kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jedna štrebersko-OKP temičićica

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 9:48

jutros raspravljam s frendicom, profesoricom hrvatskog jezika koji bi bio prikladan pozdrav umjesto široko raširenog "Lijep pozdrav".
Ovo nije firma, nit branša u kojoj se pozdravljamo sa prešturim poštovanjem, ali koja bi bila opcija... srdačan mi je ko da mu je netko metlu u guzicu zabio.

p.s. ja znam da je najprikladniji pozdrav "Živili!", ali možda ipak nešto zercz službenije a da nije pozdrav koji je lijep. jer pozdrav to ne može biti...
ona mi je rekla da pitam na forumu jedna štrebersko-OKP temičićica  3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 10:36

I zbog ljubavi i zbog prkosa jos uvijek pozdravljam sa "zdravo"!

I govorim "drug" i 'drugarica" ...


Uglavnom, pitanje je kao stvoreno za jezikoslovku Sandu NDHam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  besposlenpop 14.06.19 10:48

Pozdrav.

_________________
jedna štrebersko-OKP temičićica  A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 10:53

Za hard core Rvatine jedno "Bog daj!" dodje popravo srdacno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 11:27

naravno da se zajebajem za Živ'li!, ali to ti je kad paralelno tipkaš i razgovaraš na mob'tel jedna štrebersko-OKP temičićica  3015220106))

pričam o poslovnoj email komunikaciji, što sa gostima, što sa partnerima...

jedan mali dio mene umre svaki put kad napišem lijep pozdrav jedna štrebersko-OKP temičićica  11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 11:29

besposlenpop je napisao/la:Pozdrav.

mora bit i drugarski i topao - ka ono frendići smo jedna štrebersko-OKP temičićica  3111943984

kad nisam u nesvjest pala zovući IKEJU nekidan - a javio mi automat sa preglasnim ženskim - HEJ!!!!!

sad smo svi frendovi, kuiš, a opet da ne ispadne da smo svi na istoj njivi pasli.... ufa!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 11:29

Tomica je napisao/la:I zbog ljubavi i zbog prkosa jos uvijek pozdravljam sa "zdravo"!

I govorim "drug" i 'drugarica" ...


Uglavnom, pitanje je kao stvoreno za jezikoslovku Sandu NDHam.

drugarice Tomice, za domovinu s Titom!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 11:37

Vel'ka Maca je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Pozdrav.

mora bit i drugarski i topao - ka ono frendići smo jedna štrebersko-OKP temičićica  3111943984

kad nisam u nesvjest pala zovući IKEJU nekidan - a javio mi automat sa preglasnim ženskim - HEJ!!!!!

sad smo svi frendovi, kuiš, a opet da ne ispadne da smo svi na istoj njivi pasli.... ufa!!!

Da "heej!".. : )))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 11:39

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:I zbog ljubavi i zbog prkosa jos uvijek pozdravljam sa "zdravo"!

I govorim "drug" i 'drugarica" ...


Uglavnom, pitanje je kao stvoreno za jezikoslovku Sandu NDHam.

drugarice Tomice, za domovinu s Titom!


💕

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 12:20

Vel'ka Maca je napisao/la:

pričam o poslovnoj email komunikaciji, što sa gostima, što sa partnerima...

Dakle, trazis neformalne pozdrave u formalnim odnosima koji bi ipak bili zericu formalniji od neformalnih pozdrava u neformalnim odnosima?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  besposlenpop 14.06.19 13:05

Vel'ka Maca je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Pozdrav.

mora bit i drugarski i topao - ka ono frendići smo jedna štrebersko-OKP temičićica  3111943984

kad nisam u nesvjest pala zovući IKEJU nekidan - a javio mi automat sa preglasnim ženskim - HEJ!!!!!

