kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Status quo

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Status quo Empty Status quo

Postaj  RobinUd 22.05.17 23:06

Nekad je ovaj forum imao jedan poseban flair, u/na kojem je glavni cilj (osim druzenja per se) bila zafrkancija, zadirkivanje, humor, seciranje filozofskih tema "na kultni nacin".... 

Nije mi namjera glumiti mirotvorca ni su(d)ca, a ni egzekutora.
Malo mi ovo konfklitno stanje izgleda iritantno.
Radi se o dijalozima, koji to (vise) nisu, nego se dijalozi svode na mjesavinu vrijedjanja, evociranja upisa od prije (cak) vise godina i uvijek ponovnog "osvjezavanja" vec zamrlih i zaboravljenih grijeha.
Na ovaj se nacin to ne moze zavrsiti, repovi ce uvijek ostati.
Znam da je bilo kojekakvih pokusaja mirenja. Bez uspjeha.
Izmedju ostalog, problem je i u tome, sto zene ne zaboravljaju.

Moj prijedlog:
Ako postoji zelja i volja, sve konfliktne situacije zamrznuti.
Ako se sad, na temelju ovog prijedloga, pocnu evocirati korijeni konflikta, onda je ovo promasen pokusaj.
Najjednostavnije bi bilo, svaka od konfliktnih partija, trebala bi napraviti nekakav saldo, u kojem bi (otprilike) stajalo:
Idemo ispocetka. Zaboravimo sve.
Pokusajmo sve konfliktne situacije svesti na mjesavinu krive interpretacije, krivog razumijevanja, neumjesnog pretjerivanja, loseg dana.... ili vec nesto.

Problem (ako je to problem ??) ce se moci rijesiti jedino ako SVATKO izadje jedan korak naprijed.

Ako za ovo ne bude postojao interes, onda ce se ova tema sama od sebe determinirati.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 23.05.17 4:50

da se to da tako riješit, odlukama i riječima, svijet bi bio diznilend a ne ovo što jeste .. .al nejde ... nemreš ljude mijenjat

a nit u malu čašu ulit litru coca cole a bogami ni švepsa Status quo 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Lena 23.05.17 5:57

RobinUd je napisao/la:Nekad je ovaj forum imao jedan poseban flair, u/na kojem je glavni cilj (osim druzenja per se) bila zafrkancija, zadirkivanje, humor, seciranje filozofskih tema "na kultni nacin".... 

Nije mi namjera glumiti mirotvorca ni su(d)ca, a ni egzekutora.
Malo mi ovo konfklitno stanje izgleda iritantno.
Radi se o dijalozima, koji to (vise) nisu, nego se dijalozi svode na mjesavinu vrijedjanja, evociranja upisa od prije (cak) vise godina i uvijek ponovnog "osvjezavanja" vec zamrlih i zaboravljenih grijeha.
Na ovaj se nacin to ne moze zavrsiti, repovi ce uvijek ostati.
Znam da je bilo kojekakvih pokusaja mirenja. Bez uspjeha.
Izmedju ostalog, problem je i u tome, sto zene ne zaboravljaju.

Moj prijedlog:
Ako postoji zelja i volja, sve konfliktne situacije zamrznuti.
Ako se sad, na temelju ovog prijedloga, pocnu evocirati korijeni konflikta, onda je ovo promasen pokusaj.
Najjednostavnije bi bilo, svaka od konfliktnih partija, trebala bi napraviti nekakav saldo, u kojem bi (otprilike) stajalo:
Idemo ispocetka. Zaboravimo sve.
Pokusajmo sve konfliktne situacije svesti na mjesavinu krive interpretacije, krivog razumijevanja, neumjesnog pretjerivanja, loseg dana.... ili vec nesto.

Problem (ako je to problem ??) ce se moci rijesiti jedino ako SVATKO izadje jedan korak naprijed.

