kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.08.19 5:43

sarita je napisao/la:imal mlijecnica?

Ima ..ali mi nisu napaete,,nemaju sise pa ih nemresh musti..A bash zbog tih mlijechnica je mnogo ljudi zavrshilo svoje zivote tuzno i u mukama,,mijeshajuci bijelu pupavku sa mlijechnicom,,.Misle ljudi ako je bijela da je dobra,,,zajeb..Boletus edulis je ipak najbolja familija gljiva ..nema otrovnice medju njima,,skoro su sve jestive a najbolja aroma koju pokupe u simbiozi sa drvecem je ona koju pokupe od crnogorichnog drveta,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  sarita 24.08.19 5:54

djed je uvijek pregledao kad smo donijeli mlijecnice iz sume. nisu se mogle pripremati dok on nije provjerio prvo. meni su najdraze lisicarke.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 24.08.19 6:33

pizda je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Dakle, pizdo...  nevjerojatan si. Wajter raport - Page 2 309394051

Zalijepit ću oba tvoja posta ovdje da ti ne odgovaram dva puta. 


nisi se promjenila, uobicajen red propovijedi, zalopojka i ako ne naidjes na pogodan teren, odlazak. 
To je vec uobicajeni obrazac tvog "djelovanja". To tvoje crnilo kojim se valjda ponosis kao odrazom originalne individualnosti, 
pogotovo dolazi do izrazaja kad se ovdje situacija malo razmase a ljudi aktiviraju. Onda pocinju razmazene scene, 
nebulozne svadje i sve rezultira odlaskom i razjebavanjem volje ostatku ekipe. To je vec preocito da bi bilo slucajno pa je stvarno 
primjereno upitati se ko je ovdje pizda a ko Pizda. Velis, bio sam i ostao pizda. Kad bi mi navela barem par situacija kad sam ispao 
pizda prema bilo kome, nilo bi mozda uvjerljivije ali, necu ja sad ceprkati po tvom obrascu. Drago mi je sto se tvoje krscansko 
milosrdje pokazalo na nacin da bi ti draze bilo da je neko stvarno mrtav nego li da je to fingirao. 
Meni je nepojmljivo draze da je ziv i zdrav a ako se neslano zajebavao, neka. Njegova stvar...


jebote, sansa da je ovo stvarno Zeew je mozda 1%, nazalost. 
To vjerojatno mislimo svi ali je Blitvici svaka glupost koje se moze dohvatiti, dobrodosla za njene histerije. 
Normalno, glavna uloga sam ja jer joj valjda u nekim trenucima nisam titrao muda niti pokazivao primjerenu empatiju. 
Bas kao sto si i ti maloprije ispala "politicki korektna" ali si to svojim drugim postom ispravila. 
Nakon tog nastupaju isprike, te rame, te napetosti itd. itd. Blago nama ostalima, nit nas sto boli nit nas sto stresira pa smo uvijek dobre volje. 
I sad se obrecnula na mene znakovitim "da moderatore..." smatrajuci valjda da bih trebao ovdje dezurati 24 sata i banirati sve potencijalno 
nepodobne pa i tog/tu Zeewa. Ne pada mi na pamet. Sto se Zeewa tice, iako sam i ja jedna od "zrtava" te lazi (ako je), 
nemam nikakvog problema sa tastinom. Nek je covjek ziv i zdrav a za tastinu cemo lako. Uostalom, lagali su na forumu sve i svasta, i spol i godine, 
neki su imali sto nickova i nikom nista. Ako je neko morbidniji time ne prisiljava mene da i sam budem takav a ni tebe. Blitwicu etc. 
Ne kuzim ovo sa Temperom, mozda si ti Zeewa pobrkala sa Lavom a mozda i nisi. U svakom slucaju, nema nikakve veze, nit ovdje pise, nit dolazi...

Da prvo raščistimo bitno (boldano): 

E pa nije neka. I upravo s taštinom imaš velikih problema. Stavio si način mog obraćanja tebi u prvi plan, a preskočio si bitno.  

