kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 20.08.20 12:40

blitwa je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:
...

Alo blizančice, od kud tolika netrpeljivost među vama? 

Ako se vas četiri počerupate bit će to masovna makljaža.  Wajter raport - Page 19 1523192931
Ja do ovog nisam ni kužil da je neka! NETRPELJIVOST? 
PREMA TOME

_________________
Wajter raport - Page 19 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 12:51

Cat_ je napisao/la:@ Kokosh

Mozes misliti koliko mene zanima kako ti to mene vidis i sta ti to sve kod mene smeta. 🙂🙂 To je tvoj problem. Ne moj. Ali posto si ti primitivna malogradjanka i glupaca koja narcisoidno ne vidi dalje od svoga nosa imas konstantnu seljacku potrebu da druge obavestavas o tome sta ti se to kod njih zaboga ne svidja. Pa bi se malo podsmevala, omalovazavala, nesposobna da vidis koliko si zapravo sama prazna i glupa.

Meni kada je tesko ja kada dodjem ovde, pozalim se, jer mi u tom trenutku znace sve tople reci podrske i svi zagrljaji koje dobijem. Sta ti radis kad to je tesko? Trazis krivca i otrovno se prosipas po ljudima oko sebe.

Rodila si se sa zlatnom kasicicom u ustima, privilegirana po mnogim standardima, a uspela si da se sjebes psihicki, emocionalno, fizicki, pa sad ljubomorno bljujes vatru jer su neka, po tebi niza bica, bolje prosla u zivotu. Ni 10% svog potencijala nisi iskoristila, a ides nekom nesto srati. Niko ti za to nije kriv!
Jos kad pocnes srati kako si ti „meka“... Jesi, meka si, ali samo za sebe.
Ti si obicna samoziva, razmazena kokos, kojoj sad nesto nije po volji, pa bi malo da i drugima bude lose, ali eto - ne moze.

Ponasas se kao da si juce otkrila forum, pa se kacis na postove, analiziras ljude koji ih pisu, uzivljavas se, a vecina ljudi ovde dodje da bi se opustila i pisala o onome sto im padne na pamet bez bojazni da ih iza coska vreba zaludna i maliciozna kokos kojoj je tudji zivot mnogo zanimljiviji nego njen sopstveni.
Slusaj bre damo, nemoj vise da se prosipas... sve si falila... prosto ne mogu da verujem da si bas toliko masila fudbal... ma i stadion, a umalo i mesto radnje Wajter raport - Page 19 3015220106

Ja sam ti rekla - ne volim placipicke ni muske, ni zenske... amin!

A ovo bre nesto sta si nadrobila o kasicicama, peradarstvu i nekim mnogo neozbiljnim osvrtima - necu, bre, da trosim niti slovce, a kamoli vazduh... pa nije ti ovo obdaniste...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Cat_ 20.08.20 13:04

Ladno se uhvatila za „bre“. Wajter raport - Page 19 1619348112
Neopevana seljancura. Wajter raport - Page 19 1619348112
Nista ja nisam falila.

Nadji sama taj post, inteligencijo.
Tvojim molbama ne izlazim u susret. Gore je objasnjeno zbog cega.

Ali nije problem samo u tome. To je bio samo „zakljucak na temu.“ Jednostavno mi te je dosta. Ne vidim zasto bih trpila agresiju i zlobu ljudi tvog tipa. Trudila sam se da ti na senku ne stanem, nalazila milion i jedan izgovor za tebe, saosecala, ali na kraju je ostalo ovo sto je ostalo. I to je skroz ok.

„Svi ste vi lazni“ - rekla si. Ne, ti si lazna, dvolicna, ljubomorna kokos.




Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.08.20 13:11

Cat .... Damica, majka, supruga, poslovna zena. Emotivac i empat. 
Uspjesna i draga. 
Izuzetno jaka i sposobna.

Lavjusoumac.

🥰❤
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Cat_ 20.08.20 14:01

maledetta primavera je napisao/la:Cat .... Damica, majka, supruga, poslovna zena. Emotivac i empat. 
Uspjesna i draga. 
Izuzetno jaka i sposobna.

Lavjusoumac.