Ako za ovo ne bude postojao interes, onda ce se ova tema sama od sebe determinirati.

nema šanse.....izgleda da zaista ljudi sa godinama postaju sitničaviji....sve im više smeta....

meni bi bilo drago da se sukobi mogu lakše, elegantnije dovesti kraju i onda se ide dalje.....ali šta je tu je.....jel da....samo sebe možemo mijenjati ako hoćemo, druge ne možemo.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 23.05.17 6:58

A bog te jebo koji si ti medjumurski naivatz...za tebe je Generalic,,goli kuratz,,,Chovjeche ovo je virtuala,,,likovi iz nje ne postoje,,sve je laz i predstava,,,dok se ne upoznash sa nekim,,,ali i tada ako imash sposobnost gushtera ,,mozesh da se pretvarash do mile volje,,je drrugo i ne zasluzuju,,Vecina zena ovdje dolazi zbog nekoga,,,kada toga ili kada ga nemaju odlaze,,Ti si potencijalni koji je interesantan ne zato sto si interesantan nego zato sto zele pokazati kako imaju alternativu:Status quo 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  RobinUd 23.05.17 12:29

zingaro je napisao/la:A bog te jebo koji si ti medjumurski naivatz...za tebe je Generalic,,goli kuratz,,,Chovjeche ovo je virtuala,,,likovi iz nje ne postoje,,sve je laz i predstava,,,dok se ne upoznash sa nekim,,,ali i tada ako imash sposobnost gushtera ,,mozesh da se pretvarash do mile volje,,je drrugo i ne zasluzuju,,Vecina zena ovdje dolazi zbog nekoga,,,kada toga ili kada ga nemaju odlaze,,Ti si potencijalni koji je interesantan ne zato sto si interesantan nego zato sto zele pokazati kako imaju alternativu:Status quo 1619348112
Ja nisam Medjimurec.
Nemam nista protiv Medjimuraca, ali, ja sam malo drugacije gradje.

A o temi:
Kad se raspravlja o tome, kako promijeniti nacin komunikacije, onda je put prema uspjehu moguc samo onda, ako se pocne OD SEBE.
Svi bi mijenjali druge, i na tome se temelje upisi.
Drugi nacin razmisljanja nije predvidjen.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Lena 27.05.17 7:34

RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:A bog te jebo koji si ti medjumurski naivatz...za tebe je Generalic,,goli kuratz,,,Chovjeche ovo je virtuala,,,likovi iz nje ne postoje,,sve je laz i predstava,,,dok se ne upoznash sa nekim,,,ali i tada ako imash sposobnost gushtera ,,mozesh da se pretvarash do mile volje,,je drrugo i ne zasluzuju,,Vecina zena ovdje dolazi zbog nekoga,,,kada toga ili kada ga nemaju odlaze,,Ti si potencijalni koji je interesantan ne zato sto si interesantan nego zato sto zele pokazati kako imaju alternativu:Status quo 1619348112
Ja nisam Medjimurec.
Nemam nista protiv Medjimuraca, ali, ja sam malo drugacije gradje.

A o temi:
Kad se raspravlja o tome, kako promijeniti nacin komunikacije, onda je put prema uspjehu moguc samo onda, ako se pocne OD SEBE.
Svi bi mijenjali druge, i na tome se temelje upisi.
Drugi nacin razmisljanja nije predvidjen.

kao šta sam i ja rekla.... Status quo 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  maledetta primavera 27.05.17 12:30

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
zingaro je napisao/la:A bog te jebo koji si ti medjumurski naivatz...za tebe je Generalic,,goli kuratz,,,Chovjeche ovo je virtuala,,,likovi iz nje ne postoje,,sve je laz i predstava,,,dok se ne upoznash sa nekim,,,ali i tada ako imash sposobnost gushtera ,,mozesh da se pretvarash do mile volje,,je drrugo i ne zasluzuju,,Vecina zena ovdje dolazi zbog nekoga,,,kada toga ili kada ga nemaju odlaze,,Ti si potencijalni koji je interesantan ne zato sto si interesantan nego zato sto zele pokazati kako imaju alternativu:Status quo 1619348112
Ja nisam Medjimurec.
Nemam nista protiv Medjimuraca, ali, ja sam malo drugacije gradje.

