljeno, skoro sam svisnula od sreće... al to se samo jednom dogodilo... ah da, i galebovi su bili laki za pripitomit ... samo su mi ubrzo zabranili hraniti ih jer su posrali sve okolne krovove kuća i počeli se skupljati na hranjenje u ogromnom broju Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 1523192931.... iz daleka se vidjelo gdje mala glista živi, samo pratiš jato galebova koji odjednom lete ka njenoj kući ... to je bilo cijelo sijelo rodbine i susjeda kako me spriječit u daljnjem hranjenju galebova ... a onda je jednom galeb ukrao šniclu mom bratu iz tanjura ( ostavio je na terasi na sekundu da ode po čašu vode) i to je bio kraj ... doživotno mi bilo zabranjeno hranjenje životinja u naselju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  orion 26.06.13 20:17

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a ja, vrapci su nako, podosta žifčana stvorenjca kad ulete u kuću...muka ih gledat kad počnu lupat glavom o zidove

jadan, jako se namučio dok konačno nije izletio van Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 684758713 ....

sad mi je strašno žao da nisam usnimila sjenice i crvendaće koji su mi znali ulijetati u stari ured... to je bilo nešto predivno... ulete, sjednu na stolnu lampu, pogledaju malo oko sebe i onda izlete opet van... uopće nisu bili dezorjentirani nego baš onako radoznali... ja bih se uvijek ukipila kad bi se tako nešto dogodilo i prestala disati da ih ne prepadnem i da što duže ostanu... a vrapci su užas dezorjentirane ptičice... kad sam bila dijete, bila mi je opsesija pripitomit životinju a najviše baš ptice... znala sam danima i satima strpljivo sjedit nepomično na jednom mjestu i hranit razne ptice i onda im bacat hranu sve bliže i bliže... sa golubovima je bilo odmah uspijeha, jako ih je lako pripitomit, imala sam par koji su imali i ime i svaki dan navraćali i maltene mi iz ruke jeli...kosove isto tako... odhranila ih ne znam koliko a na kraju su mi mladi doslovno dolazili jest iz ruku i onda odskakutali nazad u svoj grm..... al vrabac kad mi je jednom sletio na koljeno, skoro sam svisnula od sreće... al to se samo jednom dogodilo... ah da, i galebovi su bili laki za pripitomit ... samo su mi ubrzo zabranili hraniti ih jer su posrali sve okolne krovove kuća i počeli se skupljati na hranjenje u ogromnom broju Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 1523192931.... iz daleka se vidjelo gdje mala glista živi, samo pratiš jato galebova koji odjednom lete ka njenoj kući ... to je bilo cijelo sijelo rodbine i susjeda kako me spriječit u daljnjem hranjenju galebova   ... a onda je jednom galeb ukrao šniclu mom bratu iz tanjura ( ostavio je na terasi na sekundu da ode po čašu vode) i to je bio kraj ... doživotno mi bilo zabranjeno hranjenje životinja u naselju

kod nas vrane otjerale svu leteću živinu, ostali  samo vrapci  i sove. Šišmiši redovito ulijeću, ali tek krajem osmog i u devetom mjesecu - kad mladunčad malo poraste, počnu letjeti, al se još uvijek dobro ne snalaze u prostoru. Zna ih odjednom biti po nekoliko komada.... rješavamo tako da ili zatvorim vrata pa pustim da sami izađu, ili ih poklopim kanticom,  kartonom spustim u nju pa odnesem na prozor i pustim van.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  orion 26.06.13 20:18

...i obavezno stavim nešto na glavu

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 22:43

orion je napisao/la:
kod nas vrane otjerale svu leteću živinu, ostali  samo vrapci  i sove. Šišmiši redovito ulijeću, ali tek krajem osmog i u devetom mjesecu - kad mladunčad malo poraste, počnu letjeti, al se još uvijek dobro ne snalaze u prostoru. Zna ih odjednom biti po nekoliko komada.... rješavamo tako da ili zatvorim vrata pa pustim da sami izađu, ili ih poklopim kanticom,  kartonom spustim u nju pa odnesem na prozor i pustim van.

ovdje u krku se znatno smanjio broj i to nitko živ ne primjećuje al svi sad kukaju da im smetaju komarci .... prije par godina su usred sezone koćenja išli renovirati stari krov na frankopanskom kaštelu i uništili cijelu jednu koloniju... užasno je bilo to gledati ... da smo u nekoj drugoj državi, to ni u ludilu ne bi smjeli napraviti ... tamo u texasu kakav god da jest, ne smiješ pravit galamu kad šišmiši izlaze van i još ih dočekuju da ih gledaju kad izleti cijelo jato, bude to čitav spektakl ... kazne za njihovo uznemiravanje su ogromne a ovdje crkva u kooperaciji sa konzervatorskim zavodom umlati cijelu koloniju i nikom ništa ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 26.06.13 23:03

ha ha ha...a vid probe:

molin izdavanje nove lozinke za vješticu , ne cicu , pravu visšticu glistu

po mogućnosti da bude ista ko moja


proba se premetnuo u vojne atašeje... probice, ja sam se samo šalila... ne prepadaj esca i ne dovodi ga u neugodnu situaciju... ne pada mi na pamet remetiti njegov mir kojeg je pošteno zaslužio... ipak sam ja dobra vještica ... a vidim da bi mi ti i po pp-ima malo kopao...a jebga probo, ne ppeišem ti se ja i nemam nikakvih tajni.. bio bi pravo razočarat da mi uđeš u inbox ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  pizda 26.06.13 23:47

za puno tog sam otvorit ali vjestice, vjesci, vampiri, zombiji, vragovi, vukodlaci, demoni...no chance ili no šens...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Gost 27.06.13 0:04

pizda je napisao/la:za puno tog sam otvorit ali vjestice, vjesci, vampiri, zombiji, vragovi, vukodlaci, demoni...no chance ili no šens...

glavno da vjeruješ da postoje... koje su one dvije budaletine koje su glasale da ne postoje... dvije moje sestrice ubite a dva brata osramotita Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 957247240 Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ozbiljna ljetna anketa - Page 2 Empty Re: Ozbiljna ljetna anketa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.