kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Station are you ready?

Stranica 4 / 26. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 02.08.20 23:44

Cat_ je napisao/la:E sad vise ne mogu. 🙂 🙂
Znaci, imamo punih 10 minuta.
Station are you ready? - Page 4 A116

_________________
Station are you ready? - Page 4 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 03.08.20 0:28

Cat_ je napisao/la:Ne mora biti zadnji. Bitno je samo da ne istekne vreme. E sad, ne secam se koliko vremena imamo za ispravljanje posta. 10 minuta? Pipika?

nemam pojma, ja mogu uvijek...Station are you ready? - Page 4 684758713
Ako ti treba editirati neki stari post, reci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 03.08.20 0:29

pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Ne mora biti zadnji. Bitno je samo da ne istekne vreme. E sad, ne secam se koliko vremena imamo za ispravljanje posta. 10 minuta? Pipika?

nemam pojma, ja mogu uvijek...Station are you ready? - Page 4 684758713
Mozda ti kao Murderator nemas vremensko ogranicenje. Station are you ready? - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 03.08.20 0:30

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Ne mora biti zadnji. Bitno je samo da ne istekne vreme. E sad, ne secam se koliko vremena imamo za ispravljanje posta. 10 minuta? Pipika?

nemam pojma, ja mogu uvijek...Station are you ready? - Page 4 684758713
Mozda ti kao Murderator nemas vremensko ogranicenje. Station are you ready? - Page 4 684758713

vjerojatno, ne znam koliko vrijedi za vas obicne smrtnike...Station are you ready? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 03.08.20 0:33

pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Ne mora biti zadnji. Bitno je samo da ne istekne vreme. E sad, ne secam se koliko vremena imamo za ispravljanje posta. 10 minuta? Pipika?

nemam pojma, ja mogu uvijek...Station are you ready? - Page 4 684758713
Mozda ti kao Murderator nemas vremensko ogranicenje. Station are you ready? - Page 4 684758713

vjerojatno, ne znam koliko vrijedi za vas obicne smrtnike...Station are you ready? - Page 4 684758713
Plebs ima 10 minuta. Ali i to je nesto. Station are you ready? - Page 4 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 03.08.20 0:35

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:

nemam pojma, ja mogu uvijek...Station are you ready? - Page 4 684758713
Mozda ti kao Murderator nemas vremensko ogranicenje. Station are you ready? - Page 4 684758713

vjerojatno, ne znam koliko vrijedi za vas obicne smrtnike...Station are you ready? - Page 4 684758713
Plebs ima 10 minuta. Ali i to je nesto. Station are you ready? - Page 4 1619348112

pa u biti dovoljno. Ono kasnije je ionako vec masu puta citirano pa se ne isplati ispravljati...Station are you ready? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 05.08.20 10:36

Ma zapravo i nije tako vazno...  Station are you ready? - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 05.08.20 13:09

Station are you ready? - Page 4 2733991369

Pa da, meni Mars nimalo nije privlačan ko mjesto provođenja vremena. Ajde poslat misiju znanstvenika i vratiti ju doma, al tam fakat nema niš privlačno ni korisno.
Ak ti je do pustinje, ima toga na Zemlji i za izvoz.
Ak ti je do kozmičkog zračenja, uvijek možeš probat postat rengen-tehničar il se zaposlit u nuklearki.
Ak hoćeš atrofirat, treba ti samo TV, daljinski i kauč ...

_________________
Station are you ready? - Page 4 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 06.08.20 22:41

Odlican je Korlevic, pogotovo kad spominje aspekte ovog spektakla koji po njemu spadaju u domenu dozivljajne ekonomije (slanje imena i vracanje komada meteora 'gore'). Zivot na Marsu je, kaze, neka vrsta anaerobnih bakterija i arheja u primordijalnoj fazi jer je Mars samo kratko vrijeme (mozda) bio naseljiv. Dodaje da je malo bolje trebalo pretraziti Antarktiku i da meteorita koji su pali s Marsa ima po muzejima. Ima i jedan u Vodnjanu. 

