kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezimeaux

Stranica 15 / 26. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 21.11.19 5:06

Bog ti jebo mater koji ste vi debili..Naci neshto smijeshno u tome videu mogu samo bolesnci kojima je crni humor sa djecom vrhunac nechega smijeshnog.Preporucham brzopotezni pregled kod nekog psihica dok josh imate nekakve nade za izlijechenje,
Podrazumijeva se da chim znate ukljuchiti jebeni interne da znate isto tako ocijeniti shto je normalno a shto nije.Recimo..ajde da je taj snimak i istinit onda bi dijete iz tog snimka zasigurno bilo mrtvo pa bi se logikom dogadjaja mogla naci i vijest kako je pop ubio dijete na krshtenju jer takvim brzim pokretima posebno ako se promatra nagla promjena putanje glave djeteta nema shanse da to dijete prezivi.Radi se o montiranoj snimci (iz kojih razloga napravljenoj meni nije jasno) koju ce provaliti odmah dijete od 6 godina a vama je smijeshna,..Ako vam je ovo smijeshno onda ste bolesni debili..Kako moze biti smijeshna smrt novorodjencheta??Bolesno,,a sve u svrhu da ispadnete Kultni...Pizda vam materina bolesna..Evo malo uchite...https://www.youtube.com/watch?v=zhYKO_WPqw8

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 21.11.19 10:16

Odose moje shizike... ☹
Sad cu malo piskarati da skrenem misli.
Posle mi maleni dolazi iz skole, mnogo ranije, pa ga cekam, jer danas idemo kod zubara. Mislim da ce morati da nosi protezu. Ima mali „überbiss“ (stao mi je mozak, ne mogu se setiti nase reci na to)
Ali ima sve zdrave zubice. Rezimeaux - Page 15 684758713

pizda je napisao/la:jadna beba...Rezimeaux - Page 15 2329918616 tom divljaku popu bi glavu drzao pod vodom pola sata pa ako prezivi dobro, ako ne, jos bolje...

Da, jadnicko. ☹ Nije mi jasno kako niko nije reagovao?! Ja bih ga satanisala na sred crkve. Ne bi me 10 ljudi skinulo sa njega.
Zene neznije peru ves na potoku.

Bitvicice, hvala. ❤

Zingo, relax. Rezimeaux - Page 15 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 24.11.19 0:50

zingaro je napisao/la:Bog ti jebo mater koji ste vi debili..Naci neshto smijeshno u tome videu mogu samo bolesnci kojima je crni humor sa djecom vrhunac nechega smijeshnog.Preporucham brzopotezni pregled kod nekog psihica dok josh imate nekakve nade za izlijechenje,
Podrazumijeva se da chim znate ukljuchiti jebeni interne da znate isto tako ocijeniti shto je normalno a shto nije.Recimo..ajde da je taj snimak i istinit onda bi dijete iz tog snimka zasigurno bilo mrtvo pa bi se logikom dogadjaja mogla naci i vijest kako je pop ubio dijete na krshtenju jer takvim brzim pokretima posebno ako se promatra nagla promjena putanje glave djeteta nema shanse da to dijete prezivi.Radi se o montiranoj snimci (iz kojih razloga napravljenoj meni nije jasno) koju ce provaliti odmah dijete od 6 godina a vama je smijeshna,..Ako vam je ovo smijeshno onda ste bolesni debili..Kako moze biti smijeshna smrt novorodjencheta??Bolesno,,a sve u svrhu da ispadnete Kultni...Pizda vam materina bolesna..Evo malo uchite...https://www.youtube.com/watch?v=zhYKO_WPqw8
svašta...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Legolas 24.11.19 1:00

zingaro je napisao/la:Bog ti jebo mater koji ste vi debili..Naci neshto smijeshno u tome videu mogu samo bolesnci
 Potpis
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 24.11.19 5:37