Forumaš koji je nosio ime Zeev (s kojim nisam izmijenila više od par postova da ne bude zamjerio mi se za života) navodno je imao tumor na mozgu i umro je davno davno (još nije bilo Eskovog foruma ni Kultnixa).
Sad se nekim čudom pojavio na ovom malom forumčiću lik s tim imenom. Osjećaj je odvratan. Barem mislim da bi trebao biti odvratan svakom normalnom čovjeku. Ako je Zeev živ, neka je, ali ne misle svi da je ovo pojavljivanje lika s njegovim nickom tek bezazlena glupost. 
Lena ti je napisala da ne misli tako, ali si to u svojoj povrijeđenosti izignorirao i lopticu opet prebacio na mene. 
A vjerujem ni drugima nije ovo tek neka bedastoća. 


Zašto?

1 %- Ako je netko u stanju iscenirati svoju smrt, potom gledati kako ga danima forumaši oplakuju (a mnogima je uistinu bilo tad jako teško), mora biti posebno bolestan (i bezobziran) da se opet pojavi kao da se ništa nije dogodilo. Tebi je to možda tek dobar zajeb, ali meni nije, jer to može raditi samo morbidna bolesna budaletina s kojom ne želim boraviti čak ni u u ovom zajedničkom virtualnom prostoru. 

99 % - Ako je to netko tko je posudio ima pokojnika, onda ga se treba po kratkom postupku maknuti iz poštovana prema umrlom. Barem su kultni znali mjeru kad su bili u pitanju pokojnici i djeca. Očito se to izgubilo zbog nečije povrijeđene taštine. 


Dakle, pizdo nisi ti glavni lik ove furtutme, nego ovaj morbidni lik (kojeg ćeš ti očito braniti samo zato jer ti se nije svidjelo kako sam ti se ja obratila!?), 
Nisi glavni lik ali JESI MODERATOR OVE PRČVARNICE i trebao bi barem na trenutak isključiti svoju povrijeđenu taštinu i reagirati kako treba.. 


bog te jebo, pobrisalo mi sve favorite u Firefoxu i morao sam restartat. Sad sam na Operi. Ne znam jel je to posljedica ovog kolorita i sto pastiratih postova ali da ja kratko odgovorim na ovaj normalni font. U biti nemam jako na sto odgovarat jer bi morao to raspodjeliti na 20 postova. Dakle, na gluposti tipa "silnih zelja da ovdje neko pise" i moje ocajnicke potrebe za tim je jos gluplje odgovarat. Onaj ciji mozak stvara takve zakljucke, mislit ce sto god mu pase pa makar se ja ubijo razuvjeravajuci ga ali nemam blage potrebe za tim.
Sto se tice toboznjeg Zeewa, dokle god postoji 1% sanse da to uistinu jest Zeew naravno da ga necu banirat. Kad to prestane postojat bit ce baniran/a isti cas. Sto se pak tice "meni drage osobe", nje sigurno nema i naravno da bih odmah reagirao kad bi se pojavio neko sa njenim nickom. Na sve ostalo sam vec odgovorio pa nema smisla da se ponavljam. Jedino nesto jer je indikativno...nisam nigdje spomenuo empatiju vezano uz tvoju bolest (rame), to si ti nadodala i vjerojatno je u tome cijeli problem. Wajter raport - Page 2 684758713. Drugarski pozdrav...
Žao mi je zbog tvog kompa, ali tražio si da ti primjerima argumentiram svoju izjavu :pizda bio, pizda i ostao. Jbg, ima puno primjera. 

Dakle, nećeš poduzeti ništa? U ime svih onih forumaša koji te nisu pitali, a zanima ih, hvala na odgovoru. 

Jesi, spomenuo si empatiju (vezanu za moju bolest) u nekoliko navrata. Imaš u postu koji si uputio Leni (gore ti je označeno crvenim), a i na čestitarskoj temi Mala maca. 
Pogledaj sranicu 8. 
Indikativno je to da me cijelo vrijeme pokušavaš prikazati kao nekog tko popizdi kad ne dobije dovoljno pažnje. Je baš sam poznata po tome.  Wajter raport - Page 2 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 24.08.19 6:41

magdalenica je napisao/la:


Pa ti si godinama skupljala zamjerke. Dobro da je izišlo, kad već ne znaš praštat, da ne držiš to sve u sebi i razboliš se. Daj misli na sebe. 

Ovo je forum, a to podrazumijeva igraonicu idealnu za one dokone koji se žele igrati tuđim umovima. 

Preozbiljna si. 

