kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 18.09.20 4:17

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:

Odgledala sam veci deo snimaka sa you tube kanala My Self Reliance.
Covek je 2 godine proveo sam u sumama Ontaria. Tamo je od drveca koje je sam sekao i obradjivao sagradio skromnu, ali prekrasnu brvnaru. Kasnije ju je prosirio, pored sagradio i saunu, svasta nesto.
Prekrasna priroda, on ne prica puno, vec radi, nekako umirujuce i zadivljujuce.

Nakon 2 godine mu je dosla zena i sada tamo zive zajedno, jednostavnim, ali sretnim zivotom.


Volim kolibe u sumi. Tamo gde nikog nema. Sve te zvuke u sumi, svetlost koja se prelama kroz krosnje drveca, jako lep osecaj.

to izgleda romanticno ali je u stvarnosti daleko od tog i prilicno surovo CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713. Te kolibe su ko kapsule u kojima boravis skoro pa cijeli dan a sve aktivnosti su usmjerene na najosnovnije, obezbjedjivanje hrane i ogrjeva. Znaci, prilicno zatupljujuce i mora ti stradati psiha s vremenom. Higijena je takodjer upitna, cijeli dan moras nakuhavati galone vode da bi se okupao u kakvoj kadi pa sa vremenom spontano odustanes i to svedes na jednom tjedno, ako CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713. Sto se desava ako ti hitno zatreba bilo kakva pomoc, da ne spominjem. Stoga, super promjena ali tjedan, dva, ne vise...
Svu si romantiku zatuko s tom higijenom...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1619348112
uvijek on tako
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 18.09.20 4:19

Cat_ je napisao/la:Pa vidite ovu lepotu.
Ovako nesto bi i meni trebalo...🙂


CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 E0803010


CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 57a89a10
CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 3214182331 ima toga slicnoga kod tebe u austriji.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 18.09.20 5:16

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:
lol. nema tu gipsanja plafona. to sam ja samo navela da znam radit. pa ne bih se ja bas obogacivala nego bih onako samo malo probala. a ti se uhvatio tih ekipa pa ne stajes. ekipicu cu naci ja. a imam ja i nekoga u vidu za te poslove. zovnem mog rodjaka i on mi sve sredi. ha ja. nemoj da sad krenem pa da sve ovdje na forum snimim i stavim pa ces vidjet. naravno, sad sve miruje. sad je rizicno, a opet.... onaj jedan nas milioner prodavo zvake u najvecem jeku rata a sad vidi ga. nikad ne znas gdje mogucnost vreba. treba samo ideja i zelje i malo rizika. a ja to jako volim, samo sto slabo rizikujem. vidjecemo. javicu vam.

mos mislit sto se obogatijo prodavanjem zvaka. Postao ratni profiter, eto sto je...
emil tedeschi. meni je ta ideja bas super jer je neocekivana i nelogicna za ta vremena a eto ipak ... ljudi su ipak kupovali to.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 18.09.20 5:24

malo cituckam ovu temu. cigo i pizda su se pravo naostrili.  malo umanjite to. nisam vas pitala sta mislite o mojoj ideji nego cime se vi bavite. meni je moja super i ne treba meni vase misljenje o njoj. adj dobro, cigo je doduse reko - on popravlja nekakvu prikolicu i bavi se s time a ti pizdo, imas li ti stagod na umu? cime se ti bavis? imas li nekakvih ideja sa kojima si odusevljen? pricaj nam malo al lijepo pricaj ... ovako ko cat i lasta sto su lijepo opisale. cat voli planinske kucice. ajd sad ti, sta ti volis ... inace, ja sam puna nekih ideja. al nemam hrabrosti nikad ih sprovesti u djelo.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pr0ba 18.09.20 5:33

sarita je napisao/la:malo cituckam ovu temu. cigo i pizda su se nesto opasno naostrili. volite vi malo patronizirati. ha? malo umanjite to. nisam vas pitala sta mislite o mojoj ideji nego cime se vi bavite. meni je moja super i ne treba meni vase misljenje o njoj. adj dobro, cigo je reko - on popravlja nekakvu prikolicu i bavi se s time a ti pizdo, imas li ti stagod na umu? cime se ti bavis? imas li nekakvih ideja sa kojima si odusevljen? pricaj nam malo al lijepo pricaj ... ovako ko cat i lasta sto su lijepo opisale. cat voli planinske kucice. ajd sad ti, sta ti volis ... inace, ja sam puna nekih ideja. al nemam hrabrosti nikad ih sprovesti u djelo.
pizda je posta katolik , uz to nema monetarnu priliku ispunit srbijankine snove pa traži bakterije po brvnarama 

