kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tattoo

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 21:36

taja je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
Navela si ženu na ludilo svojim hmmm, u najmanju ruku neprivlačnim izgledom (najblaže rečeno). A ko zna što si joj sve radila... tattoo - Page 5 3102334490

jel ružno bit ružan ? tattoo - Page 5 11484130 protuzakonito ?

zapravo ružno je za drugoga govoriti da je ružan, i ovaj primjer što sam napisala ....uopće nije bitno, ne smeta mi što netko ima istetoviranog zmaja vatrobljuva, a dogodilo se da iz pero lake kategorije prijeđe u teškaša. Smetalo bi mi da se meni zmaj vatrobljuv razlije - u tom smislu je primjer ....

Pobrkali se lončići...
To sa ružnim je vezano za ovu sliju vještice, zajebancija sa Malaniz. Nema veze s tetovažama, a još manje s Malaniz

da da... sad se izvlači .... počele smo pričati bezveze... odoh i ja, smorena...ćao društvo i lijepe snove želim svima... ne mene sanjati tattoo - Page 5 11484130























buuuuuuuuuuu tattoo - Page 5 1367709913

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  taja 26.10.12 21:38

orion je napisao/la:
taja je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jel ružno bit ružan ? tattoo - Page 5 11484130 protuzakonito ?

zapravo ružno je za drugoga govoriti da je ružan, i ovaj primjer što sam napisala ....uopće nije bitno, ne smeta mi što netko ima istetoviranog zmaja vatrobljuva, a dogodilo se da iz pero lake kategorije prijeđe u teškaša. Smetalo bi mi da se meni zmaj vatrobljuv razlije - u tom smislu je primjer ....

Pobrkali se lončići...
To sa ružnim je vezano za ovu sliju vještice, zajebancija sa Malaniz. Nema veze s tetovažama, a još manje s Malaniz



ja se osvrnula na svoj osvrt ....doslovno popljuvala ženu što se udebljala tattoo - Page 5 1724307051 ....

da...
Slika bi bila sigurno drugačija da je mršava kakva je vjerojatno i bila kad je radila tu tetovažu. Al istina, zna biti gadno tattoo - Page 5 11484130:

Odoh i ja "spavati" tattoo - Page 5 2281111077:
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 26.10.12 21:39

taja je napisao/la:
jasamseregistrovao je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jel ružno bit ružan ? tattoo - Page 5 11484130 protuzakonito ?

Ne znam ja ništa... Osim da te ne bih volila sresti... ( i to ne samo u mraku) tattoo - Page 5 3102334490



tattoo - Page 5 3601362807

tebe nebi dami budeš cura

ružna si iznutra

smrdiš

Iznenadio bi se da me pomirišeš tattoo - Page 5 4024472575

govno premazano medom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  taja 26.10.12 21:41

jasamseregistrovao je napisao/la:
taja je napisao/la:
jasamseregistrovao je napisao/la:
taja je napisao/la:

Ne znam ja ništa... Osim da te ne bih volila sresti... ( i to ne samo u mraku) tattoo - Page 5 3102334490



tattoo - Page 5 3601362807

tebe nebi dami budeš cura

ružna si iznutra

smrdiš

Iznenadio bi se da me pomirišeš tattoo - Page 5 4024472575

govno premazano medom

Drago mi je @Govno.
Ja sam Taja tattoo - Page 5 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 2:03

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:vidis sta je Blitvica napravila od sebe, tetovirala si kosti na ledja ne bi li izgledala mrsavije...
pipi ne odaji privatne podatke inače ću ti napisati u pp-u i FUJ tattoo - Page 5 1523192931

bušenje i metalne pizdarije ne dolaze u obzir... ne podnosim ni naučnice, mogu misliti kako bi me iritiralo nešto na jeziku ili pupku... sin je bio probušio jezik kad je našao izbužanu curu... vrlo brzo su izvadili to sranje... kaže zveckalo je dok su se ljubili tattoo - Page 5 1619348112

privremena tetovaža bi došla u obzir, ali samo na nozi ili na ramenima...

nešto slično ovom bi mi se čak moglo i svidjeti (naravno u smol verziji)



tattoo - Page 5 Henna-Foot-Mendhi-Designs-FL

tattoo - Page 5 Henna291-666x500

tattoo - Page 5 Foot-pedicure-tattoos-henna-temporary

tattoo - Page 5 Foot-tattoos-

Misliš da bi ja mogo tako po noktovima?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 4:04