Najbolji lijek za budalu koja se igra tuđim osjećajima je ignore Wajter raport - Page 2 684758713
Magdo, ne lupetaj.


Budale se mogu igrati tuđim osjećajima jer im se to dozvoljava. Ignor je premalo za ovakve morbidne likove.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.08.19 6:56

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:


Pa ti si godinama skupljala zamjerke. Dobro da je izišlo, kad već ne znaš praštat, da ne držiš to sve u sebi i razboliš se. Daj misli na sebe. 

Ovo je forum, a to podrazumijeva igraonicu idealnu za one dokone koji se žele igrati tuđim umovima. 

Preozbiljna si. 

Najbolji lijek za budalu koja se igra tuđim osjećajima je ignore Wajter raport - Page 2 684758713
Magdo, ne lupetaj.


Budale se mogu igrati tuđim osjećajima jer im se to dozvoljava. Ignor je premalo za ovakve morbidne J

Ne lupetaj ti i ne patroniziraj.
Stvaras dramu i pridajes paznju nekome ko je po to dosao.
Ne znas pustit promatrat i bit mirna. Inzistiras da u svemu budes u pravu. 
Ko pit bull si zagrizla Wajter raport - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 24.08.19 7:53

sarita je napisao/la:
blitwa je napisao/la:A što da si umjesto imena Zeev ugledao ime pokojnice koja ti je bila osobito pri srcu? 
eh, draga btw, bilo je i to. i to od strane mene se desilo, nenamjerno i slucajno. mozda si propustila to. sjecam se, davno, sjedila sam na poslu i nesto razmisljala. bilo je to u one dane teske ovisnosti i intenzivnog pisanja. odjednom mi je nesto doslo da se prijavim pod nekim drugim nickom i uzeh ime jedne lijepe biljke, zitarice. sjecam se da sam i avatar stavila. kad sam prvi post napisala, ljudi su sa gadjenjem odgovarali mi... nesto slicno u tvom tonu sada ovom novom liku. komentari tipa - idiot, ludjak, morbidno. meni nije bilo jasno sta se desava. onda je neko valjda rekao sta je na stvari i ja sam odmah rekla ko sam i ispricala sam se svima i rekla da je to cista slucajnost bila. eto, samo da znas da se i takvo nesto desilo. svi su bili zgrozeni i to s pravom. i sad bi trebalo bit isto.

ps. ja stvarno ne znam kakav je to momenat bio da mi se takvo sta desi bas, valjda, na dan godisnjice njenje smrti. bas tuzno.
ps2. i ja sam za zeeva cula svasta - ti kazes od tumora mozga, ja cula od melanoma. ne treba se opterecivati sa munjarama. svakakvih je ovdje likova prodefiliralo. jebes i forum i sve to... nadam se da si ozdravila skroz sada.
Hvala, Saro, ozdravila sam.  Vratila mi se rotacija nekih 70-80 %. Ostalo će doći s vremenom pri svakodnevnm aktivnostima.  Wajter raport - Page 2 684758713

Nisam to upratila, jer bih se sigurno sjetila. Ne znam što ti je bilo, ali je očito brzo prošlo. 
Nema forumaša koji se nije u virtualnom svijetu barem jednom prosrao, bio zločest ili napravio budalu od sebe. 
Problem je kad to što je učinio postane obrazac ponašanja. 

Ovo mjesto nam je bila oaza gdje smo mogli bez straha pisati, ili tek navratiti da vidimo je li se netko u prolazu zaustavio. 
Znaš ono, kvartovski kafić u kojem ćeš uvijek naći neko poznato lice. 
Bez obzira na likove koji su ovuda defilirali, kultni su uglavnom bili jedinstveni kad se takve likove trebalo maknuti. Sad im se uz osmijehe široko otvaraju vrata. 

Zašto?


Da trebalo bi biti isto (reagiranje), a iz nekog razloga nije. Zgrožene smo samo Lena i ja. Ili smo to jedine rekle naglas? 
Jesu li se kultni promijenili ili su svi znali da je Zeev živ, pa nisu iznenađeni njegovim "uskrsnućem"?

Recimo da je ovo onih pizdinih 1% tj. Zeev. 
Ja ga zapravo ovlaš poznajem jer nisam tipkala u vrijeme kad je on bio aktivan (vratila sam se na forum netom prije njegove "smrti"), a pogotovo nisam zalazila na Religiju gdje mu je bio stacinarni podforum.