blitwa je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Bog ti jebo mater koji ste vi debili..Naci neshto smijeshno u tome videu mogu samo bolesnci kojima je crni humor sa djecom vrhunac nechega smijeshnog.Preporucham brzopotezni pregled kod nekog psihica dok josh imate nekakve nade za izlijechenje,
Podrazumijeva se da chim znate ukljuchiti jebeni interne da znate isto tako ocijeniti shto je normalno a shto nije.Recimo..ajde da je taj snimak i istinit onda bi dijete iz tog snimka zasigurno bilo mrtvo pa bi se logikom dogadjaja mogla naci i vijest kako je pop ubio dijete na krshtenju jer takvim brzim pokretima posebno ako se promatra nagla promjena putanje glave djeteta nema shanse da to dijete prezivi.Radi se o montiranoj snimci (iz kojih razloga napravljenoj meni nije jasno) koju ce provaliti odmah dijete od 6 godina a vama je smijeshna,..Ako vam je ovo smijeshno onda ste bolesni debili..Kako moze biti smijeshna smrt novorodjencheta??Bolesno,,a sve u svrhu da ispadnete Kultni...Pizda vam materina bolesna..Evo malo uchite...https://www.youtube.com/watch?v=zhYKO_WPqw8
svašta...

Cat mi napishe relax ti svashta i sad ja treba da razmishljam da li obadvije niste u kategoriji koju sam opisao o ljudima kojima je smijeshno shto bebina glava zbog naglih pokreta koje je neki bolesnik izmontirao izgleda smijeshno ili je to namijenjeno da bi se netko sprdao Popu i crkvi,Mrzim te montaze bilo koje vrste prema bilo kome a posebo sam osjetljiv kada se to radi sa novorodjencadima..vi majke bi valjda trebale imati vishe empatije prema takvim bljuvotinama nego mi mushkarci.Ni jedna s od vas nije ovdje izjasnila o upotrebi nevinog djeteta koje je korishceno za crni humor.Smatrao sam te malo inteligentnijom osobom ali samo iz tebi poznatih razloga napisala si SASHTA..Razmishljam dali da te steram u tri pichke materine ili precutim,Necu ni jedno jer samim time shto si napisala svashta rekla si jako puno o sebi tako da nema smisla bilo shto obashnjavati..Ali da je netko objavio ovaj izmontirani video o tvome unuku sto posto sam siguran da bi reagirala sasvim drugachije,,u prevodu to se zove licemjerje,,I ne samo ti..meni je idiotski se smijati nechijoj tragediji..Ako ne vjerujesh da je tragedija pokazi taj video bilo kojem lijechniku i on ce ti sigurno reci da je beba zbog takvih naglih pokreta glavom sigurno mrtva.Da je mrtva taj jebeni pop bi zavrshio u zatvoru..Pisalo bi sigurno u svim medijima zeljnih senzacija,,Ja nemam pojma ,,,ili ste naivni ili ste stvarno idioti koji ne kuze da je video izmontiran u svrhu (ne znam koju) sirove zajebancije,,Meni to nije smijeshno,,i da se mene pita taj koji je to izmontirao zavrshio bi pod zemljom a u najmanju ruku u zatvoru..Pa bog vas jebo licemjerni,,smijati se takvim izmishljotinama samo mogu patoloshki bolesnici.Ja ne bi zgazio mrava ...u mom vrtu gushteri me se ne boje,,ali bi ovog tipa koji je izmontirao video i poigrao se novorodjenchetom kao predmetom ismijavanja odrubio glavu bez griznje savjesti..A ti napishesh svashta..svaka chast na idiotskoj primjedbi..Ne moze to svatko..to mogu samo naivni ili emotivno prazni ljudi ili budale koje ne kuze po kurca ali napishu,,,svashta ..e vala neka si me i ti razocharala..i nemoj se truditi da mi bilo shto obashnjavash ,,,naknadno,,,kako si i shto si mislila,,nego fino odjebi ..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 24.11.19 5:44

