kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K'o da ti je vrana popila mozak??

Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 30.08.19 19:28

Prichao sam vam vec o vranama kao o choporativnoj napasti koje su mi iz drveta manga pokupile tica od ptice pjevachice koja se srodila samnom i dok ja u vrtu radim ona mi izvodi nevidjene melodije..A kako necesh to stvorenje zavoliti..Elem ,,,vrane sam zamrzio i uzeo pushku..da ih plashim ..ali ta se gamad neda..nadlijecu me i bombardiraju govnima..Ispochetka sam mislio da je sluchajno ali ,,,pet puta ne moze biti sluchajno,,,posebno kad operem auto,,,evo nje ,,,nadleti i shtrcne govno..Jebaji ga morao sam ih tri ubiti da se smire pa sada lete uglavnom oko moje kuce a to su primijetile ove moje tice pjevachitze pa su napravile vishe gnijezda u zivoj ogradi koju sam uzgojio kraj vrta..Chak se ne boje kada tu zivicu stucujem..Da li stvarno zivotinje znaju razmishljati,,ili se sluze samo instiktima u prepoznavanju opasnosti..??Kakva vi imate iskustva ??Dobro...sa psima i machkama svi uglavnom imamo pozitivna iskstva ali sa divljim zivotinjama ipak malo ljudi ta iskustva ima.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=24&v=y_8hPcnGeCI

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 30.08.19 19:39

Jarane mij garant vrane dođu z tvoj vrt kad nadlete ovaj forum,pa id zshita moraju sa tibom podjelut doživljaj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 30.08.19 19:41

Tempera3_ je napisao/la:Jarane mij garant vrane dođu z tvoj vrt kad nadlete ovaj forum,pa id zshita moraju sa tibom podjelut doživljaj

Ma shta ti je ovo su amerchke ...nashe ne seru...nashe kenjaju:K'o da ti je vrana popila mozak?? 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 30.08.19 19:43

Pčele razumiju koncept nule
Djeci za to trebaju godine…


Tim australskih i francuskih znanstvenika došao je do otkrića da pčele razumiju koncept nule, što znači da shvaćaju složeni matematički pojam ničega.

U studiji objavljenoj u časopisu Science znanstvenici su istraživali mogu li te životinje složiti brojeve po veličini i spoznati da nula pripada nižem dijelu niza.

S obzirom na to da sitni mozgovi poput pčelinjeg također mogu razumjeti takve apstraktne i kompleksne koncepte, ovim testovima je otvoren put prema jednostavnijem razvoju umjetne inteligencije.

“Nula je stup moderne matematike i tehnološkog napretka”, kaže profesor Adrian Dyer sa Sveučilišta RMIT u Melbourneu.”To je težak koncept za shvatiti te matematička vještina koju je teže savladati, čak djeci treba nekoliko godina za to”, smatra Dyer.”Dosad smo smatrali kako su samo ljudi sposobni shvatiti taj koncept, no nedavne studije pokazuju da to mogu majmuni i ptice. Ono što nismo znali dosad je mogu li kukci razumjeti nulu.”

Pored oprašivanja su pčele važne i za proučavanje spoznajnih funkcija kukaca, a dosadašnja istraživanja su pokazala kako pčele također mogu učiti složene vještine od ostalih kukaca i razumjeti koncepte kao što su sličnost i različitost.

Scarlett Howard s RMIT-ja je testirala pčele prethodno ih pojedinačno označivši, a potom namamivši u posebnu aparaturu.

Pčele su trenirane odabrati sliku s najmanjim brojem elemenata kako bi dobile nagradu u obliku otopine šećera. Naučile su to da, kad im se ponude slike s 3 i 4 elementa, odabiru sliku na kojoj su 3 elementa, odnosno sliku s 2 elementa ako im se nude slike s 2 i 3 elementa.

Kad je Howard testirala pčele nudeći im izbor između slike bez ikakvih elemenata i slike s jednim ili više elemenata, pčele su shvaćale da je nula najniži mogući broj, iako nisu prethodno bile izložene praznoj slici.

“Ako pčele mogu razumjeti koncept nule s mozgom s manjim od milijun neurona, možda postoji i jednostavniji način na koji možemo podučiti umjetnu inteligenciju novim trikovima.”

Studija je uključivala razne kontrolne eksperimente da se provjere dobiveni rezultati.