🥰❤

Pretera ga, Lastice! 🙂 🙂 🙂

But, I love you too. ❤ Very much!  🥰
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.08.20 14:51

Cat_ je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Cat .... Damica, majka, supruga, poslovna zena. Emotivac i empat. 
Uspjesna i draga. 
Izuzetno jaka i sposobna.

Lavjusoumac.

🥰❤

Pretera ga, Lastice! 🙂 🙂 🙂

But, I love you too. ❤ Very much!  🥰
Gdje tocno sam pretjerala?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 15:37

ova velika pička üta se voli posrat u pijat iz kojeg je papala ,,,,al je momentalno  u pravu , srbijanki fali ćune 

totije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.20 16:12

Tomica je napisao/la:Nego, nisam ovdje da bih se prepucavala s Pizdecijem...

nisam ni znao da se prepucavamo...Wajter raport - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.20 16:26

Vel'ka maca je napisao/la:I daj mi molim te reci koja je to tema, odnosno, zasto je njezni gazda smatrao primjerenim temu zakljucati... 
Btw - znamo kakav komunikacijski stil preferira njezni gazda, barem u ovom izdanju za forum, tako da i reakcije vec unaprijed znam... blablabla... zzzzz...
Jos mi samo dima treba iskopcati struju i vodu i to je onda to.

nije je nitko zakljucao vec je tema dosla do hiljadu postova i automatski zakljucala i otvorila nastavak. "Sta radite sad" je u pitanju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.20 16:46

inace, sto se tice Macine komunikacije i crnohumornog "tjesenja" u stilu "sta ce tek bit kad ti mama umre", jasno je i Maci da je to blago receno neumjesno ali je ista u stanju pubertetskog crnila i to hoce svima staviti do znanja.
Takodjer, potenciranje nekih srbizama u valjda podrugljive svrhe, inace nije Macin issue kojim je osobito zaokupljena ali ponavljam, ista je u fazi pubertetskog ogadjivanja svima pa su sva sredstva opravdana.
Zakljucak, treba se nadati da ce je pubertet proci ukoliko na njemu bas ne gradi svoj image...Wajter raport - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.20 16:56

a sto se vremena tice, njega uvijek ima. Bez obzira sto ga je vakula fizike (ajnstajn) proglasio nepostojecim. Jebo ti najveceg fizicara u povijesti kad su mu sve teorije ispale pogresnima. Vrijeme tece, uvijek ce biti neceg sto se desilo jucer ili maloprije i uvijek ce biti sutra pa i onda kad nas kolektivno strefi kakav asteroid nazvan nasim imenima.
Trenutno je jako lijepo i oku i dusi ugodno. Jednostavnim rjecnikom receno, toplo, pomirno i suho a covjecanstvo ciji sam znacajan dio muci ono vjecito pitanje, sta danas jest a da se ne mora kuhat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 17:27

maledetta primavera je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Nego, nisam ovdje da bih se prepucavala s Pizdecijem vec da bih upitala Rijecane sto se desava zadnje dvije noci s nasim zrakom. Otprilike nakon ponoci zapocne nesnosni smrad (onakav kakvog smo godinama ranije mogli namirisati iz rafinerije)


Sinoc je bilo posebno neizdrzivo, morala sam zatvoriti prozore i vrata balkona, a jutros u pet sati zrak je jos uvijek smrdio. Wajter raport - Page 19 2329918616
Sad me mama pita jesam li zatvarala prozore i da ih zatvorim nocas, prije spavanja. Navodno prasenje zraka protiv komaraca. Meni je sve bilo otvoreno a spavala sam ko krmacica ....


Sjetili su se sada (brzo pocetak rujna) zaprasivati komarce!? A koliko ce to trajati?