Legolas je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Bog ti jebo mater koji ste vi debili..Naci neshto smijeshno u tome videu mogu samo bolesnci
 Potpis

Ma ..ne da sam popizdio,,nego sam u stanju jebati svima mater u po pichke jer se radi o djetetu,,,a krmci i krmache ne razumiju da je to izmontirano kao fol u svrhu zajebancije ..Pa jebem ja svima i mrtvo i zivo koji su u stanju da se zajebavaju na rachun djeteta..Tko jebe popu mater,,ali je u pitanju sasvim neshto drugo...zene koje su majke smiju se ovome a da se radi o njihovom djetetu zavijale bi do neba...a tko zna mozda i ne bi,,,njima bi bilo smijeshno da mi neki pop ludjak ubije dijete na izmontiranom videu..Uzas jebo te..ne mogu da vjerujem svojim ochima ...jer sam mislio da ovdje zalaze inteligentni ljudi kojima ne moze svaka budala prodati muda za bubrege,,Balkanci su stvarno primitivna bica koja treba istrijebiti kao zohare..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  besposlenpop 24.11.19 12:09

blitwa je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Bog ti jebo mater koji ste vi debili..Naci neshto smijeshno u tome videu mogu samo bolesnci kojima je crni humor sa djecom vrhunac nechega smijeshnog.Preporucham brzopotezni pregled kod nekog psihica dok josh imate nekakve nade za izlijechenje,
Podrazumijeva se da chim znate ukljuchiti jebeni interne da znate isto tako ocijeniti shto je normalno a shto nije.Recimo..ajde da je taj snimak i istinit onda bi dijete iz tog snimka zasigurno bilo mrtvo pa bi se logikom dogadjaja mogla naci i vijest kako je pop ubio dijete na krshtenju jer takvim brzim pokretima posebno ako se promatra nagla promjena putanje glave djeteta nema shanse da to dijete prezivi.Radi se o montiranoj snimci (iz kojih razloga napravljenoj meni nije jasno) koju ce provaliti odmah dijete od 6 godina a vama je smijeshna,..Ako vam je ovo smijeshno onda ste bolesni debili..Kako moze biti smijeshna smrt novorodjencheta??Bolesno,,a sve u svrhu da ispadnete Kultni...Pizda vam materina bolesna..Evo malo uchite...https://www.youtube.com/watch?v=zhYKO_WPqw8
svašta...
A budala ostaje budala.

_________________
Rezimeaux - Page 15 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 24.11.19 12:28

zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Bog ti jebo mater koji ste vi debili..Naci neshto smijeshno u tome videu mogu samo bolesnci kojima je crni humor sa djecom vrhunac nechega smijeshnog.Preporucham brzopotezni pregled kod nekog psihica dok josh imate nekakve nade za izlijechenje,
Podrazumijeva se da chim znate ukljuchiti jebeni interne da znate isto tako ocijeniti shto je normalno a shto nije.Recimo..ajde da je taj snimak i istinit onda bi dijete iz tog snimka zasigurno bilo mrtvo pa bi se logikom dogadjaja mogla naci i vijest kako je pop ubio dijete na krshtenju jer takvim brzim pokretima posebno ako se promatra nagla promjena putanje glave djeteta nema shanse da to dijete prezivi.Radi se o montiranoj snimci (iz kojih razloga napravljenoj meni nije jasno) koju ce provaliti odmah dijete od 6 godina a vama je smijeshna,..Ako vam je ovo smijeshno onda ste bolesni debili..Kako moze biti smijeshna smrt novorodjencheta??Bolesno,,a sve u svrhu da ispadnete Kultni...Pizda vam materina bolesna..Evo malo uchite...https://www.youtube.com/watch?v=zhYKO_WPqw8
svašta...

