kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezimeaux

Stranica 19 / 26. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Next

Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 9:03

Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:

Hvala za prvi dio kontinenta.

A za drugo da sam začarata zaista romantikom i kitama ne bi živjela 10 godina sama. 
Tako da to što ti doživljavaš kroz moje pisanje o kitama je tvoj orgazam, a ne moj nažalost.  Rezimeaux - Page 19 3601362807
Ticicu cujem.... prekrasno pjevusi i bas je glasna Rezimeaux - Page 19 684758713
nega, pazi, nemoj mislit da te samo zelja za partnerom razlikuje od mene.... cijeli je tu set cistih lancuna, skuhanih ruckova i ostalih zena, majka, kraljica osobina ali ta tvoja zudnja za partnerom je stalno tebi u ustima, ne meni. I nije to nit dobro, nit lose, samo je tvoja, a ne moje.
Ja nit dejtam nit sam uopce usmjerena na tu bandu. Zadovoljna sam s iskustvom na tom polju i ne mogu zamislit da mi itko uzurpira moju slobodu, rutinu, navike...

Prisutan ti je sarkazam u postu, a mene si stavila u neku svoju ladicu. Krutijebem sa ograničenjima.
I meni su ostali u glavi opisi tvojih seksanja pa te nisam u svojoj glavi tagirala kao nimfomanku.
Svečano izjavljujem prvoj tebi da više nemam nikakvih romantičnih maštanja, doživila sam iskustvo koje mi je potpuno promijenilo mozaQ.
Razocarala si me... potpuno pogresan odabir naocala. Tvoja stvar.

hahah..ako si razočarana to je tvoj problem jer imaš neka očekivanja kako bi ja trebala odgovoriti da bi ti bila zadovoljna.
Osobno ne znam nekog ko voli bit sam, a i da mi to netko kaže, sigurno bi postavila pitanje il dva zašto to kaže.
Ja volim bit u paru i ne krijem to, no smatram da nemam pinki naočale kako kaže Whisp možeš ih valjda dobit kad se pojebeš  Rezimeaux - Page 19 1619348112
Vrlo sam realna po pitanju života u dvoje baš zato što sam nekad bila romantična. Nisam više i ne bih objašnjavala zašto je to tako, hajde da zadržim nešto za sebe. Rezimeaux - Page 19 684758713 
Nije dobro ni sve reći, naučila sam to ovdje na forumu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 9:05

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:

A zašto nije na slovenskom?  Rezimeaux - Page 19 11484130


https://www.speakpipe.com/voice-recorder/msg/ap1mw00pgvs9ncpy
Naglasak ti je primorski. Rezimeaux - Page 19 684758713

To je neki moj hibrid svačega jer razgovaram poslovno, pa onda nije mi nekako primjereno da zavijam. Zapravo sam iz Notranjske.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 9:12

Pročitala sam sve što ste napisali o Sevi i Milanu i da kratko kažem: nisam ni na strani majke ni na strani oca. 
Dapače, oboje su maloumnici jer se ping pongaju djetetom radi svog povrijeđenog ega, manipulatori su oboje
Da je po mom, po kratkom postupku oboje u zatvor dok se ne dogovore ko ljudi, bez države. Jadno dijete.

A ovo glorificiranje majki u odnosu na oca je baš iritantno. Svašta. Otac je jednakovažan roditelj.
Ja sam majka dvije odrasle osobe, prošli smo i mi svašta i imaju kvalitetan odnos sa oba roditelja.
Taj dio me osobito usrećuje kao osobu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 9:15

magdalenica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Ticicu cujem.... prekrasno pjevusi i bas je glasna Rezimeaux - Page 19 684758713
nega, pazi, nemoj mislit da te samo zelja za partnerom razlikuje od mene.... cijeli je tu set cistih lancuna, skuhanih ruckova i ostalih zena, majka, kraljica osobina ali ta tvoja zudnja za partnerom je stalno tebi u ustima, ne meni. I nije to nit dobro, nit lose, samo je tvoja, a ne moje.
Ja nit dejtam nit sam uopce usmjerena na tu bandu. Zadovoljna sam s iskustvom na tom polju i ne mogu zamislit da mi itko uzurpira moju slobodu, rutinu, navike...