Nemam niš protiv tetovaže, nek se svako kiti kak se hoće. Ove tetovaže su mi prekrasne. Primjetila sam da se razliju , rubovi im više nisu tako oštri tokom godina. Razumijem ove tetovaže cvijeća, mitskih bića al ne razumijem tetovaže kineskog ili japanskog pisma kod nas , na ljudima koji pojma nemaju kaj im je napisano. Još kužim kad si neko stavi neke simbole, jing-jang i sl.
Svojevremeno sam si htjela istetovirati obrve, da ih nemoram crtati. Bilo je moderno imati tanke obrve dok sam bila mlada. No stalno čupanje ih iskorjenilo. Šteta kaj se to ne dešava i drugim dlakavim mjestima.
Rekla mi susjeda kozmetičarka, nemoj ih istetovirati, nemaš pojma koliko žena mi je dolazilo istetoviranih obrva koje su promjenile boju nakon godina nošenja, pa postale zelene ili plave.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 9:48

orion je napisao/la:

Pobrkali se lončići...
To sa ružnim je vezano za ovu sliju vještice, zajebancija sa Malaniz. Nema veze s tetovažama, a još manje s Malaniz



ja se osvrnula na svoj osvrt ....doslovno popljuvala ženu što se udebljala tattoo - Page 5 1724307051 ....[/quote]

zato sam i htjela da se cijela priča okrene i u drugom smjeru... opet sve krenulo u onom smjeru, treba biti vječito lijep, mlad .... čudo jedno kako se teško nosimo sa svojim starenjem i mijenama tijela shodno tome koje je prirodno i ništa ružnog tu nema...pa tako ni tetoviranje ne bi trebalo biti samo estetski ukras na mladom tijelu...tetovaže su u svojim začecima uvijek bile vezane za kojekave inicijacije u društvu ili zajednici i nikakve veze nije bilo jel ih nosi mlad, star , lijep il ružan čovjek, nije se obaziralo na to kako koja tetovaža stoji na nekome, nego šta ta tetovaža znači i kakvo iskustvo bilježi .... al eto, mi smo previše umakani u razne cosmosavjete i percepcija nam se debelo izokrenula

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 11:01

kišna glista je napisao/la:





zato sam i htjela da se cijela priča okrene i u drugom smjeru... opet sve krenulo u onom smjeru, treba biti vječito lijep, mlad .... čudo jedno kako se teško nosimo sa svojim starenjem i mijenama tijela shodno tome koje je prirodno i ništa ružnog tu nema...pa tako ni tetoviranje ne bi trebalo biti samo estetski ukras na mladom tijelu...tetovaže su u svojim začecima uvijek bile vezane za kojekave inicijacije u društvu ili zajednici i nikakve veze nije bilo jel ih nosi mlad, star , lijep il ružan čovjek, nije se obaziralo na to kako koja tetovaža stoji na nekome, nego šta ta tetovaža znači i kakvo iskustvo bilježi .... al eto, mi smo previše umakani u razne cosmosavjete i percepcija nam se debelo izokrenula

istina...

ljepota je uvjek bila na cijeni, ali ovo danas prelazi u opsjednutost... moraš biti mlad, moraš biti mršav... muškarci sve više liče na žene, depiliraju se, šminkaju, čupaju obrve, nose suknje, a žene onako koščate i bez oblina podsjećaju na dječake ...

tetovaža je jedan od rijetkih ukrasa koji se stavlja po principu-'meni se sviđa boli me briga za druge', a tek u rijetkim slučajevima prati modni trend... zato je tako puno tetoviranih, a vrlo malo onih čije se tetovaže sviđaju široj publici...uglavnom su to neke "priče" koje su razumljive samo onom tko ih je "pričao"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 11:15

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:





zato sam i htjela da se cijela priča okrene i u drugom smjeru... opet sve krenulo u onom smjeru, treba biti vječito lijep, mlad .... čudo jedno kako se teško nosimo sa svojim starenjem i mijenama tijela shodno tome koje je prirodno i ništa ružnog tu nema...pa tako ni tetoviranje ne bi trebalo biti samo estetski ukras na mladom tijelu...tetovaže su u svojim začecima uvijek bile vezane za kojekave inicijacije u društvu ili zajednici i nikakve veze nije bilo jel ih nosi mlad, star , lijep il ružan čovjek, nije se obaziralo na to kako koja tetovaža stoji na nekome, nego šta ta tetovaža znači i kakvo iskustvo bilježi .... al eto, mi smo previše umakani u razne cosmosavjete i percepcija nam se debelo izokrenula

istina...