“Otkriće da pčele imaju toliko napredno razumijevanje brojeva je bilo zaista iznenađujuće s obzirom na to koliko je sitan njihov mozak“, zaključila je koautorica studije Aurore Avarguès-Weber sa Sveučilišta Toulouse u Francuskoj.

https://youtu.be/KQkP85I2UJM

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 30.08.19 20:42

zingaro je napisao/la:..nadlijecu me i bombardiraju govnima..

To ti je tzv. sinkronicitet  K'o da ti je vrana popila mozak?? 1619348112

Zar nisi htio znak s neba?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  pizda 31.08.19 0:13

meni nije jasno kako se cvorci ili lastavice ne sudare u onim silnim jatima...Imaju bolje senzore nego li betmeni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 31.08.19 5:41

magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:..nadlijecu me i bombardiraju govnima..

To ti je tzv. sinkronicitet  K'o da ti je vrana popila mozak?? 1619348112

Zar nisi htio znak s neba?

jebote to je tebi smijeshno...plus toga nisam trazio znak sa neba ..posebno nisam trazio da mi jebene vrane seru po dvorishtu,,Stvar je inteligencije tih jebenih pernatih kvarnjaka,,,Meni nije bilo jasno da su dovoljno inteligentni da to smishljeno rade,,Kada sam skuzio da jesu,,,pocheo sam ih tamaniti,,, a one su instiktivno reagirale nemocno osim da mi seru po autima,,Kako si ti zakljuchila da sam ja trazio znak sa neba??//

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 31.08.19 7:40

pizda je napisao/la:meni nije jasno kako se cvorci ili lastavice ne sudare u onim silnim jatima...Imaju bolje senzore nego li betmeni...

Zakon aerodinamike K'o da ti je vrana popila mozak?? 684758713 strujanja koja se dešavaju između njih prilikom leta im omogućava kretanje koje izgleda gotovo kao ples

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 31.08.19 7:48

zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:..nadlijecu me i bombardiraju govnima..

To ti je tzv. sinkronicitet  K'o da ti je vrana popila mozak?? 1619348112

Zar nisi htio znak s neba?

jebote to je tebi smijeshno...plus toga nisam trazio znak sa neba ..posebno nisam trazio da mi jebene vrane seru po dvorishtu,,Stvar je inteligencije tih jebenih pernatih kvarnjaka,,,Meni nije bilo jasno da su dovoljno inteligentni da to smishljeno rade,,Kada sam skuzio da jesu,,,pocheo sam ih tamaniti,,, a one su instiktivno reagirale nemocno osim da mi seru po autima,,Kako si ti zakljuchila da sam ja trazio znak sa neba??//

Vidi ga šta je nabrušen  K'o da ti je vrana popila mozak?? 3111943984 zajebavam se. Smiješno mi to da misliš da ptice namjerno seru po tebi. Ptice idu tamo di ima hrane, a ti imaš i povrće i male životinjice u vrtu, to je jedno objašnjenje. Drugo je da ti univerzum šalje poruku, a ti si zatvoren i ne želiš je primiti (jer tvoj um zna sve najbolje), pa ih ideš ubijati što je primitivni čin kontra prirode. A da komuniciraš s vranama, pitaj ih  K'o da ti je vrana popila mozak?? 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  pizda 01.09.19 1:08

magdalenica je napisao/la:
pizda je napisao/la:meni nije jasno kako se cvorci ili lastavice ne sudare u onim silnim jatima...Imaju bolje senzore nego li betmeni...

Zakon aerodinamike K'o da ti je vrana popila mozak?? 684758713 strujanja koja se dešavaju između njih prilikom leta im omogućava kretanje koje izgleda gotovo kao ples

kakva jebena aerodinamika kad imas tisuce ptica u istom jatu koje lete na sve strane i tako satima. Imas osjecaj da je programirano...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 01.09.19 4:22

magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:..nadlijecu me i bombardiraju govnima..

To ti je tzv. sinkronicitet  K'o da ti je vrana popila mozak?? 1619348112

Zar nisi htio znak s neba?

jebote to je tebi smijeshno...plus toga nisam trazio znak sa neba ..posebno nisam trazio da mi jebene vrane seru po dvorishtu,,Stvar je inteligencije tih jebenih pernatih kvarnjaka,,,Meni nije bilo jasno da su dovoljno inteligentni da to smishljeno rade,,Kada sam skuzio da jesu,,,pocheo sam ih tamaniti,,, a one su instiktivno reagirale nemocno osim da mi seru po autima,,Kako si ti zakljuchila da sam ja trazio znak sa neba??//

