kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 14.09.20 4:36

cime se bavite ovih dana? kakve ideje imate? evo ja sam uvijek puna nekih ideja. trenutno razmisljam da se pocnem baviti mobile home investment-om. kupis jednu pokretnu kucicu, popravis je i preprodas. to je super jer rizik nije veliki a ja obozavam te nekakve popravke i radove. jedino ce mi bit potesko naci dobrog handy man-a. ali bice ok samo da se odvazim. jos skupljam hrabrost za to.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 14.09.20 4:48

sarita je napisao/la:cime se bavite ovih dana? kakve ideje imate? evo ja sam uvijek puna nekih ideja. trenutno razmisljam da se pocnem baviti mobile home investment-om. kupis jednu pokretnu kucicu, popravis je i preprodas. to je super jer rizik nije veliki a ja obozavam te nekakve popravke i radove. jedino ce mi bit potesko naci dobrog handy man-a. ali bice ok samo da se odvazim. jos skupljam hrabrost za to.

Ja sam kupio shkolski autobus i prepravljam ga u kamp kucicu..29 f dugachak..Gle ..u ovo vrijeme se ne treba zaletavati ..ako nishta morash chekati do NG jer ce americhko trzishte kolapsirati a vec primjecujem da neki oglashivachi prodaju neke travel trejler tako shto nude da kupac samo preuzme kredit...Znachi doshlo se do te crte kada ljudi odustaju jer nemaju chime platiti..Ono shto si ti zamislila nije loshe jer se u nechemu mora spavati a sve ce vishe ljudi ostajati bez kuca koje ne mogu otplacivati pa ce te pokretne kucice biti popularne ..:CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  1619348112 Samo sumnjam ja da ti imash alat za to..treba tu svakakvih nekih mashinica..chekica...burgija...svrdala...brusilica...schwais aparata...:CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  1619348112 Tak da...ne zaletavaj se:CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 14.09.20 4:55

zingaro je napisao/la:
sarita je napisao/la:cime se bavite ovih dana? kakve ideje imate? evo ja sam uvijek puna nekih ideja. trenutno razmisljam da se pocnem baviti mobile home investment-om. kupis jednu pokretnu kucicu, popravis je i preprodas. to je super jer rizik nije veliki a ja obozavam te nekakve popravke i radove. jedino ce mi bit potesko naci dobrog handy man-a. ali bice ok samo da se odvazim. jos skupljam hrabrost za to.

Ja sam kupio shkolski autobus i prepravljam ga u kamp kucicu..29 f dugachak..Gle ..u ovo vrijeme se ne treba zaletavati ..ako nishta morash chekati do NG jer ce americhko trzishte kolapsirati a vec primjecujem da neki oglashivachi prodaju neke travel trejler tako shto nude da kupac samo preuzme kredit...Znachi doshlo se do te crte kada ljudi odustaju jer nemaju chime platiti..Ono shto si ti zamislila nije loshe jer se u nechemu mora spavati a sve ce vishe ljudi ostajati bez kuca koje ne mogu otplacivati pa ce te pokretne kucice biti popularne ..:CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  1619348112 Samo sumnjam ja da ti imash alat za to..treba tu svakakvih nekih mashinica..chekica...burgija...svrdala...brusilica...schwais aparata...:CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  1619348112 Tak da...ne zaletavaj se:CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713
ta ideja sa autobusom je odlicna. ja mislim na mobile homes, ne na autobuse ili tako... a ne brini se za zalijetanje. vec dugo ja to oblijecem oko toga i naravno da necu jos. pogotovu ne sada. a da alata nemam to si u pravu. a ni ne znam nista radit, osim gipsanje plafona. to sad doktorirala. ali imam dobru volju i radoznalost. a imam i volju da nadjem dobrog handy man a iako je to jako tesko ali naci cu. imam jedne ok ljude koji mi rade popravke. a volim tu ideju organiziranja, planiranja, proracuna koliko para imama, proucavanje materijala... joj evo sad se ushitih od neke ljepote dok ovo pisem.

inace, treba sada ulagati u farma kompanije koje su u utrci za vackinu. ja sam veliku lovu zaradila... sad moram pratiti da ne krahira... lol
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 14.09.20 5:27