Cat mi napishe relax ti svashta i sad ja treba da razmishljam da li obadvije niste u kategoriji koju sam opisao o ljudima kojima je smijeshno shto bebina glava zbog naglih pokreta koje je neki bolesnik izmontirao izgleda smijeshno ili je to namijenjeno da bi se netko sprdao Popu i crkvi,Mrzim te montaze bilo koje vrste prema bilo kome a posebo sam osjetljiv kada se to radi sa novorodjencadima..vi majke bi valjda trebale imati vishe empatije prema takvim bljuvotinama nego mi mushkarci.Ni jedna s od vas nije ovdje izjasnila o upotrebi nevinog djeteta koje je korishceno za crni humor.Smatrao sam te malo inteligentnijom osobom ali samo iz tebi poznatih razloga napisala si SASHTA..Razmishljam dali da te steram u tri pichke materine ili precutim,Necu ni jedno jer samim time shto si napisala svashta rekla si jako puno o sebi tako da nema smisla bilo shto obashnjavati..Ali da je netko objavio ovaj izmontirani video o tvome unuku sto posto sam siguran da bi reagirala sasvim drugachije,,u prevodu to se zove licemjerje,,I ne samo ti..meni je idiotski se smijati nechijoj tragediji..Ako ne vjerujesh da je tragedija pokazi taj video bilo kojem lijechniku i on ce ti sigurno reci da je beba zbog takvih naglih pokreta glavom sigurno mrtva.Da je mrtva taj jebeni pop bi zavrshio u zatvoru..Pisalo bi sigurno u svim medijima zeljnih senzacija,,Ja nemam pojma ,,,ili ste naivni ili ste stvarno idioti koji ne kuze da je video izmontiran u svrhu (ne znam koju) sirove zajebancije,,Meni to nije smijeshno,,i da se mene pita taj koji je to izmontirao zavrshio bi pod zemljom a u najmanju ruku u zatvoru..Pa bog vas jebo licemjerni,,smijati se takvim izmishljotinama  samo mogu patoloshki bolesnici.Ja ne bi zgazio mrava ...u mom vrtu gushteri me se ne boje,,ali bi ovog tipa koji je izmontirao video i poigrao se novorodjenchetom kao predmetom ismijavanja odrubio glavu bez griznje savjesti..A ti napishesh svashta..svaka chast na idiotskoj primjedbi..Ne moze to svatko..to mogu samo naivni ili emotivno prazni ljudi ili budale koje ne kuze po kurca ali napishu,,,svashta ..e vala neka si me i ti razocharala..i nemoj se truditi da mi bilo shto obashnjavash ,,,naknadno,,,kako si i shto si mislila,,nego fino odjebi ..
Cat ti napiše RELAX jer je pretpostavila da si popizdio misleći da je video moja ideja i da JA (koja nisam pravoslavka) imam nešto protiv pravoslavlja (što se i meni učinilo kad sam pročitala tvoje prosipanje otrova). 
Htjela ti je reći da je ONA našla taj video, poslala ga meni i pitala da ga ja postavim. (što si mogao i pročitati iz prijašnjih postova, da si kojim slučajem čitao kronološki). Ono, smiri se, nije tako kako vidiš. 

Moje SVAŠTA se odnosilo na boldano SMRT NOVOROĐENČETA. Gdje si vidio mrtvu bebu takotibogadragog? Iznenađena sam bila, ne tvojim otrovom, nego tvojom površnošću.
Čak i da je montaža sumnjam da bi koristili pravu bebu za ovakve snimke. A i sam kažeš da bi netko završio u zatvoru. Čemu onda primjedba da se smijemo mrtvom novorođenčetu???
Ne treba mi doktor. Majka sam i baka, sigurno sam više puta imala dijete u naručju od bilo kojeg doktora. Da se bebe ubiju takvim pokretima pola ih ne bi preživjelo. Što misliš kakve pokrete imaju bebe koje vise u marami na leđima neke Afrikanke? 
Uspori taj video i vidjet ćeš da je beba živa. Bila i ostala. A je li montaža i zašto i tko je montirao, uopće me ne zanima. U hrpi forvarduša koje dobijemo svaki dan bude i ovakvih koje su nekom i smiješne. To je njihova, a ne tvoja stvar. 

