kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fotke

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

fotke - Page 9 Empty Re: fotke

Postaj  baaab 23.05.17 12:49

daklem vako...to sam isto rekao i bitvi...

brisanjem accounta i micanjem slike su nestali i svi tragovi nečega...ako je ičega i bilo...
logovi...koji *ebeni logovi...pa nije ovo windows server 2017, da bilježi sva moguća događanja, od sistemskih do programskih, greške, zastoje...ovo je najobičniji forum koji u tkz. log bilježi tek najosnovnije događaje...
možda ligejin bilježi više, možda ima noviju verziju ne znam...ovaj ne bilježi ni postove, niti izmjene, niti prijavu, niti odjavu, nego tek otvaranje i brisanje accounta, te izmjenu korisničkih podataka.

u svakom slučaju...nemam ništa pametno za reći...
ljude se promijeniti ne može...situacija će ostati takva kakva jest, što god napravili ili ne napravili...

forum mogu obrisati uvijek...peace of cake...bilo tko od vas može napraviti drugi forum (isto peace of cake...neš' ti atomske fizike)...ali sa ovim profilom korisnika, situacija će opet biti ista...

na vama je da odlučite ima li sve skupa smisla...ili nema...

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

fotke - Page 9 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 23.05.17 15:17

cat_claw je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ti bi se, Babsi, stvarno trebao malo vise angazovati i pokusati pronaci kako je do toga doslo. Ako je neko vec zloupotrebio tudji profil, pronaci ko je i banirati trajno. Ja jos ne mogu da verujem da neko moze biti toliki idiot...

koji baabs ... ovdje kad krene razotkrivanje letit će perje ko šta sada leti i kod mene u reali ... fotke - Page 9 684758713  al fora mi gledati kako to ide usporedo i sve isto ... fotke - Page 9 1523192931

sad se tek glumi pisanje ozbiljnijih "naloga" a samo dokazuješ da si upravo ono što jesi i ne možeš biti ono što nisi





Nista se ne glumi. Glede ovog slucaja sam i ranije ozbiljno pisala. Samo sto sam verovala da je situacija mnogo bezazlenija.

Cekam Babsija, da vidim kakav on predlog ima. A i mozda nam malo rasvetli citavu situaciju.

ako misliš da je situacija ozbiljna, onda lijepo sjedi i sastavi nalog kako treba inače ispadaš neodgovornom  ... evo čitam baabsija šta odgovara ... uopće mu nije jasno šta hoćeš i zbog čega ... ne znaš napisati nalog sa obrazloženjem onoga što tražiš a pogotovo zašto to tražiš ... to ti je najbitnije - konačni cilj i čemu ili kome će ići u prilog ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 9 Empty Re: fotke

Postaj  baaab 23.05.17 19:21

(ukazanje po bitwi...drugi puta...) fotke - Page 9 4255275425

bitwe vas sve pozdravlja...i kaže da spustite loptu na zemlju...
pretpostavka je maika svih zaeba...pa sam i ja podložan tome...

a zamjena slika....na kraju je ispala bug u servisu za spremanje slika...prema njezinim riječima, ima još nekih slija koje su zagonetno promienile sadržaj i na drugim miestima osim ovoga...na sreću tako je zamjena ispala prilično benigno...

toliko o "hakiranju" i opetovanoj paranoji od istog...
mislim...sad bi netko provalio forum i zamjenio jednu jedinu sliku...pa razbucao bih slamu cijelom forumu da ga više ni dragi bog ne može sastaviti fotke - Page 9 1354420400

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

fotke - Page 9 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 23.05.17 20:04

A daj, Babsi partibrejkeru :-))
Znas kakvu sam pricu za jutro planirala :-)))

Rekla mi je Bitvicica danas. fotke - Page 9 684758713

I bilo mi je  extra drago kad sam saznala da je sve ok. fotke - Page 9 684758713
Hvala tebi na trudu. fotke - Page 9 684758713 Pozdravi Orion. fotke - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 9 Empty Re: fotke

Postaj  Lena 25.05.17 19:58

baaab je napisao/la:(ukazanje po bitwi...drugi puta...) fotke - Page 9 4255275425

bitwe vas sve pozdravlja...i kaže da spustite loptu na zemlju...
pretpostavka je maika svih zaeba...pa sam i ja podložan tome...

a zamjena slika....na kraju je ispala bug u servisu za spremanje slika...prema njezinim riječima, ima još nekih slija koje su zagonetno promienile sadržaj i na drugim miestima osim ovoga...na sreću tako je zamjena ispala prilično benigno...

toliko o "hakiranju" i opetovanoj paranoji od istog...
mislim...sad bi netko provalio forum i zamjenio jednu jedinu sliku...pa razbucao bih slamu cijelom forumu da ga više ni dragi bog ne može sastaviti fotke - Page 9 1354420400

znači bug......pa kako je baš rogača zamjenio pišulincem.....sad je ispalo baš smiješno,a djelovalo kao namjerna provokacia......
sve u svemu dobro da je tako.....

a i znamo da si i ok i još uvijek znaš pisat  fotke - Page 9 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fotke - Page 9 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 25.05.17 20:04

Meni je bolje da ovu temu uopće ne komentiram  fotke - Page 9 3111943984  fotke - Page 9 3915147658

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 9 Empty Re: fotke

Postaj  Lena 25.05.17 20:05

Megi je napisao/la:Meni je bolje da ovu temu uopće ne komentiram  fotke - Page 9 3111943984  fotke - Page 9 3915147658

možeš,ali već je "prošo voz"  fotke - Page 9 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

fotke - Page 9 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 25.05.17 20:13

Jaooo....znaš da ja vidim tiny little details, pa ispada ko da nabijem na nos kad izvadim van (ko šmrklju na sunce  fotke - Page 9 1619348112 ).

Onda se druga strana iznervira, pa onda drugi krenu braniti, pa advokati, pa se zakuha. A jok, bolje ne  fotke - Page 9 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 9 Empty Re: fotke

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]

- Similar topics
» fotke
» fotke
» fotke

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.