kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serije ~ filmovi

Stranica 1 / 15. 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Serije ~ filmovi Empty Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 23.02.17 20:08

Jos otkad je "Penny Dreadful" zavrsila, uhvatih se kako iscekujem neku novu seriju koja ce mi slicnim sadrzajem potaknuti znatizelju. "Taboo", tako, umjesto izmucenih dusa poetskog izricaja ima podjednako prokletog, ali mucaljivog antijunaka koji se vraca iz Afrike u London 19.og stoljeca nakon 10 godina izbivanja. Vec u prvoj epizodi jasno nam je da krije mnoge tajne, a glasine koje se o njemu sire nisu nimalo lijepe. Sama njegova pojava izaziva sablazan kod finog krscanskog svijeta jer se, osim grubog, mracnog izgleda, odavno smatrao izgubljenim u dubinama oceana ili kao glavno jelo domorodaca.. I njegova sestra poprilicno je potresena kad ga ugleda na ocevom sprovodu.. Jamesa Delaneya tumaci Tom Hardy cija mi se teatralnost uopce nije svidjela prvih pola sata, no izgubih se u pracenju radnje pa sam se svakom novom, jednosatnom epizódom nasla kako ipak zmirim na povremena preglumljena macho isfuravanja. : p Dakle, opet imamo jednu kostimiranu seriju, protkanu misterijom i natprirodnim elementima, smjestenu unutar londonskog drustva. Serija vec ima brojne poklonike, a iznenadila me je i njena visoka ocjena.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 23.02.17 21:30

Totalno sam zanemarila opsesivno gledanje serija, jer sad opsesivno citam... ali imam popis sta sve moram kečapirat i s kojim sezonama moram nastavit... isto ko kompulzivac moram sve dovrsit ma koliko i kako mi se ne da (sluzbeno nemam ocd  Serije ~ filmovi 11484130)

Pogledala sam tih par filmica risntli i moj favorit i preporuka je elle ako volis spaljeno-bizarne-brutalne filmice...  Serije ~ filmovi 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 23.02.17 21:46

Vel'ka Maca je napisao/la:Totalno sam zanemarila opsesivno gledanje serija, jer sad opsesivno citam... ali imam popis sta sve moram kečapirat i s kojim sezonama moram nastavit... isto ko kompulzivac moram sve dovrsit ma koliko i kako mi se ne da (sluzbeno nemam ocd  Serije ~ filmovi 11484130)

Pogledala sam tih par filmica risntli i moj favorit i preporuka je elle ako volis spaljeno-bizarne-brutalne filmice...  Serije ~ filmovi 3111943984
zanemarila sam sve, serije, filmove, knjige, prijatelje, familiju.... pretvorila sam se u ludu koja se ponaša kao da će svijet propasti ako ne dovrši poslove koje bi kao trebalo obaviti... Serije ~ filmovi 2329918616 
morat ću malo popričati sama sa sobom... ni o čemu drugom ne znam pričati nego o problemima s posla... da samu sebe pozovem van bila bih si dosadna...  Serije ~ filmovi 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 23.02.17 21:51

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Totalno sam zanemarila opsesivno gledanje serija, jer sad opsesivno citam... ali imam popis sta sve moram kečapirat i s kojim sezonama moram nastavit... isto ko kompulzivac moram sve dovrsit ma koliko i kako mi se ne da (sluzbeno nemam ocd  Serije ~ filmovi 11484130)

Pogledala sam tih par filmica risntli i moj favorit i preporuka je elle ako volis spaljeno-bizarne-brutalne filmice...  Serije ~ filmovi 3111943984
zanemarila sam sve, serije, filmove, knjige, prijatelje, familiju.... pretvorila sam se u ludu koja se ponaša kao da će svijet propasti ako ne dovrši poslove koje bi kao trebalo obaviti... Serije ~ filmovi 2329918616 
morat ću malo popričati sama sa sobom... ni o čemu drugom ne znam pričati nego o problemima s posla... da samu sebe pozovem van bila bih si dosadna...  Serije ~ filmovi 1523192931
Suti, dobro nam je na poslovima...  Serije ~ filmovi 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 23.02.17 21:55