Vidi se u tebi entuzijazam..Ja sam iz svoga hobija napravio dobar biznis..Samo shto je jeba da nemam velikih zelja ..ne privlachi me velika lova..ono da se kurchim..Imam dovoljno materijalnog a sve me vishe privlachi nomadski zivot...pobjeci shto dalje od ljudi..Radim na tome ..vrijedno ..
Inache sam prije mjesec dana bio u Djordjiji 15 dana ..Lutao shumama nabrao neshto vrganja i donio svjezih ...zamrznuo ih...pa kada mi se radi juhica od gljiva uzmem pola kile shampinjona..i samo malo dodam smrznutih vrganja...Imash osjecaj da su i shampinjoni vrganji..jer se neki kurac desi pa im se aroma poveca za deset puta....Prije odlaska posadio par strukova lubenica...kada sam se vratio nisam mogao vjerovati koliko su se vrijeze razmahale a medju njima 7 velikih lubenica po jedno 6=7 kg..Prije sam skakutao oko njih studirao nishta...a sada ostavio da divlja i vidi..poprave sam se obradovao.Definitivno se majkro klima mijenja na Floridi..ovih dana u prosjeku 26c temperatura po danu...slijedeci tjedan je prognoza ista za cijeli tjedan pa cu morati posaditi sjeme za novu sezonu vrta..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 14.09.20 5:29

ajd daj recept za supicu od gljiva.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 14.09.20 5:38

sarita je napisao/la:ajd daj recept za supicu od gljiva.

Ajd nocka moram ici u ponjave,,,sutra rano valja za Majami..da vidim shto su napravili od busa..



https://www.youtube.com/watch?v=akcPocpWrLY

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 14.09.20 5:47

ajd laku noc. a to je bus u majamiju? nisamznala to. ajd onda
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  besposlenpop 14.09.20 14:26

Bavim se godišnjim odmorom. CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  F025

_________________
CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5738
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pizda 14.09.20 14:39

sarita je napisao/la:cime se bavite ovih dana? kakve ideje imate? evo ja sam uvijek puna nekih ideja. trenutno razmisljam da se pocnem baviti mobile home investment-om. kupis jednu pokretnu kucicu, popravis je i preprodas. to je super jer rizik nije veliki a ja obozavam te nekakve popravke i radove. jedino ce mi bit potesko naci dobrog handy man-a. ali bice ok samo da se odvazim. jos skupljam hrabrost za to.

da bi i pomisljala na tako nesto trebala bi imati sigurnu i dobru ekipu majstora a ti to nemas. To moze neko iz emigracije ko ima veliku obitelj pa su uvijek na dispoziciji. Vjerojatno ima i tih gradjevinskih lobija koji sjebavaju one koji im se umjesaju u posao. Ajd ti razmisli poprave dobro...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 14.09.20 17:06

ima i toga, pipi. al mislim da i ti i cigo niste skuzili o cemu ja pricam. ovdje imaju tzv. mobile home parks. tu se nalaze mobile homes (nisu prikolice ko sto cigo misli). to su montazne kuce. izvana izgledaju isto ko i druge kuce. i iznutra su iste ko i druge kuce. jedino nemaju temelje. one su puno jeftinije i tu obicno zive siromasniji ljudi. ne treba puno ulaganja. za jedno $3000 se moze sve napraviti i onda preprodas za jedno $15 000. ovisi naravno. a i u pravu si da ja nemam handy men. to je problem. ali imam jedne ljude koji mi rade sve po kuci - popravljaju krov, npr, mijenjaju ogradu, zidaju itd. i oni su mi pravi dragulj jer je jako jako tesko ovdje u usa naci nekoga pouzdanoga. mozda bi mi oni bili voljni raditi. a osim toga - pametna sam ja i zainteresirana. mogla bih je se dosta poduciti pa polako sama. popravljala ja sam i plumbing, i gipsala sam plafone i stavljala zidove... moze se nauciti. pa ja. jedino sto sam poslaba. kondicija mi je slaba pa se brzo umaram. ajd dobro. to je samo ideja. evo ovog djecka stalno gledam i ucim o tome. youtube ima sve o svemu. bas je pravo dobar
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pizda 15.09.20 1:14

sarita je napisao/la:ima i toga, pipi. al mislim da i ti i cigo niste skuzili o cemu ja pricam. ovdje imaju tzv. mobile home parks. tu se nalaze mobile homes (nisu prikolice ko sto cigo misli). to su montazne kuce. izvana izgledaju isto ko i druge kuce. i iznutra su iste ko i druge kuce. jedino nemaju temelje. one su puno jeftinije i tu obicno zive siromasniji ljudi. ne treba puno ulaganja. za jedno $3000 se moze sve napraviti i onda preprodas za jedno $15 000. ovisi naravno. a i u pravu si da ja nemam handy men. to je problem. ali imam jedne ljude koji mi rade sve po kuci - popravljaju krov, npr, mijenjaju ogradu, zidaju itd. i oni su mi pravi dragulj jer je jako jako tesko ovdje u usa naci nekoga pouzdanoga. mozda bi mi oni bili voljni raditi. a osim toga - pametna sam ja i zainteresirana. mogla bih je se dosta poduciti pa polako sama. popravljala ja sam i plumbing, i gipsala sam plafone i stavljala zidove... moze se nauciti. pa ja. jedino sto sam poslaba. kondicija mi je slaba pa se brzo umaram. ajd dobro. to je samo ideja. evo ovog djecka stalno gledam i ucim o tome. youtube ima sve o svemu. bas je pravo dobar