ljepota je uvjek bila na cijeni, ali ovo danas prelazi u opsjednutost... moraš biti mlad, moraš biti mršav... muškarci sve više liče na žene, depiliraju se, šminkaju, čupaju obrve, nose suknje, a žene onako koščate i bez oblina podsjećaju na dječake ...

tetovaža je jedan od rijetkih ukrasa koji se stavlja po principu-'meni se sviđa boli me briga za druge', a tek u rijetkim slučajevima prati modni trend... zato je tako puno tetoviranih, a vrlo malo onih čije se tetovaže sviđaju široj publici...uglavnom su to neke "priče" koje su razumljive samo onom tko ih je "pričao"

tetoviranjem se nekada htjela naglasiti, između ostalog, i pripadnost nekom plemenu, široj zajednici ( bosanski kršćani su se tetovirali u vrijeme najezde turaka da bi turcima dali do znanja da se ne daju poturčiti i da trajno obilježe svoju vjersku i nacionalnu pripadnost i tak šetaju po turskim živcima, samo zajeb, turci bili nak laki na odsjecanju ruku nogu ) dočim danas baš suprotno... na umjetan način se želi istaći individualnost, originalnost , dakle, izdvojiti iz mase drugih ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 11:33

kišna glista je napisao/la:


tetoviranjem se nekada htjela naglasiti, između ostalog, i pripadnost nekom plemenu, široj zajednici ( bosanski kršćani su se tetovirali u vrijeme najezde turaka da bi turcima dali do znanja da se ne daju poturčiti i da trajno obilježe svoju vjersku i nacionalnu pripadnost i tak šetaju po turskim živcima, samo zajeb, turci bili nak laki na odsjecanju ruku nogu ) dočim danas baš suprotno... na umjetan način se želi istaći individualnost, originalnost , dakle, izdvojiti iz mase drugih ....


uglavnom je namjera izdvojiti se iz mase...ali masa njih se tetovira na skrivenim mjestima, jer vole takve slije, a zbog predrasuda okoline se ne usude staviti na otkrivene dijelove tijela....
ima i onih koji tetovažu doživljavaju kao neku vrstu umjetnosti...
moj klinjo je recimo nadaren za slikarstvo, ali mu se ne da, njemu je to tlaka... jedino što bi crtao u slobodno vrijeme su tetovaže... i bilo je fakat predivnih crteža... imala sam teđku borbu s njim da mu ograničim broj slikica po tijelu... danas to plaća tako što usred ljeta na poslu nosi košulje dugih rukava, jer mu je jedna pobjegla malo niže... do lakta tattoo - Page 5 3111943984
meni kod tetovaža smeta jedino to što su trajni trag na koži...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 13:08

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sad vam je jasno zašto se dya vratila sa krka trknuta u glavu tattoo - Page 5 2281111077

Sve mi je jasno.

Odsad sam na Dijinoj strani tattoo - Page 5 2892997642

zašto? tattoo - Page 5 3054615108

Da zašto....

Navela si ženu na ludilo svojim hmmm, u najmanju ruku neprivlačnim izgledom (najblaže rečeno). A ko zna što si joj sve radila... tattoo - Page 5 3102334490

kada sam upoznala malaniz, prvo šta sam rekla bilo je: jbt kako lijepu kosu imaš ... tattoo - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  taja 27.10.12 15:54

lastavica je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Sve mi je jasno.

Odsad sam na Dijinoj strani tattoo - Page 5 2892997642

zašto? tattoo - Page 5 3054615108

Da zašto....

Navela si ženu na ludilo svojim hmmm, u najmanju ruku neprivlačnim izgledom (najblaže rečeno). A ko zna što si joj sve radila... tattoo - Page 5 3102334490

kada sam upoznala malaniz, prvo šta sam rekla bilo je: jbt kako lijepu kosu imaš ... tattoo - Page 5 684758713

Nisam ju vidila uživo al na slikama izgleda mrak.
Št bi se reklo, prava žena tattoo - Page 5 3437753850

(evo smo počele ko Dija sa komplimentima), al što jest jest... Ako je netko lijep, zašto to prešutiti?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  pizda 27.10.12 17:43

taja je napisao/la:

Nisam ju vidila uživo al na slikama izgleda mrak.
Št bi se reklo, prava žena tattoo - Page 5 3437753850

