kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Status quo

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Status quo - Page 3 Empty Re: Status quo

Postaj  Lena 05.06.17 6:16

gleddam im ove "pobjedničke" face....rekao bi čovjek vidi ljudi će napravit nešto.....a ono šipak.....novo produženje za uvaliti podobne, rodbinu.....a istinska volja da ne nešto pomakne za sve nula bodova.....
baš su mi se dodatno zgadili svi.....
a nije to lako.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Status quo - Page 3 Empty Re: Status quo

Postaj  Gost 05.06.17 6:23

Lena je napisao/la:status quo je cijela ova država.....evo ovi "izbori".....nema tu nikakvog izbora.....nijanse su zanemarive.....
a ljevica nikad slabija....
žalosno....

nije istina ... tamo gdje ja radim su izbori bili super ... došao stvarno super novi gradonačelnik ... pametan i dobar ... ovo drugo mi je najbitnije ... to što smo stranački različiti polovi meni nikad nije bilo bitno ... odmah smo se i na prvu kliknuli i čovjek krenuo ozbiljno raditi a ne palamuditi ... ja spadam u liberale al treba najprije počistiti u svojoj kući a tek onda upirati prst u tuđe

i ti si rekla da ću znati postaviti stvari kako treba ... al nisam sama to radila ... bio je timski rad u pitanju ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Status quo - Page 3 Empty Re: Status quo

Postaj  RobinUd 05.06.17 11:04

Lena je napisao/la:status quo je cijela ova država.....evo ovi "izbori".....nema tu nikakvog izbora.....nijanse su zanemarive.....
a ljevica nikad slabija....
žalosno....
Kad bi bilo moguce, ne mogu zatomiti zelju, da onima, kojima je jako lose (financijski), a koji su birali ovu hrpu bezumnika, da im bude jos losije.
Ne mogu zamisliti nacin razmisljanja nekoga, tko ide na biraliste, ima zelju zivjeti kao u Njemackoj, Engleskoj, Francuskoj, Svicarskoj... a bira politicke vodje, koje ce ga odvesti u Afganistan, Pakistan, Iran, Irak....
Slika jednog naroda....

U seriji tema, koje su otvorene u zadnje vrijeme, mislim da necu sudjelovati.
Nije to jezik, kojim ja komuniciram, i u cistoj je suprotnosti sa motivom, koji je doveo do otvaranja ove teme.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Status quo - Page 3 Empty Re: Status quo

Postaj  Lena 06.06.17 6:00

Legolas je napisao/la:
Lena je napisao/la:status quo je cijela ova država.....evo ovi "izbori".....nema tu nikakvog izbora.....nijanse su zanemarive.....
a ljevica nikad slabija....
žalosno....

nije istina ... tamo gdje ja radim su izbori bili super ... došao stvarno super novi gradonačelnik ... pametan i dobar ... ovo drugo mi je najbitnije ... to što smo stranački različiti polovi meni nikad nije bilo bitno ... odmah smo se i na prvu kliknuli i čovjek krenuo ozbiljno raditi a ne palamuditi ... ja spadam u liberale al treba najprije počistiti u svojoj kući a tek onda upirati prst u tuđe

i ti si rekla da ću znati postaviti stvari kako treba ... al nisam sama to radila ... bio je timski rad u pitanju ...

meni je drago pročitat da ima i takvih primjera,ali i sama znaš da su debelo u manjini.....puževim koracima ide.....
ovdje kod nas uokolo stanje ajme majko.....aljde u solinu se nešto i radilo lokalno, ima poneki projekt....a kaštela, split katastrofa....sve šta se događa tipa turizam je eto splet okolnosti.....grad i vođe nemaju ništa sa tim.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Status quo - Page 3 Empty Re: Status quo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.