kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serije ~ filmovi

Stranica 15 / 15. Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  besposlenpop 01.03.21 21:08

pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Borata nisam u stanju gledati. Hiljade valova nelagode me obuzme.
Nemam srce za sve te transfere blamova. 🙂

on mi jako ide na zivce a duhovit je ko cigo kad prica o svojim ljubavnim (ne)uspjesima...
Čujem, dobijo je nekakvog rezervnog oskara za comediu.   Serije ~ filmovi - Page 15 3084372643

_________________
Serije ~ filmovi - Page 15 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Gost 15.06.21 10:20

odbinđala sam sinoć "normalne ljude"... materti... oči su mi danas ko kapuletini bursaću od sikiracije.

lijepo su oni odradili sve te psiho fakapove ali dojmilo me odrađivanje fizičkog u ovoj serijici. 
deca su se tako fizički volila da su se meni dlake kostriješile kad bi se oni jedno drugome približili u domet daha.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Cat_ 15.10.21 20:06

Upravo na TV-u ide onaj crtac „Red shoes and 7 dwarfs“ sto je digao veliku prasinu.



Pogledala sam Squid game. Brutalno, uvrnuto, tuzno.
Trenutno najpopularnija serija.
Zanimljiva je, glumci su odlicni, ali nekako mi to „korejsko ludilo“...kulturoloski nije blisko.
Videcemo kakva ce biti druga sezona.

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Cat_ 15.10.21 20:28

I naravno - Dune. Serije ~ filmovi - Page 15 684758713
Tesko je izbeci uporedjivanje sa Lynchovom verzijom i njegovom glumackom postavom  🙂
Iz tog razloga sam imala i mali gard prema Timothee Chalametu, ali sto je film vise odmicao to mi je on bio sve simpaticniji. Mnogo je blizi knjizi, fino glumi i ima to...nesto svoje.
Rebecca Ferguson, kao njegova majka - odlicna!
Zapravo su svi glumci jako dobri, osim par izuzetaka. Doktor je jako bled, neprimetan.
Ima i jedna scena gde meni nepoznat crni glumac cita proglas, mala uloga, ali njegov glas para ushi, jos on preglumljuje preko svake mere.

Odlicna kostimografija i sjajna kamera. Prelepi snimci.
Nisu preterivali sa scenama borne, sto je isto pohvalno.
Ovaj put su se vise bavili njegovim snovima i halucinacijama, ali su dosta toga izbacili. Pretrcali su preko izdaje, nema ni Imperatora, ali mozda to obrade u drugom delu. Baron mi nije bio dovoljno gadan kao u knjizi. Stellan Skarsgard je super glumac i drag mi je iz nekih ranijih svedskih serija, ali nesto  je tu falilo.

Sve u svemu, zanemaricu sitnice, film mi se stvarno dopao.

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 19.10.21 9:19

Cat_ je napisao/la:Upravo na TV-u ide onaj crtac „Red shoes and 7 dwarfs“ sto je digao veliku prasinu.



Pogledala sam Squid game. Brutalno, uvrnuto, tuzno.
Trenutno najpopularnija serija.
Zanimljiva je, glumci su odlicni, ali nekako mi to „korejsko ludilo“...kulturoloski nije blisko.
Videcemo kakva ce biti druga sezona.


Mala Quasaka nam hvali tu seriju, kao moooramo je pogledat, a meni nekako nije privlačna...ne znam....možda i krenemo gledat, pa ako ne ide ne ide...

Volim neke iz Švedske, Norveške....baš su osvježenje....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Cat_ 23.10.21 11:50

I meni su draze skandinavske serije, a Squid game nam je preporucio...Mujica. 🙂

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 23.10.21 23:52

te Netflixe i slicna sranja uopce ne gledam. Prema komentarima na netu, cini mi se da je sve nekako sablonizirano, predvidivo i usmjeruje te da gledas bas to i nista vise. Ko sto sad cijela Europa zvace iskljucivo Orbit a sve ostale vrste zvakaca je bacila na marginu ili ukinula. Ili se koristi samo jedna vrsta umjetnih sladila, prirodnih dzemova i sl. Sve ide ka onom, jedna planeta, jedna jaka televizija, jedna drustvena mreza, jedna vrst ove hrane, jedna vrst one hrane, brnjice i beskonacna cijepljenja i tako redom. Ne pronalazim se bas u tome i sa te strane mi je drago da danas nemam 20 godina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  whisperer 02.11.21 21:15

Close Enemyes (francuski: Frères ennemis) je belgijsko-francuski kriminalistički dramski film iz 2018.

