kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 11.05.19 3:47

Naishao sam na ovog rijechkog chetnika,,sto posto je neki srbo koga su prekrizili na oltaru Bozanic ,,Stepinac nije to znamo..on je prekrizijo 20 tisuca djece i tako ih spasijo od logora..zato ga treba proglasiti svecem..Znam da vas kao fol boli kurac za politiku ali ajd da vidimo,,koliko...???

https://www.youtube.com/watch?v=FJJBiQR3tKY

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 11.05.19 5:10

Jebo li ti Joca Amsterdam mater u pichku...zaboravijo je rec u sred pichke:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112)) Ako nishta iskren je a na kraju je pokazao kako ljigavci komuniciraju sa njim,,Ljige ljigave mosle ako napadaju kralja hrvatskog nogometa da ce biti vazniji..Meni je frapantno koliko danas u Hrvatskoj ima "novinara"...jebo te drazi mi je ovaki Maminjo nego oni ljigavci koji za par kunica moraju po cijeli mjesec izmishljati neku laz..
Nogomet mi je fakat ono seljachki sport ...(ali da nije bilo ovog hercegovachkog lopova Hrvatska nikada ne bi bila druga na svijetu)..mase ljudi navijaju kad se shutne ona kozna lopta kao da je napravljena od pizdine koze ili mog kurtza...pa kaj to nije ludilo?????

https://www.youtube.com/watch?v=y84PFodkUZw



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Lena 11.05.19 15:31

Jel ovo tema o Stepincu?
Ja nisam upoznata sa likom i djelom, pa nemam neki stav...a iskreno ne da mi se o tome sad čitati.....ono neobrazovata sam oko te theme.....možda bi trebala više znati, ali nemam pojma.... Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 11484130

A jutub mi se o toj themi isto ne gleda ni ne sluša.....polijena sam i za to...

So no comment Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  pizda 11.05.19 15:58

mislim da su ljudi ovdje (forum) vise-manje apoliticni. Barem onoliko koliko mogu Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 684758713.
Sto se tice povijesti i povjesnicara, to bi trebalo biti nesto rijetko u sto smo potpuno sigurni. Zasto? Zato jer se vec desilo, desavalo se u proslosti a ista se ne moze mjenjati. Sto kaze praksa? E jest kurac moj, povijest je od najsigurnije i najtocnije nauke postala arhiva iz koje svako cupa ono sto mu ide u prilog a presucuje ono sto mu ne ide. Ili to cak i unistava ili fabricira. I to ne samo kod ovih balkanskih kokosinjaca vec ama bas svugdje u svijetu. Slusaj ili citaj bilo kojeg povjesnicara, sa bilo koje strane i svi su puni znanja, barataju istim kongresima, poveljama, bunama, ratovima a rezultat je dijametralno suprotan. Zasto pak to? Iz razloga koje sam vec spomenuo a ima nesto i u onom da povijest pisu pobjednici, da povijest diktiraju trenutne okolnosti, interesi i utjecaji. Nama preostaje da i sami postanemo povjesnicari i objektivno se uvjerimo sto je stvarna istina. Medjutim, osim tog sto nam se to ne da, ostaje sumnja koliko su sami podaci uopce relevantni. Prema tome, jebes povijest, okrenimo se buducnosti.
Sto se tice genetike i njenom utjecaju na sport, mislim da je ta sportska genetika relevantna kad govorimo o razlikama izmedju rasnih skupina. Unutar jedne se ne moze govoriti o genetskoj uvjetovanosti vec o mentalitetu, utjecajima, okolnostima itd. Netocno je da neka (u pravilu) siromasnija podrucja radjaju bolje sportase ali je istina da se tamo ljudi vise posvecuju sportu jer im je to jedini nacin bijega iz siromastva, zaostalosti a i nemaju se bas cime interesantnijem ni baviti. Mislim da je talentiranost za nesto u postocima svugdje ista ili postotak vise ili manje a samu angaziranost uvjetuje vec spomenuto, mentalitet, nacin zivota, utjecaji itd. itd. Kad je u pitanju nogomet, sigurno je da masu potencijalnih Modrica to nikad nisu postali jer ih jednostavno nije zanimalo bavljenje time, imali su ljudi drukcije prioritete...
Evo ja toliko a nisam mislijo ni to. Jebo politiku, nacije, povijest kad svi u konacnici, umiremo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 11.05.19 17:45

zingaro je napisao/la:Naishao sam na ovog rijechkog chetnika,,sto posto je neki srbo koga su prekrizili na oltaru Bozanic ,,Stepinac nije to znamo..on je prekrizijo 20 tisuca djece i tako ih spasijo od logora..zato ga treba proglasiti svecem..Znam da vas kao fol boli kurac za politiku ali ajd da vidimo,,koliko...???