dao ti bog da se obogatis ali mislim da su ti sanse 1 : 99%. Ono prvo je uspjeh...CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713 Jebote, ljudi imaju razradjene ekipe raznih majstora pa se ne prihvacaju tog a ti bi gipsala plafone CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 15.09.20 1:52

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:ima i toga, pipi. al mislim da i ti i cigo niste skuzili o cemu ja pricam. ovdje imaju tzv. mobile home parks. tu se nalaze mobile homes (nisu prikolice ko sto cigo misli). to su montazne kuce. izvana izgledaju isto ko i druge kuce. i iznutra su iste ko i druge kuce. jedino nemaju temelje. one su puno jeftinije i tu obicno zive siromasniji ljudi. ne treba puno ulaganja. za jedno $3000 se moze sve napraviti i onda preprodas za jedno $15 000. ovisi naravno. a i u pravu si da ja nemam handy men. to je problem. ali imam jedne ljude koji mi rade sve po kuci - popravljaju krov, npr, mijenjaju ogradu, zidaju itd. i oni su mi pravi dragulj jer je jako jako tesko ovdje u usa naci nekoga pouzdanoga. mozda bi mi oni bili voljni raditi. a osim toga - pametna sam ja i zainteresirana. mogla bih je se dosta poduciti pa polako sama. popravljala ja sam i plumbing, i gipsala sam plafone i stavljala zidove... moze se nauciti. pa ja. jedino sto sam poslaba. kondicija mi je slaba pa se brzo umaram. ajd dobro. to je samo ideja. evo ovog djecka stalno gledam i ucim o tome. youtube ima sve o svemu. bas je prav

dao ti bog da se obogatis ali mislim da su ti sanse 1 : 99%. Ono prvo je uspjeh...CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713 Jebote, ljudi imaju razradjene ekipe raznih majstora pa se ne prihvacaju tog a ti bi gipsala plafone CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713...
lol. nema tu gipsanja plafona. to sam ja samo navela da znam radit. pa ne bih se ja bas obogacivala nego bih onako samo malo probala. a ti se uhvatio tih ekipa pa ne stajes. ekipicu cu naci ja. a imam ja i nekoga u vidu za te poslove. zovnem mog rodjaka i on mi sve sredi. ha ja. nemoj da sad krenem pa da sve ovdje na forum snimim i stavim pa ces vidjet. naravno, sad sve miruje. sad je rizicno, a opet.... onaj jedan nas milioner prodavo zvake u najvecem jeku rata a sad vidi ga. nikad ne znas gdje mogucnost vreba. treba samo ideja i zelje i malo rizika. a ja to jako volim, samo sto slabo rizikujem. vidjecemo. javicu vam.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  maledetta primavera 15.09.20 13:10

Idem nA more dok god ima sunca. Evo, i sad pisem s plaze. Ne razmisljam o nicemu jer zelim mir. A prijeko mi je potreban. 
More je najbolji detox ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 15.09.20 15:06

u pravu si. nista ljepseg od mora. moja sestricna koja je inace i pule a sada zivi u italiji stalno negdje ide. na alpe i tako to. kaze nikad ne bi isla na more. ma sta ona zna
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  maledetta primavera 15.09.20 21:52

sarita je napisao/la:u pravu si. nista ljepseg od mora. moja sestricna koja je inace i pule a sada zivi u italiji stalno negdje ide. na alpe i tako to. kaze nikad ne bi isla na more. ma sta ona zna
Ja. Bez mora ne mogu. Sutra predvecer nakon posla idem opet CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Cat_ 15.09.20 23:09