Nije ovo bilo zaprasivanje, ne, ne. Osim ako nas nisu tusirali "pesticidom".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 17:29

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Nego, nisam ovdje da bih se prepucavala s Pizdecijem...

nisam ni znao da se prepucavamo...Wajter raport - Page 19 684758713


Pa cemu uopce ovdje sluzis nego kao mracni predmet zelja ili sparing partner za ubijanje dosade? Wajter raport - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.20 17:34

Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Nego, nisam ovdje da bih se prepucavala s Pizdecijem...

nisam ni znao da se prepucavamo...Wajter raport - Page 19 684758713


Pa cemu uopce ovdje sluzis nego kao mracni predmet zelja ili sparing partner za ubijanje dosade? Wajter raport - Page 19 684758713

da...to sam svojevremeno nazvao gromobranom...Wajter raport - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 20.08.20 18:06

pizda je napisao/la:a sto se vremena tice, njega uvijek ima. Bez obzira sto ga je vakula fizike (ajnstajn) proglasio nepostojecim. Jebo ti najveceg fizicara u povijesti kad su mu sve teorije ispale pogresnima. ...
Kaj si počel čitat Glas koncila?  Wajter raport - Page 19 3679994209

_________________
Wajter raport - Page 19 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 18:56

Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Nego, nisam ovdje da bih se prepucavala s Pizdecijem...

nisam ni znao da se prepucavamo...Wajter raport - Page 19 684758713


Pa cemu uopce ovdje sluzis nego kao mracni predmet zelja ili sparing partner za ubijanje dosade? Wajter raport - Page 19 684758713

Pizda je uvijek mračni predmet želja.  Wajter raport - Page 19 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 19:22

magdalenica je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Nego, nisam ovdje da bih se prepucavala s Pizdecijem...

nisam ni znao da se prepucavamo...Wajter raport - Page 19 684758713


Pa cemu uopce ovdje sluzis nego kao mracni predmet zelja ili sparing partner za ubijanje dosade? Wajter raport - Page 19 684758713

Pizda je uvijek mračni predmet želja.  Wajter raport - Page 19 1619348112

Presladak avatar! Wajter raport - Page 19 684758713


A brizan, stvarno mi ga je pocelo biti zao. Mogao bi i on ubrzo, s ljuskicom jajeta na glavi, vikati: Pa to je nepravda!


A i BTw se, siroce, svako malo mora nekom izvinjavat'. : D (Ubit ce me sad!)


A gdje si ti? Jesi li se osuncala, iskupala? Bila na Hvoru? Wajter raport - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 20:16

Vel'ka maca je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Depresivnim ljudima ne pomaze sebicnost. Oni su i onako vecinom vrlo nezdravo fokusirani na sebe, sopstvene emocije, sopstvene misli, sopstvene postupke.
Pokazali su se kao odlicni sagovornici i velika pomoc ljudima sa drugacijom vrstom problema. Recimo, zrtvama nasilja. Pomazuci njima ujedno pomazu i sebi, jer bar na neko vreme prestaju biti „centar“ svojih razmisljanja.

Pomaganje drugima i cinjenje dobrih, plemenitih stvari - to je moj predlog.
Iz os9bnih iskustava?

Moram priznat kad sam bila depresivna da mi je onih par sati volontiranja s beskucnicima malo poravnalo stupnjeve ocaja... da me izlijecilo - nije, ali da je pomoglo kad vidis kakvih i kojih sranja ima, malo ti tvoji postanu manji...

Ali isto nisam sigurna bi li tebi...  Wajter raport - Page 19 1619348112 Ma necu dalje... ne volim da udaram po slabijima... bas mnogo...  Wajter raport - Page 19 11484130 (ziggy voli, ziggy pati, z8ggy ce da skrati...  Wajter raport - Page 19 3114667799)
Da 9vdje isto nacrtam da ne ode u krivom smjeru, dakle ne pomaze to sto znas da je nekome gore nego tebi, nego cinjenica da ti moze biti gore i da potrazis malo svjetla u svome mraku... a svakom je njegov najcrnji.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 20:24

blitwa je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:


Ali isto nisam sigurna bi li tebi...  Wajter raport - Page 19 1619348112 Ma necu dalje... ne volim da udaram po slabijima... bas mnogo...  Wajter raport - Page 19 11484130 (ziggy voli, ziggy pati, z8ggy ce da skrati...  Wajter raport - Page 19 3114667799)



Pa hajde. Danas je tvoj dan. Ali posle nema „plaki-plaki“.

Alo blizančice, od kud tolika netrpeljivost među vama? 