Razumijem potrebu za pomicanjem covjekovih i tehnoloskih granica. Nusprodukti svemirske tehnologije postali su blagodati svakodnevnog zivota. Unaprijedili su i medicinu, etc. Jesu li benefiti proporcionalni ulozenim resursima? Diskutabilno... 

Dobar dio te price bilo je hladnoratovsko nadmetanje dviju velikih sila, u stilu ja mogu vise, bolje, dalje... Uz Rusiju i USA, u utrku u svemiru u medjuvremenu su se prikljucile Kina, India, Japan i EU. To me navodi na zakljucak da je u igri jos vise resursa i novca. Dok Zemlja vristi od sve vecih nejednakosti. 

Sezdesetak godina od pocetka istrazivanja i 'osvajanja' svemira eto nas tuteka gdje smo. Muku mucimo s tamo nekim virusom. Visoka tehnologija i dalje nam ne omogucava bijeg sa Zemlje, a jos je manje prediktabilno eventualno novo utociste. Cak i kada bi tako nesto bilo moguce, Covid-19 ili neki njegov mutant ukrcao bi se s nama. Sto bi dalje bilo ne znam, ne zelim znati i ne zanima me. Ono sto zelim je kvalitetan zivot ovdje i sada. 

Ova fotografija astronauta povratnika bez maske u pratnji dvojice 'Zemljana' s maskama prilicno dobro ilustrira apsurd u kojem zivimo.

Station are you ready? - Page 4 1287165

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 06.08.20 23:50


on je ucitelj i astronom amater koji se malo previse uzivio u ulogu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 08.08.20 0:42

pizda je napisao/la:

on je ucitelj i astronom amater koji se malo previse uzivio u ulogu...
Valentina Tereskova bila je tekstilna radnica sa zavrsenih sedam razreda skole. Amaterski se bavila padobranstvom prije nego sto je postala prva zena koja je odletjela u svemir (skolovanje je nastavila nakon toga). Nedostatak formalnog obrazovanja ni na koji nacin ne minimizira njen tadasnji podvig. 



Korlevic je clan domacih i medjunarodnih strukovnih organizacija i dobitnik domacih i medjunarodnih priznanja. Jedno od nebeskih tijela izmedju Marsa i Jupitera nazvano je Korade kao priznanje Korlevicu za zasluge na podrucju astronomije. Rekla bih da je itekako pozvan govoriti te da ima sto za reci na ovu temu. K tome je jos iz Poreca. Station are you ready? - Page 4 3997187549 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 08.08.20 0:43


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 08.08.20 0:51

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:

on je ucitelj i astronom amater koji se malo previse uzivio u ulogu...
Valentina Tereskova bila je tekstilna radnica sa zavrsenih sedam razreda skole. Amaterski se bavila padobranstvom prije nego sto je postala prva zena koja je odletjela u svemir (skolovanje je nastavila nakon toga). Nedostatak formalnog obrazovanja ni na koji nacin ne minimizira njen tadasnji podvig. 



Korlevic je clan domacih i medjunarodnih strukovnih organizacija i dobitnik domacih i medjunarodnih priznanja. Jedno od nebeskih tijela izmedju Marsa i Jupitera nazvano je Korade kao priznanje Korlevicu za zasluge na podrucju astronomije. Rekla bih da je itekako pozvan govoriti te da ima sto za reci na ovu temu. K tome je jos iz Poreca. Station are you ready? - Page 4 3997187549 


e sad si mi nasla Tereskovu usporedjivat Station are you ready? - Page 4 684758713. Korado se naso petljat u sve i svasta ko Semir (Sem) Osmanagic...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 08.08.20 1:00

Izguglat cu tog Osmana kasnije. Pa da vidimo whose mother black vuna prede...  Station are you ready? - Page 4 2758896589