Zašto ljudi i dalje ne reagiraju? Boje ga se jer ne znaju na što je spreman lik koji lažira vlastitu smrt? Ili im je takvo nešto tek jedan vid zajebancije?

Zašto sam ja histerična munjara ako tvrdim da zdrav um ne može lažirati vlastitu smrt, gledati kako ga ljudi oplakuju, žale za njim i nakon puno godina doći kao da se ništa nije dogodilo-> dobarvečer, evo mene haha...  Wajter raport - Page 2 984513234
Nisam psihijatar, ali da ga jebeš, to je malo žešća patologija. 

Zašto podnosimo patološke tipove, dozvoljavamo im da se poigravaju našim emocijama, živcima, strpljenjem, da uopće borave u našoj blizini? 
Nema veze je li to RL ili virtuala, jednako su pogubni i nepoželjni... 
Je li doista jedini mogući način u ovakvim primjerima onaj pasivni (ignor) ili doista moramo otići iz "prostora" u kojem se oni kreću?

Postavila sam (ti) puno pitanja. Oprosti, ne očekujem odgovore, jednostavno razmišljam na glas...  Wajter raport - Page 2 1869404863

Zapravo znam što trebam učinitii. Trebam se maknuti. Zbog svog želuca. 

@ Pope, nemam tekicu.  Wajter raport - Page 2 K015 pamćenje je u pitanju. Nažalost imam previše GB kako obične tako i radne memorije.  
Nije još zauzet cijeli prostor, ali se nakupilo bezbroj bitnih i nebitnih podataka. Zapravo više nebitnih nego bitnih. Moš mislit kolika mi je glava  Wajter raport - Page 2 11484130 . 



Ajmo malo na off. 

Odmorite se... zaslužili ste.  Wajter raport - Page 2 1523192931

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  blitwa 24.08.19 8:05

magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:


Pa ti si godinama skupljala zamjerke. Dobro da je izišlo, kad već ne znaš praštat, da ne držiš to sve u sebi i razboliš se. Daj misli na sebe. 

Ovo je forum, a to podrazumijeva igraonicu idealnu za one dokone koji se žele igrati tuđim umovima. 

Preozbiljna si. 

Najbolji lijek za budalu koja se igra tuđim osjećajima je ignore Wajter raport - Page 2 684758713
Magdo, ne lupetaj.


Budale se mogu igrati tuđim osjećajima jer im se to dozvoljava. Ignor je premalo za ovakve morbidne J

Ne lupetaj ti i ne patroniziraj.
Stvaras dramu i pridajes paznju nekome ko je po to dosao.
Ne znas pustit promatrat i bit mirna. Inzistiras da u svemu budes u pravu. 
Ko pit bull si zagrizla Wajter raport - Page 2 1523192931
Wajter raport - Page 2 684758713 pročitaj svoj post upućen meni još jednom, pa se razbacuj s izrazom patroniziranje
Da, lupetaš.  

Jesam, zagrizla sam poput pit bulla. Rijetko grizem, ali kad zagrizem ne puštam.

Ne inzistiram, ali nažalost uvijek i budem prva. 

Spomenuh već našeg labradora. Lijepi gracki pas kojeg su doveli na selo. Kad vidi srnu okrene glavu i pravi se da je ne vidi jer je valjda veća od njega. 
Ali brale, kad vidi mačku raspadne se trčeći za njom. 
Baš me zanima kako bi se ponašao kad bi sreo mačku veličine srne?  Wajter raport - Page 2 1523192931

Ti promatraj. Reći ćeš mi nekom drugom zgodom što si vidjela: Srnu ili mačku? Wajter raport - Page 2 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.08.19 8:09

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:


Pa ti si godinama skupljala zamjerke. Dobro da je izišlo, kad već ne znaš praštat, da ne držiš to sve u sebi i razboliš se. Daj misli na sebe. 

Ovo je forum, a to podrazumijeva igraonicu idealnu za one dokone koji se žele igrati tuđim umovima. 

Preozbiljna si. 

Najbolji lijek za budalu koja se igra tuđim osjećajima je ignore Wajter raport - Page 2 684758713
Magdo, ne lupetaj.