a drugarica sara pravi đamiju svojoj pički mišlju da je islam izlaz iz svega 


cigo se vratija čergama i i ostaje u USA šta je dobar znak /tamo neće biti rata/

pa kak da socijalizam očuvamo ,,,stoko neodgojena , tko će titov brod piturat 


ZA SMRT
pr0ba
pr0ba

Broj postova : 25
Join date : 16.09.2020

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pr0ba 18.09.20 5:37

sarita je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:
lol. nema tu gipsanja plafona. to sam ja samo navela da znam radit. pa ne bih se ja bas obogacivala nego bih onako samo malo probala. a ti se uhvatio tih ekipa pa ne stajes. ekipicu cu naci ja. a imam ja i nekoga u vidu za te poslove. zovnem mog rodjaka i on mi sve sredi. ha ja. nemoj da sad krenem pa da sve ovdje na forum snimim i stavim pa ces vidjet. naravno, sad sve miruje. sad je rizicno, a opet.... onaj jedan nas milioner prodavo zvake u najvecem jeku rata a sad vidi ga. nikad ne znas gdje mogucnost vreba. treba samo ideja i zelje i malo rizika. a ja to jako volim, samo sto slabo rizikujem. vidjecemo. javicu vam.

mos mislit sto se obogatijo prodavanjem zvaka. Postao ratni profiter, eto sto je...
emil tedeschi. meni je ta ideja bas super jer je neocekivana i nelogicna za ta vremena a eto ipak ... ljudi su ipak kupovali to.
titowa armija soci-naci kopiladi je ka tadeći znala unovčiti službovanje rasizmu 

dok pak naša thalibanka je pala u latergiju snova o drugom /islamističkom/ rasizmu i ode u brvnare ,,,,,,, ka svaki islamista bi živila bez tehničkih pomagala i dimije po brvnarama usmrđivala 



ZA SMRT
pr0ba
pr0ba

Broj postova : 25
Join date : 16.09.2020

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pr0ba 18.09.20 5:38

kak je lipo imati vas 

drugovi ,,,neprocjenivi ste 

ZA SMRT
pr0ba
pr0ba

Broj postova : 25
Join date : 16.09.2020

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  besposlenpop 18.09.20 12:47

sarita je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:

Odgledala sam veci deo snimaka sa you tube kanala My Self Reliance.
Covek je 2 godine proveo sam u sumama Ontaria. Tamo je od drveca koje je sam sekao i obradjivao sagradio skromnu, ali prekrasnu brvnaru. Kasnije ju je prosirio, pored sagradio i saunu, svasta nesto.
Prekrasna priroda, on ne prica puno, vec radi, nekako umirujuce i zadivljujuce.

Nakon 2 godine mu je dosla zena i sada tamo zive zajedno, jednostavnim, ali sretnim zivotom.


Volim kolibe u sumi. Tamo gde nikog nema. Sve te zvuke u sumi, svetlost koja se prelama kroz krosnje drveca, jako lep osecaj.

to izgleda romanticno ali je u stvarnosti daleko od tog i prilicno surovo CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713. Te kolibe su ko kapsule u kojima boravis skoro pa cijeli dan a sve aktivnosti su usmjerene na najosnovnije, obezbjedjivanje hrane i ogrjeva. Znaci, prilicno zatupljujuce i mora ti stradati psiha s vremenom. Higijena je takodjer upitna, cijeli dan moras nakuhavati galone vode da bi se okupao u kakvoj kadi pa sa vremenom spontano odustanes i to svedes na jednom tjedno, ako CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713. Sto se desava ako ti hitno zatreba bilo kakva pomoc, da ne spominjem. Stoga, super promjena ali tjedan, dva, ne vise...
Svu si romantiku zatuko s tom higijenom...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1619348112
uvijek on tako
CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 11484130