https://www.youtube.com/watch?v=FJJBiQR3tKY


Iziđi malo iz kuće među narod, nađi kakvog komada, napravi nešto, goriš...  Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 11.05.19 23:51

magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Naishao sam na ovog rijechkog chetnika,,sto posto je neki srbo koga su prekrizili na oltaru Bozanic ,,Stepinac nije to znamo..on je prekrizijo 20 tisuca djece i tako ih spasijo od logora..zato ga treba proglasiti svecem..Znam da vas kao fol boli kurac za politiku ali ajd da vidimo,,koliko...???

https://www.youtube.com/watch?v=FJJBiQR3tKY


Iziđi malo iz kuće među narod, nađi kakvog komada, napravi nešto, goriš...  Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112



Promijenio sam se jako na bolje..ne gorim ,,to je bilo prije ...sada tinjam u prevodu koristim svakojake energije u sebi racionalno...ne razbacujem to kao prije..odem skoro svaki dan medju ljude..bolje reci zene ...vole me ...simpatichan sam im..nemam pojma zashto..jako su ljubazne i osjetim kako im je drago da me vide da poprichaju sa mnom.Pomislim..ma pichka im materina kurvanjska sto% ochekuju od mene neshto..Ne znam shta...to me jebe,,sex sigurno ne jer me ne privlache fizichki..posebno jer su "zauzete"..Mozda imam neki jebeni pogled koji zene protumache na svoj nachin...To sam vishe puta chuo...na nekom chvenku...onako sa tajnstvenim smijeshkom kad me priupitaju gledajuci me radoznalo istovremeno ispod oka...Shto me gledash tako?A ja ispalim odma kontrapitanje ...A kako to? Zashute a samo mi je jedna odgovorila iskreno...Pa ko da mi sad ovdje na javnom mjestu jebo.E toga nema ovdje ...sve ti je to ushtirkano..isprichavaju se tisucu puta za neku sitnicu..Nije moj svijet pa onda odem na YT nadjem neshto shto mi je po svemu blisko..pa slusham i pratim pozorno svaku izgovorenu rijech.To me opushta prije nego odem u restoran i naruchim chashu "Primitiva"jer se onda osjecam izvorno ..Nasho sam jednog komada ..prelijepa je neka Chehinja 43 god.Bash smo si simpa jedno drugome ali jebiga ima partnericu koja me isto tako gotivi.Eto shto sam dochekao da me lezbache vole..Mozda ih nagovorim da se diraju izmedju sebe a ja samo dodjem i finishiram poso::Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112)
Bash lijep sunchan dan ...radio od jutra do sada (kod mene skoro 7PM ) odoK na na chashicu "Primitiva"..malo talijanskog sira ..preko toga par kapi maslinovog sa mirisom tartufa..i pogledat malo Tenisa..bash kako Petar Bozovic kaze u vom dole interviju..citira Sv.Nikolaja koji kaze...onaj koji se ne zna obradovati jutru i diviti se njegovoj ljepoti taj kao da i ne zivi..Ja velim ...onaj tko ne zna uzivati u "malim" stvarima taj ne zna ni u "velikima".Daklem..pogledajte cijeli Intervju..meni drag glumac sa svojim savrshenstvom u jednostavnosti izrechene misli.

https://www.youtube.com/watch?v=NntVBwd4D0Q

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 4:50

Kako je cetnikusha Rudanica popishala srpkinju natoshitzu Jelenu Millic ..Jebo te..kad vidim tu Milicku ludjakinju koja me podsjeca na jednu iz moje uze obitelji ja bi je zakucao na kriz ko isusa..ne zato shto je ruzna k onaj posum iz mog vrta nego zato shto je glupa ko kurac..Zene posebno glupo izgledaju i zvuche kad si umishljaju da su pametne...::Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112 Htjeo bih josh neshto napisati ali se bojim reakcije 'zena":Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112)
Vratio se iz restaca..kresno jednu pizzu ..zalijo to sa dvije chashe Primitiva...malo se pravio vazan ...dobro da imam kontrolu..sinko me uvijek upozori...stari nemoj mi goste tjerati::Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112))To on meni uvijek tako chim se neka zalijepi za mene ...kao ej ..ajd doma imash sutra posla:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112))hhahhhahahahhahahaahhahahahahah..a kad mene nema dva dana...ej gdje ti je stari::Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112)
Jebeno sam dobar sharmer kad hocu,,,a kad zveknem dvije chashitze talijanskog postanem pravi romeo:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112) Sharmer sa sTajlom::Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112 Ima neki kuratz u oroskopu..meni je igra vaznija od samog china..E da ..kako je Rudanica sjebala glupu i ruznu ...ma shta ruznu...odurnu..odvratnu srpkinju...josh kad mi netko kaze da ema ruzne zene....odma bi mu jebo mater coravu:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112

https://www.youtube.com/watch?v=2nrYxL0ihR0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 4:56