Sad se odoh onesvijestit. Nocka!  Station are you ready? - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 08.08.20 1:25

Dudette je napisao/la:Izguglat cu tog Osmana kasnije. Pa da vidimo whose mother black vuna prede...  Station are you ready? - Page 4 2758896589

Sad se odoh onesvijestit. Nocka!  Station are you ready? - Page 4 684758713

radije lezi, nocka Station are you ready? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 08.08.20 17:25

Jesam. Naspavata i odmorita. Station are you ready? - Page 4 G034

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 08.08.20 17:39

pizda je napisao/la:e sad si mi nasla Tereskovu usporedjivat Station are you ready? - Page 4 684758713. Korado se naso petljat u sve i svasta ko Semir (Sem) Osmanagic...
Nije fer usporedjivati Osmanagica s Korlevicom. Osmanagiceve bozemesacuvaj hipoteze znanstvena zjednica prakticki je jednoglasno odbacila. Cini mi se da je svjesno isao za senzaciionalizmom i potencijalnom zaradom. Korlevic je poznat i priznat u medjunarodnim razmjerima. Station are you ready? - Page 4 3890829408


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  besposlenpop 08.08.20 17:46

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:e sad si mi nasla Tereskovu usporedjivat Station are you ready? - Page 4 684758713. Korado se naso petljat u sve i svasta ko Semir (Sem) Osmanagic...
Nije fer usporedjivati Osmanagica s Korlevicom. Osmanagiceve bozemesacuvaj hipoteze znanstvena zjednica prakticki je jednoglasno odbacila. Cini mi se da je svjesno isao za senzaciionalizmom i potencijalnom zaradom. Korlevic je poznat i priznat u medjunarodnim razmjerima. Station are you ready? - Page 4 3890829408

Station are you ready? - Page 4 A035
Štanije ta piesma već bila?

_________________
Station are you ready? - Page 4 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 08.08.20 17:53

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:e sad si mi nasla Tereskovu usporedjivat Station are you ready? - Page 4 684758713. Korado se naso petljat u sve i svasta ko Semir (Sem) Osmanagic...
Nije fer usporedjivati Osmanagica s Korlevicom. Osmanagiceve bozemesacuvaj hipoteze znanstvena zjednica prakticki je jednoglasno odbacila. Cini mi se da je svjesno isao za senzaciionalizmom i potencijalnom zaradom. Korlevic je poznat i priznat u medjunarodnim razmjerima. Station are you ready? - Page 4 3890829408

Station are you ready? - Page 4 A035
Štanije ta piesma već bila?
Nije pjesma i nije ovdje. Nisam provjeravala ostale teme. Station are you ready? - Page 4 G0332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Gost 08.08.20 17:56

Moram nesto obaviti... Station are you ready? - Page 4 G0389

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 09.08.20 1:12

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:e sad si mi nasla Tereskovu usporedjivat Station are you ready? - Page 4 684758713. Korado se naso petljat u sve i svasta ko Semir (Sem) Osmanagic...
Nije fer usporedjivati Osmanagica s Korlevicom. Osmanagiceve bozemesacuvaj hipoteze znanstvena zjednica prakticki je jednoglasno odbacila. Cini mi se da je svjesno isao za senzaciionalizmom i potencijalnom zaradom. Korlevic je poznat i priznat u medjunarodnim razmjerima. Station are you ready? - Page 4 3890829408


ma poceo se i on petljat u sve i svasta. Najprije u astronomiju a poslije i u vanzemaljce, piramide...Zato me i asocirao na Osmanagica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Legolas 09.08.20 1:47

Dudette je napisao/la:
pizda je napisao/la:e sad si mi nasla Tereskovu usporedjivat Station are you ready? - Page 4 684758713. Korado se naso petljat u sve i svasta ko Semir (Sem) Osmanagic...
Nije fer usporedjivati Osmanagica s Korlevicom. Osmanagiceve bozemesacuvaj hipoteze znanstvena zjednica prakticki je jednoglasno odbacila. Cini mi se da je svjesno isao za senzaciionalizmom i potencijalnom zaradom. Korlevic je poznat i priznat u medjunarodnim razmjerima. Station are you ready? - Page 4 3890829408