Jebe mi se živo u koju kategoriju ćeš me svrstati. I ti i bilo tko drugi. Daješ si za pravo nazivati me bolesnom, budalom, naivnom, idiotskom, pokvarenom, jer si kroz ekran vidio da sam se smijala ovom videu? Ma vidi kurca u slamnatom šeširu. Dovoljno je postaviti video da ti promijeniš mišljenje o nekom. Jako ti je to pozitivno mišljenje bilo. Ono, s figom u džepu.  Rezimeaux - Page 15 1523192931  

A lijepo ti piše u jednom postu da takve stvari brišem. Našla sam ga jer Katici nije uspjelo postavljanje GIF-a. I uopće nisi pročitao komentar Pizde i Kate, nego si osuo drvlje i kamenje po svima. Bravo Zinge!

Ma jebi se tako histeričan, otrovan i pun predrasuda. 

Ako ti rep nije po pola šupka zbog nekog drugog, istresaj se na tom nekom, a ne na meni, jer nit te diram nit ti što loše činim.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 24.11.19 13:08

zingaro je napisao/la:

Cat mi napishe relax ti svashta i sad ja treba da razmishljam...

Ti bolje da uopste ne razmisljas, jer si GLUP.
Zato i ovakvi sumanuti zakljuchci.


Zanimljivo je to sto vi, mentalni i emotivni invalidi, svoju sjebanost i zlobu konstantno preslikavate na druge.
I jos kad tako sjebani u glavu pocnete glumiti neku velicinu, moralnost i pamet...pa koma. Rezimeaux - Page 15 684758713

Ajd sad, poyyy!




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 24.11.19 13:18

Bitvice, pusti. Rezimeaux - Page 15 684758713
Nisam ni procitala sta je sve pisao, tek par redova, ali mi je odmah bilo jasno da jede neka govna, pa zato moje „relax“. Iz iskustva znam da njegove postove ne treba citati.





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 24.11.19 22:33

Koja je razlika između stavljanja lošeg videa i pisanja uvreda (glupan, budala...)?
Izgubiste se u začaranoj šumi, malo biste se grizli s dentijerama  Rezimeaux - Page 15 11484130

Pobogu ljudi, okrenite se pozitivnim stvarima, onima koje vesele oči i dušu.

Uskoro novi Advent ZG Rezimeaux - Page 15 3997187549

Rezimeaux - Page 15 Preview_advent-in-zagreb-14-julien-duval-5b1a48eb22256

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 25.11.19 0:38

cat_claw je napisao/la:Bitvice, pusti. Rezimeaux - Page 15 684758713
Nisam ni procitala sta je sve pisao, tek par redova, ali mi je odmah bilo jasno da jede neka govna, pa zato moje „relax“. Iz iskustva znam da njegove postove ne treba citati.




Ma umorna sam od zaobilaženja tuđih izdrkavanja, od svih onih koji imaju loš dan pa se obruše na prvog koji se pojavi. 
Ne da mi se više biti poligon za peglanje nečijih mahnitih predrasuda i strahova.  


Ali, da, imaš pravo. Čak i kad nas je ovako malo neke jednostavno ne treba čitati.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 25.11.19 0:39

magdalenica je napisao/la:Koja je razlika između stavljanja lošeg videa i pisanja uvreda (glupan, budala...)?


Reci koja. Ti sigurno znaš odgovor.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 25.11.19 2:20

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Koja je razlika između stavljanja lošeg videa i pisanja uvreda (glupan, budala...)?
Reci koja. Ti sigurno znaš odgovor.

Znan al ne smin kazat (idem ti na zivce ionako Rezimeaux - Page 15 3111943984..)