Budale se mogu igrati tuđim osjećajima jer im se to dozvoljava. Ignor je premalo za ovakve morbidne J

Ne lupetaj ti i ne patroniziraj.
Stvaras dramu i pridajes paznju nekome ko je po to dosao.
Ne znas pustit promatrat i bit mirna. Inzistiras da u svemu budes u pravu. 
Ko pit bull si zagrizla Wajter raport - Page 2 1523192931
Wajter raport - Page 2 684758713 pročitaj svoj post upućen meni još jednom, pa se razbacuj s izrazom patroniziranje
Da, lupetaš.  

Jesam, zagrizla sam poput pit bulla. Rijetko grizem, ali kad zagrizem ne puštam.

Ne inzistiram, ali nažalost uvijek i budem prva. 

Spomenuh već našeg labradora. Lijepi gracki pas kojeg su doveli na selo. Kad vidi srnu okrene glavu i pravi se da je ne vidi jer je valjda veća od njega. 
Ali brale, kad vidi mačku raspadne se trčeći za njom. 
Baš me zanima kako bi se ponašao kad bi sreo mačku veličine srne?  Wajter raport - Page 2 1523192931

Ti promatraj. Reći ćeš mi nekom drugom zgodom što si vidjela: Srnu ili mačku? Wajter raport - Page 2 684758713
Meni izgleda kao da se ti bojiš raznolikosti života. 
Ima patoloških likova svuda, pa jel to znači da se trebaš zatvoriti u stan i ne izlazit van?

Radi što ti misliš da je najbolje..tvrdoglava si i nepopustljiva.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.08.19 8:10

Pjena party i dalje traje?
Ne dođeš dvi-tri godine, svratiš i vidiš da se ništa nije promijenilo. Uvik jedni te isti maštoviti likovi slažu štorije iz dvi informacije da bi potom dramili, lupali virtualnim vratima i lipili dijagnoze... Samo sebi nikako da zalipe. Some people are pure fun!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.08.19 8:52

Molim da mi netko objasni ovaj dio od Blitwe.
Jeste li se vi družili u reali i poznavali s Zeevom ili ne?


Ako je netko u stanju iscenirati svoju smrt, potom gledati kako ga danima forumaši oplakuju (a mnogima je uistinu bilo tad jako teško), mora biti posebno bolestan (i bezobziran) da se opet pojavi kao da se ništa nije dogodilo. Tebi je to možda tek dobar zajeb, ali meni nije, jer to može raditi samo morbidna bolesna budaletina s kojom ne želim boraviti čak ni u u ovom zajedničkom virtualnom prostoru. 
Ako je to netko tko je posudio ima pokojnika, onda ga se treba po kratkom postupku maknuti iz poštovana prema umrlom. Barem su kultni znali mjeru kad su bili u pitanju pokojnici i djeca. Očito se to izgubilo zbog nečije povrijeđene taštine.”



Da npr.umre netko koga osobno poznajem s foruma ja bi otišla na pogreb, ako sam bliska s tom osobom.
Kako možete ne znati što se dogodilo s osobom s kojom ste se kao družili i “danima je oplakivali”??
Malo nejasno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  sarita 24.08.19 9:23

זאב je napisao/la:Pjena party i dalje traje?
Ne dođeš dvi-tri godine, svratiš i vidiš da se ništa nije promijenilo. Uvik jedni te isti maštoviti likovi slažu štorije iz dvi informacije da bi potom dramili, lupali virtualnim vratima i lipili dijagnoze... Samo sebi nikako da zalipe. Some people are pure fun!
glavno da si ti sretna, zadovoljna i namirita.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.08.19 9:28

“Kako možete ne znati što se dogodilo s osobom s kojom ste se kao družili i “danima je oplakivali”??
Malo nejasno.”