Žestoki kriminalistički triler smješten na opakim ulicama Pariza. I Kateb i Schoenaerts su majstori u podcjenjivanju emocija svojih likova, ali se usput ne pretvaraju u isprazne karaktere. Kao dva energična i brzomisleća čovjeka s jasnim ciljevima, jednostavno je zadovoljstvo sjediti i pustiti ih da pokušaju nadmudriti jedni druge dok u dubini sebe  razmišljaju ne bi li sve imalo više smisla udružiti se. Osim posljednjih kadrova, koji bi se mogli ukloniti, Oelhoffen na sreću izbjegava bilo kakvu sentimentalizaciju njihove zajedničke prošlosti, držeći tako svu radnju u hladnoj, brzopokretnoj i oh-tako opasnoj sadašnjosti. Serije ~ filmovi - Page 15 684758713

Film je na francuskom, arapskom, belgijskom, ali sam pronašla trailer sa engleskom sihronizacijom. Za sve ljubitelje europskih filmova, preporuka. Serije ~ filmovi - Page 15 684758713



Schoenaerts Matthias : *
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Cat_ 09.11.21 22:49

Upravo gledam 5. epizodu druge sezone nemacke serije Dark. 
Da, napokon je dosla na red i - mnogo mi se svidja. 
Kako resiti cvorove vremena?!
Ne vidim izlaz...


Pipika, ova serija bi ti se dopala. 🙂 Nema vanzemaljaca, i ako te ne uplasi pomalo bled pocetak, naci ces vrlo zanimljivu seriju. Rekla bih da je po tvom gustu. 


Pogledala sam jos ponesto, ali o tome drugi put. 
Nastavljam sa Dark.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 11.11.21 1:17

Cat_ je napisao/la:Upravo gledam 5. epizodu druge sezone nemacke serije Dark. 
Da, napokon je dosla na red i - mnogo mi se svidja. 
Kako resiti cvorove vremena?!
Ne vidim izlaz...


Pipika, ova serija bi ti se dopala. 🙂 Nema vanzemaljaca, i ako te ne uplasi pomalo bled pocetak, naci ces vrlo zanimljivu seriju. Rekla bih da je po tvom gustu. 


Pogledala sam jos ponesto, ali o tome drugi put. 
Nastavljam sa Dark.

nemam ja nista protiv vanzemaljaca, dapace Serije ~ filmovi - Page 15 684758713. Uz to, njemacke serije me bas ne privlace a ne znam ni jezik...Serije ~ filmovi - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Cat_ 11.11.21 20:19

Znam da volis vanzemaljce. 🙂 
Ovo nisu vanzemaljci, ali je isto nesto sto bi ti se svidelo. Sad se bas zapetljalo. 🙂
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 12.11.21 1:22

Cat_ je napisao/la:Znam da volis vanzemaljce. 🙂 
Ovo nisu vanzemaljci, ali je isto nesto sto bi ti se svidelo. Sad se bas zapetljalo. 🙂

..ili afterlife tematika...Serije ~ filmovi - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  whisperer 13.12.21 0:04

Pogledala sam brdo toga u posljednje vrijeme, svega i svačega. Posljednji i najsvježiji u pamćenju je: House of Gucci.

Gaga je odlična! Sve mi se više sviđa kao glumica. Glazbu joj, doduše, još uvijek ne mogu pratiti. Ima tu začudnu i interesantnu facu, a i talentirana je. Priznajem isto da prvi put čujem za cijelu tragičnu priču obitelji Gucci. 

whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 13.12.21 1:44

jucer sam nakon dugo vremena odlucio pogledati neki film i izabrao James Bond - No time to die. Cisto da vidim kako ta fransiza sad uopce izgleda uprkos izrazito odbojnom Craigu koji mi daje na Putina ili nekog rusa opcenito. Nakon pet minuta sam najozbiljnije mislio odustat jer takvu naivu, glupave dijaloge i sl. ne mos valjda srest ni u Marvelovim pizdarijama. Medjutim nisam, bilo mi je nemoguce da je ta nekoc gledljiva fransiza spala na trash nivo, mora da je tu neki zajeb. I tako ja odgledao do kraja i skuzijo da zajeba nema i da sam se zajebao ja sto nisam odustao nakon vec spomenutih pet minuta. Uglavnom, napucavaju ga sa sedam - osam strana i ne pogadjaju ga. On njih pogadja i ubija namrtvo. Pa ga opet napucavaju, pa opet isto. Uglavnom, po skromnoj procjeni u tom je filmu tajni agent sa licencom za ubijanje, pobio oko stotinjak ljudi - negativaca. Jedino dobro je sto na kraju ugiba i on. Posto je to izvedeno na nacin da otocic u cijem epicentru stoji JB pogadjaju raketni projektili, nema sanse da opet uskrsne kao netko ko je lakse ranjen na proslom radnom zadatku. To bi moglo znaciti da je dosao kraj James Bondu ili je tu pak sakriven taj zajeb. Mozda se pribjegne Star wars varijanti pa cemo ubuduce gledati JB u razdoblju izmedju Connerya i Lazenbzya ili u razdoblju izmedju Moorea i Brosnana sa naznakom "neobjavljene epizode". Sto rec, jebo svoju mater ko snima takvo smece, ubio mi je volju da ista pogledam slijedecih sto godina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 13.12.21 11:42