Vidi ga šta je nabrušen  K'o da ti je vrana popila mozak?? 3111943984 zajebavam se. Smiješno mi to da misliš da ptice namjerno seru po tebi. Ptice idu tamo di ima hrane, a ti imaš i povrće i male životinjice u vrtu, to je jedno objašnjenje. Drugo je da ti univerzum šalje poruku, a ti si zatvoren i ne želiš je primiti (jer tvoj um zna sve najbolje), pa ih ideš ubijati što je primitivni čin kontra prirode. A da komuniciraš s vranama, pitaj ih  K'o da ti je vrana popila mozak?? 3111943984

zashto bi bio nabrushen...koji je tebi kuratz??Pa i ja sam mislio isto kao ti ali sam se uvjerio da sam bio u zabludi..zivotinje znaju razmishljati to je poanta cijele teme,,,samo shto mi to ne vjerujemo...zato sam otvorio temu da podijelimo iskustva..Pogledaj ovaj dokumentarac pa onda napishi nehsto..Nsam ishao u shumu i ubijao te jebene vrane nego sam branio nemocne ptice pjevice...Plus toga sam ih nauchio da se ne zajebavaju sa ljudima,,to je kao shto s emi ne bi trebali zajebavati sa bogom..To su prirodni zakoni,,morash znati sa kime se mozesh zajebavati kao na forumu,,,s Pizdom se mosh zajebavati kolko ocesh nece te ubit a ni pojebat jer se ko vrana boji ljudi:K'o da ti je vrana popila mozak?? 1619348112)

https://www.youtube.com/watch?v=zGYII1XbE4U

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 01.09.19 5:12

hani brds..imam na terasi,,posudice sa nektarom,,sjednem ujutro pijem chaj i promatram kolibrice kako trepere,,nevjerojatan prizor,,ne boje se,,bezobrazno te gledaju u ochi i tamane nektar..

https://www.youtube.com/watch?v=pxqIlaVBoH0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 01.09.19 7:13

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
pizda je napisao/la:meni nije jasno kako se cvorci ili lastavice ne sudare u onim silnim jatima...Imaju bolje senzore nego li betmeni...

Zakon aerodinamike K'o da ti je vrana popila mozak?? 684758713 strujanja koja se dešavaju između njih prilikom leta im omogućava kretanje koje izgleda gotovo kao ples

kakva jebena aerodinamika kad imas tisuce ptica u istom jatu koje lete na sve strane i tako satima. Imas osjecaj da je programirano...

A niš, čitaj onda.  K'o da ti je vrana popila mozak?? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 01.09.19 7:17

zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:

To ti je tzv. sinkronicitet  K'o da ti je vrana popila mozak?? 1619348112

Zar nisi htio znak s neba?

jebote to je tebi smijeshno...plus toga nisam trazio znak sa neba ..posebno nisam trazio da mi jebene vrane seru po dvorishtu,,Stvar je inteligencije tih jebenih pernatih kvarnjaka,,,Meni nije bilo jasno da su dovoljno inteligentni da to smishljeno rade,,Kada sam skuzio da jesu,,,pocheo sam ih tamaniti,,, a one su instiktivno reagirale nemocno osim da mi seru po autima,,Kako si ti zakljuchila da sam ja trazio znak sa neba??//

Vidi ga šta je nabrušen  K'o da ti je vrana popila mozak?? 3111943984 zajebavam se. Smiješno mi to da misliš da ptice namjerno seru po tebi. Ptice idu tamo di ima hrane, a ti imaš i povrće i male životinjice u vrtu, to je jedno objašnjenje. Drugo je da ti univerzum šalje poruku, a ti si zatvoren i ne želiš je primiti (jer tvoj um zna sve najbolje), pa ih ideš ubijati što je primitivni čin kontra prirode. A da komuniciraš s vranama, pitaj ih  K'o da ti je vrana popila mozak?? 3111943984

zashto bi bio nabrushen...koji je tebi kuratz??Pa i ja sam mislio isto kao ti ali sam se uvjerio da sam bio u zabludi..zivotinje znaju razmishljati to je poanta cijele teme,,,samo shto mi to ne vjerujemo...zato sam otvorio temu da podijelimo iskustva..Pogledaj ovaj dokumentarac pa onda napishi nehsto..Nsam ishao u shumu i ubijao te jebene vrane  nego sam branio nemocne ptice pjevice...Plus toga sam ih nauchio da se ne zajebavaju sa ljudima,,to je kao shto s emi ne bi trebali zajebavati sa bogom..To su prirodni zakoni,,morash znati sa kime se mozesh zajebavati kao na forumu,,,s Pizdom se mosh zajebavati kolko ocesh nece te ubit a ni pojebat jer se ko vrana boji ljudi:K'o da ti je vrana popila mozak?? 1619348112)

https://www.youtube.com/watch?v=zGYII1XbE4U

Jesi ti ozbiljan, poslao si dokumentarac od 52 minute da gledam  K'o da ti je vrana popila mozak?? 3111943984 hoću neko zimsko popodne kad vani dere nevrijeme, umotat ću se u dekicu i gledat dokumentarce. Nakon što ovo napišem jurim van na kavu, među ljude, a onda imam sto stvari za napravit prije luđačkog radnog tjedna.