A o temi:
Kad se raspravlja o tome, kako promijeniti nacin komunikacije, onda je put prema uspjehu moguc samo onda, ako se pocne OD SEBE.
Svi bi mijenjali druge, i na tome se temelje upisi.
Drugi nacin razmisljanja nije predvidjen.

kao šta sam i ja rekla.... Status quo 11484130
Ne bih se s time slozila ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  antonac 27.05.17 12:33

ni ja nisam medjimurec, znaci ne uklapam se..... Status quo 11484130 ....po moim spoznaiama naiconflictnii su riecani, krkasi i janezi....solinjani i zadrani su dobrice.... Status quo 11484130


Zadnja promjena: antonac; 27.05.17 12:34; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
daite im da seru....Status quo 29xutcyStatus quo 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  antonac 27.05.17 12:34

i dya-spora.... Status quo 11484130

_________________
daite im da seru....Status quo 29xutcyStatus quo 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  RobinUd 27.05.17 13:04

antonac je napisao/la:i dya-spora.... Status quo 11484130
Sta sad ??
Konfliktni ili dobrice ??
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  antonac 27.05.17 13:09

conflictni, naravno.... Status quo 11484130

_________________
daite im da seru....Status quo 29xutcyStatus quo 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  RobinUd 27.05.17 13:37

antonac je napisao/la:conflictni, naravno.... Status quo 11484130
Nije naravno !!
Od dijaspore smo samo nas troje, cat, zingaro i ja.
Hm...da, zingaro je neuracunljiv.... no, nas dvoje nismo!!

Ah, sad mi pada na pamet, vi iz Rijeke racunate dijasporu sve, koji su preko Platka....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  antonac 27.05.17 13:52

ja nisam iz rieke nego iz grada heroia - solina....doduse, pridoslica iz obliznjeg miestasca splita koi nam je na periferii... Status quo 11484130

_________________
daite im da seru....Status quo 29xutcyStatus quo 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 27.05.17 17:53

zingaro je napisao/la:A bog te jebo koji si ti medjumurski naivatz...za tebe je Generalic,,goli kuratz,,,Chovjeche ovo je virtuala,,,likovi iz nje ne postoje,,sve je laz i predstava,,,dok se ne upoznash sa nekim,,,ali i tada ako imash sposobnost gushtera ,,mozesh da se pretvarash do mile volje,,je drrugo i ne zasluzuju,,Vecina zena ovdje dolazi zbog nekoga,,,kada toga ili kada ga nemaju odlaze,,Ti si potencijalni koji je interesantan ne zato sto si interesantan nego zato sto zele pokazati kako imaju alternativu:Status quo 1619348112

Virtuala i reala nisu odvojeni. Reći tako nešto spada pod samozavaravanje.
Lik iz virtuale i lik iz reale je jedna te ista osoba. 
Istina je da se ovdje može glumatati više pod pseudonimom, ali prezentacijske maske se nose i u reali.
To što ti ovdje glumiš krkanluk, to je zabavno. 
Ponekad.  Status quo 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 6:11

Megi je napisao/la:
zingaro je napisao/la:A bog te jebo koji si ti medjumurski naivatz...za tebe je Generalic,,goli kuratz,,,Chovjeche ovo je virtuala,,,likovi iz nje ne postoje,,sve je laz i predstava,,,dok se ne upoznash sa nekim,,,ali i tada ako imash sposobnost gushtera ,,mozesh da se pretvarash do mile volje,,je drrugo i ne zasluzuju,,Vecina zena ovdje dolazi zbog nekoga,,,kada toga ili kada ga nemaju odlaze,,Ti si potencijalni koji je interesantan ne zato sto si interesantan nego zato sto zele pokazati kako imaju alternativu:Status quo 1619348112

Virtuala i reala nisu odvojeni. Reći tako nešto spada pod samozavaravanje.
Lik iz virtuale i lik iz reale je jedna te ista osoba. 
Istina je da se ovdje može glumatati više pod pseudonimom, ali prezentacijske maske se nose i u reali.
To što ti ovdje glumiš krkanluk, to je zabavno. 
Ponekad.  Status quo 3111943984

Jebaji ga..neda mi se objashnjavati dublje misli posebno onima koji ne shvacaju one najjednostavnije,,,tak da,,isprichavam se Status quo 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 6:22

Dublje misli  Status quo 1619348112  Status quo 1619348112 Status quo 1619348112
Razumijem da svog krkana želiš držati odvojenog od sebe, jer kad bi priznao da je dio tebe morao bi se mnogima ispričati. A i sebi objasniti zašto imaš potrebu vrijeđati druge i unižavati ih. Takvo ponašanje mi nalikuje na grandiozni narcizam, kojim se prikriva vulnerabilnost.
A ja gola tipkam umjesto da se redim za posao.
Aj bok!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 6:31