Pa djes Romeo Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112


Nije red da budeš vajk sam na vorumu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 5:13

Ciniti ili biti??!!Biti ili chiniti..To be, or not to be..Kusturicino shanersko nadjebavanje koji poznaje mentalitet Sarajeva kao shto je Andric poznavao mentalitet tamnog vilajeta....kao shto sam ja poznavao isto to plus zagrebchane koji mjesto Bok...kazu Bog..Ustvari...zashto ljudi imaju potrebu biti ono shto nisu..Ono...budi...ustasha ..jebi mater tamo reci to otvoreno...isto tako chetnik....kurac palac...kurva...peder..lezbacha..Jebi mater...budi shto ocesh...pingvin jebo te...ali dozvoli i drugima da budu tuljani ako zele...ja sam Krkan Krkic ..(iako neki bolje znaju shto sam ..tko sam..i koliki mi je kuratz.)..shta fali..nikog ne diram ...dok mi ne stane na zulj ,,,a kad stani ...jebi mater..ti ili ja...shta fali...jedna budala manje,,,ha ja

https://www.youtube.com/watch?v=s1TlNsPBlm8


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 5:18

magdalenica je napisao/la:Pa djes Romeo Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112


Nije red da budeš vajk sam na vorumu...

Ti se digla izgleda nakon dugog lezanja:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112??Jes korisla dildo ? Gdje ti je Romeo djulijeta:))??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 5:22

magdalenica je napisao/la:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 11484130
https://youtu.be/0G_CddY1-tE
Tipkash s posla,,ili iz tramvaja??Znam te tico kad nemash shto rec ili kad nisi sigurna da to zvuchi dobro onda linkash YT:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 5:23

zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Pa djes Romeo Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112


Nije red da budeš vajk sam na vorumu...

Ti se digla izgleda nakon dugog lezanja:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112??Jes korisla dildo ? Gdje ti je Romeo



Hahahha...ucila za fax do kasno a jutros moram dovrsit
Jebajiga znas da sam poteska za muskice Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1523192931 Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 3214182331  


Zadnja promjena: magdalenica; 12.05.19 5:25; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 5:24

zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 11484130
https://youtu.be/0G_CddY1-tE
Tipkash s posla,,ili iz tramvaja??Znam te tico kad nemash shto rec ili kad nisi sigurna da to zvuchi dobro onda linkash YT:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 684758713
Nije nego bodem na mob iz kreveta...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 5:26

magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Pa djes Romeo Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112


Nije red da budeš vajk sam na vorumu...

Ti se digla izgleda nakon dugog lezanja:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112??Jes korisla dildo ? Gdje ti je Romeo



Hahahha...ucila za fax do kasno a jutros moram dovrsit
Jebajiga znas da sam poteska za muskice:zubo

Fak,,fulo sam ..sada je nedelja,,,ne radish..samo ti uchi..ali ima jedan zajeb..chovjek se uchi dok je ziv a na kraju ipak umre ko budala,,,sizifov poso:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 684758713)Ali ako je dobra lova..isplati se...i uchit...shta fali..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 5:27

magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 11484130
https://youtu.be/0G_CddY1-tE
Tipkash s posla,,ili iz tramvaja??Znam te tico kad nemash shto rec ili kad nisi sigurna da to zvuchi dobro onda linkash YT:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 684758713
Nije nego bodem na mob iz kreveta...
Bolje bi ti bilo da se nabadash na neshto drugo mjesto na mob:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112
Topla ...podatna ..dildo ce imati koristi:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 5:29

Slažem se s tobom...nedostaje mi jutarnji zornjak Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 12.05.19 5:34

magdalenica je napisao/la:Slažem se s tobom...nedostaje mi jutarnji zornjak Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112

To se zove akva organ..zene to vole jer je onda napet zbog toga shto mu se pisha:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112
Jebo to..ljepshe je prije spavanja...pa onda zarchesh ko slon...:Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  RobinUd 12.05.19 19:24

magdalenica je napisao/la:Slažem se s tobom...nedostaje mi jutarnji zornjak Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112
Zornjak je uvijek jutarnji.
Samo ime kaze....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  pizda 13.05.19 17:43

RobinUd je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Slažem se s tobom...nedostaje mi jutarnji zornjak Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112
Zornjak je uvijek jutarnji.
Samo ime kaze....

nie nego je u zoru...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 13.05.19 22:28

pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Slažem se s tobom...nedostaje mi jutarnji zornjak Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112
Zornjak je uvijek jutarnji.
Samo ime kaze....

nie nego je u zoru...