Što je nejasno? Demonstracija uzvišenih osjećaja i široke duše! Zašto? Zbog koga? Realno? Nerealno? Who the fuck cares, i’m such a good person and i need to show it!
Drama, ja to ne mogu, majko božja morbidno, bolesno, odlazim! Cause I’m such a good person! Ali daj bože da je Glista jer nju već mrzim i treba mi još razloga za moju mržnju. In reality I don’t know who the fuck is Glista but i hate her anyway.
Ili - ne znam ja ništa, ali daj me podsjeti na trač s temperom. Ne znam tko je, što je, ali please daj mi još jedan razlog da ju mrzim!
Ili - nisam ništa rekla prije 100 godina, ali jbg nakupilo se žuči pa. hajde da ju prospem.
Jesus, kako funkcionirate u RL kad ste ovdje tako labilni, puni mržnje, zamjerki i gorčine?!
Uživajte ekipa u tom svom vortexu. Možda se vidimo za koju godinu s nekim novim nickom. Možda... sigurno je jedino da nećete biti puno stabilniji. Ciao

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  sarita 24.08.19 9:29

magdalenica je napisao/la:Molim da mi netko objasni ovaj dio od Blitwe.
Jeste li se vi družili u reali i poznavali s Zeevom ili ne?


Ako je netko u stanju iscenirati svoju smrt, potom gledati kako ga danima forumaši oplakuju (a mnogima je uistinu bilo tad jako teško), mora biti posebno bolestan (i bezobziran) da se opet pojavi kao da se ništa nije dogodilo. Tebi je to možda tek dobar zajeb, ali meni nije, jer to može raditi samo morbidna bolesna budaletina s kojom ne želim boraviti čak ni u u ovom zajedničkom virtualnom prostoru. 
Ako je to netko tko je posudio ima pokojnika, onda ga se treba po kratkom postupku maknuti iz poštovana prema umrlom. Barem su kultni znali mjeru kad su bili u pitanju pokojnici i djeca. Očito se to izgubilo zbog nečije povrijeđene taštine.”



Da npr.umre netko koga osobno poznajem s foruma ja bi otišla na pogreb, ako sam bliska s tom osobom.
Kako možete ne znati što se dogodilo s osobom s kojom ste se kao družili i “danima je oplakivali”??
Malo nejasno.
kao sto i sama znas, druzenje i nije druzenje. koliko neko uopce zna o nekome igdje a pogotovu ovdje? ti pitas kako ljudi ne mogu znato sta se dogodilo. pa mogu. ima milion primjera gdje ljudi zive po 30 godina u braku a ne znaju sa kime su. dupli zivoti, lazi, prevrare, dupli brakovi... nema nikakvog cudjenja ovakvim likovima kao sto je zeev, ili ova novouskrsla mu blijeda kopija. ne zmaraj se, magi, pitanjima. moja mama, jako mudra zena, je uvijek govorila - neka sunce sija, a mjesec ako hoce, ako nece. i u pravu je. sunce da je zivot i toplinu. bez njega se ne moze. a i mjesec sija ali svjetlo mu je hladno. pa zar je ovaj forum i sve ovo covjek da dozivi kao nesto toliko bitno i toliko energije u to da trosi? nema davanja vaznosti ovome ni koliko je trun soli. nek joj bog prosvijetli pamet. samo to mogu reci. a da mi se i bitwica smiri i shvati da nema smisla...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  sarita 24.08.19 9:32

זאב je napisao/la:“Kako možete ne znati što se dogodilo s osobom s kojom ste se kao družili i “danima je oplakivali”??
Malo nejasno.”

Što je nejasno? Demonstracija uzvišenih osjećaja i široke duše! Zašto? Zbog koga? Realno? Nerealno? Who the fuck cares, i’m such a good person and i need to show it!
Drama, ja to ne mogu,  majko božja morbidno, bolesno, odlazim! Cause I’m such a good person! Ali daj bože da je Glista jer nju već mrzim i treba mi još razloga za moju mržnju. In reality I don’t know who the fuck is Glista but i hate her anyway.
Ili - ne znam ja ništa, ali daj me podsjeti na trač s temperom. Ne znam tko je, što je, ali please daj mi još jedan razlog da ju mrzim!
Ili - nisam ništa rekla prije 100 godina, ali jbg nakupilo se žuči pa. hajde da ju prospem.
Jesus, kako funkcionirate u RL kad ste ovdje tako labilni, puni mržnje, zamjerki i gorčine?!
Uživajte ekipa u tom svom vortexu. Možda se vidimo za koju godinu s nekim novim nickom. Možda... sigurno je jedino da nećete biti puno stabilniji. Ciao
mashala, krmaco. oink, oink. vidimo se do tvog sljedeceg uoblicenja... ziva i zdrava bila.  Wajter raport - Page 2 727654710
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 24.08.19 11:25

blitwa je napisao/la:
... 
Je li doista jedini mogući način u ovakvim primjerima onaj pasivni (ignor) ili ...
Je.