Prisutan ti je sarkazam u postu, a mene si stavila u neku svoju ladicu. Krutijebem sa ograničenjima.
I meni su ostali u glavi opisi tvojih seksanja pa te nisam u svojoj glavi tagirala kao nimfomanku.
Svečano izjavljujem prvoj tebi da više nemam nikakvih romantičnih maštanja, doživila sam iskustvo koje mi je potpuno promijenilo mozaQ.
Razocarala si me... potpuno pogresan odabir naocala. Tvoja stvar.

hahah..ako si razočarana to je tvoj problem jer imaš neka očekivanja kako bi ja trebala odgovoriti da bi ti bila zadovoljna.
Osobno ne znam nekog ko voli bit sam, a i da mi to netko kaže, sigurno bi postavila pitanje il dva zašto to kaže.
Ja volim bit u paru i ne krijem to, no smatram da nemam pinki naočale kako kaže Whisp možeš ih valjda dobit kad se pojebeš  Rezimeaux - Page 19 1619348112
Vrlo sam realna po pitanju života u dvoje baš zato što sam nekad bila romantična. Nisam više i ne bih objašnjavala zašto je to tako, hajde da zadržim nešto za sebe. Rezimeaux - Page 19 684758713 
Nije dobro ni sve reći, naučila sam to ovdje na forumu.
Bravo magdo, na dobrom si putu... jos puno self help literature i popularne psihologije i onda ces moc jos samouvjerenije docirati... jer ipak u konacnici otkrivas toplu vodu po prvi put (kojom se nitko prije tebe ne okupa)  Rezimeaux - Page 19 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 9:16

magdalenica je napisao/la:Pročitala sam sve što ste napisali o Sevi i Milanu i da kratko kažem: nisam ni na strani majke ni na strani oca. 
Dapače, oboje su maloumnici jer se ping pongaju djetetom radi svog povrijeđenog ega, manipulatori su oboje
Da je po mom, po kratkom postupku oboje u zatvor dok se ne dogovore ko ljudi, bez države. Jadno dijete.

A ovo glorificiranje majki u odnosu na oca je baš iritantno. Svašta. Otac je jednakovažan roditelj.
Ja sam majka dvije odrasle osobe, prošli smo i mi svašta i imaju kvalitetan odnos sa oba roditelja.
Taj dio me osobito usrećuje kao osobu.
Ja nisam majka ali cak i ja znam da je samo jedna mama, ne tata Rezimeaux - Page 19 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 9:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:

Prisutan ti je sarkazam u postu, a mene si stavila u neku svoju ladicu. Krutijebem sa ograničenjima.
I meni su ostali u glavi opisi tvojih seksanja pa te nisam u svojoj glavi tagirala kao nimfomanku.
Svečano izjavljujem prvoj tebi da više nemam nikakvih romantičnih maštanja, doživila sam iskustvo koje mi je potpuno promijenilo mozaQ.
Razocarala si me... potpuno pogresan odabir naocala. Tvoja stvar.

hahah..ako si razočarana to je tvoj problem jer imaš neka očekivanja kako bi ja trebala odgovoriti da bi ti bila zadovoljna.
Osobno ne znam nekog ko voli bit sam, a i da mi to netko kaže, sigurno bi postavila pitanje il dva zašto to kaže.
Ja volim bit u paru i ne krijem to, no smatram da nemam pinki naočale kako kaže Whisp možeš ih valjda dobit kad se pojebeš  Rezimeaux - Page 19 1619348112
Vrlo sam realna po pitanju života u dvoje baš zato što sam nekad bila romantična. Nisam više i ne bih objašnjavala zašto je to tako, hajde da zadržim nešto za sebe. Rezimeaux - Page 19 684758713 
Nije dobro ni sve reći, naučila sam to ovdje na forumu.
Bravo magdo, na dobrom si putu... jos puno self help literature i popularne psihologije i onda ces moc jos samouvjerenije docirati... jer ipak u konacnici otkrivas toplu vodu po prvi put (kojom se nitko prije tebe ne okupa)  Rezimeaux - Page 19 11484130

Mene si sad odabrala jel  Rezimeaux - Page 19 1619348112 
Mila, i ja tebe puno volim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 9:18

Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Pročitala sam sve što ste napisali o Sevi i Milanu i da kratko kažem: nisam ni na strani majke ni na strani oca. 
Dapače, oboje su maloumnici jer se ping pongaju djetetom radi svog povrijeđenog ega, manipulatori su oboje
Da je po mom, po kratkom postupku oboje u zatvor dok se ne dogovore ko ljudi, bez države. Jadno dijete.