(evo smo počele ko Dija sa komplimentima), al što jest jest... Ako je netko lijep, zašto to prešutiti?

jos malo pa ces je prozivat zbog vradzbina, uroka, hackerstva i urota svih vrsta. Opasno je Malaniz hvalit... tattoo - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  orion 27.10.12 18:01

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:


tetoviranjem se nekada htjela naglasiti, između ostalog, i pripadnost nekom plemenu, široj zajednici ( bosanski kršćani su se tetovirali u vrijeme najezde turaka da bi turcima dali do znanja da se ne daju poturčiti i da trajno obilježe svoju vjersku i nacionalnu pripadnost i tak šetaju po turskim živcima, samo zajeb, turci bili nak laki na odsjecanju ruku nogu ) dočim danas baš suprotno... na umjetan način se želi istaći individualnost, originalnost , dakle, izdvojiti iz mase drugih ....


uglavnom je namjera izdvojiti se iz mase...ali masa njih se tetovira na skrivenim mjestima, jer vole takve slije, a zbog predrasuda okoline se ne usude staviti na otkrivene dijelove tijela....
ima i onih koji tetovažu doživljavaju kao neku vrstu umjetnosti...
moj klinjo je recimo nadaren za slikarstvo, ali mu se ne da, njemu je to tlaka... jedino što bi crtao u slobodno vrijeme su tetovaže... i bilo je fakat predivnih crteža... imala sam teđku borbu s njim da mu ograničim broj slikica po tijelu... danas to plaća tako što usred ljeta na poslu nosi košulje dugih rukava, jer mu je jedna pobjegla malo niže... do lakta tattoo - Page 5 3111943984
meni kod tetovaža smeta jedino to što su trajni trag na koži...





mu se omaklo tattoo - Page 5 1523192931 .... kažu ljudi da se navuku na tetovaže, pa bi još, pa još i još .... Babanov bubljar ima napikane ruke, noge, leđa, prednji trap - očito nije znao kad bi stao ...šteta da ga nije netko malo popikao po sivoj masi ........

lik se totalno simpa, dobričak - al to je drugi dojam, prvi rađe izbjeći ...tattoo - Page 5 1523192931
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 19:25

tattoo - Page 5 2645001195
pizda je napisao/la:jos malo pa ces je prozivat zbog vradzbina, uroka, hackerstva i urota svih vrsta. Opasno je Malaniz hvalit... tattoo - Page 5 1523192931



nije nije...samo me treba hvaliti zbog pravih stvari, jel, pohvalit moje vradžbine, vještinu bacanja uroka, znanje hackiranja i smišljanja urota... koji idiot može natural vješticu prozivat zbog toga...to treba hvalit i to na sva usta hvalit i ja se odmah rastopim od miline ...evo vako tattoo - Page 5 2645001195tattoo - Page 5 1582958711tattoo - Page 5 1883523525

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Jehudi 27.10.12 19:32

Jesi vidila onu lipu sliku šta sam ti posla (via Taja) tattoo - Page 5 1523192931 ono je arhetip
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 19:41

Jehudi je napisao/la:Jesi vidila onu lipu sliku šta sam ti posla (via Taja) tattoo - Page 5 1523192931 ono je arhetip



i jeste, al umjetno nametnut arhetip otkad je krenula era judeokršćanstva jer se trebalo negativno označiti one koji još posjeduju znanja koja ne pogoduju manipulacijama koje su te vjere probale uspostaviti ne bi li nadvladali svoje susjede.... ali, u starim legendama, onim paganskim, isto tako imaš pravi arhetip vještice - starice, koja je ružna i zla i navodi ljude na zlo... al to je onda personificirano ispričana priča o našim osobinama koje nas navode na pogrešna put i "ubijaju " život u nama.... postoji jedna indijanska legenda o Iyan Hokshi-ju, dječaku kamenu u kojem se upravo na taj način opisuje Strah - kao stara žena koja ljude vabi u svoj smrdljivi tipi i tamo ih pretvara u mumije - ljude iz kojih je život izcrpljen...al neću sad dublje u tu tematiku jerbo će mi tonac reć da serem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  antonac 27.10.12 19:42

kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Jesi vidila onu lipu sliku šta sam ti posla (via Taja) tattoo - Page 5 1523192931 ono je arhetip