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Totalno sam zanemarila opsesivno gledanje serija, jer sad opsesivno citam... ali imam popis sta sve moram kečapirat i s kojim sezonama moram nastavit... isto ko kompulzivac moram sve dovrsit ma koliko i kako mi se ne da (sluzbeno nemam ocd  Serije ~ filmovi 11484130)

Pogledala sam tih par filmica risntli i moj favorit i preporuka je elle ako volis spaljeno-bizarne-brutalne filmice...  Serije ~ filmovi 3111943984
zanemarila sam sve, serije, filmove, knjige, prijatelje, familiju.... pretvorila sam se u ludu koja se ponaša kao da će svijet propasti ako ne dovrši poslove koje bi kao trebalo obaviti... Serije ~ filmovi 2329918616 
morat ću malo popričati sama sa sobom... ni o čemu drugom ne znam pričati nego o problemima s posla... da samu sebe pozovem van bila bih si dosadna...  Serije ~ filmovi 1523192931
Suti, dobro nam je na poslovima...  Serije ~ filmovi 684758713
šutim... nije posao kriv nego to što se ne znam rasporediti vrijeme na sva područja života... nikako na zelenu granu, ili imam vremena napretek ili ga uopće nemam...  Serije ~ filmovi 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 23.02.17 22:00

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Totalno sam zanemarila opsesivno gledanje serija, jer sad opsesivno citam... ali imam popis sta sve moram kečapirat i s kojim sezonama moram nastavit... isto ko kompulzivac moram sve dovrsit ma koliko i kako mi se ne da (sluzbeno nemam ocd  Serije ~ filmovi 11484130)

Pogledala sam tih par filmica risntli i moj favorit i preporuka je elle ako volis spaljeno-bizarne-brutalne filmice...  Serije ~ filmovi 3111943984
zanemarila sam sve, serije, filmove, knjige, prijatelje, familiju.... pretvorila sam se u ludu koja se ponaša kao da će svijet propasti ako ne dovrši poslove koje bi kao trebalo obaviti... Serije ~ filmovi 2329918616 
morat ću malo popričati sama sa sobom... ni o čemu drugom ne znam pričati nego o problemima s posla... da samu sebe pozovem van bila bih si dosadna...  Serije ~ filmovi 1523192931
Suti, dobro nam je na poslovima...  Serije ~ filmovi 684758713
šutim... nije posao kriv nego to što se ne znam rasporediti vrijeme na sva područja života... nikako na zelenu granu, ili imam vremena napretek ili ga uopće nemam...  Serije ~ filmovi 3111943984
Bus, bus (š) kad ri dopizdi... s obzirom da je prakticiram 3 x 8, ovih osam kad ne spavam i ne radim - citam  Serije ~ filmovi 1523192931  idem dalje... napeto je ko puska, ubiceganevinaipostena  Serije ~ filmovi 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 9:00

razvuceno, nerazumljivi dijalozi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 24.02.17 10:03

Moram spomenuti da je usredotocenost na citanje knjiga na neobicno nezavidnoj razini. I to traje dosta dugo. Ne znam tocno opisati sto mi se desava osim da vrlo brzo odlutam mislima. Najcesce zapocete price i prikazane likove sama razvijam, radnju dovrsavam. Kao da mi knjige trenutno posluze za stvaranje vlastitih prica. I uopce nemam zelju nastaviti s citanjem. Filmove sam takodjer zapostavila, jedino mi serije predstavljaju svojevrsno zadovoljstvo jer su sve kvalitetnije stvarane, a i ta njihova forma dozvoljava brojne razvoje i obrate.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 24.02.17 10:05

pizda je napisao/la:razvuceno, nerazumljivi dijalozi...