Relax Rezimeaux - Page 15 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  besposlenpop 25.11.19 9:58

magdalenica je napisao/la:Koja je razlika između stavljanja lošeg videa i pisanja uvreda (glupan, budala...)?
Izgubiste se u začaranoj šumi, malo biste se grizli s dentijerama  Rezimeaux - Page 15 11484130

Pobogu ljudi, okrenite se pozitivnim stvarima, onima koje vesele oči i dušu.

Uskoro novi Advent ZG Rezimeaux - Page 15 3997187549
Kom je to pozitivno?

_________________
Rezimeaux - Page 15 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 25.11.19 16:21

magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Koja je razlika između stavljanja lošeg videa i pisanja uvreda (glupan, budala...)?
Reci koja. Ti sigurno znaš odgovor.

Znan al ne smin kazat (idem ti na zivce ionako Rezimeaux - Page 15 3111943984..)

Relax Rezimeaux - Page 15 684758713
Dakle u pravu sam.  Rezimeaux - Page 15 27287599


Izjednačila si uvrede upućene direktno meni, s postavljanjem lošeg videa, čiji autor nisam, koji nisam uopće komentirala, čije postavljanje nisam inicirala, s kojim nisam željela uvrijediti NIKOG, ali sam, eto, slučajno bila uz komp i učinila uslugu prijateljici koja to nije mogla s mobitela. Pri tom nisam postavljala pitanje- zašto ona želi to objaviti- jer se s njom družim i u RL godinama i znam da ona nije ni zlonamjerna ni plitka.  


Evo i tebi jedno- Bravo Magda!  Tvoj osjećaj za pravdu i nepristranost su došli do punog izražajai. Dušu dalo za tvoju buduću profesiju.  Rezimeaux - Page 15 1523192931

Ne ideš ti meni na živce. Dapače, volim popričati s tobom u trenucima kad ne loviš muške suze u svoju Marijansku brazdu, prezentirajući se kao super žena, kuharica, majka, domaćica.... ono, multipraktik, bezbroj vas u jednoj. Rezimeaux - Page 15 684758713


Meni ide, ne na živce nego na vrh nečeg drugog, tvoje ponašanje u ovakvim sukobima jer se ti obavezno čmariš muškom dijelu populacije ovog foruma, čak i po cijenu da budeš nepravedna. 
A najgadljivije je što si sve skupa zapakirala u HAHA dentijere... i dodala začin pozitive kroz advent. 

Legoglista je jednostavno potpisala dotičnog. Mogla si ga potpisati i sve pet. Bila bi vjerodostojnija od ovog kamufliranja u celofan. Jbg, celofan je proziran.

 

A sad sjaši i te svoje kazališne igrice prakticiraj na nekom drugom. 
Relax i tebi. Amen.  Rezimeaux - Page 15 4255275425

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 25.11.19 19:54

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Koja je razlika između stavljanja lošeg videa i pisanja uvreda (glupan, budala...)?
Reci koja. Ti sigurno znaš odgovor.

Znan al ne smin kazat (idem ti na zivce ionako Rezimeaux - Page 15 3111943984..)

Relax Rezimeaux - Page 15 684758713
Dakle u pravu sam.  Rezimeaux - Page 15 27287599


Izjednačila si uvrede upućene direktno meni, s postavljanjem lošeg videa, čiji autor nisam, koji nisam uopće komentirala, čije postavljanje nisam inicirala, s kojim nisam željela uvrijediti NIKOG, ali sam, eto, slučajno bila uz komp i učinila uslugu prijateljici koja to nije mogla s mobitela. Pri tom nisam postavljala pitanje- zašto ona želi to objaviti- jer se s njom družim i u RL godinama i znam da ona nije ni zlonamjerna ni plitka.  