Megi je napisao/la:Dublje misli  Status quo 1619348112  Status quo 1619348112 Status quo 1619348112
Razumijem da svog krkana želiš držati odvojenog od sebe, jer kad bi priznao da je dio tebe morao bi se mnogima ispričati. A i sebi objasniti zašto imaš potrebu vrijeđati druge i unižavati ih. Takvo ponašanje mi nalikuje na grandiozni narcizam, kojim se prikriva vulnerabilnost.
A ja gola tipkam umjesto da se redim za posao.
Aj bok!
Meni nishta ne znachi shto si gola,,i shto taka tipkash,,,to je isto da ja kazem da mi se kratz digo a nije,,,pa jebo te,,,koga to josh moze uzbuditi,,,samo stvarni dogadjaji me mogu ponijeti i zamutiti mi ovo malo mozga,,,virtuala za mene nije i niti e imati nikakvog uticaja:Status quo 684758713
Gola,,,jebo te,,,morti idesh na operaciju jajnika:Status quo 1619348112 Aha ,,rekla si ,,aj bok,,shto znachi da si izzivchirata,,,brez razloga;Status quo 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  RobinUd 30.05.17 9:37

Megi je napisao/la:Virtuala i reala nisu odvojeni. Reći tako nešto spada pod samozavaravanje.
Lik iz virtuale i lik iz reale je jedna te ista osoba.
O ponasanju u virtualnom svijetu su napravljene cak i mnoge doktorske dizertacije.
S mnogima se slazem (one, cije sam sazetke procitao).
Moja iskustva su razlicita. S jedne strane jednostrana, jer ne zelim komunicirati sa osobama, koje nisu na "mojoj valnoj duzini".

Zajednicko skoro svim iskustvima na netu je to, da je sve brze, ubrzanije, direktnije.
Svakome se vec dogodilo, da vec nakon kratkog vremena s nekim raspravljas o najintimnijim stvarima, za koje bi ti u realnom zivotu trebali tjedni... mjeseci.... godine.

Ja sam svoja iskustva sveo na tri (grube) kategorije (to je samo jedna od kategorizacija !!).
Ponetko ostane isti kao u realnom zivotu. Ne glumi nista. Vrlo cesto (bar u pocetku) naivac.
Druga kategorija su oni, koji se predstavljaju onakvima, kakvi bi zeljeli biti. Ali im je ostalo uskraceno u relanom zivotu. Od zavodinika, osvajaca, doktora, inzinjera... do kriminalca, agresivca.
Sljedeca kategorija je slicna prethodnoj... jednu vidim kao aktivnu, agresivnu, drugu pak kao pasivnu....
Sljedeca kategorija.... ah, da ne pocnem ja sad pisati dizertaciju....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  pizda 30.05.17 15:32

Megi je napisao/la:Dublje misli  Status quo 1619348112  Status quo 1619348112 Status quo 1619348112
Razumijem da svog krkana želiš držati odvojenog od sebe, jer kad bi priznao da je dio tebe morao bi se mnogima ispričati. A i sebi objasniti zašto imaš potrebu vrijeđati druge i unižavati ih. Takvo ponašanje mi nalikuje na grandiozni narcizam, kojim se prikriva vulnerabilnost.
A ja gola tipkam umjesto da se redim za posao.
Aj bok!

i ja najcesce gol tipkam. Zna bit cudno, pogotovo kad tipkam sa posla ali jebiga, ugodno je a i zrace mi se jaja. Bitno da nisu na propuhu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  antonac 30.05.17 18:00

i mi na poslu zatvorimo prozore i upalimo climu....ondak gledamo kome ce se spolovilo prvo smezurat....ne trebam ni naglasavati kako i mi svi goli tipkamo.... Status quo 11484130....miesecno, na tai nacin, ustedimo 3-4 pranja rublja....a cmilja se cudi kako jon je muz fin i uredan..... Status quo 11484130

_________________
daite im da seru....Status quo 29xutcyStatus quo 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 21:36

RobinUd je napisao/la:
Megi je napisao/la:Virtuala i reala nisu odvojeni. Reći tako nešto spada pod samozavaravanje.
Lik iz virtuale i lik iz reale je jedna te ista osoba.
O ponasanju u virtualnom svijetu su napravljene cak i mnoge doktorske dizertacije.
S mnogima se slazem (one, cije sam sazetke procitao).
Moja iskustva su razlicita. S jedne strane jednostrana, jer ne zelim komunicirati sa osobama, koje nisu na "mojoj valnoj duzini".