U zagrebachkom zargonu se to nekada zvalo...Jebo sam Zoritzu..a moj najbolji frend Roby bi reko ..pripishalo mi se ali mi se nije dalo dizati a ona navalila..Jadne te zene kad moraju chekat da mu se pripisha..Oce to kad te ormoni pochnu zaobilaziti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 13.05.19 22:50

Chitam ovo o vranama ..i sjetim se prije jedno dvije tri godine kako su mi opeljeshili gnijezdo od moje naj pjevachitze ,Mamu im jebem one mene podsjecaju na ustashe ..imaju crnu obleku..a i mentalno su slichne njima..skupljaju se u grupe jer jedna nema muda da te napadne.Kad je taj tichiji ujkan opustoshijo gnijezdo..i izvuko malog tica iz njega...meni suze na ochi krenile..Sjeo u auto i osho kupit pushku..Mislio onu malokalibarsku koju sam imao kao dijete..Al jebga ..ovdje se nije zajebavat...dobijesh vishe zatvora za ticu nego za chovjeka.Svejedno..kupijo sam onu zrachnicu koju mosh napumpavat malo jache tako da je skoro kao malokalibarska..pukno gore sniper ...Kad evo ti njih ...one bi josh...prije toga upoco nishan...e mamu ti jebem i tebi i tvom ga ga ga..prtz.opalim...slijece ko zrakoplov bez motora..Kad evo ti njih sto ..bog te jebo...ko ustashe...grakcu deru se..oce pomoc onoj shto je dole ...slijecu guraju je kljunom..a ja josh jednom prtz...mamu ti jebem i druga sleti ko zrakoplov brez motora..Picke ustashke pobjegoshe ali lete na vecoj visini i bombardiraju me govnima...Ja prvo mislijo ..ma sluchajno...shupak im radi od straha..Jest kuratz..jebo im Franjo Kruz mater sho ih nije sve pobijo da ne seru dzabe po normalnom svijetu..Kresno sam ja njih josh dvije tri..i ne slijecu vishe na moj oak..Zaobilaze ..znaju da cu im napraviti Blajburg majku im jebem odvratnu..Kazem vam vrane su mentalne ustashe ..za gnijezdo opustoshit spremne..E osh moj kuratz..Sada se dignem ,,,sjednem na terasu..a moje frendice mi pjevaju oko kuce iz zahvalnosti..Kad neshto radim u vrtu slete i cheprkaju a ja kad vidim neku glistu (ne onu sa foruma bacim im ...imaju okice ko ko digitalne kamere ..slete maznu glistu i ondaodu na stup pa cvrkucu ...kao da neshto richaju..A tako pjevaju da nikada isti zvuk ne ponove dva puta..Poanta je..ubi shtetochinu neka normalne zivotinje zive..metaforichki recheno..ubij mentalne ustashe..Jebaji ga znam da cete reci ...pa konju jedan narushavash balans u prirodi..Jebe mi se...i ja sam priroda koja ne podnosi shtetochine..Zaobilaze me u shirokom krugu...kad malo bolje pogledam ..pa jebo te...uvijek sam taki bijo....josh kao dijete..sam mrzio te shtetochine..znao sam podignuti iz zajebancije ruku...imitirajuci pushku...pichke odma bjeze...ne chekaju..Gledao sam neki dokumentarac u kojemu su znanstvenici dokazali kako prenose pamcenje na svoje mladunce tko im je neprijatelj i koga trebaju zaobilaziti..