Evo i tebi jedno- Bravo Magda!  Tvoj osjećaj za pravdu i nepristranost su došli do punog izražajai. Dušu dalo za tvoju buduću profesiju.  Rezimeaux - Page 15 1523192931

Ne ideš ti meni na živce. Dapače, volim popričati s tobom u trenucima kad ne loviš muške suze u svoju Marijansku brazdu, prezentirajući se kao super žena, kuharica, majka, domaćica.... ono, multipraktik, bezbroj vas u jednoj. Rezimeaux - Page 15 684758713


Meni ide, ne na živce nego na vrh nečeg drugog, tvoje ponašanje u ovakvim sukobima jer se ti obavezno čmariš muškom dijelu populacije ovog foruma, čak i po cijenu da budeš nepravedna. 
A najgadljivije je što si sve skupa zapakirala u HAHA dentijere... i dodala začin pozitive kroz advent. 

Legoglista je jednostavno potpisala dotičnog. Mogla si ga potpisati i sve pet. Bila bi vjerodostojnija od ovog kamufliranja u celofan. Jbg, celofan je proziran.

 

A sad sjaši i te svoje kazališne igrice prakticiraj na nekom drugom. 
Relax i tebi. Amen.  Rezimeaux - Page 15 4255275425

Milki je vrućo. 
Ruši je sunce. 
Daje zrake u oči, uprlo. 
Udara pogled sunca.
Al otporna je. 



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 25.11.19 19:55

magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
Reci koja. Ti sigurno znaš odgovor.

Znan al ne smin kazat (idem ti na zivce ionako Rezimeaux - Page 15 3111943984..)

Relax Rezimeaux - Page 15 684758713
Dakle u pravu sam.  Rezimeaux - Page 15 27287599


Izjednačila si uvrede upućene direktno meni, s postavljanjem lošeg videa, čiji autor nisam, koji nisam uopće komentirala, čije postavljanje nisam inicirala, s kojim nisam željela uvrijediti NIKOG, ali sam, eto, slučajno bila uz komp i učinila uslugu prijateljici koja to nije mogla s mobitela. Pri tom nisam postavljala pitanje- zašto ona želi to objaviti- jer se s njom družim i u RL godinama i znam da ona nije ni zlonamjerna ni plitka.  


Evo i tebi jedno- Bravo Magda!  Tvoj osjećaj za pravdu i nepristranost su došli do punog izražajai. Dušu dalo za tvoju buduću profesiju.  Rezimeaux - Page 15 1523192931

Ne ideš ti meni na živce. Dapače, volim popričati s tobom u trenucima kad ne loviš muške suze u svoju Marijansku brazdu, prezentirajući se kao super žena, kuharica, majka, domaćica.... ono, multipraktik, bezbroj vas u jednoj. Rezimeaux - Page 15 684758713


Meni ide, ne na živce nego na vrh nečeg drugog, tvoje ponašanje u ovakvim sukobima jer se ti obavezno čmariš muškom dijelu populacije ovog foruma, čak i po cijenu da budeš nepravedna. 
A najgadljivije je što si sve skupa zapakirala u HAHA dentijere... i dodala začin pozitive kroz advent. 

Legoglista je jednostavno potpisala dotičnog. Mogla si ga potpisati i sve pet. Bila bi vjerodostojnija od ovog kamufliranja u celofan. Jbg, celofan je proziran.

 

A sad sjaši i te svoje kazališne igrice prakticiraj na nekom drugom. 
Relax i tebi. Amen.  Rezimeaux - Page 15 4255275425

Milki je vrućo. 
Ruši je sunce. 
Daje zrake u oči, uprlo. 
Udara pogled sunca.
Al otporna je.
Sješće pod oras.