Dokle si stigao? Ma uopce se ne moze pratiti bez titlova.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 24.02.17 10:08

Zvuci i izgleda zanimljivo. Dobri kostimi, kamera. Bas volim BBC serije. Serije ~ filmovi 684758713 Stavicu je na listu i kada uhvatim malo slobodnog vremena, pogledaju je.
Moja M mi je juce na simpatican nacin preporucila jednu drugu seriju. The OA. Mistery. Rekla je da jos u svojoj glavi nije poslozila da li joj se serija dopada ili ne, ali je tako zamrsena i misteriozna da je uzasno vuce da je gleda... Serije ~ filmovi 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 24.02.17 10:09

cat_claw je napisao/la:Zvuci i izgleda zanimljivo. Dobri kostimi, kamera. Bas volim BBC serije. Serije ~ filmovi 684758713 Stavicu je na listu i kada uhvatim malo slobodnog vremena, pogledaju je.
Moja M mi je juce na simpatican nacin preporucila jednu drugu seriju. The OA. Mistery. Rekla je da jos u svojoj glavi nije poslozila da li joj se serija dopada ili ne, ali je tako zamrsena i misteriozna da je uzasno vuce da je gleda... Serije ~ filmovi 684758713


The OA? Idem pogledati trailer. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 24.02.17 10:26

Da, da, da. :-)



Ovo me je podsjetilo na ovogodisnju novu sezonu Twin Peaksa. Jedva cekam. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 10:27

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:razvuceno, nerazumljivi dijalozi...

Dokle si stigao? Ma uopce se ne moze pratiti bez titlova.

nigdje nisam stigao, odustao u startu, iziritiralo me. Pogtovo Hardy, prica ko da ima onu stvar u ustima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 24.02.17 10:30

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:razvuceno, nerazumljivi dijalozi...

Dokle si stigao? Ma uopce se ne moze pratiti bez titlova.

nigdje nisam stigao, odustao u startu, iziritiralo me. Pogtovo Hardy, prica ko da ima onu stvar u ustima...

: ))) A jebi se. Sad si mi upropastio dozivljaje i uzbudjenja. : p

Ma dobra je serija. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 10:32

ligeja je napisao/la:Moram spomenuti da je usredotocenost na citanje knjiga na neobicno nezavidnoj razini. I to traje dosta dugo. Ne znam tocno opisati sto mi se desava osim da vrlo brzo odlutam mislima. Najcesce zapocete price i prikazane likove sama razvijam, radnju dovrsavam. Kao da mi knjige trenutno posluze za stvaranje vlastitih prica. I uopce nemam zelju nastaviti s citanjem. Filmove sam takodjer zapostavila, jedino mi serije predstavljaju svojevrsno zadovoljstvo jer su sve kvalitetnije stvarane, a i ta njihova forma dozvoljava brojne razvoje i obrate.

to je meni prisutno vec dugo. Izgleda da placamo danak internetu Serije ~ filmovi 684758713. Postalo mi prepasivno i citanje i gledanje filmova. Ponekad pogledam nesto i isti slucaj, pocetak filma mi bude trigger a daljnju radnju ja kreiram. Nakon nekog vremena skuzim da nema smisla tako gledati film pa ga prestanem gledati Serije ~ filmovi 684758713. Spao sam na gledanje kratkih klipova o duhovima i vanzemaljcima na netu i Pawn shopa na tv-u...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 10:34

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:razvuceno, nerazumljivi dijalozi...

Dokle si stigao? Ma uopce se ne moze pratiti bez titlova.

nigdje nisam stigao, odustao u startu, iziritiralo me. Pogtovo Hardy, prica ko da ima onu stvar u ustima...

: ))) A jebi se. Sad si mi upropastio dozivljaje i uzbudjenja. : p

Ma dobra je serija. :-)

povezi to sa mojim prijasnjim postom pa ce ti biti jasnije zasto me prosla volja...Serije ~ filmovi 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 24.02.17 10:39

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Dokle si stigao? Ma uopce se ne moze pratiti bez titlova.

nigdje nisam stigao, odustao u startu, iziritiralo me. Pogtovo Hardy, prica ko da ima onu stvar u ustima...