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=05&dd=13&nav_category=12&nav_id=1541807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Gost 13.05.19 23:04

zingaro je napisao/la:Chitam ovo o vranama ..i sjetim se prije jedno dvije tri godine kako su mi opeljeshili gnijezdo od moje naj pjevachitze ,Mamu im jebem one mene podsjecaju na ustashe ..imaju crnu obleku..a i mentalno su slichne njima..skupljaju se u grupe jer jedna nema muda da te napadne.Kad je taj tichiji ujkan opustoshijo gnijezdo..i izvuko malog tica iz njega...meni suze na ochi krenile..Sjeo u auto i osho kupit pushku..Mislio onu malokalibarsku koju sam imao kao dijete..Al jebga ..ovdje se nije zajebavat...dobijesh vishe zatvora za ticu nego za chovjeka.Svejedno..kupijo sam onu zrachnicu koju mosh napumpavat malo jache tako da je skoro kao malokalibarska..pukno gore sniper ...Kad evo ti njih ...one bi josh...prije toga upoco nishan...e mamu ti jebem i tebi i tvom ga ga ga..prtz.opalim...slijece ko zrakoplov bez motora..Kad evo ti njih sto ..bog te jebo...ko ustashe...grakcu deru se..oce pomoc onoj shto je dole ...slijecu guraju je kljunom..a ja josh jednom prtz...mamu ti jebem i druga sleti ko zrakoplov brez motora..Picke ustashke pobjegoshe ali lete na vecoj visini i bombardiraju me govnima...Ja prvo mislijo ..ma sluchajno...shupak im radi od straha..Jest kuratz..jebo im Franjo Kruz mater sho ih nije sve pobijo da ne seru dzabe po normalnom svijetu..Kresno sam ja njih josh dvije tri..i ne slijecu vishe na moj oak..Zaobilaze ..znaju da cu im napraviti Blajburg majku im jebem odvratnu..Kazem vam vrane su mentalne ustashe ..za gnijezdo opustoshit spremne..E osh moj kuratz..Sada se dignem ,,,sjednem na terasu..a moje frendice mi pjevaju oko kuce iz zahvalnosti..Kad neshto radim u vrtu slete i cheprkaju a ja kad vidim neku glistu (ne onu sa foruma bacim im ...imaju okice ko ko digitalne kamere ..slete maznu glistu i ondaodu na stup pa cvrkucu ...kao da neshto richaju..A tako pjevaju da nikada isti zvuk ne ponove dva puta..Poanta je..ubi shtetochinu neka normalne zivotinje zive..metaforichki recheno..ubij mentalne ustashe..Jebaji ga znam da cete reci ...pa konju jedan narushavash balans u prirodi..Jebe mi se...i ja sam priroda koja ne podnosi shtetochine..Zaobilaze me u shirokom krugu...kad malo bolje pogledam ..pa jebo te...uvijek sam taki bijo....josh kao dijete..sam mrzio te shtetochine..znao sam podignuti iz zajebancije ruku...imitirajuci pushku...pichke odma bjeze...ne chekaju..Gledao sam neki dokumentarac u kojemu su znanstvenici dokazali kako prenose pamcenje na svoje mladunce tko im je neprijatelj i koga trebaju zaobilaziti..Zaobilaze me u shirokom krugu...kad malo bolje pogledam ..pa jebo te...uvijek sam taki bijo....josh kao dijete..sam mrzio te shtetochine..znao sam u prolazu kad ih vidim na drvetu podignuti iz zajebancije ruku...imitirajuci pushku...pichke odma bjeze...ne chekaju..Gledao sam neki dokumentarac u kojemu su znanstvenici dokazali kako prenose pamcenje na svoje mladunce tko im je neprijatelj i koga trebaju zaobilaziti..Tako i ustashe prenose pamcenje na svoju djecu..Jebo im Blajburg mater pa tamo idu kao fol dati neku misu...popovi se uzjebu jer dobiju pun kuratz lemozne i tako ta bagra zivi u simbiozi kako otet i opljachkat tudje ..kao fol sve u ime hrvatstva...I da mi je znati tko to pushi vishe ...tu spiku...jebo te...ukinem par vrana one nauche da me zaobilaze....dobro njima dobro meni...problem rijeshen ...ali ovi ljudski gavranovi...valjda nemaju toliko mozga da skuze logiku..A sad odoK loma na tenis.Da mi je Pizda ovdje da ga oderem ko turchin kozu...Kao fol igra tenis...jednom je igro na mom kurcu pa umislijo nakon slajzeva da zna tenis...

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=05&dd=13&nav_category=12&nav_id=1541807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  RobinUd 14.05.19 0:16

pizda je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Slažem se s tobom...nedostaje mi jutarnji zornjak Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. 1619348112
Zornjak je uvijek jutarnji.
Samo ime kaze....
nie nego je u zoru...
Da, i skraceno, u Zoru....
i u Zoricu....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno.. Empty Re: Vremeplov..Rijechki chetnik..Politika ..jebavanje u mali mozak..Ustashe ..Partizani...cetnika sam vec spomeno..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.