Ako se vas četiri počerupate bit će to masovna makljaža.  Wajter raport - Page 19 1523192931
pa i pricala sam ti da inace nisam tip koji u stvarnosti preferira cvece/drvece osobe jer je to povrsina... naravno da na forumu nece svak podastrijeti svoje slojeve i dubine, ali i to sto plasira dovoljno govori i o osobi za stvaranje dojma i preferencija...
Znas isto tako da mi ni lasta bas ne mirita... nije isti tip kao katica, ali jednostavno nije moj tip osobe...
Treca u ovom trisu je glista s tim da sam nju u (pra)pocetku preferirala, dok se nije pokazala u svoj svojoj raskosi...

S lenom sam bila li-la jer ne volim ni osobe koje nit smrde nit mirisu, odnosno ne izjasnjavaju se... ali sad mi je good.

Ali da se krivo ne razbiramo, kao i u stvarnom zivotu, neki nam odgovaraju vise, neki manje... nekad se s nekime slazemo, nekad se s tom istom osobom ne slazemo... itd, itd... nikakve tople vode, normalne i ljudske stvari... bilo bi dosadno da smo svi isti i da svi isto mislimo... stoga, gore navedeno ne znaci da s tim ljudima ne mogu, odnosno ne zelim kohabitirati u ovome giardinu... ili se ovdje kaze - bašta  Wajter raport - Page 19 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 20:49

Cat_ je napisao/la:@ Kokosh

Mozes misliti koliko mene zanima kako ti to mene vidis i sta ti to sve kod mene smeta. 🙂🙂 To je tvoj problem. Ne moj. Ali posto si ti primitivna malogradjanka i glupaca koja narcisoidno ne vidi dalje od svoga nosa imas konstantnu seljacku potrebu da druge obavestavas o tome sta ti se to kod njih zaboga ne svidja. Pa bi se malo podsmevala, omalovazavala, nesposobna da vidis koliko si zapravo sama prazna i glupa.

Bojim se da mi je to narcisoidno ne vidjenje dalje od svoga nosa - nametnuto... i to bez pitanja i mog pristanka... moram otvoriti sve oci i mlogo da gledam uokolo ne bi li dobila mali djelic slike u kojoj svi gomilice uzivate vec preeeestrasni komad vremena... toliko o mojoj i tvojoj glupaci koja narcisoidno ne vidi dalje od svoga nosa... bez obzira na ukupnost i konacnu sliku... hvala na razumijevanju Wajter raport - Page 19 3015220106

Cat_ je napisao/la:
Meni kada je tesko ja kada dodjem ovde, pozalim se, jer mi u tom trenutku znace sve tople reci podrske i svi zagrljaji koje dobijem. Sta ti radis kad to je tesko? Trazis krivca i otrovno se prosipas po ljudima oko sebe.

Ja volim svoja govna kusati naradje sa sobom. Sama. I to sam cinila sve ove godine... oh, koja zabluda...

Cat_ je napisao/la:
Rodila si se sa zlatnom kasicicom u ustima, privilegirana po mnogim standardima, a uspela si da se sjebes psihicki, emocionalno, fizicki, pa sad ljubomorno bljujes vatru jer su neka, po tebi niza bica, bolje prosla u zivotu. Ni 10% svog potencijala nisi iskoristila, a ides nekom nesto srati. Niko ti za to nije kriv!

Nisam se ja rodila sa nikakvom zlatnom kasicicom, ja sam si odabrala sve samo ne zlatnu kasicicu, ali mogu shvatiti da se nekome moze ciniti i kao zlatna kasicica.
Sto se tice privilegija, da rodjena sam sa par darova, ali sam dobila i paktic na drugoj strani vage Wajter raport - Page 19 3015220106
Sve mi se moze pripisati ali ljubomora (osim prema partneru, u pocetnoj fazi) apsolutno ne moze. Totalno sam cijepljena od zavisti i ljubomore a pogotovo na necija bolja prolazenja u zivotu... u konacnici, sto to uopce znaci? Kuzis? Ono sto je tebi bolje prolazenje - ja ti garantiram da meni nije... ja ti uopce ne patim od iskoristavanja potencijala i to mi jebeno vjeruj. S ovim si me sjetila na izjavu rodjene matere od prije koji mjesec kad mi je rekla da stvarno nisam dobro proslau zivotu! Ja sam je pogledala s nevjericom jer zaista nisam tako mislila... sada kada vidim pozadinu zadnjih 20 godina, to baca novo svijetlo... ali dok sam zivjela u mraku meni je bilo lijepo, vjerovala ili ne!!!! Vjeruj!!!! Wajter raport - Page 19 3015220106 ne fura me iskoristavanje potencijala, fura me sreca i zadovoljstvo koje osjecam, a za to mi ne trebaju iskoristeni potencijali... kako ne razumijes?!

