kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fotke

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 18.05.17 23:29

Legolas je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:evo, ja sam ubacio drugu sliku umjesto one deleted...

Aha, vidim. Meni je ova situacija zanimljiva s tehnicke strane. Koliko vas ovdje uopce ima ovlasti? Tko je sve admin i mod?


nemam pojma tko ima ovlasti sa tehničke strane al ja imam ovlasti od strane manitua a to je iznad svih tih drugih prizemnih ovlasti

Ah da, zaboravih. :-/



Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 18.05.17 23:31

ligeja je napisao/la:

Pa znatizeljna sam kako se to izvelo pa da se, posljedicno, moze i sprijeciti, npr.

ne razumijem čemu sprečavati najobičnije benigne igre ? .. eto, to ne razumijem ... nema veze sa ičim malicioznim il direkt povezanim sa  onim koji optužuje i nabacuje krivicu na nekoga jer se odjavio ... il ima ? nemam pojma i iskreno, ne zanima me

ako sam išta u životu naučila : nem šanse život nit kontrolirati nit sprečavati nit usmjeravati protivno intuitivnom putu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 18.05.17 23:33

ligeja je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:evo, ja sam ubacio drugu sliku umjesto one deleted...

Aha, vidim. Meni je ova situacija zanimljiva s tehnicke strane. Koliko vas ovdje uopce ima ovlasti? Tko je sve admin i mod?


nemam pojma tko ima ovlasti sa tehničke strane al ja imam ovlasti od strane manitua a to je iznad svih tih drugih prizemnih ovlasti

Ah da, zaboravih. :-/



klekni ćerce i okaj grijehe sa sto zdravo marija i pedeset oče naš i onda možeš otići sa mirom ... ( zajebavam se ) fotke - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  pizda 18.05.17 23:35

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:evo, ja sam ubacio drugu sliku umjesto one deleted...

Aha, vidim. Meni je ova situacija zanimljiva s tehnicke strane. Koliko vas ovdje uopce ima ovlasti? Tko je sve admin i mod?

Vidim da kod vas postoji opcija "nevidljivog edita", odnosno, ne pise u postu tko i kada editira od modova/admina. Nama je bilo drugacije postavljeno.

Ori i Baban su vlasnici i admini a ja muderator, to je to. U pitanja Manitua se ne kuzim previse...fotke - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  pizda 18.05.17 23:38

Legolas je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Pa znatizeljna sam kako se to izvelo pa da se, posljedicno, moze i sprijeciti, npr.

ne razumijem čemu sprečavati najobičnije benigne igre ? .. eto, to ne razumijem ... nema veze sa ičim malicioznim il direkt povezanim sa  onim koji optužuje i nabacuje krivicu na nekoga jer se odjavio ... il ima ? nemam pojma i iskreno, ne zanima me

ako sam išta u životu naučila : nem šanse život nit kontrolirati nit sprečavati nit usmjeravati protivno intuitivnom putu

nije stvar u slici vec ako mos to napravit onda si zeni provalila login. Znaci, mos joj citat privatnu prepisku naprimjer...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 18.05.17 23:51

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Pa znatizeljna sam kako se to izvelo pa da se, posljedicno, moze i sprijeciti, npr.

ne razumijem čemu sprečavati najobičnije benigne igre ? .. eto, to ne razumijem ... nema veze sa ičim malicioznim il direkt povezanim sa  onim koji optužuje i nabacuje krivicu na nekoga jer se odjavio ... il ima ? nemam pojma i iskreno, ne zanima me

ako sam išta u životu naučila : nem šanse život nit kontrolirati nit sprečavati nit usmjeravati protivno intuitivnom putu

nije stvar u slici vec ako mos to napravit onda si zeni provalila login. Znaci, mos joj citat privatnu prepisku naprimjer...