Ovo cu drugi put. Ziva sam zaspala.
Gute Nacht. 🙂
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pizda 16.09.20 14:51

sarita je napisao/la:
lol. nema tu gipsanja plafona. to sam ja samo navela da znam radit. pa ne bih se ja bas obogacivala nego bih onako samo malo probala. a ti se uhvatio tih ekipa pa ne stajes. ekipicu cu naci ja. a imam ja i nekoga u vidu za te poslove. zovnem mog rodjaka i on mi sve sredi. ha ja. nemoj da sad krenem pa da sve ovdje na forum snimim i stavim pa ces vidjet. naravno, sad sve miruje. sad je rizicno, a opet.... onaj jedan nas milioner prodavo zvake u najvecem jeku rata a sad vidi ga. nikad ne znas gdje mogucnost vreba. treba samo ideja i zelje i malo rizika. a ja to jako volim, samo sto slabo rizikujem. vidjecemo. javicu vam.

mos mislit sto se obogatijo prodavanjem zvaka. Postao ratni profiter, eto sto je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Cat_ 16.09.20 21:34

Sarita ce nam postati maklerica. 🙂


Odgledala sam veci deo snimaka sa you tube kanala My Self Reliance.
Covek je 2 godine proveo sam u sumama Ontaria. Tamo je od drveca koje je sam sekao i obradjivao sagradio skromnu, ali prekrasnu brvnaru. Kasnije ju je prosirio, pored sagradio i saunu, svasta nesto.
Prekrasna priroda, on ne prica puno, vec radi, nekako umirujuce i zadivljujuce.

Nakon 2 godine mu je dosla zena i sada tamo zive zajedno, jednostavnim, ali sretnim zivotom.


Volim kolibe u sumi. Tamo gde nikog nema. Sve te zvuke u sumi, svetlost koja se prelama kroz krosnje drveca, jako lep osecaj.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Cat_ 16.09.20 21:37

Pa vidite ovu lepotu.
Ovako nesto bi i meni trebalo...🙂


CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  E0803010


CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  57a89a10
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Cat_ 16.09.20 21:38

Ili ovako neki veliki prozor...🙂

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  756e4310

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  C621a210
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pizda 17.09.20 13:56

Cat_ je napisao/la:

Odgledala sam veci deo snimaka sa you tube kanala My Self Reliance.
Covek je 2 godine proveo sam u sumama Ontaria. Tamo je od drveca koje je sam sekao i obradjivao sagradio skromnu, ali prekrasnu brvnaru. Kasnije ju je prosirio, pored sagradio i saunu, svasta nesto.
Prekrasna priroda, on ne prica puno, vec radi, nekako umirujuce i zadivljujuce.

Nakon 2 godine mu je dosla zena i sada tamo zive zajedno, jednostavnim, ali sretnim zivotom.


Volim kolibe u sumi. Tamo gde nikog nema. Sve te zvuke u sumi, svetlost koja se prelama kroz krosnje drveca, jako lep osecaj.

to izgleda romanticno ali je u stvarnosti daleko od tog i prilicno surovo CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713. Te kolibe su ko kapsule u kojima boravis skoro pa cijeli dan a sve aktivnosti su usmjerene na najosnovnije, obezbjedjivanje hrane i ogrjeva. Znaci, prilicno zatupljujuce i mora ti stradati psiha s vremenom. Higijena je takodjer upitna, cijeli dan moras nakuhavati galone vode da bi se okupao u kakvoj kadi pa sa vremenom spontano odustanes i to svedes na jednom tjedno, ako CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713. Sto se desava ako ti hitno zatreba bilo kakva pomoc, da ne spominjem. Stoga, super promjena ali tjedan, dva, ne vise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 17.09.20 20:16

voljela bih staviti na papir svoju viziju price... ali nekako nije jos moment, jos sam prilicno od stakla, nekako mi je ubijeno ono pozitivno ludilo... bojim se - nepovratno... steta... voljela sam to... voljela sam tu divljost

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 17.09.20 21:14

pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:

Odgledala sam veci deo snimaka sa you tube kanala My Self Reliance.
Covek je 2 godine proveo sam u sumama Ontaria. Tamo je od drveca koje je sam sekao i obradjivao sagradio skromnu, ali prekrasnu brvnaru. Kasnije ju je prosirio, pored sagradio i saunu, svasta nesto.
Prekrasna priroda, on ne prica puno, vec radi, nekako umirujuce i zadivljujuce.

Nakon 2 godine mu je dosla zena i sada tamo zive zajedno, jednostavnim, ali sretnim zivotom.