Cat_ je napisao/la:
Jos kad pocnes srati kako si ti „meka“... Jesi, meka si, ali samo za sebe.
Ti si obicna samoziva, razmazena kokos, kojoj sad nesto nije po volji, pa bi malo da i drugima bude lose, ali eto - ne moze.

Ja jesam i meka i tvrda... kako kome i kako kad, ali da, nerado pokazujem mekocu, ali kad je netko zasluzi mogu biti najmeksa mekoca mekana... ali i opozit takodjer.

Cat_ je napisao/la:
Ponasas se kao da si juce otkrila forum, pa se kacis na postove, analiziras ljude koji ih pisu, uzivljavas se, a vecina ljudi ovde dodje da bi se opustila i pisala o onome sto im padne na pamet bez bojazni da ih iza coska vreba zaludna i maliciozna kokos kojoj je tudji zivot mnogo zanimljiviji nego njen sopstveni.

Inace nikada ovo ne radim... mrzim ta priljepak postanja u nedogled, ono sto glista radi, sere mi se od toga... ali evo, dosadno mi i doslo mi... i necu dalje na tu temu. Za mene je zavrsena.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Cat_ 20.08.20 20:59

Vel'ka maca je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Depresivnim ljudima ne pomaze sebicnost. Oni su i onako vecinom vrlo nezdravo fokusirani na sebe, sopstvene emocije, sopstvene misli, sopstvene postupke.
Pokazali su se kao odlicni sagovornici i velika pomoc ljudima sa drugacijom vrstom problema. Recimo, zrtvama nasilja. Pomazuci njima ujedno pomazu i sebi, jer bar na neko vreme prestaju biti „centar“ svojih razmisljanja.

Pomaganje drugima i cinjenje dobrih, plemenitih stvari - to je moj predlog.
Iz os9bnih iskustava?

Moram priznat kad sam bila depresivna da mi je onih par sati volontiranja s beskucnicima malo poravnalo stupnjeve ocaja... da me izlijecilo - nije, ali da je pomoglo kad vidis kakvih i kojih sranja ima, malo ti tvoji postanu manji...

Ali isto nisam sigurna bi li tebi...  Wajter raport - Page 19 1619348112 Ma necu dalje... ne volim da udaram po slabijima... bas mnogo...  Wajter raport - Page 19 11484130 (ziggy voli, ziggy pati, z8ggy ce da skrati...  Wajter raport - Page 19 3114667799)
Da 9vdje isto nacrtam da ne ode u krivom smjeru, dakle ne pomaze to sto znas da je nekome gore nego tebi, nego cinjenica da ti moze biti gore i da potrazis malo svjetla u svome mraku... a svakom je njegov najcrnji.


Ali pomaze kada se svako malo poseres po nekom ne bi li se na trenutak osetila velikom? 🙂
Ides tako sjebana nekom prodavati dominaciju i patronizirajuce pricati o tome kako ne volis bas mnogo da udaras po slabijima, pa komedija.