sad smo svi frendovi, kuiš, a opet da ne ispadne da smo svi na istoj njivi pasli.... ufa!!!
Jučer sam slal nekakav upit za servis mobitela, pa sam umjesto uštogljenog Dear Sir or Madam, otvoril s jednostavnim Hi!
Izgleda da to Emglezima prolazi pod normalno ... jedino nisam imal niš za svršit osim With the best regards, iako bi ih najrađe poslal u mp3. jedna štrebersko-OKP temičićica  3384354616
Ono naše SF- SN ne bi shvatili ni da im pošaljem brošuru uz njega.  jedna štrebersko-OKP temičićica  3679994209

_________________
jedna štrebersko-OKP temičićica  A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  besposlenpop 14.06.19 13:06

Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pričam o poslovnoj email komunikaciji, što sa gostima, što sa partnerima...

Dakle, trazis neformalne pozdrave u formalnim odnosima koji bi ipak bili zericu formalniji od neformalnih pozdrava u neformalnim odnosima?
Preveć gledaš onog Plenkyevog muljatora nitoral-nitKopal.  jedna štrebersko-OKP temičićica  1523192931

_________________
jedna štrebersko-OKP temičićica  A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 13:12

Uopce ne pratim Plenkovica ili njegovu svitu. Zapravo, citavo to smece od nase gramzive politicke scene. Ali prepricaj ti slobodno. Mozda je netko zainteresiran. A mozda padne i koja kavica. jedna štrebersko-OKP temičićica  2750286914

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  besposlenpop 14.06.19 13:15

Tomica je napisao/la:Uopce ne pratim Plenkovica ili njegovu svitu. Zapravo, citavo to smece od nase gramzive politicke scene. Ali prepricaj ti slobodno. Mozda je netko zainteresiran. A mozda padne i koja kavica. jedna štrebersko-OKP temičićica  2750286914
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/nakon-losih-izbornih-rezultata-hdz-a-robert-kopal-o-crnom-labudu---562489.html

''Možda se dogodilo nešto što ne znamo da ne znamo, nešto atipično. Kada nađemo odgovor na pitanje što ne znamo da ne znamo, to će postati znamo da to znamo, a onda ćemo to povratno ugraditi u nove modele'', objašnjava Kopal.

_________________
jedna štrebersko-OKP temičićica  A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  besposlenpop 14.06.19 13:20

besposlenpop je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Pozdrav.

mora bit i drugarski i topao - ka ono frendići smo jedna štrebersko-OKP temičićica  3111943984

kad nisam u nesvjest pala zovući IKEJU nekidan - a javio mi automat sa preglasnim ženskim - HEJ!!!!!

sad smo svi frendovi, kuiš, a opet da ne ispadne da smo svi na istoj njivi pasli.... ufa!!!
Jučer sam slal nekakav upit za servis mobitela, pa sam umjesto uštogljenog Dear Sir or Madam, otvoril s jednostavnim Hi!
Izgleda da to Emglezima prolazi pod normalno ... jedino nisam imal niš za svršit osim With the best regards, iako bi ih najrađe poslal u mp3. jedna štrebersko-OKP temičićica  3384354616
Ono naše SF- SN ne bi shvatili ni da im pošaljem brošuru uz njega.  jedna štrebersko-OKP temičićica  3679994209
Eto, baš poslali odgovor.
Jebeš truli Zapad, izgleda mi više truli, nego Zapad ... poslal im jučer sve generalije u njihovom formularu, a cura ljubazno ponovo traži iste emajlom.  jedna štrebersko-OKP temičićica  424959984
Izgleda da ih je Rvacka ulaskom u EU generalno sjebala ko svinjska gripa.  jedna štrebersko-OKP temičićica  1658420748

_________________
jedna štrebersko-OKP temičićica  A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 13:32

besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Uopce ne pratim Plenkovica ili njegovu svitu. Zapravo, citavo to smece od nase gramzive politicke scene. Ali prepricaj ti slobodno. Mozda je netko zainteresiran. A mozda padne i koja kavica. jedna štrebersko-OKP temičićica  2750286914
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/nakon-losih-izbornih-rezultata-hdz-a-robert-kopal-o-crnom-labudu---562489.html

''Možda se dogodilo nešto što ne znamo da ne znamo, nešto atipično. Kada nađemo odgovor na pitanje što ne znamo da ne znamo, to će postati znamo da to znamo, a onda ćemo to povratno ugraditi u nove modele'', objašnjava Kopal.