: ))) A jebi se. Sad si mi upropastio dozivljaje i uzbudjenja. : p

Ma dobra je serija. :-)

povezi to sa mojim prijasnjim postom pa ce ti biti jasnije zasto me prosla volja...Serije ~ filmovi 684758713
Pipika, probaj sa turskim serijama. Obuzme te i oduzme istovremeno ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 10:46

maledetta primavera je napisao/la:
Pipika, probaj sa turskim serijama. Obuzme te i oduzme istovremeno ....

da sam pedeset godina na najpustijem otoku, zeljan ljudske rijeci, prije bih pozelio komunikaciju sa crvenoguzim mandrilom nego li gledati turske serije...Serije ~ filmovi 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 24.02.17 11:00

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Pipika, probaj sa turskim serijama. Obuzme te i oduzme istovremeno ....

da sam pedeset godina na najpustijem otoku, zeljan ljudske rijeci, prije bih pozelio komunikaciju sa crvenoguzim mandrilom nego li gledati turske serije...Serije ~ filmovi 684758713
Serije ~ filmovi 3111943984
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 24.02.17 11:25

ligeja je napisao/la:Jos otkad je "Penny Dreadful" zavrsila, uhvatih se kako iscekujem neku novu seriju koja ce mi slicnim sadrzajem potaknuti znatizelju. "Taboo", tako, umjesto izmucenih dusa poetskog izricaja ima podjednako prokletog, ali mucaljivog antijunaka koji se vraca iz Afrike u London 19.og stoljeca nakon 10 godina izbivanja. Vec u prvoj epizodi jasno nam je da krije mnoge tajne, a glasine koje se o njemu sire nisu nimalo lijepe. Sama njegova pojava izaziva sablazan kod finog krscanskog svijeta jer se, osim grubog, mracnog izgleda, odavno smatrao izgubljenim u dubinama oceana ili kao glavno jelo domorodaca.. I njegova sestra poprilicno je potresena kad ga ugleda na ocevom sprovodu.. Jamesa Delaneya tumaci Tom Hardy cija mi se teatralnost uopce nije svidjela prvih pola sata, no izgubih se u pracenju radnje pa sam se svakom novom, jednosatnom epizódom nasla kako ipak zmirim na povremena preglumljena macho isfuravanja. : p Dakle, opet imamo jednu kostimiranu seriju, protkanu misterijom i natprirodnim elementima, smjestenu unutar londonskog drustva. Serija vec ima brojne poklonike, a iznenadila me je i njena visoka ocjena.

pogledala trailer....teško da ću popratit, mislila sam da je tom hardy jedan skroz drugi glumac....
neću popratit jer mi se ništa ni ne gleda.....na tv-u pratimo reprize top geara,pa neku seriju o popravcima auta weeler dealers mislim, još sam pratila reprizu reprize house-a, sad je i to gotovo,a volim gledati sve o uređenjim kuća, preuređenjima i slične teme....
ne idu mi ni ozbiljnije nimračnije teme već neko vrijeme.....

znalo je prije na 3 programu bit ok emisija i dokumentaraca.....e tako nešto mi je sad po guštu.....slučajno sam sa klincima ubola jedan dokumentarac o dječaku koji dio godine provodi sa siromašnim ocem negdje daleko od svih na nakom otočiću blizu meksika i žive u kućici na moru.....pecaju, plivaju, hrane ptice i onako robinzonski žive.....guštali smo svi troje to gledat i njima se svidilo.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 11:36