Ma da joj je provalila login, ne bi joj mogla editirati upis jer Btw je obican forumas. Ali ako je Bitvica bila mod ili admin, a ova joj je upala u rn, onda je mogla zamijeniti fotku. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 18.05.17 23:52

Legolas je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Aha, vidim. Meni je ova situacija zanimljiva s tehnicke strane. Koliko vas ovdje uopce ima ovlasti? Tko je sve admin i mod?


nemam pojma tko ima ovlasti sa tehničke strane al ja imam ovlasti od strane manitua a to je iznad svih tih drugih prizemnih ovlasti

Ah da, zaboravih. :-/



klekni ćerce i okaj grijehe sa sto zdravo marija i pedeset oče naš i onda možeš otići sa mirom ... ( zajebavam se ) fotke - Page 7 1523192931

Da kleknem na kukuruz ili komadice stakla?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 18.05.17 23:53

pizda je napisao/la:

nije stvar u slici vec ako mos to napravit onda si zeni provalila login. Znaci, mos joj citat privatnu prepisku naprimjer...

pa koga to zanima nek čita ... neće o meni na taj način nitko saznati ništa novo a što nije mogao preko foruma .. ko šta lena reče, živo mi se jebe


Zadnja promjena: Legolas; 18.05.17 23:56; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 18.05.17 23:55

ligeja je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

nemam pojma tko ima ovlasti sa tehničke strane al ja imam ovlasti od strane manitua a to je iznad svih tih drugih prizemnih ovlasti

Ah da, zaboravih. :-/



klekni ćerce i okaj grijehe sa sto zdravo marija i pedeset oče naš i onda možeš otići sa mirom ... ( zajebavam se ) fotke - Page 7 1523192931

Da kleknem na kukuruz ili komadice stakla?

ja ti nisam od tih mazohista .... klekni na šta god ti čini ugodu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 0:08

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Pa znatizeljna sam kako se to izvelo pa da se, posljedicno, moze i sprijeciti, npr.

ne razumijem čemu sprečavati najobičnije benigne igre ? .. eto, to ne razumijem ... nema veze sa ičim malicioznim il direkt povezanim sa  onim koji optužuje i nabacuje krivicu na nekoga jer se odjavio ... il ima ? nemam pojma i iskreno, ne zanima me

ako sam išta u životu naučila : nem šanse život nit kontrolirati nit sprečavati nit usmjeravati protivno intuitivnom putu

nije stvar u slici vec ako mos to napravit onda si zeni provalila login. Znaci, mos joj citat privatnu prepisku naprimjer...

ok ... tek sad kužim šta mi hoćeš reći ... i dalje reakcija ista . . al hvala na upozorenju ... nema potrebe ... i dalje tvrdim da nemam šta skrivati .. ako koga zanima moje mišljenje, neka mi se javi i čuti će ga iz prve ruke ... za ostalo me nije briga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 0:27

Ovaj mi topic postaje sve zanimljiviji. : )) Poprima oblik onih logickih pitalica - smicalica, tako da cu reci da je Antonac kriv za sve. On je skriveni mod/admin. : P

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  pizda 19.05.17 2:03

ligeja je napisao/la:

Ma da joj je provalila login, ne bi joj mogla editirati upis jer Btw je obican forumas. Ali ako je Bitvica bila mod ili admin, a ova joj je upala u rn, onda je mogla zamijeniti fotku. :-)

pa svako moze editirat svoj post...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 6:17

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Ma da joj je provalila login, ne bi joj mogla editirati upis jer Btw je obican forumas. Ali ako je Bitvica bila mod ili admin, a ova joj je upala u rn, onda je mogla zamijeniti fotku. :-)

pa svako moze editirat svoj post...

Hajde, ne pravi se bedast. Da, moze. 10 ili 15 minuta nakon objave. Ne i danima ili tjednima nakon. Barem ne na ovom fórumu. Kod nas je bilo drugacije. Esco nam je ostavio neograniceno vrijeme edita. Ovdje nije tako. Baban nije forumasima omogucio ni brisanje posta, npr.