_________________
Wajter raport - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  whisperer 24.08.19 14:57

Ma nije ovo Zeew, bio on mrtvo živ ili ne.
Zeewa pamtim po inteligentnim postovima, argumentiranim konfrontacijama i potpuno drugom spikom. Bolje će znati ljudi koji su s njim bili bliži nego ja. Mi smo samo javno komunicirali.

Ako netko lažira svoju smrt na način kako se sumnja, mora imati neke psihopatske sklonosti i kao takav sve što slaže doradio je u detalje. Ovakav pompozan ulazak je samo potreba za pažnjom i provokacijom.  Ovako olako posumnjati da je Zeew, ispalo bi da je čovjek zaboravan jer se ne sjeća što je slagao. Odnosno, zaboravnost je veliki problem kod lažljivaca. Wajter raport - Page 2 684758713

Doći pompozno i namjerno sa ovim nikom potpuno nosi neku drugu poruku, vjerojatno želje za pažnjom i provokacijom. 

Ne znam kakva pravila imate ovdje za baniranja, kultni ih većinom nisu imali.

Mišljenje pridruženog člana.
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  whisperer 24.08.19 15:05

besposlenpop je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
... 
Je li doista jedini mogući način u ovakvim primjerima onaj pasivni (ignor) ili ...
Je.

I ja se slažem.
Oduvijek su virtualni poligoni privlačili pored normalne ekipe i one "zbunjene i izgubljene" koji su ovakva mjesta identificirali za parkiranje vlastitog ega, izbacivanje drama i vlastiti siromašan um. Što nakon nekog vremena postane i navika. Valja takvih ljudi biti svjestan.
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 24.08.19 15:19

זאב je napisao/la:“Kako možete ne znati što se dogodilo s osobom s kojom ste se kao družili i “danima je oplakivali”??
Malo nejasno.”

Što je nejasno? Demonstracija uzvišenih osjećaja i široke duše! Zašto? Zbog koga? Realno? Nerealno? Who the fuck cares, i’m such a good person and i need to show it!
Drama, ja to ne mogu,  majko božja morbidno, bolesno, odlazim! Cause I’m such a good person! Ali daj bože da je Glista jer nju već mrzim i treba mi još razloga za moju mržnju. In reality I don’t know who the fuck is Glista but i hate her anyway.
Ili - ne znam ja ništa, ali daj me podsjeti na trač s temperom. Ne znam tko je, što je, ali please daj mi još jedan razlog da ju mrzim!
Ili - nisam ništa rekla prije 100 godina, ali jbg nakupilo se žuči pa. hajde da ju prospem.
Jesus, kako funkcionirate u RL kad ste ovdje tako labilni, puni mržnje, zamjerki i gorčine?!
Uživajte ekipa u tom svom vortexu. Možda se vidimo za koju godinu s nekim novim nickom. Možda... sigurno je jedino da nećete biti puno stabilniji. Ciao

Baš je forica uzeti nik Zeev i zekiti se....šteta šta nemam širine uma za super zeku peku....i labilana sam i puna žuči, gorčine....

Ćao! Wajter raport - Page 2 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 24.08.19 15:27

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
blitwa je napisao/la:
... 
Je li doista jedini mogući način u ovakvim primjerima onaj pasivni (ignor) ili ...
Je.

I ja se slažem.
Oduvijek su virtualni poligoni privlačili pored normalne ekipe i one "zbunjene i izgubljene" koji su ovakva mjesta identificirali za parkiranje vlastitog ega, izbacivanje drama i vlastiti siromašan um. Što nakon nekog vremena postane i navika. Valja takvih ljudi biti svjestan.

Ma generalno se slažem da je ignor lijek za ovakve, ali fakat je "zbunjenosti i izgubljenosti" nekad previše za ignorirati....

Vrućina ne popušta....evo sad je 34 u hladu.....jaaaaako toplo ljeto
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 24.08.19 16:42

sarita je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Molim da mi netko objasni ovaj dio od Blitwe.
Jeste li se vi družili u reali i poznavali s Zeevom ili ne?