_________________
CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  besposlenpop 18.09.20 12:49

sarita je napisao/la:malo cituckam ovu temu. cigo i pizda su se pravo naostrili.  malo umanjite to. nisam vas pitala sta mislite o mojoj ideji nego cime se vi bavite. ...
Jatise poprave bavim mišlju da dobijem džekpot.  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 3679994209
Još da odigram ... CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 280662968

_________________
CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  besposlenpop 18.09.20 12:51

pr0ba je napisao/la:kak je lipo imati vas 

drugovi ,,,neprocjenivi ste 

ZA SMRT
Ajde druže Proba, copiraj ovaj text i poliepi ga svukud umiesto da stalno izmišljaš jednoteisto.
Ionako nečitamo, a ovako svima lakše.

_________________
CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pizda 19.09.20 0:25

sarita je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:

Odgledala sam veci deo snimaka sa you tube kanala My Self Reliance.
Covek je 2 godine proveo sam u sumama Ontaria. Tamo je od drveca koje je sam sekao i obradjivao sagradio skromnu, ali prekrasnu brvnaru. Kasnije ju je prosirio, pored sagradio i saunu, svasta nesto.
Prekrasna priroda, on ne prica puno, vec radi, nekako umirujuce i zadivljujuce.

Nakon 2 godine mu je dosla zena i sada tamo zive zajedno, jednostavnim, ali sretnim zivotom.


Volim kolibe u sumi. Tamo gde nikog nema. Sve te zvuke u sumi, svetlost koja se prelama kroz krosnje drveca, jako lep osecaj.

to izgleda romanticno ali je u stvarnosti daleko od tog i prilicno surovo CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713. Te kolibe su ko kapsule u kojima boravis skoro pa cijeli dan a sve aktivnosti su usmjerene na najosnovnije, obezbjedjivanje hrane i ogrjeva. Znaci, prilicno zatupljujuce i mora ti stradati psiha s vremenom. Higijena je takodjer upitna, cijeli dan moras nakuhavati galone vode da bi se okupao u kakvoj kadi pa sa vremenom spontano odustanes i to svedes na jednom tjedno, ako CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713. Sto se desava ako ti hitno zatreba bilo kakva pomoc, da ne spominjem. Stoga, super promjena ali tjedan, dva, ne vise...
Svu si romantiku zatuko s tom higijenom...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1619348112
uvijek on tako

kad sam higijenican...CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pizda 19.09.20 0:26

sarita je napisao/la:malo cituckam ovu temu. cigo i pizda su se pravo naostrili.  malo umanjite to. nisam vas pitala sta mislite o mojoj ideji nego cime se vi bavite. meni je moja super i ne treba meni vase misljenje o njoj. adj dobro, cigo je doduse reko - on popravlja nekakvu prikolicu i bavi se s time a ti pizdo, imas li ti stagod na umu? cime se ti bavis? imas li nekakvih ideja sa kojima si odusevljen? pricaj nam malo al lijepo pricaj ... ovako ko cat i lasta sto su lijepo opisale. cat voli planinske kucice. ajd sad ti, sta ti volis ... inace, ja sam puna nekih ideja. al nemam hrabrosti nikad ih sprovesti u djelo.

nicim se ne bavim, hara virus i skoncentrirat sam na to...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pizda 19.09.20 0:31

pr0ba je napisao/la:
sarita je napisao/la:malo cituckam ovu temu. cigo i pizda su se nesto opasno naostrili. volite vi malo patronizirati. ha? malo umanjite to. nisam vas pitala sta mislite o mojoj ideji nego cime se vi bavite. meni je moja super i ne treba meni vase misljenje o njoj. adj dobro, cigo je reko - on popravlja nekakvu prikolicu i bavi se s time a ti pizdo, imas li ti stagod na umu? cime se ti bavis? imas li nekakvih ideja sa kojima si odusevljen? pricaj nam malo al lijepo pricaj ... ovako ko cat i lasta sto su lijepo opisale. cat voli planinske kucice. ajd sad ti, sta ti volis ... inace, ja sam puna nekih ideja. al nemam hrabrosti nikad ih sprovesti u djelo.
pizda je posta katolik , uz to nema monetarnu priliku ispunit srbijankine snove pa traži bakterije po brvnarama 