Što se tiče Pizde, pusti ti priče, on ti je samozatajan, a i diskretan. Da pojebe pol foruma, niko ne bi znao  K'o da ti je vrana popila mozak?? 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  pizda 03.09.19 0:28

magdalenica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
pizda je napisao/la:meni nije jasno kako se cvorci ili lastavice ne sudare u onim silnim jatima...Imaju bolje senzore nego li betmeni...

Zakon aerodinamike K'o da ti je vrana popila mozak?? 684758713 strujanja koja se dešavaju između njih prilikom leta im omogućava kretanje koje izgleda gotovo kao ples

kakva jebena aerodinamika kad imas tisuce ptica u istom jatu koje lete na sve strane i tako satima. Imas osjecaj da je programirano...

A niš, čitaj onda.  K'o da ti je vrana popila mozak?? 684758713

pa cito sam, zato mi i nie jasno...K'o da ti je vrana popila mozak?? 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 03.09.19 6:14

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:

Zakon aerodinamike K'o da ti je vrana popila mozak?? 684758713 strujanja koja se dešavaju između njih prilikom leta im omogućava kretanje koje izgleda gotovo kao ples

kakva jebena aerodinamika kad imas tisuce ptica u istom jatu koje lete na sve strane i tako satima. Imas osjecaj da je programirano...

A niš, čitaj onda.  K'o da ti je vrana popila mozak?? 684758713

pa cito sam, zato mi i nie jasno...K'o da ti je vrana popila mozak?? 684758713

Pri gibanju nastaju kontragravitacijske sile koje djeluju na samo tijelo koje se giba i na prostor između dva tijela, kao da ih obavija. Tako ptice mogu letjeti bez da koriste snagu za to, nošene su. Nije svaki dan isto vrijeme, vjetar, strujanja i ne mogu ptice toliko programirati svoje kretanje, koliko se svojim savršenim performansama prilagode tome u čemu jesu. Što je naša ljudska vrsta nažalost zaboravila - prilagoditi se tome što je i bit flexi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  pizda 04.09.19 0:30

magdalenica je napisao/la:

Pri gibanju nastaju kontragravitacijske sile koje djeluju na samo tijelo koje se giba i na prostor između dva tijela, kao da ih obavija. Tako ptice mogu letjeti bez da koriste snagu za to, nošene su. Nije svaki dan isto vrijeme, vjetar, strujanja i ne mogu ptice toliko programirati svoje kretanje, koliko se svojim savršenim performansama prilagode tome u čemu jesu. Što je naša ljudska vrsta nažalost zaboravila - prilagoditi se tome što je i bit flexi.

ma znam to ali uopce ne objasnjava kako ne dolazi do sudara medju zivinom. To su razmaci od cm dva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Gost 08.09.19 5:12

pizda je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:

Pri gibanju nastaju kontragravitacijske sile koje djeluju na samo tijelo koje se giba i na prostor između dva tijela, kao da ih obavija. Tako ptice mogu letjeti bez da koriste snagu za to, nošene su. Nije svaki dan isto vrijeme, vjetar, strujanja i ne mogu ptice toliko programirati svoje kretanje, koliko se svojim savršenim performansama prilagode tome u čemu jesu. Što je naša ljudska vrsta nažalost zaboravila - prilagoditi se tome što je i bit flexi.

ma znam to ali uopce ne objasnjava kako ne dolazi do sudara medju zivinom. To su razmaci od cm dva...

Magnetno polje zemljinih polova djeluje tako da su neke ptice naelektrizirate minusom a druge plusom pa se jedna od druge odbijaju...ne trebaju razmishljati oce li se sudariti ili nece.To se u fizici zove odbijanje kao shto se dva ljudska bica odbijaju jedan od drugoga jer se ne podnose iako se ne poznaju..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

K'o da ti je vrana popila mozak?? Empty Re: K'o da ti je vrana popila mozak??

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.