A ovo glorificiranje majki u odnosu na oca je baš iritantno. Svašta. Otac je jednakovažan roditelj.
Ja sam majka dvije odrasle osobe, prošli smo i mi svašta i imaju kvalitetan odnos sa oba roditelja.
Taj dio me osobito usrećuje kao osobu.
Ja nisam majka ali cak i ja znam da je samo jedna mama, ne tata Rezimeaux - Page 19 3015220106

A ja znam da majka ne može biti i majka i otac.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 9:21

magdalenica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Razocarala si me... potpuno pogresan odabir naocala. Tvoja stvar.

hahah..ako si razočarana to je tvoj problem jer imaš neka očekivanja kako bi ja trebala odgovoriti da bi ti bila zadovoljna.
Osobno ne znam nekog ko voli bit sam, a i da mi to netko kaže, sigurno bi postavila pitanje il dva zašto to kaže.
Ja volim bit u paru i ne krijem to, no smatram da nemam pinki naočale kako kaže Whisp možeš ih valjda dobit kad se pojebeš  Rezimeaux - Page 19 1619348112
Vrlo sam realna po pitanju života u dvoje baš zato što sam nekad bila romantična. Nisam više i ne bih objašnjavala zašto je to tako, hajde da zadržim nešto za sebe. Rezimeaux - Page 19 684758713 
Nije dobro ni sve reći, naučila sam to ovdje na forumu.
Bravo magdo, na dobrom si putu... jos puno self help literature i popularne psihologije i onda ces moc jos samouvjerenije docirati... jer ipak u konacnici otkrivas toplu vodu po prvi put (kojom se nitko prije tebe ne okupa)  Rezimeaux - Page 19 11484130

Mene si sad odabrala jel  Rezimeaux - Page 19 1619348112 
Mila, i ja tebe puno volim.
Rezimeaux - Page 19 684758713 Rezimeaux - Page 19 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 11:27

Problem sa Severinom i njenim muzem je taj sto se njihova prica ovom presudom na zalost nece zavrsiti. Bilo bi pametnije da ih je sud oboje poslao na zajednicko savetovanje o tome kako najbolje resiti pitanje starateljstva i pre svega kako unormaliti njihov medjusobni odnos. Jer oni imaju to dete, usmereni su jedno na drugo i preko tog deteta ce citav zivot biti vezani. Hteli to oni ili ne. Kada to shvate onda ce im biti jasno da su jedini put komunikacija, razumevanje, prihvatanje, podrska.

Gledam parove oko sebe koji se rastaju ili su se vec rastali i retko ko je iz svega toga izasao kulturno i bez netrpeljivosti. I razumem da to nekad mora tako i da se razocarenje i frustracija cesto kanalisu kroz ljutnju, ali problem je kada to ne prodje, vec ostane kao neko trajno stanje.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 11:44

Kada se pogledaju reakcije ljudi na ovu presudu, pogotovo zena...tuzno. Postali smo drustvo zluradih mrzitelja svega i svacega.
A jaz i nerazumevanje izmedju muskaraca i zena je sve veci. Od kuda toliki rivalitet? Sta vi mislite? Ne secam se da je tako bilo ranije. Ili se samo nisam kretala u krugu takvih ljudi.
I dugo sam mislila da su price o tome kako zene zele muskarca sa novcem, pre svega sa novcem, pa tek onda sve drugo, tek odraz muskih strahova, a onda sam proslo leto u BG dozivela shok od izjava, ponasanja, ne ocekivanja, vec bukvalno zahteva od strane mladih, ali i starijih zena.
Sva sreca nisu svi takvi, ali otislo se u neke uzasne ekstreme.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Lena 30.11.19 11:53

whisperer je napisao/la:Nekako mi je ova tema više za ovo što ću napisati nego Wajter..

Dakle,  sasvim je jasno da nisam fan Severine i da nemam baš nešto zajednički sa njenim stilom života. No, ovo što sam sada pročitala, stvarno me zgrozilo. Oduzelo ženi dijete, i iskreno, ne mogu vjerovati. Stavljam se u njenu kožu i sumnjam da bih to preživjela.
No, ono što me još mrvu više zgrozilo su odvratni i ponižavajući komentari  na račun jadne žene, i to ni manje ni više, od drugih žena. Zgrožena sam u kakvoj močvari živimo.