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  whisperer 25.11.19 23:51

magdalenica je napisao/la:Koja je razlika između stavljanja lošeg videa i pisanja uvreda (glupan, budala...)?
Izgubiste se u začaranoj šumi, malo biste se grizli s dentijerama  Rezimeaux - Page 15 11484130


Postoji samo razlika u dvosmjernoj ili jednosmjernoj komunikaciji, a na kojem ćeš nivou komunicirati, individualan je odabir. Ja se mogu spustiti na sve razine komunikacije i ne vidim u tome problem jer ovisno o intuiciji imam neopisivu želju da me sugovornik ponekad ipak razumije. 
Postoje kancerogeni likovi, ljudi koji su oličenje  čistog raka. Rak treba odsjeći, odstraniti i riješiti ga se. U RL uglavnom to ide puno lakše pa čak i po cijeni emotivne vezanosti. Na ovakvim mjestima pored čestih lijepih atmosfera postoji i ona kada određeni istu pretvore u  svoju osobni zahod gdje isprolijevaju zarazne fekalije. Kako nije terapeutski forum, ljudi odabiru reakcije na svoje načine. Budući da i sama voliš ulaziti u rasprave širih razmjera, pretpostavljam da si se u međuvremenu posexala i da trenutačno vidiš sve kroz pink naočalice. U protivnom nije mi baš fora kada čitam podcjenjivanje odraslih. Rezimeaux - Page 15 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  pizda 26.11.19 1:15

nije odredjeno gdje se nalazi marijanska brazda kod Magde, jel su u pitanju cice ili guzice...Rezimeaux - Page 15 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 26.11.19 6:16

Volim satiru, volim se zezati, volim pisati na ovom forumu, pari mi kao da se poznajemo. A zapravo ste me sad uvjerili u suprotno da se ne poznajemo uopće.

Je li se osobi neki sadržaj sviđa ili ne - pitanje je stvarno osobnog ukusa. U ovom konkretnom slučaju video mi je bezvezan i moje je pravo da to napišem ili prešutim. Pljuvačke reakcije koje su uslijedile iza toga su pak pravo iznenađenje, a mene matoru nedojebanu uvlakačicu je stvarno teško iznenaditi jer predugo živim. 
Svaki od tih upisa koji sadrže pljuvanje nečije osobnosti su odraz isključivo vlastitog karaktera i vlastite frustracije onoga koji prosuđuje. 

Sve što pišemo o drugima zapravo pišemo o sebi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 26.11.19 6:17

x

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  besposlenpop 26.11.19 10:02

Saće Magda uGoste ...  Rezimeaux - Page 15 3679994209

_________________
Rezimeaux - Page 15 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5739
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 26.11.19 10:37

besposlenpop je napisao/la:Saće Magda uGoste ...  Rezimeaux - Page 15 3679994209

Ma nece.. Rezimeaux - Page 15 684758713 Kao sto je Darla jednom zgodno primijetila, bas smo krasna disfunkcionalna obitelj. : D






Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 26.11.19 11:47

Jeste Megi, sve sto pisemo o drugima pisemo ujedno i o sebi, pa tako i ti koja onim izjednacavanjem udaras packe s pravom zgranutoj Bitvici i stavljas je u istu ravan sa Zingarom. Masala!


Ne pada mi na pamet da ozbiljno odgovaram na sulude optuzbe o smejanju zbog smrti novorodjenceta i ko zna na sta sve ne, tek kada sam Bitvicu procitala skapirala sam ste je sve nadrobio.
Zao mi je sto je ona, ni kriva ni duzna, nagrabala, pa zato ovo i pisem.
Jer JA sam trazila gif i meni je bio smesan. Video stvarno deluje mnogo grublje, moram priznati. Gif je ubrzan kao Chaplinov film i traje nekih 3-4 sekunde, pa kad se prvo frapiras i vidis da je sa bebom sve ok pocnes da se smejes ludom popu i uopste ideji da neko na takav nacin krstava dete.
Preuzeto je sa austrijskog sajta i tamo niko nikog nije prozivao za nedostatak empatije, jer se neke stvari kod zdravih ljudi jednostavno podrazumevaju i ne dovode u pitanje. Ali ako si poremecen onda vidis razna neka strasila i monstrume.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 15 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 26. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.