Lena je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Jos otkad je "Penny Dreadful" zavrsila, uhvatih se kako iscekujem neku novu seriju koja ce mi slicnim sadrzajem potaknuti znatizelju. "Taboo", tako, umjesto izmucenih dusa poetskog izricaja ima podjednako prokletog, ali mucaljivog antijunaka koji se vraca iz Afrike u London 19.og stoljeca nakon 10 godina izbivanja. Vec u prvoj epizodi jasno nam je da krije mnoge tajne, a glasine koje se o njemu sire nisu nimalo lijepe. Sama njegova pojava izaziva sablazan kod finog krscanskog svijeta jer se, osim grubog, mracnog izgleda, odavno smatrao izgubljenim u dubinama oceana ili kao glavno jelo domorodaca.. I njegova sestra poprilicno je potresena kad ga ugleda na ocevom sprovodu.. Jamesa Delaneya tumaci Tom Hardy cija mi se teatralnost uopce nije svidjela prvih pola sata, no izgubih se u pracenju radnje pa sam se svakom novom, jednosatnom epizódom nasla kako ipak zmirim na povremena preglumljena macho isfuravanja. : p Dakle, opet imamo jednu kostimiranu seriju, protkanu misterijom i natprirodnim elementima, smjestenu unutar londonskog drustva. Serija vec ima brojne poklonike, a iznenadila me je i njena visoka ocjena.

pogledala trailer....teško da ću popratit, mislila sam da je tom hardy jedan skroz drugi glumac....
neću popratit jer mi se ništa ni ne gleda.....na tv-u pratimo reprize top geara,pa neku seriju o popravcima auta weeler dealers mislim, još sam pratila reprizu reprize house-a, sad je i to gotovo,a volim gledati sve o uređenjim kuća, preuređenjima i slične teme....
ne idu mi ni ozbiljnije nimračnije teme već neko vrijeme.....

znalo je prije na 3 programu bit ok emisija i dokumentaraca.....e tako nešto mi je sad po guštu.....slučajno sam sa klincima ubola jedan dokumentarac o dječaku koji dio godine provodi sa siromašnim ocem negdje daleko od svih na nakom otočiću blizu meksika i žive u kućici na moru.....pecaju, plivaju, hrane ptice i onako robinzonski žive.....guštali smo svi troje to gledat i njima se svidilo.....

one Zlocinacke umove mnogi hvale a meni je to naivna pizdarija na kvadrat. Svaka epizoda je ukradena iz nekog filma, zenske ko da su iz Playboja izasle, muskarci svi genijalci, imaju i svog Sheldona koji zna koliko kokos ima pera. Kazes im citat iz biblije i odmah ti kazu jel po Mateju ili nekom drugom, broj, pasus, sve. Cuju neki stih odmah znaju knjigu i autora. Nevjerojatna ekipa, tocna preslika stvarne policije. Ta serija bi se trebala davati nedjeljom ujutro, u okviru djecjeg programa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 24.02.17 11:40

je dosadni su i prožvakani zločinački,a i to su već 2 put sve reprize....htv ima najgori mogući program trenutno....

ja bi volila pogledat neke serije koje su tu ili tamo preporučile ligeja,whisp, ali ne ide mi....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 24.02.17 11:43

Petkom obozavam slusati SKALANADU na radio rijeci. G.din Zoran Skala danas je bio sprijecen i prvi put da ga nema. Bas bed .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 11:45

Lena je napisao/la:je dosadni su i prožvakani zločinački,a i to su već 2 put sve reprize....htv ima najgori mogući program trenutno....

ja bi volila pogledat neke serije koje su tu ili tamo preporučile ligeja,whisp, ali ne ide mi....

mislim da ne postoji serija sa toliko repriza ko Dva i pol muskarca. Ono od prekjucer vec repriziraju pa cu na kraju sve odgledati ali mozaicno... Serije ~ filmovi 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 24.02.17 11:50

Lena je napisao/la:je dosadni su i prožvakani zločinački,a i to su već 2 put sve reprize....htv ima najgori mogući program trenutno....

ja bi volila pogledat neke serije koje su tu ili tamo preporučile ligeja,whisp, ali ne ide mi....

meni sad Iskon prebacijo tel. prikljucak i net a ujedno sam spojit i na tv preko njih pa sam pogledao par tih dokumentarnih rijalitija. Tamo neki otkupljivaci krame, neki sto sredjuju stare aute i sl. Jebote, toboznji rijalitiji a sve izrezirano, od toboznjih svadja pa do toboznjih uzbudjenja. Ameri su sve sveli na ono njihovo hrvanje u kojem je svaka borba namjestena a opet rulja placa silnu lovu za kartu. Jebe lud zbunitog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 15. 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.