Danas je tvoj dan. Posveticu ti se, jer to sve vreme trazis.
Sad si napokon u centru paznje. Ne moras vise da kao neki village idiot hodas od teme do teme i trazis koga bi pljucnula.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 21:03

pizda je napisao/la:inace, sto se tice Macine komunikacije i crnohumornog "tjesenja" u stilu "sta ce tek bit kad ti mama umre", jasno je i Maci da je to blago receno neumjesno ali je ista u stanju pubertetskog crnila i to hoce svima staviti do znanja.
Takodjer, potenciranje nekih srbizama u valjda podrugljive svrhe, inace nije Macin issue kojim je osobito zaokupljena ali ponavljam, ista je u fazi pubertetskog ogadjivanja svima pa su sva sredstva opravdana.
Zakljucak, treba se nadati da ce je pubertet proci ukoliko na njemu bas ne gradi svoj image...Wajter raport - Page 19 684758713

NARAVNO, pizdo, da je bila duboko neukusna i par puta sam promislila prije nego sam opalila send, ali s obzirom da se to tjesenje taman odvijalo u periodu moga budjenja kad sam si cijelo vrijeme govorila daj nemoj skocit s nebodera, mozes ti to progutati, onda mi je nekako taj duboko poremeceni humor bio prikladan, u stilu, okusite gorcinu smijeha... a da si ti otac takvog hendlanja situacija, bogami jesi...

Sto se brekanja tice, pa kate je srpkinja, a ja obozavam svicati narjecja... oduvijek... to me zabavlja, to volim... pridavanje nekakve netrpeljivosti s moje strane tome je totalni promasaj.

Sto se puberteta tice, jako sam bijesna sto je sve izvan moje kontrole, TOCKA.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 21:04

Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Nego, nisam ovdje da bih se prepucavala s Pizdecijem...

nisam ni znao da se prepucavamo...Wajter raport - Page 19 684758713


Pa cemu uopce ovdje sluzis nego kao mracni predmet zelja ili sparing partner za ubijanje dosade? Wajter raport - Page 19 684758713

I to sam davnih dana rekla bitvici, da smo mi ovdje sve slabe na pizdu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 21:06

Cat_ je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Depresivnim ljudima ne pomaze sebicnost. Oni su i onako vecinom vrlo nezdravo fokusirani na sebe, sopstvene emocije, sopstvene misli, sopstvene postupke.
Pokazali su se kao odlicni sagovornici i velika pomoc ljudima sa drugacijom vrstom problema. Recimo, zrtvama nasilja. Pomazuci njima ujedno pomazu i sebi, jer bar na neko vreme prestaju biti „centar“ svojih razmisljanja.

Pomaganje drugima i cinjenje dobrih, plemenitih stvari - to je moj predlog.
Iz os9bnih iskustava?

Moram priznat kad sam bila depresivna da mi je onih par sati volontiranja s beskucnicima malo poravnalo stupnjeve ocaja... da me izlijecilo - nije, ali da je pomoglo kad vidis kakvih i kojih sranja ima, malo ti tvoji postanu manji...

Ali isto nisam sigurna bi li tebi...  Wajter raport - Page 19 1619348112 Ma necu dalje... ne volim da udaram po slabijima... bas mnogo...  Wajter raport - Page 19 11484130 (ziggy voli, ziggy pati, z8ggy ce da skrati...  Wajter raport - Page 19 3114667799)
Da 9vdje isto nacrtam da ne ode u krivom smjeru, dakle ne pomaze to sto znas da je nekome gore nego tebi, nego cinjenica da ti moze biti gore i da potrazis malo svjetla u svome mraku... a svakom je njegov najcrnji.


Ali pomaze kada se svako malo poseres po nekom ne bi li se na trenutak osetila velikom? 🙂
Ides tako sjebana nekom prodavati dominaciju i patronizirajuce pricati o tome kako ne volis bas mnogo da udaras po slabijima, pa komedija.

Danas je tvoj dan. Posveticu ti se, jer to sve vreme trazis.
Sad si napokon u centru paznje. Ne moras vise da kao neki village idiot hodas od teme do teme i trazis koga bi pljucnula.

Bojim se da ne beres o cem pricam... kao ni glista... ali davnih dana sam shvatila da se s nekim ljudima nikada necu moci razumijeti... i to je ok

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.20 21:19

škutorčina je napisao/la:ova velika pička üta se voli posrat u pijat iz kojeg je papala ,,,,al je momentalno  u pravu , srbijanki fali ćune 

totije

Da, stakorcino Wajter raport - Page 19 11484130 , precesto serem u pijat iz kojeg jedem... (ali u konacnici, ja ih jed3m... Wajter raport - Page 19 3015220106 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.