Zajednicko skoro svim iskustvima na netu je to, da je sve brze, ubrzanije, direktnije.
Svakome se vec dogodilo, da vec nakon kratkog vremena s nekim raspravljas o najintimnijim stvarima, za koje bi ti u realnom zivotu trebali tjedni... mjeseci.... godine.

Ja sam svoja iskustva sveo na tri (grube) kategorije (to je samo jedna od kategorizacija !!).
Ponetko ostane isti kao u realnom zivotu. Ne glumi nista. Vrlo cesto (bar u pocetku) naivac.
Druga kategorija su oni, koji se predstavljaju onakvima, kakvi bi zeljeli biti. Ali im je ostalo uskraceno u relanom zivotu. Od zavodinika, osvajaca, doktora, inzinjera... do kriminalca, agresivca.
Sljedeca kategorija je slicna prethodnoj... jednu vidim kao aktivnu, agresivnu, drugu pak kao pasivnu....
Sljedeca kategorija.... ah, da ne pocnem ja sad pisati dizertaciju....

O kategorijama bi se dalo raspravljati, a i o tome da ih pojedinac promjeni, prema potrebi.

Da se nadovežem na moju osnovnu misao: osoba može biti podvojena, višestruka ličnost, štogod. 
Ali je to sve jedna te ista osoba. 
I sve što svako radi, ma u kojem god liku da boravi, na kojem god mjestu da boravi - treba imati na umu da će za to snositi posljedicu.
Žetvu. Kako god to zvali. I svako za svoje djelovanje treba moći hrabro podnijeti svoj dio odgovornosti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 21:39

pizda je napisao/la:
Megi je napisao/la:i ja najcesce gol tipkam. Zna bit cudno, pogotovo kad tipkam sa posla ali jebiga, ugodno je a i zrace mi se jaja. Bitno da nisu na propuhu...


Čime tipkaš?   Status quo 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 21:42

antonac je napisao/la:i mi na poslu zatvorimo prozore i upalimo climu....ondak gledamo kome ce se spolovilo prvo smezurat....ne trebam ni naglasavati kako i mi svi goli tipkamo.... Status quo 11484130....miesecno, na tai nacin, ustedimo 3-4 pranja rublja....a cmilja se cudi kako jon je muz fin i uredan..... Status quo 11484130

Status quo 1619348112 Status quo 1619348112

Nije pristoino da drugima ćiriš u međunožje. Voajerčina! Perv!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  RobinUd 30.05.17 22:06

Megi je napisao/la:Da se nadovežem na moju osnovnu misao: osoba može biti podvojena, višestruka ličnost, štogod. 
Ali je to sve jedna te ista osoba. 
I sve što svako radi, ma u kojem god liku da boravi, na kojem god mjestu da boravi - treba imati na umu da će za to snositi posljedicu.
Žetvu. Kako god to zvali. I svako za svoje djelovanje treba moći hrabro podnijeti svoj dio odgovornosti.

Nesto je Zuckerberg postigao.
Uspio je (bar djelomicno) ukinuti anonimnost.
Prije toga, oni normalni, ostali su i dalje normalni.
Oni drugi pak, pod zastitom anonimnosti, postali su ono, o cemu sam ja pisao.
25 godina se bavim kompjutorima (i oni samnom).
Mogu reci da sam sakupio poprilicno iskustva...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 30.05.17 22:14

RobinUd je napisao/la:
Megi je napisao/la:Da se nadovežem na moju osnovnu misao: osoba može biti podvojena, višestruka ličnost, štogod. 
Ali je to sve jedna te ista osoba. 
I sve što svako radi, ma u kojem god liku da boravi, na kojem god mjestu da boravi - treba imati na umu da će za to snositi posljedicu.
Žetvu. Kako god to zvali. I svako za svoje djelovanje treba moći hrabro podnijeti svoj dio odgovornosti.

Nesto je Zuckerberg postigao.
Uspio je (bar djelomicno) ukinuti anonimnost.
Prije toga, oni normalni, ostali su i dalje normalni.
Oni drugi pak, pod zastitom anonimnosti, postali su ono, o cemu sam ja pisao.
25 godina se bavim kompjutorima (i oni samnom).
Mogu reci da sam sakupio poprilicno iskustva...

Svaka medalja ima dvije strane. 
Mene je nekad jako interesirala tamna strana iskorištavanja tehnologije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo Empty Re: Status quo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.