Ti kao mod imas neograniceno vrijeme edita, kako za svoje, tako i za tudje upise. Zato sam i napisala, cak i da pretpostavimo da je G provalila Bitvici u racun, mogla joj je zamijeniti fotku tek ako je ova imala ovlasti moda ili admina. Buduci da je bila bez njih, ova pretpostavka moze biti odbacena.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 6:29

P.S. (eto, nisam vise mogla editirati upis pa pisem novi)

Baban u svakom trenutku MOZE provjeriti u logu foruma je li netko s foruma petljao oko Bitvicine fotke. Mozes i ti ako imas pristup admin panelu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 6:44

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Ma da joj je provalila login, ne bi joj mogla editirati upis jer Btw je neobican kljunaš. Ali ako je Bitvica bila mod ili admin, a ova joj je upala u rn, onda je mogla zamijeniti fotku. :-)

pa svako moze editirat svoj post...


može ako se nadoveže kroz citat ... onda možeš mijenjati i tuđe a nije da nisam i to radila da vidim koliko se pažljivo čita i prati samog sebe a ne samo druge fotke - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 8:30

pizda je napisao/la:



ja nisam, admini nisu, ostaje da joj je neko provalijo login. Da li postoji jos neki nacin, mislim da ne da ali ja se i inace kuzim u ovu virtualnu pirotehniku, sto bi Cat rekla,  ko Mara u krivi kurac. Naravno ostaje opcija da je Blitvica osim lijepih slika prirode uslikavala i genitalije svojih brojnih muskaraca pa joj se omakla greska. Kad je to skuzila uvidjela je da joj je jedina opcija odlazak i ona je otisla. She`s gone...


Joj budalo, sto me nasmeja... fotke - Page 7 1619348112

A sad da se pokusam uozbiljiti - nije to Bitvicina slika. Nema sanse da je to ona negde uslikavala, pa joj se greska omakla.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 8:32

baaab je napisao/la:ne znam niti ja točno o čemu se radi, niti sam je pitao...tražila je brisanje nicka...otišao sam na forum, vidio sliku i sve mi je bilo jasno...

jednog dana kada se vrati...možda bude ispričala, što kako i gdje...ovako...neka voda polako ispere sve...

zagonetka čudnovatog pojavljivanja rogača...mislim da je sve puno banalnije, prizemnije...i ljigavije...

a jeste ga zakomplicirali fotke - Page 7 3776795594

A nadala sam se da je Babsiju jasnije nego nama sta se to tacno dogodilo.
Svarno se nadam da nije ovako kao sto sumnjas da jeste.... fotke - Page 7 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 8:35

Legolas je napisao/la:

mene više ništa ne buni a drago mi čut da ni tebe ... više ... konačno si počela otvoreno biti ono što jesi ... mašala



Tacno znam sta pokusavas. Nije ti prvi put... fotke - Page 7 1425538829

Oduvek sam bila osno sto jesam. To tebi, kao jedinom laznjaku na ovom forumu, naravno, nikada nece biti jasno.
Ti nisi prva sa kojom sam u ovim virtualnim prostrima ovako razgovarala. Prema nekima sam mozda, nerazumevajuci situaciju, bila nepravedna, ali ti si svaku moju rec posteno zasluzila. fotke - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 8:40

Legolas je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:I da, ti ne cenis nikog. Ti samo koristis ljude i pljuckas im komplimente kada ti trebaju kao jataci ili kao odskocna daska.
Pa tog si istog coveka optuzila da je manipulator, a sad ga kao cenis. Pratis li ti uopste sta pises?!?

ti fakat nemaš ni mrvu smisla za humor i šta to jeste iako veliš da se svi ovdje šalite fotke - Page 7 1523192931  a ni pojma šta je to konzistentnost ....nisi ti kriva ... nema ti se šta za zamjerit ... takav se rodiš, daš se odgojit u takvog i  ne možeš biti ono što nisi fotke - Page 7 1425538829

ajd sad opet o događajima iz proteklih dana ko pečat potvrde za svoju plitkost i nemuštost i glumatanje i samo iz jednog cilja - da posvadiš postojana virtualna prijateljstva ... to manipulatori najvole raditi fotke - Page 7 1523192931