a drugarica sara pravi đamiju svojoj pički mišlju da je islam izlaz iz svega 


cigo se vratija čergama i i ostaje u USA šta je dobar znak /tamo neće biti rata/

pa kak da socijalizam očuvamo ,,,stoko neodgojena , tko će titov brod piturat 

ZA SMRT

trebas misli malo poredjat, zbrkan si ko skojevac bez jugoslavije. Eto sam ti naso onu sliku sto si imao na avataru...
CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 24-78
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pr0ba 19.09.20 1:37

besposlenpop je napisao/la:
pr0ba je napisao/la:kak je lipo imati vas 

drugovi ,,,neprocjenivi ste 

ZA SMRT
Ajde druže Proba, copiraj ovaj text i poliepi ga svukud umiesto da stalno izmišljaš jednoteisto.
Ionako nečitamo, a ovako svima lakše.
evo priznajen ka svaki put da san glup za vas soci-naciste 
glup san i gonin svoju /mantru/ 

tvrdin ti da tvoj socijalni život ,,,ne socijalistički ,to je druga tema al idalje i uvik  u osnovi posljedica koju ti permanentno navodin,,,,, pustipratre  ti živiš na granici socijale po svim aspektima u vremenu u kom se nalazimo a kurčiš se socijalističkom kamom koja ti je dala proju i uništila ka osobu , čak i testarone ti je prožvaka soci-nacizam pa voliš samo mačke 

idalje ću pokušavati inicirati razum da svaku žrtvu soci-rasizma pokušan staviti u kolosijek života 

pogledaj samo srbijanku koja i sad nosi najpoganiji soci-rasistički karcinom razuma , gdje nije svijesna da jadni polustandardni auto koji je kupija njen prcko na pušing do groba je ono šta je on zaradija a ne ono šta je dala sredina di živi , tog jadnica nikada neće biti svijesna 


svima vama ja činim dobro , mudrost je naći put iz agonije koja kolje moj rvacki puk a zove se soci-nacizam koji kipi iz svake tvoje napisane misli 


do ozdravljenje od socijalističkog karcinoma razuma 

ZA SMRT
pr0ba
pr0ba

Broj postova : 25
Join date : 16.09.2020

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 19.09.20 23:32

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Tenor

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 20.09.20 23:47

pr0ba je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pr0ba je napisao/la:kak je lipo imati vas 

drugovi ,,,neprocjenivi ste 

ZA SMRT
Ajde druže Proba, copiraj ovaj text i poliepi ga svukud umiesto da stalno izmišljaš jednoteisto.
Ionako nečitamo, a ovako svima lakše.
evo priznajen ka svaki put da san glup za vas soci-naciste 
glup san i gonin svoju /mantru/ 

tvrdin ti da tvoj socijalni život ,,,ne socijalistički ,to je druga tema al idalje i uvik  u osnovi posljedica koju ti permanentno navodin,,,,, pustipratre  ti živiš na granici socijale po svim aspektima u vremenu u kom se nalazimo a kurčiš se socijalističkom kamom koja ti je dala proju i uništila ka osobu , čak i testarone ti je prožvaka soci-nacizam pa voliš samo mačke 

idalje ću pokušavati inicirati razum da svaku žrtvu soci-rasizma pokušan staviti u kolosijek života 

pogledaj samo srbijanku koja i sad nosi najpoganiji soci-rasistički karcinom razuma , gdje nije svijesna da jadni polustandardni auto koji je kupija njen prcko na pušing do groba je ono šta je on zaradija a ne ono šta je dala sredina di živi , tog jadnica nikada neće biti svijesna 


svima vama ja činim dobro , mudrost je naći put iz agonije koja kolje moj rvacki puk a zove se soci-nacizam koji kipi iz svake tvoje napisane misli 


do ozdravljenje od socijalističkog karcinoma razuma 

ZA SMRT
e dobro je. ko priznaje pola mu se prasta.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 21.09.20 0:55