Cini mi se da previse gledas Plenkijevog muljatora.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 13:53

Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pričam o poslovnoj email komunikaciji, što sa gostima, što sa partnerima...

Dakle, trazis neformalne pozdrave u formalnim odnosima koji bi ipak bili zericu formalniji od neformalnih pozdrava u neformalnim odnosima?
Tocno to za partnere, odnosno charter kompanije, ali za goste/klijente ipak jos nesto formalnije  jedna štrebersko-OKP temičićica  1523192931  i to samo za domace podnebje  jedna štrebersko-OKP temičićica  11484130

A sto se strejndjera, gostiju tice, dakle onih koji si dogovaraju ljetovanje - oni se svi uredovno javljaju sa "Hi"... njima krenem sa dear mr/ms pakasnije kako se vecrazvije situacija i sta izguglam...  jedna štrebersko-OKP temičićica  3111943984 ali kind/best regards mi je ok. 
Jebe me lijep pozdrav.  jedna štrebersko-OKP temičićica  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  besposlenpop 14.06.19 14:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pričam o poslovnoj email komunikaciji, što sa gostima, što sa partnerima...

Dakle, trazis neformalne pozdrave u formalnim odnosima koji bi ipak bili zericu formalniji od neformalnih pozdrava u neformalnim odnosima?
Tocno to za partnere, odnosno charter kompanije, ali za goste/klijente ipak jos nesto formalnije  jedna štrebersko-OKP temičićica  1523192931  i to samo za domace podnebje  jedna štrebersko-OKP temičićica  11484130

A sto se strejndjera, gostiju tice, dakle onih koji si dogovaraju ljetovanje - oni se svi uredovno javljaju sa "Hi"... njima krenem sa dear mr/ms pakasnije kako se vecrazvije situacija i sta izguglam...  jedna štrebersko-OKP temičićica  3111943984 ali kind/best regards mi je ok. 
Jebe me lijep pozdrav.  jedna štrebersko-OKP temičićica  1523192931
Da probaš s gradacijom: lep pozdrav, mnogo lep pozdrav, lep u pičku materinu pozdrav ...?  jedna štrebersko-OKP temičićica  3679994209

_________________
jedna štrebersko-OKP temičićica  A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 14.06.19 19:36

Vel'ka Maca je napisao/la:jutros raspravljam s frendicom, profesoricom hrvatskog jezika koji bi bio prikladan pozdrav umjesto široko raširenog "Lijep pozdrav".
Ovo nije firma, nit branša u kojoj se pozdravljamo sa prešturim poštovanjem, ali koja bi bila opcija... srdačan mi je ko da mu je netko metlu u guzicu zabio.

p.s. ja znam da je najprikladniji pozdrav "Živili!", ali možda ipak nešto zercz službenije a da nije pozdrav koji je lijep. jer pozdrav to ne može biti...
ona mi je rekla da pitam na forumu jedna štrebersko-OKP temičićica  3111943984
Meni je najgora verzija Lp, - ono čista lijenost. 

Volim napisat:

S poštovanjem, 
ili
Hvala i pozdrav - u internom dopisivanju

U zadnje vrijeme češće pišem:
Ugodan ostatak dana (ili večeri)
ili Ugodan vikend želimo!