Volim kolibe u sumi. Tamo gde nikog nema. Sve te zvuke u sumi, svetlost koja se prelama kroz krosnje drveca, jako lep osecaj.

to izgleda romanticno ali je u stvarnosti daleko od tog i prilicno surovo CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713. Te kolibe su ko kapsule u kojima boravis skoro pa cijeli dan a sve aktivnosti su usmjerene na najosnovnije, obezbjedjivanje hrane i ogrjeva. Znaci, prilicno zatupljujuce i mora ti stradati psiha s vremenom. Higijena je takodjer upitna, cijeli dan moras nakuhavati galone vode da bi se okupao u kakvoj kadi pa sa vremenom spontano odustanes i to svedes na jednom tjedno, ako CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  684758713. Sto se desava ako ti hitno zatreba bilo kakva pomoc, da ne spominjem. Stoga, super promjena ali tjedan, dva, ne vise...
Svu si romantiku zatuko s tom higijenom...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 18.09.20 4:06

sarita je napisao/la:ajd laku noc. a to je bus u majamiju? nisamznala to. ajd onda


Ono shto si ti zamislila vec postoji i to organizovana proizvodnja na fabrichkim osnovama.Dakle serijska proizvodnja a cijene su razlichite ..cve zavisi od velichine kuce.Iskreno ja to nikada ne bi kupio niti bi stanovao u takvim takozvanim kucama..
Da sam malo mladji investirao bih u manje brvnare u planinama..i to blizu vecih gradova da se do njih moze doci autom..Norale bi biti kraj neke rijeke za ribolov i kupanje jer ce se ljudi u buducnosti sve vishe druziti na obiteljskoj bazi bjezeci shto dalje od civilizacije..To je bolje imati nego apartmane na moru zato shto je popunjeno cijele godine.Bio sam proshle godine u jednoj takvoj brvnari ali ogromna sa 7 spavacih soba .Bilo veliko drushtvo uzeli na deset dana i kada smo podijelili troshkove najma ispalo jako jeftino.Ove manje brvnare su za ljubavne parove,,romantichare i jebache..jedino bi morala zahtijevati da svatko nosi svoju posteljinu.Evo ti najbolja firma za gradnju tih kuca u USA..Ja sam se neshto razmishljao o vlastitoj brvnari samo shto bi je ja sam gradio..ali sam izgubio volju ,

18x24 Amish Log Cabin Being Built in 3-1/2 Days
https://www.youtube.com/watch?v=bpIoI19JunI


Amateur Couple builds UNREAL TINY HOME on wheels // Skoolie TIMELAPSE Start to Finish
https://www.youtube.com/watch?v=24KVpRQoZhU


Tour A 2000 Square Feet Award Winning Log Home!
https://www.youtube.com/watch?v=tBQBgYf1MHg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 18.09.20 4:16

zingaro je napisao/la:
sarita je napisao/la:ajd laku noc. a to je bus u majamiju? nisamznala to. ajd onda


Ono shto si ti zamislila vec postoji i to organizovana proizvodnja na fabrichkim osnovama.Dakle serijska proizvodnja a cijene su razlichite ..cve zavisi od velichine  kuce.Iskreno ja to nikada ne bi kupio niti bi stanovao u takvim takozvanim kucama..
Da sam malo mladji investirao bih u manje brvnare u planinama..i to blizu vecih gradova da se do njih moze doci autom..Norale bi biti kraj neke rijeke za ribolov i kupanje jer ce se ljudi u buducnosti sve vishe druziti na obiteljskoj bazi bjezeci shto dalje od civilizacije..To je bolje imati nego apartmane na moru zato shto je popunjeno cijele godine.Bio sam proshle godine u jednoj takvoj brvnari ali ogromna sa 7 spavacih soba .Bilo veliko drushtvo uzeli na deset dana i kada smo podijelili troshkove najma ispalo jako jeftino.Ove manje brvnare su za ljubavne parove,,romantichare i jebache..jedino bi morala zahtijevati da svatko nosi svoju posteljinu.Evo ti najbolja firma za gradnju tih kuca u USA..Ja sam se neshto razmishljao o vlastitoj brvnari samo shto bi je ja sam gradio..ali sam izgubio volju ,

18x24 Amish Log Cabin Being Built in 3-1/2 Days
https://www.youtube.com/watch?v=bpIoI19JunI


Amateur Couple builds UNREAL TINY HOME on wheels // Skoolie TIMELAPSE Start to Finish
https://www.youtube.com/watch?v=24KVpRQoZhU
mene brvnare za izajmljivanje ne zanimaju. i ja znam da postoji proizvodnja of mobile homes al me ne zanima kupovina novih. nije to fora jer su skupe. to se lijepo radi sa rabljenim kucicama. a naravno da ne bih ja zivjela u njima al neko ne moze drugacije ni bolje.


Zadnja promjena: sarita; 18.09.20 4:25; ukupno mijenjano 1 put.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.