i jeste, al umjetno nametnut arhetip otkad je krenula era judeokršćanstva jer se trebalo negativno označiti one koji još posjeduju znanja koja ne pogoduju manipulacijama koje su te vjere probale uspostaviti ne bi li nadvladali svoje susjede.... ali, u starim legendama, onim paganskim, isto tako imaš pravi arhetip vještice - starice, koja je ružna i zla i navodi ljude na zlo... al to je onda personificirano ispričana priča o našim osobinama koje nas navode na pogrešna put i "ubijaju " život u nama.... postoji jedna indijanska legenda o Iyan Hokshi-ju, dječaku kamenu u kojem se upravo na taj način opisuje Strah - kao stara žena koja ljude vabi u svoj smrdljivi tipi i tamo ih pretvara u mumije - ljude iz kojih je život izcrpljen...al neću sad dublje u tu tematiku jerbo će mi tonac reć da serem

tattoo - Page 5 11484130

_________________
daite im da seru....tattoo - Page 5 29xutcytattoo - Page 5 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 19:49

antonac je napisao/la:tattoo - Page 5 11484130



viš kako sam dobra... a mogla bih opalit takvu spam temu o svemu tome da bi kiki bio mali makjato bez keksića u usporedbi sa mnom tattoo - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Jehudi 27.10.12 19:51

kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Jesi vidila onu lipu sliku šta sam ti posla (via Taja) tattoo - Page 5 1523192931 ono je arhetip



i jeste, al umjetno nametnut arhetip otkad je krenula era judeokršćanstva jer se trebalo negativno označiti one koji još posjeduju znanja koja ne pogoduju manipulacijama koje su te vjere probale uspostaviti ne bi li nadvladali svoje susjede.... ali, u starim legendama, onim paganskim, isto tako imaš pravi arhetip vještice - starice, koja je ružna i zla i navodi ljude na zlo... al to je onda personificirano ispričana priča o našim osobinama koje nas navode na pogrešna put i "ubijaju " život u nama.... postoji jedna indijanska legenda o Iyan Hokshi-ju, dječaku kamenu u kojem se upravo na taj način opisuje Strah - kao stara žena koja ljude vabi u svoj smrdljivi tipi i tamo ih pretvara u mumije - ljude iz kojih je život izcrpljen...al neću sad dublje u tu tematiku jerbo će mi tonac reć da serem

Ne znam za Indijanske ali ove druge predaje su mi poznate. Neće ti Tonac ništa , njegov je moto

-pustite ih da seru- tattoo - Page 5 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  antonac 27.10.12 19:52

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Jesi vidila onu lipu sliku šta sam ti posla (via Taja) tattoo - Page 5 1523192931 ono je arhetip



i jeste, al umjetno nametnut arhetip otkad je krenula era judeokršćanstva jer se trebalo negativno označiti one koji još posjeduju znanja koja ne pogoduju manipulacijama koje su te vjere probale uspostaviti ne bi li nadvladali svoje susjede.... ali, u starim legendama, onim paganskim, isto tako imaš pravi arhetip vještice - starice, koja je ružna i zla i navodi ljude na zlo... al to je onda personificirano ispričana priča o našim osobinama koje nas navode na pogrešna put i "ubijaju " život u nama.... postoji jedna indijanska legenda o Iyan Hokshi-ju, dječaku kamenu u kojem se upravo na taj način opisuje Strah - kao stara žena koja ljude vabi u svoj smrdljivi tipi i tamo ih pretvara u mumije - ljude iz kojih je život izcrpljen...al neću sad dublje u tu tematiku jerbo će mi tonac reć da serem

Ne znam za Indijanske ali ove druge predaje su mi poznate. Neće ti Tonac ništa , njegov je moto

-pustite ih da seru- tattoo - Page 5 1523192931

tattoo - Page 5 11484130

_________________
daite im da seru....tattoo - Page 5 29xutcytattoo - Page 5 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 19:57

tattoo - Page 5 1965944-219909

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  antonac 27.10.12 20:02

kišna glista je napisao/la:

tattoo - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcRwO68lheGypg7r8DKRtvjHRJFdEHmRiBjJVRfMqj8wXk_wo-829g

_________________
daite im da seru....tattoo - Page 5 29xutcytattoo - Page 5 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Gost 27.10.12 20:40

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

tattoo - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcRwO68lheGypg7r8DKRtvjHRJFdEHmRiBjJVRfMqj8wXk_wo-829g



tonac, jesi to ti? boktejebo, pa nije valjda da ja iz ljudi izvlačim ono najgore tattoo - Page 5 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

tattoo - Page 5 Empty Re: tattoo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.