U engleskom ne volim Br i Kr kratice, uzas...
Napisem Kind ili Best regards, kako kad. Sincerely Yours mi je rijetko u upotrebi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  pizda 15.06.19 1:48

stavi NSK, nema da fulas...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 15.06.19 5:26

Vel'ka Maca je napisao/la:jutros raspravljam s frendicom, profesoricom hrvatskog jezika koji bi bio prikladan pozdrav umjesto široko raširenog "Lijep pozdrav".
Ovo nije firma, nit branša u kojoj se pozdravljamo sa prešturim poštovanjem, ali koja bi bila opcija... srdačan mi je ko da mu je netko metlu u guzicu zabio.

p.s. ja znam da je najprikladniji pozdrav "Živili!", ali možda ipak nešto zercz službenije a da nije pozdrav koji je lijep. jer pozdrav to ne može biti...
ona mi je rekla da pitam na forumu jedna štrebersko-OKP temičićica  3111943984

Djes ba shta ima,,,nabijem te na kuratz tako smrknutu/ta..Pishi kad imash vremena ali odma mi uplati ljetovanje...Ja nemam posla sa poslovnim ljudima osim kad mi dodju pa neshto trebaju,,,ja okinem cijenu,,,osh nesh,,uzmi ili ostavi,,,ako nesh odjebi,,,ako osh,,,sjedi i popi jednu rakijicu da se smirish,,Jebaji ga svi su osjetljivi na lovu,,Mosh im jebat mater,,,ako imaju koristi nece ti zamjeriti,,,ali ako nemaju,,,e onda si najebala bilo kako da ih pozdravish ili odzdravish.Ovdje kod mene ljudi su za popizdit,,,svi su uljudni...pa se takmiche tko ce biti iskreno neiskreniji ,,dignu mi tlak na pesto sa onim,,,imaj lijep dan ili ostatak vikenda ili vecheri ili nedelje,,sve im je imaj,,,ma imajte moj kuratz,,,jebo vas ja patentirane ...Moj papagaj zingic kad popizdi ...(ako mu ne dam na vrijeme klopu..a ako bi mu to drzo da ima non stop kad pozeli ugojio bi se ko kokosh jebate irud,,pa bi moro zvat vatrogasce da ga izvade iz akveza,,) jebe sve po spisku,,,zaletava se ,,a najbolji mi je,,kad viche,,,Pizdo popushi kuratz,,,,,moram to stavit na YT..koja budaletina,,al ga zato obozajem jer je iskren ...mozda bi ga mogo nauchiti da se proserava ...ko ljudi,,,sa imaj lijepi vikend,,,ili ostatak dana..ili da se isprichava za svaki neki kuratz..Ne volim oko sebe imati glumce koji glume uljudjenost,,,,,radje manijake pa znam sa kim imam posla,,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 15.06.19 8:26

Cekajte malo, zar vi doista ne zelite ljudima ugodan dan kad im zazelite ugodan dan? Jos cete mi reci da kad ljude upitate za zdravlje doista ne zelite znati nista o njihovom zdravlju!?


Pizde prijetvorne.

: p jedna štrebersko-OKP temičićica  684758713


(Moram priznati da jos uvijek ustrajem u tome.. "Kako si/ste?" jos uvijek znaci kako si/ste. "Dobar dan" jos uvijek znaci vuusss, evo vam malo srece u danasnjem danu.)





Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 15.06.19 9:23

pizda je napisao/la:stavi NSK, nema da fulas...

Hm, da, razgovarali smo na poslu kako bi to bilo kul kad bi imali "iskreni dan" tj. da strankama kažemo iskreno u tom stilu baš da su kreteni jedna štrebersko-OKP temičićica  1619348112
To bi bio hit. Al ne smijemo, jebiga  jedna štrebersko-OKP temičićica  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 15.06.19 9:26

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jutros raspravljam s frendicom, profesoricom hrvatskog jezika koji bi bio prikladan pozdrav umjesto široko raširenog "Lijep pozdrav".
Ovo nije firma, nit branša u kojoj se pozdravljamo sa prešturim poštovanjem, ali koja bi bila opcija... srdačan mi je ko da mu je netko metlu u guzicu zabio.