da potvrdim ako nisam do sada ... u virtuali i na ovom forumu i dalje virtualnim prijateljima smatram: blitvu, pizdu, lenu, taju, orion, baabsa, alhambru  i koga sam zaboravila neka mi oprosti ... mogu me napizdit, pljuckat, zajebavat, ljutiti se na mene i duriti do besvijesti ,  reć da sam ovaka i onaka al badaf ... jednom kad iščitam dobar karakter, to je nepromjenjivo i znam da ih je netko filao pogrešnim inputima o meni a ne možeš zamjeriti nekom zbog toga što je dao da mu se usadi sumnja pogrešnim informacijama fotke - Page 7 684758713 il ako ih se navodilo da sudjeluju u tračevima o meni pa se sad osjećaju krivim ... ni to ne zamjeram takvima ... griješiti je normalno a pogotovo ako si okružen manipulatorima ... manipulatori to i rade : navode te da pogriješiš a onda te ucjenjuju tim greškama, nabacuju osjećaj krivnje da si i ti u glibu u koji su te uspjeli uvući - nisu !  ... al vrijednosti i konzistancija u razmišljanjima je meni pravilo kod prosuđivanja ljudi

i cat, varaš se ... ja itekako ljude cijenim ... one koje cijenim moš olajat koliko voleš al to ne pali kod mene .. možeš ih navest da sumnjaju u mene - isti rezultat ... sa mnom se ne da manipulirati i šlus ! al slatko gledati koliko se truuudiš fotke - Page 7 11484130


I da li se neko nasmejao to tvojoj sali o Pipiki manipulatoru ili Pipiju, koji zna ko je zamenio sliku, ali krije druga?.... fotke - Page 7 684758713 Ili nekim drugim slicnim "posalicama"?
Toliko o nedostatku humora...

A sto se tice ovog nabrajanja koga ti sve kao cenis ne sluzi nicemu drugom nego da te ljude pokusas privoleti da misle isto kao i ti. Sto ti vise, moras to ipak i sama priznati, bas i ne polazi za rukom.

O tome ko je najveci manipulator na ovom prostoru je aspolvirato na za to otvorenoj anketli.... fotke - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  maledetta primavera 19.05.17 9:32

cat_claw je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:I da, ti ne cenis nikog. Ti samo koristis ljude i pljuckas im komplimente kada ti trebaju kao jataci ili kao odskocna daska.
Pa tog si istog coveka optuzila da je manipulator, a sad ga kao cenis. Pratis li ti uopste sta pises?!?

ti fakat nemaš ni mrvu smisla za humor i šta to jeste iako veliš da se svi ovdje šalite fotke - Page 7 1523192931  a ni pojma šta je to konzistentnost ....nisi ti kriva ... nema ti se šta za zamjerit ... takav se rodiš, daš se odgojit u takvog i  ne možeš biti ono što nisi fotke - Page 7 1425538829

ajd sad opet o događajima iz proteklih dana ko pečat potvrde za svoju plitkost i nemuštost i glumatanje i samo iz jednog cilja - da posvadiš postojana virtualna prijateljstva ... to manipulatori najvole raditi fotke - Page 7 1523192931

da potvrdim ako nisam do sada ... u virtuali i na ovom forumu i dalje virtualnim prijateljima smatram: blitvu, pizdu, lenu, taju, orion, baabsa, alhambru  i koga sam zaboravila neka mi oprosti ... mogu me napizdit, pljuckat, zajebavat, ljutiti se na mene i duriti do besvijesti ,  reć da sam ovaka i onaka al badaf ... jednom kad iščitam dobar karakter, to je nepromjenjivo i znam da ih je netko filao pogrešnim inputima o meni a ne možeš zamjeriti nekom zbog toga što je dao da mu se usadi sumnja pogrešnim informacijama fotke - Page 7 684758713 il ako ih se navodilo da sudjeluju u tračevima o meni pa se sad osjećaju krivim ... ni to ne zamjeram takvima ... griješiti je normalno a pogotovo ako si okružen manipulatorima ... manipulatori to i rade : navode te da pogriješiš a onda te ucjenjuju tim greškama, nabacuju osjećaj krivnje da si i ti u glibu u koji su te uspjeli uvući - nisu !  ... al vrijednosti i konzistancija u razmišljanjima je meni pravilo kod prosuđivanja ljudi

i cat, varaš se ... ja itekako ljude cijenim ... one koje cijenim moš olajat koliko voleš al to ne pali kod mene .. možeš ih navest da sumnjaju u mene - isti rezultat ... sa mnom se ne da manipulirati i šlus ! al slatko gledati koliko se truuudiš fotke - Page 7 11484130


I da li se neko nasmejao to tvojoj sali o Pipiki manipulatoru ili Pipiju, koji zna ko je zamenio sliku, ali krije druga?.... fotke - Page 7 684758713 Ili nekim drugim slicnim "posalicama"?
Toliko o nedostatku humora...

