kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali?

Go down

VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali? Empty VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali?

Postaj  Gost 16.04.20 3:02

Sara se hvalila prijateljicama kako je smršala pet kilograma.

"Šargarepa, luk, krompiri, blitva...", priča ona njima.

Pitaju je frndice:

"Jesi li kuvala ili pržila?"

Fata odgovori:

"Kopala".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali? Empty Re: VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali?

Postaj  Gost 16.04.20 4:05

Zvoni telefon u policijskoj stanici, javlja se policajac:

- Upomoć, policija, policija. Ušla mi mačka u kuću, pomagajte.

- Gospođo smirite se, pa to je samo mačka! - smiruje situaciju policajac.

- NIsam ja gospođa pichka vam materina nego papagaj!




Kaže Mujo Hasi:

Moja Fata juče naučila da pliva!

A danas eno roni već dva sata!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali? Empty Re: VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali?

Postaj  Gost 17.04.20 5:07

https://scontent-ort2-1.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/e35/92016273_644253159697905_29658578263859074_n.jpg?_nc_ht=scontent-ort2-1.cdninstagram.com&_nc_cat=109&_nc_ohc=_eht6xAGrLEAX_GZO_o&se=7&oh=b776affcc15e8ca99ddb5d2a7401ddee&oe=5EC3B8B2




https://lh3.googleusercontent.com/proxy/67q9iSF4sYJkAPQtN2gyGLBQPafw3jUF66rmBhvkDdx_ka9LmE4E0EoGIV9ELjKmFASzh8v2mJcSgsMFRugaKdLp552bPV-ETYxzWLb7gOyfLYGg-A88otr_2CRjl9HDbc9hDXyDvAROMQ



Fata zasjela na kavu s jaranicama, pa krenule one i po rakijicama... kad su se već lagano nacrvrcale, počne priča o ljubavnicima koje imaju. Sluša Fata jaranice, pa uleti u raspravu nakon Ajshe:

- Ma sl'šaj, bona, pravi ti je ljubavnik - baš k'o dobar deterdžent!

Jaranice je pogledaju zbunjeno, a Ajsha je prekori:

- De, ne budal', bona, nap'la si se pa lupaš gluposti!

Fata odmahne glavom:

- Jok, bona, dobar ljubavnik ti je k'o skup deterdžent... paz' 'vamo: djeluje brzo, prodire dubinski, ugodno mir'še i, ono najvažnije - ne ostavlja tragove!




Gost
Gost


[Vrh] Go down

VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali? Empty Re: VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali?

Postaj  Gost 17.04.20 5:47

Leže u krevetu baba i deda i kaže baba dedi:
– Deda ja još uvek mogu da dignem noge, a na to će deda:
– I ja mogu da dignem noge, samo ko će da jebe?


U parku, razgovaraju tri penzionera o seksu:
– „Ja MOGU, da kucnem u drvo, jednom nedeljno.“
– „Ja MOGU, da kucnem u drvo, jednom mesečno.“
– „Ja MOGU … da kucnem u drvo.“


Muž i žena vode ljubav, tek će ona:
– Dragi, pričaj mi nešto prljavo!
– Kuhinja, dnevni boravak, kupatilo…



Shto mislite da li su ovo silikoni ili je neki vitz

https://duhoviti.com/wp-content/uploads/2013/02/sex.jpg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali? Empty Re: VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali?

Postaj  Gost 18.04.20 6:28

zingaro je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali? 174306?Format=5&v=5.4.2020


Jes to ti na sliji:)??

Ne, nisam ja tako zgodna:)
Al’ mislim da to ovako izgleda kad ti obećaš komadu putovanje u Pariz.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali? Empty Re: VITZ dana ..zajbancija boli te kuratz za ozbiljne i namcoraste tipove,,,okachi neki VITZ...sada je najbolje vrijeme za to...Ha ja..sta fali?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.