Istina .. tako ih i ja nekako dijelim. Korlevič se drži fakata i to jako cijenim, ali cijenim i Osmanagića zbog bogatstva neopterećenog brainstormanja. Da ga jebeš, ono jesu piramide a kako on oko toga priču gradi je druga stvar. Brdo stvari iz njegovih knjiga je meni zabava a ne ozbiljna stvar ... ali taj miks jednog i drugog je meni izvor novih saznanja. I Galilea je ondašnji mainstream smatrao dovoljno opasnim da su ga htjeli unišititi. O Tesli da ne govorim.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  pizda 09.08.20 1:55

Legolas je napisao/la:
Istina .. tako ih i ja nekako dijelim. Korlevič se drži fakata i to jako cijenim, ali cijenim i Osmanagića zbog bogatstva neopterećenog brainstormanja. Da ga jebeš, ono jesu piramide a kako on oko toga priču gradi je druga stvar. Brdo stvari iz njegovih knjiga je meni zabava a ne ozbiljna stvar ... ali taj miks jednog i drugog je meni izvor novih saznanja. I Galilea je ondašnji mainstream smatrao dovoljno opasnim da su ga htjeli unišititi. O Tesli da ne govorim.

sto je jedan bosanac napisao, "ako su ono piramide onda sam ja faraon" Station are you ready? - Page 4 1523192931 to misljenje dijelim i ja. Sem htio da se procuje za njega i uspio je. Ako nista drugo a ono kao covjek koji piramidu iskopava iznutra. Posto ni nakon 15 godina nema ni traga piramidama, uvodi ljude u tunele da meditiraju i "iscjeljuju se" a oko "piramida" je sajam ezoterije. Proricu se sudbine tarotom, numerologijom, horoskopom, prodaju talismani, kristali i naravno, male piramide. Drugim rijecima, ufolosko medjugorje...Station are you ready? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Legolas 09.08.20 1:59

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Istina .. tako ih i ja nekako dijelim. Korlevič se drži fakata i to jako cijenim, ali cijenim i Osmanagića zbog bogatstva neopterećenog brainstormanja. Da ga jebeš, ono jesu piramide a kako on oko toga priču gradi je druga stvar. Brdo stvari iz njegovih knjiga je meni zabava a ne ozbiljna stvar ... ali taj miks jednog i drugog je meni izvor novih saznanja. I Galilea je ondašnji mainstream smatrao dovoljno opasnim da su ga htjeli unišititi. O Tesli da ne govorim.

sto je jedan bosanac napisao, "ako su ono piramide onda sam ja faraon" Station are you ready? - Page 4 1523192931  to misljenje dijelim i ja. Sem htio da se procuje za njega i uspio je. Ako nista drugo a ono kao covjek koji piramidu iskopava iznutra. Posto ni nakon 15 godina nema ni traga piramidama, uvodi ljude u tunele da meditiraju i "iscjeljuju se" a oko "piramida" je sajam ezoterije. Proricu se sudbine tarotom, numerologijom, horoskopom, prodaju talismani, kristali i naravno, male piramide. Drugim rijecima, ufolosko medjugorje...Station are you ready? - Page 4 684758713
Nije Station are you ready? - Page 4 1425538829  Kako rekoh, Osmanagić brainstorma ali je našao piramide i svaka mu čast na tome. Cijeli jedan semestar na faksu sam posvetila tome i u toj mjeri da me mentor htio poslati proučavati ih. Postoji logika kojom su te piramide građene a i lokacija i orjentacija istih. Nema tu slučajnosti oko toga. Oko teorija zbog čega su građene, uf, koliko hoćeš.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

Station are you ready? - Page 4 Empty Re: Station are you ready?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 26. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.