Potpis!

Ovo sam i ja primjetila, ponižavajući komentari jer je ovo ono, od žena više nego muškaraca........ovakva onakva....jezivo....samo čekaju da vlastiti otrov izbace makar i na neku Severinu....neka pati....koja naslada....odvratno!
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Lena 30.11.19 11:54

cat_claw je napisao/la:Kada se pogledaju reakcije ljudi na ovu presudu, pogotovo zena...tuzno. Postali smo drustvo zluradih mrzitelja svega i svacega.
A jaz i nerazumevanje izmedju muskaraca i zena je sve veci. Od kuda toliki rivalitet? Sta vi mislite? Ne secam se da je tako bilo ranije. Ili se samo nisam kretala u krugu takvih ljudi.  
I dugo sam mislila da su price o tome kako zene zele muskarca sa novcem, pre svega sa novcem, pa tek onda sve drugo, tek odraz muskih strahova, a onda sam proslo leto u BG dozivela shok od izjava, ponasanja, ne ocekivanja, vec bukvalno zahteva od strane mladih, ali i starijih zena.
Sva sreca nisu svi takvi, ali otislo se u neke uzasne ekstreme.

Poremećene vrijednosti i odnosi....
I površnost naravno....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 13:49

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Kada se pogledaju reakcije ljudi na ovu presudu, pogotovo zena...tuzno. Postali smo drustvo zluradih mrzitelja svega i svacega.
A jaz i nerazumevanje izmedju muskaraca i zena je sve veci. Od kuda toliki rivalitet? Sta vi mislite? Ne secam se da je tako bilo ranije. Ili se samo nisam kretala u krugu takvih ljudi.  
I dugo sam mislila da su price o tome kako zene zele muskarca sa novcem, pre svega sa novcem, pa tek onda sve drugo, tek odraz muskih strahova, a onda sam proslo leto u BG dozivela shok od izjava, ponasanja, ne ocekivanja, vec bukvalno zahteva od strane mladih, ali i starijih zena.
Sva sreca nisu svi takvi, ali otislo se u neke uzasne ekstreme.

Poremećene vrijednosti i odnosi....
I površnost naravno....

Da, ali sta je dovelo do toga da kao drustvo odemo u krivom smeru?
I gde i kada su se muskarci i zene „izgubili u prevodu“?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Lena 30.11.19 14:05

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Kada se pogledaju reakcije ljudi na ovu presudu, pogotovo zena...tuzno. Postali smo drustvo zluradih mrzitelja svega i svacega.
A jaz i nerazumevanje izmedju muskaraca i zena je sve veci. Od kuda toliki rivalitet? Sta vi mislite? Ne secam se da je tako bilo ranije. Ili se samo nisam kretala u krugu takvih ljudi.  
I dugo sam mislila da su price o tome kako zene zele muskarca sa novcem, pre svega sa novcem, pa tek onda sve drugo, tek odraz muskih strahova, a onda sam proslo leto u BG dozivela shok od izjava, ponasanja, ne ocekivanja, vec bukvalno zahteva od strane mladih, ali i starijih zena.
Sva sreca nisu svi takvi, ali otislo se u neke uzasne ekstreme.

Poremećene vrijednosti i odnosi....
I površnost naravno....

Da, ali sta je dovelo do toga da kao drustvo odemo u krivom smeru?
I gde i kada su se muskarci i zene „izgubili u prevodu“?

To se i ja pitam...čini mi se u nekim trenutnim konstelacijama....mislim na današnji način života i brzinu....zapravo nametnute vrijednosti i pomodnosti....a i pritisak na obitelji radi potreba posla....a i na pojedince isto tako...
Svega tu ima....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 14:47

Samo da kazem da mi uskoro dolazi Bitvica. Rezimeaux - Page 19 684758713
Bicemo same. Napicu je i iskoristicu je. Rezimeaux - Page 19 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Lena 30.11.19 14:48