pizda je napisao/la:jucer sam nakon dugo vremena odlucio pogledati neki film i izabrao James Bond - No time to die. Cisto da vidim kako ta fransiza sad uopce izgleda uprkos izrazito odbojnom Craigu koji mi daje na Putina ili nekog rusa opcenito. Nakon pet minuta sam najozbiljnije mislio odustat jer takvu naivu, glupave dijaloge i sl. ne mos valjda srest ni u Marvelovim pizdarijama. Medjutim nisam, bilo mi je nemoguce da je ta nekoc gledljiva fransiza spala na trash nivo, mora da je tu neki zajeb. I tako ja odgledao do kraja i skuzijo da zajeba nema i da sam se zajebao ja sto nisam odustao nakon vec spomenutih pet minuta. Uglavnom, napucavaju ga sa sedam - osam strana i ne pogadjaju ga. On njih pogadja i ubija namrtvo. Pa ga opet napucavaju, pa opet isto. Uglavnom, po skromnoj procjeni u tom je filmu tajni agent sa licencom za ubijanje, pobio oko stotinjak ljudi - negativaca. Jedino dobro je sto na kraju ugiba i on. Posto je to izvedeno na nacin da otocic u cijem epicentru stoji JB pogadjaju raketni projektili, nema sanse da opet uskrsne kao netko ko je lakse ranjen na proslom radnom zadatku. To bi moglo znaciti da je dosao kraj James Bondu ili je tu pak sakriven taj zajeb. Mozda se pribjegne Star wars varijanti pa cemo ubuduce gledati JB u razdoblju izmedju Connerya i Lazenbzya ili u razdoblju izmedju Moorea i Brosnana sa naznakom "neobjavljene epizode". Sto rec, jebo svoju mater ko snima takvo smece, ubio mi je volju da ista pogledam slijedecih sto godina...
Ima li JB veze sa lubnicama?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Cat_ 13.12.21 23:59

Svasta sam gledala. Pisacu o tome kad stignem. Ovo mi je vise podsetnik za samu sebe... 🙂 🙂

Sad mi je palo na pamet da u ovom periodu na teveju obicno prikazuju i ludi Groundhog day.
Znate li da se on tacno 12 394 puta probudio istog dana?!
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 14.12.21 23:28

maledetta primavera je napisao/la:
Ima li JB veze sa lubnicama?

ovaj nema Serije ~ filmovi - Page 15 1523192931 ali sam se sjetio njega dok sam pisao Bondove iniciale...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 14.12.21 23:30

Cat_ je napisao/la:Svasta sam gledala. Pisacu o tome kad stignem. Ovo mi je vise podsetnik za samu sebe... 🙂 🙂

Sad mi je palo na pamet da u ovom periodu na teveju obicno prikazuju i ludi Groundhog day.
Znate li da se on tacno 12 394 puta probudio istog dana?!

to je 34 godine, mora da mu je stvarno dopizdilo Serije ~ filmovi - Page 15 684758713. Kod nas je pravo vrijeme za Sam u kuci, taj film ni kriv ni duzan postao bozicni simbol...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Cat_ 23.12.21 22:31

pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Svasta sam gledala. Pisacu o tome kad stignem. Ovo mi je vise podsetnik za samu sebe... 🙂 🙂

Sad mi je palo na pamet da u ovom periodu na teveju obicno prikazuju i ludi Groundhog day.
Znate li da se on tacno 12 394 puta probudio istog dana?!

to je 34 godine, mora da mu je stvarno dopizdilo Serije ~ filmovi - Page 15 684758713. Kod nas je pravo vrijeme za Sam u kuci, taj film ni kriv ni duzan postao bozicni simbol...