Ako je netko u stanju iscenirati svoju smrt, potom gledati kako ga danima forumaši oplakuju (a mnogima je uistinu bilo tad jako teško), mora biti posebno bolestan (i bezobziran) da se opet pojavi kao da se ništa nije dogodilo. Tebi je to možda tek dobar zajeb, ali meni nije, jer to može raditi samo morbidna bolesna budaletina s kojom ne želim boraviti čak ni u u ovom zajedničkom virtualnom prostoru. 
Ako je to netko tko je posudio ima pokojnika, onda ga se treba po kratkom postupku maknuti iz poštovana prema umrlom. Barem su kultni znali mjeru kad su bili u pitanju pokojnici i djeca. Očito se to izgubilo zbog nečije povrijeđene taštine.”



Da npr.umre netko koga osobno poznajem s foruma ja bi otišla na pogreb, ako sam bliska s tom osobom.
Kako možete ne znati što se dogodilo s osobom s kojom ste se kao družili i “danima je oplakivali”??
Malo nejasno.
kao sto i sama znas, druzenje i nije druzenje. koliko neko uopce zna o nekome igdje a pogotovu ovdje? ti pitas kako ljudi ne mogu znato sta se dogodilo. pa mogu. ima milion primjera gdje ljudi zive po 30 godina u braku a ne znaju sa kime su. dupli zivoti, lazi, prevrare, dupli brakovi... nema nikakvog cudjenja ovakvim likovima kao sto je zeev, ili ova novouskrsla mu blijeda kopija. ne zmaraj se, magi, pitanjima. moja mama, jako mudra zena, je uvijek govorila - neka sunce sija, a mjesec ako hoce, ako nece. i u pravu je. sunce da je zivot i toplinu. bez njega se ne moze. a i mjesec sija ali svjetlo mu je hladno. pa zar je ovaj forum i sve ovo covjek da dozivi kao nesto toliko bitno i toliko energije u to da trosi? nema davanja vaznosti ovome ni koliko je trun soli. nek joj bog prosvijetli pamet. samo to mogu reci. a da mi se i bitwica smiri i shvati da nema smisla...

Slažem se s tobom. Zato sam i postavila pitanja jer kojeg smisla ima oplakivati "danima" nekog koga zapravo ni ne poznaš.

Drugo, trolovi na forumima "uginu" prirodnom smrću ako ih se ne hrani pažnjom po koju su došli.
Stoga je Blitwa pretjerala sa dramom, zagutala udicu trola i sasula zamjerke od stoljeća sedmog pa nadalje. 
Ako ona u ovom trenu ode, dokazat će da je ona manipulator koji teško podnosi da ne bude po njezinom.
Žao mi je ako je tako, jer je prije nisam doživljavala na taj način. 

+Koji je smisao baniranja uopće, na forumu na kojem se dnevno prijavi od 3-max 9 ljudi. Bezveze.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  sarita 24.08.19 18:24

ma sve ok za ovo sa trolom. da se mene pita ja bih joj puknula bancinu i jos joj jebala materinu, al eto, nisam ja pizda. on to moze. ja ne mogu.

inace danas je lijepo zahladilo. ugodno je. narucila sam kinesku hranu. najvise volim hot and sour soup.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.19 0:32

sarita je napisao/la:ma sve ok za ovo sa trolom. da se mene pita ja bih joj puknula bancinu i jos joj jebala materinu, al eto, nisam ja pizda. on to moze. ja ne mogu.


nisam lud pa da mi netko za desetak godina to predbaci...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.08.19 0:34

vrijeme mjesovito, u stilu onog cigana iz Nocne more. Bilo sunca, kise, vjetra...svasta nesto. Svjezije ali posparno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.19 7:32

Mi smo fine i moralne tete,
na nivoux pazimo
dok u čoporu gazimo
neposlušne gliste,
tepamo si posebne,
a sve tako iste.
Mi smo fine i moralne tete,
jedna drugu pazimo,
himbenim komplimentima mazimo
naša davno sjebana ega.
Mislimo bitne,
a tako sitne.

Mi smo fine i moralne tete,
svaku uvredu pamtimo,
pravedničkim gnjevom plamtimo,
jer nas izda
pizda.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.19 10:29

Glisto, stvarno si bolesna. 
Nije ni cudo da te nitko ne voli i nece... 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.