Da malo elaboriram....danas su odnosi muškaraca i žena na najvišem i na najnižem nivou....ženomrzaca nikad više, ali ni kuja sam i ponosna sam na to - žena isto nikad više....kao da je tijeku neko natjecanje tko će pljunuti dalje....
Ima i neka normalna manjina koja je drugačije posložena, molim ovo normalna ne uzeti doslovno....nego kao uravnoteženu manjinu.....a djeca uče od odraslih i sad se jako dobro vidi šta su naučili....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Lena 30.11.19 14:52

cat_claw je napisao/la:Samo da kazem da mi uskoro dolazi Bitvica. Rezimeaux - Page 19 684758713
Bicemo same. Napicu je i iskoristicu je. Rezimeaux - Page 19 3601362807

Teško žabu u vodu! Rezimeaux - Page 19 11484130

Neka vas...guštajte
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 30.11.19 14:58

cat_claw je napisao/la:Samo da kazem da mi uskoro dolazi Bitvica. Rezimeaux - Page 19 684758713
Bicemo same. Napicu je i iskoristicu je. Rezimeaux - Page 19 3601362807
I ne zaboravi ju u zanosu za kosu vuci  Rezimeaux - Page 19 1523192931

Pozdravi goapoju... lipo se provedite.

Ja danas okitila bor, kucu, macke, sveeee.... i sad mi stizu frendovi... saturday afternoon fever... bit ce i alkohola... tinuninu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 30.11.19 22:56

magdalenica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Pročitala sam sve što ste napisali o Sevi i Milanu i da kratko kažem: nisam ni na strani majke ni na strani oca. 
Dapače, oboje su maloumnici jer se ping pongaju djetetom radi svog povrijeđenog ega, manipulatori su oboje
Da je po mom, po kratkom postupku oboje u zatvor dok se ne dogovore ko ljudi, bez države. Jadno dijete.

A ovo glorificiranje majki u odnosu na oca je baš iritantno. Svašta. Otac je jednakovažan roditelj.
Ja sam majka dvije odrasle osobe, prošli smo i mi svašta i imaju kvalitetan odnos sa oba roditelja.
Taj dio me osobito usrećuje kao osobu.
Ja nisam majka ali cak i ja znam da je samo jedna mama, ne tata Rezimeaux - Page 19 3015220106

A ja znam da majka ne može biti i majka i otac.
A još teže može muškarac biti i otac i majka. 
Ovdje se bira nužno zlo, odnosno bolja opcija od dvije loše.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 30.11.19 23:02

Vel'ka Maca je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Samo da kazem da mi uskoro dolazi Bitvica. Rezimeaux - Page 19 684758713
Bicemo same. Napicu je i iskoristicu je. Rezimeaux - Page 19 3601362807
I ne zaboravi ju u zanosu za kosu vuci  Rezimeaux - Page 19 1523192931

Pozdravi goapoju... lipo se provedite.

Ja danas okitila bor, kucu, macke, sveeee.... i sad mi stizu frendovi... saturday afternoon fever... bit ce i alkohola... tinuninu
Već? Pa sutra počinje advent.  Rezimeaux - Page 19 1523192931

Uglavnom, uz sto presjedanja, okretanja, i naputaka, konačno sjednem u tramvaj koji će me dovesti u Katin kvart. Stiže mi poruka: čekat ću te na stanici u dopičnjaku. Računam žena se šali, odgovorim-imat ću crveni karanfil u zapućku. 
Izlazim iz tramvaja, a Kate stvarno stoji u seksi dopičnjaku i izluđuje vozače na semaforu. A ja naravno sva u bedu jer nemam obećanog kuranfila.  Rezimeaux - Page 19 1619348112

Dakle, judi moji, ako izuzmemo lijepo lice, sjajan osmijeh, dugu kosu, dobre noge dupe i sise, ono... ona i nije nešto.  Rezimeaux - Page 19 11484130

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  besposlenpop 01.12.19 0:25

blitwa je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Nekako mi je ova tema više za ovo što ću napisati nego Wajter..

Dakle,  sasvim je jasno da nisam fan Severine i da nemam baš nešto zajednički sa njenim stilom života. No, ovo što sam sada pročitala, stvarno me zgrozilo. Oduzelo ženi dijete, i iskreno, ne mogu vjerovati. Stavljam se u njenu kožu i sumnjam da bih to preživjela.
No, ono što me još mrvu više zgrozilo su odvratni i ponižavajući komentari  na račun jadne žene, i to ni manje ni više, od drugih žena. Zgrožena sam u kakvoj močvari živimo.
Živjela Bocvana! 

Kazniše dijete kažnjavajući majku. 
Horvatinčić ubije ljude, oslobode ga zbog sinkope. 
U Gospiću prst u dupetu znači rukovanje...
Da ne nabrajam više. 