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:to izgleda romanticno ali je u stvarnosti daleko od tog i prilicno surovo CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713. Te kolibe su ko kapsule u kojima boravis skoro pa cijeli dan a sve aktivnosti su usmjerene na najosnovnije, obezbjedjivanje hrane i ogrjeva. Znaci, prilicno zatupljujuce i mora ti stradati psiha s vremenom. Higijena je takodjer upitna, cijeli dan moras nakuhavati galone vode da bi se okupao u kakvoj kadi pa sa vremenom spontano odustanes i to svedes na jednom tjedno, ako CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713. Sto se desava ako ti hitno zatreba bilo kakva pomoc, da ne spominjem. Stoga, super promjena ali tjedan, dva, ne vise...
Svu si romantiku zatuko s tom higijenom...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1619348112
uvijek on tako

kad sam higijenican...CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713
A solarni paneli, mali protocni bojleri, male peci na drva koje griju ko lude i svasta nesto. Brzinski tus, nema namakanja u kadi...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 21.09.20 1:11

Jedno vrijeme pratila sam Bryce-a Langstona. Na kraju ispada da dobro opremljen kontejner, najvecih dozvoljenih gabarita za cestu, kosta pravo malo bogatstvo. A trebalo je biti affordable solution. Onda treba pronaci i zemljiste/teren na koji ces se uparkirati. Meni je interesantnija bila ideja da od nekoliko kontejnera napravis kucu standardne velicine. Nakon pocetnog odusevljenja, malo mi je entuzijazam splasnuo.CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1619348112 Composting toilet je out! CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  sarita 21.09.20 1:17

bas si ti neka fina, dudetkice. a ja bila pomislila ti glista. jesi li ti bila i oni neki drugi nickovi? sad tako fino ostani sa ovim avatarom i pod ovim nickom da se malo naviknemo na tebe. ti si neka mladja zenskica, ovako ko nasa tomica. a jesi li ti nas to od prije citala?? jos tamo dok smo pisali? jesi li i ti pisala? uopce te se ne mogu sjetiti... uglavnom, neka te tu... fino je ovdje sada.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 21.09.20 1:42

sarita je napisao/la:bas si ti neka fina, dudetkice. a ja bila pomislila ti glista. jesi li ti bila i oni neki drugi nickovi? sad tako fino ostani sa ovim avatarom i pod ovim nickom da se malo naviknemo na tebe. ti si neka mladja zenskica, ovako ko nasa tomica. a jesi li ti nas to od prije citala?? jos tamo dok smo pisali? jesi li i ti pisala? uopce te se ne mogu sjetiti... uglavnom, neka te tu... fino je ovdje sada.
Bila sam ovdje uredno prijavita kao FlattenTheCurve. Pa sam se odregistrirala jer sam vidjela da ste istromatizirati i da nikako ne mogu dokazati da nisam glista. Lijepo mi s vama. Ostajem do daljnjeg...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 21.09.20 6:22

sarita je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
sarita je napisao/la:ajd laku noc. a to je bus u majamiju? nisamznala to. ajd onda


Ono shto si ti zamislila vec postoji i to organizovana proizvodnja na fabrichkim osnovama.Dakle serijska proizvodnja a cijene su razlichite ..cve zavisi od velichine  kuce.Iskreno ja to nikada ne bi kupio niti bi stanovao u takvim takozvanim kucama..
Da sam malo mladji investirao bih u manje brvnare u planinama..i to blizu vecih gradova da se do njih moze doci autom..Norale bi biti kraj neke rijeke za ribolov i kupanje jer ce se ljudi u buducnosti sve vishe druziti na obiteljskoj bazi bjezeci shto dalje od civilizacije..To je bolje imati nego apartmane na moru zato shto je popunjeno cijele godine.Bio sam proshle godine u jednoj takvoj brvnari ali ogromna sa 7 spavacih soba .Bilo veliko drushtvo uzeli na deset dana i kada smo podijelili troshkove najma ispalo jako jeftino.Ove manje brvnare su za ljubavne parove,,romantichare i jebache..jedino bi morala zahtijevati da svatko nosi svoju posteljinu.Evo ti najbolja firma za gradnju tih kuca u USA..Ja sam se neshto razmishljao o vlastitoj brvnari samo shto bi je ja sam gradio..ali sam izgubio volju ,

18x24 Amish Log Cabin Being Built in 3-1/2 Days
https://www.youtube.com/watch?v=bpIoI19JunI


Amateur Couple builds UNREAL TINY HOME on wheels // Skoolie TIMELAPSE Start to Finish
https://www.youtube.com/watch?v=24KVpRQoZhU
mene brvnare za izajmljivanje ne zanimaju. i ja znam da postoji proizvodnja of mobile homes al me ne zanima kupovina novih. nije to fora jer su skupe. to se lijepo radi sa rabljenim kucicama. a naravno da ne bih ja zivjela u njima al neko ne moze drugacije ni bolje.