A sto se tice ovog nabrajanja koga ti sve kao cenis ne sluzi nicemu drugom nego da te ljude pokusas privoleti da misle isto kao i ti. Sto ti vise, moras to ipak i sama priznati,  bas i ne polazi za rukom.

O tome ko je najveci manipulator na ovom prostoru je aspolvirato na za to otvorenoj anketli.... fotke - Page 7 1523192931
Draga, meni bas super sto se vas dvije dopisujete.
Svakim svojim odgovorom tebi, citam i ne vjerujem koliki pak trakavica smisao za humor ima ....  fotke - Page 7 1523192931
Jbg, ti ga nemas i pomiri se s tim.   fotke - Page 7 167558484   za ostalo komentirati treba vremena i energije ..... Ovo mi je najvise zapelo za oko  fotke - Page 7 3114667799


I jos nesto, rijec trac nitko nije na forumu u tolikoj mjeri spominjao koliko ova trakavica,a to mnogo govori .....  fotke - Page 7 3102334490 .... Strasno.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 10:54

zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jebo me svatko ako kontam o chemu se radi..da nije Pizda postavijo ,,klitac od BTW:fotke - Page 7 1619348112)

Neshto je moralo biti jebeno kad je tu malter damu netko isprovociro..pa je oshla,,sa foruma:fotke - Page 7 1619348112 Ajte malo parlementarnosti,,,da vidimo chemu se radiu,,da nije glista postala moj organ pa se BTW prepala..:fotke - Page 7 1619348112
Mislim da se Alhamra ne bi uplashila tog kurtza,,a Glista bi se privila uz njega njezno i gugutala mu da naraste josh veci:fotke - Page 7 684758713
jok, ja sam plaha životinjica fotke - Page 7 3601362807

Aha,,,sjetijo sam se onog vitza,,kad je uchteljitza piala djecu tko zna zavijat ko haski,,veli mali ivitza,,,moj deda poprave zavija ko taj cuko:fotke - Page 7 1619348112
Kaze uchteljtza ajd ga dovedi al nemoj na lantzu,,Dovede mali Ivitza dedu i pred cijelim razredom pita,,aj deda zavijaj ko haski,,deda u chudilu,,,ne kuzi po kurtza o chemu to njegov omiljeni unuk i kaze ,,,ne kuzim,,i ne znam zavijat,,,Mali Ivitza dodje do dede i shapne mu na uvo,,djede kad si zadnji puta jebo babu,,,,a on ce ,,AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU,,,bok jebo ...bilo je to davno:fotke - Page 7 1619348112)
Tebe treba samo loma podragat i odma se od divlje zivotinjitze pretvorish i pitomu:fotke - Page 7 684758713)Umal ne napisah,,,nabijem te na kuratz tako plahu:fotke - Page 7 1619348112

umal veliš..a? dobro da nisi fotke - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 10:56

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
jok, ja sam plaha životinjica fotke - Page 7 3601362807


Ziva je...
Pa gde si ti, Alhambrita?!  fotke - Page 7 3859399978
Kako psi? Kako family? Jesi li ti dobro?
Sto se tice te inkriminirane slike od juce, ja je uopste nisam primetila, tako da se verovano pojavila nakon mojih postova.
ma tu sam, uvijek blizu fotke - Page 7 3015220106
svi dobro, i ja i family i pasi...nove male nemam fotke - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 11:00