Ma fuj...
https://www.telegram.hr/politika-kriminal/samo-11-posto-mama-ostane-bez-skrbnistva-kao-sto-se-desilo-severini-strucnjaci-objasnjavaju-kako-izgledaju-parnice/

_________________
Rezimeaux - Page 19 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 01.12.19 1:41

blitwa je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Samo da kazem da mi uskoro dolazi Bitvica. Rezimeaux - Page 19 684758713
Bicemo same. Napicu je i iskoristicu je. Rezimeaux - Page 19 3601362807
I ne zaboravi ju u zanosu za kosu vuci  Rezimeaux - Page 19 1523192931

Pozdravi goapoju... lipo se provedite.

Ja danas okitila bor, kucu, macke, sveeee.... i sad mi stizu frendovi... saturday afternoon fever... bit ce i alkohola... tinuninu
Već? Pa sutra počinje advent.  Rezimeaux - Page 19 1523192931

Uglavnom, uz sto presjedanja, okretanja, i naputaka, konačno sjednem u tramvaj koji će me dovesti u Katin kvart. Stiže mi poruka: čekat ću te na stanici u dopičnjaku. Računam žena se šali, odgovorim-imat ću crveni karanfil u zapućku. 
Izlazim iz tramvaja, a Kate stvarno stoji u seksi dopičnjaku i izluđuje vozače na semaforu. A ja naravno sva u bedu jer nemam obećanog kuranfila.  Rezimeaux - Page 19 1619348112

Dakle, judi moji, ako izuzmemo lijepo lice, sjajan osmijeh, dugu kosu, dobre noge dupe i sise, ono... ona i nije nešto.  Rezimeaux - Page 19 11484130

Blesavi stvore!... Rezimeaux - Page 19 684758713 Rezimeaux - Page 19 684758713
A stvarno sam joj napisala:“Ona extra zgodna zenska u minicu na stanici sam ja.“ I jeste mi obecala karanfil, ali nista! Zato mi je donela prekrasne bozicne ukrase, koje je sama napravila. ❤

Ja kad obecam erotsko vece prepuno strasti i pozude ja to i ispunim! Rezimeaux - Page 19 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  whisperer 01.12.19 12:12

magdalenica je napisao/la:
A ovo glorificiranje majki u odnosu na oca je baš iritantno. Svašta. Otac je jednakovažan roditelj.
Ja sam majka dvije odrasle osobe, prošli smo i mi svašta i imaju kvalitetan odnos sa oba roditelja.
Taj dio me osobito usrećuje kao osobu.

Često ostavljaš dojam za snažnijom željom biti kontra, nego li zaista propitivati sadržaj u komunikaciji s drugim. 
Ovdje ne glorificiram majku, niti umanjujem ulogu oca. Ljubav je temelj razvoja svakog djeteta, a proces u kojem se razvija njegova stabilna i emotivna privrženost vezuje se najčešće za osobu koja s njim provodi najviše vremena, a tu pored majke može biti i otac i baka. No, do trenutka rođenja majka je ta koja djetetu donira sve svoje energetske resusre. Dok ga nosi u sebi ima sposobnost svojim mislima, emocijama i ponašanjem smanjiti ili povećati dotok krivi, ili energije, svojim emotivnim stanjem djelovati na hormone koji su usmjereni protokom krvi naspram djeteta. Majčino ponašanje i stanje oblikuje djetetov daljnji rast i razvoj, važan je temelj za razvoj organa. Da ne govorim o nevidljivoj energetskoj podršci koja je od samog začetka utočište i zaštita od stresnih situacija. Onog trenutka kada se dijete rodi ima potrebu za nastavkom takvog odnosa koji je evolutivnog podrijetla i dio je sustava za preživljavanje. U doticaju sa stvarnim svijetom očekuje isto ono što se dešavalo u utrobi, a to je zaštita jedne osobe. Svako odvajanje od te osobe izaziva u djetetu snažan strah. U tom kontekstu moje mišljenje je da je loše dijete odvajati od majke ukoliko ista nije zlostavljačica, psihički i fizički nestabilna, što u ovoj priči jasno ne stoji. Otac ima svoju bitnu ulogu koja održava ravnotežu na majčin autoritet i odgoj, čak se uz očevu prisutnost djeca intelektualno brže razvijaju. No otac uglavnom postane svjestan svoje uloge mnogo kasnije nego majka. No, djabe ti i otac i majka u oba slučaja ako nisu emotivno prisutni. Djabe ti i kompletna obitelj ako u njoj majka igra očevu ulogu, a kćer majčinu.
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  whisperer 01.12.19 12:18