A chuj...nauchio sam da se u poslu ne povodim emocijama nego chistom matematikom.Na tebi je da sama odluchish ..Ja samo kazem ono shto mislim iskreno bez zelje da te spiutavam u tvojoj ideji..Znash kako kazu..sam se spotakao sam pao...ali ja bih dodao padni ali si uvijek ostavi mogucnost da se dignesh neozlijedjen..Kuzish..Evo ja u neshto ulazem dosta veliku lovu..ako ne bude ishlo bez obzira na moju matematiku sigurno cu nekome prodati koji ima isto tako ideju kao ti::CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1619348112))Budem ti poslao slike,,,necu da ovdje lijepim jer bi neki kompleksashi to mogli protumachiti kako se kurchim:CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Show 21.09.20 13:11

Dudette je napisao/la:
sarita je napisao/la:bas si ti neka fina, dudetkice. a ja bila pomislila ti glista. jesi li ti bila i oni neki drugi nickovi? sad tako fino ostani sa ovim avatarom i pod ovim nickom da se malo naviknemo na tebe. ti si neka mladja zenskica, ovako ko nasa tomica. a jesi li ti nas to od prije citala?? jos tamo dok smo pisali? jesi li i ti pisala? uopce te se ne mogu sjetiti... uglavnom, neka te tu... fino je ovdje sada.
Bila sam ovdje uredno prijavita kao FlattenTheCurve. Pa sam se odregistrirala jer sam vidjela da ste istromatizirati i da nikako ne mogu dokazati da nisam glista. Lijepo mi s vama. Ostajem do daljnjeg...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713
dudica, jesi li ti pisala na starom forumu? bila je jedna djeva na koju me podsjećaš, meni posebno draga i rado sam s njom chatao
Show
Show

Broj postova : 34
Join date : 24.08.2020

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  pizda 23.09.20 0:06

Dudette je napisao/la:
A solarni paneli, mali protocni bojleri, male peci na drva koje griju ko lude i svasta nesto. Brzinski tus, nema namakanja u kadi...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1619348112

ko to ima...veliki sparhet nasred brvnare i to ti je sve. I priprema jela i higijena...CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 24.09.20 0:18

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
A solarni paneli, mali protocni bojleri, male peci na drva koje griju ko lude i svasta nesto. Brzinski tus, nema namakanja u kadi...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 1619348112

ko to ima...veliki sparhet nasred brvnare i to ti je sve. I priprema jela i higijena...CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713
Bez struje ili generatora ne prolazi! CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713 Inace bas i ne vidim poantu. To je onda kao planinarska kucica za prespavat u nuzdi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Gost 24.09.20 0:27

Show je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
sarita je napisao/la:bas si ti neka fina, dudetkice. a ja bila pomislila ti glista. jesi li ti bila i oni neki drugi nickovi? sad tako fino ostani sa ovim avatarom i pod ovim nickom da se malo naviknemo na tebe. ti si neka mladja zenskica, ovako ko nasa tomica. a jesi li ti nas to od prije citala?? jos tamo dok smo pisali? jesi li i ti pisala? uopce te se ne mogu sjetiti... uglavnom, neka te tu... fino je ovdje sada.
Bila sam ovdje uredno prijavita kao FlattenTheCurve. Pa sam se odregistrirala jer sam vidjela da ste istromatizirati i da nikako ne mogu dokazati da nisam glista. Lijepo mi s vama. Ostajem do daljnjeg...  CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713
dudica, jesi li ti pisala na starom forumu? bila je jedna djeva na koju me podsjećaš, meni posebno draga i rado sam s njom chatao
Moze biti da smo po koju razmijenili, en passant. CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713 Nisam bas puno pisala na net.hr-u... Sorry, ne prepoznajem te u ovdasnjoj inkarnaciji. CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE  - Page 2 Empty Re: CIME SE BAVITE OVIH DANA - KAKVE IDEJE IMATE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.