I ovde su ga i juce i danas prikazivali.
I jos nije gotovo.
Serije ~ filmovi - Page 15 6f4f1d10

Standardni deo bozicnog programa je i Trading Places sa Eddie Murphy-em, ali to mogu gledati.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 23.12.21 23:38

Cat_ je napisao/la:

I ovde su ga i juce i danas prikazivali.
I jos nije gotovo.
Serije ~ filmovi - Page 15 6f4f1d10

Standardni deo bozicnog programa je i Trading Places sa Eddie Murphy-em, ali to mogu gledati.

hahahaha Serije ~ filmovi - Page 15 684758713 , sto je najbolje, to je cista istina. Vec ih je ovaj mali pokopao na stotine milijuna Serije ~ filmovi - Page 15 684758713.
Ukrao sam ti ovo i stavio na fejs Serije ~ filmovi - Page 15 684758713...
Kod nas se stalno reprizirala i ona Bozicna prica, jako simpatican film Serije ~ filmovi - Page 15 684758713 ali ga par godina nema...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Lena 25.12.21 8:49

Rado bi gledala neku dobru krimi seriju...ali ništa, baš ništa od ponuđenog me ne vuče da i pogledam...valjda ćemo iskopat šta ovih dana...

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  maledetta primavera 26.12.21 20:05

pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:

I ovde su ga i juce i danas prikazivali.
I jos nije gotovo.
Serije ~ filmovi - Page 15 6f4f1d10

Standardni deo bozicnog programa je i Trading Places sa Eddie Murphy-em, ali to mogu gledati.

hahahaha Serije ~ filmovi - Page 15 684758713 , sto je najbolje, to je cista istina. Vec ih je ovaj mali pokopao na stotine milijuna Serije ~ filmovi - Page 15 684758713.
Ukrao sam ti ovo i stavio na fejs Serije ~ filmovi - Page 15 684758713...
Kod nas se stalno reprizirala i ona Bozicna prica, jako simpatican film Serije ~ filmovi - Page 15 684758713 ali ga par godina nema...
Steta. Svake godine sestra i ja smo ga gledale. To je bio ritual 😂
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  pizda 26.12.21 22:05

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:

I ovde su ga i juce i danas prikazivali.
I jos nije gotovo.
Serije ~ filmovi - Page 15 6f4f1d10

Standardni deo bozicnog programa je i Trading Places sa Eddie Murphy-em, ali to mogu gledati.

hahahaha Serije ~ filmovi - Page 15 684758713 , sto je najbolje, to je cista istina. Vec ih je ovaj mali pokopao na stotine milijuna Serije ~ filmovi - Page 15 684758713.
Ukrao sam ti ovo i stavio na fejs Serije ~ filmovi - Page 15 684758713...
Kod nas se stalno reprizirala i ona Bozicna prica, jako simpatican film Serije ~ filmovi - Page 15 684758713 ali ga par godina nema...
Steta. Svake godine sestra i ja smo ga gledale. To je bio ritual 😂

Serije ~ filmovi - Page 15 684758713 aha, jako topao film, simpa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  whisperer 02.01.22 16:12

Lena je napisao/la:Rado bi gledala neku dobru krimi seriju...ali ništa, baš ništa od ponuđenog me ne vuče da i pogledam...valjda ćemo iskopat šta ovih dana...

Probaj ovaj triller sa Blake Lively. Meni je bio zanimljiv... THE RHYTHM SECTION.

whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  whisperer 02.01.22 16:28

Poželjela sam se malo Benicia del Tora  Serije ~ filmovi - Page 15 1724307051, pa sam sinoć po drugi put pogledala SICARIO. Sicario inače ima dva dijela, razlikuju se, ali su i svaki na svoj način odlični.

Jedino, kada je ova dole scena u pitanju mislim da nikad neću biti spremna za nju. Jedna od najhladnokrvnijih filmskih trenutaka koje sam ikad vidjela. Ima nešto što me i strahovito straši kod ovakvih filmova. Ostavljaju mučan osjećaj da se toliko toga događa u našoj  pozadini i da to nikad nitko neće uspjeti zaustaviti. Postoje ljudi koji čine zle stvari i koji uspijevaju pobjeći od odgovornosti. To je svijet u kojem živimo.

Serije ~ filmovi - Page 15 270133480_4513648735424261_5446347596372608124_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=a26aad&_nc_eui2=AeF_7v3-9brkfKyzYPsG05KBN9br9kzld6E31uv2TOV3obaoPDw1y3fXzlZPPptGcas&_nc_ohc=VpzCrCCZu_cAX_qyj-c&_nc_oc=AQlfmLwWgSiVnKjv7zC5ehahRufdm0IOptDXZjI5k01cj2EUC-g9BPQYnK_p3M_v8vM&tn=TxOqHY36mDhubdIE&_nc_ht=scontent-frx5-1
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Serije ~ filmovi - Page 15 Empty Re: Serije ~ filmovi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 15. Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.