zingaro je napisao/la:zbog kurtza se odlogirat sa foruma,,meni je to zeshci zajeb,,to je kao da meni netko hakuje nalog i postavi neku pizzu ..pa jebo te,,pola pojedesh a resto dash Pizdi da on uziva u tome;fotke - Page 7 1619348112) Josh kad bi bila sa ljutim paprichitzama ,,,dje bi mu bijo kraj:fotke - Page 7 684758713
Nije izdrzala ,,dobra je na kratke staze,,,ko Vera Nikolic (ta me ganjala po Zegeju da placam porez,,al sam joj uteko..i nisam platijo ni dinara jer sam predosjcao da ta ustashka drzava nema buducnosti,,poprave sam ponosit na svoj talenat da mogu predvidjeti dogadzaje) iz financijskog odjela opcina Dubrava:fotke - Page 7 1619348112 Blitva ima kratak fitilj,,zato uvijek eksplodira kad nije vrijeme,,a jebga,,kako rekoh,,koga nema brez njega se moze,,Eto AMBRA,,nitko je ne spominje osim mene..svi ste je zaboravili valjda shto nije neka pichka za pamcenje:fotke - Page 7 1619348112))))
sad vidim da me jedino ti voleš i pamtiš fotke - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 11:01

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:zbog kurtza se odlogirat sa foruma,,meni je to zeshci zajeb,,to je kao da meni netko hakuje nalog i postavi neku pizzu ..pa jebo te,,pola pojedesh a resto dash Pizdi da on uziva u tome;fotke - Page 7 1619348112) Josh kad bi bila sa ljutim paprichitzama ,,,dje bi mu bijo kraj:fotke - Page 7 684758713
Nije izdrzala ,,dobra je na kratke staze,,,ko Vera Nikolic (ta me ganjala po Zegeju da placam porez,,al sam joj uteko..i nisam platijo ni dinara jer sam predosjcao da ta ustashka drzava nema buducnosti,,poprave sam ponosit na svoj talenat da mogu predvidjeti dogadzaje) iz financijskog odjela opcina Dubrava:fotke - Page 7 1619348112 Blitva ima kratak fitilj,,zato uvijek eksplodira kad nije vrijeme,,a jebga,,kako rekoh,,koga nema brez njega se moze,,Eto AMBRA,,nitko je ne spominje osim mene..svi ste je zaboravili valjda shto nije neka pichka za pamcenje:fotke - Page 7 1619348112))))
sad vidim da me jedino ti voleš i pamtiš  fotke - Page 7 1523192931


Voli, voli, jer je djubre htelo da ti se uvuce u gacice... fotke - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 19.05.17 11:05

cat_claw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:zbog kurtza se odlogirat sa foruma,,meni je to zeshci zajeb,,to je kao da meni netko hakuje nalog i postavi neku pizzu ..pa jebo te,,pola pojedesh a resto dash Pizdi da on uziva u tome;fotke - Page 7 1619348112) Josh kad bi bila sa ljutim paprichitzama ,,,dje bi mu bijo kraj:fotke - Page 7 684758713
Nije izdrzala ,,dobra je na kratke staze,,,ko Vera Nikolic (ta me ganjala po Zegeju da placam porez,,al sam joj uteko..i nisam platijo ni dinara jer sam predosjcao da ta ustashka drzava nema buducnosti,,poprave sam ponosit na svoj talenat da mogu predvidjeti dogadzaje) iz financijskog odjela opcina Dubrava:fotke - Page 7 1619348112 Blitva ima kratak fitilj,,zato uvijek eksplodira kad nije vrijeme,,a jebga,,kako rekoh,,koga nema brez njega se moze,,Eto AMBRA,,nitko je ne spominje osim mene..svi ste je zaboravili valjda shto nije neka pichka za pamcenje:fotke - Page 7 1619348112))))
sad vidim da me jedino ti voleš i pamtiš  fotke - Page 7 1523192931


Voli, voli, jer je djubre htelo da ti se uvuce u gacice... fotke - Page 7 1523192931
ih, tko ga ne zna fotke - Page 7 1523192931

nego cat, čitala sam sve o tvom zdravlju i stvarno mi je jako drago da si sve progurala, da je sve prošlost i da si sada opet dobro fotke - Page 7 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 7 Empty Re: fotke

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics
» fotke
» fotke
» fotke

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.