p.s. ja znam da je najprikladniji pozdrav "Živili!", ali možda ipak nešto zercz službenije a da nije pozdrav koji je lijep. jer pozdrav to ne može biti...
ona mi je rekla da pitam na forumu jedna štrebersko-OKP temičićica  3111943984

Djes ba shta ima,,,nabijem te na kuratz tako smrknutu/ta..Pishi kad imash vremena ali odma mi uplati ljetovanje...Ja nemam posla sa poslovnim ljudima osim kad mi dodju pa neshto trebaju,,,ja okinem cijenu,,,osh nesh,,uzmi ili ostavi,,,ako nesh odjebi,,,ako osh,,,sjedi i popi jednu rakijicu da se smirish,,Jebaji ga svi su osjetljivi na lovu,,Mosh im jebat mater,,,ako imaju koristi nece ti zamjeriti,,,ali ako nemaju,,,e onda si najebala bilo kako da ih pozdravish ili odzdravish.Ovdje kod mene ljudi su za popizdit,,,svi su uljudni...pa se takmiche tko ce biti iskreno neiskreniji ,,dignu mi tlak na pesto sa onim,,,imaj lijep dan ili ostatak vikenda ili vecheri ili nedelje,,sve im je imaj,,,ma imajte moj kuratz,,,jebo vas ja patentirane ...Moj papagaj zingic kad popizdi ...(ako mu ne dam na vrijeme klopu..a ako bi mu to drzo da ima non stop kad pozeli ugojio bi se ko kokosh jebate irud,,pa bi moro zvat vatrogasce da ga izvade iz akveza,,) jebe sve po spisku,,,zaletava se ,,a najbolji mi je,,kad viche,,,Pizdo popushi kuratz,,,,,moram to stavit na YT..koja budaletina,,al ga zato obozajem jer je iskren ...mozda bi ga mogo nauchiti da se proserava ...ko ljudi,,,sa imaj lijepi vikend,,,ili ostatak dana..ili da se isprichava za svaki neki kuratz..Ne volim oko sebe imati glumce koji glume uljudjenost,,,,,radje manijake pa znam sa kim imam posla,,,,

To je poslovna komunikacija, krkans  jedna štrebersko-OKP temičićica  11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Gost 15.06.19 9:33

Tomica je napisao/la:Cekajte malo, zar vi doista ne zelite ljudima ugodan dan kad im zazelite ugodan dan? Jos cete mi reci da kad ljude upitate za zdravlje doista ne zelite znati nista o njihovom zdravlju!?


Pizde prijetvorne.

: p jedna štrebersko-OKP temičićica  684758713


(Moram priznati da jos uvijek ustrajem u tome.. "Kako si/ste?" jos uvijek znaci kako si/ste. "Dobar dan" jos uvijek znaci vuusss, evo vam malo srece u danasnjem danu.)





Priznajem kad se dušom i srcem unesem u dopis/odgovor da mi ideje samo vrcaju i da na takvu poruku primatelj jako dobro odreagira. 
Kad pošaljem "politički korektan odgovor" upakiran u celofan s mašnom, odgovor s druge strane gotovo u pravilu nije sjajan. 
U tom smislu bi i ja sama sebe željela nadograditi da pišem ono što je dobro i win-win, da se i sama bolje osjećam.

Pitanje "kako si"... Šta da kažem osobi koja me to pita: s čime se sve nosim, što me trenutno pati, da joj kažem da svaki dan barem jednom pomislim da se katapultiram na neku sjajnu zvijezdu i nestanem s ove razine postojanja, da se iskreno pitam koji je smisao moje patnje sa svim i svačim što doživljavam, čemu i kome služi moj život...itd.. i onda se ko pravi šupak nasmijem i kažem: dobro, hvala, a ti?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jedna štrebersko-OKP temičićica  Empty Re: jedna štrebersko-OKP temičićica

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.