pizda je napisao/la:


statistika je upravo porazna po muskarce. Da se razumijemo, i ja (nepravedno) smatram oceve nekim nuznim zlom a majka je majka. Medjutim, da sam otac sigurno ne bih tako mislio. Pogotovo da mi se to dijete sece od jednog do drugog zeninog jebaca a ona snima porno videa po jahtama pijana i nadrogirana…

Ovo uopće neću komentirati jer sam i znala kakav odgovor očekujem. Rezimeaux - Page 19 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 01.12.19 12:39

whisperer je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
A ovo glorificiranje majki u odnosu na oca je baš iritantno. Svašta. Otac je jednakovažan roditelj.
Ja sam majka dvije odrasle osobe, prošli smo i mi svašta i imaju kvalitetan odnos sa oba roditelja.
Taj dio me osobito usrećuje kao osobu.

Često ostavljaš dojam za snažnijom željom biti kontra, nego li zaista propitivati sadržaj u komunikaciji s drugim. 
Ovdje ne glorificiram majku, niti umanjujem ulogu oca. Ljubav je temelj razvoja svakog djeteta, a proces u kojem se razvija njegova stabilna i emotivna privrženost vezuje se najčešće za osobu koja s njim provodi najviše vremena, a tu pored majke može biti i otac i baka. No, do trenutka rođenja majka je ta koja djetetu donira sve svoje energetske resusre. Dok ga nosi u sebi ima sposobnost svojim mislima, emocijama i ponašanjem smanjiti ili povećati dotok krivi, ili energije, svojim emotivnim stanjem djelovati na hormone koji su usmjereni protokom krvi naspram djeteta. Majčino ponašanje i stanje oblikuje djetetov daljnji rast i razvoj, važan je temelj za razvoj organa. Da ne govorim o nevidljivoj energetskoj podršci koja je od samog začetka utočište i zaštita od stresnih situacija. Onog trenutka kada se dijete rodi ima potrebu za nastavkom takvog odnosa koji je evolutivnog podrijetla i dio je sustava za preživljavanje. U doticaju sa stvarnim svijetom očekuje isto ono što se dešavalo u utrobi, a to je zaštita jedne osobe. Svako odvajanje od te osobe izaziva u djetetu snažan strah. U tom kontekstu moje mišljenje je da je loše dijete odvajati od majke ukoliko ista nije zlostavljačica, psihički i fizički nestabilna, što u ovoj priči jasno ne stoji. Otac ima svoju bitnu ulogu koja održava ravnotežu na majčin autoritet i odgoj, čak se uz očevu prisutnost djeca intelektualno brže razvijaju. No otac uglavnom postane svjestan svoje uloge mnogo kasnije nego majka. No, djabe ti i otac i majka u oba slučaja ako nisu emotivno prisutni. Djabe ti i kompletna obitelj ako u njoj majka igra očevu ulogu, a kćer majčinu.

Pusti mene i moje kontriranje, ne prosuđuj me jer ja nisam tema.

Imam svoje mišljenje i pravo na njega. 
Kad već spominješ energetsku podršku djetetu, ono je dobiva od oba roditelja i prije rođenja, ovo je moje osobno uvjerenje i ne mora biti tvoje ni ičije drugo.
Što se tiče konkretno Sevke majke, ona fotografiranjem sretne nove obitelji i izlaganja svog djeteta javnosti mora imati na umu da to provocira oca djeteta s kojim nije u dobrim odnosima. Ja imam jako dobro oko i vidim da to radi. Da mi je bivša žena, raspizdila bi me do neba. I ovaj intervju danas joj je zakurac jer dijete ide u školu i može vidjeti i čitati što majka kaže. Koristi medije da bi bila u ulozi žrtve, a to nije, manipulatorica prve klase. Dijete je nastradalo sa ovakvim ljudima i već je kasno za dijete. Rezimeaux - Page 19 2329918616
Inače nemam ništa protiv ijednog sudionika ove priče, samo gledam njihove postupke.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 19 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 26. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.